KONYA FIRMALARI - LISTE 83

TEKBAŞ PREFABRİK BETON ELEMANLARI PEYZAJ İNŞAAT VE GIDA SAN. TİC. A.Ş.

TEKBAŞ Prefabrik Beton Elemanları Peyzaj İnşaat ve Gıda San. Tic. A.Ş. kentin altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarına kaliteli çözümler üretmek amacıyla 1983 yılında ”Altyapı Sektörüne Üst Düzey Bir Yaklaşım” anlayışıyla kuruldu. 28.000 m2 toplam saha üzerinde 3.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. TEKBAŞ İNŞAAT, beton ve betonarme boru, parke taş-bordür, endüstriyel prefabrik yapı elemanları ile birlikte müteahhitlik ve proje hizmeti de vermektedir. Üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği, yüksek kalite standartları ile TEKBAŞ İNŞAAT yapı sektörünün de lideri konumundadır. ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olan TEKBAŞ İNŞAAT, bütün ürünlerini TSE kalite standartlarına uygun olarak üretmektedir. TEKBAŞ İNŞAAT laboratuarında üretim kalitesinin sürekli denetim altında tutulmaktadır. TEKBAŞ İNŞAAT temel faaliyetlerini yürütürken, teknoloji üretimini de kendisine sorumluluk olarak benimsemiştir. Bu sebeple, güçlü Ar-Ge ekibi, tasarım kadrosu ve akademik çevrelerle gerçekleştirdiği işbirlikleriyle hem yapı sektörünün gelişimine öncülük etmekte hem de ülkemize yeni teknolojiler kazandırmaktadır. TEKBAŞ İNŞAAT, insan odaklı yönetim ve hizmet anlayışı ile kamusal sorumluluğunu yerine getirirken; müşteri odaklılık, verimlilik ve kalite esaslarına dayalı yaklaşımı ile sektördeki rekabet gücünü artırmaktadır.

  [Git »]

TEKELİOĞLU CİVATA SAN.TİC. LTD.ŞTİ

Tekelioğlu Cıvata; cıvata, somun ve özel bağlantı elemanları üretmek ve bu ürünleri pazarlamak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur.Üretimimizin önemli bir kısmı piyasalarda kolayca temin edilemeyen müşterilerin standart ölçüleri dışındaki cıvata, somun ve özel bağlantı elemanları taleplerini karşılamaya yöneliktir. Firmamız özel taleplere yönelik üretimine ek olarak standart ürünlerin üretimi alanında da uzmanlaşmıştır. Firmamızın üretime başladığı günden bugüne kadar müşterilerimizin memnuniyetini en temel prensibimiz olarak kabul ettik.Kuruluşumuzda benimsediğimiz ”ürün kalitesi, ekonomik fiyat ve iyi hizmet” felsefesi doğrultusunda sürekli yükselen performansımızla bu felsefeyi daha yeni jenerasyonlara taşıyarak marka olma hedefimize de ulaştık. Türk standartlarına (TSE) ve dünya standartlarına (DIN, ISO, ANSI) uygun olarak üretilen ürünlerimiz “ TKL” markalı olup kalite üretimimizin her aşamasında vazgeçilmez ilkemiz olmuştur. Firmamızı ekip çalışması ile bugünlere getiren, görevinin bilincinde olan deneyimli personelimize ve bizlere olan sarsılmaz güvenleri ile kıymetli müşterilerimize, özveri ve desteklerine teşekkürü bir borç bilir. Gelişen dünya pazarında hizmette daha yolun başında olduğumuzu ve hedeflerimize ulaşmak için; Sektörümüzün önde gelen ürünlerinden biri olmak, gelişmek için yeniliğe açık olmak,Talepleri en kısa zamanda ve en uygun şekilde karşılamak, Etkin üretim için eğitimi en önemli unsur olarak görmek, İlkelerinden ödün vermeden hizmet veren firmamız, ileriyi gören adımlarla hep mükemmelin peşinde olacaktır.

Tekelioğlu Bolts&Nuts Inc. was established in 2000 in order to produce bolts, nuts and special fasteners and to market the mentioned products. The major part of our production is oriented towards meeting the demands of bolts, nuts and special fasteners out of the standard sizes of the customers which cannot be easily found in the market. Our company is also specialized on the production of the standard products in addition to the production of special demands. We have accepted the customer satisfaction as our basic principle since the day our company started production till today. Accepting ”the product quality, economical prices and better service” as our philosophy during our establishment, we have reached to be a trade conveying this philosophy to the new generations with our constantly increasing performance. Our products which are manufactured suitable to Turkish Standards (TSE) and the world standards (DIN, ISO, ANSI) are at “TKL” brand name and the quality has been our inevitable principle at every stage of our production. We would like to express our gratitude to our experienced staff who have brought our company to these days with the team work and who comprehend their duty; and to our esteemed customers with their strong confidence, sacrifice and support. We are aware that we are still at the beginning in servicing the developing world market and; be one of the pioneer products in our sector,open to the renovation for the development, meet the demands at the shortest time and most reasonably, consider the training the major element for the effective production, being in the service by making no concession from its principles, our company shall always be right behind the perfection with the steps foreseeing the future.

Herstellung von Schrauben und Muttern   [Git »]

TEKNİK DEĞİRMEN MAKİNALARI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Değirmen Makinaları İmali.

Milling machines production

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

TEKNİK ISIL İŞLEM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

23 yıllık tecrübesi ile Teknik Isıl İşlem olarak, istenilen sürede ve kalitede en uygun fiyatla her türlü ısıl işlemi yapmak için bütün sanayicilerimizin hizmetindeyiz. Atmosfer kontrollü fırınlar, indüksiyonla sertleştirme tezgâhları, kontinü fırın ve tuz banyoları ile her türlü ısıl işlem prosesini ve yüzey kaplama ve kumlama üniteleri ile yüzey renklendirme ve temizleme işlemlerini gerçekleştirebilen Teknik Isıl İşlem, sanayimize müşteri beklentileri doğrultusunda daha kaliteli, izlenebilir, tekrarlanabilir, gelişmelere açık ve daha hızlı hizmet sunmak için 2009 yılında ISO 9001:2008 Kalite Sistemi belgesini almış bulunmaktayız. TEKNİK ISIL İŞLEM SAN. TİC.LTD. ŞTİ.‘ nde TS EN ISO 9001:2008 standardının öngördüğü şartlara göre oluşturulan ve sürekliliği sağlanan kalite yönetim sistemi ile çalışılmaktadır. 1987 yılında Karatay Sanayiinde atölye ölçeğindeki işletmesinde makine ve takım üreticilerinin parçalarına sementasyon işlemi yaparak faaliyete başlamış olup, bugün 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan toplamda 4500 m2 alan üzerinde 4000 m2’ si kapalı olan yeni fabrika binamızda otomotiv, makine, hidrolik, pnömatik ve ziraat endüstrilerine yönelik üretim yapan kuruluşlara ısıl işlem, yüzey kaplama ve laboratuar hizmetlerini en son teknoloji kullanarak, 7/24 saat esasına göre yapmaktayız. Kuruluşumuzda ıslah, sementasyon izotermik tavlama Alüminyum ısıl işlemi, normalizasyon, yumuşatma yaşlandırma ve gerilim giderme işlemleri yanında fosfat , siyahlaştırma kaplamaları ile akımsız nikel kaplamaları da yapılmaktadır. Isıl işlem ve kaplama işlemi yapmış olduğumuz ürünlerin yaklaşık % 50’si müşterilerimizin üretmiş olduğu nihai ürünler üzerinde ihraç edilmektedir. Bu işlemler en son teknolojiye sahip Atmosfer kontrollü fırınlarda, atmosfer kontrollü kontinü fırında, tuz banyolarında ve kamara tipi meneviş fırınlarında gerçekleştirilmektedir. Ürünlere uygulanan ısıl işlem proseslerinin kontrollü şartlar altında yürütülmesi ve istenen ürün şartlarının sağlanması için üretimin her aşamasında sıkı bir kalite kontrol yapılmaktadır. Sahip olduğumuz metalografi laboratuarında ise spektral analiz, sertlik ve etkili sertlik derinliği testleri ve mikro yapı incelemeleri yapılmaktadır.

As Teknik Isıl İşlem, we serve all industrial company to realize various heat treatments to their products in desired time, quality and best price with experience for 23 years. In 2009, Teknik Isıl İşlem that can do the heat treatment by atmosphere controlled ovens, continual hardening ovens, cyanide baths and induction hardening machines; coat and colorize metal surface by coating baths; and clean metal surface by pellet machine; has taken ISO 9001 – 2000 certificate for serving with best quality, followable, repeatable, improvable and fastest service in direction of requests of the customers; and it has been working with the quality control system constituted by conditions that TS EN ISO 9001:2008 suggests, and obtained continuity. In 1987, Teknik Isıl İşlem Trade Company have begun activity to make heat treatment for the parts of machine and tool manufacturer in a little scale factory in KARATAY INDUSTRIAL ESTATE in KONYA. Now it serve to companies that produce automotive, hydraulic, pneumatic and agricultural parts, about heat treatment, surface coating and cleaning and laboratory treatments in the factory which has total area of 4500 m2 (the covered area is 4000 m2) by using the last technology during 24 hours and 7 days. In our company, it is made the process of hardening, carburizing, izothermic annealing, induction hardening, aluminium heat treatment, tempering, annealing for normalisation, softening, aging, relieving tensile; and coating by manganese-phosphate, colorizing to black and cleaning surface by pellets. Approximately %50 of all parts that are applicated heat treatment and surface coating, are exported without another operation. These operations are made in the atmosphere controlled ovens, atmosphere controlled continual hardening ovens, induction hardening machines, cyanide baths and tempering ovens that have last technology. In all steps of the processes it is made a completely quality control for contining the process under the controlled conditions and getting the required properties. In the metallography laboratory, it is made spectral analysis, hardness and depth control and observing micro structure.

Thermobehandlungsfurnitur   [Git »]

TEKNİKEL DORSE EKİP. SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Teknikel Dorse Ekipmanları İmalat San.Tic.Ltd.Şti. imalat sektörüne 1975'li yıllarda girmiş ve günümüze kadar çeşitli imalat dallarında faaliyet göstermiş köklü bir kuruluştur. Firmamız şu anda Dorse ekipmanları imalatını sürdürmektedir. Özellikle Dorse Krikosu imalatı üzerine büyük yatırım yapan firma bu alanda kaliteli ve güvenilir bir marka olmayı başarmıştır. Firmamız Konya Büsan 4 Organize San. Özlem Cad. no:45'de 1500 m2 kapalı 500m2 açık olmak üzere toplam 2000 m2 alana kurulu son teknoloji makina parkı ile donatılmış modern tesislerinde ; Dorse Krikosu. Stepne Taşıyıcı. King Pimi. Konteyner Kilidi. ve birçok dorse ekipmanı imalatına devam ettirmekte olup proje aşaması tamamlanan 3.Organize Sanayi Bölgesinde 3000 m2 kapalı alan, 3000 m2 açık alan olmak üzere toplam 6000 m2'lik yeni tesislerine geçmeyi beklemektedir. Makina parkını sürekli geliştirerek üretim kapasitesini sürekli arttıran Teknikel Dorse Ekipmanları ilerleyen dönemlerde ürün çeşidinide arttırmayı planlamaktadır.

Trailer Equipment Manufacturing Teknikel San.Tic.Ltd.Sti . in 1975 and entered into the manufacturing sector and various manufacturing disciplines to present operated a well-established enterprise. Our company has been manufacturing equipment currently Trailer. Trailer Jack, especially on the large manufacturing firms that invest in this area quality and has become a trusted brand. Our company has 4 Konya Busan Organize San. Katy Cad. no: In 45 open for a total of 2000 m2 1500 m2 closed area of 500m2 board Equipped with the latest technology machine park with modern facilities; Trailer Jack. Spare wheel carrier. King Pin. Container Lock. Many truck and equipment to produce the completed phase of the project continues and 3.Organize Industrial Zone 3000 m2 covered area, 3000 m2 open area waiting to cross for a total of 6000 m2 new facility. Machine park constantly increasing its production capacity by constantly improving our products in the later stages çeşidinide Teknikel Trailer Equipment plans to keep expanding.

Trailer Equipment Manufacturing Teknikel San.Tic.Ltd.Sti . 1975 und in der verarbeitenden Industrie und verschiedenen Herstellungs-Disziplinen eingesetzt zu präsentieren betrieben ein gut etabliertes Unternehmen. Unser Unternehmen ist seit Fertigungseinrichtungen derzeit Trailer. Trailer Jack, vor allem auf die großen Industrieunternehmen, die in diesen Bereich investiert Qualität und hat sich zu einer vertrauenswürdigen Marke. Unser Unternehmen verfügt über 4 Konya Busan Organisieren San. Katy Cad. nein: In 45 offen für insgesamt 2000 m2 1500 m2 geschlossene Fläche von 500m2 Bord Ausgestattet mit der neuesten Technologie Maschinenpark mit modernen Einrichtungen; Trailer Jack. Ersatzradhalter. King Pin. Container sperren. Viele Lkw und Ausrüstung nach wie vor die abgeschlossene Phase des Projekts 3.Organize Industrial Zone produzieren 3000 m2 überdachte Fläche, 3000 m2 Freifläche warten, für insgesamt 6000 m2 neue Anlage zu überqueren. Maschinenpark stetig seine Produktionskapazität um unsere Produkte ständig verbessern in den späteren Stadien çeşidinide Teknikel Trailer Equipment Pläne weiter wachsen.   [Git »]

TEKNİKER NAKLİYE GIDA OTOMOTİV LTD. ŞTİ.

servisimiz 2000 m2 kapalı alanda peugeot özel servis citroen özel servis tata yetkili servis olarak hizmet vermektedir. bünyanizde mekanik elektrik kaporta boya yedekparça diagnostik ve elektronik olmak üzere tüm servis branşları mevcuttur.

  [Git »]

teknobil makine

teknolojik ağaç işleme makineleri ithalatı ve ihracatı yapmaktayız.

we are selling woodworking machinery.

  [Git »]

teknobil ltd sti.

ağaç işleme maki,neleri ithalatı ve satış.

importing woodworking machinery and selling.

  [Git »]

TEKNOFİT HİDROLİK PNOMATİK OTOMOTİV YEDEK PARÇA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Oto Yedek Parça (Hidrolik Fren Aksamları Parçaları) İmali.

Auto spare parts, hydraulic brake equipment manufacturing

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen und hydraulisches Bremszubehör   [Git »]

teknokar ltd şti

  [Git »]

TEKSAN SOĞUTMA SAN TİC LTD ŞTİ

  [Git »]

TEKSİMA TEKSTİL MAKİNA SANAYİ EMİN SERTAÇ BOTSALI

Teksima Tekstil Makina Sanayi bir aile şirketi olup bugün dördüncü kuşak tarafından yönetilmektedir. Temelleri H. Mehmet Emin Botsalı'nın 1893'te iplik ticaretine başlamasıyla atılan  ticarethane, Botsalı'nın 1938'de vefatı üzerine iki oğlu Hasan ve Hüseyin Botsalı'nın yönetimine geçmiştir. 1950 yılında Hasan ve Hüseyin Botsalı'nın hac görevi sırasında vefat etmelerinden sonra yönetimi üçüncü kuşaktan M. İsmet Botsalı almıştır. İsmet Botsalı, iplik ticaretini daha da  geliştirerek Avrupa'dan iplik büküm makineleri getirip bu alanda bir atölye açmıştır. 1970-1976 yılları arasında Konya'da iplik imalatına yönelik bir tesis çalıştıran İsmet Botsalı, 1980 yılından itibaren de Teksima adı altında tekstil makineleri imalatına başlamıştır. Teksima şu an dördüncü  kuşağın da katılımıyla makine imalatına devam etmektedir. Dördüncü kuşak, E. Sertaç Botsalı Konya 1. Organize Sanayi'nde bulunan tesisin yönetimini bizzat sürdürmektedir.   

Teksima is a family firm currenly being run by the fourth generation. The history of Teksima begins in 1893  after H. Mehmet Emin Botsalı started a business in yarn trade sector.  After  Mehmet Emin Botsalı passed way in 1938, his sons Hasan and Hüseyin Botsalı run the company  between years 1938 and 1950.  When both brothers lost their lives in 1950, M. İsmet Botsalı, from the third generation, took over the business. İsmet Botsalı took the business further by bringing twisting machiness from Europe. Between years 1970 and 1976 İsmet Botsalı  run a yarn manufacturing plant and after 1980 he started  to manufacture textile machines under the brand of Teksima. Today, Teksima is run by  E. Sertaç Botsalı, who is from the fourth generation. 

Herstellung von Textilmaschinen   [Git »]

TEKSİMA TEKSTİL MAKİNALARI SAN MEHMET İSMET BOTSALI

Teksima Tekstil Makina Sanayi bir aile şirketi olup bugün dördüncü kuşak tarafından yönetilmektedir. Temelleri H. Mehmet Emin Botsalı'nın 1893'te iplik ticaretine başlamasıyla atılan  ticarethane, Botsalı'nın 1938'de vefatı üzerine iki oğlu Hasan ve Hüseyin Botsalı'nın yönetimine geçmiştir. 1950 yılında Hasan ve Hüseyin Botsalı'nın hac görevi sırasında vefat etmelerinden sonra yönetimi üçüncü kuşaktan M. İsmet Botsalı almıştır. İsmet Botsalı, iplik ticaretini daha da  geliştirerek Avrupa'dan iplik büküm makineleri getirip bu alanda bir atölye açmıştır. 1970-1976 yılları arasında Konya'da iplik imalatına yönelik bir tesis çalıştıran İsmet Botsalı, 1980 yılından itibaren de Teksima adı altında tekstil makineleri imalatına başlamıştır. Teksima şu an dördüncü  kuşağın da katılımıyla makine imalatına devam etmektedir. Dördüncü kuşak, E. Sertaç Botsalı Konya 1. Organize Sanayi'nde bulunan tesisin yönetimini bizzat sürdürmektedir.

Teksima is a family firm currenly being run by the fourth generation. The history of Teksima begins in 1893  after H. Mehmet Emin Botsalı started a business in yarn trade sector.  After  Mehmet Emin Botsalı passed way in 1938, his sons Hasan and Hüseyin Botsalı run the company  between years 1938 and 1950.  When both brothers lost their lives in 1950, M. İsmet Botsalı, from the third generation, took over the business. İsmet Botsalı took the business further by bringing twisting machiness from Europe. Between years 1970 and 1976 İsmet Botsalı  run a yarn manufacturing plant and after 1980 he started  to manufacture textile machines under the brand of Teksima. Today, Teksima is run by  E. Sertaç Botsalı, who is from the fourth generation. 

Herstellung von Textilmaschinen   [Git »]

TEKSİN KONTEYNER VE GALVANİZ SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız; Çöp konteyneri üretiminde Türkiye'de EN GÜÇLÜ, EN KALİTELİ, EN SERİ İMALAT, EN UYGUN FİYATLA konusunda lider firma olduğunu kanıtlamıştır. Firmamız, 45 senelik bilgi birikimi, 25 senelik çöp konteyneri imalat tecrübesiyle ürettiği ürünlerde çevreye ve ülkesine hizmet etmektedir. Firmamız Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplama (Çinko Kaplama) tesisini kendi bünyesinde kurarak ülke ekonomisine kazandırmıştır. Firmamız çöp konteynerinde bir devrim yaparak çöp konteynerlerini Sıcak daldırma galvaniz kaplayarak uzun ömürlü olmasını sağlayıp, Türkiye'de bir ilke imza atmış ve değerli Belediyelerimizin beğenisine sunmuştur. şu anda Belediyelerimizin % 96'sı Sıcak daldırma galvanizli çöp konteynerini tercih etmektedir. Firmamız Türkiye'de bulunan yaklaşık 3200 belediyenin 2800'ünün Çöp Konteyneri ihtiyacını karşılamıştır ve aylık 6000 adet kapasitesi ile 10.000 m2'si kapalı, toplam 47.000 m2 alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Our Company; has already proved to be the MOST POWERFUL, MOST QUALIFIED, QUICKEST, and with the MOST APPROPRIATE PRICES producer of garbage containers in Turkey. Our company, is serving its clients and the environment with a 41-year experience, being 20-years thereof in the production of garbage container. Our company has also installed the Hot Immersion Galvanise Coating Plant (Zinc Coating) in its own premises. By coating the containers with hot immersion galvanise, our company has made a revolution garbage container and thereby extended the life of the garbage containers and presented these longer lasting containers to the service of our municipalities. Nowadays, 96 % of our municipalities prefer the hot immersed galvanise garbage containers. Our company has already supplied the garbage containers of 2800 of 3200 municipalities in Turkey and continues its activities with a capacity of 5500 containers on an total area of 47.000 m2 of which 10.000 m2 is covered.

Herstellung von Mülltonnen und Heißgalvanik   [Git »]

TEKSU METAL ISI VA TARIM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

GÜNEŞ ENERJİSİ İLE SU ISITMA SİSTEMLERİ - TERMOSİFON İMALATI

SOLAR ENERGY SYSTEMS - WATER HEATERS

  [Git »]

TEKTEMA

  [Git »]

TEKYATAGANLI TARIM MAKINALARI SAN VE TIC A.S.

1975 yılında kurulmuş olan firmamız 17 farklı ürün grubunda yurtiçinde ve yurtdışında tarım sektörüne hizmet etmektedir. !995 yılında ihracata başlayan firmamız başta ortadoğu, balkanlar ve afrika ülkeleri olmak üzere 25 in üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.

we would like to introduce our company as an agricultural machines manufacturer company based Konya city in Turkey. We manufacture 15 different groups of products in this sector. we manufacture international standards within highy quality.we have started to export our products especially Far east,Europen, Middle east & African countries since 1995. We have an office in Kazakhistan and Sudan.You can get detailed informations for our company by contacting with us.

  [Git »]

TEKYATAĞANLI TARIM MAKİNALARI SAN.VE TİC. A.Ş.

Tekyatağanlı Tarım Makineleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ekimden Hasada Çiftçiyle Omuz Omuza sloganıyla başladığı bu yolda yarım yüzyıla yaklaşan bir tecrübe ile Harman Makineleri Başta Olmak Üzere dünya standartlarına uygun 17 ürün grubunda 75 farklı tarım makinesi üretimi yapan köklü bir kuruluştur. Yılların verdiği tecrübeyi çağın teknolojisi ve gereksinimleriyle birleştiren firmamız sektörün lider kuruluşlarından biri konumundadır. Firmamız ekonominin can damarlarından biri olan tarıma dayalı ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi, çağı yakalayan teknolojisi ve kalite anlayışından aldığı güçle sektöründeki yabancı firmalarla rekabet ederek yurtdışında da önemli bir pazara ulaşmayı başarmıştır. 20 yıla yakın ihracat deneyimine sahip firmamız bugün Asya, Avrupa, Ortadoğu ve Uzakdoğu’daki birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

"Tekyatağanlı Agricultural Machines is a deep-rooted company which has the experience of producing 75 different agricultural machines in 14 product groups with the world standards, including the harvest machines Joining the experience of so many years with the technoology and the need of the age, Tekyatağanh has become a leading company in the market. Thus, Tekyatağanh is contributing to öne of the most important aspects of the economy of the country which is based on agriculture. The power İt receives from large product range, contemporary technology and guality understanding the company has been able to compete with the foreign companies and thus İt has gained an İmportant share abroad, Havİng 13 years of export esxperience, Tekyatağanlı is exporting to many countries in Asİa, Europe, Middle East and Far East, Thinking of decreasing the labor of the peasants and increasing the output, Tekyatağanh has aimed avoiding any decrease in the guality and satisfaction of the peasants both at home and abroad and it will continue to serve the peasants. "

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

TEKYAZ TEKNOLOJİK YAZILIMLAR VE MAKİNA TİC. A.Ş.

1994 yılında UMTAŞ A.Ş. bünyesinde başladığımız CAD/CAM/CAE alanındaki faaliyetlerimizi 2007 yılından beri TEKYAZ TEKNOLOJİK YAZILIMLAR A.Ş. olarak sürdürüyoruz. Yine bir UMTAŞ A.Ş. kuruluşu olan TEKYAZ TEKNOLOJİK YAZILIMLAR A.Ş. SolidWorks, SolidCAM ve Cimatron yazılımlarının Türkiye distribütörü olarak CAD/CAM/CAE sektöründe uzmanlaşmış bir şirkettir. Türkiye genelinde İstanbul başta olmak üzere İzmir, Bursa, Konya ve Ankara illerinde gerçek bölge ofisleri ve çalışanları ile Türkiye’nin dört bir yanında yer alan müşterilerine çoğunluğu mühendis 40’ı aşkın genç kadrosu ile hizmet vermektedir. TEKYAZ 12 yıllık Solidworks Türkiye Distribütörü, 16 yıllık CAD/CAM deneyimi, kuvvetli altyapısı, kurumsallaşmış organizasyon yapısı ve genç kadrosu ile tüm müşterilerine program satışı, teknik desteği ve eğitimleri ile bütünsel çözümler sunmaktadır. Ayrıca yazılım ürünlerini desteklemek üzere çeşitli cihazların satışı ve temsilciliği de yürütülmektedir. Türkiye’de tek “Tercih edilen SolidWorks Eğitim Distribütörü” (SolidWorks Preferred Educational Reseller) ünvanı olan TEKYAZ Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş. aynı zamanda CAD/CAM sektörünün lider yazılımlarından SolidCAM ve Cimatron un tek distribütörüdür. TEKYAZ Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş. eğitim ve eğitim kurumları konusunda sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde uzun yıllar boyunca eğitim sektörüne katma değerler sağlamış ve bu hizmetini devam ettirmektedir. Teknolojik Yazılımlar 1500’ün üzerinde müşteri ve 300’ün üzerinde Eğitim Kurumu ile çalışmakta, SolidWorks tarafından gerçekleştirilen tm sertifikalara sahip deneyimli ve tecrübeli eğitim kadrosunun yanı sıra özel sınavlara tabi tutulan profesyonel satıs ekibi ile hizmet vermektedir.

  [Git »]

TELCİBEY MAKİNA OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Genel Makina İmalatı

Manufacture of general machinery

Algemeine Maschinenherstellung   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |