KONYA FIRMALARI - LISTE 74

SAVAŞAN EMAYE VE SOBA SANAYİ LTD.ŞTİ.

Savaşan Emaye ve Soba Sanayi Tic.Ltd.Şti. 1972 yılında imalat sektörüne adım atmış, ilk olarak katı yakıt sobası imalatı  ile faaliyetlerine başlamıştır. 1988 yılına kadar artan üretim kapasitesi ve istihdamıyla, yıllık 60000 adet katı yakıt sobası imalat kapasitesine ulaşmıştır. 1990 yılında büyüyen üretim hacmini karşılamak için emaye tesisini kurmuş, ve yine aynı yıl emaye mutfak eşyası sektöründe de faaliyetlerine başlamıştır. 1997 yılına kadar Emaye Mutfak Eşyası sektöründe Türkiye’de aranan bir marka haline gelen Savaşan Emaye ilk İhracatını da aynı yıl yapmış ve yurt dışı faaliyetlerine başlamıştır. Her yıl daha da artan ihracat hacmiyle Savaşan Emaye 2000 yılına kadar 35 ülkeye yapmış olduğu ihracatla yurt dışında da aranan marka olma başarısını göstermiştir.Gelişen teknolojiler ve yeni Pazar talepleri doğrultusunda Savaşan Emaye 2001 yılında Non-Stick (yanmaz-yapışmaz) üretim tesisini kurmuş, Grandeur markasıyla emaye üzeri Non-Stick teknolojisinin öncülerinden olmuştur. Halen bu teknolojide “Grandeur” markası Türkiye’de söz sahibi bir markadır.

Warring Enamel Stove and Industry Co.Ltd. In 1972, stepped into the manufacturing sector, first started its activities with the production of solid fuel stove. Until 1988, increasing production capacity and employment, the annual production capacity has reached 60,000 pieces of solid fuel stove. To meet the growing volume of production facility established in 1990, enamel, and enamel kitchenware in the same year started its activities in the sector. Enamel Kitchen Utensils sector until 1997 in Turkey, which has become a desirable brand in the same year made the Warring Enamel Exports and foreign operations first began. Each year an increasing volume of exports to 35 countries until 2000 Warring Enamel also sought to become a brand's success has made exports abroad göstermiştir.Gelişen technologies and new market demands in 2001 Warring Enamel Non-Stick (non-flammable-non-stick) has set up production facility, Grandeur Non-stick technology has been the pioneers of the brand over enamel. Currently, this technology, "Grandeur" brand is a brand have a voice in Turkey.

Herstellung von Emailofen und Ofenprodukten   [Git »]

Say vana san. Tiç. Ltd. Şti

İçme suyu vanaları

Drinking water valves

  [Git »]

SAY-MAK MAKİNE İMALAT DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

Firmamız 2001 yılında Türk-Amerikan işbirliğiyle 2.000 m2’lik üretim alanında sac işleme makineleri imalatına başlamıştır. Kısa sürede ürün portföyünü genişleten firmamız, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kalitesini kabul ettirmiştir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda Say-Mak markası ile hizmet veren firmamız, benimsemiş olduğu; AR-GE’ye önem veren, sürekli kendini yenileyen, müşterilerin beklenti ve isteklerini dikkate alarak verimliliği artıran, personelin gönülden katılımını sağlayan, tüm iş süreçlerinde standardizasyonu hedefleyen, teknik özelliklerin yanında görselliğe de önem veren kalite anlayışıyla müşterilerine vermiş olduğu güven ve potansiyelini her geçen gün daha da artırmaktadır. Say-Mak, sahip olduğu tecrübeli pazarlama departmanıyla, Almanya, Danimarka, Fransa, İspanya, Ukrayna, Mısır, Suriye ve ABD’ye ihracat yapmaktadır. Firmamızın imalat hattı, Havalı Şahmerdan Makineleri, Kollu Giyotin Makaslar, Motorlu Giyotin Makaslar, Redüktörlü Giyotin Makaslar, Caka-Kenet Makineleri, Silindir Makineleri, Atölye Tipi Hidrolik Presler, Sıvama Presleri, Taş Kırıcı Preslerden oluşmaktadır. Bunun yanında firmamız; müşterilerimize Rulo Açma ve Kesme Sistemleri gibi özel çözümler sunabilmektedir. Say-Mak Makine, genç ve dinamik kadrosu ile gerçekçi hedefler doğrultusunda geçmişte olduğu gibi gelecekte de bir çok başarıya imza atmayı hedef olarak seçmiştir.

With a strong Turkish-American partnership, our company has been founded as a manufacturer of high quality sheet metal working machines in 2001. In domestic and international markets, we have succeeded to a proven quality in a very short while. The Say-Mak brand have proven it’s futuristic vision by it’s development as a manufacturer. The headquarters of the company are fortunate idealist and dynamic. The experienced foreign trade intelligence grants more confidence to the customers. We determine our mission with the sentence “For lives shaped by metal...” . We perfectly understand the expectations and requirements of users from our product and provide them to get more performance from the machine. This policy shows our high knowledge and importance we serve to customers’ satisfaction. As in the past, the future of us contains more opportunities and developments for you to consider the special advantages we offer: High quality with competitive prices.

Herstellung von Eisenschnitt, Eisenschmiede und verschiedene spezielle Maschinen   [Git »]

SAYAR BORU VE METAL SANAYİ TİC.ARET LİMİTED ŞİRKETİ

  [Git »]

SAYAR MATBAA VE ENDÜSTRİ BOYALARI TİCARET LTD.ŞTİ.

1933 yılında Halil İbrahim Sayar tarafından temelleri atılan Sayar topluluğunun kendi içinde branşlaşmasıyla oluşturulan ve alanında lider beş şirketten biri olan Sayar Matbaa Mürekkepleri ve Endüstri Boyaları Ltd. Şti. 1997 yılında kurulmuştur. Ticari faaliyetlerine matbaa mürekkepleri ve sanayi boyaları satışlarıyla başlayan şirketimiz zaman geçtikçe bu alanlardaki sanayicilerimizin boya dışındaki ihtiyaçlarını da karşılamak için pazardaki önemli markaların bölgesel bayiliğini üstlenmiştir. Sayar Matbaa Mürekkepleri ve Endüstri Boyaları Ltd.Şti. ambalaj, plastik ve endüstriyel boya gibi alanların yanı sıra açık hava reklamcılığı gibi ülkemizde hızla gelişen bir sektörde de ticari varlığını devam ettirmekte ve hizmet sağladığı bölgeleri her geçen gün genişletmektedir. Başta İç Anadolu, Ege ve Marmara olmak üzere Türkiye’deki pek çok bölgede çeşitli iş kollarında ismini duyuran firmamız, ulaştığı yeni yerlerdeki müşterilerine beraberinde ‘güven’ duygusunu da getirmektedir. Şirketimiz, her geçen gün kendini yenilemekte ve müşterilerine en üstün hizmeti, kısa zamanda ve eksiksiz olarak vermeye çalışmaktadır.

Printing ink and industrial paints production

Druckerei und Industriefarben   [Git »]

SAYIM PLASTİK İNŞAAT HIRDAVAT VE YAKIT MADDELERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Plastik Sulama Malzemeleri İmali.

Plastic irrigation materials production

Herstellung von Wässerungsartikel aus Plastik   [Git »]

SAYKAR BUZDOLABI OTO GIDA MAD SAN TİC LTD ŞTİ

SOĞUK ODA İMALATI. SOĞUTMA SİSTEMLERİ İMALATI . TİCARİ BUZDOLABI İMALATI. ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ ANAHTAR TESLİM TAAHHÜT HİZMETLERİ. LOKANTA MARKET OKUL KANTİN UNLU MAMÜLLER SU SOĞUTUCULAR MORG ÇİÇEK SOĞUTMA VİTRİNLERİ SÜTLÜK REYONLARI SÖZÜN ÖZÜ SİZ HAYAL EDİN MİMARIMIZ SİZE ÖZEL ÜÇ BOYUT ÇALIŞIP ÜRÜN İMAL EDELİM

  [Git »]

SAYLIK HALI KİLİM EL SANATLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Konya'da 1980'li yıllar da kurulan Saylık Halı Kilim El Sanatları Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 1994 yılından sonra kendi tesislerine taşınmış ve bu tarihte entegrasyonunu tamamlayıp aile şirketi olarak faaliyetine devam etmektedir. Ham yapak (yün) ve ot köklerini işleyip klasik kilim, modern kilim, özel sipariş kilim yerli ve yabancı son kullanıcıya hizmet verecek şekilde imalat yapan şirket, adından da anlaşılacağı üzere el ipi kök boya kilim imalatı üzerine çalışmakta. Ürünlerinde kullanılan el ipi %15-20 arasında tiftik karışımı olan firmanın üzretimle ilgili bütün işlemleri şirket bünyesinde yapılıyor. İp boyaması, desen atölyesi, yıkama, temizleme ve tamir bölümlerini bünyesinde barındıran Saylık Halı Kilim'de, tüm bunların ebatı, deseni, rengi, şekli ve saçakları müşterilerin istekleri doğrultusunda yapılmakta. Boyamaların naturel kök boya veya şirket için özel imal edilmiş en zararsız metalik boya kulanılmakta.

Saylik Hali, Kilim, El Sanatlari Ltd. was formed in the 1980’s.Our firm moved to its own location in 1994 and has completed this integration as a family company. If we summarize our company’s profile, it can be said that our firm uses wool and plant root dyes to produce classical and custom order kilims for all customers.As can be seen in the name of our company (El Sanat means hand crafted) we mainly use natural dyes.Our products also contain from 15 to 20% mohair.All our production is done within our company. We have our own labs in which the dyes are produced and facilities where designs are created and products are washed and restored. All sizes designs, colours and fringes are made according to the client’s needs. In all our colours natural dyes and specially produced non toxic metalic dyes are used.

Handgewebte Teppiche   [Git »]

SCARING BIRD

Faaliyette bulunduğu sektörde küçük ya da büyük tüm müşterilerinin taleplerine kayıtsız kalmadan ve kaliteden taviz vermeden en kısa sürede cevap verebilen, piyasa şartlarının getirdiği değişime dinamik yapısıyla çok çabuk kendisini güncelleyebilen, pazarında tercih edilen bir dünya markası ve kalitesiyle referans bir firma

Our company was established in 1974 as a Fitting & Turning workshop. The company produced 60-ton Hydraulic Presses as well as providing fitting and turning services until 1978. Since then, we have expanded our product range by starting the production of Double-Cylinder Air Compressors driven by tractor pto shaft in 1978, Bird and Wild Animal Scare Cannons in 1995, and Tractor Seats in 1998, when the company decided to expand its business through new investment. Upon the completion of its expansion project in 2002, the company increased its capacity and accelerated its production in its new building of an enclosed area of 2100 m2 built on an open land of 4770 m2. Our company, which also imports goods based on the needs and demands in the local market, included Electronic Bird and Wild Animal Scarer Cannons with photocell sensor into its product spectrum in 2007

  [Git »]

SCF DÖKÜM MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Pik,Çelik,Sifero Döküm İmali.

Cast iron, steel, sphero casting production

Rohstahl- und Sferoguß   [Git »]

SEÇ METAL MUTFAK EŞYALARI SANAYİİ HASAN KÜÇÜKAŞÇI

Mutfak Eşyaları İmali.

Kitchen equipments production

Küchenwaren   [Git »]

SEÇEN DORSE DİNGİL DAMPER

  [Git »]

Seçen Metalurji Hırd. Otom. San. Ltd. Şti.

DİNGİL-DORSE- DAMPER İMALAT VE MONTAJI

MANUFACTURE AND ASSEMBLY OF AXLE-SEMI TREYLER-DUMP TRUCK

Herstellung und Montage von Achsen Kippe   [Git »]

SEÇKİNLER METAL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Saç Büküm Ve Açık Profil İmali.

Sheet bending, open profile production

Herstellung von Blechgestaltung und offenen Profilen   [Git »]

SEÇKİNSAN DİNGİL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

" 1982 yılında montajla başladık sanayi yolunda yürümeye. Atölyemiz küçük, mütevazi bir atölyeydi ama gelecek için planlarımız büyüktü. 1985 yılında beşik-kulak imalatıyla Türk sanayisine üretimle katkıda bulunmanın hazzını yaşamaya başladık. Sonrasında havalı kaldırma pistonu ve dingil çeşitlerini de ürün gamımıza kattık. İç ve dış pazarlardaki müşteri yelpazemizin genişlemesinde, günden güne gelişen ürün karmamız kadar, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, yerinde ve zamanında hizmet ilkemiz de etkili oldu. Seçkınsan her müşterisini dost kabul etmiştir. Dostluklar ise güvene dayanır. Üretimin kalitesini artırmak için en son teknolojiyi izlemek, ürün kalitesinde öncelikle müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak, müşteri ve pazarın ihtiyaçlarını takip ederek onlara uygun yeni yatırımlar yapmak bu güveni kazanmanın en temel prensiplerindendir. Seçkinsan tüm çalışanları ile toplam kalite felsefesini benimsemiş ve tüm çalışanlarıyla “daha kaliteli üretim” yapmayı kendine hedef belirlemiştir. Seçkinsan teknolojik gelişmeleri takipeden, üretimini en son teknolojiye sahip makinelarla gerçekleştiren ve teknolojik üstünlüğü sayesinde de dünya standartlarında üretim yapan bir firmadır. "

Since 1985 production has continued unabated. From a small workshop to the present Seckinsan factory our guiding principles 'to produce quality products has remained the same. Because we use production line techniques 90of our customer orders are fulfilled from stocks we have in storage. For customers who require special products a detailed production plan is drafted which ensures that orders are delivered on time and without sacrificing quality. Seçkinsan takes every customer as a friend. Seçkınsan’s friendship have trust in their roots. Seçkinsan’s main principles are to catch up with the latest technology for improving production quality, to consider customer expectations for increasing the product quality, to consider customer’s and market’s needs for making new investments. Seckinsan, with all workers aims at a high quality production. Seçkinsan is producing in world standarts with machines of superior technology. Seçkinsan, possesing a production area 6000 square meters. 3000 square meters is open area, 3000 square meters is close area. İn 2006, Factories area 11000 square meters as 5800 square meters is close area and 5200 square meters is open area.

Herstellung von verstärkten Achsen und Kraftfahrzeug LPG Tanks   [Git »]

SEDEFSAN MATBAACILIK GIDA MADDELERİ AMBALAJ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

pvc ambalaj,opp ambalaj,kuşe kağıt,wakslı kağıt,aliminyum lam kağıt,

PVC packaging, opp packaging, coated paper, wakslı paper, aluminum, solid paper,

PVC-Verpackungen, opp Verpackung, beschichtetes Papier, wakslı Papier, Aluminium, feste Papier,   [Git »]

SEDEFSAN MATBAACILIK GIDA MADDELERİ AMBALAJ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız 1996 yılından beri gıda ambalajları üretmeketedir. Pvc üretimi, OPP, CPP, PET filmlerin üzerine rotogravür baskı, Laminasyon, kesme ve dilimleme yapmaktayız.

Our company founded in 1996 and it has been working on producing PVC packaging materials also printing on OPP, CPP, PET films

  [Git »]

SEDEN TRİKO KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1996 yılında konyada bayan sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan seden triko öncelikle maximum ürün kalitesini saglamak amacıyla gerekli teknolojik alt yapısdını sağlamıştır.Öncelikle markalaşmak ve ve kaliteden ödün vermemek felsefesini benimsemiştir firmamız.

Tricot, confection production

Herstellung von Strickwaren und Konfektion   [Git »]

seemedya

Reklam sektöründe firmaların Kurumsal hizmetini yapmaktayız

Promosyan Firmalara kendi üretiklerini promosyona dönüştürüp daha kaliteli ve daha profosyenel hizmet yürütmekteyiz.

Pvc kart hizmeti Üye kartı personel kartı, fatura kartı, manyetik şeritli barkodlu kartlar.   [Git »]

SEHA İNŞAAT MÜHENDİSLİK, MADENCİLİK, TURİZM SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

1978'de kurulan Seha Yapı inşaat, mühendislik, madencilik, turizm ve sanayi tic A.Ş. gayrimenkul geliştirme faaliyetleri kapsamında lokal, ulusal ve uluslar arası proje müteahhitlik hizmet ve faaliyetleri kapsamında toplu konut projeleri, yaşam alanları, yüksek katlı işyeri binaları,alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, altyapı tesisleri, özel ve kamu projeleri yapımı alanlarında faaliyet göstermektedir.

SEHA YAPI, a subsidiary of ITTIFAK Holding, is a turn-key contractor and developer which, since 1978, has completed many building and infrastructure projects in Turkey. Residential projects, high-rise office buildings, shopping malls, industrial buildings and public-private projects designed and built by SEHA YAPI as superior samples of their kind, have helped push SEHA YAPI into global markets.

Seha Yapı Inşaat, Mühendislik, Madencilik, Turizm ve Sanayi Tic. eine Tochterfirma der Firmengruppe Ittifak wurde im Jahre 1978 gegründet. Die Kernkompetenz des Unternehmens ist das Projektmanagement in der Entwicklung, Planung und Realisierung sowie das klassische Baugeschäft von Wohnanlagen, Bürobauten, Einkaufszentren, öffentliche Bauten oder Industrie- und Infrastrukturanlagen.   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |