KONYA FIRMALARI - LISTE 78

sofuoglu tava

  [Git »]

Solid Medya

2009 Yılın\'da Yasin AKBIYIK Tarafından Kurulan Ajansımız Geleceğe Doğru Adım ve Stratejik Çalışmaları İle Devam Etmektedir. Ajansımız Geçmişten Gelen Güç ve Bilgisi Haricinde Kapsamlı Müşteri Marka Dostları İle Günümüzün Yenilenen Çalışmalarına Uyum Göstererek Gelişmektedir. Genç Kuruluş Olan Ajansımız 7 Yılda Sektör Yıldızlarının Arasına Girmeye Hak Kazanmıştır. Görsel açıdan hayal ettiklerinizin bir tık ötesini özel tasarımlarla görmenizi sağlayan, görsel etkileyiciğinin yanı sıra, teknik olarak da tamamen işlevsellik odaklı ve web standartlarını zorlayacak projeler üretmektedir. Farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle markanızı oluşturuyor, kimi zaman da markanızı devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli, farklı ve kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz. Website tasarımlarının yanı sıra, geniş hizmet portföyümüz ile kurumsal markalara web programlama, hosting, domain, sunucu barındırma, arama motoru optimizasyonu, Google Adwords, e-ticaret, marka tescili, branding çalışması ve sosyal medya hizmeti de veriyoruz. Kısacası sizi yormadan, tek ve doğru adresten ilerlemenizi sağlıyoruz… Çeşitli Kurum ve Kuruluşların Beğenileri İle Alınan Ödül Nişanlarımız İle Gurur İle Yolumuza Ara Vermeden Devam Etmekteyiz. Ajans Bünyemizdeki Tüm Çalışma Arkadaşlarımız İle Ortak Aldığımız Fikir Birliği İle Diğer Firmalara Göre Daha Kaliteli Çalışmalar Ortaya Koymaktayız. Firmamızın Kuruluş Gününde Olduğu Gibi Ek İşimiz Değil Tek İşimiz Politikası Üzerinde Sizlere Daha Kapsamlı İşler Teslim Ediyoruz. Firma Ailemizde Çalışan Personelimiz Firmanın İnsan Vicudundaki Organlar Gibi Olduğu İçin Ayrılmaz Bir Bütünüz. Firmanız İle Gelişmiş Teknolojilerde Beraber Yürümekden Onur Duyarız. İster A Sınıfı İster Z Sınıfı Şirket Sahibi Olun Bizler İçin Kalite Her Zaman Oluşturduğumuz Sınıfta Değil Yolda Olur. Bünyemizdeki birçok yetkin ekip arkadaşlarımız ile saat, gün tatil bilmeksizin 7-12, 365 gün süren operason ekibimiz ile sizlere hizmet veriyor, işinize, emeğnize, sitelerinize katkı sağlıyoruz. Bize sevdiğimiz işi yapma fırsatı veren şirketimizin bugünlere gelmesini sağlayan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

  [Git »]

SOLİMPEKS DIŞ TİCARET A.Ş.

Solimpeks’in Marvel ve Wunder markaları başta Almanya ve İspanya olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde özel olarak talep edilmektedir. Marvel, Avustralya ve ABD’de en verimli ikinci kollektör seçilmiştir. Wunder ise İspanya ve İtalya’da en çok satan kollektör arasında yer alırken Almanya’da BAFA listesine girmeyi başarmıştır. Wunder CNP modeli tüm dünyada büyük çaptaki projelerde kullanılan, verim/fiyat dengesinin optimum olduğu bir üründür. Hem su ısıtma hem de elektrik enerjisi elde etmenin tek bir panelde gerçekleştiği Solimpeks PV-T, iki yıl süre ile Almanya ve İngiltere’de denenmiş ve Alman ISFH testlerini geçmeyi başarmış kendine özgü teknolojisi ile dünyadaki tek hibrit kollektör markasıdır. Almanya'nın onayladığı sınırlı sayıdaki solar kollektörlerin üreticisi olan Solimpeks, ürünleri dünyada genel geçer 18 kalite sertifikasına sahiptir.

Solimpeks was founded in Konya, by professionals that have 3 generations of experience in renewable energy field. The company became the biggest exporter of Turkey within a short time with its high quality solar panels. Holding 18 quality certificates and multiple awards for environment friendliness, Solimpeks invested in technology by focusing in R&D Works and achieved to produce one of the first hybrid collectors in the world. Being listed in one of the world’s top 10 companies, Solimpeks continues to contribute in renewable energy field by expanding its production techniques.

Herstellung von Wasserheizsystemen mit Solarenergie   [Git »]

SOLİMPEKS ENERJİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Solimpeks Enerji A.Ş, güneş enerjisi sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimini günümüz teknolojisiyle birleştirerek dünya standartlarında güneş enerjisi sistemleri üretmeyi başarmış ve kalitede süreklilik ilkesinden vazgeçmeyerek güneş enerjisi ekipmanları üretiminde dünyanın önde gelen şirketleri arasında hak ettiği yeri almayı başarmıştır. Solimpeks, bugün 18 kalite sertifikasına sahip 60 ülkeye ihracat yapan tecrübeli proje mühendisleri, dinamik satış departmanı, deneyimli eğitim kadrosu, geniş servis ağı ile çevreye olan sorumluluğunun bilincinde ve daimi müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket olmayı başarmıştır.

Solimpeks Solar Energy Corp., is a high quality solar thermal, hybrid collector and boiler manufacturer with the three generations of experience, holding 18 certificates of quality such as Solarkeymark, SP, SRCC, FSEC, Sei, ISFH, Inta, ISO 9001:2000, Cener, TÜV Cert etc. Solimpeks is a leading producer manufacturer with over 50 types of collectors and presently exporting to 60 countries.

Die Marken Marvel und Wunder finden in sehr vielen europäischen Ländern, angeführt von Deutschland und Spanien, ihre Abnehmer. Marvel wurde in Australien und in den USA als zweitbester leistungsfähiger Kollektor gewählt. Wunder ist der bestverkaufte Kollektor in Spanien und Italien und zudem noch in der BAFA-Liste in Deutschland vertreten. Das Model CNP von Wunder ist ein Produkt, das in grossen Projekten in der ganzen Welt verwendet wird und dessen Preis-Leistungsverhältnis optimal ist. Die mit ihrer eigenen Technologie entwickelte weltweit einzigartige Hybridkollektormarke Solimpeks PVT, das mit einem Panel das Wärmen von Wasser und Gewinn von Elektrizitätsenergie in einem verbindet, wurde zwei Jahre lang in Deutschland und England getestet und hat die deutsche ISFH-Prüfung bestanden. Alle Solimpeksprodukte sind im Besitz von 18 weltweit anerkannten Zertifikaten und eine der wenigen in Deutschland zugelassenen Kollektoren.   [Git »]

SOLİREN ENERJİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Soliren, PV modülleri için montaj sistemlerini geliştiren, dizayn eden ve üreten, dünyanın önde gelen solar montaj setleri firmalarından birisidir. Oldukça esnek montaj çözümlerinde esas alınan dört temel unsur: Kaliteli malzeme, hızlı kurulum, kolaylık ve düşük maliyetlerdir. Soliren statik hesaplamaları yapılmış, siparişe göre tasarlanan çözümlerin yanı sıra, dünyaca kullanımı standartlaşmış yapı elementleriyle sorunsuz montajların kapısını aralar. Güneş pillerinin montajı Soliren ile birlikte karmaşık yapılar olmaktan çıkar ve keyifli bir oyuna dönüşür. Dünyanın önde gelen montaj seti firması Soliren, dünyanın pek çok yerinde bitirilmiş büyük PV santrallerinin anahtar teslim çözüm ortağıdır.

Soliren is a leading designer and producer of solar mounting systems that offer the freedom and flexibility, along with the speed, ease and low cost of installation. Soliren delivers custom-designed solutions using highly engineered mounting technology, backed by excellent end-to-end technical support. The system‘s components are produced from high quality aluminum within the company. With the volume of orders for large scale projects, the company is one of the world’s leading suppliers of PV and ST mounting systems.

Sonnenenergeiesysteme   [Git »]

SONNE PİSTON OTOMOTİV MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Piston ve krank Kasnağı İmali.

SONNE PISTON is established in 2006 as a partnership manufacturer company by AKR OTOMOTIV CO. and MEHMET ARSLAN OTOMOTIV CO. Since then Sonne Piston has been manufacturing pistons for Oil and Diesel Engines with the diameters between 65 mm and 200 mm under its brand name "SONNE". It has the capability producing and developing single and double ALFIN, Oil Cooled and Copper Bushed pistons for trucks, buses, tractors, marine and heavy duty applications.

Kolben und Kurbelwelletrommel   [Git »]

SOYDA OTOMOTİV TEKSTİL GIDA NAKLİYAT TURİZM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

SOYDA OTOMOTİV ; 1986 yılında kurucumuz Soydan SÜREN'in şahıs işletmesi olarak faaliyete geçmiş, otomotiv endüstrisi için güvenli kaliteli süspansiyon parçaları üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız; özel girişimciliğin seçkin örneği olarak globalleşen dünya otomotiv pazarında yerini alabilmek için 1999 yılında yenilenerek SOYDA OTOMOTİV TEKSTİL GIDA NAKLİYAT TURİZM SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. olarak tüzel kişilik kazanmıştır. SOYDA OTOMOTİV ; ürün gamına yeni ürünler ilave etmiş Sıcak ve soğuk dövme tekniği ile üretim tüm araçların rotil, rot başı, rot kolu, z rot, rotilli üretiminin de üretim bantlarının tamamını revize ederek yeni teknolojik gelişmelere paralel olarak CNC takım tezgahları ve ileri teknoloji ürünü özel amaçlı fonksiyonel üretim sistemleri ile üretim kapasitesini artırmıştır. Konya da Anadolu Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren firmamızın üretim tesislerinde Kalıp atölyesi, Sıcak soğuk dövme atölyesi, ısıl işlem atölyesi, talaşlı imalat atölyesi, kalite kontrol ve test istasyonlarında CAD-CAM ve MRP II gibi mühendislik sistemleri ile üretime destek vermektedir. Üretimin her aşamasında kaliteye önem vererek homojen kalite kontrol anlayışını geliştirmiş ve zengin tecrübesiyle çalışanlarının kalite bilenciyle dünya standartlarında üretim yapmanın gururunu duymaktadır.

Auto spare parts (rod, rod head, rotula) production

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen   [Git »]

SOYDEMİR POLYESTER

1995 yılından bu yana tırlara ait fiberglas yedek parçaları imalatı ve tamiratı koınusunda hizmet vermekteyiz.

MANUFACTURE AND REPAIR OF FIBERGLASS SPARE PARTS FOR TRUCKS

  [Git »]

SOYDEMİR TOPTAN YÜN VE YAPAĞI TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ

Yün Yıkama,Kurutma Ve Presleme İşlemleri.

Wool washing, drying and pressing

Wolle waschen, trocknen und pressen   [Git »]

Soylu Döküm Sanayi Ve Ticaret LTD.ŞTİ.

Firmamız Reçineli Kalıplama Sisteminde ''TEK PARÇA 3000 KĞ'' a kadar Sfero,Çelik ve Pik döküm anabaşlığı altında Vana dökümleri,İş makina ve otomotiv yedek parçaları,tarım makinaları yedek parçaları,haddehane dökümleri,çimento ve enerji sektörüne döküm üretimi yapmaktadır.

Construction Machinery Spare Parts,Automotive Spare parts,Agriculture Machine Spare Parts,Rolling Mill Spare parts,Concrete Pump Elbows

  [Git »]

SOYLU TRİKO TEKSTİL VE MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

NAMAZ TAKKESİ,HACI TAKKESİ, DANTEL TAKKE,BERE,ELDİVEN İMALATI VE SATIŞI

Production skullcap,beret ,knitwear

Herstellung von Käppchen, Mützen, Innenhosen, Strickwaren   [Git »]

Soyuğurlu Orman Urunleri

FIRMA 1978 YILINDAN BERI TURKIYEDE KONYADA MUTFAK SEKTORUNDE FAALIYET GOSTERMEKTEDIR. 1500 M2 KAPALI ALANDA 14 FARKLI ULKE ILE TICARET YAPMAKTA SON IKI YILDA ISE KENYA VE FAS OLMAK UZERE IKI FARKLI ULKEDE SHOWROOM VE OFISLER ACMISTIR.

we are manufacturer kitchen cabinet in turkey market.we have been experience since 30 years.apparently we have a office in kenya and in maroc.we have a 3 types kitchen cabinet doors. natural,high gloos and acyrlic.if you need a kitchen cabinet and accessories please contact with us. we can give compettive price and europa quality

  [Git »]

SOYUĞURLU ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT İTHALAT VE İHRACAT TİC.LTD.ŞTİ.

Mobilya Ve Malzemeleri,Mdf Kapak Üretimi.

Furniture and materials, mdf cover production

MDF Türen   [Git »]

SÖZBİR GENEL GIDA NAKLİYE VE İNŞAAT MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Helva,Tahin,Susam İmali.

Production of halva and sesame

Herstellung von Halva und Sesamprodukten   [Git »]

SÖZSEL TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"Sözsel Tarım Makinaları 1994 yılı Şubat ayında kurulmuş olup, üretimine başladığı tarım makinaları imalatını tüm hızıyla sürdürmektedir. Genç, dinamik ve deneyimli kadrosu ile ürettiği ürünlerde sektöründe marka olmuş ve ürünleri aranır hale gelmiştir. Sözsel Tarım satış öncesi ve sonrası müşterisine verdiği hizmetle ve sorumluluk anlayışıyla çalışan, sürekli kendini gelişmeye ve yeniliğe adayan imalatcı bir firmadır. Makinalarımız ; İzmir Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Konya Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi deney raporları ile kalitesini tescillemiş, ayrıca gelişmeleri takip ederek dünya standardı olan CE belgelerinide almış bulunmaktadır"

Harvesting machine, mower machine and the sugar beet harvester production

Herstellung von Getreide- und Grasmähmaschinen und Rübenerntemaschinen   [Git »]

SPC MADENCİLİK ENERJİ İNŞAAT SAN. TİC. A.Ş.

Endüstriyel Yapı, Beton Prefabrik, Çelik Konstrüksiyon alanlarında hizmet vermektedir.

Industrial Buildings, Concrete Prefabrication, Steel Construction

  [Git »]

SPEED METAL OTOMOTIV GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

2001 yılında kurulan SPEED METAL, üretimini kalıp hane ve imalat bölümü olmak üzere iki ayrı birimde gerçekleştirmektedir. İlk kurulum yıllarında küçük bir atölyede faaliyet gösteren SPEED METAL kazanmış olduğu müşteri güven ve memnuniyeti sonrası kısa süre içerisinde büyüyerek Anadolu Sanayi Sitesinde 1000 m2’lik kapalı alandan oluşan yeni yerine taşınmıştır. Günümüzde üretimini teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ışığında bu yerde gerçekleştiren SPEED METAL, oluşturmuş olduğu makine – tezgâh parkı ile müşterilerinden gelen talepleri sorunsuz olarak karşılayabilmektedir. Üretimini yaptığı tüm parçalara ait kalıp yapım işlerini de bünyesinde barındıran SPEED METAL, günümüz müşteri memnuniyetinin önemli kriterlerinden biri olan müşteri isteklerine hızlı cevap verme konusunda da bu özelliği bakımından avantaj sahibi durumdadır. İşletmemiz faaliyete başlama yılı dikkate alındığında yeni bir şirket olarak görünmesine rağmen, yapmış olduğu işler ve elde etmiş olduğu başarılar dikkate alındığında sektöründe köklü bir firma olarak göze çarpmaktadır. SPEED METAL, kısa zamanda göstermiş olduğu gelişimle kısa zamanda büyük işler başarılabileceğinin en büyük kanıtıdır. Teknoloji çağının getirmiş olduğu yenilikleri daha iyi takip edebilmek ve müşteri isteklerini taleplerden daha fazla karşılayabilmek amacıyla başlatmış olduğu sürekli iyileştirme çalışmalarını bu konuda uzman danışmanlar vasıtasıyla gerçekleştiren SPEED METAL, müşterilerini kendi takım arkadaşları olarak benimsemekte ve gerçekleştirilen iyileştirme çalışmalarında onların fikir ve görüşlerini ön planda tutmaktadır.

Sheet cutting and forming

Blechverarbeitung   [Git »]

SRC Makine

VİZYONUMUZ: SRC Makine olarak en büyük vizyonumuz müşteri memnuniyetini sağlayarak ulusal ve uluslar arası platformda üstün hizmetler veren bu doğrultuda marka kurum imajı oluşturan ve tercih edilen bir kurum olmaktır. Bunun yanında uygun ve esnek fiyat politikasıyla, makine sektöründe anahtar teslim sistemler kuran, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, değişime yön veren bir dünya markası olabilmek öncelikli hedeflerimizdendir. MİSYONUMUZ: Kurum olarak müşteri odaklı çalışmalarımıza devam ederek, üretimden kuruluma, satış sonrası servisten müşteri ilişkilerine kadar olan tüm süreçteki sorumluluklarını büyük bir hassasiyetle yerine getirerek, alanında lider, sürekli gelişen, kaliteyi ürün ve hizmetiyle harmanlayan bir firma kültürü yaratmak. SRC Makine olarak sektöre yön veren bir kurum olabilmek ve bunun yanında uluslar arası kalite standartlarına uygun ürün üreterek pazarda kalıcı bir yer edinmek firma olarak benimsediğimiz misyonumuzdur. HAKKIMIZDA SRC Makine 2006 yılında geçmiş yıllardan gelen tecrübesiyle, barındırdığı profesyonel ekibi ve geliştirdiği kalite anlayışıyla hizmete başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren sahip olduğu değerlerle profesyonel olarak çalışan SRC Makine her alanda kaliteyi ön planda tutmuş, satış sonrasında da müşterilerinin yanında olarak yenilikçi çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. Daima müşteri odaklı çalışan kurumumuz üretimin her aşamasında titizlikle çalışmalarına devam etmiş ve lider bir firma olmayı hedeflemiştir. Firmamız her zaman kaliteyi, üretmeyi, müşteri beklentilerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırarak ulusal ve uluslararası firma kimliği oluşturmayı prensip edinmiştir.

OUR VISION: As SRC Machine our biggest mission is to be an institution that gives supreme services at in national and international platform through providing customer satisfaction. Beside this, to be a world brand that leads changing, keeps forefront the user and personnel satisfaction, that builds turn key systems at machinery sector with competitive and flexible price policy. OUR MISSION: Our mission as institution is to create firm culture like a leader firm in its activity field, continuously developing, combining the quality together with product and its service through continuing our customer oriented studies, performing all responsibilities in great punctiliously from manufacturing to assembling, from after sales service to customer relations. As SRC Machine, our adopted mission is to get permanent place at the market through being a leader firm to the sector and beside this manufacturing products subject to international quality standards. ABOUT US In 2006, SRC machines began to give service together with its experience coming from previous years, its deployed professional team and developed quality understanding. SRC Machine that works professionally with its values since its establishment date kept forefront the quality at every field, had principle to produce innovative resolutions with its customers. Our institution that always works customer oriented has been continued its studies punctiliously and aimed to be a leader firm. Our firm always aimed to produce the quality, to meet customer expectations on time and properly. Through this aim, it had principle to compose a national and international firm through increasing product range.

  [Git »]

SS.AKŞEHİR-ILGIN VE CİVARI PANCAR EKİCİLERİ İSTİHSAL KOOPERATİFİ

Pancar ekicilerinin kooperatifler halinde teşkilatlanması; Türkiye Şeker Sanayii’nin genişletilmesi konusunda alınan kararların uygulama başlangıcı olan 1951 yılına rastlar. Fabrikaların kurulması için gerekli sermayenin oluşumu yanında, şeker endüstrisinin üretim faaliyetlerini meydana getirmek amacıyla, çiftçi potansiyelinden de yararlanılması fikri doğmuştur.Çiftçilerin münferiden fabrikaya ortak olmalarından ziyade, toplu halde meydana getirdikleri bir kuruluşun sermayeye katılması güçlenme yönünden daha uygun görülmüş ve 250–300 kişilik gruplar halinde bir araya gelme imkânı bulan çiftçiler Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifini kurmuşlardır.Böylece kooperatifleşme yolu ile çiftçinin teşkilatlanması başlamış ve kalkınma için gerekli adım atılmıştır. Bu teşebbüsle pancar üreticilerinin ilk kez teşkilatlanması ve kooperatif halinde şirket sermayesine sahip olması da bir dönüm noktası olmuştur. Bu atılımlar diğer şeker fabrikalarının kuruluşlarında da yapıcı rol oynamış ve şeker sanayiinin gelişme programının verimli unsuru olmuştur. Bu hareketle şeker sektöründe özelleştirmenin özel sektörün kooperatifler halinde öncülük ettiğinin güzel bir örneği olarak bakmak ve 50 yıl sonra özelleştirmenin üreticilere yapılmasının önemini daha iyi kavramak mümkündür.1951 yılında kurulan Adapazarı Pancar Ekicileri İstihsal Kooperatifini; yine aynı yıl kurulan Eskişehir, Amasya, Turhal, 1952 yılında; Kütahya, Akşehir-Ilgın, Uşak, Alpullu, Konya 1953 yılında; Kayseri, Burdur-Isparta, Balıkesir-Bursa, Erzurum, Erzincan, 1954 yılında, Elazığ, Malatya 1962 yılında; Ankara, 1963 yılında; Kastamonu, 1969 yılında Dinar Kooperatifinin kuruluşları izlemiştir. Kooperatifler 1972 yılında ise 1163 Sayılı Kooperatifler Kanunu gereğince kooperatiflerinin üst kuruluşu olan ‘PANKOBİRLİK’İ kurmuşlardır.Pankobirlik’in kurulmasıyla kooperatifler yeni bir döneme girmiş, daha sonra yeni şeker fabrikalarının faaliyete geçmelerine paralel olarak da 1980 yılında Afyon, 1983 yılında Muş, 1984 yılında Bor, 1985 yılında Ağrı, 1986 yılında Elbistan, 1990 yılında Samsun, Çorum ve Ereğli, 1991 yılında Erciş, 2000 yılında ise Sivas, Yozgat ve Kırşehir Pancar Kooperatifleri kurulmuş ve sayıları 31’e ulaşmıştır.

Pankobirlik is the General Directorate, representative and senior organization of Beet Cooperatives, which are performing supply, distribution, supervision and coordination of all kinds of inputs, which are being used during the agricultural activities of its partners with the capitals, formed by its members� efforts. Pankobirlik is established on 1972 as a result of studies, took a period more than 2 years, by 19 beet cooperatives and Turkish sugar factories Inc. and today is an enormous establishment, which has approximately 1.700.000 beet grower partners, who are sowing sugar beet in 64 cities of our country and 7500 settlements unit, and of which 31 beet cooperatives have 290 sales shops, and which is serving to its country and nation without having any support from the government with 7 cooperative sugar factories (Adapazarı, Amasya, Kayseri, Boğazlıyan, Konya, Çumra) and more than 50 agricultural participations. Today, Pankobirlik effectively functions in both economic and social aspects across the country with all its affiliates, either partnering or owning more than 50 industrial enterprises. Forming an example for all entities and organizations engaged with business in the country with its democratic structuring. Pankobirlik is the largest farmer organization of Turkey.

Herstellung von Ernteschaufel für Zuckerrüben   [Git »]

SS.HUĞLU AV TÜFEKLERİ İMALİ ALIM SATIM KÜÇÜK SANAT KOOPERATİFİ

Av Tüfeği İmali.

Shotgun production

Herstellung von Gewehren   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |