KONYA FIRMALARI - LISTE 90

YALÇINLAR AHŞAP

  [Git »]

YALDIZ ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER LTD.ŞTİ.

Alüminyum Malzemelerden Dekoraktif Merdiven Küpeşteleri,Korkulukları Ve Aksesuarları İmali. Pleksi Korkuluklar, Tel Raf Sistemleri, Kılıç Korkuluklar, Boru Korkuluklar, Cam Dikmeli Korkuluklar, Krom Korkuluklar, Parça ve Aksesuarlar

Aluminum decorative stair gunwales, balustrade and accessories production

Herstellung von dekorativen Leiterreling, Geländer und Zubehör aus Aluminium   [Git »]

YALDIZLAR DÖKÜM MAK. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

YALDIZLAR, tek parça halinde 100 gr dan 4.000 kg.’ ma kadar döküm dökme kapasitesine sahiptir. 1 adet 1500 kğ, 1 adet 1250 kğ ve 1 adet 1000 kğ'lık indiksiyon ocakları mevcuttur. Aynı zamanda 15.000 kg kapasiteli 2 adet tavlama fırını (normalleştirme, yaşlandırma işlemi. işin kırılmasını, çatlamsını, sertligini önleme işlemidir, işin yumuşamasını sağlar, işin ömrünü uzatır, işin işlenmesini kolaylaştırır.) 2 adette kumlama makine parkuruna sahiptir, kimyasal analiz yapılmaktadır. Spektro metre mevcuttur. 300 kğ'dan büyük işler maçalı sistem ile yapılmaktadır. 45 YILLIK TECRÜBE KALİTE GÜVEN MEMNUNİYET

YALDIZLAR, is of the capacity to cast one piece ranging from 100 gr to 3.000 kg. At the same time 15.000 kg capacity 2 annealing furnace (normalization, the aging process. Work to crack, to crack, hardness is the process of prevention, the work provides soft, easy jobs are processed), the work will extend the life, work processing easier. 2 pieces of machinery have blasting, chemical analysis is done. Spectrometers meters are available.

  [Git »]

YALİZ YAPI İZOLASYON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Firmamız 29.06.2004 tarihinde kurulmuştur. İnşaat sektörünün önem arzeden alanlarından olan yalıtım – izolasyon alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Firma kurucularımız Mehmet Hayri SAĞLAM ve Mustafa SAĞLAM kardeşler, 32 yıl önce Ali Osman SAĞLAM tarafından kurulan Ali Osman Sağlam İnşaat Ltd. Şti. İle inşaat sektöründe kazanmış oldukları tecrübeler doğrultusunda yalıtım ve izolasyon sektörüne bilinçli ve akılcı çözümler getirmek amacıyla hızlı bir giriş yapmışlardır. Sektörün açıklarını elinde bulundurduğu profesyonel kadrosuyla iyi analiz ederek yerinde ve doğru teşhislerle kapatma gayreti içindedirler. Firma bünyesinde bulundurduğu 2 adet mühendis kadrosuyla müşterilerimizin isteklerine ve sorularına vermiş olduğu doğru danışmanlık hizmetiyle ilk önce gönüllerini daha sonra ise ev ve işyerlerinin ısıtma yolunda ilerlemektedir. Doğru ve prensipli çalışma ilkesiyle ilk önce Konya daha sonra yurt genelinde adından bahsettirir hale gelmiştir. Müşterilerinde almış olduğu bu güç ile yalıtımın her alanında başarıdan başarıya koşan firmamız, 2007 hedefleri arasına almış olduğu YALİZ marka patentli ısı-ses ve yangın yalıtımı sağlayan ürününü piyasaya sunarak, bir ilke daha imza atacaktır. Son zamanlarda Türkiye’nin gündemini sallayan deprem sorunu için, Konyalı hemşerilerimizin hizmetine Çelik Konstrüksiyon Binalar ve Villalar yaparak bir nebze olsun bu soruna da parmak basmıştır. Güçlenen ve yenilenen teknolojiye ayak uydurmak amacıyla personel kadromuzu güçlendirerek ve sektörün yeniliklerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak için sizler var oldukça biz hep yanınızda olacağız.

Building supplies and isolation production

Herstellung von Gebäude Versorgung und İsolationsmaterialien   [Git »]

Yamanlar Metal Endüstriyel Mutfak & park Bahçe Ekipmanları LTD ŞTİ

  [Git »]

YAPDÖKSAN DEMİR ÇELİK DÖKÜM GIDA PETROL VE ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

Döküm Hammaddesi İmali.

Manufacturing of raw materials for casting

Herstellung von Rohmaterial für Guß   [Git »]

YAPI TECH BİLG.İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC LTD. ŞTİ.

2001 yılında kurulan Yapı Tech Bilg. İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. günümüze kadar taşımış olduğu deneyimi ve tamamlamış olduğu yüzlerce proje ile faaliyet gösterdiği sektörün önder kuruluşlarından biri olmaya hak kazanmıştır. Yapı Tech; sorumluluk bilinci, kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi, uzman teknik kadrosu, yenilikçi ve araştırmacı kimliği ile müşterilerine en ekonomik ve çağdaş çözümler sunarak üstlenmiş olduğu sorumluluğu yerine getirmektedir. ''Yapı Tech Ailesi'' olarak ;uzman mühendis ve mimar kadromuzu ve teknik donanımımızı ;ailemize katılan mimar ve mühendis arkadaşlarımızla ve yeni iş makinalarımızla geliştirmekteyiz. Siz saygıdeğer müşterilerimize çağdaş ve ekonomik çözümlerimizle hizmet vermekten onur duyarız.

  [Git »]

YAPI TECH BİLGİSAYAR İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ

  [Git »]

YARDIMCI BETON SANAYİ TİCARET VE PAZARLAMA A.Ş.

"Yardımcı Holding A.Ş.'nin kurucusu Nazif Yardımcı 1931 Konya doğumludur. İlk ve orta tahsilini Konya'da, Yüksek tahsilini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde 1955-1956 yılında tamamlamıştır. Mezuniyetinden sonra bir süre Amerikalılarla çelik silo inşaatlarında çalışmış, Karabük Belediyesi İmar ve Fen İşleri müdürlüğünde bulunmuş, aynı belediyede başkan yardımcılığı yapmıştır. 1960 yılında yedek subaylık döneminde Mamak Er Eğitim tesisleri inşaatını yürütmüş, askerlik sonrasında Konya Belediyesi İmar ve Fen İşleri Müdürlüğü, Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 1960’ dan itibaren Şantiye Şefi ve Şantiye müdürlükleri yapmış ve bugünkü Yardımcı Holding A.Ş. nin başlangıcı sayılan Nazif Yardımcı Şahıs firmasını Haziran 1961 yılında Konya’da kurmuştur. İş yaşamı boyunca hem şahıs firması olarak hem de sahip olduğu şirketleriyle İller Bankası'nın, Emlak Bankası'nın, TOKİ'nin en büyük müteahhitlerinden olmuştur.1991 yılında Yardımcı Pazarlama A.Ş. ve Yardımcı İnşaat A.Ş. şirketleri kurulmuş, 1992 yılında yapılan organizasyon çalışmasında bu şirketlere Yardımcı Beton A.Ş. de eklenerek Yardımcı Holding A.Ş. çatısı altında birleştirilmiştir. Yardımcı İnşaat A.Ş. 'nin faaliyetleri altında devam eden prefabrik üretimi 1994 yılından sonra Yardımcı Prefabrik A.Ş. olarak holdinge bağlanmış ve prefabrik pazarındaki yerini almıştır. Nazif Yardımcı sosyal sorumluklarının bilinciyle toplum yararına olacak organizasyonlarda öncü ve kurucu olmuştur. Bunlardan bazıları Marmara Güç Birliği Holding, Çumra Kağıt Sanayi, Konsantaş, Konaltaş A.Ş. ve Kondogaz Konya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. şirketleridir. 2005 yılında kurucumuz Nazif Yardımc' nın vefatından sonra Yardımcı Holding A.Ş. onun belirlediği, dürüstlük çalışkanlık prensipleriyle yoluna, yatırımlarına devam etmektedir. "

"The founder of Yardımcı Holding A.Ş. Nazif Yardımcı is born in Konya in 1931. He had his primary and secondary education in Konya and he is graduated from Yıldız Technical University Civil Engineering Faculty on 1955-1956. After his graduation he worked in construction projects of steel silos with Americans. He worked at Karabük Municipality as being the Manager of the Development and Engineering Department and also worked as Assistant Major. In 1960 during his military service as reserve officer he was responsible for the construction of the Mamak Military Training Facilities for Soldiers. After his military service had been the Manager of the Development and Engineering Department at Konya Municipality and he worked as Assistant Major. After 1960 he worked as Site Chief Engineer and Site Manager in many Projects and he founded Nazif Yardımcı private company which is the father of present Yardımcı Holding A.Ş., in June 1961 in Konya. He had been one of the major contractors of İller Bank, Emlak Bank TOKİ Housing Projects as being the owner of the private company and also with his other companies. Yardımcı Pazarlama A.Ş. and Yardımcı İnşaat A.Ş. were associated in 1991 and following the organizational studies carried out in 1992 Yardımcı Beton A.Ş. is included in the group and all of these companies were merged under Yardımcı Holding A.Ş. umbrella. The prefabricated production which was being carried out within the scope of Yardımcı İnşaat A.Ş. , commenced to continue under Yardımcı Prefabrik A.Ş. after 1994 and this company also joined the holding and held place in the market. Nazif Yardımcı has been a leader and founder in many organizations for public benefit in parallel with its social responsibility approach. Some of them are as follows; Marmara Güç Birliği Holding, Çumra Kağıt Sanayi, Konsantaş, Konaltaş A.Ş. and Kondogaz Konya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. After the sad demise of our founder Nazif Yardımcı in 2005 Yardımcı Holding A.Ş. continues investments in compliance with the principles he has determined for assiduity and honesty."

Herstellung von Fertigbauelemente   [Git »]

YARDIMCI PREFABRİK YAPI ELEMANLARI A.Ş.

Yardımcı Holding A.Ş.'nin kurucusu Nazif Yardımcı 1931 Konya doğumludur. İlk ve orta tahsilini Konya'da, Yüksek tahsilini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde 1955-1956 yılında tamamlamıştır. Mezuniyetinden sonra bir süre Amerikalılarla çelik silo inşaatlarında çalışmış, Karabük Belediyesi İmar ve Fen İşleri müdürlüğünde bulunmuş, aynı belediyede başkan yardımcılığı yapmıştır. 1960 yılında yedek subaylık döneminde Mamak Er Eğitim tesisleri inşaatını yürütmüş, askerlik sonrasında Konya Belediyesi İmar ve Fen İşleri Müdürlüğü, Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 1960’ dan itibaren Şantiye Şefi ve Şantiye müdürlükleri yapmış ve bugünkü Yardımcı Holding A.Ş. nin başlangıcı sayılan Nazif Yardımcı Şahıs firmasını Haziran 1961 yılında Konya’da kurmuştur. İş yaşamı boyunca hem şahıs firması olarak hem de sahip olduğu şirketleriyle İller Bankası'nın, Emlak Bankası'nın, TOKİ'nin en büyük müteahhitlerinden olmuştur.1991 yılında Yardımcı Pazarlama A.Ş. ve Yardımcı İnşaat A.Ş. şirketleri kurulmuş, 1992 yılında yapılan organizasyon çalışmasında bu şirketlere Yardımcı Beton A.Ş. de eklenerek Yardımcı Holding A.Ş. çatısı altında birleştirilmiştir. Yardımcı İnşaat A.Ş. 'nin faaliyetleri altında devam eden prefabrik üretimi 1994 yılından sonra Yardımcı Prefabrik A.Ş. olarak holdinge bağlanmış ve prefabrik pazarındaki yerini almıştır. Nazif Yardımcı sosyal sorumluklarının bilinciyle toplum yararına olacak organizasyonlarda öncü ve kurucu olmuştur. Bunlardan bazıları Marmara Güç Birliği Holding, Çumra Kağıt Sanayi, Konsantaş, Konaltaş A.Ş. ve Kondogaz Konya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. şirketleridir. 2005 yılında kurucumuz Nazif Yardımc' nın vefatından sonra Yardımcı Holding A.Ş. onun belirlediği, dürüstlük çalışkanlık prensipleriyle yoluna, yatırımlarına devam etmektedir.

The founder of Yardımcı Holding A.Ş. Nazif Yardımcı is born in Konya in 1931. He had his primary and secondary education in Konya and he is graduated from Yıldız Technical University Civil Engineering Faculty on 1955-1956. After his graduation he worked in construction projects of steel silos with Americans. He worked at Karabük Municipality as being the Manager of the Development and Engineering Department and also worked as Assistant Major. In 1960 during his military service as reserve officer he was responsible for the construction of the Mamak Military Training Facilities for Soldiers. After his military service had been the Manager of the Development and Engineering Department at Konya Municipality and he worked as Assistant Major. After 1960 he worked as Site Chief Engineer and Site Manager in many Projects and he founded Nazif Yardımcı private company which is the father of present Yardımcı Holding A.Ş., in June 1961 in Konya. He had been one of the major contractors of İller Bank, Emlak Bank TOKİ Housing Projects as being the owner of the private company and also with his other companies. Yardımcı Pazarlama A.Ş. and Yardımcı İnşaat A.Ş. were associated in 1991 and following the organizational studies carried out in 1992 Yardımcı Beton A.Ş. is included in the group and all of these companies were merged under Yardımcı Holding A.Ş. umbrella. The prefabricated production which was being carried out within the scope of Yardımcı İnşaat A.Ş. , commenced to continue under Yardımcı Prefabrik A.Ş. after 1994 and this company also joined the holding and held place in the market. Nazif Yardımcı has been a leader and founder in many organizations for public benefit in parallel with its social responsibility approach. Some of them are as follows; Marmara Güç Birliği Holding, Çumra Kağıt Sanayi, Konsantaş, Konaltaş A.Ş. and Kondogaz Konya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. After the sad demise of our founder Nazif Yardımcı in 2005 Yardımcı Holding A.Ş. continues investments in compliance with the principles he has determined for assiduity and honesty.

Herstellung von Fertigbauelemente   [Git »]

YARIMOĞLU traktör römorgu mini römork Konya

YARIMOĞLU;şantiye karavanı,şantiye karavanları,şantiye karavanı fiyatı,motorsuz karavan fiyatı,İkinci el ford,enter traktör yedek parçası,İkinci el fiat,ferguson traktör yedek parçası,İkinci el john deere,steyr traktör yedek parçası,İkinci el nüfelt bmc,fent traktör yedek parçası,saman konteynerleri,saman konteynırı fiyatı,saman konteynırı imalatı,çapa makinesı römorku,mini römork imalatı,mini römorklar,İkinci el traktör yedek parçası,çıkma traktör yedek paçası, İkinci el traktör yedek parçaları,çıkma yedek parça,2.el traktör yedek parçası,traktör römorgu,traktör römorku,traktör römorku fiyatları,saman konteynırı,mini traktör römorku,küçük traktör römorku,çapa motoru römorku,pat pat römorku,motorsuz karavan imalatı,

  [Git »]

YASEMİN UTCU - UZMAN TORNA VE DİŞLİ SANAYİ

Dişli İmalatı.

Gear production

Herstellung von Zahnraaedern   [Git »]

yasin tabela

  [Git »]

Yaşar Group Değirmen Makinaları

Yaşar Group - bir değirmen sistemleri ustası! Son teknoloji değirmen makineleri ve ekipmanları üretimini yapan Yaşar Group satış sonrası hizmet servisi ile yedek parça hizmetleriyle müşteri memnuniyetini azami ölçüde yüksek tutmaya çalışıyor. Yaşar Group, değirmen fabrikalarına otomasyon sistemleri kurarak alanında yenilikçi kimliğini öne sürüyor. Yaşar Group kurduğu otomasyon sistemiyle müşterilerinin bilgisayar başından fabrikayı çalıştırabilmelerini, yapması gereken değişiklikleri uygulayabilmelerini sağlamaktadır. Otomasyon sistemiyle, mamulün çok fazla insan gücüne gerek kalmadan, en seri ve kaliteli olarak üstelik el değmeden müşteriye ulaştırabilmesi, müşterilerinin hem zaman hem kalite kaybının önüne geçmeleri amaçlanmaktadır. Yaşar Group, Kazakistan'ın yanı sıra hem diğer Türkiye Cumhuriyetlerinde, hem Arap ülkelerinde, hem de Rusya'da başta olmak üzere, dünyanın her yerinde değirmen fabrikaları kurma kapasitesine sahip tecrübeli bir firmadır. President marka ismiyle kurumsal vizyonunu genişleten Yaşar Group global platformda değirmen makinaları alanında dünya markası olmayı hedeflemektedir.

In a sector of manufacturing and selling Mill Machinery Systems, Yasar group became one of the best companies in Turkey's global platform. With manufacturing highest technology mill machinery and equipments as Yasar Group keeping the customer satisfaction at maximum level with the after sale services. Yasar Group is proving their innovative identification by building automation systems to Milling factories . Yasar Group helps customers about cotrolling their factories and industries about mills with their computer by the mill automation system. With this automation system productions will be ready in a short time with less human power, good quality and without touching and with this there will be no time and quality lacking. Right along with working in Kazakhstan, Yasar Group works with other Turk Republics, Arab Emirates and with the Russia and have the capability of building Milling Factories all over the world. With the brand of President Yasar Group is planning to be the best mill machinery company in the world.

Yaşar Group - Мастер Мельничных Систем! Yaşar Group занимается производством мельниць, мельничного оборудования и услугой поставки запасных частей. Для компании Yaşar Group, удовлетворенность клиентов – эта высшая степень награды. Yaşar Group , доказывает свою инновационную личность тем что создаёт заводы в области системы автоматизации мельниц. Наша компания обеспечивает клиентам запуск и контроль станков за компьютером, путём автоматизационной системы. Цель автоматизационной системы состоит в том, что клиент управляет процедурой без вмешательства большого количества людей, что обеспечивает серийный и качественный выпуск продукции. Yaşar Group – это опытная фирма, которая способна установить мельничные станки и комплексы во многих странах мира: в Среднеазиятских странах, в Арабских Эмиратах, в странах СНГ и в России. Компания Yaşar Group обновила свою структуру и создала бренд ’’President’’. И теперь стремится занять своё место в мире среди брендов мельничного оборудования.   [Git »]

Yaşar Group Değirmen Makinaları Ltd. Şti.

Yaşar Group, günlük 300 ton kapasiteli değirmenden, 100.000 Tonluk tahıl depolama sistemlerine kadar bir çok alanda üretim yapmaktadır.

  [Git »]

YAŞAR KILIÇ LASTİK MAMÜLLERİ ULUSLARARASI NAKLİYE OTOMOTİV SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Oto Lastik Kaplamacılığı

Auto tyre plating

Herstellung von Reifenbelag   [Git »]

YAŞAR KÖROĞLU KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Lastik Ayakkabı Ve Lastik Conta İmali.

Rubber shoe, rubber seal production

Herstellung von Schuhen und Verdichtungen aus Plastik   [Git »]

YAŞAR POYRAZ MAKİNA OTOMOTİV DÖKÜM MEDİKAL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Pik,Sfero Döküm İmali.

Cast iron, sphero moulding production

Pik und Sferoguss   [Git »]

YATAĞAN DEKORATİF YAPI MALZEMELERİ TİC.LTD.ŞTİ.

Sıhhi Tesisat Malzemeleri.

Sanitary installations tools

Sanitärinstalationswerkzeuge   [Git »]

Yatağanlı Nakliyat

1986 yılında kurulan firmamız, şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta; siz değerli müşterilerimize nakliyat sektöründe en iyi hizmeti vermeyi gaye edinmiştir. Gerek müşteri memnuniyeti gerekse güven hususunda sınır tanımayan bir firma olmuş ve bu ilkelerden asla taviz vermemiştir. Gıdadan; sanayi sektörüne, mobilyadan; tarım ürünlerine, ev eşyasından; tekstil sektörüne kadar çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |