KONYA FIRMALARI - LISTE 98

Sumpaş Su Sistemleri Metal Elek.San.ve Tic.A.Ş.

Kolon Borusu İmalatı ve aksamı üretimi

  [Git »]

Sumplast Kauçuk Plastik Hortum San.ve Tic.Ltd.Şti.

Plastik Bahçe Sulama Hortumları, Spiral Borular

  [Git »]

sunko turizm ticaret ve sanayi ltd.şti

  [Git »]

SUPAR SUPAP VE PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Her türlü motor supap, gayd ve baga imalatı.

Engine valve, guide and valve seat production. "Trust your power"

Herstellung von Motorenventilen   [Git »]

Sutork irrigation systems

SUTORK Sulama Sistemleri Ltd. Şti. damla sulama plastik ek parça ve metal filtreleri imalat ve ihracatında 10 yıllık tecrübesiyle kendisini kanıtlamış ve 2012 yılında kendi kalıphanesini kurarak plastik filtre ve sulama sistemleri imalatına başlamıştır. Firmamız yurtiçi ve yurtdışında edindiği üretim ve kalite anlayışı ile saha ve uygulama bilgilerini birleştirerek, kaliteli bir ürün ve maksimum kullanıcı memnuniyetine ulaşmayı kendisine bir hedef olarak seçmiştir. ARGE ve mühendislik çalışmalarına devam etmekte olan firmamız yeni faydalı ürünler üretmek üzere çalışmalarına hızla devam etmektedir. Ürettiği ürünler ile tarım ve sulama endüstrisine, kaliteli su, su tasarrufu ve ürün veriminin artırılması alanında yaptığı katkılar, firmamızı her zaman daha iyisini üretmeye teşvik etmiştir ve etmeye devam edecektir.

SUTORK Irrigation Systems Ltd. proved itself in drip irrigation plastic components and metal filters production succesfully backed by 10 years experiences and estbalished it’s mould - workshop in 2012 and started producing plastic filters and irrigation system parts. Our company aimed at reaching high quality products and client happiness in maximum level by combining the production and quality experiences with field application. While the research and development is continuing in the sector on new products of irrigation systems, we have been working fastly on engineering works for innovating and delivering the best products to our worldwide customers. The contributions of our company with it’s products in agriculture and irrigation industry in the field of pure water, water saving and increasing yield fertility encourage us always producing better and it is always continue to encourage us in the future on the same way.

  [Git »]

suzigelinlik

suzi gelinlik gelinlik nişanlık imalatı yapmaktadır

  [Git »]

SÜLTEM PROJE İNŞAAT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

İnşaat Müteahhitlik Hizmetleri.

Building contracting

Bauunternehmungsleistungen   [Git »]

süpergenetik suni toh hay ltd şti

  [Git »]

SÜRERLER AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Ayakkabı İmali.

Shoe production

Herstellung von Schuhen   [Git »]

sürgünler statik boya ltd şti.

  [Git »]

SÜRMAK TARIM MAKİNALARI SANAYİ

TAMBURLU ÇAYIR BİÇME MAKİNALARI VE OT TOPLAMA TIRMIKLARI İMALATI, SATIŞ, SERVİS VE İHRACATI

TAMBURLU ÇAYIR BİÇME MAKİNALARI VE OT TOPLAMA TIRMIKLARI İMALATI, SATIŞ, SERVİS VE İHRACATI

  [Git »]

SÜRÜCÜ TOPRAK MAHSÜLLERİ TİC. VE GIDA SAN.A.Ş.

Ülke ekonomisine katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürünleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz. Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçiliğini yaptığımız firmalar ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir. Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir. Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek SÜRÜCÜ Toprak Mah. San. ve Tic. A. Ş. çalışanları olarak hepimizin görevidir.

Production of feed additive

Herstellung von Futterzusatzmittel   [Git »]

SÜRÜM TARIM MAKİNALARI İNŞAAT OTOMOTİV SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1967 yılında faaliyete başlayan Sürüm Tarım Makinaları şirketi günümüze kadar gelen süreç içinde; kaliteli üretim, teknolojik donanım ve tasarımda öncü olmanın avantajını siz değerli müşterileri ile paylaşmanın gururunu yaşamaktadır. Özverili ve müşterisine olan saygınlığını her zaman ön planda tutarken; tarım teknolojisinde ki deneyimli ekibi ile her zaman profesyonel işlerin öncüsü olacaktır.

Sürüm Agricultural Machinery has been started to its production in 1967. It has been a Pioneer at its sector by its featured production technological itilisation and desing. It became a Pioneer by its customer respect as well as well-trained staff which is specialised at agricultural sector.

Rasenmaeher   [Git »]

ŞAHBAZ POMPA SULAMA TARIM MAKİNELERİ SONDAJ İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız Dalgıç pompa imalatında bugün 1500 m2 kapalı tesisi ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Şahbaz Pompa , üretmekte olduğu pompa donanımları ile yurt içi pazarında kendisini kanıtlamış ve yurtdışı pazar payını da devamlı yükselten bir firmadır. Ürünlerde müşteri memnuniyetini esas alan kuruluşumuz bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Şahbaz Pompa teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en iyiyi, en güzeli yapmanın arayışı içindedir. Genç, dinamik, atılımcı kadromuzla hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerlemeye devam edilecektir. Şahbaz Pompa ailesi olarak; bize duyduğunuz güveni korumayı yaptığımız yatırımların en büyüğü olarak görüyoruz.

Deep well water pumps production

Herstellung von Wasserpumpen   [Git »]

ŞAHİNLER TARIM MAKİNALARI SAÇ VE METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Tarım Römorku Ve Seyyar Su Tankı,İtfaiye Tankeri,Yangın Söndürme Tankeri,Mazot Tankeri Ve Damlama Su

Agricultural trailer and mobilewater tank production

Herstellung von Landmaschinenanhaengern   [Git »]

ŞAKALAK TARIM MAKİNALARI SAN. TİC. A.Ş.

1975 yılında kurulan Şakalak Tarım Makineleri çeyrek asırdır, kalitenin öncüsü ürünleriyle çiftçimizin yanında. Kurulduğu ilk günden bugüne ürün ve hizmette kalite anlayışından taviz vermeyen Şakalak, Bugün tarım makineleri üretiminde bölgenin teknoloji üssü konumunda. En son teknolojiye sahip CNC makina parkı, lazer kesim makinaları, robot kaynak makinaları başta olmak üzere, imalattan fırın boyaya kadar uzanan, otomasyona dayalı bir üretim hattına sahip olan şakalak, Konya 3. organize sanayi bölgesinde faaliyetine devam ediyor. Şakalak tarım makineleri, HUBUBAT VE KOMBİNE HUBUBAT MİBZERİ, PNÖMATİK HASSAS EKİM MAKİNASI, YARI OTOMATİK SOKLU PULLUK, DİSKLİ PULLUK, PROFİL ŞASELİ DİSKLİ PULLUK, LAMA ŞASELİ DİSKLİ PULLUK başta olmak üzere her türlü teknoloji ürünü tarım makinesini üretebilme kapasitesine sahiptir. Alanında uzman, ekip ruhuna sahip geniş bir kadroyla üretimine devam eden Şakalak Makinenin bugün üretiminin önemli bir yüzdesini ihracat oluşturuyor. Ürünlerini Kuzey Afrika, Balkan ülkeleri, ve Türki cumhuriyetler başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına gönderen Şakalak yurt içinde de yaygın bir şatış ağına sahip ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışında adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşıyor.

Having been established in 1975, Şakalak Agricultural Machines is just beside our farmers with their products which are the pioneer of the quality for about a quarter of a century… Without giving any concession from the product and service mentality since the day it was established, Şakalak is now at the position of being the base of the region on the agricultural machine production. Having a production line based on the automation from the manufacturing to oven dying with mainly the latest technology CNC machine group, laser cutting machines, robot welding machines, Şakalak carries on its activity in the Konya 3rd Organized Industrial Zone. Şakalak agricultural machines is of the capacity to produce all sorts of products which are the technology products mainly CEREAL AND COMBINED CEREAL SEEDER, PNEUMATIC PRECISION SEED PLANTERS, SEMI-AUTOMATIC PLOW ASSEMBLY, PLOW WITH DISC, PROFILE CHASSIS PLOW WITH DISC, FLAT-IRON CHASSIS PLOW WITH DISC. Carrying on its production with staff who are of specialists in their field and having a team spirit, exportation occupies the major percentage of the manufacture of the Şakalak Machine. Dispatching their products to all over the world, mainly to Northern Africa, Balkan countries and the Turki Republics, Şakalak is of a widespread sale network in the home country and experiences the righteous pride to have its name mentioned in both the home country and foreign country.

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

ŞALT OTOMASYON ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Elektrik,Elektronik Proje,Otomasyon Sistemleri,Kumanda Ve Güç Panoları İmali.

Electric electronic projects, automation systems production

Projektoren, Automationssystemen, Strom und Steuereinheiten   [Git »]

ŞANVER MOBİLYA DEK.İNŞ.ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş.

MOBİLYA;TOPLU KONUT MUTFAK,BANYO,VESTİYER DOLAPLARI,OTEL ODASI MOBİLYALARI. AHŞAP;KAMELYA,PERGOLE,VERANDA,BANK,PREFABRİK YAPILAR.PROJELİ AHŞAP ÜRÜNLER,AHŞAP OTEL EKİPMANLARI.

FURNITURE, PUBLIC HOUSING KITCHEN, BATHROOM, CLOAKROOM CABINETS, HOTEL ROOM FURNITURE. WOOD, ARBOR, SHELTERS,PERGOLA VERANDA, BANK, PREFABRICATED STRUCTURES.projected wood products, wood HOTEL EQUIPMENT.

Möbel, Sozialwohnungen, Küche, Bad, Garderobe Schränke, Hotelzimmer Möbel Holz, Kamelie, Pergola, Terrasse, Bank, vorgefertigte Gebäude, entworfen von Holzprodukten, aus Holz gebaute Hotel Ausstattung.   [Git »]

ŞAPCIOĞLU PLASTİK METAL SONDAJ BORUSU İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

PVC VE DEMİR SONDAJ KILIF BORUSU VE AYRICA SPRAL DEMİR BORU ÜRETİMLERİMİZ VARDIR.

PVC DRILLING AND IRON PIPE AND ALSO HAS IRON PIPE PRODUCTIONS SPRAL SHEATH.

PVC BOHREN UND IRON PIPE UND HAT AUCH EISEN-LEITUNG PRODUKTIONEN SPRAL MANTEL.   [Git »]

Şeflektarım

Firmamız 2000 yılından bu yana Tarımsal Alanda Faliyetlerini Sürdürmektedir.Zirai Gübre Damla Sulama Ekipman Malzeme ve Yedek Parçası, Yağmurlama Boru ekipman Ve Yedek Parçası Satışı Ve 5yıl %0 Faiz Sulama Projelere Devlet Destekli Hibe Programları Yapılmaktadır.

Our activities in the area since 2000 Sürdürmektedir.Zirai Fertilizer Drip Irrigation Equipment Agricultural Equipment and Spare Parts, Sprinkler Pipe Equipment and Spare Parts Sales And 5 years 0% Interest Irrigation Projects of State Grant Programs are supported.

Unsere Aktivitäten im Bereich seit 2000 Sürdürmektedir.Zirai Dünger Tropfbewässerung Ausrüstung landwirtschaftliche Ausrüstung und Ersatzteile, Regnerleitung Ausrüstung und Ersatzteilverkauf und 5 Jahre 0% Zinsen Bewässerungsprojekte staatliche Förderprogramme unterstützt werden.   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |