KONYA FIRMALARI - LISTE 84

TELEBYTE Bilgisayar ve İletişim

iPhone-Navigasyon-Notebook-Cep Telefonu- Android işletim sistemi konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm güncelleme , uygulamaları ve yedek parçaları bulabilirsiniz.

  [Git »]

TELEFONCULAR ÇELİK KONS.İNŞ.A.Ş.

1977 yılında Hulusi ÇİNAR adıyla ticaret hayatına başlayan ve 15 OCAK 1990 Yılında şirketleşerek TELEFONCULAR Profil SAN TİC LTD ŞTİ ünvanıyla faaliyetlerine devam eden kurucu firmamız, çelik yapı alanında faaliyet göstermek amacıyla 2005 yılında Telefoncular Çelik Konstrüksiyon İnşaat San. A.Ş. yi kurmuştur.

  [Git »]

TELEFONCULAR ÇELİK KONSTRÜKSİYON İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş.

Çelik Konstrüksiyon (Bina Yapımı Ve Çatı İçin) İmalatı.

Steel construction(for buildings and frame) production

Herstellung von Stahlkonstruktionen für Gebäude   [Git »]

TELEFONCULAR PROFİL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1977 yılında Hulusi ÇINAR adı ile ticaret hayatına başlayan işletmemiz 15 Ocak 1990 yılından beri Telefoncular Profil San. Tic. Ltd. Şti. olarak sac kesim, basım ve plazma kesim konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.Teknolojik yapısını sürekli yenileyen ve son 5 yılda gerçekleştirdiği %70'lik büyüme trendi yakalayan firmamız, sürdürülebilir bir başarı için gereken yönlendirme, yönetim ve kontrol sistemlerini oluşturmak amacıyla ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarını hızla tamamlamış ve kalitesini belgelendirmiştir.Firmamız, Konya sanayisine ve Türk ekonomisine katkılarını hızlandırmak, siz değerli müşterilerimize günden güne gelişen inşaat ve akaryakıt sektöründe de doğru çözümler sunmak için, Telefoncular Çelik Konstrüksiyon A.Ş. ve Telefoncular Petrol Ürünleri Ltd. Şti. ile dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını yaygınlaştırmıştır.Bununla birlikte, bünyesindeki değişik konularda çalışan grupları, temel kadroları konularında ihtisaslaşmış ayrı birer şirket haline dönüştürerek, bir şirketler grubu organizasyonunu da hızla hayata geçirmektedir.Firmamız, en yüksek teknolojiyi kullanarak, en mükemmeli gerçekleştirmek hedefiyle, hizmet verdiği her sektörde sürekli lider olmak için çalışanına ve işine verdiği değer ile dinamik ve kurumsal kimlik yapısını geliştirerek tüm çalışmalarını yüksek kalitede güvencesi standartlarında gerçekleştirmeye devam edecektir.

Our company that started trading with the name Hulusi Çınar in 1977, continues its functions as Telefoncular Profil San. Tic. Ltd. Şti. in cutting – pressing sheet iron and plasma cutting since January 15th 1990.Our company has granted its ISO 9001:2000 quality management system studies in order to establish its management, directing and control systems needed for a continuing success after reaching 70% enlargment ratio in the last 5 years.Our company has made the understanding of qualified and honest service widespread with Telefoncular Çelik Konstrüksiyon A.Ş. ve Telefoncular Petrol Ürünleri Ltd. Şti. in order to present right solutions to developing construction and fuel sector and to speed up its contributions to Konya and Turkey economy.Apart from this, with its groups working on different subjects, by changing basic staff into specialised companies, a company group organisation is emerging.Our company, by using the highest technology, with the aim of doing the best, with the value it gives to its workers and work in every sector it services by developing the dynamic and institutional identity, and will continue to make its works happen in high quality standarts.

Profilherstellung   [Git »]

Temiz el Ticaret

EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK MAKİNALARI -- ERDAL MUTFAK EKİPMANLARI -- REMTA MAKİNE --KONYA YETKİLİ SERVİSİ

  [Git »]

TERCİH BOYA VE KİMYA SANAYİİ TİCARET

  [Git »]

TETİK SUPAP SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Muh.Motor Supapları İmali.

Engine valve production

Maschinenherstellung   [Git »]

TEVFİK EROL

Tuğla İmali.

Brick production

Herstellung von Ziegelsteinen   [Git »]

TEZCANLAR UN

HAKKIMIZDA: Tezcanlar Un'un ticari geçmişi aynı Tezcanlar ismi altında tarıma dayalı hububat alımı, satımı ve değirmenciliğe dayanır.1968 yılında Büyük baba Mustafa Tezcan tarafından Akşehir istasyon civarı sanayi bölgesinde alınan arazi üzerine modern un fabrikası yapılması baba ve oğullarını harekete geçirir. 1970 yılında temelleri atılan 60 tonluk un fabrikası 1972 yılında inşasının bitimiyle Akşehir ticaret siciline 1973 yılında Tezcanlar Un Fabrikası Mustafa Tezcan ve Oğulları kollektif şirketi ünvanıyla tescillenerek üretim faaliyetine başlamış olur. Kurucu müteşebbis ortaklardan Kadir Tezcan'ın 1991 yılında vefatı üzerine yeni dönüşümle Tezcanlar Un fab. gıda, tarım, hayvancılık ürünleri San. Tic. Ltd. Şirketi ünvanı altında Mustafa Tezcan ve ekibi ile üretim faaliyetleri ilk günün heyecanı ve güveni ile bölgesinde müstahsilin, üretimden mamüle dönüşümüne dek sunduğu ürün kalitesi ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, dürüst ticaret felsefesiyle sanayi çatımızın altında alımdan üretime ve satışa kadar emek veren yönetici, idareci, emekçilerimizinde haklarını korumak, üretim ve satış çıtasını yükseltmektir. Kurulduğundan bugüne devamlı yenilenmeye ayak uyduran hizmet için var olan sanayi tesisimizin yolu daimi açık olsun . MİSYON: Tezcanlar Un olarak misyonumuz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hatasız ürünler sunmak , sektörümüzde lider olmak , ürünlerimizi müşterilerimize saygı çerçevesinde sunmaktır. Kaliteli ürünü uygun şartta sunmak , üreticilerimizin ürününü uygun fiyata alıp zamanında ödemek , çalışanlarımızın haklarını korumak , üretim ve satış çıtasını yükseltmektir. VİZYON: Üretimdeki çalışmalarımızı ve teknolojiyi en iyi şekilde takip edip kullanarak kaliteli ürünleri AR-GE çalışmalarıyla siz müşterilerimize sunmaktadır

ABOUT US: The commercial history of Tezcanlar stands on agriculture-based grain trading and milling activities under the same name of Tezcanlar. The father and Sons start acting upon that a modern flour mill was built on the land in Akşehir in the industrial zone around the station, taken by Grandfather Mustafa Tezcan in 1968. The 60 tons capacity flour mill of which the foundations were laid in 1970 started its production activities upon the completion of its construction in 1972 and after being registered to the Akşehir commercial registry in 1973 under the title Tezcanlar Flour Company Mustafa Tezcan and Sons Unlimited Company. Upon the death of Kadir Tezcan in 1991, one of the founding entrepreneur partners, Mustafa Tezcan and his team have been continuing the new formation under the name of Tezcanlar Un Fab. Gıda, Tarım, Hayvancılık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şirketi (Tezcanlar Flour Plant Food, Agriculture and Husbandry Products Industry and Commerce Limited Company) by carrying the first day’s enthusiasm and confidence by offering a product quality from production to the finished product with the principle of customer satisfaction, aiming to protect the rights of the administrators, managers and workers who make great efforts from purchase to production and sells under our industrial roof of honest-trade philosophy and aiming to raise the bar of production and sales. May the path be constantly open for our industrial facility which continuously kept up with innovations since being founded. OUR MISSION: Our mission as Tezcanlar Flour is to provide quality and error-free products to our valued customers, be a leader in our industry and to provide our products to our clients with respect as well as to offer quality products in appropriate conditions, to buy the products of our manufactures at reasonable prices and to pay on time, to protect the rights of our employees and to raise the bar of production and sales. OUR VISION: To follow up and use the studies in production and technology in the best way and to offer quality products to our customers through R&D studies

  [Git »]

TGS TETİK GAYD SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"Tetik Supap, 1960 yılında Türkiye ‘ de ilk defa motor supapları üretimini gerçeklestiren kurulustur. Bugün itibariyle Konya 1. Organize Sanayi Bölgesinde 16.000 m2 arazi üzerinde 7.000 m2 kapalı alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.1998 yili itibarı ile üretmis olduğu mamullerin % 62 ‘ sini iç piyasadaki montaj fabrikalari, resmi kurum ve kuruluslar ile otomotiv yedek parça piyasasına, % 38 ‘ ini ise basta Almanya, Japonya, A.B.D. Iran, S. Arabistan, Mısır ve Pakistan gibi gelismis ülkeler olmak üzere 18 degisik ülkeye OEM ve Yedek Parça olarak ihrac etmektedir.Yillardan beri TSE Kalite Belgesine ve ‹malat Yeterlilik Belgesine sahip olan Tetik Supap, gelismeleri yakindan izleyerek 1996 yilinda ISO 9002 Kalite Belgesi’ni;Ingiltere - National Acredition of Certification Bodies ( BVQI ),Almanya - Deutscher Akkreditierungs Rat ( DAR ),A.B.D. - Ansi Rab Bureau Veritas Quality International kuruluslarından almıstır "

Engine valve guides production

Herstellung von Motorventilen   [Git »]

THERMECO;Isı Pompası,Hava Kaynaklı ve Toprak Kaynaklı Isı Pompası KONYA

THERMECO;ısı pompası,ısı pompaları,Toprak Kaynaklı Isı Pompası,hava Kaynaklı Isı Pompası,su Kaynaklı Isı Pompası satış ve montajı,Kompakt Isı Pompası,Hava-Split Isı Pompası,Su Isı Pompası,ısı pompası sistemleri satış ve montajı,havuz ısıtma ısı pompası,otel ısıtma ısı pompası,villa ısıtma ısı pompası,işyeri ısıtma ısı pompası,çiftlik ısıtma ısı pompası,iş merkezi ısıtma ısı pompası,hastane ısıtma ısı pompası,pasif soğutma sistemleri,havuz suyu ısıtma sistemleri,ısı pompası ile panel radyatör,ısı pompası ile aluminyum radyatör,ısı pompası ile fan coil,ısı pompası ile duvardan ısıtma,duvardan serinletme,ısı pompası ile yerden ısıtma ve fan coil kullanımı,Zeminden ısıtma,tabandan Isıtma,Tavandan Isıtma,Yerden Soğutma,duvardan Soğutma,Tavandan Soğutma,Yerden ısıtma-soğutma,fan-coil ile akuple çalışan komple ısı pompası,jeotermal ısı sistemleri,Havadan suya,sudan suya yada topraktan suya ısı pompası sistemleri satışı yapmaktadır.

  [Git »]

TİSAN İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş.

Yol,Köprü Ve Baraj İnşaatı.

Construction of highway, bridge and barrage

Bauunternehmungsleistungen   [Git »]

Titano Tarım

Titano Tarım tarımsal ürünlerin iç ve dış ticaretini yapmaktadır.

Titano Agro is in domestic and external trade of agricultural products .

Titano Agro ist im In-und Außenhandel von landwirtschaftlichen Produkten.   [Git »]

TMS TETİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Makina (Supap Taşlama Mak,Cnc Tezgah,Pah Kırma,Tav Fırınları,Suport Taşlama Ve Matkap Bileme Makina

Machine production

Herstellung von Maschinen   [Git »]

TOPRAK TARIM HAYVANCILIK GIDA İLETİŞİM VE NAKLİYAT PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mısır Kurutma Tesisi Ve Arpa Ezmesi İmali.

Corn drying facility and barley mashing

Getreidetrocknungsanlage und Gerstenquetschung   [Git »]

TOPRAK TİCARET

SULAMA SİSTEMLERİ,EK PARÇA VE VANA İMALATI,BORU MÜTEHATLİĞİ

  [Git »]

Toprak Ticaret

Toprak Ticaret Massey Ferguson Ereğli Karapınar Karaman Bölge bayii Paksan Konya Bayii Tarım makineleri , sulama ekipmanları ve Toros Gübre satışı Ereğli

  [Git »]

TOPUZ EMAYE SOBA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1950 yıllarda pulluk imal ederek başlayan 1960-1970 yılları arasında odun sobası ve çeşitli aksesuar çeşitleri ile devam etmiştir.1980 yılından itibaren ürün çeşitlerini geliştirerek tek fırın kovalı , cift frın kovalı kuzine modellerini piyasaya sürmüştür.

Enameled stove and stove equipments production

Herstellung von Emailofen und Ofenzubehör   [Git »]

TOROS MADENİ YAĞLAR NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Madeni Yağ İmali

Mineral oil production

Mineralölherstellung   [Git »]

Toros Makine Sanayi

Firmamız yarım asırı aşkın tecrübesi, günümüz teknolojisi ve tam müşteri memnuniyeti ilkesi ile matbaa giyotini ve tartım sistemleri üretmekteyiz Matbaa giyotini özellikleri: (hidrolik presli, fotosel korumalı, elektronik metrajlı, programlı (nümerik kontrollü) ve hava tablalı) Matbaa Giyotini Kullanım Yerleri: Kağıt Fabrikaları, matbaa ve mücellithane, PVC folyo, ahşap kaplama, amyant tabakaları, zımpara kağıdı, kauçuk, deri ve diğer tabaklanmış maddelerin kesiminde kullanılan makineler Tartım sistemleri özellikleri: (elektronik veya mekanik olmak üzere istenilen özelliklerde, ölçülerde ve kapasitelerde) imalatını gerçekleştirmektedir Tartım Sistemleri Kullanım Yerleri: aks baskülü, çubuk baskülü, demirci baskülü, diyaliz baskülü, dökümcü baskülü, et baskülü, gömme baskül, hal baskülü, hayvan baskülü, hurdacı baskülü, mermer baskülü, platform baskülü, paslanmaz baskül, rampalı baskül, silo baskülü, süt baskülü, taşıt baskülü, yer baskülü, rampalı baskül, sütçü baskülü, platform baskülü, ve isteğe göre özel tasarım basküller Yapılan teknolojik çalışmaların sonucu olarak, yüksek kalite ve hassasiyet de TOROS matbaa giyotinleri ve TOROS tartım sistemleri (baskül ve kantar) üretilmektedir

Our experience of more than half an excessive, the principle of complete customer satisfaction with today's technology and weighing systems, manufacturing, printing and printing guillotine guillotine features: (hydraulic-pressed, light barrier protection, electronic feature, programmed (numerical control) and the air table) guillotine Printing Applications: Paper Mills , printing and mücellithane, PVC foil, wood veneer, asbestos sheets, sand paper, rubber, leather and other materials used for cutting machines weighing systems tanned features: (electronic or mechanical, including the required specifications, dimensions and capacities) manufactures Weighing Systems Applications : axle scale, bar scale, blacksmith scale, dialysis scale, caster scale, meat scale, built-in weighing scales, a state scale, animal scale, junkman scale, marble scale, platform scale, stainless steel scales, ramp scales, hopper scale, milk scale, vehicles scale, space scale, ramp scales, dairy scale, platform

Unsere Erfahrung von mehr als einer halben übertrieben, das Prinzip der vollständigen Kundenzufriedenheit mit der heutigen Technologie und Wägesysteme, Herstellung, Druck und Druck Guillotine Guillotine Features: (hydraulisch gepresst, Lichtschranke Schutz, elektronische Funktion programmiert (Numerical Control) und die Luft-Tabelle) Guillotine Printing Anwendungen: Papierfabriken, Druckereien und mücellithane, PVC-Folie, Furnier-, Asbest-Platten, Sand Papier, Gummi, Leder und andere Materialien für Schneidemaschinen gegerbt Features Wägesysteme (elektronisch oder mechanisch, einschließlich der erforderlichen Spezifikationen , Abmessungen und Kapazitäten) stellt Wägesysteme Anwendungen: Achswaage, Balkenanzeige, Maßstab Schmied, Dialyse Skala, Nachlauf Skala, Fleisch Skala, integrierte Waage, ein Zustand Skala, Tier-Skala, Maßstab Trödler, Marmor Skala, Plattformwaage, Edelstahl Skalen, Skalen Rampe, Behälterwaage, Milch Skala, Maßstab Fahrzeuge, räumlichen Skalen, Skalen Rampe, Maßstab Molkerei, die Plattform   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |