KONYA FIRMALARI - LISTE 76

SEMPA ELEKTRİK MOTOR SATIŞI POMPA İMALATI DEMİR TİCARETİ İTHALAT VE İHR.SAN.LTD.ŞTİ.

"Sempa Ltd. Şti. 1972 yılında MSM adı altında Konya bölgesinde yüzeysel suların pompa ihtiyacını karşılamak amacıyla Konya Meram Sanayi ‘nde kurulmuştur. 1989 yılında yüzey sularında ki çekilmelere bağlı olarak düşey milli derin kuyu pompalarının imalatına başlanmıştır. 1993 yılında tarımsal sulama yapılan arazilerden elektrik hatlarının geçmesi dolayısıyla dalgıç imalatına başlanmıştır. 2000 li yıllara doğru inşaat sektöründe gelişmelere bağlı olarak hidrofor pompa ve atıksu pompa ihtiyacını karşılamak amacıyla ürün yelpazesini daha da genişleterek sektörün öncü bir firması haline gelmiştir. Pompa sektöründe profesyonel çalışmaya önem veren firmamız kaliteli ürünler üretmek ve geliştirmek için takım tezgahları parkını sürekli geliştirerek modernize etmiş buna bağlı olarak pazardaki kalitesinden taviz vermeyerek fiyat dengesinide sağlamıştır. Üretilen tüm pompalarımız TSE Kalite ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir. Kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atan firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve kaliteli ürünler sunabilmek için 2004 yılında Büsan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 3800 m² kapalı ,1200 m² açık alana sahip yeni fabrikasına taşınmıştır."

Sempa Limited Company was established in 1972 in Konya Meram Industry by the name of MSM to meet the need of pump for the surface water in Konya Region and engaged in the business with manufacture the horizantal axis centrifugal pumps. Sempa Limited Company has been manufacturing the vertical axis deep well pumps since 1989 to depend on the decreasing the surface water level and the submersible pumps since 1993 because of the passing the electrical line on the surface where doing agricultural irrigation. Sempa has started the manufacturing the hydrophor pumps and waste water pumps to meet the need of developing building sector and developed the product range more and more so became a leader firm in this sector. As a SEMPA LTD.CO. we are professionaly managed by highly experienced personnel in the areas of design , manufacturing and marketing and are the one of the leading manufacturing of pumps under the own trade mark SEMPOMP and manufactures the pumps with unique quality and are competitive priced. Quality of all products of Sempa Ltd.Co. is certified by TS-EN-ISO 9001:2000 Quailty Management System. In 2004 we have moved in the new own factory which has 3800 m² close ,1200 m² open area at Busan Industrial Zone to give the best service and present the best quality product.

Herstellung von Wasserpumpen   [Git »]

SENA PLASTİK VE AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş.

Plastik Poşet Ve Ambalaj İmali.

Plastic bag and packing materials production

Herstellung von Plastiktüten und Verpackung   [Git »]

Senao

Senao Telsiz Telefon Gezici Tamir Servisi

  [Git »]

SENCEROĞLU MAKİNA SANAYİ

Her türlü Cnc Torna fason imalatı yapılır.

  [Git »]

SENKAP AMBALAJ

FIRMAMIZ KONYA'DA PP TARIM İLACI KAPAĞI VE ÜRETİM SAKSISI ÜRETMEKTEDİR.

WE MANUFACTURE CAPS FOR LIQUID FERTILIZER AND PESTICIDE IN KONYA IN TURKEY.IN BESIDES WE MANUFACTURE PLANTING POTS AND EXPORT TO EUROPEAN COUNTRIES.

  [Git »]

SENTA PLASTİK LTD.ŞTİ.

FİRMAMIZ HDPE PLASTİK TARIM İLACI VE SIVI GÜBRE BİDONLARI İMALATI YAPIYOR.

WE MANUFACTURE HDPE BOTTLES FOR PESTICIDE AND LIQUID FERTILIZER IN KONYA IN TURKEY.

  [Git »]

SENTOSA ÖRME TRİKO KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Bay,Bayan Örme Triko Konfeksiyon İmali.

Production of woman & man knitwear confection products

Herstellung von Strickwarenkonfektion für Damen und Herren   [Git »]

SER GROUP GIDA İNŞAAT PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş

1999 yılından bugüne Konya - Adana devlet yolu üzerinde 102.000 m² açık alanda kurulu 7.500 m²'lik kapalı üretim ve depo sahasında faaliyet göstermektedir. Ser Group A.Ş. en modern üretim teknolojileri ile donatılmış üretim tesislerinde, Serdoor köpük pvc iç mekan kapıları, Serpol transparan kompakt pvc levha, lambiri duvar kaplama levhaları üretmekte ve pazarlamaktadır. İnşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu dekoratif özelliklerinin yanında, uzun süreli kullanım ve çok fonksiyonlu pvc iç mekan kapılarının yanı sıra 2005'in son çeyreğinden itibaren pvc kaplı ahşap kapıların üretimini de başarı ile gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Ser Group sektördeki yerini her geçen gün biraz daha geliştirmekte ve vazgeçilmez olma yolunda emin adımlarla yürümektedir. Serdoor pvc ahşap iç mekan kapı sistemleri Ser Group A.Ş.'nin temel kalite felsefesi olan toplam kalite yönetimi bilinci ile üretilmekte ve her geçen gün daha da geliştirilmektedir.

Has been active in the 102.000meter square outdoors area and 7.500 meter square indoors manufacture and warehousing facilities situated on the Konya-Adana state highway since 1999. Ser Group Inc.is producing and marketing Serdoor foam pvc interior doors,Serpol foam pvc boards,Serpol transparent compact pvc boards,Serpol compact pvc boards,sandwich panels made with the use of pvc boards,hanging ceiling panels,panel wall coanting boards;within its manufacturing facilities aquipped wiht the hinghest production technologies. Ser Group Inc.is righteously proud of having been able to manufacture pvc interior doors,as well as pvc coated wooden dorrs since the last quarter of 2005,aside from the decorative qualities required by the constrution sector. Serdoor pvc and wooden interior door systems is being manufactured with the integrated total quality management consciousness that comprises thr main quality philosophy of Ser Group,and thus improved with each passing day.

Herstellung von Platten und Türen aus Plastik   [Git »]

SERAY METAL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Sac İmali.

Manufacture of profile sheets

Herstellung von Blechprofilen   [Git »]

SERHAT KOMPOZİT OTO YEDEK PARÇA VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

1988 yılından itibaren oto yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2003 yılında faaliyetlerini Volkswagen, Audi, Seat, Skoda araçlarının yedek parça imalat, ithalat, ihracat ve toptan satış alanlarına yönlendirerek kısa sürede önemli aşamalar kaydetmiştir. Hedeflerini ileri teknoloji ürünleri, kalite kontrolü, etkin stok ve satış yönetimi ile müşteri odaklı satış prensibi üzerine kuran firmamız sektöründe hep yeni yatırımlar yapmanın azim ve kararlılığı içerisindedir. Siz Sayın Meslektaşlarımızın şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bize vereceğiniz öneri ve desteklerle hep beraber çok önemli işler başaracağımıza inancımız tamdır.

Our company which is dealing with auto spare parts sector since 1988 is oriented its efforts at Volkswagen, Audi, Seat, Skoda group since 2003 and achived important progression in production, export, import, and wholesale in so short time period. We based our targets on high technology products, quality control, efficient stock, and sales management with customer oriented marketing principals and focused to go on new investments in our sector. We are sure about that we will achive very important target all together with your advises and supports.

Landmaschinenfelgen   [Git »]

Serhun Gıda Kimya Sanayi Ticaret Ltd Şti

  [Git »]

Seri Mermer Granit Çimstone

  [Git »]

SERİN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1972’de Konya’da küçük bir torna atölyesi olarak kurulan Serin Treyler, nakliye sektörüne treyler dingilleri üreterek hizmet vermeye başladı.O yıllarda küçük bir firma olmasına rağmen Ortadoğu ülkelerine treyler dingili ihraç eden Serin Treyler, 1980 yılında üretimine başladığı konteyner taşıyıcı römorklarla sektör içinde etkin bir firma olmaya başladı.Maddi kazançtan da öte kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren Serin Treyler izlediği bu politikanın karşılığını sektörden fazlasıyla aldı ve kısa bir zaman içinde tutulan bir marka haline geldi.Pazarın genişlemesiyle ve artan talep üzerine Serin Treyler 1991 yılında 2. organize sanayindeki fabrikasyna taşındı.Üretimini günümüz teknolojisinin yatırımlarıyla destekleyerek makine parkı yatırımına yönelen Serin, bu yılda Konya 2. OSB deki 12,000 m2 alanına ilave olarak Konya 3. OSB de 20 bin m2 alan üzerinde kurulu 12 bin m2 kapalı alanda ikinci fabrikasını üretime açtı.Anadolu’nun bağrı Konya’da, Avrupa standartlarında araç üretmekten,ülke ekonomisine sağladığımız katkıdan ve bu sayede 300 kişiye istihdam sağlamaktan gurur duyuyoruz. 

Serine Makina was founded in 1972 as a small plane workshop. In beginning, we produced axles for semi trailers in transport sector.As a small company, we started to export the trailer and  axles for the Middle East, and the beginning of the year 1980 with the production of container trailers in this sector our company has become an profitable and promising company.Company policy is that their customers are always satisfied with their products. And with this policy in a very short time we have become a brand in this sector.Expanding markets and growing demand for our products, 1991 we have moved the factory to (2nd Industrial Zone)Serine MAKINE most of the production process is highly equipped with  technology for producing high quality products.Therefore, as an appendix to the first factory, which is 2.OSB 12,000 m2 has been added another factory which is located on 3.osb 20 000 m2 open areas 12 000 m2 closed areas.On this occasion we are proud of the company from the Central Anatolia that can make products by European directives and regulations established from EEC for a trailers, currently for securing good services for our customers we have employed  300 workers.

Herstellung von Pritschen   [Git »]

SERİN OTOMOTİV SAN. TİC.A.Ş

1972’de Konya’da küçük bir torna atölyesi olarak kurulan Serin Treyler, nakliye sektörüne treyler dingilleri üreterek hizmet vermeye başladı. O yıllarda küçük bir firma olmasına rağmen Ortadoğu ülkelerine treyler dingili ihraç eden Serin Treyler, 1980 yılında üretimine başladığı konteyner taşıyıcı römorklarla sektör içinde etkin bir firma olmaya başladı. Maddi kazançtan da öte kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren Serin Treyler izlediği bu politikanın karşılığını sektörden fazlasıyla aldı ve kısa bir zaman içinde tutulan bir marka haline geldi. Pazarın genişlemesiyle ve artan talep üzerine Serin Treyler 1991 yılında 2. organize sanayindeki fabrikasyna taşındı. Üretimini günümüz teknolojisinin yatırımlarıyla destekleyerek makine parkı yatırımına yönelen Serin, bu yılda Konya 2. OSB deki 12,000 m2 alanına ilave olarak Konya 3. OSB de 20 bin m2 alan üzerinde kurulu 12 bin m2 kapalı alanda ikinci fabrikasını üretime açtı. Anadolu’nun bağrı Konya’da, Avrupa standartlarında araç üretmekten,ülke ekonomisine sağladığımız katkıdan ve bu sayede 300 kişiye istihdam sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Trailer and semi trailer production

Herstellung von Anhaengern   [Git »]

SERPA ELEKTRİK PANO PLASTİK BOYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Elektrik Panolarının İmalatı.

Electric panel production

Herstellung von Strompanellen   [Git »]

SERT ÇELİK PULLUK BIÇAKLARI SANAYİ VE METAL TİC.LTD.ŞTİ.

"1972 Yılında kuruluşumuzdan bu yana, çok çeşitli pulluk uç demirleri, Kültüvatör Kazayakları Uç demirleri üretimi yapmaktayız. Sert Çelik firması olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve başarı ile ilke edindiğimiz kaliteli, sağlam ve garantili üretimler yapmaktayız. Firmamızın ürünleri Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı, Tarım Alet ve Makineleri Test Merkezi Müdürlüğü test raporludur. 45-50 (RSD-C) sertlikte ve uç kısımları çelik dolguludur. Çarpma ve darbelere karşı emsallerinden üstün ve dayanma mukavemeti yüksektir. Teknolojik yeniliklerden de faydalanarak yapmış olduğumuz yatırımlarla en son teknoloji üretim cihazlarımızla değerli çiftçilerimize ve sanayicilerimize hizmet vermekteyiz."

"We have produced various cultivator spares plowshares and points since our establismentin 1972. We have also produced strong and quality productions with experiment and succesful that we gouned along years as ser Sert Çelik Firm. Productions of our fir are reported by the ministry of agriculture and the teste center of Agrıcultural machines.Our puroductions are RSD-C hardness and point parts are filling with steel againist to shocks.They are more aduanced and resti stant thon similars. We have served to farmers and industrialists with the last techoologic newness and our investments."

Herstellung von Agrargeräten (Pflugmesser)   [Git »]

SERTEL MAKİNA OTOMOTİV İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

" Sertel Makina’nın temeli 1961 yılında atılmıştır. İmalata, at arabası üretimi ve tamiri ile başlayan firmamız, 1964 yıllarında tarımdaki önemi fark ederek tarım aletleri üretimine başlamıştır. 1965 yılından sonra tarım sektöründeki değişim ve modern tarım Makinalarının sektöre girmesi ile traktör römorku üretimine yönelmiştir"

Reinforcing axle production

Herstellung von verstärkten Achsen   [Git »]

SERVET OFSET MATBAACILIK OTOMOTİV VE TARIM ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ.

Muhtelif Matbaacılık İşleri

Various printing works

Verschiedene Druckereidienstleistungen   [Git »]

SEY-KA UN YEM PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Un İmali.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

SEYHAN DEMİR DOĞRAMA TAHSİN SEYREK

Çelik Konstrüksiyon Ve Demir Doğrama İmali.

Steel construction and iron fittings

Stahlkonstruktion und Eisenzimmerwerk   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |