KONYA FIRMALARI - LISTE 87

UĞURLUGİL MAKİNA İNŞAAT VE NAKLİYAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş.

Çelik Konstrüksiyon İmali.

Steel construction production

Herstellung von Stahlkonstruktion   [Git »]

ULUSAN ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Ulusan'ın hikâyesi 1983 yılında başlar. Önceleri; demir doğrama ve alüminyum doğrama ile alüminyumla tanıştı. 1990 yılından itibaren sektöre alüminyum profil ve aksesuar satışı ile hizmete devam eden ULUSAN, 1998 yılında kurmuş olduğu elektrostatik toz boya tesisi ile sanayileşme alanında ilk adımını attı. 24 yıllık satış ve pazarlama deneyimi ile 2007 Kasım ayında 1750 tonluk 7" SMS pres yatırımı ile beraber, OMAW Extruzyon hattı yatırımını da gerçekleştirerek Anadolunun en büyük, Türkiye'de ve Avrupa'da faaliyet gösteren sayılı üreticilerinden biri haline geldi. 25000 m² si kapalı olmak üzere 85000 m² alanda kurulu tesiste, üretim aşamalarının tamamına yakını tam otomatik makinelerle kontrol ediliyor. Önce insan prensibinden hareketle ana proses ve ara proseslerde çalışanların güvenliğini ve ürün kalitesini olumlu etkileyecek tüm kalite uygulamalarını ISO 9000 güvence sistemi ile denetim altına alan ULUSAN, alüminyum üretim tesisleri içinde en iyiler arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyor.

The story of Ulusan starts in 1983. Initially, they met with aluminum with the iron and aluminum working business. Carrying on servicing to the sector with the sale of aluminum profile and accessories since 1990, ULUSAN took their first step in the industrialization field with the plant of electrostatic powder painting in 1998. Also realizing the investment of 1750-ton 7" SMS press together with OMAW Extrusion line in November 2007, the organization has become the biggest in Anatolia and one of the respectable companies of producers who are functioning in Turkey and Europe with their 24-year sale and marketing experience. Almost the entire production processes are being controlled by fully automatic machines in their plant established on 85.000 m², 25000 m² of which is covered area. Acting with the principle, "Human first", ULUSAN is enjoying the proud of taking place among the bests in the aluminum producing plants taking all their Quality Applications with ISO 9000 Assurance System which would positively affect the safety of the employees working at the main and intermediate processes and product quality.

Aluminiumzimmerwerk   [Git »]

ULUSOY İLAÇ VE KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1964 yılında İbrahim Göçer tarafından kurulan Ulusoy, ecza ve ıtriyat depoculuğu ile faaliyetlerine başlamıştır.1979 yılında imalat sektörüne de giren firmamız,  1985 yılına kadar ağırlıklı olarak ecza ve ıtriyat depoculuğu yapmış, bu tarihten sonra  ecza depoculuğunu bırakarak 1995 yılına kadar merkezi Konya’da olmak üzere İstanbul, Ankara ve Kayseri illerindeki şubeleriyle birlikte ülke çapında çok geniş bir alanda kozmetik sektöründe önde gelen tüm firmaların ve markaların bölge distribütörü olarak faaliyet göstermiştir.1995 yılında,  yönetim kurulumuz   kozmetik üretimine ağırlık verme kararı alarak ,Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000 m2 bir arsa üzerinde 4800 m2’lik kapalı alanda, Bütan/Propan gaz dolumu ünitesi de içeren bir tesis kurup, 1996 yılında üretime geçirmiştir. Şirketimiz,  aynı yıl diğer firmaların distribütörlüğünü ve ıtriyat  depoculuğu işini, şirketler grubumuza dahil  bir pazarlama şirketi olan Galenik İlaç Itriyat San. ve Tic. A.Ş.’ye devrederek, sadece üretimsektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.Şirket Politikası olarak  raf ürünlerinden ziyade özellikle Berber ve Kuaför piyasası ile otel, motel, turistik ve resmi kurumlar ile nihai tüketicilere yönelik ekonomik “endüstriyel ürünler”e yönelen Ulusoy,  bu piyasada yüksek miktarlarda tüketilen saç jölesi , saç waxı , şampuan, saç kremi, saç spreyi, oksidan krem, kolonya, oda spreyi, v.s…biçok ürünü, üst düzey bir kalite anlayışı ve en son teknolojiyle üretip, en ekonomik fiyatlarla satma ilkesiyle, müşterilerine ve  aynı ilkelerle hareket eden tüm profesyonellere sunmaktadır. Bunun karşılığını piyasanın en güvenilen profesyonel ürünlerinden biri olarak alan firmamız, bu kaliteyi nihai tüketicilere  ulaştırmak ve raf piyasasında da yerini almak için yeni bir marka ve ürün portföyü  hazırlayıp , bayilik yapısını oluşturarak ürünleri piyasaya vermeye başlamıştır.ISO 9001 kalite belgesine sahip Şirketimizde  üretim işlemleri GMP (Good Manufacturing Practice ) normlarına  uygun olarak yapılmaktadır. Her geçen gün ürün portföyünü ve deneyimlerini arttıran Ulusoy, kesinlikle ilkelerinden hiçbir ödün vermeden “En iyiyi,  En güzele” sloganıyla gelişmeye ve hizmet vermeye devam edecektir.

Ticture of iodine, syrup, oxygen and eau de cologne production

Herstellung von Jod, Sauerstoff, Sirup und Parfüm   [Git »]

ULUTAŞ TARIM MAKINALARI

  [Git »]

UMAK Mak.San.Tic.Ltd.Şti.

Flour Mill Machines & Materials

  [Git »]

UMIT OTOMOTIV LTD ŞTI

UMİT OTOMOTIV KAMYON VE TREYLER FREN KAMPANALARI İMALATÇISI VE İHRACATÇISIDIR.

UMIT OTOMOTIV IS MANIFACTURER AND EXPORTER OF TRUCK AND TRAILER BRAKE SPARE PARTS.

  [Git »]

UMUT SÜT GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Süt Mamülleri (Peynir, Yoğurt, Tereyağı) İmalatı

Production of dairy products

Herstellung von Milchprodukten   [Git »]

UMUTSAN YATAĞANLI ZİRAAT MAKİNALARI HIRDAVAT METAL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ekin Biçme Makinası İmali.

Harvesting machinery production

Herstellung von Erntemaschinen   [Git »]

UNI-VER İMPORT EKSPORT TİCARET LTD.ŞTİ.

"Üretim faaliyetine 1996 yıllında başlayan DÖŞEM 2000’li yıllarda yaptığı yatırım ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörde lider marka olmayı başarmıştır. Piyasada arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren ve sürekli olarak piyasanın nabzını tutan Döşem, Konya’da 2.Organize Sanayi Bölgesinde 6000 m2' açık 3000 m2’lik kapalı alanda üretimini gerçekleştirmektedir. Kalite yaklaşımını sahip olduğu kalite belgesi ile de kanıtlayan Döşem TÜV CERT DIN EN ISO 9001-2000 belgesine sahiptir. Kuruluşundan bu yana her geçen gün gelişen teknolojisi ve artan kalitesi ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen DÖŞEM, kalitenin yanı sıra müşterilerine sağladığı güvenle öne çıkmaktadır. Sunduğu hizmette gösterdiği itina bu güvenin en büyük nedenidir. Bugün 7 çeşit yaylı yatak, 3 çeşit straforlu yatak ve 7 çeşit yatak bazaları ile dış pazarlara açılma sürecinde önemli yollar kat etmiştir. Bulgaristan, Yunanistan, Almanya, Ürdün, Afganistan, İran ve Macaristan ihraç yapılan ülkeler arasındadır. 2006 yılını 10.yılı olarak kutlayan DÖŞEM gelişen teknolojisi, günden güne artan kapasitesi ile, genç ve dinamik bir firma olarak, yenilikleri takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, bugün olduğu gibi yarında ürünlerini müşterilerine modern hizmet anlayışı çerçevesinde sunmayı daima ilke edinmiştir."

Döşem Company, which began production in 1996, has, in a short while, succeeded in becoming a leading brand in its sector thanks to the investment it made in 2000 and successful marketing strategies. Döşem, which makes careful assessment of the supply and demand trends in the market and which constantly considers the demands of the market, manufactures its production in its facilities in the 2nd Industrial Zone in Konya, which has an open space of 6000 m2 and a closed space of 3000m2. Döşem has demonstrated its understanding of quality by obtaining the certificates of TÜV CERT DIN EN ISO 9001-2000. Taking firm steps, since its establishment, towards becoming a worldwide brand with its ever-developing technology and increasing quality, Döşem stands out with the confidence it has created in its customers’ minds in addition to its quality. The main reason for this customer confidence is the care it takes in its service. Döşem has taken great strides in the process of opening up to foreign markets with its 7 types of spring mattresses, 3 types of foam mattresses and 7 types of box bases. Bulgaria, Greece, Germany, Jordan, Afghanistan, Iran and Hungary are among the countries where Döşem products are exported. Celebrating the year 2006 as its 10th anniversary, Döşem is a young and dynamic company with its increasing capacity. Its principle has always been to keep abreast of the innovations in its sector, apply the most recent innovations in its products and present them to its customers with a modern understanding of service.

Herstellung von Möbel, Sofa, Federbetten und Spiralen   [Git »]

UNIMAC MAKİNE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ORGANİK GÜBRE ÜRETİM TESİSLERİ KURULMASI,UN VE YEM FABRİKALARI KURULMASI

turn key,flour factory "40 - 1000 t/day " and animal feed factory " 1 - 20 t /h0ur " and organic fertilizer factory "1 - 50 t / hour " y

Drehen Sie den Schlüssel, Mehl-Fabrik "von 40 bis 1000 t / Tag" und Tierfutter-Fabrik "von 1 bis 20 t / h0ur" und organischem Dünger Fabrik "1 bis 50 t / h"   [Git »]

UNORMAK DEĞİRMEN MAKİNALARI İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

İnsanların temel besin ihtiyaçları başında yer alan un ve unlu mamullerin elde edilmesi işlemi, günümüz koşullarına uygun tesislerde üretilmesi; ancak modern bir teknoloji kullanmakla, ihtiyaç duyulan düzeyde üretim yapmakla mümkün olmaktadır. 1987 yılından beri bu teknolojiyi ortaya koyan ”UNORMAK Değirmen Makineleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti” sektöründe hizmet vermeyi bir görev ve sorumluluk bilmiştir. Bu sorumlulukla kullandığı teknoloji ile imal ettiği makine ve kurmuş olduğu tesisler ile, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında adından çok sık söz ettirmiştir. Firmamız müşterilerine başta Komple Un ve İrmik Fabrikaları (Anahtar Teslimi) kurulumu ile hizmet vermesinin yanı sıra geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin makine ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. UNORMAK sadece un ve kepek makineleri değil, mısır unu, bakliyat ve tohum tasnif makineleri imalatı alanında faaliyetlerini devam ettirmektedir.Makine imalatında teknolojik gelişmelerin takipçisi olan firmamız, üretimde standardizasyonu sağlamış olup deneyimli teknik personeli ile müşteri beklentilerini tam ve zamanında gerçekleştirmeyi prensip olarak görmektedir.

The process of producing and supplying of the flour and floury products, which is a basic food substance, in wished quality and capacity is only realized by using a modern technology that is suitable for today’s world conditions. Since 1987, UNORMAK MILL MACHINERY PRODUCTION INDUSTRY AND TRADE CO. Worked with conscious and responsibility of giving service in this sector. It became famous with the machines that manufactured and with the complexes that established in domestic and foreign markets. UNORMAK give services to customers mainly by establishing complete Flour and Semolina Mill Factories (Turnkey projects), beside turnkey projects, UNORMAK meets the requirements of customer with large product range. By the way, UNORMAK not only produce the flour and semolina machines but also contuniue to produce maize flour, legume and seed classfying machines. Our company which have standardisation in production, principally meets the customer demands completely and on time with its experienced technicians.

Herstellung von komplett Mühlenmaschinen   [Git »]

UNSA UN SANAYİ VE TİC.A.Ş.

Un İmali.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

URVE TEKSTİL VE ÖRME SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

BAYAN İNCE DİZALTI ÇORAP VE HACI TAKKESİ ÜRETİMİ YAPMAKTAYIZ.

we are produced lady thin knee socks and Hats for Praying.

  [Git »]

UYAN METALURJİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Uyan metalurji, sektörde 30. yılını geride bırakmıştır.1979 yılında "uyan ticaret" ismi ile başlayan serüveni 1986 yılına kadar sıhhi tesisat satışı ile devam etmiştir.1994 yılında vana üretimine gecerek Pazar payını daha da arttırmıştır.Uyan metalurji son teknolojil gelişmeleri de yakından takip ederek üretimde kullanmayı prensip edilmiştir.

Uyan Metalurji, continues to present high quality products to its customers fulfilling the technological requirements with its experience and pride achieved during the last 30 years in the sector. The story of success which started in 1979 under the title "Uyan Ticaret" continued until 1986 with the sales of sanitary installation materials. Uyan Metalurji reorganized after that year and set the production of PVC pipe extension parts and AÇB pipe extension parts that are used in potable water installations as its target; after the incorporation steps taken in 1990, it started to develop and increased its market share in 1994 after starting the valve production. Uyan Metalurji adapted to the developing technology and continues also the production of pig iron, sphero iron, steel, brass and aluminum castings in the induction ovens which are the latest technology in casting.

Rohguß   [Git »]

UYANIK YATAĞANLI MUSTAFA DOĞDU

Uyanık yatağanlı 1969 yılında küçük bir sanayi sitesinde tarım makineleri üretimi ile iş hayatına başlamış, istikrarlı ve kaliteli üretim anlayışıyla kısa sürede gelişip hizmet ağındaki ilerlemeyle sektörde önemli bir yer edinmiştir.    Bugün 2500 metre karesi kapalı, 5000 metre karesi açık olan toplam 7500 metre karelik alanda tarım endüstrisine dayalı iş makinesi, saman aspiratörü, tanburlu çayır biçme makinesi üretimi ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.      Yurt genelinde karşıladığı taleplerin yanında uluslar arası firmalarla da iletişim içinde bulunan Uyanık Yatağanlı, geniş müşteri portföyüne başta Sudan, Fas, Libya ve Kıbrıs olmak üzere çeşitli firmaların makine taleplerine cevap vermek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

      In 1969 start Uyanik Yataganli business life to manufacture agriculture machines, with his stability and quality manufacturing comprhension develops in a short time and become an important place in the sector whit the improving of the service net.     Nowadays keeps it on to serve with quality, with the manuacturing of straw suciton fan, drum meadow cutting machine based on agricultural industry working machines in a 2500 m square open, 5000 m sqare closed and total 7500 m sqare area.    Uyanik Yataganli who meets the needs in the home general also is connecting with international companies, it continues nonstop with his workings to answer the machine demands of different companies of his wide customer billford at first Sudan Maroccoi, Libya and Cyprus.

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

UYGUR OTOMOTIV SAN. IC VE DIS TIC. LTD. STI.

Uygur Otomotiv MERCEDES ve MAN yan sanayi motor parçaları, elektrik parçaları, fren parçaları, transmisyon parçaları, kabin ve kaporta parçaları alanında geniş bir ürün yelpazesine ve yıllara dayanan tecrübeye sahiptir.

We achieved in the hands of a technically qualified engineering and cheap labor force by utilization of state of-art technology and supreme quality of raw material. We have a wide range of production and expertise in all branches engine parts, electric parts, brake parts, power transmission parts and Cabin body parts of MERCEDES and MAN trucks and busses.

  [Git »]

uysal hidrolik ltd

Firmamız 1997 yılında Konya’da faaliyetine başlamıştır. Bu gün itibariyle geldiğimiz noktada KONSAN Sanayi Bölgesinde 2000 m2 alanda; römork dönerleri, römork liftleri, römork dingileri, römork poryası ve Tüm karasör ekipmanları gibi 500 çeşidi aşkın ürün imalatı ile sektörümüze Türkiye geneli ve yurt dışında hizmet vermekteyiz.

Our company was founded in Konya in 1997. Today, our company serves in Turkey and abroad in a field of 2000 meter squares in KONSAN with over 500 kind manufactures such as Trailer Revolings, Lifts, Rims, Shafts, Wheel Hubs and all kinds of equipments of vegicle bodies. Our company, which moves with an unchanging quality perspective and whole quality management understanding from the input of raw metarial to the shipping of the product for years, does its best to present the best service without ignoring the quality have been strenghtned by CE and ISO certificates

  [Git »]

UYSAL REMORK DÖNERLERİ HİDROLİK LİFTLERİ AĞAÇ ÜRÜNLERİ İMALAT PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Traktör Römorklarının Dönerleri,Hidrolik Lift Ve Karasör Ekipmanları İmali.

Auto spare parts production

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen (Bremszubehör)   [Git »]

UZMAKVİNÇ ELTRN.İNŞ.MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1996 yılından beri ilk gün gibi hevesle ama bu günün tecrübesi ille 500 kg ile 500 ton arası standart ve özel tasarım elektrikli vinç imalatı olarak devam etmektedir

Since 1996, the first day of this day's experience, such as enthusiasm, but not necessarily from 500 kg to 500 tons manufacture of standard and custom-designed electric winch continues to be

Eifrig wie am ersten Tag seit 1996, Herstellung, aber nicht unbedingt erleben an diesem Tag von 500 kg bis 500 Tonnen von Standard-und kundenspezifischen elektrischen Winde weiterhin   [Git »]

UZMAN İNŞAAT MALZEMELERİ SAN. VE TİCARET A.Ş.

1961 Yılında Mühendislik ve Proje hizmetleri vermek üzere Y. Müh. Mimar Cahit UZMAN tarafından kurulan UZMAN Mühendislik Mimarlık Bürosu bugünkü şirketler topluluğunu oluşturan UZMAN GRUP'un temel taşı olmuştur. Başlangıçta proje ve mühendislik hizmetleri sunan ve bu arada yüzlerce ev,apartman,dükkan,sınai tesis projesine imza atan, kontrollüğünü yapan, mahkemelerde ehlivukuf olarak hizmet veren MÜHENDİSLİK BÜROSU, çevresinden gördüğü talep ve teşvikle kısa zaman içinde anahtar teslimi inşaat Müteahhitlik hizmetleri veren ve konusunda aranılan bir firma olma başarısını göstermiştir. Bu dönem içerisinde, bir ilkokul, bir spor Salonu inşaatı,54 adet bahçeli ev (Villa) V.s. anahtar teslimi yapılarak teslim edilen işlerden bazılarıdır . 1965 Yılında Y.İnş.Müh. Ali SANDIKCl'nın katılımıyla daha da güçlenen firma, pek çok mühendislik hizmetlerinden bazıları olan 500 Tonluk su deposu inşaatı, Meslek Lisesi atölye inşaatları,Karatay Sanayi çarşısı dükkanları,Buğday Pazarı dükkanları, Kiremit Tuğla Fabrikası, 50.000 iğlik 35.000 m2 kapalı alanlı Karaman İplik Fabrikası inşaatı, 400.000 Ton/gün kapasiteli Çimento Fabrikası inşaatı gibi inşaatları yaparak teslim etmiş ve bu başarılı projelere imzasını atmıştır.

UZMAN Engineering and Architecture Office, founded by Mr. Cahit UZMAN, Architect ang Engineer M.S. in project services has become the foundation stone of the present UZMAN Group of Companies. The Engineering Office, offering project and engineering services at the begining and singing important projects such as hundereds of residental houses, apartments, shops and industrial buildings, contiuned its activities, working as controller and giving consultancy services at the courts. Thanks to the positive feedback received as a result of outstanding turn-key contactor and construction services, the company ganied a widely recognized reputation in its sector. During this period, a primary school, a sport complex, 54 villas etc. Are some of the turn-key works that are succesfully completed. Together with the participation of Mr. Ali SANDIKCI, Civil Engineer M.S. to the company in 1965, the Company become more powerful and succesfully completed many engineering services that you can also see attached. Some of these services were 500 tons water depot construction, high school work-shop constuction, Karatar Industral site shop, Wheat market shops, Tile manufacturing plant, 35.000 m2 Karaman Thead plant, 400.000 tons/day capacity cement plant.

Herstellung von Fertighausbauteilen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |