KONYA FIRMALARI - LISTE 93

YİĞİT TARIM MAKİNE SANAYİ

  [Git »]

Yiğitalp Yapı Sistemleri Ltd. Şti.

Metal çatı ce cephe kaplamaları. İzolasyon ve inşaat taahhüt işleri.

  [Git »]

Yitaş Baza&Yatak Ltd.Şti

Firmamız Konya İlinde 20.000 m2 kapalı alanda sandıklı baza, yatak, ev tekstili ve uyku grubu sistemleri üzerine üretim yapmaktadır.

  [Git »]

YORULMAZ TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Havuç Paketleme Ve Soğuk Hava Depo Tesisi.

Carrot packing and cold storage facility

Karotten Verpackungs- und Kühllagerhaus anlage   [Git »]

YÖRÜKOĞLU TARIM MAKİNALARI

1990 yılından bu yana tarım makinaları ve aletleri sektöründe KONYA? da hizmet vermektedir. Firmamız; geçmişten günümüze kadar olan bu süreçte üretimini yaptığı ziraat aletleriyle tarıma ve ülkemize birçok yenilikler sunduğu gibi değerli çiftçilerimize de büyük kolaylıklar sağlamıştır. Yörükoğlu Tarım üretiminde kusursuz hizmet anlayışını ilke edinmiş ve bunu sağlamak için yenilikleri sürekli takip ederek kendi alanında uygulamaya koymakta ve sizlerden aldığı güçle yine sizlere yeni ve modern tasarımlar ile alternatif ürün çeşitleri sunabilmek için üretimini kararlılık ve yenilikler çerçevesinde sürdürmektedir. MİSYON Kurum, kuruluş, çiftçi ve bayilerimize ürün ve hizmetlerimizi, kalite anlayışımızdan ödün vermeden ve her seferinde insan, çevre ve doğanın yaşam düzenine katkıda bulunarak sunmaktır. VİZYON Sürekli iyileştirme politikalarıyla özdeşleşen kaliteli yönetimi, deneyimli personeli ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile ilk akla gelen ve tercih edilen bir kurum olmaktır.

  [Git »]

YTM TARIM MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

YTM Tarım Makinaları Sanayi Tic. Ltd. Şti. biçerdöver ve mibzer yedek parçalarının yanı sıra otomotiv sektöründe de yer almıştır. Ürünlerini sürekli geliştiren ve kaliteyi sürekli ön planda tutarak, bugün 500'e yakın parçanın üretimini yapmaktadır. 1957 yılında atölye ölçekli bir işyerinde biçerdöver ve mibzer yedek parçaları imalatı ile faliyetine başlayıp, yıllar içinde üretimini arttırmış ve 1982 yılında TÜMOSAN traktör fabrikası ile yan sanayi olarak çalışmaya başlamıştır. Şu an firmamız Büsan Sanayisindeki 2500 m2 kapalı alanlı modern fabrikamızda traktör, mibzer, biçerdöver yedek parçaları başta olmak üzere 500 e yakın parça imalatı ile faaliyetine devam etmektedir. Tarım sektörünün dışında diğer sektörlere de üretim yapan firmamız; Gerek yurtdışı gerekse yurtiçi talepler doğrultusunda özel sipariş parça imalatıda yapmaktadır. Yıllık sac işleme kapasitemiz 2200 ton olup, her kalınlık ve kalitede sac parçanın kesme, eğme, sıvama, kaynak, elektrostatik boyama gibi bir çok işlemleri modern tezgahlarımızda gerçekleştirebilmektedir. Bünyesinde oluşturduğu kalıp atölyesiyle üretimini yapacağı kalıpların tasarımını ve üretimini kendimiz yapmaktyız, böylece zaman ve maliyet kaybını en aza indermekteyiz. Geçmişte olduğu gibi bugünde kaliteden taviz vermeden en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinen firmamız, müşteri istekleri, teknolojik gelişmelere ve artan sipariş miktarlarına bağlı olarak teknik imkanlarını geliştirmeyi ve üretim kapasitesini artırmayı hedeflemektedir.

Ytm agricultural spare parts trading company takes place in automotive industry as well as harvester and seeder spare parts.The Company manufactures nearly 500 parts while developing its products and keeping the quality in the foreground. Our company has manufactured harvester and seeder spare parts since it was built up in a small workplace in 1938.The company has increased its produntion in years and has worked with Tümosan Tractor Factory since 1982. Currently,Our Company is operating in 2500m2-indoor-area with a modern factory producing especially tractor, harvester, and seeder spare parts and the other parts that are approximately 500 in Büsan Industry. Our company manifactures in other sectors including agriculture sector and manufactures special ordered parts according to the both domestical and international demands. Annual processing sheet iron of the firm is nearly 1983 ton, We can carry out cutting,bending,deep drowing,welding,electrostatic painting of the sheets that are in every thickness and quality in our modern machinery. We design and produce our molds in our own mold atelier, so we minimize the loss of time and cost less.

Kfz-Ersatzteile, Landwirtschaftliche Ersatzteile,Autoersatzteile, Blech-Ersatzteile   [Git »]

YUMAK OTOMOTİV MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Türkiye’nin otomotiv sektöründe önde gelen sanayicilerinden olan Mehmet Yumak’ın kurduğu ve “Yumak Motor Turbo” adıyla 30 yılı aşkın bir süredir faaliyette bulunan, ileri teknolojisi ile gösterdiği yüksek performans ve üstün kalite seviyesi ile kamyon ve tır grupları için garantili yedek parça ve üniteler üretmekte olan firmamız müşteri memnuniyetini kendine bir kuruluş ilkesi edinmiş hem Türkiye pazarında hem de başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Uluslararası pazarlarda da hak ettiği yeri almış; aranılan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Gelişmiş Makine Parkı ve ekipmanlarıyla açık 1500 m2 ve kapalı 700 m2 lik çalışma alanıyla hizmet veren firmamız; MAN, MERCEDES, VOLVO, SCANIA, DAF, RENAULT gibi büyük araçlara ait ve her zaman tercih edilen yüksek kaliteli, garantili yedek parçalar ve üniteler üretilmektedir. Son yıllarda Avrupa'daki müşterileri talepleri, bizim fren ve debriyaj sistemlerindeki üniteler üzerine yoğunlaşmamıza neden olmuştur. Kısa sürede imalat tekniklerindeki birikimlerimiz ve mekanik konusundaki tecrübelerimiz ile; komple kompresör ve parçaları, fren debriyaj sistemindeki ünitelerin çeşitliliği ve yeni ürünlerin kısa sürede piyasaya arz edilmesi bizi bu gruplarda en iyi konuma getirmiştir. Diğer yedek parça grubunda da motor, şanzıman, diferansiyel ve şase üretimimiz ise fabrikamızda ayrı bir grup olarak devam etmektedir. Başarımızda; tecrübemiz, kalitede devamlılık, uygun fiyata önem veren ve müşterilerimizle daima sıcak temas halinde bulunarak öneri ve isteklerine uygun hareket etmemizin büyük payı vardır. Biz bu yarışta en iyileri üretmek için çalışıyoruz. Her ürünümüzün bir öncekinden daha iyi olduğuna inanarak, emin adımlarla bu yarışa devam ediyoruz. Ve sonuç olarak diyoruz ki; EN İYİSİ HENÜZ ÜRETİLMEDİ…

Our company that was founded by Mehmet Yumak, one of the leading industrialists of automotive sector in Turkey, and has been displaying activity more than 30 years under the name of “Yumak Motor Turbo” and that produces guaranteed spare parts and units within the truck and TIR groups with high performance and high quality level it showed with its advanced technology, adopted satisfaction of customer as an institutional principle, took the place it deserved both in Turkish market and in international market, mainly in European countries; and has been a desired and preferred brand. Our company that provides service with the developed machine park and equipments within 1500 m² open area and 700 m² closed; produces all times preferred high quality and guaranteed spare parts and units for the large vehicles such as MAN, MERCEDES, VOLVO, SCANIA, DAF, RENAULT. Recently, demands of our customers in Europe caused us to concentrate on units in brake and clutch systems. In a short period of time, with our knowledge in production techniques and experience in mechanics that made us a preferred company; diversification of units in complete compressor and parts, brake and clutch systems and introduction of new products into the market placed us in a good position. In the other spare parts group, our production in motor, transmission, differential and chassis continue in our factory as a separate group. In our success; there is always a share of our experience, continuity in quality, attaching importance to favourable price, close contact with our customers and acting in compliance with their suggestions and demands. In that competition, we try to produce the best. We continue this competition with these firm steps believing in that each of our product is better than others. And finally we say that ; “THE BEST’S NOT PRODUCED YET”...

Herstellung von LKW Ersatzteilen   [Git »]

yurtpak makine

ambalaj paketleme makineleri imalatı

  [Git »]

YURTSAN OTOMOTİV METALURJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"Otomotiv ve Metalurji sektöründe üretim yapan iki ayrı fabrikayı bünyesinde barındıran bir sanayi kuruluşudur. 1968 yılında kurulan firmamız 1975 yılından bugüne OTOMOTIV YEDEK PARÇA üretmektedir."

"is an industrial establishment that accommodate two separate factories in its structure.Our factory has established in 1968 and we are manufacturing automotive spare parts since 1975."

Herstellung von Fahrzeugfedern und Stahlguß   [Git »]

YÜKPA İTHALAT İHRACAT LTD.ŞTİ.

Montaj Yoluyla Motorsiklet İmali.

Production of motorcycle via assembling

Herstellung von Fahrzeugfedern   [Git »]

yüksel ayakkabı

  [Git »]

YÜKSEL BALATACILIK SAN.TİC.A.Ş.

1989 yılında KONYA’DA fren ve debriyaj balatası ile sürtünme malzemeleri imalatı için kurulan YÜKSEL BALATACILIK SAN. VE TİC. A.Ş. ASFREN markası ile ürettiği fren, disk fren, debriyaj balataları ve muhtelif sürtünme malzemeleri imalatında kısa zamanda meydana getirdiği üstün kalite ve bol çeşit ile, sektöründe kendisini kabul ettirmiş olup, gördüğü takdir firmanın hizmet ufkunu daha da genişletmiştir.  Firmamız, fren ve debriyaj balataları ve diğer sürtünme malzemelerini, balata çalışma fonksiyonlarının bilinci ile, konusunda uzman, genç ve dinamik kadrosu tarafından, gelişmiş en son dünya teknolojisine uygun olarak üretmektedir. Mamullerine, hammadde seçiminde ve üretim safhasında gereken titizliği gösteren firmamız ürünlerini son kalite kontrolünü yaparak tüketime sunmaktadır.

Auto spare parts production

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen   [Git »]

YÜKSEL LASTİK OTOMOTİV VE YEDEK PARÇA SAN.VE TİC.A.Ş.

Sızdırmazlık Elemanları, Fren Diyaframları, fren valf tamir takımları, Petrol Sondaj Parçaları, Demir Yolu parçaları, ziraat alet parçaları numune ve teknik resme göre üretim

Imperviousness components, brake diaphragms,air brake valves repair kits, petroleum drilling parts, rail parts production agricultur machine parts We can produce according to sample and technical drawing

  [Git »]

YÜKSEL TARIM MAKİNALARI NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Şirketimiz 1978 yılında aile şirketi olarak kurulmuş ve bugün aynı özveri ve gayretle üretimlerine devam etmektedir. Gelişen teknolojiyi sürekli yenilikleriyle takip eden Yüksel Tarım Mak.Nak.san ve Tic.A.Ş. bu bağlamda her geçen yıl makine parkurunu daha da geliştirmektedir. Çiftçilerimize en düşük maliyetlerle en kaliteli ve teknolojik ürünleri sunmaya çalışan şirketimiz Türkiye nin gözde sanayilerinden birisi olan Büsan Özel organize sanayisinde 3 500 m2 toplam çalışma sahası ve 2 000 m2 fabrika binasında üretimine devam etmektedir. Üretmiş olduğumuz ürünler Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım makineleri bölümünde test edilmekte ve Deney Raporları, TSE, TSEK vb... kriterlere uygunluk belgeleri almaktadır. Bol yedek parça ve zamanında servis olanakları ile firmamız yıllardır Türk çiftçilerine gururla hizmet vermiştir. Şirketimiz üretmiş olduğu ürünleri sadece iç piyasada değil, dünya piyasasına da ihraç etmekte ve ülke ekonomisine bir nebzede olsa katkı sağlamanın haklı gururunu taşımaktadır.

Our company was established in 1978 as a family firm and it has been continuing its manufacturing activities with the same self-sacrifice and effort. Yüksel Tarım Mak.Nak.san ve Tic.A.Ş. following the developing technology with its continuous innovations, in this context, has been developing its machine course each lasting year much more. Our company trying to present the products in the higher quality and the lowest cost to our farmers has been continuing its manufacturing activities in 3500 m2 of total working area and its factory building of 2000 m2. The product we manufactured are tested in the department of Agricultural Machines of Agricultural Faculty, Selçuk University and Quality compatibility document such as Test reports, TSE, TSEK, etc. are received. With abundant amount of spare parts and service possibilities in time, our company serves Turkish farmers in pride for years. Our company not only sells its product in domestic market but also exports them abroad. Therefore, we feel pride of contributing to the country economy, even slightly.

Herstellung von Landmaschinen   [Git »]

YÜKSELEN METAL KALIP PLASTİK VE MAKİNA SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ.

" YÜKSELEN Metal Kalıp Plastik ve Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. 1988 yılında kuruldu ve teknoloji, Ar-Ge yatırımlarına hız vererek sektöründe aktif bir firma haline geldi. YÜKSELEN olarak, elde ettiğimiz başarıların çalışanlarımızın takım ruhunun bir sonucu olduğunu, kaliteli ürün ve hizmetin kaliteli insan kaynağı, gelişime açıklık ve çevre bilinci sayesinde elde edileceğini biliyor, bu kaynaklara yatırım yapmanın bizi yarınlara taşıyacak itici güç olduğuna inanıyoruz"

YUKSELEN Metal Mould Plastics & Machinery Industry Trade Co. Ltd., initially established in 1988 to manufacture plastic products, has become an active company in its field. YUKSELEN which follows the progressive technology closely, has DIN EN ISO 9001:2000 from TÜV Industrie Service GmbH and TSEK Certification from TSE (Turkish Standards Institution). As YUKSELEN, we are aware that we owe our success to team spirit of our employees and high quality products and services can be achieved via high quality human resources, opening to development and environment conscious while investing in human resources is the impulsion to drive us ahead to future

Metallwaren- und Plastikwarenherstellung   [Git »]

YÜZBAŞIGİL PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

Her türlü endüstriyel sanayi yapısının tasarım, projelendirme, imalat ve montajı profesyonel ekiple gerçekleştirilmektedir.

  [Git »]

YÜZKA TİCARET İNŞAAT SANAYİ LTD.ŞTİ.

Yüzka, 1990 yılında içmesuyu vanaları ve ek parçalarının ticareti ile ticari faaliyete geçmiştir. 1992 yılında ticaretini yaptığı ürünlerin imalatına başlamış ve 1997 yılından itibaren Konya Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yerinde çalışmalarını sürdürmektedir

"Yüzka started commercial activity with the trade of potable water gate valves and their components in 1990. Started to manufacturing of products which it merchandises and has been carrying works on the place in Konya Industrial Zone since 1997."

Herstellung von unterirdischen- und erdoberflächigen Wasserventilen   [Git »]

ZAZA ŞEKERLEME GIDA SAN. TİC. LTD.ŞTİ.

1987 yılında Lale markası ile elvan ve akide şekeri üretimi ile sektöre giren firmamız zamanla kendini ve makine ekipmanını geliştirerek meyveli toffe, şokolet, bonbon ve mini bonbon şekerlerini ürün portföyüne katmış kalitesi ve iyi hizmet yapısı ile müşteri memnuniyetini kazanmıştır. 1995 yılında şirketleşmeye giden firmamız Balkan ülkelerine yaptığı ihracatla deneyim kazanarak Ar- Ge çalışmalarına hız vermiş üretim kapasitesini ve ürün portföyünü müşteri doğrultusunda genişletip kokolin üretimine de hız vermiştir. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız deneyimli ekibiyle 3700 m kare kapalı alanda tamamen gıda hijjenine uygun üretimini devam ettirmektedir. İç ve dış piyasada da aranan marka olma yolunda emin adımlarla çalışmalarını sürdürmektedir.

Sweet production

Herstellung von Süssigkeiten   [Git »]

ZEYBEK ASANSÖR

  [Git »]

zirve inşaat-av.san .turz.işl.san ve tic.ltd.şti

Firmamız tatlı su göllerinden kamış ve sazları kesip işleyerek yurt dışına ihracat yapmaktadırayrıca yurt içinede kamuştan hasır imalatı ve turizm bölgelerine dekorasyon ve gölgelik şemsiye vs. imalatı yapmaktadır

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |