KONYA FIRMALARI - LISTE 74

SAYKAR BUZDOLABI OTO GIDA MAD SAN TİC LTD ŞTİ

SOĞUK ODA İMALATI. SOĞUTMA SİSTEMLERİ İMALATI . TİCARİ BUZDOLABI İMALATI. ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ ANAHTAR TESLİM TAAHHÜT HİZMETLERİ. LOKANTA MARKET OKUL KANTİN UNLU MAMÜLLER SU SOĞUTUCULAR MORG ÇİÇEK SOĞUTMA VİTRİNLERİ SÜTLÜK REYONLARI SÖZÜN ÖZÜ SİZ HAYAL EDİN MİMARIMIZ SİZE ÖZEL ÜÇ BOYUT ÇALIŞIP ÜRÜN İMAL EDELİM

  [Git »]

SAYLIK HALI KİLİM EL SANATLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Konya'da 1980'li yıllar da kurulan Saylık Halı Kilim El Sanatları Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 1994 yılından sonra kendi tesislerine taşınmış ve bu tarihte entegrasyonunu tamamlayıp aile şirketi olarak faaliyetine devam etmektedir. Ham yapak (yün) ve ot köklerini işleyip klasik kilim, modern kilim, özel sipariş kilim yerli ve yabancı son kullanıcıya hizmet verecek şekilde imalat yapan şirket, adından da anlaşılacağı üzere el ipi kök boya kilim imalatı üzerine çalışmakta. Ürünlerinde kullanılan el ipi %15-20 arasında tiftik karışımı olan firmanın üzretimle ilgili bütün işlemleri şirket bünyesinde yapılıyor. İp boyaması, desen atölyesi, yıkama, temizleme ve tamir bölümlerini bünyesinde barındıran Saylık Halı Kilim'de, tüm bunların ebatı, deseni, rengi, şekli ve saçakları müşterilerin istekleri doğrultusunda yapılmakta. Boyamaların naturel kök boya veya şirket için özel imal edilmiş en zararsız metalik boya kulanılmakta.

Saylik Hali, Kilim, El Sanatlari Ltd. was formed in the 1980’s.Our firm moved to its own location in 1994 and has completed this integration as a family company. If we summarize our company’s profile, it can be said that our firm uses wool and plant root dyes to produce classical and custom order kilims for all customers.As can be seen in the name of our company (El Sanat means hand crafted) we mainly use natural dyes.Our products also contain from 15 to 20% mohair.All our production is done within our company. We have our own labs in which the dyes are produced and facilities where designs are created and products are washed and restored. All sizes designs, colours and fringes are made according to the client’s needs. In all our colours natural dyes and specially produced non toxic metalic dyes are used.

Handgewebte Teppiche   [Git »]

SCARING BIRD

Faaliyette bulunduğu sektörde küçük ya da büyük tüm müşterilerinin taleplerine kayıtsız kalmadan ve kaliteden taviz vermeden en kısa sürede cevap verebilen, piyasa şartlarının getirdiği değişime dinamik yapısıyla çok çabuk kendisini güncelleyebilen, pazarında tercih edilen bir dünya markası ve kalitesiyle referans bir firma

Our company was established in 1974 as a Fitting & Turning workshop. The company produced 60-ton Hydraulic Presses as well as providing fitting and turning services until 1978. Since then, we have expanded our product range by starting the production of Double-Cylinder Air Compressors driven by tractor pto shaft in 1978, Bird and Wild Animal Scare Cannons in 1995, and Tractor Seats in 1998, when the company decided to expand its business through new investment. Upon the completion of its expansion project in 2002, the company increased its capacity and accelerated its production in its new building of an enclosed area of 2100 m2 built on an open land of 4770 m2. Our company, which also imports goods based on the needs and demands in the local market, included Electronic Bird and Wild Animal Scarer Cannons with photocell sensor into its product spectrum in 2007

  [Git »]

SCF DÖKÜM MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Pik,Çelik,Sifero Döküm İmali.

Cast iron, steel, sphero casting production

Rohstahl- und Sferoguß   [Git »]

SEÇ METAL MUTFAK EŞYALARI SANAYİİ HASAN KÜÇÜKAŞÇI

Mutfak Eşyaları İmali.

Kitchen equipments production

Küchenwaren   [Git »]

SEÇEN DORSE DİNGİL DAMPER

  [Git »]

Seçen Metalurji Hırd. Otom. San. Ltd. Şti.

DİNGİL-DORSE- DAMPER İMALAT VE MONTAJI

MANUFACTURE AND ASSEMBLY OF AXLE-SEMI TREYLER-DUMP TRUCK

Herstellung und Montage von Achsen Kippe   [Git »]

SEÇKİNLER METAL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Saç Büküm Ve Açık Profil İmali.

Sheet bending, open profile production

Herstellung von Blechgestaltung und offenen Profilen   [Git »]

SEÇKİNSAN DİNGİL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

" 1982 yılında montajla başladık sanayi yolunda yürümeye. Atölyemiz küçük, mütevazi bir atölyeydi ama gelecek için planlarımız büyüktü. 1985 yılında beşik-kulak imalatıyla Türk sanayisine üretimle katkıda bulunmanın hazzını yaşamaya başladık. Sonrasında havalı kaldırma pistonu ve dingil çeşitlerini de ürün gamımıza kattık. İç ve dış pazarlardaki müşteri yelpazemizin genişlemesinde, günden güne gelişen ürün karmamız kadar, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, yerinde ve zamanında hizmet ilkemiz de etkili oldu. Seçkınsan her müşterisini dost kabul etmiştir. Dostluklar ise güvene dayanır. Üretimin kalitesini artırmak için en son teknolojiyi izlemek, ürün kalitesinde öncelikle müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak, müşteri ve pazarın ihtiyaçlarını takip ederek onlara uygun yeni yatırımlar yapmak bu güveni kazanmanın en temel prensiplerindendir. Seçkinsan tüm çalışanları ile toplam kalite felsefesini benimsemiş ve tüm çalışanlarıyla “daha kaliteli üretim” yapmayı kendine hedef belirlemiştir. Seçkinsan teknolojik gelişmeleri takipeden, üretimini en son teknolojiye sahip makinelarla gerçekleştiren ve teknolojik üstünlüğü sayesinde de dünya standartlarında üretim yapan bir firmadır. "

Since 1985 production has continued unabated. From a small workshop to the present Seckinsan factory our guiding principles 'to produce quality products has remained the same. Because we use production line techniques 90of our customer orders are fulfilled from stocks we have in storage. For customers who require special products a detailed production plan is drafted which ensures that orders are delivered on time and without sacrificing quality. Seçkinsan takes every customer as a friend. Seçkınsan’s friendship have trust in their roots. Seçkinsan’s main principles are to catch up with the latest technology for improving production quality, to consider customer expectations for increasing the product quality, to consider customer’s and market’s needs for making new investments. Seckinsan, with all workers aims at a high quality production. Seçkinsan is producing in world standarts with machines of superior technology. Seçkinsan, possesing a production area 6000 square meters. 3000 square meters is open area, 3000 square meters is close area. İn 2006, Factories area 11000 square meters as 5800 square meters is close area and 5200 square meters is open area.

Herstellung von verstärkten Achsen und Kraftfahrzeug LPG Tanks   [Git »]

SEDEFSAN MATBAACILIK GIDA MADDELERİ AMBALAJ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

pvc ambalaj,opp ambalaj,kuşe kağıt,wakslı kağıt,aliminyum lam kağıt,

PVC packaging, opp packaging, coated paper, wakslı paper, aluminum, solid paper,

PVC-Verpackungen, opp Verpackung, beschichtetes Papier, wakslı Papier, Aluminium, feste Papier,   [Git »]

SEDEFSAN MATBAACILIK GIDA MADDELERİ AMBALAJ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız 1996 yılından beri gıda ambalajları üretmeketedir. Pvc üretimi, OPP, CPP, PET filmlerin üzerine rotogravür baskı, Laminasyon, kesme ve dilimleme yapmaktayız.

Our company founded in 1996 and it has been working on producing PVC packaging materials also printing on OPP, CPP, PET films

  [Git »]

SEDEN TRİKO KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1996 yılında konyada bayan sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan seden triko öncelikle maximum ürün kalitesini saglamak amacıyla gerekli teknolojik alt yapısdını sağlamıştır.Öncelikle markalaşmak ve ve kaliteden ödün vermemek felsefesini benimsemiştir firmamız.

Tricot, confection production

Herstellung von Strickwaren und Konfektion   [Git »]

Sedir Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi

1995 yılında; ülkemizdeki otomotiv yan sanayi yedek parçaları pazarındaki açığı kapatmak amacıyla kurulan SEDİR OTOMOTİV, imalatımız olan başta bakır pul, aliminyum pul, oringli pul ve tüm rekor çeşitleri olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesiyle tüm Türkiye geneline hitap etmektedir. Türkiye genelinde kurmuş olduğu pazarlama ağıyla ihtiyaç duyulan tüm parçaları zamanında kaliteli ve istekleriniz doğrultusunda işyerlerinize teslim etmektedir. Genç, dinamik ve alanında uzmanlaşmış teknik ve idari kadroya sahip olan SEDİR OTOMOTİV çalışanlarının sektördeki yenilikleri takip edebilmeleri ve kendilerini geliştirebilmeleri için yurtiçi ve yurtdışındaki tüm eğitim, seminer, kurs v.b. katılarak sürekli gelişme ve yenilenme gayretindedir. Müşteri memnuniyetini kendisine daima ilke edinen SEDİR OTOMOTİV, geçen her zaman ürün çeşidini daha da genişleterek ve hizmet anlayışında taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

In 1995, SEDIR AUTOMOTIVE LTD. has been established in order to close the gap in the market of automotive spare parts industry in our country. Our products are particularly copper washers, aluminum washers, bonded washers to all coupling types provide to a wide range of products all over Turkey. Our company has established a network marketing in Turkey. However, all the parts needed is delivered to workplaces according to cutomer wishes on time and at high quality. SEDIR AUTOMOTIVE LTD. has young, dynamic and specialized in the field of technical and administrative staff. Our employees follow innovations in the industry to develop themselves and strive constantly participating all the training, seminars, courses, etc. at home and abroad. The customer satisfaction is always the principle of SEDIR AUTOMOTIVE LTD. We continue to work without compromising from the expanding the product range and service understanding.

  [Git »]

seemedya

Reklam sektöründe firmaların Kurumsal hizmetini yapmaktayız

Promosyan Firmalara kendi üretiklerini promosyona dönüştürüp daha kaliteli ve daha profosyenel hizmet yürütmekteyiz.

Pvc kart hizmeti Üye kartı personel kartı, fatura kartı, manyetik şeritli barkodlu kartlar.   [Git »]

SEHA İNŞAAT MÜHENDİSLİK, MADENCİLİK, TURİZM SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

1978'de kurulan Seha Yapı inşaat, mühendislik, madencilik, turizm ve sanayi tic A.Ş. gayrimenkul geliştirme faaliyetleri kapsamında lokal, ulusal ve uluslar arası proje müteahhitlik hizmet ve faaliyetleri kapsamında toplu konut projeleri, yaşam alanları, yüksek katlı işyeri binaları,alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, altyapı tesisleri, özel ve kamu projeleri yapımı alanlarında faaliyet göstermektedir.

SEHA YAPI, a subsidiary of ITTIFAK Holding, is a turn-key contractor and developer which, since 1978, has completed many building and infrastructure projects in Turkey. Residential projects, high-rise office buildings, shopping malls, industrial buildings and public-private projects designed and built by SEHA YAPI as superior samples of their kind, have helped push SEHA YAPI into global markets.

Seha Yapı Inşaat, Mühendislik, Madencilik, Turizm ve Sanayi Tic. eine Tochterfirma der Firmengruppe Ittifak wurde im Jahre 1978 gegründet. Die Kernkompetenz des Unternehmens ist das Projektmanagement in der Entwicklung, Planung und Realisierung sowie das klassische Baugeschäft von Wohnanlagen, Bürobauten, Einkaufszentren, öffentliche Bauten oder Industrie- und Infrastrukturanlagen.   [Git »]

SEKİZLİ MAKİNA VE VİNÇ SANAYİ TİCARET A.Ş.

1987 yılından bugüne kadar 500 kg. kapasiteden 60 tona kadar çeşitli tiplerde 5500'ün üzerinde kaldırma makinası ve vinç üretimi ile faaliyetlerine 13.500 m2 kapalı, 8000 m2 açık alana sahip fabrikasında her geçen gün gelişerek ve tecrübe kazanarak devam etmektedir. Firmamız, kurulduğu günden bugüne amaçladığı aşamaya, üretimde ve serviste seçkin kadrosunun takım ruhunu benimsemesi ile gösterdikleri üstün gayret ve çalışmalar sonucunda ulaşmıştır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük amacımızdır. Gelişen Türkiye Sanayi’inin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve güvenilir makina üretimini hedef alan şirketimiz, güçlü bir teknik kadroya ve son derece esnek imalat kapasitesine sahiptir.

Sekizli Machine and Crane Industry started its production in 1987 with crane bridges and steel construction. We improved our manufacturing capacity rapidly with technological infrastructure and experience which we have had in a short time period. And today, we became a huge industry where many kind of cranes and components are being produced. Sekizli Machine, with 4.500 square meters of closed field and 3.000 square meters of open field, is going on producing high quality cranes with 100 over talented staff. In 2004, Sekizli Machine and Crane Industry produced 776 cranes and became an important, well-known company in the market. Sekizli is increasing its portion in the market place day by day and in 2005, the total number of productions is expected to be over 850. Sekizli now has over 4.000 customer points all over Turkey, so that we have a strong CRM network and service capability. In spite of the fact that we have a good statement in the national market, we have moved our quality to the middle east and African countries such as, Lebanon, Syria, Yemen, Egypt and The Republic of Sudan in the last few years.

Herstellung von Laufkränen   [Git »]

SEKİZLİ MAKİNE VE VİNÇ SANAYİ TİCARET A.Ş. BÜSAN - 4 ŞUBESİ

1987 yılından bugüne kadar 500 kg. kapasiteden 60 tona kadar çeşitli tiplerde 5500'ün üzerinde kaldırma makinası ve vinç üretimi ile faaliyetlerine 13.500 m2 kapalı, 8000 m2 açık alana sahip fabrikasında her geçen gün gelişerek ve tecrübe kazanarak devam etmektedir. Firmamız, kurulduğu günden bugüne amaçladığı aşamaya, üretimde ve serviste seçkin kadrosunun takım ruhunu benimsemesi ile gösterdikleri üstün gayret ve çalışmalar sonucunda ulaşmıştır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük amacımızdır. Gelişen Türkiye Sanayi’inin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve güvenilir makina üretimini hedef alan şirketimiz, güçlü bir teknik kadroya ve son derece esnek imalat kapasitesine sahiptir.

Range of cranes production

Herstellung von Laufkränen   [Git »]

SEKİZLİ MAKİNE VE VİNÇ SANAYİ TİCARET A.Ş. BÜSAN-3 ŞUBESİ

1987 yılından bugüne kadar 500 kg. kapasiteden 60 tona kadar çeşitli tiplerde 5500'ün üzerinde kaldırma makinası ve vinç üretimi ile faaliyetlerine 13.500 m2 kapalı, 8000 m2 açık alana sahip fabrikasında her geçen gün gelişerek ve tecrübe kazanarak devam etmektedir. Firmamız, kurulduğu günden bugüne amaçladığı aşamaya, üretimde ve serviste seçkin kadrosunun takım ruhunu benimsemesi ile gösterdikleri üstün gayret ve çalışmalar sonucunda ulaşmıştır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük amacımızdır. Gelişen Türkiye Sanayi’inin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve güvenilir makina üretimini hedef alan şirketimiz, güçlü bir teknik kadroya ve son derece esnek imalat kapasitesine sahiptir.

Range of cranes production

Herstellung von Laufkränen   [Git »]

SEKOSAN SERT KROM SANAYİ A.Ş.

1976 yılında İsa erik ve Ali erik tarafından demirciler sanayinde kücük kapasiteli krom kaplama tesisi olarak kurulmus olup daha sonraki yıllarda Türkiyenin büyümesine paralel olarak krom kapasitesini büyütüp bunun yanı sıra makine parkını genişleterek silindir taşlama ve diger üniversal tezgahı 1994 yılında Anadolu sanayi sitesine taşınıp belirli dönem burada hizmetine devam etmiştir.

Strong chrome coaling, crank and grinding

Hartverchromung, Kurbel- und Füllschleifung   [Git »]

SELAMOĞULLARI OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Anka A.Ş. , Otomotive sektöründe yedek parça üreten, yutiçi pazarlama ve ihracat yapan ISO TÜV ve TSEK belgeli üretici bir kuruluşutur. Anka ürünlerinin üretimi en son teknolojiye sahip tezgahlarda gerçekleştirilmekte,üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar kontrollerden geçmektedir. Üretim süresinde kalite ' ye gösterilen özen dolayısı ile Anka mamulleri yurtiçindeve yurtdışında haklı bir üne kavuşmuş, yan sanayide tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Konusunda lider kuruluş olma yönünde emin adımlarla ilerleyen Anka A.Ş. , uluslararası pazarlamadan gelen yedek parça üretim teklilerine de açık olup işbirliği yapmaktadır.

Auto axle articulations, axle heads, hub and bush parts production,c.v joints, axle ball joints, axl

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |