KONYA FIRMALARI - LISTE 77

SEZER KONVEYÖR BANT VE MAKİNE KAYIŞLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

  [Git »]

SEZERSAN MATBAACILIK VE AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş.

Soğuk Baskı Pvc.Flim,Selefon Baskı,Kuşe Kağıt Baskı.

Cold print pvc film, selefin (roll) print, glossy paper print

Kaltdruck, PVC Folien, Selefondruck, Glanzpapierdruck   [Git »]

SİENA YAZILIM & BİLGİSAYAR DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

NETSİS,BİLNEX,EL TERMNALİ,TERAZİ SATIŞ&SERVİS%DESTEK&TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ

  [Git »]

SİGORTAMAKS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Firmamız 2008 yılında Sigorta sektörüne adım atmıştır. Ağırlıklı müşteri profilimiz endüstri alanında faaliyet gösteren firmalardan oluşmaktadır. Bir işletmenin risk değerlendirmesinin yapılması ile birlikte, işyeri sigortalarından, makine kırılmalarına, iş kazalarından, nakliyat sigortalarına, finansal risklerden, alacak sigortalarına kadar işletmelerin ihtiyaç duyabileceği birçok konuda Sigortamaks çatısı altında çözüm üretilmektedir. Dünya'da konusunda lider Sigorta Şirketlerinin lisanslı ve yetkili acenteliğini yürüten firmamız hasarda da birebir hizmet sağlamakta ayrıca ülkemizde sigorta bilinicinin artırılmasına yönelik de çalışmalarını sürdürmektedir.

  [Git »]

SİLLELİ ÇALIŞKAN GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

Silleli Çalışkan A.Ş., 1940 yılından 2006 yılına kadar gıda ve ihtiyaç maddeleri pazarlaması alanında faaliyet göstermiş , 2006 yılında deterjan ve kozmetik sektöründe üretici olarak yer alma kararı alarak bu yönde yatırımlar yapmıştır. Büsan Organize Sanayi Bölgesinde halen yatırımlarına devam etmekte olan firmamız, başta Ravel markası olmak üzere 8 marka ile evsel ürünler, kozmetik ürünleri, oto bakım ürünleri, endüstriyel ürünler ve spesifik ürünlerle çok çeşitli müşteri gruplarına hizmet vermekteyiz. Firmamız üretim faaliyetlerinde, müşteri memnuniyetine azami önem vermenin yanı sıra dürüstlüğü, çevreye saygıyı, sağlığı, emniyeti, sürekli kendini geliştirmeyi ve kaliteyi ilke edinerek sürekli aranan marka haline gelmektedir.

Manufacturing of cleaning products

Herstellung von Reinigungsprodukten   [Git »]

SİM GELİNLİK İMALAT PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Nakış İşleme Ve Gelinlik İmali.

Embroidery and wedding dress production

Herstellung von Stickereien und Brautkleidern   [Git »]

SİMPA KAUÇUK PLASTİK POLİÜRETAN SIZDIRMAZLIK İML.SATIŞ LTD.ŞTİ.

SİMPA SIZDIRMAZLIK 1982 YILINDA KURULMUŞ VE 10.000 E VARAN ÜRÜN ÇEŞİDİ İLE 1.SINIF KALİTELİ KAUÇUK, SİLİKON, VİTON, PLASTİK, POLİÜRETAN İMALATI VE SATIŞI YAPMAKTADIR KALİTE VE GÜVEN REFERANSIMIZDIR.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ ESANJÖR PLAKA CONTA, KELEBEK VANA, RAKOR,SEPARATÖR,KAPAK,DOLUM CONTALARI,ORİNG,KARE, NUTRİNG,UV KUP,PAKİNG,VAKUM VANTUZLARI,DİYAFRAM MEMRAL ÇEŞİTLERİ,PNÖMATİK PİSTON KEÇELERİ,VİBRASYON BAGLANTI TAKOZLARI,FREN VİSTİNAVUZ KÖRÜKLERİ,FİLTRE KLEMP BAGLANTI CONTALARI,TAMİR TAKIMLARI VE ÖZEL İMALATLAR İTİNA İLE İMAL EDİLİR...

  [Git »]

SİMPA SIZDIRMAZLIK LTD.ŞTİ.

SİMPA SIZDIRMAZLIK 1982 YILINDA KURULMUŞ VE 10.000 E VARAN ÜRÜN ÇEŞİDİ İLE 1.SINIF KALİDELİ KAUÇUK, SİLİKON, VİTON, PLASTİK, POLİÜRETAN İMALATI VE SATIŞI YAPMAKTADIR KALİTE VE GÜVEN REFERANSIMIZDIR SAYGILAR...

İMALAT YAPTIGIMIZ KURULUŞLAR OTOMOTİV TAMİR TAKIMLARI,İŞ MAKİNALARI,SÜT,MEYVE SUYU, COLA, YAĞ FABRİLARI GIDA MAKİNALARINA, AĞIR BAKIM,RESMİ KURULUŞLAR GİBİ BİR ÇOK FİRMA VE KURULUŞLARA GEREK YEDEK PARÇA GEREKSE ÖZEL İMALATLAR ÜRETİLMEKTEDİR REFERANSIMIZ KALİTE VE GÜVENDİR...

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİ ESANJÖR PLAKA CONTALARI, KELEBEK VANA CON.RAKOR CON.SEPERATÖR CON.,KARERİNG,ORİNG,UKUP, NUTRİNG,PAKİNG, DİYAFRAM, VANTUZLAR, FREN KÖRÜK VE TAMİR YAKIMLARI, TİTREŞİM TAKOZLARI VE ÖZEL SİPARİŞLERİNİZ KALİTELİ OLARAK İMAL EDİLİR. NOT:SÜT SAĞIM MEME LASTİKLERİ POLİÜRETAN OLARAK İMALATIMIZ EN KISA ZAMANDA BAŞLIYACAKTIR SAYGILAR...   [Git »]

SİMYA HİDROLİK PNÖMATİK ELEKTRONİK MAKİNA İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Hidrolik ve pnömatik otomasyon, hidrolik güç ünitesi imalatı, hidrolik silindir imalatı, özel amaçlı makina imalatı, test makinası imalatı, hühendislik hizmetleri, danışmanlık, eğitim.

Hydraulic and pneumatic automation, manufacturing of hydraulic power unit, hydraulic cylinder manufacture, manufacture of special purpose machine, test machine manufacturing, engineering services, consulting, training.

Hydraulische und pneumatische Automatisierung, Fertigung von Hydraulikaggregat, Hydraulikzylinder Herstellung, Herstellung von Sondermaschinen-, Test-Maschinenbau, Engineering-Dienstleistungen, Beratung, Training.   [Git »]

SİNANLI TANKER DORSE METAL OTOMOTİV VE NAKLİYE SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Sinanlı tanker dorse metal nakliye sanayi limitet şirketi temelleri 1982 yılarına kadar dayanmakta olup sektöründe 26 yılı geride bırakmış bir firma olarak güven üretmeye devam etmektedir. Sektörünün öncüllerinden olan ve sürekli gelişime dayalı daha profesyonel yaklaşım daha üstün hizmet ve daha uzman çalışan politikasıyla sizlerin yanında olmanın gururunu duymaktayız. Sürekli olarak gelişen akaryakıt sektöründe hizmetlerinde sınır tanımayan Sinanlı tanker Arge çalışmalarına verdiği önemle de gerek siz değerli müşterilimiz olsun gerekse sektöründe olsun hep ilk sıralarda olmanın verdiği mutluluğu yaşamaktadır. Ürünlerini kalite belgeleriyle tescillendiren ve ıso 9001 2000 sertifikasıyla da yurtdışında bir çok ülkeye ihracat yapan firmamız her geçen gün ürün portveyini ve üretim oranını yükselterek kendini yenilemekte ve Her türlü Akaryakıt Tankeri, Dorse ,römork Yarı Römork ,Ürün Depolama Kazanları ve Su Arazözleriyle mamulleriyle hizmet vermektedir. Değişen dünya teknolojisi ve artan ihtiyaç oranının karşılanmasında kendi üzerine düşenin hep daha iyisini yapmayı hedefleyen firmamız ilk günkü gibi kalite ve güven üreterek siz değerli Müşterilerimizin yanında olmaya çalışacaktır.

Sinanli Tanker Metal Transport LTD Corporation has started working in 1982 and working since,26 years of history on sector working with quality and trust. As the lead of the sector,we are proudly serving you the best quality and Professional helping with our heads straight. We would like to say that, Sinanlı Tanker Search and development systems are working with fulltime to give you the best customer service and quality always with the quality certificates of ISO 9001 and ISO 2000,at the same time,we are exporting and transporting all kind of fuel-oil tankers,half trailer,trailer,truck case and water tanks with confidence. We are fully serving you with our latest technology and giving answers to chancing world technology and increasing feel of need in the sector.

  [Git »]

SİSTEM DALGIÇ POMPA BOB.ELEK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

4"5"6"7"8"10" inç döküm ve paslanmaz dalgıç pompa imalatı yapmaktadır.

4"5"6"7"8"10 inc engaged in the production of cast iron and stainless steel submersible pump.

4"5"6"7"8"10" tätig in der Herstellung von Gusseisen und Edelstahl Tauchpumpe."   [Git »]

sistem makina san tiç ltd şti

  [Git »]

Sistem Yapı Elemanları San. Tic. Ltd. Şti.

  [Git »]

sitesistem

apartman ve sitelere profesyonel anlamda asistanlık hizmetleri

  [Git »]

SM SARAYLI İÇ DIŞ TİCARET PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT TAAHHÜT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1990 yılında kurulan firmamız halen 3. Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında üretimini devam ettirmektedir. Yüksek kalite standartlarında seri imalat felsefesi ile üretim yapan Konya Saraylı, üretime başladığı günden bu yana sürekli gelişim göstermiş, kalite ve teknoloji yatırımlarını sürdürmüştür. ulaştığı üretim kapasitesi ile mevcut fabrikası ihtiyaca cevap vermeyince, inşaatını ve makine yatırımlarını tamamladığı yeni fabrikasına Temmuz 2007'de taşınmıştır. Toplam 70.000 m2 açık alanda kurulu 32.000 m2'lik bu yeni fabrika ile Konya Saraylı, sektöründe dünyanın en büyük üreticileri arasında yerini almıştır. Robot destekli elektrostatik toz boya, tam otomatik kuurtmalık üretim ve uluslararası normlara uygunluğu ve sağlamlığı garanti edilen merdiven üretim hatlarına sahip olan Konya Saraylı ev gereçleri sektörünün en hızlı gelişen firmasıdır. Müşteri geri bildirimleri ile beslenen ar-ge departmanımız bugün tüm dünyanın beğenisini kazanmış modelleri ile 30'un üzerinde ülkeyi Saraylı kalitesi ile tanıştırmıştır. Her zaman kalite, daima müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden Konya Saraylı var olduğu müddetçe yenilik ve gelişmelerini sürdürecektir.

Our company which was established in 1990 is stil continuing its activities in the Industrial Zone 3 in Konya / TURKEY. Konya Sarayli, focusing on automation with high tech standarts, has improved its capacity and continued its investments on quality and technology day by day since it was established. Since its present production facility is not enough for its production capacity, it has completed his new production facility is not enough for its production facility and moved there on July 2007. Konya Sarayli, with its new factory building on 32.000 m2 closed area and totaly on 70.000 m2, became one of the biggest manufacturer in its sector. Konya Sarayli which has the electro - static stainless robot technology painting ststem and full automatic laundry drying frame line and line for the ladders which is produced according to the international norms, is one of the fastest grown company in the household sector. Today, our R&D department has introduced Sarayli quality to more than 30 different countries with its models which is preferred by the entire world with the feedbacks coming from its customers. Konya Sarayli will always continue to make innovations and developments focusing on quality and customer satisfaction.

Bügelbretter, Aluleiter   [Git »]

SMI GRUP

  [Git »]

SMM MADENCİLİK OTO. YED. PARÇ. LTD. ŞTİ.

Firmamız 2007 yılında, Karaman-Kâzımkarabekir bölgesinde “SMM Madencilik” adı altında faaliyetlerine başlamıştır Yıllık üretim kapasitemiz 4800 metreküp olup, ürün yelpazemizde yer alan Montana Silver Ice, Blue Grey ve Absolute Black ürünlerini müşterilerimizin beğenisine sunmuş bulunmaktayız.

Our company have started to service in 2007, where located on area of Karaman/Kazimkarabekir with under the name of “SMM Mining”. The annual production capacity is 4800 m3 and we’ve represented our products to customers liking which are taking part in our product range and named with Montana Silver Ice, Blue-Grey and Absolute Black.

  [Git »]

sofuoglu tava

  [Git »]

Solid Medya

2009 Yılın\'da Yasin AKBIYIK Tarafından Kurulan Ajansımız Geleceğe Doğru Adım ve Stratejik Çalışmaları İle Devam Etmektedir. Ajansımız Geçmişten Gelen Güç ve Bilgisi Haricinde Kapsamlı Müşteri Marka Dostları İle Günümüzün Yenilenen Çalışmalarına Uyum Göstererek Gelişmektedir. Genç Kuruluş Olan Ajansımız 7 Yılda Sektör Yıldızlarının Arasına Girmeye Hak Kazanmıştır. Görsel açıdan hayal ettiklerinizin bir tık ötesini özel tasarımlarla görmenizi sağlayan, görsel etkileyiciğinin yanı sıra, teknik olarak da tamamen işlevsellik odaklı ve web standartlarını zorlayacak projeler üretmektedir. Farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle markanızı oluşturuyor, kimi zaman da markanızı devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli, farklı ve kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz. Website tasarımlarının yanı sıra, geniş hizmet portföyümüz ile kurumsal markalara web programlama, hosting, domain, sunucu barındırma, arama motoru optimizasyonu, Google Adwords, e-ticaret, marka tescili, branding çalışması ve sosyal medya hizmeti de veriyoruz. Kısacası sizi yormadan, tek ve doğru adresten ilerlemenizi sağlıyoruz… Çeşitli Kurum ve Kuruluşların Beğenileri İle Alınan Ödül Nişanlarımız İle Gurur İle Yolumuza Ara Vermeden Devam Etmekteyiz. Ajans Bünyemizdeki Tüm Çalışma Arkadaşlarımız İle Ortak Aldığımız Fikir Birliği İle Diğer Firmalara Göre Daha Kaliteli Çalışmalar Ortaya Koymaktayız. Firmamızın Kuruluş Gününde Olduğu Gibi Ek İşimiz Değil Tek İşimiz Politikası Üzerinde Sizlere Daha Kapsamlı İşler Teslim Ediyoruz. Firma Ailemizde Çalışan Personelimiz Firmanın İnsan Vicudundaki Organlar Gibi Olduğu İçin Ayrılmaz Bir Bütünüz. Firmanız İle Gelişmiş Teknolojilerde Beraber Yürümekden Onur Duyarız. İster A Sınıfı İster Z Sınıfı Şirket Sahibi Olun Bizler İçin Kalite Her Zaman Oluşturduğumuz Sınıfta Değil Yolda Olur. Bünyemizdeki birçok yetkin ekip arkadaşlarımız ile saat, gün tatil bilmeksizin 7-12, 365 gün süren operason ekibimiz ile sizlere hizmet veriyor, işinize, emeğnize, sitelerinize katkı sağlıyoruz. Bize sevdiğimiz işi yapma fırsatı veren şirketimizin bugünlere gelmesini sağlayan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

  [Git »]

SOLİMPEKS DIŞ TİCARET A.Ş.

Solimpeks’in Marvel ve Wunder markaları başta Almanya ve İspanya olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde özel olarak talep edilmektedir. Marvel, Avustralya ve ABD’de en verimli ikinci kollektör seçilmiştir. Wunder ise İspanya ve İtalya’da en çok satan kollektör arasında yer alırken Almanya’da BAFA listesine girmeyi başarmıştır. Wunder CNP modeli tüm dünyada büyük çaptaki projelerde kullanılan, verim/fiyat dengesinin optimum olduğu bir üründür. Hem su ısıtma hem de elektrik enerjisi elde etmenin tek bir panelde gerçekleştiği Solimpeks PV-T, iki yıl süre ile Almanya ve İngiltere’de denenmiş ve Alman ISFH testlerini geçmeyi başarmış kendine özgü teknolojisi ile dünyadaki tek hibrit kollektör markasıdır. Almanya'nın onayladığı sınırlı sayıdaki solar kollektörlerin üreticisi olan Solimpeks, ürünleri dünyada genel geçer 18 kalite sertifikasına sahiptir.

Solimpeks was founded in Konya, by professionals that have 3 generations of experience in renewable energy field. The company became the biggest exporter of Turkey within a short time with its high quality solar panels. Holding 18 quality certificates and multiple awards for environment friendliness, Solimpeks invested in technology by focusing in R&D Works and achieved to produce one of the first hybrid collectors in the world. Being listed in one of the world’s top 10 companies, Solimpeks continues to contribute in renewable energy field by expanding its production techniques.

Herstellung von Wasserheizsystemen mit Solarenergie   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |