KONYA FIRMALARI - LISTE 75

SELÇUK MAKİNA ISIL İŞLEM ÇELİK TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ.

Isıl İşlem

Heat treatment

Hitzebehandlungen   [Git »]

SELÇUK TARIM ÜRÜNLERİ VE GIDA MADDELERİ PAZARLAMA TİC.LTD.ŞTİ.

"Selçuk Ticaret Olarak 1960 yılında Konya Ereğlisi'nde hububat,bakliyat ve un ticareti ile faaliyete geçtik.1960-1970 yılları arası Konya Ereğlisi'nde faaliyetimize devam ettik.1971 yılında şirketimizi İzmir'e taşıyarak Sinangil Unları'nın Ege Bölgesi Bayiliğini yaptık.1978 yılından itibaren şu anda faaliyet gösterdiğimiz Konya merkezli Selçuk Tarım Ürünleri ve Gıda Maddeleri Paz.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti'ni kurduk. Şirketimizin değişmeyecek ana prensibi KALİTE,GÜVEN VE GÜLERYÜZLÜ hizmettir.Hedefimiz ise içte ve dışta aranan tercih edilen bir firma olarak faaliyetimizi sürdürmektedir."

Pulse calibration and packing, feed production

Verpackung und Kalibrierung von Hülsenfrüchten (Mehlherstellung)   [Git »]

SELÇUK ÜMİT TARIM JANTLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Yıl 1974. Konyada üretilen tarım römorklarına jant üretmek için beş ortak biraraya gelir. Tek hedef, tarım römorkları ve su tankerlerinin 16" ölçüsündeki jantlarını Konyada üretmektir. Sonraki yıllarda yine Konyada üretilen diğer tarım makinelerı olan MİBZER ve PATOS için de jantlar üretilir. Tarım makineleri çeşitlendikçe Ümit Jantın üretimi de çeşitlenir, çoğalır. Bugün ikinci kuşak tarafından idare edilen Ümit Jant 8" ile 38" arasında tarım makinelerinden iş makinelerine, özel hizmet jantlarından traktör jantlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. "Jant ihtiyacınız mı var, Ümit Jant'ı arayınız." Bu bir hedef değil, yılların birikiminin getirdiği bir sonuçtur. Özel bir makine geliştiren üretici de, çok eski model fork liftinin veya traktörünün jantını bulamayan kullanıcı da ÜMİT JANTI aramaktadır. Hatta, elinde kullanım dışı kalmış eski uçak lastiklerine sahip olanlarda... Çevre kirliliği meydana getirecek olan uçak lastiklerine ÖZEL JANT üreterek tarımın hizmetine vermek ÜMİT JANTIN bir başarısıdır. PİVOT sulama sistemlerinin geniş tabanlı 24" jantlarını Türkiyede ilk defa üretmek de ÜMİT JANT'ın başarısıdır. Yine geniş tabanlı tubeles 10X80X12 lastiklerinin jantlarını üreten İLK ve TEK kuruluş Ümit Jant Olmuştur. İhtiyacınız jant ise, biz buradayız.

The year was 1974, five partners came together to manufacture wheel rim for agricultural trailers in Konya. Their single objective was to manufacture 16” wheel rims for agricultural trailers and water tankers. In subsequent years, wheel rims for MIBZER and PATOS which are other agricultural machinery, were also produced. The production capacity of Umit Jant continued to increase including a wide variety of agricultural machineries. At present, Umit jant which is managed by second generation ownership is servicing a wide spectrum of wheel rims needs ranging between 8” and 38” for agricultural machinery, construction equipments, specialty equipments and tractors. “If You have rim needs, call the Ümit Jant." This is not an accident; it is the result of years of accumulation of experience. A manufacturer of special machine or user who couldn't find wheel rim of very old model fork lift or tractor, both of them call UMIT JANT. Even people who has the old plane wheels that is out of order. UMIT JANT was successful in replacing the old agricultural plane wheels that cause the environment pollution with specially produced rims Production of broad-based 24" rims of Pivot irrigation systems for the first time in Turkey is also another success of UMIT JANT. Again ÜMIT JANT has been the only and the first organization to produce rims of broad-based tubeless 10x80x12 sized wheels. If you need rims; We are here.

Herstellung von Landmaschinenriemen   [Git »]

SELÇUKLU KONALSAN ALÜMİNYUM METAL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Alüminyum Disk İmali.

Aliminium disc production

Herstellung von Aluscheiben   [Git »]

SELÇUKLU MERMER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.BEYŞEHİR ŞB.

Mermer İmali.( Kesim Ve Şekillendirme)

Block marble processing

Marmorherstellung   [Git »]

Selçuklu Sanat Galerisi

Sanatsal Resim&Çerçeve ,Hediyelik Eşya, Tuval İmalatı

art, frame, exhibitions

  [Git »]

selçuklu tip

iso iso 9001

de   [Git »]

SELEFA METALURJİ METAL MAKİNE İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Pik,Sfero,Çelik Ve Alüminyum Döküm İmali.

Cast iron, steel and sphero casting production

Pik, Sfero und Stahlguss   [Git »]

SELEN AY Petrol istasyonu kanopisi imalat Konya

SELEN AY Kanopi,tonoz,kanopi imalatı,kanopi yapımı,kanopi çatı,benzinlik araba yıkama yeri,çelik kanopi,akaryakıt istasyonu kanopi,benzinlik kanopi,kanopi asma tavan,çelik konstrüksiyon kanopi,totem tabela,tonoz,beşik tonoz,yelken tonoz,kaburgalı tonoz,çapraz tonoz,Çelik kanopi fiyatları Konya,akaryakıt istasyonu araç yıkama yeri,benzinlik araba yıkama yeri imalatı,totem tabela imalatı,totem tabela dikilmesi,benzinlik kanopi sistemleri imalat montaj işleri,araç yıkama kanopileri,polikarbonat tonoz çatı sistemleri,yıkama kanopi sistemleri imalat,montaj hizmetleri,polikarbonat çatı,tonoz çatı,markiz çatı sistemleri imalat,montaj hizmetleri

  [Git »]

SELET ENTEGRE ET VE SÜT ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

ttifak Holding’in tarım ve hayvancılık markası Selet, kuruluş yılı olan 1993’ten bu yana hızla gelişmiş ve kendi sektöründeki ileri teknolojik imkânları kullanması ile farklılaşmıştır. Selet üretiminin her aşamasını kontrolünde tutmakta, özenle seçilmiş hayvanları besleyip yetiştirmekte, sağlıklı hayvanlardan elde ettiği etleri işlemekte ve paketlemektedir. Selet şu anda Konya – Ankara yolu 20. Km. de bulunan Tömek Zirai Alanları ile Küçükbaş Besi Tesisi, Ereğli Yolu 18. Km. de bulunan Tatlıcak Büyükbaş Besi Tesisi, Konya – Akören yolu üzerinde bulunan Pamukçu Tesisi ve Konya - Adana Yolu üzerinde bulunan Selet Entegre Et Tesisi olmak üzere beş ayrı tesiste faaliyetini sürdürmektedir.

Animal feed production

Herstellung von Tierfutter   [Git »]

selfarma aşı ilaç ltd şti

  [Git »]

SELLER METAL LTD ŞTİ

Firmamız metal islem ve makina sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız sac işleme makinalarının satışında sektöre yeni bir soluk getirmektedir. CNC Abkant presler, cakalar, motorlu giyotinler, giyotin makaslar, hidrolik presler ve motorlu testereler bünyemizde mevcuttur.Sıfır ve ikinci el showroom ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Firmamız ayrıca krom nikel, st37 52, galvanizli sac satışı ve oksijen, plazma ve makas kesimi ve pres büküm faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Our company is active in metal processing and machinery industry. Our company brings a new breath to the sector sales of sheet metal processing machines. CNC press brake, Folding, motorized guillotines, guillotine shears, hydraulic presses and chainsaws used in our house and showroom has a wide range mevcuttur.Sıfır. Our company is also chrome-nickel, ST 37 52, galvanized steel sales and oxygen, plasma, and scissors, die-cutting and twisting carries out its activities.

  [Git »]

SELMAKSAN SELÇUK MAKİNA ZİRAAT ALETLERİ İMALAT VE PAZ. SAN.TİC.LTD.ŞTİ

1976 yılında kurulan firmamız, geçmişten aldığı güçle geleceğe sağlam ve emin adımlarla ilerlemektedir.İlerleyen teknolojiye sürekli bağlı kalma ve yeni teknolojilere ayak uydurma ilkesiyle çalışan Selçuk Makine Sanayi bugün ; 20.000 m² açık ve 1600 m² kapalı alanda; Gezerli Ayçekirdeği Patozu, Ayçekirdeği Eleme Sellektörü, Saman Aktarma Aspiratörü ve çeşitli Tarım Makinaları imalatı yapmaktadır. Ürettiğimiz makinaların tümünün tasarımı firmamıza ait olup, faydalı model ve tasarım belgelerine sahiptir.

Production of agricultural machinery.

Landmaschinenbau   [Git »]

Selmer İnşaat Hay.Mermer Madencilik San.Tic.Ltd.Şti.

KONYA'nın 1.Organize Sanayi Bölgesi'nde 2008 yılında,60 yıllık SÖZBİR KARO-MERMER-GRANİT FABRİKASI'nın tecrübe ve güvencesiyle kurulmuş olup;İnşaat,Mermer ve Madencilik alanlarında faaliyet gösteren kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluştur.

SELMER CONSTRUCTION LIVESTOCK MARBLE MINING INDUSTRY COMPANY was established in 1st Organized Industry Zone in 2008 with the experience and assurance of 60 year old SÖZBIR TİLE – MARBLE – GRANİTE FACTORY and is a company giving particular importance to customer satisfaction for Construction, Marble and Mining sectors.

  [Git »]

SELVA GIDA SANAYİ A.Ş.

Selva Gıda 1988 yılında un ve irmik üretmek üzere, İttifak Holding'in ilk işletmesi olarak kuruldu. 1998 yılında, kalite ve lezzetten ödün vermeyen tecrübesini makarnaya aktardı. Yıllar içerisinde, bulunduğu sektörlerde yaptığı yenilikler ve ilklerle anıldı. Hep aynı lezzet, hep aynı kalite ve hep aynı estetik felsefesiyle bilindi.20. yılını kutladığı 2008 yılından itibaren ise sizleri yeni bir yolculuğa davet ediyor:Hep birlikte, Türk Mutfağı'nın izinde, bilindik tatlarla yeni lezzetleri kaynaştırmaya...Selva Gıda makarnanın ülkemizde ana yemek olarak algılanması, makarnaya itibar kazandırılması ve Türk Mutfağına uygun makarna yemekleri konusunda uzun yıllardır çalışmalar yapıyor. Bugün itibariyle sizleri selamlayan yeni yüzümüz, yeni anlayışımız ve ürünlerimizle bu amaçlara ulaşmayı hedefliyoruz

Selva Food Industry was established in 1988 to produce wheat flour as the first enterprise of Ittifak Holding. In 1998, Selva carried its experience into semolina and pasta production with a policy of no concessions from quality and flavor. Within the years, Selva is mentioned with innovations and firsts in its sector. Now, Selva is greating you with its new face while celebrating its 20th anniversary.

Herstellung von Mehl   [Git »]

SELVA GIDA SANAYİ A.Ş.

Selva Gıda 1988 yılında un ve irmik üretmek üzere, İttifak Holding'in ilk işletmesi olarak kuruldu. 1998 yılında, kalite ve lezzetten ödün vermeyen tecrübesini makarnaya aktardı. Yıllar içerisinde, bulunduğu sektörlerde yaptığı yenilikler ve ilklerle anıldı. Hep aynı lezzet, hep aynı kalite ve hep aynı estetik felsefesiyle bilindi.20. yılını kutladığı 2008 yılından itibaren ise sizleri yeni bir yolculuğa davet ediyor:Hep birlikte, Türk Mutfağı'nın izinde, bilindik tatlarla yeni lezzetleri kaynaştırmaya...Selva Gıda makarnanın ülkemizde ana yemek olarak algılanması, makarnaya itibar kazandırılması ve Türk Mutfağına uygun makarna yemekleri konusunda uzun yıllardır çalışmalar yapıyor. Bugün itibariyle sizleri selamlayan yeni yüzümüz, yeni anlayışımız ve ürünlerimizle bu amaçlara ulaşmayı hedefliyoruz

Selva Food Industry was established in 1988 to produce wheat flour as the first enterprise of Ittifak Holding. In 1998, Selva carried its experience into semolina and pasta production with a policy of no concessions from quality and flavor. Within the years, Selva is mentioned with innovations and firsts in its sector. Now, Selva is greating you with its new face while celebrating its 20th anniversary.

Herstellung von Grieß und Teigwarenprodukten   [Git »]

SEMBOL AMBALAJ SANAYİ A.Ş.

Rotogravür ve flekso baskı teknolojisi ile esnek ambalaj söktöründe 21 yıldır faaliyet gösteren Sembol Ambalaj; geçen süreç içerisinde sektördeki teknolojik gelişmeleri ve değişen müşteri taleplerini yakından takip ederek , modernizasyon ve tevsi yatırımla çağdaş teknolojiyi makine parkına dahil etmiştir.

Intaglio printing, flexoprinting and lamination

Tiefdruck- Flexodruck und Laminierungsleistungen   [Git »]

SEMPA ELEKTRİK MOTOR SATIŞI POMPA İMALATI DEMİR TİCARETİ İTHALAT VE İHR.SAN.LTD.ŞTİ.

"Sempa Ltd. Şti. 1972 yılında MSM adı altında Konya bölgesinde yüzeysel suların pompa ihtiyacını karşılamak amacıyla Konya Meram Sanayi ‘nde kurulmuştur. 1989 yılında yüzey sularında ki çekilmelere bağlı olarak düşey milli derin kuyu pompalarının imalatına başlanmıştır. 1993 yılında tarımsal sulama yapılan arazilerden elektrik hatlarının geçmesi dolayısıyla dalgıç imalatına başlanmıştır. 2000 li yıllara doğru inşaat sektöründe gelişmelere bağlı olarak hidrofor pompa ve atıksu pompa ihtiyacını karşılamak amacıyla ürün yelpazesini daha da genişleterek sektörün öncü bir firması haline gelmiştir. Pompa sektöründe profesyonel çalışmaya önem veren firmamız kaliteli ürünler üretmek ve geliştirmek için takım tezgahları parkını sürekli geliştirerek modernize etmiş buna bağlı olarak pazardaki kalitesinden taviz vermeyerek fiyat dengesinide sağlamıştır. Üretilen tüm pompalarımız TSE Kalite ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir. Kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atan firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve kaliteli ürünler sunabilmek için 2004 yılında Büsan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 3800 m² kapalı ,1200 m² açık alana sahip yeni fabrikasına taşınmıştır."

Sempa Limited Company was established in 1972 in Konya Meram Industry by the name of MSM to meet the need of pump for the surface water in Konya Region and engaged in the business with manufacture the horizantal axis centrifugal pumps. Sempa Limited Company has been manufacturing the vertical axis deep well pumps since 1989 to depend on the decreasing the surface water level and the submersible pumps since 1993 because of the passing the electrical line on the surface where doing agricultural irrigation. Sempa has started the manufacturing the hydrophor pumps and waste water pumps to meet the need of developing building sector and developed the product range more and more so became a leader firm in this sector. As a SEMPA LTD.CO. we are professionaly managed by highly experienced personnel in the areas of design , manufacturing and marketing and are the one of the leading manufacturing of pumps under the own trade mark SEMPOMP and manufactures the pumps with unique quality and are competitive priced. Quality of all products of Sempa Ltd.Co. is certified by TS-EN-ISO 9001:2000 Quailty Management System. In 2004 we have moved in the new own factory which has 3800 m² close ,1200 m² open area at Busan Industrial Zone to give the best service and present the best quality product.

Herstellung von Wasserpumpen   [Git »]

SENA PLASTİK VE AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş.

Plastik Poşet Ve Ambalaj İmali.

Plastic bag and packing materials production

Herstellung von Plastiktüten und Verpackung   [Git »]

Senao

Senao Telsiz Telefon Gezici Tamir Servisi

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |