KONYA FIRMALARI - LISTE 86

TUTKUN KARDEŞLER TARIM MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

1952 yılında Ekim Mibzeri ve Diskaro üretimi ile Makinalı Tarıma katkıda bulnunan firmamız, sürekli gelişim içerisindeki teknolojiyi takip etmiş ve yarım asırlık bilgi ve deneyiminin rehberliğinde yeni ürünlerle Çiftçimizin ve Üreticilerimizin hizmetinde olmaktan onur duymaktadır. Hidrolikli Kepçe, Tesviye Küreği, Pancar ve Saman Doldurma Selesi, Silkelemeli Tam Hidrolik Pancar Yükleme Kepçesi, Çizel Pulluk, Döküm Merdane, Sıra arası çapa makineleri için Gübre Atma Düzeni, Merdaneli Tırmık, Haşhaş Kırma ve eleme Makinesi, en son teknoloji harikası olan TK 404 Taş Toplama Makinesi, Sahil Temizleme Mkinesi ve Damlama Sulama Sitemlerinin kurulumunda vazgeçilmez bir yer edinen Kanal Açma Makinesini üretim yelpazesine katmış olmaktan kıvanç duymaktadır.

We have been in farm implements manufacturing field since 1952. Until late 1992, we have manufactured Cereal Seeders and Disc Harrows. Later, to our production line, we have added new items such as Tractor Loaders, Manure Spreaders, Rear Grader Blades, Chisels, Rotating Harrows and many more small attachments as well as we have continued to manufacture Seed Drills. In last years, we have also started to manufacture Rotary Mower and Rock Picker. Our TK404 Stone Picker has gained a popularity among farmers in domestic market in last years and we have started to export it to several countries. Tutkun Kardesler Manufacturing feels proud of providing a quality service to our costumers with quality products for reasonable prices for more than 50 years. We believe that our experienced firm's development will continue with its dynamic structure. We are located in Aksehir, a small town in Central Anatolia of Turkey.

  [Git »]

TUVA TEKSTİL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Konfeksiyon İmali. (Bay,Bayan Dış Giyim,Pantolon,Ceket,Etek Vb).

Confection production

Konfektionsherstellung   [Git »]

TÜMİŞ TARIM MAKİNALARI OTOMOTİV DEKORASYON SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Tarım Alet Ve Makinaları İmali.( Çayır Biçme Ve Ot Toplama Makinaları).

Agricultural tools and machines production

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

Tür-Mak Grup

Yapı ve inşaat alanınıda çalışmakta

  [Git »]

TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GARP LİNYİTLERİ İŞLETMESİ MÜESSESESİ ILGIN LİNYİT İŞLETMESİ MÜDÜRLÜ

" Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu (TKİ) Yönetim Kurulunun 28.11.1978 tarih ve 1976 sayılı kararı ile Beyşehir Linyitleri İşletmesi kurulmuştur. 2172 sayılı madenlerin devletleştirilmesi ile ilgili kanunun yürürlüğe girmesiyle Ilgın ve Ermenek'teki sahalar da devralınmış ve Yönetim Kurulunun 11.10.1983 tarih ve 2892/1335 sayılı kararı ile ""S.S. Konya Linyitleri İşletmesi Müessesesi"" kurulmuştur. Müessese; Ilgın, Ermenek ve Beyşehir Bölgelerinde teşkilatlanarak 31.12.1989 tarihine kadar faaliyetlerini devam ettirmiştir. TKİ Yönetim Kurulu 08.12.1989 tarih ve 3316 sayılı kararı ile Müessesenin 31.12.1989 tarihi itibariyle kapatılarak tüzel kişiliğinin sona erdirilmesine; doğrudan teşebbüse bağlı işletme olarak "" ILGIN LİNYİTLERİ İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ""nün kurulmasına karar vermiştir. İşletmemiz halen, TKİ Yönetim Kurulunun 01.04.2004 tarihinden geçerli olmak üzere aldığı karar gereğince, Garp Linyitleri İşletmesi Müessesesine bağlı ""İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ"" olarak faaliyetlerine devam etmektedir "

Lignite mining

Braunkohleabbau   [Git »]

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş.ILGIN ŞEKER FABRİKASI

Küp Ve Kristal Şeker İmali.

Cube and cyristal sugar production

Herstellung von Zucker und Würfelzucker   [Git »]

TÜRKMEN ÇALIKLAR DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Pik,Çelik Ve Sfero Döküm İmali.

Cast iron, steel, sphero casting, production

Rohstahl- und Sferoguß   [Git »]

TÜRKMENOĞLU TUZ NAKLİYE SAN.TİC. LTD.ŞTİ

20 yılı aşkın tecrübemiz ve kalitemizle Tekstil iplik, kumaş boyama kısmında, Buzlanmaya Karşı, Deri tuzlamada, Deterjan sektöründe, Diyaliz üniteleri ve ilaç yapımında, Su Rejenerasyonu;Su arıtma sistemlerinde, Yem Sanayisinde, Tablet,Yıkanmış,Ham,Sıkılmış, Fırınlanmış,Çuvallanmış, DökmeTuz üretimi yapmaktayız.Ayrıca şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız.

More than 20 years experience in textile, yarn, fabric dyeing section, Against frost, Leather salting, the The detergent industry, Dialysis units and drug production, Regeneration of the water, water purification systems, Animal Feed Industry, Tablet, washed, raw, bored, baked, bagged, bulk have been producing salt. In addition, we offer long-distance transport services.

  [Git »]

TÜRKÖZ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

" 1986 yılında Ali TÜRKÖZ tarafından kurulan firmamız ilk yerli pastörizatörü imal ederek üretimine başlamıştır. Anadaolu Sanayide 250 m' lik bir atölyede üretim yapmış olan firmamız ilerleyen yıllarda süt sektöründe pastörizatörden sonra diğer ürünleri işleyecek makinalarıda bünyesinde imal etmiştir. Üretim hızlı bir şekilde artmasıyla birlikde fabrikasını Ereğli yolu 14. km'de 2000m²'si kapalı olan 20 000 m² 'lik alana taşınmış, çalışan sayısını 40'a çıkarmış ve üretimine otomatik kaynak, lazer ve panç tezgahlarıyla hız kazandırmıştır. Süt sektöründe süt soğutma, depolama, taşıma tankları, süt alım ve ölçüm, pastörizasyon, eşanjör, beyaz peynir, kaşar peyniri, kase yoğurt, süze yoğurt, ayran, içme sütü, lor peyniri, tereyağı ve CIP ünitelerini son teknolojiye göre üretim yapmaktadır. Süt ve gıda sektöründeki imalatın yanı sıra diğer sektörlerde de üstün başarı göstermektedir. Boya, kimya, ilaç sektörlerine mikser, permil, reaktör ve tanklar üretip yurtdışına ihraç etmektedir. Firmamız günümüzün ve geleceğin gereği olan kaliteli üretime çok önem vermiştir.Bu konuyla ilgili çalışmalarını pastörizatör makinalarına TSEK almış daha sonra soğutma tankları için TS EN 13732 belgesini belgeleri arasına katmıştır.Firmamız diğer belgeler için gerekli çalışmalara hız vermiştir."

"Our company that was founded in 1986 by Ali TÜRKÖZ began production by manufacturing the first domestic pasteurizer. Our company that manufactured within a 250 m² workshop in Anadolu Sanayi (Anadolu Industry) produced in its structure the machines which can process other products after pasteurizer in the milk sector in progressive years. Together with the rapid increase of production, it moved its factory to 2.000 m² closed and 20.000 m² open area at Eregli Yolu 14 km and increased the number of workers until 40, so gained acceleration for its production with automatic welding, laser and punch lathes. In the milk sector, it produces milk cooling, storage, stoning tank, milk intake and measurement, pasteurization, exchanger, white cheese, kashkaval cheese, cup yoghurt, strained yoghurt, yoghurt drink, drinking milk, curd, butter and CIP units with the latest technology. Our company took an industrial design certificate for the rollbond system it developed in the sector with R&D works and in this way, it opened a new era in steam heating boilers. It also developed tubular and plate pasteurizer system to pasteurize the pulp fruit juice and honey. It also offers performance in other sectors as well as its production in milk and food sector. It produces mixer, permil, reactor and tanks for the paint, chemical and drug sectors and exports them to the foreign lands. Our company attached a great importance to the quality production that is the requirement of today and of future. It works regarding those matters took TSEK (Turkish Standards Institute) for its pasteurizer machines and then added TS EN 13732 certificates amongst them for cooling tanks, and accelerated its works for other certificates."

Herstellung von Milchmaschinen   [Git »]

TÜRMAK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Fayans Ve Seramik Malzeme

Tur-mak Yapi Center is working in the building material supply market since 1976 as a sole integrated at its 20.000 sq.mt. plant. Tur-mak has become a leading marketing company in Turkey since its establishment and has a high reputation at home with its successful marketing strategies. In order to maintain our leading position in this sector and increase our export, as planned we opened a branch in New Jersey / USA and partnerships in China. The connection with China gives us the chance of doing transit business especially in tiles. We have started producing only wall tiles size of 25x33 in TUR-SER brand. We are attending domestic and international fairs to distribute our products.

Fliesen und Keramikprodukte   [Git »]

TÜRSA TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. TOHUM ELEME ŞUBESİ

Tarım ürünleri ticaretiyle 1991 yılından beri faaliyet gösteren Türsa Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti., 1997 yılında Konya’da kurmuş olduğu un üretim tesislerinde 1. sınıf un üretimine başlamıştır. Kısa zamanda kalitesi ve güvenilirliğiyle sektöründe öncü firmalar içindeki yerini alan firmamız, Türkiye sathına yayılmış müşteri kitlesinin yanında, Asya-Pasifik, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine yapmış olduğu ihracatla Dünya pazarında markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Üretimde kalite ve insan sağlığı anlayışıyla en son teknolojiye sahip hijyenik bir ortamda üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu doğrultuda HACCP, ISO ve TSE belgelerini almış bulunmaktayız. 2009 yılında tedarikten pazarlamaya kadar etkin bir şekilde müşteri ihtiyaçlarını karşılama konusunda yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu Türsa Lojistik şubemizi açmış bulunmaktayız. Bu sayede müşteri ihtiyaçlarına mümkün olan en kısa sürede cevap verebilmekteyiz.

Grain eliminating facility

Herstellung von Samensiebmaschinen   [Git »]

TÜRSA TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. YAZIBELEN ŞUBESİ

Tarım ürünleri ticaretiyle 1991 yılından beri faaliyet gösteren Türsa Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti., 1997 yılında Konya’da kurmuş olduğu un üretim tesislerinde 1. sınıf un üretimine başlamıştır. Kısa zamanda kalitesi ve güvenilirliğiyle sektöründe öncü firmalar içindeki yerini alan firmamız, Türkiye sathına yayılmış müşteri kitlesinin yanında, Asya-Pasifik, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine yapmış olduğu ihracatla Dünya pazarında markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Üretimde kalite ve insan sağlığı anlayışıyla en son teknolojiye sahip hijyenik bir ortamda üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu doğrultuda HACCP, ISO ve TSE belgelerini almış bulunmaktayız. 2009 yılında tedarikten pazarlamaya kadar etkin bir şekilde müşteri ihtiyaçlarını karşılama konusunda yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu Türsa Lojistik şubemizi açmış bulunmaktayız. Bu sayede müşteri ihtiyaçlarına mümkün olan en kısa sürede cevap verebilmekteyiz.

Flour manufacturing and corn drying facility

Herstellung von Mehl und Korntrocknungsaktivitaeten   [Git »]

TÜRSA TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Tarım ürünleri ticaretiyle 1991 yılından beri faaliyet gösteren Türsa Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti., 1997 yılında Konya’da kurmuş olduğu un üretim tesislerinde 1. sınıf un üretimine başlamıştır. Kısa zamanda kalitesi ve güvenilirliğiyle sektöründe öncü firmalar içindeki yerini alan firmamız, Türkiye sathına yayılmış müşteri kitlesinin yanında, Asya-Pasifik, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine yapmış olduğu ihracatla Dünya pazarında markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Üretimde kalite ve insan sağlığı anlayışıyla en son teknolojiye sahip hijyenik bir ortamda üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu doğrultuda HACCP, ISO ve TSE belgelerini almış bulunmaktayız. 2009 yılında tedarikten pazarlamaya kadar etkin bir şekilde müşteri ihtiyaçlarını karşılama konusunda yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu Türsa Lojistik şubemizi açmış bulunmaktayız. Bu sayede müşteri ihtiyaçlarına mümkün olan en kısa sürede cevap verebilmekteyiz.

Flour manufacturing and corn drying facility

Herstellung von Mehl und Korntrocknungsaktivitaeten   [Git »]

UGUR GROUP-RÖMORK EKİPMANLARI VE OTO YEDEK PARÇA İMALATI

1950 yılıda imalata başlayan firmamız römork ekipmanları ve japon & kore araçları ekipmanları imal ederek günümüze kadar istikrarlı ve büyüyerek ilerlemiştir. Birçok ülkeye ihracatımı mevcut olup müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir.

We are manufacture agricultural trailer parts and farm machine parts since 1950 in Turkey. We have exported to some countries. We are also produce special products for our customers.

  [Git »]

UĞURLU YAĞMURLAMA SULAMA SİSTEMLERİ

  [Git »]

UĞURLUGİL MAKİNA İNŞAAT VE NAKLİYAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş.

Çelik Konstrüksiyon İmali.

Steel construction production

Herstellung von Stahlkonstruktion   [Git »]

UKA BLOWER

UKA BLOWER firması içme ve atık su arıtma tesislerinde,Araç üstü eküpman(Vidanjör ve Kombıne Kanal Temizleme), gıda endüstrisinde,maden işletmelerinde,biyogaz tesislerinde,petrol ve petrol türevi atık işletme tesislerinde,kimya endüstrisinde ve diğer sektörlerde ihtiyaç duyulan Blowerların Yerli imalatını Yapmaktadır. Konya Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren ve Alanında yenilikçiliğe ve işini tutkuyla yapan firmamız ıhracat yapmakta ve müşteri memnuniyetini temel alan etkin satış sonrası anlayışı ile servis hizmeti vermektedir.Firmamızın ıso9001 ve Ce belgeri mevcuttur.

UKA BLOWER. one of biggest roots blower factory in Turkey Our main products are roots type air blower, roots vacuum pump, We have big advantage on medium and big roots blower, roots pump , which applied for cement ,steel, sewage ,pneumatic convey factory etc

  [Git »]

ULUSAN ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Ulusan'ın hikâyesi 1983 yılında başlar. Önceleri; demir doğrama ve alüminyum doğrama ile alüminyumla tanıştı. 1990 yılından itibaren sektöre alüminyum profil ve aksesuar satışı ile hizmete devam eden ULUSAN, 1998 yılında kurmuş olduğu elektrostatik toz boya tesisi ile sanayileşme alanında ilk adımını attı. 24 yıllık satış ve pazarlama deneyimi ile 2007 Kasım ayında 1750 tonluk 7" SMS pres yatırımı ile beraber, OMAW Extruzyon hattı yatırımını da gerçekleştirerek Anadolunun en büyük, Türkiye'de ve Avrupa'da faaliyet gösteren sayılı üreticilerinden biri haline geldi. 25000 m² si kapalı olmak üzere 85000 m² alanda kurulu tesiste, üretim aşamalarının tamamına yakını tam otomatik makinelerle kontrol ediliyor. Önce insan prensibinden hareketle ana proses ve ara proseslerde çalışanların güvenliğini ve ürün kalitesini olumlu etkileyecek tüm kalite uygulamalarını ISO 9000 güvence sistemi ile denetim altına alan ULUSAN, alüminyum üretim tesisleri içinde en iyiler arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyor.

The story of Ulusan starts in 1983. Initially, they met with aluminum with the iron and aluminum working business. Carrying on servicing to the sector with the sale of aluminum profile and accessories since 1990, ULUSAN took their first step in the industrialization field with the plant of electrostatic powder painting in 1998. Also realizing the investment of 1750-ton 7" SMS press together with OMAW Extrusion line in November 2007, the organization has become the biggest in Anatolia and one of the respectable companies of producers who are functioning in Turkey and Europe with their 24-year sale and marketing experience. Almost the entire production processes are being controlled by fully automatic machines in their plant established on 85.000 m², 25000 m² of which is covered area. Acting with the principle, "Human first", ULUSAN is enjoying the proud of taking place among the bests in the aluminum producing plants taking all their Quality Applications with ISO 9000 Assurance System which would positively affect the safety of the employees working at the main and intermediate processes and product quality.

Aluminiumzimmerwerk   [Git »]

ULUSOY İLAÇ VE KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1964 yılında İbrahim Göçer tarafından kurulan Ulusoy, ecza ve ıtriyat depoculuğu ile faaliyetlerine başlamıştır.1979 yılında imalat sektörüne de giren firmamız,  1985 yılına kadar ağırlıklı olarak ecza ve ıtriyat depoculuğu yapmış, bu tarihten sonra  ecza depoculuğunu bırakarak 1995 yılına kadar merkezi Konya’da olmak üzere İstanbul, Ankara ve Kayseri illerindeki şubeleriyle birlikte ülke çapında çok geniş bir alanda kozmetik sektöründe önde gelen tüm firmaların ve markaların bölge distribütörü olarak faaliyet göstermiştir.1995 yılında,  yönetim kurulumuz   kozmetik üretimine ağırlık verme kararı alarak ,Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000 m2 bir arsa üzerinde 4800 m2’lik kapalı alanda, Bütan/Propan gaz dolumu ünitesi de içeren bir tesis kurup, 1996 yılında üretime geçirmiştir. Şirketimiz,  aynı yıl diğer firmaların distribütörlüğünü ve ıtriyat  depoculuğu işini, şirketler grubumuza dahil  bir pazarlama şirketi olan Galenik İlaç Itriyat San. ve Tic. A.Ş.’ye devrederek, sadece üretimsektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.Şirket Politikası olarak  raf ürünlerinden ziyade özellikle Berber ve Kuaför piyasası ile otel, motel, turistik ve resmi kurumlar ile nihai tüketicilere yönelik ekonomik “endüstriyel ürünler”e yönelen Ulusoy,  bu piyasada yüksek miktarlarda tüketilen saç jölesi , saç waxı , şampuan, saç kremi, saç spreyi, oksidan krem, kolonya, oda spreyi, v.s…biçok ürünü, üst düzey bir kalite anlayışı ve en son teknolojiyle üretip, en ekonomik fiyatlarla satma ilkesiyle, müşterilerine ve  aynı ilkelerle hareket eden tüm profesyonellere sunmaktadır. Bunun karşılığını piyasanın en güvenilen profesyonel ürünlerinden biri olarak alan firmamız, bu kaliteyi nihai tüketicilere  ulaştırmak ve raf piyasasında da yerini almak için yeni bir marka ve ürün portföyü  hazırlayıp , bayilik yapısını oluşturarak ürünleri piyasaya vermeye başlamıştır.ISO 9001 kalite belgesine sahip Şirketimizde  üretim işlemleri GMP (Good Manufacturing Practice ) normlarına  uygun olarak yapılmaktadır. Her geçen gün ürün portföyünü ve deneyimlerini arttıran Ulusoy, kesinlikle ilkelerinden hiçbir ödün vermeden “En iyiyi,  En güzele” sloganıyla gelişmeye ve hizmet vermeye devam edecektir.

Ticture of iodine, syrup, oxygen and eau de cologne production

Herstellung von Jod, Sauerstoff, Sirup und Parfüm   [Git »]

ULUTAŞ TARIM MAKINALARI

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |