KONYA FIRMALARI - LISTE 91

YAYPA Pastacılık İnsaat Gida San.Tic.Ltd.Sti.

Pasta dünyasının vazgeçilmezi yayla pasta: 1960 yılından bu yana nesilden nesle aktarılan bir alışkanlık gibi en tatlı anlara lezzetiyle eşlik eden Yayla Pasta kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeden üretimine devam etmektedir. Profesyonel kalitesi güçlü dağıtım ağı kazandığı basarılar ve yılların getirdiği tecrübe ile sektöründe lider olmaya devam eden yayla pasta günümüzün gerektirdiği koşullar ile hizmet ve kalitede en iyisini sunmak için aralıksız çalışmalarına devam etmektedir. Sizlerden aldığımız güç ve güven duygusu ile daha güzel yarınlara el ele yürüyeceğiz…

PASTRY WORLD’S INDISPENSABLE YAYLA PASTRY Having transfered from generation to generation since 1960 , accompanying to the sweetiest moment with indispensable just like a habit Yayla pastry has been continuing to its production without making a concession from its quality since it was set up .With professional quality powerful distribution net, gained successes and the experience, continuing to leadership Yayla pastry has been continuing to its workings to present the best quality in service with the conditions . We will go forward to the most beautiful days with the power and reliance which we got from you .

  [Git »]

YAYTES ÇELİK YAY İMALATI

trambolin yayı,elek yayı,yay üreten ,yay imal eden,yay üretiçisi,

  [Git »]

YE-PAR OTOMOTİV SANAYİİ TİCARET LTD.ŞTİ.

1988 yılında yeni bir teknoloji ile profesyonel olarak KAPORTA PARÇALARI üretilmek üzere kurulmuş olan YEPAR,22 yıldır bu sektörün içindedir. 11.000 m²lik bir alanda üretim yapan YEPAR, kurulduğu günden bu yana deneyimli teknik personeli ile MAN-MERCEDES yedek parçaları üretiminde dünya çapında bir performans göstermiştir. Firmamızda, ürünler kullanıcıların isteklerini göz önünde tutularak tasarlanmakta, eklenen her yeni ürün, farklı bir ihtiyacı karşılamaktadır. Üretimdeki misyonumuzu kalite ve performans olarak belirleyerek,bu konuda yaptığımız çalışmaların haklılığını kullanıcılardan aldığımız geri bildirimler gösterdi.

YEPAR AUTOMOTIVE,established in 1988 with a new technology as a professional producer of Cabin Parts, is in this sector since 22 years,operating with an area of 11.000 m². YEPAR has achieved a high performance with SPARE PARTS of MERCEDES-MAN TRUCK with it's experienced staff. Each product of our firm is designated considering user requests and every added new product meets a different demand. We have determined our mission in production as quality and performance. Justness of our studies on that matter has showed itself with the feedback from our customers.

LKW Motorhauben und Luftfilter   [Git »]

YEKEBAŞ AMBALAJ MAKİNA GIDA İNŞAAT GIDA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Şirketimiz 1974 yılında Konya'da Ali İhsan ve Mehmet Ramazan Yekebaş tarafından kurulmuştur. Yekebaş Ambalaj tecrübesiyle ambalaj sektöründe LİDER bir şirkettir. Şirketimiz Yenilikçi, Kaliteli, ve Müşteri Memnuniyeti İlkelerine göre çalışmaktadır. Şirketimiz sürekli gelişen pazar talebine bağlı olarak kaliteli, uygun fiyatla ve bol çeşitle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Yekebaş Ambalaj; sürekli gelişen ve büyüyen bir şirket olarak KALİTELİ, DAYANIKLI ve yüksek PERFORMANSA sahip ambalaj makinalarınıda üreterek ambalaj sektörünün öncü şirketi olmaya devam etmektedir.

Ali Ihsan and Mehmet Yekebas established the company in 1974 in Konya. Yekebas Ambalaj is the LEADER of packing sector because of our experience. We are working innovtive, high quality and customer satisfaction.Our company gives servise to you with quality, convenient price and variety of products, depends on continuous market demand. Yekebas Ambalaj; as continuously developing and growing company, we are continue to be a leader in packaging sector with producing high qualitied, duroble and high performance packaging machines.

Herstellung von Naylontüten, Naylonbeutel, Einkaufstüten, Wachspapier und Verpackungsmaschinen   [Git »]

YEKPAR Scania iveco kamyon ve tır yedek parçası imalatı Konya

YEKPAR;Scania kamyon ve tır yedek parçası,iveco kamyon ve tır yedek parçası,Scania,iveco kamyon yedek parçaları,Scania,iveco tır yedek parçaları,Scania,iveco kamyon yedek parçası fiyatı,Scania,iveco tır yedek parçası fiyatı,Scania,iveco kamyon yedek parçası fiyatları,Scania,iveco tır yedek parçası fiyatları,Scania,iveco kamyon yedek parçası imalatı,Scania,iveco tır yedek parçası imalatı,Yan sanayi Scania,iveco kamyon ve tır yedek parçası imalatı,Yan sanayi Scania,

  [Git »]

YEKSAN YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Oto Yedek Parça(Motor Supapları İmali).

Auto spare parts (engine valves production)

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen(Motorenventilen)   [Git »]

YEL TEKSTİL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.

Trikodan Mamül ( Bay,Bayan Dış Giyim ) İmali.

Tricot womens and mens outer wear

Trikot Damen und Herren Nutzbekleidung   [Git »]

YEN-KA AYAKKABI VE YAN ÜRÜNLERİ GIDA TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Ayakkabı Tabanı İmali.

Production of shoe sole

Herstellung von Schuhsohlen   [Git »]

YENAR DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Vals Topu İmali Ve Pik Döküm.

Production of roll ball and cast iron

Herstellung von Wälzballen und Roheisenguß   [Git »]

YENİ AĞIRBAŞLI PİSTON SEKMAN SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Piston Ve Sekman İmalatı.

Piston and ring production

Herstellung von Kolben und Kolbenringen   [Git »]

Yeni Atmaca

Her türlü araç ve makina için, bronz burç ve motor yatağı imalatı yapan Konya firması.

  [Git »]

Yeni Atmaca Motor Yatakları

Motor yatağı ve burç üretimi yapan Konya firması.

  [Git »]

YENİ GAZETE İLETİŞİM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Gazete Basımı,Matbaa İşleri Ve Tanıtım Cd Leri Hazırlanması İşleri.

Newspaper press, press house works and preparation of promotional cds.

Tageszeitung, Druckerei und Vorbereitung von Werbe Cds   [Git »]

YENİ UN DEĞİRMENCİLİK VE TİCARET A.Ş.

Niyazi Işıkcan 1953 yılında Buğday Pazarında zahirecilikle başlayan ticaret hayatını 1971 yılında Yeni Un Fabrikasını kurarak un sektörüne taşımıştır. Fabrikamız 1971 yılında, günde 35 ton buğday işletme kapasitesi ile üretime başladı. Bugün 7500 m2'lik bir alan üzerinde kurulu olarak günde 350 ton buğday işleme kapasitesi ile hizmete devam etmektedir.   Firmamızın kurucusu Niyazi Işıkcan?ın dürüstlük, fazilet, çalışkanlık, ahde-vefa, çalışanlarını ve müşterilerini koruyan ilkeleri doğrultusunda çalışmalarına sürdürüyor. Bugün ikinci kuşak tarafından yönetilen fabrikamızda nitelikli bir kadro görev yapmaktadır. Bu yönetim kadrosu kalitede olduğu gibi yönetimde de kaliteden ayrılmayarak fabrikamızı belirlenen hedeflere taşıyacaktır.

    Turkey is a country of agriculture. Of all the foundations of industry that process the products of agriculture, the flour mills are the most leading ones. That the diet of Turkish people depends on bread and other products of flour has increased the importance of this industry. Yeni Degirmencilik CO, which takes place among the flour mills in our country, has been keeping its functions in this field since 1971. Our compary has been presenting qualified products to its custumers for years. Our continuously increasing qualified types of flour products have also increased the share of Yeni Un Degirmencilik in the sector of flour mills.     To gain the confidence of foreign markets as well as that of our domestic customers, we have planned new targets and put them into process.   There are: To present hygenic and qualified products considering human health all the time.* To work on legal field.* To improve continuously the pleasure of our customers and employees.* To follow and adapt the continuously changing and develoging technology in order to reach the target. By increasing the quality in a free competitive market, to progress towards new targets and find new targets all the time. With my best wishes to our customers.

Herstellung von Mehl   [Git »]

Yeni Un Değirmencilik ve Ticaret A.Ş.

Ülkemizde bulunan un fabrikaları arasında yer alan Yeni Un Değirmencilik A.Ş. 1971 yılından itibaren un sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Yıllardır tecrübesi, dürüst iş ahlakı ve kaliteli un üretimi doğrultusunda müşterilerine ürünler sunmaktadır. Her geçen gün artan un çeşitlerimiz ve bu ürünlerin kalitesi Yeni Un Değirmenciliğin un sektöründeki payını artırmıştır. Bunlar: * Her zaman insan sağlığını düşünen kaliteli, hijyenik ürünler piyasaya sunmak, * Her zaman hakkına razı ve meşru zeminde çalışmak, * Çalışanlarını ve müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirmek. * Hedefe ulaşmak için çalışırken sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi takip edip, ayakta durmak, * Serbest rekabet piyasası ortamında kaliteyi artırarak, yeni hedeflere doğru ilerlemek, hedefe ulaşınca durmadan yeni hedeflere doğru ilerlemektir. Tüm müşterilerimizle birlikte nice hedeflere ve başarılı nice yeni yıllara ulaşmak dileğimizle?

Yeni Flour Milling Inc, which takes place among the flour mills in our country, has been keeping its functions in this field since 1971. Our company has been presenting qualified products to its custumers for years. Our continuously increasing qualified types of flour products have also increased the share of Yeni Un Milling in the sector of flour mills. To gain the confidence of foreign markets as well as that of our domestic customers, we have planned new targets and put them into process.There are: * To present hygienic and qualified products considering human health all the time. * To work on legal field. * To improve continuously the pleasure of our customers and employees. * To follow and adapt the continuously changing and developing technology in order to reach the target. * By increasing the quality in a free competitive market, to progress towards new targets and find new targets all the time. With my best wishes to our customers.

  [Git »]

YENİALP ELEKTRONİK HIRDAVAT RAF MALZEMELERİ PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1977 yılında ilk olarak çelik raf (Arşiv rafları ) ile başlamış daha sonra Lam Sistem rafları ile devam etmiş ve halen Blok Raf imalatı ile raf sektöründe yalnızca Konya'da değil tüm Türkiye de adından söz ettiren firma haline gelen ALPRAF yeni imalat programları ile hedef büyütmüş ve şu an o hedefe hızlı ve güçlü adımlarla ilerlemektedir. Büsan Özel Organize Sanayinde 1.000 m2 kapalı alana sahip showroomu ve 3.organize Sanayi bölgesindeki hizmete giren Üretim tesisimiz 12.000 m2 kapalı olmak üzere 40.000 m2 alan ile şehir merkezinde 700 m2'lik Showroom ve 20 araçtan oluşan servis ağıyla ve Yurt içinde ve dışında market mağazalara hizmet veren firmamız raf sektöründe proje, tasarım, servis hizmetleriyle daima 1 adım önde olmayı başarmıştır.

First started its production with steel shelves(archive shelves) then continued its production with slide system shelves. The company is renowned in the sector not only in Konya but also all over the country with its block shelf production. With its new programs, ALPRAF increased its target and walks towards it with powerful and strong steps. The firm has 6.000 sq m closed area in Busan Industrial Site, it also has a new plant to be used in a few months in the 3rd industrial site with 40.000 sq m. 12.000 sq m of which is closed area. Besides these factories, the company has a showroom downtown with 700 sq m area. The company has 20 service vehicles to supply the domestic and foreign customers. The company succeeded to be number one with its service network, projects and designs.

Herstellung von Dekorationsregalen   [Git »]

YENİAYLAR AYAKKABI VE YAN ÜRÜNLERİ GIDA KONFEKSİYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Ayakkabı Tabanı İmali.

Production of shoe sole

Herstellung von Schuhsohlen   [Git »]

YENKAR DIŞ TİCARET A.Ş.

Motor Gömleği Ve Piston İmali.

Engine liner and piston production

Herstellung von Wälzballen und Roheisenguß   [Git »]

YENMAK MOTOR GÖMLEKLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Motor Silindir Gömleği İmali Ve Entegre Döküm Tesisleri.

Engine cylinder liner, integrated casting facilities

Motorzylinderabdeckungen, integrierte Gußanlagen   [Git »]

yenmak otomotiv iç ve dış tic. a.ş

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |