KONYA FIRMALARI - LISTE 79

STF SULAMA SİSTEMLERİ

STF FİLTRE 09/09/2005 tarihinde Sulama Sistemleri ve Plastik Ek Parçalarının üretiminde, Dünya Standartlarında kalite anlayışı ile kurulmuş imalatçı bir firmadır. Ürünlerimiz TSE, İSO 9001 – 2000 ve CE Kalite Yönetim Standartlarına uygun olarak üretilmekte olup işletmemiz bu belgelere sahiptir. Genç, dinamik ve deneyimli kadrosu ile çok kısa zamanda yurt içinde ve yurt dışında sektörün vazgeçilmezlerinden olan STF FİLTRE, üretimdeki kalitesini hizmetine de taşımayı başarmıştır.

STF FILTER is a manufacturer company that was established in a fitting manner standarts of the world for Irrigation Systems and the production of Plastic Spare Parts with high quality in 09.09.2005. Our products are being produced with the certificates of TSE, ISO9001 – 2000 and CE Quality Management Standard. STF FILTER, which is indispensable of this sector with young, dynamic and experienced staff in a short time, has achieved the firm quality in producing reflects to its service and duty.

  [Git »]

STİLAHMET - STİL MOBİLYA

Firmamız Osmanlı Saray Sediri , Şark Odası , Şark Köşesi , Osmanlı Sediri üretiminde faaliyet göstermekte olup projeye göre özel Osmanlı Dekorları üretmektedir.

  [Git »]

STROTON HIZLI KONUT SİSTEMLERİ VE YALITIM A.Ş.

İNŞAAT YALITIM MALZEMESİ ÜRETİMİ

  [Git »]

SU-SAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"1994 yılında kurulan SU-SAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Otomotiv yedek parça imalatına atılıp yurt içi ve yurt dışı sektöründen payını alarak yoluna devam etmektedir. Mamüllerimiz SU-SAN marka tescilli olup TSEK kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir"

" Having been founded in 1994, SU-SAN Automotive Industry and Trade Co. Tld. is presently going forward on it's way, by entering on manufacturing of automotive spare purts and securing its division and share in both domestic and foreign sectors. Our manufacture are of SU-SAN trademark registration and being produced in conformity with TSEK Quality Standarts"

Herstellung von Zirkulationspumpen, Kurbelwellen und automatische Verlängerungen   [Git »]

suğla su ürünleri ltd şti

dondurulmuş,taze deniz ve göl ürünleri fileto ve paketleme işleme tesisi

  [Git »]

SUMAK DEĞİRMEN MAKİNALARI

Kurucusu Tevfik Sumak olan Sumak Metal Değirmen Mak. Pet. Otom. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.1985 yılından beri Konya Büsan Özel Organize Sanayi’ndeki ve Konya 1. Organize Sanayi’ndeki toplam 6000 m2 kapalı alanda değirmen makineleri ve yedek parça üretimini sürdürmektedir. Başta Rusya, Kazakistan, Mısır, Özbekistan, Etiyopya, Gana, İran, Suriye, Irak ve Cezayir olmak üzere birçok ülkeye değirmen makineleri ihraç ederek milli ekonomimize büyük bir katkı sağlamaktadır. Sumak, çeyrek asrı aşkın deneyimi sayesinde müşterileriyle sarsılmaz bir ilişki kurarak, siz müşterilerinin memnuniyeti için canla başla çalışmaktadır. Yılda 1000 tonluk üretimi, CE ve ISO 9001 sertifikalarıyla hizmetlerinin çapını genişleterek ve kalitesini geliştirerek sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmak için durmaksızın çalışmaktadır. Metallerin kesimi ve şekillendirilmesi uygulamalarında da büyüyen teknolojiyi yakından takip etmekte ve tecrübeli kadrosuyla ‘’kusursuz üretim - iş devamlılığı’’ prensiplerini uygulamaktadır. Sumak, siz saygın müşterilerinin acil ihtiyacı için yeterli stoka ve hızlı dağıtım ağına sahip, güçlü bir firmadır. Sağlam, güvenilir, uygun fiyatlı değirmen makinelerinin ve yedek parçalarının en doğru adresi Sumak; teknolojik ve lojistik son gelişimlere ulaşmış, geniş ürün yelpazesine sahip, çözüm odaklı bir şirkettir.

Sumak Metal Değirmen Mak. Pet. Otom. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti., which was founded by Tevfik Sumak, has been maintaining manufacturing milling machines and spare parts in total 6000 m2 closed area in Büsan Special Organized Industry and Konya 1. Organized Industry since 1985. By exporting milling machines to a lot of country aside from Russia, Kazakhstan, Egypt, Uzbekistan, Ethiopia, Ghana, Iran, Iraq and Algeria, Sumak provides a huge contribution to our national economy. Thanks to its quarter century long experimentation, Sumak has correlated an invulnerable relationship with its customers and it still has been working with heart and soul for your contentment. With 1000 tons of production in a year and CE, ISO 9001 certificates; Sumak has expanded its service caliber and has developed its service quality. It’s working ceaselessly to be one of the leaders of the sector. It keeps up pace with the developing technology on metal cutting and metal shaping applications, realizes the ‘’flawless production - work continuity’’ principles with its well-experienced workmen. Sumak, which has a sufficient product stock and a quick distribution web for you, respectable customers, is a strong company. Sumak the most accurate address for strong, secure and economic milling machines and spare parts; is a company that has reached to the last technological developments, has a various product line and is a solution-oriented company.

  [Git »]

SUMAK HALI YIKAMA MAKİNELERİ

  [Git »]

Sumpaş Su Sistemleri Metal Elek.San.ve Tic.A.Ş.

Kolon Borusu İmalatı ve aksamı üretimi

  [Git »]

Sumplast Kauçuk Plastik Hortum San.ve Tic.Ltd.Şti.

Plastik Bahçe Sulama Hortumları, Spiral Borular

  [Git »]

sunko turizm ticaret ve sanayi ltd.şti

  [Git »]

SUPAR SUPAP VE PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Her türlü motor supap, gayd ve baga imalatı.

Engine valve, guide and valve seat production. "Trust your power"

Herstellung von Motorenventilen   [Git »]

Sutork irrigation systems

SUTORK Sulama Sistemleri Ltd. Şti. damla sulama plastik ek parça ve metal filtreleri imalat ve ihracatında 10 yıllık tecrübesiyle kendisini kanıtlamış ve 2012 yılında kendi kalıphanesini kurarak plastik filtre ve sulama sistemleri imalatına başlamıştır. Firmamız yurtiçi ve yurtdışında edindiği üretim ve kalite anlayışı ile saha ve uygulama bilgilerini birleştirerek, kaliteli bir ürün ve maksimum kullanıcı memnuniyetine ulaşmayı kendisine bir hedef olarak seçmiştir. ARGE ve mühendislik çalışmalarına devam etmekte olan firmamız yeni faydalı ürünler üretmek üzere çalışmalarına hızla devam etmektedir. Ürettiği ürünler ile tarım ve sulama endüstrisine, kaliteli su, su tasarrufu ve ürün veriminin artırılması alanında yaptığı katkılar, firmamızı her zaman daha iyisini üretmeye teşvik etmiştir ve etmeye devam edecektir.

SUTORK Irrigation Systems Ltd. proved itself in drip irrigation plastic components and metal filters production succesfully backed by 10 years experiences and estbalished it’s mould - workshop in 2012 and started producing plastic filters and irrigation system parts. Our company aimed at reaching high quality products and client happiness in maximum level by combining the production and quality experiences with field application. While the research and development is continuing in the sector on new products of irrigation systems, we have been working fastly on engineering works for innovating and delivering the best products to our worldwide customers. The contributions of our company with it’s products in agriculture and irrigation industry in the field of pure water, water saving and increasing yield fertility encourage us always producing better and it is always continue to encourage us in the future on the same way.

  [Git »]

suzigelinlik

suzi gelinlik gelinlik nişanlık imalatı yapmaktadır

  [Git »]

SÜLTEM PROJE İNŞAAT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

İnşaat Müteahhitlik Hizmetleri.

Building contracting

Bauunternehmungsleistungen   [Git »]

süpergenetik suni toh hay ltd şti

  [Git »]

SÜRERLER AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Ayakkabı İmali.

Shoe production

Herstellung von Schuhen   [Git »]

sürgünler statik boya ltd şti.

  [Git »]

SÜRMAK TARIM MAKİNALARI SANAYİ

TAMBURLU ÇAYIR BİÇME MAKİNALARI VE OT TOPLAMA TIRMIKLARI İMALATI, SATIŞ, SERVİS VE İHRACATI

TAMBURLU ÇAYIR BİÇME MAKİNALARI VE OT TOPLAMA TIRMIKLARI İMALATI, SATIŞ, SERVİS VE İHRACATI

  [Git »]

SÜRÜCÜ TOPRAK MAHSÜLLERİ TİC. VE GIDA SAN.A.Ş.

Ülke ekonomisine katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürünleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz. Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçiliğini yaptığımız firmalar ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir. Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir. Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek SÜRÜCÜ Toprak Mah. San. ve Tic. A. Ş. çalışanları olarak hepimizin görevidir.

Production of feed additive

Herstellung von Futterzusatzmittel   [Git »]

SÜRÜM TARIM MAKİNALARI İNŞAAT OTOMOTİV SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1967 yılında faaliyete başlayan Sürüm Tarım Makinaları şirketi günümüze kadar gelen süreç içinde; kaliteli üretim, teknolojik donanım ve tasarımda öncü olmanın avantajını siz değerli müşterileri ile paylaşmanın gururunu yaşamaktadır. Özverili ve müşterisine olan saygınlığını her zaman ön planda tutarken; tarım teknolojisinde ki deneyimli ekibi ile her zaman profesyonel işlerin öncüsü olacaktır.

Sürüm Agricultural Machinery has been started to its production in 1967. It has been a Pioneer at its sector by its featured production technological itilisation and desing. It became a Pioneer by its customer respect as well as well-trained staff which is specialised at agricultural sector.

Rasenmaeher   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |