KONYA FIRMALARI - LISTE 80

SÜRMAK TARIM MAKİNALARI SANAYİ

TAMBURLU ÇAYIR BİÇME MAKİNALARI VE OT TOPLAMA TIRMIKLARI İMALATI, SATIŞ, SERVİS VE İHRACATI

TAMBURLU ÇAYIR BİÇME MAKİNALARI VE OT TOPLAMA TIRMIKLARI İMALATI, SATIŞ, SERVİS VE İHRACATI

  [Git »]

SÜRÜCÜ TOPRAK MAHSÜLLERİ TİC. VE GIDA SAN.A.Ş.

Ülke ekonomisine katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürünleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz. Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçiliğini yaptığımız firmalar ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir. Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir. Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek SÜRÜCÜ Toprak Mah. San. ve Tic. A. Ş. çalışanları olarak hepimizin görevidir.

Production of feed additive

Herstellung von Futterzusatzmittel   [Git »]

SÜRÜM TARIM MAKİNALARI İNŞAAT OTOMOTİV SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1967 yılında faaliyete başlayan Sürüm Tarım Makinaları şirketi günümüze kadar gelen süreç içinde; kaliteli üretim, teknolojik donanım ve tasarımda öncü olmanın avantajını siz değerli müşterileri ile paylaşmanın gururunu yaşamaktadır. Özverili ve müşterisine olan saygınlığını her zaman ön planda tutarken; tarım teknolojisinde ki deneyimli ekibi ile her zaman profesyonel işlerin öncüsü olacaktır.

Sürüm Agricultural Machinery has been started to its production in 1967. It has been a Pioneer at its sector by its featured production technological itilisation and desing. It became a Pioneer by its customer respect as well as well-trained staff which is specialised at agricultural sector.

Rasenmaeher   [Git »]

ŞAHBAZ POMPA SULAMA TARIM MAKİNELERİ SONDAJ İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız Dalgıç pompa imalatında bugün 1500 m2 kapalı tesisi ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Şahbaz Pompa , üretmekte olduğu pompa donanımları ile yurt içi pazarında kendisini kanıtlamış ve yurtdışı pazar payını da devamlı yükselten bir firmadır. Ürünlerde müşteri memnuniyetini esas alan kuruluşumuz bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Şahbaz Pompa teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en iyiyi, en güzeli yapmanın arayışı içindedir. Genç, dinamik, atılımcı kadromuzla hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerlemeye devam edilecektir. Şahbaz Pompa ailesi olarak; bize duyduğunuz güveni korumayı yaptığımız yatırımların en büyüğü olarak görüyoruz.

Deep well water pumps production

Herstellung von Wasserpumpen   [Git »]

ŞAHİNLER TARIM MAKİNALARI SAÇ VE METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Tarım Römorku Ve Seyyar Su Tankı,İtfaiye Tankeri,Yangın Söndürme Tankeri,Mazot Tankeri Ve Damlama Su

Agricultural trailer and mobilewater tank production

Herstellung von Landmaschinenanhaengern   [Git »]

ŞAKALAK TARIM MAKİNALARI SAN. TİC. A.Ş.

1975 yılında kurulan Şakalak Tarım Makineleri çeyrek asırdır, kalitenin öncüsü ürünleriyle çiftçimizin yanında. Kurulduğu ilk günden bugüne ürün ve hizmette kalite anlayışından taviz vermeyen Şakalak, Bugün tarım makineleri üretiminde bölgenin teknoloji üssü konumunda. En son teknolojiye sahip CNC makina parkı, lazer kesim makinaları, robot kaynak makinaları başta olmak üzere, imalattan fırın boyaya kadar uzanan, otomasyona dayalı bir üretim hattına sahip olan şakalak, Konya 3. organize sanayi bölgesinde faaliyetine devam ediyor. Şakalak tarım makineleri, HUBUBAT VE KOMBİNE HUBUBAT MİBZERİ, PNÖMATİK HASSAS EKİM MAKİNASI, YARI OTOMATİK SOKLU PULLUK, DİSKLİ PULLUK, PROFİL ŞASELİ DİSKLİ PULLUK, LAMA ŞASELİ DİSKLİ PULLUK başta olmak üzere her türlü teknoloji ürünü tarım makinesini üretebilme kapasitesine sahiptir. Alanında uzman, ekip ruhuna sahip geniş bir kadroyla üretimine devam eden Şakalak Makinenin bugün üretiminin önemli bir yüzdesini ihracat oluşturuyor. Ürünlerini Kuzey Afrika, Balkan ülkeleri, ve Türki cumhuriyetler başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına gönderen Şakalak yurt içinde de yaygın bir şatış ağına sahip ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışında adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşıyor.

Having been established in 1975, Şakalak Agricultural Machines is just beside our farmers with their products which are the pioneer of the quality for about a quarter of a century… Without giving any concession from the product and service mentality since the day it was established, Şakalak is now at the position of being the base of the region on the agricultural machine production. Having a production line based on the automation from the manufacturing to oven dying with mainly the latest technology CNC machine group, laser cutting machines, robot welding machines, Şakalak carries on its activity in the Konya 3rd Organized Industrial Zone. Şakalak agricultural machines is of the capacity to produce all sorts of products which are the technology products mainly CEREAL AND COMBINED CEREAL SEEDER, PNEUMATIC PRECISION SEED PLANTERS, SEMI-AUTOMATIC PLOW ASSEMBLY, PLOW WITH DISC, PROFILE CHASSIS PLOW WITH DISC, FLAT-IRON CHASSIS PLOW WITH DISC. Carrying on its production with staff who are of specialists in their field and having a team spirit, exportation occupies the major percentage of the manufacture of the Şakalak Machine. Dispatching their products to all over the world, mainly to Northern Africa, Balkan countries and the Turki Republics, Şakalak is of a widespread sale network in the home country and experiences the righteous pride to have its name mentioned in both the home country and foreign country.

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

ŞALT OTOMASYON ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Elektrik,Elektronik Proje,Otomasyon Sistemleri,Kumanda Ve Güç Panoları İmali.

Electric electronic projects, automation systems production

Projektoren, Automationssystemen, Strom und Steuereinheiten   [Git »]

ŞANVER MOBİLYA DEK.İNŞ.ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş.

MOBİLYA;TOPLU KONUT MUTFAK,BANYO,VESTİYER DOLAPLARI,OTEL ODASI MOBİLYALARI. AHŞAP;KAMELYA,PERGOLE,VERANDA,BANK,PREFABRİK YAPILAR.PROJELİ AHŞAP ÜRÜNLER,AHŞAP OTEL EKİPMANLARI.

FURNITURE, PUBLIC HOUSING KITCHEN, BATHROOM, CLOAKROOM CABINETS, HOTEL ROOM FURNITURE. WOOD, ARBOR, SHELTERS,PERGOLA VERANDA, BANK, PREFABRICATED STRUCTURES.projected wood products, wood HOTEL EQUIPMENT.

Möbel, Sozialwohnungen, Küche, Bad, Garderobe Schränke, Hotelzimmer Möbel Holz, Kamelie, Pergola, Terrasse, Bank, vorgefertigte Gebäude, entworfen von Holzprodukten, aus Holz gebaute Hotel Ausstattung.   [Git »]

ŞAPCIOĞLU PLASTİK METAL SONDAJ BORUSU İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

PVC VE DEMİR SONDAJ KILIF BORUSU VE AYRICA SPRAL DEMİR BORU ÜRETİMLERİMİZ VARDIR.

PVC DRILLING AND IRON PIPE AND ALSO HAS IRON PIPE PRODUCTIONS SPRAL SHEATH.

PVC BOHREN UND IRON PIPE UND HAT AUCH EISEN-LEITUNG PRODUKTIONEN SPRAL MANTEL.   [Git »]

Şeflektarım

Firmamız 2000 yılından bu yana Tarımsal Alanda Faliyetlerini Sürdürmektedir.Zirai Gübre Damla Sulama Ekipman Malzeme ve Yedek Parçası, Yağmurlama Boru ekipman Ve Yedek Parçası Satışı Ve 5yıl %0 Faiz Sulama Projelere Devlet Destekli Hibe Programları Yapılmaktadır.

Our activities in the area since 2000 Sürdürmektedir.Zirai Fertilizer Drip Irrigation Equipment Agricultural Equipment and Spare Parts, Sprinkler Pipe Equipment and Spare Parts Sales And 5 years 0% Interest Irrigation Projects of State Grant Programs are supported.

Unsere Aktivitäten im Bereich seit 2000 Sürdürmektedir.Zirai Dünger Tropfbewässerung Ausrüstung landwirtschaftliche Ausrüstung und Ersatzteile, Regnerleitung Ausrüstung und Ersatzteilverkauf und 5 Jahre 0% Zinsen Bewässerungsprojekte staatliche Förderprogramme unterstützt werden.   [Git »]

Şeker Plast Damla Sulama Filitre Sistemleri

Firmamız Şekerplast Damla Sulama ve Filtre Sistemleri ve skyrock valve olarak 1997’den itibaren yurtiçi ve yurtdışı ihtiyaçlara hizmet veren öncü firmalar arasında yer almaktadır.ürünlerimiz:plastik filtre,metal filtre,boru,hidrosiklon,gübre tankı,yosun filtresi,motopomp bağlantıları,ek parçalar vb

Sekerplast is a brand name of Gokkaya Co, Ltd. lt is established in 1985. Since 1997, as Sekerplast Filter Systems, it has been producing drip irrigation filter systems. Domestic and international trade has a significant share in this market. Our target is to expand our company to all over the world.All the products manufactured by our company have TSE,CE and ISO 9001 Quality Management System Certificate.Sekerplast Filter Systems are metal filters, plastic filter, hydrocyclone, system with hydrocyclone, moss filters, fertilizer tanks, valves, motopomp connections, flanges, sleeves, and additional parts of drip irrigation.

  [Git »]

ŞEKER SÜT GIDA MAMÜLLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Konya’nın gelişmiş fabrikalarından olan Şekersüt sektörde önemli bir yere ve paya sahiptir. Konya Şeker Fabrikası ve Pancar Ekicileri Kooperatifi tarafından 1993 yılında kurulan Şekersüt Gıda Mamulleri San. ve Tic .A.Ş. çiftçilerimizin sektörde desteklenmesi amacıyla özelleştirme kapsamında satışa sunulan Konya Süt Fabrikası’nı satın almıştır. ‘’Konya süt’’ 1993 yılında satın alındıktan sonra yeni bir proje ile yeniden yapılandırılarak modern bir işletme haline getirilmiştir.Bugün 100 tam gün süt işleme kapasitesi ,80 personeli ile Konya’nın en gözde ve en popüler süt fabrikası haline gelmiştir. Konya’da yüksek bir pazar payına sahip olan Şekersüt ayrıca Aksaray, Ankara, Antalya, Sivas, Niğde, Nevşehir, Karaman, Kayseri, Mersin’deki bayiliklerimiz aracılığıyla da çevre illerdeki tüketicilerimize de hizmet ulaştırılmaktadır. ISO-9000 ve HACCP Kalite Güvence Sistemi ile çalışan Şekersüt A.Ş. modern şartlarda en kaliteli süt ve süt ürünlerini üreterek halkımıza hizmet etmektedir. Bölgede en çok sevilen ve güvenle tüketilen ürünlerimizin kalitesinden taviz vermeden her zaman standartların üzerinde olması için teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Temizlik ve hijyen konusunda en son sistemleri kullanan Şekersüt ,müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak personelini devamlı hizmet içi eğitim proğramları ile eğitmektedir. Amacımız;çiftçimizin doğal şartlarda ürettiği kaliteli sütleri en modern şartlarda işleyip, kaliteden taviz vermeden,Şekersüt uzmanlığı ve Şekersüt formülleriyle,yüksek besin değerinde,en lezzetli şekilde imal ederek güvenli ambalajlarda halkımızın hizmetine sunmak ve böylece geleceğimizin teminatı,sağlıklı nesiller,güçlü toplumlar oluşturmaktır.

Production of dairy products

Herstellung von Milchprodukten   [Git »]

ŞEKEROĞLU KİMYA VE PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Şekeroğlu A.Ş. 1959 yılında kurulmuş olup, 1979 yılından bu yana ise plastik ambalaj sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket, Globalleşen dünyanın her türlü bilimsel ve teknolojik imkanlarından yararlanarak her an müşteri beklentilerine göre değişik hacim ve tiplerde uygun yeni ürünler sunmaktadır. Sektörde dünyanın en önde gelen makine üreticilerine ait ekipmanlara sahip olan firma kaliteyi yaşamın bir parçası görerek ISO 9001:2000 kalite güvence sistemine uygun üretim yapmaktadır.Gıda ve kimya sektörünün enjeksiyon kalıplama yöntemi ile üretilen plastik ambalajları Türkiye ve yakın coğrafya ülkelerine sunulmaktadır. Yeniliklerde öncü olmanın sürekli mücadelesi içinde olan firmamız 2002 tarihinde TSE tarafından düzenlenen "15. Ambalaj Yarışması"nda katıldığı model ürünle "Altın Ambalaj ödülü" kazanmıştır.Ve yeniliklere açık özellikleriyle çalışmalarını aynı doğrultuda sürdürmektedir

The Şekeroğlu Company was established in 1959 and has been conducting activities in the plastic packaging sector since the year 1979. The company offers new convenient products in various volumes and types according to the needs of the customers by utilizing all sorts of scientific and technological resources available in the world. The company owns equipments produced by the leading plastic machinery producers of the world and accepting quality as a part of life, manufactures its products in accordance with the ISO 9001:2000 quality management system.Plastic packaging products of food and chemistry sector manufactured via the injection moulding method are supplied to the local market in Turkey and to the nearby countries. With the constant endeavour for being the pioneer of the innovations, our company won the "Golden Packaging Award" with the model product presented in the "15th Packaging Competition" organised by the TSE (The Turkish Standards Institute) in 2002, and has been continuing its activities in the same direction with its characteristics of being open to innovations

Plastikveropackungsherstellung   [Git »]

ŞEKEROĞLU PLASTİK A.Ş

Şekeroğlu A.Ş. 1959 yılında kurulmuş olup, 1979 yılından bu yana ise plastik ambalaj sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket, Globalleşen dünyanın her türlü bilimsel ve teknolojik imkanlarından yararlanarak her an müşteri beklentilerine göre değişik hacim ve tiplerde uygun yeni ürünler sunmaktadır. Sektörde dünyanın en önde gelen makine üreticilerine ait ekipmanlara sahip olan firma kaliteyi yaşamın bir parçası görerek ISO 9001:2000 kalite güvence sistemine uygun üretim yapmaktadır. Gıda ve kimya sektörünün enjeksiyon kalıplama yöntemi ile üretilen plastik ambalajları Türkiye ve yakın coğrafya ülkelerine sunulmaktadır. Yeniliklerde öncü olmanın sürekli mücadelesi içinde olan firmamız 2002 tarihinde TSE tarafından düzenlenen "15. Ambalaj Yarışması"nda katıldığı model ürünle "Altın Ambalaj ödülü" kazanmıştır.Ve yeniliklere açık özellikleriyle çalışmalarını aynı doğrultuda sürdürmektedir. Vizyonumuz "Kuşaklar boyunca yaşam kalitesini artıran geçmişin tadında yenilikler sunmak" Misyonumuz "Çalışanlarının ve iş ortaklarının beklenti ve ihtiyaçlarına odaklanarak onlara iyi fikirlerle sürekli geliştirilen" kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak"

The Şekeroğlu Company was established in 1959 and has been conducting activities in the plastic packaging sector since the year 1979. The company offers new convenient products in various volumes and types according to the needs of the customers by utilizing all sorts of scientific and technological resources available in the world. The company owns equipments produced by the leading plastic machinery producers of the world and accepting quality as a part of life, manufactures its products in accordance with the ISO 9001:2000 quality management system. Plastic packaging products of food and chemistry sector manufactured via the injection moulding method are supplied to the local market in Turkey and to the nearby countries. With the constant endeavour for being the pioneer of the innovations, our company won the "Golden Packaging Award" with the model product presented in the "15th Packaging Competition" organised by the TSE (The Turkish Standards Institute) in 2002, and has been continuing its activities in the same direction with its characteristics of being open to innovations. Our Vision "To present innovations maintaining the flavour of the past which improve the quality of life for generations" Our Mission "By focusing on the expectations and the needs of the employees and business partners, to provide them with quality products and services that are continuously improved through fruitful ideas"

Plastikveropackungsherstellung   [Git »]

ŞEN DEMİR TİCARET VE SAN.A.Ş.

Soğuk Hadde Ve Transmisyon Mili İmali.

Cool rolling and production of transmission shaft.

Herstellung von Baustahl   [Git »]

ŞENER OTO VE MAKİNA SANAYİ VE TAŞIMACILIK TİCARET LTD. ŞTİ.

Oto Lastik Kaplama

Auto rubber covering

Herstellung von Reifenbelag   [Git »]

Şenkar Soğutma Sanayi

Sanayi tipi soğutucular imal eden ŞENKAR SOĞUTMA SANAYİ 1988 yılında Yaşar ve Hüsamettin Uysal kardeşler tarafından kuruldu. Süpermarket, hipermarket, lokanta, pastane, otel, hastane, turistik tesis ve benzeri kuruluş ve işletmelerin soğutucu ihtiyaçlarına cevap veren ŞENKAR SOĞUTMA SANAYİ ve LTD. ŞTİ. önce müşteri hizmetleri prensibi ile hareket ediyor. 1994 yılında Denizli\' de mağazasını açan firma, tüm Ege bölgesine dağıtım ve servis faaliyetini yürütüyor.

Senkar Cooling Systems Industry Ltd, has been expanded the portfolio in the year of Millennium and assertively started the new season by the newest models thanks to high-tec manufacturing systems. SENKAR COOLING SYTEMS INDUSTRY manufactures the industry coolers, established in 1988 by the Brothers Yasar and Husamettin Uysal. Our main target and aim is customer satisfaction and upmost customer services to be supply the requirements of Supermarkets, hipermarkets, restaurants, pastries, hotels, bakeries, hospitals, touristic facilities and etc... establishes SENKAR COOLING SYTEMS INDUSTRY has Stores, dealers and distributors all over Turkey and started to export facilities in Egypt, Libya, Syria, Lebanon, Jordan and neighboring areas, Kenya and in all African Region.

  [Git »]

şeymanur çeyiz

2006 yılında faaliyete başlamış bulunan firma kendi tasarımları ve modelleri sektörde adından bahsettirmektedit.

  [Git »]

ŞİFA KİMYA İLAÇ KOZMATİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Tentürdiot,Şurup,Oksijen Vs.İmali.

Tincture of iodine, syrup and oxygen etc. production

Herstellung von Jod, Sauerstoff, Sirup etc.   [Git »]

ŞİMAL CAMKARO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Cam Karo Mozaik İmali.

Glass tile mosaic production

Herstellung von Glaskaromosaik   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |