KONYA FIRMALARI - LISTE 79

SPC MADENCİLİK ENERJİ İNŞAAT SAN. TİC. A.Ş.

Endüstriyel Yapı, Beton Prefabrik, Çelik Konstrüksiyon alanlarında hizmet vermektedir.

Industrial Buildings, Concrete Prefabrication, Steel Construction

  [Git »]

SPEED METAL OTOMOTIV GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

2001 yılında kurulan SPEED METAL, üretimini kalıp hane ve imalat bölümü olmak üzere iki ayrı birimde gerçekleştirmektedir. İlk kurulum yıllarında küçük bir atölyede faaliyet gösteren SPEED METAL kazanmış olduğu müşteri güven ve memnuniyeti sonrası kısa süre içerisinde büyüyerek Anadolu Sanayi Sitesinde 1000 m2’lik kapalı alandan oluşan yeni yerine taşınmıştır. Günümüzde üretimini teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ışığında bu yerde gerçekleştiren SPEED METAL, oluşturmuş olduğu makine – tezgâh parkı ile müşterilerinden gelen talepleri sorunsuz olarak karşılayabilmektedir. Üretimini yaptığı tüm parçalara ait kalıp yapım işlerini de bünyesinde barındıran SPEED METAL, günümüz müşteri memnuniyetinin önemli kriterlerinden biri olan müşteri isteklerine hızlı cevap verme konusunda da bu özelliği bakımından avantaj sahibi durumdadır. İşletmemiz faaliyete başlama yılı dikkate alındığında yeni bir şirket olarak görünmesine rağmen, yapmış olduğu işler ve elde etmiş olduğu başarılar dikkate alındığında sektöründe köklü bir firma olarak göze çarpmaktadır. SPEED METAL, kısa zamanda göstermiş olduğu gelişimle kısa zamanda büyük işler başarılabileceğinin en büyük kanıtıdır. Teknoloji çağının getirmiş olduğu yenilikleri daha iyi takip edebilmek ve müşteri isteklerini taleplerden daha fazla karşılayabilmek amacıyla başlatmış olduğu sürekli iyileştirme çalışmalarını bu konuda uzman danışmanlar vasıtasıyla gerçekleştiren SPEED METAL, müşterilerini kendi takım arkadaşları olarak benimsemekte ve gerçekleştirilen iyileştirme çalışmalarında onların fikir ve görüşlerini ön planda tutmaktadır.

Sheet cutting and forming

Blechverarbeitung   [Git »]

SRC Makine

VİZYONUMUZ: SRC Makine olarak en büyük vizyonumuz müşteri memnuniyetini sağlayarak ulusal ve uluslar arası platformda üstün hizmetler veren bu doğrultuda marka kurum imajı oluşturan ve tercih edilen bir kurum olmaktır. Bunun yanında uygun ve esnek fiyat politikasıyla, makine sektöründe anahtar teslim sistemler kuran, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, değişime yön veren bir dünya markası olabilmek öncelikli hedeflerimizdendir. MİSYONUMUZ: Kurum olarak müşteri odaklı çalışmalarımıza devam ederek, üretimden kuruluma, satış sonrası servisten müşteri ilişkilerine kadar olan tüm süreçteki sorumluluklarını büyük bir hassasiyetle yerine getirerek, alanında lider, sürekli gelişen, kaliteyi ürün ve hizmetiyle harmanlayan bir firma kültürü yaratmak. SRC Makine olarak sektöre yön veren bir kurum olabilmek ve bunun yanında uluslar arası kalite standartlarına uygun ürün üreterek pazarda kalıcı bir yer edinmek firma olarak benimsediğimiz misyonumuzdur. HAKKIMIZDA SRC Makine 2006 yılında geçmiş yıllardan gelen tecrübesiyle, barındırdığı profesyonel ekibi ve geliştirdiği kalite anlayışıyla hizmete başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren sahip olduğu değerlerle profesyonel olarak çalışan SRC Makine her alanda kaliteyi ön planda tutmuş, satış sonrasında da müşterilerinin yanında olarak yenilikçi çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. Daima müşteri odaklı çalışan kurumumuz üretimin her aşamasında titizlikle çalışmalarına devam etmiş ve lider bir firma olmayı hedeflemiştir. Firmamız her zaman kaliteyi, üretmeyi, müşteri beklentilerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırarak ulusal ve uluslararası firma kimliği oluşturmayı prensip edinmiştir.

OUR VISION: As SRC Machine our biggest mission is to be an institution that gives supreme services at in national and international platform through providing customer satisfaction. Beside this, to be a world brand that leads changing, keeps forefront the user and personnel satisfaction, that builds turn key systems at machinery sector with competitive and flexible price policy. OUR MISSION: Our mission as institution is to create firm culture like a leader firm in its activity field, continuously developing, combining the quality together with product and its service through continuing our customer oriented studies, performing all responsibilities in great punctiliously from manufacturing to assembling, from after sales service to customer relations. As SRC Machine, our adopted mission is to get permanent place at the market through being a leader firm to the sector and beside this manufacturing products subject to international quality standards. ABOUT US In 2006, SRC machines began to give service together with its experience coming from previous years, its deployed professional team and developed quality understanding. SRC Machine that works professionally with its values since its establishment date kept forefront the quality at every field, had principle to produce innovative resolutions with its customers. Our institution that always works customer oriented has been continued its studies punctiliously and aimed to be a leader firm. Our firm always aimed to produce the quality, to meet customer expectations on time and properly. Through this aim, it had principle to compose a national and international firm through increasing product range.

  [Git »]

SS.AKŞEHİR-ILGIN VE CİVARI PANCAR EKİCİLERİ İSTİHSAL KOOPERATİFİ

Pancar ekicilerinin kooperatifler halinde teşkilatlanması; Türkiye Şeker Sanayii’nin genişletilmesi konusunda alınan kararların uygulama başlangıcı olan 1951 yılına rastlar. Fabrikaların kurulması için gerekli sermayenin oluşumu yanında, şeker endüstrisinin üretim faaliyetlerini meydana getirmek amacıyla, çiftçi potansiyelinden de yararlanılması fikri doğmuştur.Çiftçilerin münferiden fabrikaya ortak olmalarından ziyade, toplu halde meydana getirdikleri bir kuruluşun sermayeye katılması güçlenme yönünden daha uygun görülmüş ve 250–300 kişilik gruplar halinde bir araya gelme imkânı bulan çiftçiler Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifini kurmuşlardır.Böylece kooperatifleşme yolu ile çiftçinin teşkilatlanması başlamış ve kalkınma için gerekli adım atılmıştır. Bu teşebbüsle pancar üreticilerinin ilk kez teşkilatlanması ve kooperatif halinde şirket sermayesine sahip olması da bir dönüm noktası olmuştur. Bu atılımlar diğer şeker fabrikalarının kuruluşlarında da yapıcı rol oynamış ve şeker sanayiinin gelişme programının verimli unsuru olmuştur. Bu hareketle şeker sektöründe özelleştirmenin özel sektörün kooperatifler halinde öncülük ettiğinin güzel bir örneği olarak bakmak ve 50 yıl sonra özelleştirmenin üreticilere yapılmasının önemini daha iyi kavramak mümkündür.1951 yılında kurulan Adapazarı Pancar Ekicileri İstihsal Kooperatifini; yine aynı yıl kurulan Eskişehir, Amasya, Turhal, 1952 yılında; Kütahya, Akşehir-Ilgın, Uşak, Alpullu, Konya 1953 yılında; Kayseri, Burdur-Isparta, Balıkesir-Bursa, Erzurum, Erzincan, 1954 yılında, Elazığ, Malatya 1962 yılında; Ankara, 1963 yılında; Kastamonu, 1969 yılında Dinar Kooperatifinin kuruluşları izlemiştir. Kooperatifler 1972 yılında ise 1163 Sayılı Kooperatifler Kanunu gereğince kooperatiflerinin üst kuruluşu olan ‘PANKOBİRLİK’İ kurmuşlardır.Pankobirlik’in kurulmasıyla kooperatifler yeni bir döneme girmiş, daha sonra yeni şeker fabrikalarının faaliyete geçmelerine paralel olarak da 1980 yılında Afyon, 1983 yılında Muş, 1984 yılında Bor, 1985 yılında Ağrı, 1986 yılında Elbistan, 1990 yılında Samsun, Çorum ve Ereğli, 1991 yılında Erciş, 2000 yılında ise Sivas, Yozgat ve Kırşehir Pancar Kooperatifleri kurulmuş ve sayıları 31’e ulaşmıştır.

Pankobirlik is the General Directorate, representative and senior organization of Beet Cooperatives, which are performing supply, distribution, supervision and coordination of all kinds of inputs, which are being used during the agricultural activities of its partners with the capitals, formed by its members� efforts. Pankobirlik is established on 1972 as a result of studies, took a period more than 2 years, by 19 beet cooperatives and Turkish sugar factories Inc. and today is an enormous establishment, which has approximately 1.700.000 beet grower partners, who are sowing sugar beet in 64 cities of our country and 7500 settlements unit, and of which 31 beet cooperatives have 290 sales shops, and which is serving to its country and nation without having any support from the government with 7 cooperative sugar factories (Adapazarı, Amasya, Kayseri, Boğazlıyan, Konya, Çumra) and more than 50 agricultural participations. Today, Pankobirlik effectively functions in both economic and social aspects across the country with all its affiliates, either partnering or owning more than 50 industrial enterprises. Forming an example for all entities and organizations engaged with business in the country with its democratic structuring. Pankobirlik is the largest farmer organization of Turkey.

Herstellung von Ernteschaufel für Zuckerrüben   [Git »]

SS.HUĞLU AV TÜFEKLERİ İMALİ ALIM SATIM KÜÇÜK SANAT KOOPERATİFİ

Av Tüfeği İmali.

Shotgun production

Herstellung von Gewehren   [Git »]

STARLİFT ASANSÖR MAKİNA İNŞAAT VE GIDA SAN.İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

1985 yılında kurulan ve bugün itibariyle geldiği noktada 2.000 m2 kapalı alanda Ülkemizin en kapsamlı Asansör ve Yürüyen Merdiven projelerine imza atan bir inanmışlığın adı... 25 yılı aşkın üretim serüvenini 35 kişilik profesyonel çalışanıyla Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden projelendirmeye,teknolojik standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören MİRAC ASANSÖR, tüm üretim proseslerinde son derece gelişmiş ve uluslar arası akreditasyona sahip bir süreci başarıyla uygulamaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen ve proje desteğinden başlayıp,anahtar teslimi sistemin kurulumuna kadarki tüm aşamaları başarıyla uygulayan MİRAC, ayrıca satış sonrası serviste ortaya koyduğu profesyonel yaklaşımla da sektöründe öncü konumdadır. Çalışma alanlarını Konutlar, Fabrika binaları, Alışveriş merkezleri, Katlı otoparklar, Alt ve üst geçitler, Hastaneler ve Üniversite Binaları gibi geniş bir yelpazede gerçekleştiren firmamız, tüm bu çalışma alanlarında temel ilkesini profesyonel projelendirme ve yüksek kaliteli üretim olarak belirlemiş bulunmaktadır. Özellikle tüm üretim proseslerini hammadde girişinden montaja kadar MİRACIN değişmez kalite anlayışı içerisinde yoğuran firmamız, her bir asansörün en küçük detayını bile hassasiyetle sorgulamakta, Üretim kalitesini maksimum seviyede tutabilmek için gerekli tüm ekipmanları başarıyla kullanmaktadır. Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçekleştirdiği büyük çapta projeleriyle ilklerin öncüsü olmuştur.

Lift production

Herstellung von Aufzügen   [Git »]

StellaStil İç Mimarlık&İnşaat

Stella Stil İç Mimarlık & İnşaat tarafınca üstlenilen işler , proje veya konseptin analiz, araştırma , eskiz , etüt ve tasarımıyla başlayıp, bütün detaylar en ince ayrıntısına kadar çözülerek gerçekleştirilir. Bu hizmetlerde ki amaç; yalnızca özgün bir mimari oluşturmak değil, ayrıca işverenin yatırımının optimizasyonunu sağlamak üzere doğru malzeme seçimi ile akıllı üretim metodları ve detay çözümleri geliştirmektir. Stella Stil İç Mimarlık & İnşaat olarak; teknoloji ve iletişimin hızla geliştiği günümüzde doğru, hızlı ve güvenilir işletme anlayışıyla hizmet vermektir. Stella Stil İç Mimarlık & İnşaat konsept projelerin tasarım ve sunumlarından başlayan konut, ofis , cafe , restoran , mağaza , stant v.s. ve tüm iç ve dış mekan dekorasyonları ve ürün tasarımlarından bunların projelendirilip uygulanmasına dek varan bir yelpazede hizmet vermektedir.

  [Git »]

STEP ALTERNATİF YAKIT SİSTEMLERİ A.Ş.

STEP ALTERNATİF YAKIT SİSTEMLERİ A.Ş. müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaç edinmiş ve bu amaç doğrultusunda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini (KYS) bir yönetim şekli olarak benimsemiştir. STEP A.Ş. İnsan kaynağı, makine, malzeme ve her tür değerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan ve kurumsal kaynak planlaması ve sahip olduğu laboratuar kompleksi, test üniteleri ve ekipmanları ile yasal mevzuatların ve standartların dahi önünde bulunan Türkiye'de ilk ve en geniş laboratuar hizmetleri portföyüne sahip bulunmaktadır. STEP A.Ş.'nin, politikasında “Kalite”; istenen özelliklere uygun müşteri memnuniyetini sağlamak olarak tanımlanır. Dolayısıyla STEP, kaliteyi gerçekleştirmek için; piyasaya sunduğu ürün ve hizmeti, en ekonomik biçimde ve zamanında teslim etmeyi hedefler. STEP A.Ş'nin Kalite Yönetim Sistemindeki politikası ECE R 67 01 ve TS EN ISO 9001 standardıyla birlikte, ilgili diğer tüm yasal mevzuatları da esas alarak; her türlü deniz, hava, kara taşıtları; konut sanayi işletmeleri için LPG, CNG v.b. alternatif yakıt sistemleri ile ilgili malzeme, aksesuar, aparat, elektronik sistemler, basınçlı hava tüpleri, her türlü tank ve depoların imalatı, alımı ,satımı, ihracatı, ithalatı, mühendisliği, müşavirliği ve teknik servisliği gibi alanlarda modern ekipmanlar kullanmak suretiyle faaliyetlerini ve bu faaliyetlere yönelik üretimini gerçekleştirmektedir. STEP A.Ş. Üretimin büyük bir çoğunluğunu Avrupa Asya ve Avustralya başta olmak üzere diğer dünya ülkelerine ihraç etmektedir. STEP A.Ş. Teknolojiyi yalnız kullanan değil onu anlayan ve geliştiren bir kimlikle kurulduğu yıldan itibaren sürekli kendisini iyileştiren, geliştiren ve yenileyen dinamik bir süreç içerisinde yer alan firmamız LPG sektörüne yeni ufuklar açacak çalışmalarına devam edecektir.

STEP ALTERNATIVE FUEL SYSTEM INC. has aspired to keep the customer satisfaction at maximum level and adapted the Quality Management System (QMS) as the managing system in the direction to this objective. STEP INC. has had the corporal resource enabling the planning the use of human source, machine, material and all sorts of the values in the most productive way and laboratory complex, test units and equipment and the first and the broadest laboratory services portfolio in Turkey which is even in front of the legal regulations and standards. “Quality” in the policy of the STEP INC. is described as to provide the customer satisfaction suitable to the requested features. Thus, STEP aims to deliver the product and service they release to the market in the most economical way and in tine to realize the quality. The policy of the STEP INC. in the Quality Management System is to realize the production, purchasing and sales of the materials, accessories, apparatus, electronic systems, pressures air tubes, all sorts of tanks and depots related to the alternative fuel systems for all sorts of sea, air, land vehicles, housing industry organizations; carry out their activities in their exportation, import, engineering, counseling and technical servicing areas using the modern equipment basing on the related legal regulations as well as the ECE R 67 01 and TS EN ISO 9001 standards and realize the production related to these activities. STEP INC. exports most of their production to Europe, Asia and other countries of the world mainly to Australia. STEP INC. has been a company at the identity not only using the technology but also understands and develops constantly since the day it was established and taken place among a dynamic process renewing themselves and will continue their activities to let them new horizons in the LPG sector in the year 2008.

Herstellung von LPG Tanks   [Git »]

STF SULAMA SİSTEMLERİ

STF FİLTRE 09/09/2005 tarihinde Sulama Sistemleri ve Plastik Ek Parçalarının üretiminde, Dünya Standartlarında kalite anlayışı ile kurulmuş imalatçı bir firmadır. Ürünlerimiz TSE, İSO 9001 – 2000 ve CE Kalite Yönetim Standartlarına uygun olarak üretilmekte olup işletmemiz bu belgelere sahiptir. Genç, dinamik ve deneyimli kadrosu ile çok kısa zamanda yurt içinde ve yurt dışında sektörün vazgeçilmezlerinden olan STF FİLTRE, üretimdeki kalitesini hizmetine de taşımayı başarmıştır.

STF FILTER is a manufacturer company that was established in a fitting manner standarts of the world for Irrigation Systems and the production of Plastic Spare Parts with high quality in 09.09.2005. Our products are being produced with the certificates of TSE, ISO9001 – 2000 and CE Quality Management Standard. STF FILTER, which is indispensable of this sector with young, dynamic and experienced staff in a short time, has achieved the firm quality in producing reflects to its service and duty.

  [Git »]

STİLAHMET - STİL MOBİLYA

Firmamız Osmanlı Saray Sediri , Şark Odası , Şark Köşesi , Osmanlı Sediri üretiminde faaliyet göstermekte olup projeye göre özel Osmanlı Dekorları üretmektedir.

  [Git »]

STROTON HIZLI KONUT SİSTEMLERİ VE YALITIM A.Ş.

İNŞAAT YALITIM MALZEMESİ ÜRETİMİ

  [Git »]

SU-SAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"1994 yılında kurulan SU-SAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Otomotiv yedek parça imalatına atılıp yurt içi ve yurt dışı sektöründen payını alarak yoluna devam etmektedir. Mamüllerimiz SU-SAN marka tescilli olup TSEK kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir"

" Having been founded in 1994, SU-SAN Automotive Industry and Trade Co. Tld. is presently going forward on it's way, by entering on manufacturing of automotive spare purts and securing its division and share in both domestic and foreign sectors. Our manufacture are of SU-SAN trademark registration and being produced in conformity with TSEK Quality Standarts"

Herstellung von Zirkulationspumpen, Kurbelwellen und automatische Verlängerungen   [Git »]

suğla su ürünleri ltd şti

dondurulmuş,taze deniz ve göl ürünleri fileto ve paketleme işleme tesisi

  [Git »]

SUMAK DEĞİRMEN MAKİNALARI

Kurucusu Tevfik Sumak olan Sumak Metal Değirmen Mak. Pet. Otom. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.1985 yılından beri Konya Büsan Özel Organize Sanayi’ndeki ve Konya 1. Organize Sanayi’ndeki toplam 6000 m2 kapalı alanda değirmen makineleri ve yedek parça üretimini sürdürmektedir. Başta Rusya, Kazakistan, Mısır, Özbekistan, Etiyopya, Gana, İran, Suriye, Irak ve Cezayir olmak üzere birçok ülkeye değirmen makineleri ihraç ederek milli ekonomimize büyük bir katkı sağlamaktadır. Sumak, çeyrek asrı aşkın deneyimi sayesinde müşterileriyle sarsılmaz bir ilişki kurarak, siz müşterilerinin memnuniyeti için canla başla çalışmaktadır. Yılda 1000 tonluk üretimi, CE ve ISO 9001 sertifikalarıyla hizmetlerinin çapını genişleterek ve kalitesini geliştirerek sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmak için durmaksızın çalışmaktadır. Metallerin kesimi ve şekillendirilmesi uygulamalarında da büyüyen teknolojiyi yakından takip etmekte ve tecrübeli kadrosuyla ‘’kusursuz üretim - iş devamlılığı’’ prensiplerini uygulamaktadır. Sumak, siz saygın müşterilerinin acil ihtiyacı için yeterli stoka ve hızlı dağıtım ağına sahip, güçlü bir firmadır. Sağlam, güvenilir, uygun fiyatlı değirmen makinelerinin ve yedek parçalarının en doğru adresi Sumak; teknolojik ve lojistik son gelişimlere ulaşmış, geniş ürün yelpazesine sahip, çözüm odaklı bir şirkettir.

Sumak Metal Değirmen Mak. Pet. Otom. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti., which was founded by Tevfik Sumak, has been maintaining manufacturing milling machines and spare parts in total 6000 m2 closed area in Büsan Special Organized Industry and Konya 1. Organized Industry since 1985. By exporting milling machines to a lot of country aside from Russia, Kazakhstan, Egypt, Uzbekistan, Ethiopia, Ghana, Iran, Iraq and Algeria, Sumak provides a huge contribution to our national economy. Thanks to its quarter century long experimentation, Sumak has correlated an invulnerable relationship with its customers and it still has been working with heart and soul for your contentment. With 1000 tons of production in a year and CE, ISO 9001 certificates; Sumak has expanded its service caliber and has developed its service quality. It’s working ceaselessly to be one of the leaders of the sector. It keeps up pace with the developing technology on metal cutting and metal shaping applications, realizes the ‘’flawless production - work continuity’’ principles with its well-experienced workmen. Sumak, which has a sufficient product stock and a quick distribution web for you, respectable customers, is a strong company. Sumak the most accurate address for strong, secure and economic milling machines and spare parts; is a company that has reached to the last technological developments, has a various product line and is a solution-oriented company.

  [Git »]

Sumpaş Su Sistemleri Metal Elek.San.ve Tic.A.Ş.

Kolon Borusu İmalatı ve aksamı üretimi

  [Git »]

Sumplast Kauçuk Plastik Hortum San.ve Tic.Ltd.Şti.

Plastik Bahçe Sulama Hortumları, Spiral Borular

  [Git »]

sunko turizm ticaret ve sanayi ltd.şti

  [Git »]

SUPAR SUPAP VE PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Her türlü motor supap, gayd ve baga imalatı.

Engine valve, guide and valve seat production. "Trust your power"

Herstellung von Motorenventilen   [Git »]

Sutork irrigation systems

SUTORK Sulama Sistemleri Ltd. Şti. damla sulama plastik ek parça ve metal filtreleri imalat ve ihracatında 10 yıllık tecrübesiyle kendisini kanıtlamış ve 2012 yılında kendi kalıphanesini kurarak plastik filtre ve sulama sistemleri imalatına başlamıştır. Firmamız yurtiçi ve yurtdışında edindiği üretim ve kalite anlayışı ile saha ve uygulama bilgilerini birleştirerek, kaliteli bir ürün ve maksimum kullanıcı memnuniyetine ulaşmayı kendisine bir hedef olarak seçmiştir. ARGE ve mühendislik çalışmalarına devam etmekte olan firmamız yeni faydalı ürünler üretmek üzere çalışmalarına hızla devam etmektedir. Ürettiği ürünler ile tarım ve sulama endüstrisine, kaliteli su, su tasarrufu ve ürün veriminin artırılması alanında yaptığı katkılar, firmamızı her zaman daha iyisini üretmeye teşvik etmiştir ve etmeye devam edecektir.

SUTORK Irrigation Systems Ltd. proved itself in drip irrigation plastic components and metal filters production succesfully backed by 10 years experiences and estbalished it’s mould - workshop in 2012 and started producing plastic filters and irrigation system parts. Our company aimed at reaching high quality products and client happiness in maximum level by combining the production and quality experiences with field application. While the research and development is continuing in the sector on new products of irrigation systems, we have been working fastly on engineering works for innovating and delivering the best products to our worldwide customers. The contributions of our company with it’s products in agriculture and irrigation industry in the field of pure water, water saving and increasing yield fertility encourage us always producing better and it is always continue to encourage us in the future on the same way.

  [Git »]

suzigelinlik

suzi gelinlik gelinlik nişanlık imalatı yapmaktadır

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |