KONYA FIRMALARI - LISTE 91

YAŞAR POYRAZ MAKİNA OTOMOTİV DÖKÜM MEDİKAL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Pik,Sfero Döküm İmali.

Cast iron, sphero moulding production

Pik und Sferoguss   [Git »]

YATAĞAN DEKORATİF YAPI MALZEMELERİ TİC.LTD.ŞTİ.

Sıhhi Tesisat Malzemeleri.

Sanitary installations tools

Sanitärinstalationswerkzeuge   [Git »]

Yatağanlı Nakliyat

1986 yılında kurulan firmamız, şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta; siz değerli müşterilerimize nakliyat sektöründe en iyi hizmeti vermeyi gaye edinmiştir. Gerek müşteri memnuniyeti gerekse güven hususunda sınır tanımayan bir firma olmuş ve bu ilkelerden asla taviz vermemiştir. Gıdadan; sanayi sektörüne, mobilyadan; tarım ürünlerine, ev eşyasından; tekstil sektörüne kadar çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

  [Git »]

YAVUZ ERKSAN-ERKSAN MAKİNA KALIP

Beton Parke,Biriket Makinaları Ve Kalıpları İmali.

Concrete parquet, briquette machinery and moulds production

Betonfußböden, Brikettmaschinen und Formherstellung   [Git »]

YAVUZSAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Yavuzsan 1976 yılında faaliyete geçmiş olup uzun yıllardır fren diski üzerinde çalışmalarına devam etmektedir. Yavuzsan üretimde ve hizmette uzun yılların verdiği tecrübeden yararlanırken yeni gelişmeleri ve teknolojileri takip ederken de ilk günkü heyecanını korumaktadır. Yeni teknolojileri, hammaddeleri takip ederek müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunma gayreti içerisindedir. Yavuzsan yeni ürün tasarımı amacı ile ar-ge çalışmalarına önem vermekte olup ar-ge ye ciddi yatırımlar yapmaktadır. Yeni tasarımlarında gelişen metalurji maddelerini ve tekniklerini de takip etmektedir. Ürünlerimiz tasarım aşamasından başlayarak dökümü, işlenmesi, kalite testleri ve dağıtımı 3.000 m² kapalı 10.000 m² açık alanda devam etmektedir. Üretim yerimiz tasarım, dökümhane, talaşlı imalat ve kalite kontrol merkezi bölümlerinden oluşmaktadır. Firmamızda 650 in üzerinde ürün çeşidi bulunmakta olup ürün çeşidini artırma çalışmalarına da hızla devam edilmektedir. Binek ve tüm hafif ticari araçların fren disk ve kampanalarının imalatı ile ülkesinde en çok disk çeşidini üreten firmadır. Ülkesinde fren diski konusunda saygınlık ve güvenilirlik değerleri müşterileri tarafından verilmiş olan Yavuzsan bu değerleri korumak için var gücüyle çalışmaktadır. Felsefesinden ve değerlerinden ödün vermeden Avrupa, Orta Doğu ve Rusya bölgelerinde de ihracatına devam etmektedir. 1976 dan beri sürekli müşteri hizmet ve ürün kalitesini artırmış olan Yavuzsan sürekli bu iyileştirmeyi de sağlamayı felsefesi olarak tanımlamıştır.

Yavuzsan company was founded in 1976 and for many years has been producing brake discs and drums. For a long time Yavuzsan has been manufacturing spare parts and the company benefits because of the experience and development of new technologies . Yavuzsan doesn’t stop at what has been achieved and estimates its present state as the starting point for further growth. Yavuzsan attempts to work out a new product using the best materials to satisifiy the requirements of its clients. The use of new technologies,materials and services is aimed to create better quality products for the customers. Yavuzsan develops new products taking into consideration data of R & D, it invests substantially into R & D and now it carries on researches in the line of improvement in metallurgy and materials. The design of our products starts from the stage of moulding,casting,machining,then comes quality testing after which we sell our goods and continue to care about how they work. The factory occupies 10000 m2 open 3000 m2 closed area in Konya. Our company manufactures more than 650 types of products and it continues to increase their variety. Yavuzsan is the only company in Turkey which manufactures the majority of kinds of brake discs and drums for all passenger and light commercial cars. The result of a long period of work of Yavuzsan is prestige and credibility among its clients. Yavuzsan Company ’s Philosophy of quality without compromise gained it high reputation and increase in export in Europe,Middle East and Russia. Since 1976,the date of its foundation,Yavuzsan company has been working on the improvements of the quality of its products,services and the development of new technologies which became its philosophy .SİNCE 1976 ALWAYS QUALITY

Herstellung von Bremsscheiben, Trommeln, belaegen und Radnaben   [Git »]

YAYKON;paslanmaz galvanizli yay Konya

YAYKON;paslanmaz yaylar,galvanizli yay,galvanizli paslanmaz yay,çelik yay,asansör kapı yayı,sera yayı,sera teli,sera arıkovan teli,değirmen telleri,sera ip çekme telleri,sera ip çekme yayı,patoz yayı,harman makinası yayı,yay imalatçıları,yay üretimi,yay çeşitleri,yay sanayi,yay yapımı,yay imalat,çelik yaylar,yay imalatı,çelik yay imalatı,sera telleri,trambolin Yayı,trambolin yayları,Kupilya Yayı,Kollu Yaylar,Telform Yay,Form Yay,Subap Yayı,Kültüvatör Yayı,Balya Yayı,Elek Yayı,kırkayak Teli,kum elek yayı,fren yayı,motorsiklet yayı,papuç yayı,amortisör yayı,mandal yay,konik yay,mibzer yayı, helezon yayı,saman balya yayı,kampana yayı,oto fren yayı,kollu yay,şarjör yayı,römork yayı,zirai alet yayı,disk yayı,sibop yayı,trambol yayı,pim yayı,kaplin yayı,amortisör yayı,firkete yay,sap toplama yayı,krom nikel yay,mibzer yayı,konik yay,mandal yayı,papuç yayı,paslanmaz yay,çelik yaylar,Çelik yay,çelik paslanmaz yay,Paslanmaz galvanizli çelik yay,

  [Git »]

YAYLA DEĞİRMENCİLİK VE TİCARET A.Ş.

Un İmali.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

YAYPA Pastacılık İnsaat Gida San.Tic.Ltd.Sti.

Pasta dünyasının vazgeçilmezi yayla pasta: 1960 yılından bu yana nesilden nesle aktarılan bir alışkanlık gibi en tatlı anlara lezzetiyle eşlik eden Yayla Pasta kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeden üretimine devam etmektedir. Profesyonel kalitesi güçlü dağıtım ağı kazandığı basarılar ve yılların getirdiği tecrübe ile sektöründe lider olmaya devam eden yayla pasta günümüzün gerektirdiği koşullar ile hizmet ve kalitede en iyisini sunmak için aralıksız çalışmalarına devam etmektedir. Sizlerden aldığımız güç ve güven duygusu ile daha güzel yarınlara el ele yürüyeceğiz…

PASTRY WORLD’S INDISPENSABLE YAYLA PASTRY Having transfered from generation to generation since 1960 , accompanying to the sweetiest moment with indispensable just like a habit Yayla pastry has been continuing to its production without making a concession from its quality since it was set up .With professional quality powerful distribution net, gained successes and the experience, continuing to leadership Yayla pastry has been continuing to its workings to present the best quality in service with the conditions . We will go forward to the most beautiful days with the power and reliance which we got from you .

  [Git »]

YAYTES ÇELİK YAY İMALATI

trambolin yayı,elek yayı,yay üreten ,yay imal eden,yay üretiçisi,

  [Git »]

YE-PAR OTOMOTİV SANAYİİ TİCARET LTD.ŞTİ.

1988 yılında yeni bir teknoloji ile profesyonel olarak KAPORTA PARÇALARI üretilmek üzere kurulmuş olan YEPAR,22 yıldır bu sektörün içindedir. 11.000 m²lik bir alanda üretim yapan YEPAR, kurulduğu günden bu yana deneyimli teknik personeli ile MAN-MERCEDES yedek parçaları üretiminde dünya çapında bir performans göstermiştir. Firmamızda, ürünler kullanıcıların isteklerini göz önünde tutularak tasarlanmakta, eklenen her yeni ürün, farklı bir ihtiyacı karşılamaktadır. Üretimdeki misyonumuzu kalite ve performans olarak belirleyerek,bu konuda yaptığımız çalışmaların haklılığını kullanıcılardan aldığımız geri bildirimler gösterdi.

YEPAR AUTOMOTIVE,established in 1988 with a new technology as a professional producer of Cabin Parts, is in this sector since 22 years,operating with an area of 11.000 m². YEPAR has achieved a high performance with SPARE PARTS of MERCEDES-MAN TRUCK with it's experienced staff. Each product of our firm is designated considering user requests and every added new product meets a different demand. We have determined our mission in production as quality and performance. Justness of our studies on that matter has showed itself with the feedback from our customers.

LKW Motorhauben und Luftfilter   [Git »]

YEKEBAŞ AMBALAJ MAKİNA GIDA İNŞAAT GIDA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Şirketimiz 1974 yılında Konya'da Ali İhsan ve Mehmet Ramazan Yekebaş tarafından kurulmuştur. Yekebaş Ambalaj tecrübesiyle ambalaj sektöründe LİDER bir şirkettir. Şirketimiz Yenilikçi, Kaliteli, ve Müşteri Memnuniyeti İlkelerine göre çalışmaktadır. Şirketimiz sürekli gelişen pazar talebine bağlı olarak kaliteli, uygun fiyatla ve bol çeşitle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Yekebaş Ambalaj; sürekli gelişen ve büyüyen bir şirket olarak KALİTELİ, DAYANIKLI ve yüksek PERFORMANSA sahip ambalaj makinalarınıda üreterek ambalaj sektörünün öncü şirketi olmaya devam etmektedir.

Ali Ihsan and Mehmet Yekebas established the company in 1974 in Konya. Yekebas Ambalaj is the LEADER of packing sector because of our experience. We are working innovtive, high quality and customer satisfaction.Our company gives servise to you with quality, convenient price and variety of products, depends on continuous market demand. Yekebas Ambalaj; as continuously developing and growing company, we are continue to be a leader in packaging sector with producing high qualitied, duroble and high performance packaging machines.

Herstellung von Naylontüten, Naylonbeutel, Einkaufstüten, Wachspapier und Verpackungsmaschinen   [Git »]

YEKPAR Scania iveco kamyon ve tır yedek parçası imalatı Konya

YEKPAR;Scania kamyon ve tır yedek parçası,iveco kamyon ve tır yedek parçası,Scania,iveco kamyon yedek parçaları,Scania,iveco tır yedek parçaları,Scania,iveco kamyon yedek parçası fiyatı,Scania,iveco tır yedek parçası fiyatı,Scania,iveco kamyon yedek parçası fiyatları,Scania,iveco tır yedek parçası fiyatları,Scania,iveco kamyon yedek parçası imalatı,Scania,iveco tır yedek parçası imalatı,Yan sanayi Scania,iveco kamyon ve tır yedek parçası imalatı,Yan sanayi Scania,

  [Git »]

YEKSAN YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Oto Yedek Parça(Motor Supapları İmali).

Auto spare parts (engine valves production)

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen(Motorenventilen)   [Git »]

YEL TEKSTİL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.

Trikodan Mamül ( Bay,Bayan Dış Giyim ) İmali.

Tricot womens and mens outer wear

Trikot Damen und Herren Nutzbekleidung   [Git »]

YEN-KA AYAKKABI VE YAN ÜRÜNLERİ GIDA TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Ayakkabı Tabanı İmali.

Production of shoe sole

Herstellung von Schuhsohlen   [Git »]

YENAR DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Vals Topu İmali Ve Pik Döküm.

Production of roll ball and cast iron

Herstellung von Wälzballen und Roheisenguß   [Git »]

YENİ AĞIRBAŞLI PİSTON SEKMAN SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Piston Ve Sekman İmalatı.

Piston and ring production

Herstellung von Kolben und Kolbenringen   [Git »]

Yeni Atmaca

Her türlü araç ve makina için, bronz burç ve motor yatağı imalatı yapan Konya firması.

  [Git »]

Yeni Atmaca Motor Yatakları

Motor yatağı ve burç üretimi yapan Konya firması.

  [Git »]

YENİ GAZETE İLETİŞİM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Gazete Basımı,Matbaa İşleri Ve Tanıtım Cd Leri Hazırlanması İşleri.

Newspaper press, press house works and preparation of promotional cds.

Tageszeitung, Druckerei und Vorbereitung von Werbe Cds   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |