KONYA FIRMALARI - LISTE 9

AR-ÇEK OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Oto Fren Cırıcırları İmali

Brake systems production

Herstellung von Bremssystemen   [Git »]

ARAN BALATA OTO YEDEK PARÇA İMALATI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Komple Debriyaj Balatası İmali

Production of clutch disc

Herstellung von Kupplungsscheiben   [Git »]

ARAZİ AYAKKABICILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

FİRMAMIZ 1969 YILINDAN BERİ BU SEKTÖRE HİZMET ETMEKTEDİR.

OUR COMPANY is in this field since 1969.

  [Git »]

ARBEKON GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Pasta İmali.

Pastry production

Herstellung von Kuchen   [Git »]

ARBİOTEK ÇEVRE ÇÖZÜMLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME ÇEVRE LABORATUVARI İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

  [Git »]

ARDEMİR ÇELİK DÖKÜM SANAYİ VE TİC. A.Ş.

Tek Parça olarak 4500 kg'a kadar üretim yapabilen fabrikamızın imalat programında; - Gri dökme demirler - Sfero dökme demirler - Yüksek ve düşük alaşımlı çelikler

Our factory which can produce as one piece of 4500 kg, includes in his production programme; - Gray cast irons - Ductile Irons - High and Low alloy steel

Unsere firma welche Teile bis zu 4500 kg igessen kann hat folgendes in seinem Programm; - Hoch und Niedrig legiertes Stahl - Gusseisen mit Lamellengraphit -   [Git »]

ARFİ KİMYA

SAĞLIK MAZLEMELERİ LABORATUVAR CİHAZARI VE KİMYASALLARI ENDÜSTİYE KATKI MADDELERİ KİMYASALLAR.

  [Git »]

ARGEM MÜHENDİSLİK İTHALAT İHRACAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Asansör Malzemeleri İmali.

Lift materials production

Herstellung von Aufzugszubehör   [Git »]

ARI DİREKSİYON

  [Git »]

ARI METAL DÖVME VE MAKİNA İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1986 yılında ilk temelleri atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada Uzay Çatı,İnşaat,İş Makinaları ve Otomotiv sektörlerine yönelik müşteri beklentileri doğrultusunda kalıp tasarımı,dövme ve talaşlı imalat üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten ARIMETAL,hızlı bir gelişme trendiyle sektöründe son derece köklü ve kurumsal bir gelişim süreci içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 40.000 m2 açık 6.000 m2 kapalı fabrika sahasında 200 gr dan-50 kg kadar parçayı dövebilme yeteneğine sahip ARIMETAL,21 yılı aşkın üretim serüvenini konusunda profesyonel çalışan kadrosuyla Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden sevkiyata,teknelojik standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak görmektei, tüm üretim proseslerinde son derece gelişmiş ve uluslar arası akreditasyona sahip bir süreci başarıyla uygulamaktadır. Müştei odaklı yaklaşımımızla kendi sektörümüzde vazgeçilmez bir işletme anlayışını ortaya koymak.Kurumsal gelişimimizi bireysel gelişimlerle birleştirerek toplam kalite anlayışı içerisinde tüm süreçleri bir bütün olarak görmek ve tüm birimleriyle gelişen süreci başarıyla uygulamak.Sektörümüzde önümüzdeki dönemde ülkemizin adını uluslararası pazarlarda en üstlere çıkarmak.

Production of wrought metal and manufacturing works

Metallschmiede und Produktionsarbeiten aus Stahl   [Git »]

ARI OTOMOTİV DEBRİYAJ İMALAT SAN.VE TİC.A.Ş.

Oto Yedek Parça ( Debriyaj Balatası) İmali.

Auto spare parts; clutch disk production

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen und Kupplungsscheiben   [Git »]

ARI UN FABRİKASI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Bütün büyük medeniyetlerin tarihlerinde buğdaydan öğüterek un elde etmek geniş şekilde yer almaktadır.Değirmencilik en eski endüstri dallarından biridir. Ana öğütme prensibi buğdayı iki değirmen taşır arasında öğütmektir.Bu sert kepeğin buğdaydan ayrılmasını sağlar, daha sonra bu ayrılan endosperm un haline dönüşür. Bu basit teknikten döner sistemli değirmen taşlarına geçişi Avrupa’da Ortadoğu’da , Orta Asya’da ve Uzakdoğu’da daha sonraları oluşmuştur. Hayvan, su ve rüzgar gücünün kullanılmasıyla bu taş değirmenler kapasite olarak daha da büyütülmüştür. Bizim bildiğimiz beyaz un ilk defa 18.yüzyılda Macaristan ve Almanya’da üretilmiştir.Beyaz un, seri şekilde ayarlanan değirmen taşları ile öğütme pasajlarının birlikte dizaynı ile elde edilmiştir. Arı Un, insanlık tarihinin doğal saflığındaki besin kaynağı olan eşsiz un lezzetini günümüzün son teknolojisi ile en üst sağlık standartlarıyla sizlere sunmaktadır.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

ARICISAN MAKİNA ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Arıcısan cukur ve kanal açma makinaları üretmektedir. Firmamız; cukur ve kanal açma sektöründe müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen tarım sektöründe makineye duyulan ihtiyaca "Arıcısan "kalitesiyle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla çalışmaktadır. 1986 yılında sektördeki faaliyetine yonca biçme, toplama ve tesfiye kürekleri imalatıyla başlayan firmamız, geçen zaman içinde pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşa imalatını yaptığımız ürünlerimizle başarıyla hizmet vermiştir. Ülkemizin dört bir yanında "Arıcısan " etiketini taşıyan ürünlerimiz, firmamızın haklı gururu olmuştur. Şuana kadar ürünlerini teslim ettiğimiz müşterilerimizdeki, mutluluk bizlerin mutluluğu olmuştur. Biz yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyiyi yapmanın gayreti içindeyiz. Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makine parkımız, teknik imkanlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. İmalatını yaptığımız ürünlerimiz arasında; Kazıcı iş makinaları, Çukur açma makinaları , toprak burgusu, el toprak burgusu, traktör toprak burgusu, hidrolikli toprak burgusu, çim kök havalandırma makinası, tünel makinası, helezonlar, kazıcı iş makina ve aletleriyle kazıcı makina ekipmanlarını sayabiliriz.

We are profesional manufacturer campony of trencher,ditchers and hole digger which we are exporting wordlwide to Egypt,Irak,Afganistan,Libya,Bulgaria,Kazakistan,Africa… please be informed that our company is specialised in trenchers and ditchers. Iam sure that we can offer you the best quality trencher for better price then any other European factory.

  [Git »]

ARİFOĞLU TARIM VE HAYVANCILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Yumurta Üreticiliği Ve Yem İmali.

Egg and feed production

Herstelung von Eiern   [Git »]

ARKOÇ LPG SİSTEMLERİ İNŞAAT PİK DÖKÜM METAL SAN.VE TİC. A.Ş.

1991 yılında 230 m2 kapalı alana sahip fabrikada sadece pvc-açb boru ek parçalarını üretmek üzere Seyit Mehmet ARIKOĞLU önderliğinde oğulları Sait Alper ARIKOĞLU ve Ali Ergun ARIKOĞLU ortak fikir ve işgücü ile kurulmuş bir hizmet sektörüdür. Sektörel alanda zamanla ürün çeşitlerinin artırarak içme suyu, kanalizasyon ve sulama altyapı projelerinin ihtiyaçlarını karşılayacak duruma gelmiştir. Firmamız hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmuş ve gelişimini hızla tamamlamıştır. 1994 yılında 400 m2 yeni fabrikamızda sürgülü vana, yangın hidrantı üretimine geçmiş; 1995 yılında kelebek vana ve demontaj parçalarını da üretim bünyesine alarak üretim çalışmalarına girmiştir. 1999 yılında 1000 m2 kapalı 500 m2 açık yeni fabrikamızda ürün yelpazemize tarımsal sulama hidrantı imalatını da alarak kendine has model ve teknik üretimiyle gelişimini sürdürmüştür. 2002 yılında CNC tezgahlarını da bünyesine almış çoklu işlem merkesi haline getirdiğimiz fabrikamızda daha kalitel ve seri üretime geçilmiştir. 2007 yılında fabrikamız Konya Organize Sanayi Bölgesinde 4500 m2 kapalı 500 m2 açık olmak üzere 5000m2 alan üzerine kurulmuştur. Fabrikamız, İller Bankası, DSİ, Köy Hizmetleri ve Belediyelerin alt yapı ve içma suyu, tarım sulama sistemleri, kapalı, açık sulama sistemleri ile baraj ve gölet inşaatları için vana, hidrant, vantuz, tarımsal sulama hidrantı ve kelebek vanayla bunların demontaj sistemlerini üretmekte ve bu gibi kuruluşlara hizmet veren müteahhit firmalara da malzeme temin tmektedir.

Arkoc is a service brand which is established by leading of Seyit Mehmet ARIKOĞLU and his sons Sailt Alper ARIKOĞLU and Ali Ergun ARIKOĞLU. The Company started PVC-ACB pipe spare parts manufacturing in 1991 in 230m2 indoor area. Arkoc, used the latest technological tools in its sector and started providing infrastructure and piping production for drinking water systems, sewer systems and watering systems. Arkoc uses the state of the art technology, and keeps following the latest technological developments in the sector. In 1994, Arkoc started producing gate valves, fire hydrants, in a 400m2 indoor area. In 1995, Arkoc started eccentrical Butterfly Valves and dismantling piece production. Arkoc kept growing by producing Irrigation Hydrants in 1999, after moving to its new factory which has 1000m2 indoor and 500m2 outdoor areas. New products had a specific model and technology. In 2002, Arkoc started mass production and improved the quality after establishing new CNC systems to the factory. In 2007, Arkoc moved to a new factory which has 4500m2 indoor and 500m2 outdoor area in Industrial Zone of Konya. Many government Institues and Private Companies are provided infrastructure services of watering, sewer drinking water; valves, hydrants, Air Valves, eccentric butterfly valves for dams, artificial lakes and irrigation systems. Our target is to develop our production and sales volume by using latest technological developments. We want contribute to the development of our country by improving our export activities and become an international brand.

Herstellung von Ventilen   [Git »]

ARLEKİN HALICILIK VE EL SANATLARI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

El Halıları İmali.

Hand made woven carpet

Handgewebte Teppiche   [Git »]

ARMAŞ SU ARMATÜRLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ARMAŞ A.Ş. 1998 yılında içme suyu ve tarımsal sulama sistemleri için vana üretmek amacıyla kurulmuştur. Dünya kalitesinde ürettiği DOROT ve ARMAŞ marka vanalarıyla kısa sürede sektöründe önde gelen kuruluşlardan biri olmuştur. Bugün ürettiğimiz Sürgülü Vana, Küresel Vanalar, Pislik Tutucu Vanalar, Çekvalfler, Vantuzlar, Sulama Hidrantları ve Hidrolik Kontrol Vanalarıyla Endüstri, içme suyu şebekeleri ve tarımsal sulama sistemlerinde müşterilerine yüksek kalitede uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Üretimde kaliteden ödün vermeyen firmamız 2000 yılından bu yana ISO 9001–2000 Kalite Yönetim Sistemini uygulamaktadır. İnsana ve çevreye verdiğimiz önem çerçevesinde 2007 yılından itibaren ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS 1800 1 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri Belgeleriyle kurumsal yapısını her geçen gün eliştirmektedir. Ürünlerimiz satış öncesi Kalite Kontrol departmanı tarafından basınç ve performans testlerine tabi tutulmakta ve satış sonrası kurulum, işletme ve bakım aşamalarında deneyimli mühendislerimizce teknik destek hizmeti verilmektedir. Müşterilerine daha kaliteli ve güvenli ürünler sunmak için AR-GE yatırımlarını sürdüren firmamız, dinamik kadrosu, güçlü markası ve sürekli gelişen yapısıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine gelecekte artan başarılarla devam edecektir.

ARMAŞ A.Ş. was founded in 1998 to produce valves for potable water and agricultural irrigation systems. It has become one of the leader establishments of its sector in a short time thanks to DOROT and ARMAŞ make valves. ARMAŞ A.Ş. has given high quality services with economical prices to his costumers in industry, potable water networks and agricultural irrigation systems by means of Gate Valves, Ball Valves, Strainers, Check Valves, Air Valves, Hydrants and Hydraulic Control Valves he produced. Our company who does not sacrifice quality in production has used ISO 9001-2000 Quality Management System since 2000. In the scope of importance we gave for both human and environment, we have developed our institutional structure day by day with ISO 14001 Environmental Management System Certificate and TS 18001 Occupational Healthy and Safety Certificate since 2007. Our products have been subjected to pressure and performance tests before sales by Quality Control Department and technical support services have been given at the installation, operation and maintenance stages after sales by our experienced engineers. Our company who have continued R&D investments in order to present more quality and reliable products to his costumers, will continue its costumer-satisfaction focused services with increasing achievements in future thanks to his dynamic staff, powerful brand and permanent developing structure.

Herstellung von Riegelventilen für Feldwässerung und Trinkwasser, Feuerhydrant, Wässerungshydrant   [Git »]

ARMİNA TEKSTİL GIDA VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

  [Git »]

AROG İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Volant,Volant Dişlisi,Volant Muhafazası,Volant Kasnağı,Baskı,Debriyaj Baskı,Baskı Balatası,Debriyaj Merkezi,Debriyaj Bilyası,Fren Merkezi,Havalı Fren Merkezi,Krank,Krank Mili,Krank Dişlisi,Piston,Segman,Gömlek

Flywheel,Ring Gear,Flywheel Ring Gear,Clutch,Clutch Disc,Crankshaft,Clutch Servo,Air Compressor,Release Bearing,Piston,Liner,Ring

Zhankranz,Zhanring   [Git »]

ARPESAN MAKİNA İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

ARPESAN LTD. ŞTİ. Armatür Petrol Sanayi olarak 1996 yılında akaryakıt petrol tankeri ekipmanları imal etmek için yola çıktık. Şirketimiz 1500 m2 kapalı fabrika binası ile son derece teknolojik makinalarıyla TS-EN-ISO 9001:2000 kalite yönetim belgelerine sahip ADR standartlarına uygun imalat yapan firmamız, siz değerli müşterilerimize günümüz teknolojisine kendi deneyimlerimizi birleştirerek kaliteli ürünler sunmak, sürekli yükselen pazar payı ile kaliteyi üretmek, müşteri beklentilerini karşılayacak yeni ürünler üretirken tam zamanında teslim edebilmek temel politikamızdır. 10 yıl gibi kısa zamanda yapmış olduğumuz 55 çeşit imalatla tank ve tanker sektörünün en büyük tedarikçisi olmayı başardık. Şu anda sektörün en büyük tedarikçisi durumundayız. Gerek kalite, gerekse gelişen teknoloji adına AR-GE çalışmalarımız ile müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için var gücümüz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

As Arpesan - armatüre petrol industry - we have setted out for to produce fuel tanker equipments at 1996. With 1500 sqm closed production plant equipped with high technological equipments also with products manufactured under ADR standards, having TS EN ISO 9000:2000 quality management standards, we purpose to manufacture products produced according just in time production system, by composing high technology with our experience, by increasing our market share and supply good quality equipments to our customers. By achieving 55 various kinds of products just in 10 years we have rised to leader position of fuel tanker sector. Whether by our quality or technology also with our search and development studies we make our best effort to provide to our customers the best solutions.

Tankwagenzubehör   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |