KONYA FIRMALARI - LISTE 95

SERAY METAL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Sac İmali.

Manufacture of profile sheets

Herstellung von Blechprofilen   [Git »]

SERHAT KOMPOZİT OTO YEDEK PARÇA VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

1988 yılından itibaren oto yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2003 yılında faaliyetlerini Volkswagen, Audi, Seat, Skoda araçlarının yedek parça imalat, ithalat, ihracat ve toptan satış alanlarına yönlendirerek kısa sürede önemli aşamalar kaydetmiştir. Hedeflerini ileri teknoloji ürünleri, kalite kontrolü, etkin stok ve satış yönetimi ile müşteri odaklı satış prensibi üzerine kuran firmamız sektöründe hep yeni yatırımlar yapmanın azim ve kararlılığı içerisindedir. Siz Sayın Meslektaşlarımızın şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bize vereceğiniz öneri ve desteklerle hep beraber çok önemli işler başaracağımıza inancımız tamdır.

Our company which is dealing with auto spare parts sector since 1988 is oriented its efforts at Volkswagen, Audi, Seat, Skoda group since 2003 and achived important progression in production, export, import, and wholesale in so short time period. We based our targets on high technology products, quality control, efficient stock, and sales management with customer oriented marketing principals and focused to go on new investments in our sector. We are sure about that we will achive very important target all together with your advises and supports.

Landmaschinenfelgen   [Git »]

Serhun Gıda Kimya Sanayi Ticaret Ltd Şti

  [Git »]

Seri Mermer Granit Çimstone

  [Git »]

SERİN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1972’de Konya’da küçük bir torna atölyesi olarak kurulan Serin Treyler, nakliye sektörüne treyler dingilleri üreterek hizmet vermeye başladı.O yıllarda küçük bir firma olmasına rağmen Ortadoğu ülkelerine treyler dingili ihraç eden Serin Treyler, 1980 yılında üretimine başladığı konteyner taşıyıcı römorklarla sektör içinde etkin bir firma olmaya başladı.Maddi kazançtan da öte kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren Serin Treyler izlediği bu politikanın karşılığını sektörden fazlasıyla aldı ve kısa bir zaman içinde tutulan bir marka haline geldi.Pazarın genişlemesiyle ve artan talep üzerine Serin Treyler 1991 yılında 2. organize sanayindeki fabrikasyna taşındı.Üretimini günümüz teknolojisinin yatırımlarıyla destekleyerek makine parkı yatırımına yönelen Serin, bu yılda Konya 2. OSB deki 12,000 m2 alanına ilave olarak Konya 3. OSB de 20 bin m2 alan üzerinde kurulu 12 bin m2 kapalı alanda ikinci fabrikasını üretime açtı.Anadolu’nun bağrı Konya’da, Avrupa standartlarında araç üretmekten,ülke ekonomisine sağladığımız katkıdan ve bu sayede 300 kişiye istihdam sağlamaktan gurur duyuyoruz. 

Serine Makina was founded in 1972 as a small plane workshop. In beginning, we produced axles for semi trailers in transport sector.As a small company, we started to export the trailer and  axles for the Middle East, and the beginning of the year 1980 with the production of container trailers in this sector our company has become an profitable and promising company.Company policy is that their customers are always satisfied with their products. And with this policy in a very short time we have become a brand in this sector.Expanding markets and growing demand for our products, 1991 we have moved the factory to (2nd Industrial Zone)Serine MAKINE most of the production process is highly equipped with  technology for producing high quality products.Therefore, as an appendix to the first factory, which is 2.OSB 12,000 m2 has been added another factory which is located on 3.osb 20 000 m2 open areas 12 000 m2 closed areas.On this occasion we are proud of the company from the Central Anatolia that can make products by European directives and regulations established from EEC for a trailers, currently for securing good services for our customers we have employed  300 workers.

Herstellung von Pritschen   [Git »]

SERİN OTOMOTİV SAN. TİC.A.Ş

1972’de Konya’da küçük bir torna atölyesi olarak kurulan Serin Treyler, nakliye sektörüne treyler dingilleri üreterek hizmet vermeye başladı. O yıllarda küçük bir firma olmasına rağmen Ortadoğu ülkelerine treyler dingili ihraç eden Serin Treyler, 1980 yılında üretimine başladığı konteyner taşıyıcı römorklarla sektör içinde etkin bir firma olmaya başladı. Maddi kazançtan da öte kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren Serin Treyler izlediği bu politikanın karşılığını sektörden fazlasıyla aldı ve kısa bir zaman içinde tutulan bir marka haline geldi. Pazarın genişlemesiyle ve artan talep üzerine Serin Treyler 1991 yılında 2. organize sanayindeki fabrikasyna taşındı. Üretimini günümüz teknolojisinin yatırımlarıyla destekleyerek makine parkı yatırımına yönelen Serin, bu yılda Konya 2. OSB deki 12,000 m2 alanına ilave olarak Konya 3. OSB de 20 bin m2 alan üzerinde kurulu 12 bin m2 kapalı alanda ikinci fabrikasını üretime açtı. Anadolu’nun bağrı Konya’da, Avrupa standartlarında araç üretmekten,ülke ekonomisine sağladığımız katkıdan ve bu sayede 300 kişiye istihdam sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Trailer and semi trailer production

Herstellung von Anhaengern   [Git »]

SERPA ELEKTRİK PANO PLASTİK BOYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Elektrik Panolarının İmalatı.

Electric panel production

Herstellung von Strompanellen   [Git »]

SERT ÇELİK PULLUK BIÇAKLARI SANAYİ VE METAL TİC.LTD.ŞTİ.

"1972 Yılında kuruluşumuzdan bu yana, çok çeşitli pulluk uç demirleri, Kültüvatör Kazayakları Uç demirleri üretimi yapmaktayız. Sert Çelik firması olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve başarı ile ilke edindiğimiz kaliteli, sağlam ve garantili üretimler yapmaktayız. Firmamızın ürünleri Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı, Tarım Alet ve Makineleri Test Merkezi Müdürlüğü test raporludur. 45-50 (RSD-C) sertlikte ve uç kısımları çelik dolguludur. Çarpma ve darbelere karşı emsallerinden üstün ve dayanma mukavemeti yüksektir. Teknolojik yeniliklerden de faydalanarak yapmış olduğumuz yatırımlarla en son teknoloji üretim cihazlarımızla değerli çiftçilerimize ve sanayicilerimize hizmet vermekteyiz."

"We have produced various cultivator spares plowshares and points since our establismentin 1972. We have also produced strong and quality productions with experiment and succesful that we gouned along years as ser Sert Çelik Firm. Productions of our fir are reported by the ministry of agriculture and the teste center of Agrıcultural machines.Our puroductions are RSD-C hardness and point parts are filling with steel againist to shocks.They are more aduanced and resti stant thon similars. We have served to farmers and industrialists with the last techoologic newness and our investments."

Herstellung von Agrargeräten (Pflugmesser)   [Git »]

SERTEL MAKİNA OTOMOTİV İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

" Sertel Makina’nın temeli 1961 yılında atılmıştır. İmalata, at arabası üretimi ve tamiri ile başlayan firmamız, 1964 yıllarında tarımdaki önemi fark ederek tarım aletleri üretimine başlamıştır. 1965 yılından sonra tarım sektöründeki değişim ve modern tarım Makinalarının sektöre girmesi ile traktör römorku üretimine yönelmiştir"

Reinforcing axle production

Herstellung von verstärkten Achsen   [Git »]

SERVET OFSET MATBAACILIK OTOMOTİV VE TARIM ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ.

Muhtelif Matbaacılık İşleri

Various printing works

Verschiedene Druckereidienstleistungen   [Git »]

SEY-KA UN YEM PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Un İmali.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

SEYHAN DEMİR DOĞRAMA TAHSİN SEYREK

Çelik Konstrüksiyon Ve Demir Doğrama İmali.

Steel construction and iron fittings

Stahlkonstruktion und Eisenzimmerwerk   [Git »]

SEYİT SARUHAN-SEYKOM METAL MAKİNA

1985 yılında SEYKOM METAL MAKİNA olarak kurulan firmamız farklı sektörlerde faaliyet gösterdikten sonra 2000 yılından itibaren kaynaklı imalat sektöründe "Kaynak Otomasyon" sistemleriyle hizmet vermektedir. Tamamı yerli sermaye ile kurulan ve bugüne kadar ülkemiz kaynak otomasyon sektöründe makine,aparat ve fikstür konusunda lokomotif görevi yapan ve ürün yelpazesini günden güne sektör ihtiyaçlarına göre artıran firmamız bu sektörde faaliyet gösteren seçkin firmaların çözüm ortağı olmayı başarmış durumdadır. Sektörde lide durumda olan SEYKOM METAL MAKİNA bilgi birikimi ve deneyimi ile WICON markası adı altında her zaman daha kaliteliyi üretmeyi, ürünlerin performansıyla her zaman müşterinin yüzünü güldürmeyi ve en iyi hizmet vermeyi, kalite politikasının ilk maddeleri olarak benimsemiştir. Ar-Ge ye büyük önem veren SEYKOM METAL MAKİNA mühendis ve teknik eleman kadrosuyla en son teknolojiyi kullanarak tasarımlarını hayata geçirmek üzere tüm gücünü harcamaktadır.

Our company that is constructed as a Seykom Metal Machine after gives service in different sectors. Is began to give services with welding Automation in welded manufactured sector. Our company completely constructed with native funds making a locomotive duty in the fields machine,apparatus and fikstur also increases it's product fan day by day according to need of sectors in welding automation sector, achieved the success of being the solution partners of leading companies making duty in this sector. Seykom Metal Machine being in the condition of leading company with its experience and knowledge under the control of the a the mark of Wicon always adopts to make the customers happy and the gives best servisce as it's quality policy's steps. Seykom Metal Machine that gives extra importance to AR-GE spend all it's efforts to make it's projects turned into life by using the last technology.

Herstellung von Schweissgeraeten   [Git »]

Seyra Eşarp

Seyraesarp.com - Eşarp, Şal ve Aksesuar Modellerini En Uygun Fiyatlara Bulacaginiz Online Satış Noktası. Armine, Aker, Silkhome, Levidor, Pierre Cardin, Cacharel, Armanda, Sarar, Sura, U.S. Polo ve daha birçok kaliteli eşarp markası bir arada

You will find qualified Turkish brands at scarves, silk scarves and shawls manufactured in Turkey. We also supply and export all these products and different brands with minimum and bulk amounts from Turkey to all over the World. Some brands are Armine, Aker, Pierre Cardin, Sarar, Silkhome, Levidor, Sura, Vakko, Armanda, Versace, Us Polo. Sehri Sal. You can buy these products online as wholesale and retail with same day shipping

  [Git »]

SEZER GRAVÜR KLİŞECİLİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Pvc.Film İmali.

Pvc film production

Tiefdruckzylinder und Gravur   [Git »]

SEZER KONVEYÖR BANT VE MAKİNE KAYIŞLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

  [Git »]

SEZERSAN MATBAACILIK VE AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş.

Soğuk Baskı Pvc.Flim,Selefon Baskı,Kuşe Kağıt Baskı.

Cold print pvc film, selefin (roll) print, glossy paper print

Kaltdruck, PVC Folien, Selefondruck, Glanzpapierdruck   [Git »]

SİENA YAZILIM & BİLGİSAYAR DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

NETSİS,BİLNEX,EL TERMNALİ,TERAZİ SATIŞ&SERVİS%DESTEK&TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ

  [Git »]

SİGORTAMAKS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Firmamız 2008 yılında Sigorta sektörüne adım atmıştır. Ağırlıklı müşteri profilimiz endüstri alanında faaliyet gösteren firmalardan oluşmaktadır. Bir işletmenin risk değerlendirmesinin yapılması ile birlikte, işyeri sigortalarından, makine kırılmalarına, iş kazalarından, nakliyat sigortalarına, finansal risklerden, alacak sigortalarına kadar işletmelerin ihtiyaç duyabileceği birçok konuda Sigortamaks çatısı altında çözüm üretilmektedir. Dünya'da konusunda lider Sigorta Şirketlerinin lisanslı ve yetkili acenteliğini yürüten firmamız hasarda da birebir hizmet sağlamakta ayrıca ülkemizde sigorta bilinicinin artırılmasına yönelik de çalışmalarını sürdürmektedir.

  [Git »]

SİLLELİ ÇALIŞKAN GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

Silleli Çalışkan A.Ş., 1940 yılından 2006 yılına kadar gıda ve ihtiyaç maddeleri pazarlaması alanında faaliyet göstermiş , 2006 yılında deterjan ve kozmetik sektöründe üretici olarak yer alma kararı alarak bu yönde yatırımlar yapmıştır. Büsan Organize Sanayi Bölgesinde halen yatırımlarına devam etmekte olan firmamız, başta Ravel markası olmak üzere 8 marka ile evsel ürünler, kozmetik ürünleri, oto bakım ürünleri, endüstriyel ürünler ve spesifik ürünlerle çok çeşitli müşteri gruplarına hizmet vermekteyiz. Firmamız üretim faaliyetlerinde, müşteri memnuniyetine azami önem vermenin yanı sıra dürüstlüğü, çevreye saygıyı, sağlığı, emniyeti, sürekli kendini geliştirmeyi ve kaliteyi ilke edinerek sürekli aranan marka haline gelmektedir.

Manufacturing of cleaning products

Herstellung von Reinigungsprodukten   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |