KONYA FIRMALARI - LISTE 84

TEKYATAĞANLI TARIM MAKİNALARI SAN.VE TİC. A.Ş.

Tekyatağanlı Tarım Makineleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ekimden Hasada Çiftçiyle Omuz Omuza sloganıyla başladığı bu yolda yarım yüzyıla yaklaşan bir tecrübe ile Harman Makineleri Başta Olmak Üzere dünya standartlarına uygun 17 ürün grubunda 75 farklı tarım makinesi üretimi yapan köklü bir kuruluştur. Yılların verdiği tecrübeyi çağın teknolojisi ve gereksinimleriyle birleştiren firmamız sektörün lider kuruluşlarından biri konumundadır. Firmamız ekonominin can damarlarından biri olan tarıma dayalı ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi, çağı yakalayan teknolojisi ve kalite anlayışından aldığı güçle sektöründeki yabancı firmalarla rekabet ederek yurtdışında da önemli bir pazara ulaşmayı başarmıştır. 20 yıla yakın ihracat deneyimine sahip firmamız bugün Asya, Avrupa, Ortadoğu ve Uzakdoğu’daki birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

"Tekyatağanlı Agricultural Machines is a deep-rooted company which has the experience of producing 75 different agricultural machines in 14 product groups with the world standards, including the harvest machines Joining the experience of so many years with the technoology and the need of the age, Tekyatağanh has become a leading company in the market. Thus, Tekyatağanh is contributing to öne of the most important aspects of the economy of the country which is based on agriculture. The power İt receives from large product range, contemporary technology and guality understanding the company has been able to compete with the foreign companies and thus İt has gained an İmportant share abroad, Havİng 13 years of export esxperience, Tekyatağanlı is exporting to many countries in Asİa, Europe, Middle East and Far East, Thinking of decreasing the labor of the peasants and increasing the output, Tekyatağanh has aimed avoiding any decrease in the guality and satisfaction of the peasants both at home and abroad and it will continue to serve the peasants. "

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

TEKYAZ TEKNOLOJİK YAZILIMLAR VE MAKİNA TİC. A.Ş.

1994 yılında UMTAŞ A.Ş. bünyesinde başladığımız CAD/CAM/CAE alanındaki faaliyetlerimizi 2007 yılından beri TEKYAZ TEKNOLOJİK YAZILIMLAR A.Ş. olarak sürdürüyoruz. Yine bir UMTAŞ A.Ş. kuruluşu olan TEKYAZ TEKNOLOJİK YAZILIMLAR A.Ş. SolidWorks, SolidCAM ve Cimatron yazılımlarının Türkiye distribütörü olarak CAD/CAM/CAE sektöründe uzmanlaşmış bir şirkettir. Türkiye genelinde İstanbul başta olmak üzere İzmir, Bursa, Konya ve Ankara illerinde gerçek bölge ofisleri ve çalışanları ile Türkiye’nin dört bir yanında yer alan müşterilerine çoğunluğu mühendis 40’ı aşkın genç kadrosu ile hizmet vermektedir. TEKYAZ 12 yıllık Solidworks Türkiye Distribütörü, 16 yıllık CAD/CAM deneyimi, kuvvetli altyapısı, kurumsallaşmış organizasyon yapısı ve genç kadrosu ile tüm müşterilerine program satışı, teknik desteği ve eğitimleri ile bütünsel çözümler sunmaktadır. Ayrıca yazılım ürünlerini desteklemek üzere çeşitli cihazların satışı ve temsilciliği de yürütülmektedir. Türkiye’de tek “Tercih edilen SolidWorks Eğitim Distribütörü” (SolidWorks Preferred Educational Reseller) ünvanı olan TEKYAZ Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş. aynı zamanda CAD/CAM sektörünün lider yazılımlarından SolidCAM ve Cimatron un tek distribütörüdür. TEKYAZ Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş. eğitim ve eğitim kurumları konusunda sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde uzun yıllar boyunca eğitim sektörüne katma değerler sağlamış ve bu hizmetini devam ettirmektedir. Teknolojik Yazılımlar 1500’ün üzerinde müşteri ve 300’ün üzerinde Eğitim Kurumu ile çalışmakta, SolidWorks tarafından gerçekleştirilen tm sertifikalara sahip deneyimli ve tecrübeli eğitim kadrosunun yanı sıra özel sınavlara tabi tutulan profesyonel satıs ekibi ile hizmet vermektedir.

  [Git »]

TELCİBEY MAKİNA OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Genel Makina İmalatı

Manufacture of general machinery

Algemeine Maschinenherstellung   [Git »]

TELEBYTE Bilgisayar ve İletişim

iPhone-Navigasyon-Notebook-Cep Telefonu- Android işletim sistemi konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm güncelleme , uygulamaları ve yedek parçaları bulabilirsiniz.

  [Git »]

TELEFONCULAR ÇELİK KONS.İNŞ.A.Ş.

1977 yılında Hulusi ÇİNAR adıyla ticaret hayatına başlayan ve 15 OCAK 1990 Yılında şirketleşerek TELEFONCULAR Profil SAN TİC LTD ŞTİ ünvanıyla faaliyetlerine devam eden kurucu firmamız, çelik yapı alanında faaliyet göstermek amacıyla 2005 yılında Telefoncular Çelik Konstrüksiyon İnşaat San. A.Ş. yi kurmuştur.

  [Git »]

TELEFONCULAR ÇELİK KONSTRÜKSİYON İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş.

Çelik Konstrüksiyon (Bina Yapımı Ve Çatı İçin) İmalatı.

Steel construction(for buildings and frame) production

Herstellung von Stahlkonstruktionen für Gebäude   [Git »]

TELEFONCULAR PROFİL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1977 yılında Hulusi ÇINAR adı ile ticaret hayatına başlayan işletmemiz 15 Ocak 1990 yılından beri Telefoncular Profil San. Tic. Ltd. Şti. olarak sac kesim, basım ve plazma kesim konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.Teknolojik yapısını sürekli yenileyen ve son 5 yılda gerçekleştirdiği %70'lik büyüme trendi yakalayan firmamız, sürdürülebilir bir başarı için gereken yönlendirme, yönetim ve kontrol sistemlerini oluşturmak amacıyla ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarını hızla tamamlamış ve kalitesini belgelendirmiştir.Firmamız, Konya sanayisine ve Türk ekonomisine katkılarını hızlandırmak, siz değerli müşterilerimize günden güne gelişen inşaat ve akaryakıt sektöründe de doğru çözümler sunmak için, Telefoncular Çelik Konstrüksiyon A.Ş. ve Telefoncular Petrol Ürünleri Ltd. Şti. ile dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını yaygınlaştırmıştır.Bununla birlikte, bünyesindeki değişik konularda çalışan grupları, temel kadroları konularında ihtisaslaşmış ayrı birer şirket haline dönüştürerek, bir şirketler grubu organizasyonunu da hızla hayata geçirmektedir.Firmamız, en yüksek teknolojiyi kullanarak, en mükemmeli gerçekleştirmek hedefiyle, hizmet verdiği her sektörde sürekli lider olmak için çalışanına ve işine verdiği değer ile dinamik ve kurumsal kimlik yapısını geliştirerek tüm çalışmalarını yüksek kalitede güvencesi standartlarında gerçekleştirmeye devam edecektir.

Our company that started trading with the name Hulusi Çınar in 1977, continues its functions as Telefoncular Profil San. Tic. Ltd. Şti. in cutting – pressing sheet iron and plasma cutting since January 15th 1990.Our company has granted its ISO 9001:2000 quality management system studies in order to establish its management, directing and control systems needed for a continuing success after reaching 70% enlargment ratio in the last 5 years.Our company has made the understanding of qualified and honest service widespread with Telefoncular Çelik Konstrüksiyon A.Ş. ve Telefoncular Petrol Ürünleri Ltd. Şti. in order to present right solutions to developing construction and fuel sector and to speed up its contributions to Konya and Turkey economy.Apart from this, with its groups working on different subjects, by changing basic staff into specialised companies, a company group organisation is emerging.Our company, by using the highest technology, with the aim of doing the best, with the value it gives to its workers and work in every sector it services by developing the dynamic and institutional identity, and will continue to make its works happen in high quality standarts.

Profilherstellung   [Git »]

Temiz el Ticaret

EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK MAKİNALARI -- ERDAL MUTFAK EKİPMANLARI -- REMTA MAKİNE --KONYA YETKİLİ SERVİSİ

  [Git »]

TERCİH BOYA VE KİMYA SANAYİİ TİCARET

  [Git »]

TETİK SUPAP SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Muh.Motor Supapları İmali.

Engine valve production

Maschinenherstellung   [Git »]

TEVFİK EROL

Tuğla İmali.

Brick production

Herstellung von Ziegelsteinen   [Git »]

TEZCANLAR UN

HAKKIMIZDA: Tezcanlar Un'un ticari geçmişi aynı Tezcanlar ismi altında tarıma dayalı hububat alımı, satımı ve değirmenciliğe dayanır.1968 yılında Büyük baba Mustafa Tezcan tarafından Akşehir istasyon civarı sanayi bölgesinde alınan arazi üzerine modern un fabrikası yapılması baba ve oğullarını harekete geçirir. 1970 yılında temelleri atılan 60 tonluk un fabrikası 1972 yılında inşasının bitimiyle Akşehir ticaret siciline 1973 yılında Tezcanlar Un Fabrikası Mustafa Tezcan ve Oğulları kollektif şirketi ünvanıyla tescillenerek üretim faaliyetine başlamış olur. Kurucu müteşebbis ortaklardan Kadir Tezcan'ın 1991 yılında vefatı üzerine yeni dönüşümle Tezcanlar Un fab. gıda, tarım, hayvancılık ürünleri San. Tic. Ltd. Şirketi ünvanı altında Mustafa Tezcan ve ekibi ile üretim faaliyetleri ilk günün heyecanı ve güveni ile bölgesinde müstahsilin, üretimden mamüle dönüşümüne dek sunduğu ürün kalitesi ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, dürüst ticaret felsefesiyle sanayi çatımızın altında alımdan üretime ve satışa kadar emek veren yönetici, idareci, emekçilerimizinde haklarını korumak, üretim ve satış çıtasını yükseltmektir. Kurulduğundan bugüne devamlı yenilenmeye ayak uyduran hizmet için var olan sanayi tesisimizin yolu daimi açık olsun . MİSYON: Tezcanlar Un olarak misyonumuz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hatasız ürünler sunmak , sektörümüzde lider olmak , ürünlerimizi müşterilerimize saygı çerçevesinde sunmaktır. Kaliteli ürünü uygun şartta sunmak , üreticilerimizin ürününü uygun fiyata alıp zamanında ödemek , çalışanlarımızın haklarını korumak , üretim ve satış çıtasını yükseltmektir. VİZYON: Üretimdeki çalışmalarımızı ve teknolojiyi en iyi şekilde takip edip kullanarak kaliteli ürünleri AR-GE çalışmalarıyla siz müşterilerimize sunmaktadır

ABOUT US: The commercial history of Tezcanlar stands on agriculture-based grain trading and milling activities under the same name of Tezcanlar. The father and Sons start acting upon that a modern flour mill was built on the land in Akşehir in the industrial zone around the station, taken by Grandfather Mustafa Tezcan in 1968. The 60 tons capacity flour mill of which the foundations were laid in 1970 started its production activities upon the completion of its construction in 1972 and after being registered to the Akşehir commercial registry in 1973 under the title Tezcanlar Flour Company Mustafa Tezcan and Sons Unlimited Company. Upon the death of Kadir Tezcan in 1991, one of the founding entrepreneur partners, Mustafa Tezcan and his team have been continuing the new formation under the name of Tezcanlar Un Fab. Gıda, Tarım, Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şirketi (Tezcanlar Flour Plant Food, Agriculture and Husbandry Products Industry and Commerce Limited Company) by carrying the first day’s enthusiasm and confidence by offering a product quality from production to the finished product with the principle of customer satisfaction, aiming to protect the rights of the administrators, managers and workers who make great efforts from purchase to production and sells under our industrial roof of honest-trade philosophy and aiming to raise the bar of production and sales. May the path be constantly open for our industrial facility which continuously kept up with innovations since being founded. OUR MISSION: Our mission as Tezcanlar Flour is to provide quality and error-free products to our valued customers, be a leader in our industry and to provide our products to our clients with respect as well as to offer quality products in appropriate conditions, to buy the products of our manufactures at reasonable prices and to pay on time, to protect the rights of our employees and to raise the bar of production and sales. OUR VISION: To follow up and use the studies in production and technology in the best way and to offer quality products to our customers through R&D studies

  [Git »]

TGS TETİK GAYD SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"Tetik Supap, 1960 yılında Türkiye ‘ de ilk defa motor supapları üretimini gerçeklestiren kurulustur. Bugün itibariyle Konya 1. Organize Sanayi Bölgesinde 16.000 m2 arazi üzerinde 7.000 m2 kapalı alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.1998 yili itibarı ile üretmis olduğu mamullerin % 62 ‘ sini iç piyasadaki montaj fabrikalari, resmi kurum ve kuruluslar ile otomotiv yedek parça piyasasına, % 38 ‘ ini ise basta Almanya, Japonya, A.B.D. Iran, S. Arabistan, Mısır ve Pakistan gibi gelismis ülkeler olmak üzere 18 degisik ülkeye OEM ve Yedek Parça olarak ihrac etmektedir.Yillardan beri TSE Kalite Belgesine ve ‹malat Yeterlilik Belgesine sahip olan Tetik Supap, gelismeleri yakindan izleyerek 1996 yilinda ISO 9002 Kalite Belgesi’ni;Ingiltere - National Acredition of Certification Bodies ( BVQI ),Almanya - Deutscher Akkreditierungs Rat ( DAR ),A.B.D. - Ansi Rab Bureau Veritas Quality International kuruluslarından almıstır "

Engine valve guides production

Herstellung von Motorventilen   [Git »]

THERMECO;Isı Pompası,Hava Kaynaklı ve Toprak Kaynaklı Isı Pompası KONYA

THERMECO;ısı pompası,ısı pompaları,Toprak Kaynaklı Isı Pompası,hava Kaynaklı Isı Pompası,su Kaynaklı Isı Pompası satış ve montajı,Kompakt Isı Pompası,Hava-Split Isı Pompası,Su Isı Pompası,ısı pompası sistemleri satış ve montajı,havuz ısıtma ısı pompası,otel ısıtma ısı pompası,villa ısıtma ısı pompası,işyeri ısıtma ısı pompası,çiftlik ısıtma ısı pompası,iş merkezi ısıtma ısı pompası,hastane ısıtma ısı pompası,pasif soğutma sistemleri,havuz suyu ısıtma sistemleri,ısı pompası ile panel radyatör,ısı pompası ile aluminyum radyatör,ısı pompası ile fan coil,ısı pompası ile duvardan ısıtma,duvardan serinletme,ısı pompası ile yerden ısıtma ve fan coil kullanımı,Zeminden ısıtma,tabandan Isıtma,Tavandan Isıtma,Yerden Soğutma,duvardan Soğutma,Tavandan Soğutma,Yerden ısıtma-soğutma,fan-coil ile akuple çalışan komple ısı pompası,jeotermal ısı sistemleri,Havadan suya,sudan suya yada topraktan suya ısı pompası sistemleri satışı yapmaktadır.

  [Git »]

TİSAN İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş.

Yol,Köprü Ve Baraj İnşaatı.

Construction of highway, bridge and barrage

Bauunternehmungsleistungen   [Git »]

Titano Tarım

Titano Tarım tarımsal ürünlerin iç ve dış ticaretini yapmaktadır.

Titano Agro is in domestic and external trade of agricultural products .

Titano Agro ist im In-und Außenhandel von landwirtschaftlichen Produkten.   [Git »]

TMS TETİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Makina (Supap Taşlama Mak,Cnc Tezgah,Pah Kırma,Tav Fırınları,Suport Taşlama Ve Matkap Bileme Makina

Machine production

Herstellung von Maschinen   [Git »]

toplusmstr

"toplusmstr.com olarak toplusms konusunda türkiye'nin lider firmaları arasına kısa süre içinde giren firmamız. kaliteli hizmeti ve uzun yıllar verdiği sorunsuz hizmet ile markalaşmış olan toplusmstr adının da insanlara verdiği güven ile yoluna devam etmektedir. www.toplusmstr.com internet sitemizde firmamız ile ilgili bir çok bilgiyi ve müşterilemizden gelen yoğun talep doğrultusunda yaptığımız kampanyalarımızı inceleyebilir ve bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. "

  [Git »]

TOPRAK TARIM HAYVANCILIK GIDA İLETİŞİM VE NAKLİYAT PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mısır Kurutma Tesisi Ve Arpa Ezmesi İmali.

Corn drying facility and barley mashing

Getreidetrocknungsanlage und Gerstenquetschung   [Git »]

TOPRAK TİCARET

SULAMA SİSTEMLERİ,EK PARÇA VE VANA İMALATI,BORU MÜTEHATLİĞİ

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |