KONYA FIRMALARI - LISTE 74

SCARING BIRD

Faaliyette bulunduğu sektörde küçük ya da büyük tüm müşterilerinin taleplerine kayıtsız kalmadan ve kaliteden taviz vermeden en kısa sürede cevap verebilen, piyasa şartlarının getirdiği değişime dinamik yapısıyla çok çabuk kendisini güncelleyebilen, pazarında tercih edilen bir dünya markası ve kalitesiyle referans bir firma

Our company was established in 1974 as a Fitting & Turning workshop. The company produced 60-ton Hydraulic Presses as well as providing fitting and turning services until 1978. Since then, we have expanded our product range by starting the production of Double-Cylinder Air Compressors driven by tractor pto shaft in 1978, Bird and Wild Animal Scare Cannons in 1995, and Tractor Seats in 1998, when the company decided to expand its business through new investment. Upon the completion of its expansion project in 2002, the company increased its capacity and accelerated its production in its new building of an enclosed area of 2100 m2 built on an open land of 4770 m2. Our company, which also imports goods based on the needs and demands in the local market, included Electronic Bird and Wild Animal Scarer Cannons with photocell sensor into its product spectrum in 2007

  [Git »]

SCF DÖKÜM MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Pik,Çelik,Sifero Döküm İmali.

Cast iron, steel, sphero casting production

Rohstahl- und Sferoguß   [Git »]

SEÇ METAL MUTFAK EŞYALARI SANAYİİ HASAN KÜÇÜKAŞÇI

Mutfak Eşyaları İmali.

Kitchen equipments production

Küchenwaren   [Git »]

SEÇEN DORSE DİNGİL DAMPER

  [Git »]

Seçen Metalurji Hırd. Otom. San. Ltd. Şti.

DİNGİL-DORSE- DAMPER İMALAT VE MONTAJI

MANUFACTURE AND ASSEMBLY OF AXLE-SEMI TREYLER-DUMP TRUCK

Herstellung und Montage von Achsen Kippe   [Git »]

SEÇKİNLER METAL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Saç Büküm Ve Açık Profil İmali.

Sheet bending, open profile production

Herstellung von Blechgestaltung und offenen Profilen   [Git »]

SEÇKİNSAN DİNGİL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

" 1982 yılında montajla başladık sanayi yolunda yürümeye. Atölyemiz küçük, mütevazi bir atölyeydi ama gelecek için planlarımız büyüktü. 1985 yılında beşik-kulak imalatıyla Türk sanayisine üretimle katkıda bulunmanın hazzını yaşamaya başladık. Sonrasında havalı kaldırma pistonu ve dingil çeşitlerini de ürün gamımıza kattık. İç ve dış pazarlardaki müşteri yelpazemizin genişlemesinde, günden güne gelişen ürün karmamız kadar, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, yerinde ve zamanında hizmet ilkemiz de etkili oldu. Seçkınsan her müşterisini dost kabul etmiştir. Dostluklar ise güvene dayanır. Üretimin kalitesini artırmak için en son teknolojiyi izlemek, ürün kalitesinde öncelikle müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak, müşteri ve pazarın ihtiyaçlarını takip ederek onlara uygun yeni yatırımlar yapmak bu güveni kazanmanın en temel prensiplerindendir. Seçkinsan tüm çalışanları ile toplam kalite felsefesini benimsemiş ve tüm çalışanlarıyla “daha kaliteli üretim” yapmayı kendine hedef belirlemiştir. Seçkinsan teknolojik gelişmeleri takipeden, üretimini en son teknolojiye sahip makinelarla gerçekleştiren ve teknolojik üstünlüğü sayesinde de dünya standartlarında üretim yapan bir firmadır. "

Since 1985 production has continued unabated. From a small workshop to the present Seckinsan factory our guiding principles 'to produce quality products has remained the same. Because we use production line techniques 90of our customer orders are fulfilled from stocks we have in storage. For customers who require special products a detailed production plan is drafted which ensures that orders are delivered on time and without sacrificing quality. Seçkinsan takes every customer as a friend. Seçkınsan’s friendship have trust in their roots. Seçkinsan’s main principles are to catch up with the latest technology for improving production quality, to consider customer expectations for increasing the product quality, to consider customer’s and market’s needs for making new investments. Seckinsan, with all workers aims at a high quality production. Seçkinsan is producing in world standarts with machines of superior technology. Seçkinsan, possesing a production area 6000 square meters. 3000 square meters is open area, 3000 square meters is close area. İn 2006, Factories area 11000 square meters as 5800 square meters is close area and 5200 square meters is open area.

Herstellung von verstärkten Achsen und Kraftfahrzeug LPG Tanks   [Git »]

SEDEFSAN MATBAACILIK GIDA MADDELERİ AMBALAJ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

pvc ambalaj,opp ambalaj,kuşe kağıt,wakslı kağıt,aliminyum lam kağıt,

PVC packaging, opp packaging, coated paper, wakslı paper, aluminum, solid paper,

PVC-Verpackungen, opp Verpackung, beschichtetes Papier, wakslı Papier, Aluminium, feste Papier,   [Git »]

SEDEFSAN MATBAACILIK GIDA MADDELERİ AMBALAJ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız 1996 yılından beri gıda ambalajları üretmeketedir. Pvc üretimi, OPP, CPP, PET filmlerin üzerine rotogravür baskı, Laminasyon, kesme ve dilimleme yapmaktayız.

Our company founded in 1996 and it has been working on producing PVC packaging materials also printing on OPP, CPP, PET films

  [Git »]

SEDEN TRİKO KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1996 yılında konyada bayan sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan seden triko öncelikle maximum ürün kalitesini saglamak amacıyla gerekli teknolojik alt yapısdını sağlamıştır.Öncelikle markalaşmak ve ve kaliteden ödün vermemek felsefesini benimsemiştir firmamız.

Tricot, confection production

Herstellung von Strickwaren und Konfektion   [Git »]

seemedya

Reklam sektöründe firmaların Kurumsal hizmetini yapmaktayız

Promosyan Firmalara kendi üretiklerini promosyona dönüştürüp daha kaliteli ve daha profosyenel hizmet yürütmekteyiz.

Pvc kart hizmeti Üye kartı personel kartı, fatura kartı, manyetik şeritli barkodlu kartlar.   [Git »]

SEHA İNŞAAT MÜHENDİSLİK, MADENCİLİK, TURİZM SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

1978'de kurulan Seha Yapı inşaat, mühendislik, madencilik, turizm ve sanayi tic A.Ş. gayrimenkul geliştirme faaliyetleri kapsamında lokal, ulusal ve uluslar arası proje müteahhitlik hizmet ve faaliyetleri kapsamında toplu konut projeleri, yaşam alanları, yüksek katlı işyeri binaları,alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, altyapı tesisleri, özel ve kamu projeleri yapımı alanlarında faaliyet göstermektedir.

SEHA YAPI, a subsidiary of ITTIFAK Holding, is a turn-key contractor and developer which, since 1978, has completed many building and infrastructure projects in Turkey. Residential projects, high-rise office buildings, shopping malls, industrial buildings and public-private projects designed and built by SEHA YAPI as superior samples of their kind, have helped push SEHA YAPI into global markets.

Seha Yapı Inşaat, Mühendislik, Madencilik, Turizm ve Sanayi Tic. eine Tochterfirma der Firmengruppe Ittifak wurde im Jahre 1978 gegründet. Die Kernkompetenz des Unternehmens ist das Projektmanagement in der Entwicklung, Planung und Realisierung sowie das klassische Baugeschäft von Wohnanlagen, Bürobauten, Einkaufszentren, öffentliche Bauten oder Industrie- und Infrastrukturanlagen.   [Git »]

SEKİZLİ MAKİNA VE VİNÇ SANAYİ TİCARET A.Ş.

1987 yılından bugüne kadar 500 kg. kapasiteden 60 tona kadar çeşitli tiplerde 5500'ün üzerinde kaldırma makinası ve vinç üretimi ile faaliyetlerine 13.500 m2 kapalı, 8000 m2 açık alana sahip fabrikasında her geçen gün gelişerek ve tecrübe kazanarak devam etmektedir. Firmamız, kurulduğu günden bugüne amaçladığı aşamaya, üretimde ve serviste seçkin kadrosunun takım ruhunu benimsemesi ile gösterdikleri üstün gayret ve çalışmalar sonucunda ulaşmıştır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük amacımızdır. Gelişen Türkiye Sanayi’inin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve güvenilir makina üretimini hedef alan şirketimiz, güçlü bir teknik kadroya ve son derece esnek imalat kapasitesine sahiptir.

Sekizli Machine and Crane Industry started its production in 1987 with crane bridges and steel construction. We improved our manufacturing capacity rapidly with technological infrastructure and experience which we have had in a short time period. And today, we became a huge industry where many kind of cranes and components are being produced. Sekizli Machine, with 4.500 square meters of closed field and 3.000 square meters of open field, is going on producing high quality cranes with 100 over talented staff. In 2004, Sekizli Machine and Crane Industry produced 776 cranes and became an important, well-known company in the market. Sekizli is increasing its portion in the market place day by day and in 2005, the total number of productions is expected to be over 850. Sekizli now has over 4.000 customer points all over Turkey, so that we have a strong CRM network and service capability. In spite of the fact that we have a good statement in the national market, we have moved our quality to the middle east and African countries such as, Lebanon, Syria, Yemen, Egypt and The Republic of Sudan in the last few years.

Herstellung von Laufkränen   [Git »]

SEKİZLİ MAKİNE VE VİNÇ SANAYİ TİCARET A.Ş. BÜSAN - 4 ŞUBESİ

1987 yılından bugüne kadar 500 kg. kapasiteden 60 tona kadar çeşitli tiplerde 5500'ün üzerinde kaldırma makinası ve vinç üretimi ile faaliyetlerine 13.500 m2 kapalı, 8000 m2 açık alana sahip fabrikasında her geçen gün gelişerek ve tecrübe kazanarak devam etmektedir. Firmamız, kurulduğu günden bugüne amaçladığı aşamaya, üretimde ve serviste seçkin kadrosunun takım ruhunu benimsemesi ile gösterdikleri üstün gayret ve çalışmalar sonucunda ulaşmıştır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük amacımızdır. Gelişen Türkiye Sanayi’inin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve güvenilir makina üretimini hedef alan şirketimiz, güçlü bir teknik kadroya ve son derece esnek imalat kapasitesine sahiptir.

Range of cranes production

Herstellung von Laufkränen   [Git »]

SEKİZLİ MAKİNE VE VİNÇ SANAYİ TİCARET A.Ş. BÜSAN-3 ŞUBESİ

1987 yılından bugüne kadar 500 kg. kapasiteden 60 tona kadar çeşitli tiplerde 5500'ün üzerinde kaldırma makinası ve vinç üretimi ile faaliyetlerine 13.500 m2 kapalı, 8000 m2 açık alana sahip fabrikasında her geçen gün gelişerek ve tecrübe kazanarak devam etmektedir. Firmamız, kurulduğu günden bugüne amaçladığı aşamaya, üretimde ve serviste seçkin kadrosunun takım ruhunu benimsemesi ile gösterdikleri üstün gayret ve çalışmalar sonucunda ulaşmıştır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük amacımızdır. Gelişen Türkiye Sanayi’inin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve güvenilir makina üretimini hedef alan şirketimiz, güçlü bir teknik kadroya ve son derece esnek imalat kapasitesine sahiptir.

Range of cranes production

Herstellung von Laufkränen   [Git »]

SEKOSAN SERT KROM SANAYİ A.Ş.

1976 yılında İsa erik ve Ali erik tarafından demirciler sanayinde kücük kapasiteli krom kaplama tesisi olarak kurulmus olup daha sonraki yıllarda Türkiyenin büyümesine paralel olarak krom kapasitesini büyütüp bunun yanı sıra makine parkını genişleterek silindir taşlama ve diger üniversal tezgahı 1994 yılında Anadolu sanayi sitesine taşınıp belirli dönem burada hizmetine devam etmiştir.

Strong chrome coaling, crank and grinding

Hartverchromung, Kurbel- und Füllschleifung   [Git »]

SELAMOĞULLARI OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Anka A.Ş. , Otomotive sektöründe yedek parça üreten, yutiçi pazarlama ve ihracat yapan ISO TÜV ve TSEK belgeli üretici bir kuruluşutur. Anka ürünlerinin üretimi en son teknolojiye sahip tezgahlarda gerçekleştirilmekte,üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar kontrollerden geçmektedir. Üretim süresinde kalite ' ye gösterilen özen dolayısı ile Anka mamulleri yurtiçindeve yurtdışında haklı bir üne kavuşmuş, yan sanayide tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Konusunda lider kuruluş olma yönünde emin adımlarla ilerleyen Anka A.Ş. , uluslararası pazarlamadan gelen yedek parça üretim teklilerine de açık olup işbirliği yapmaktadır.

Auto axle articulations, axle heads, hub and bush parts production,c.v joints, axle ball joints, axl

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen   [Git »]

SELCEN İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ.

Yurt içinde sektörde liderliğimizi devam ettirecek uluslararası alanda SELCEN BOYA' ın sesini daha fazla duyuracağız. Bu hedeflere ulaşırken başarı faktörlerimiz: Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, Cevreye, doğaya ve topluma saygı, İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı, Tüm kaynakların verimli kullanımı, Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve alışanlarımızla bütünlük duygusu, Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır. Firmamızın politikası, sektöründeki başarısını korumak ve devam ettirmek için teknolojik gelişmeye açık, takım ruhuna sahip, teknik personeli ile,müşteri odaklı çalışmayı ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek, sürekli iyileştirme mantığında toplam kaliteyi yakalamaktır. Firmamızın politikası,sektöründeki başarısını korumak ve devam ettirmek için teknolojik gelişmeye açık, takım ruhuna sahip, teknik personeli ile, müşteri odaklı çalışmayı ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek , sürekli iyileştirme mantıgında toplam kaliteyi yakalamaktır.

Paint production

Farbenherstellung   [Git »]

SELÇUK DEMİR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Demir çelik sektöründe üretilen mamül ve yarı mamüllerin pazarlama ve dağıtımını yapmak için 1984 yılında Konya Karatay Sanayi’nde kurulan Selçuk Demir verdiği hizmetin kalitesi ve güleryüzlü ticaret anlayışı ile müşterilerinin beğenisini kazanmış ve her geçen gün işlem hacmini yükseltmiştir. 1997 yılında daha bol çeşidi müşterilerine sunabilmek için 10.000 metrekare açık alanda kurulu 4.000 metrekare kapalı alana sahip 1. Organize şubesini hizmete açmıştır. Selçuk Demir, Türkiye’nin en önemli yan sanayi merkezi Konya’da kalite ve fiyatın en önemli faktörlerden birisi olduğunun bilincindedir. Bunun için pek çok sektörün ihtiyaç duyduğu mamül ve yarı mamüller için Türkiye’nin lider üreticilerinin temsilciliğini alarak kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Kardemir, Erbosan, Kroman Çelik, Çayırova Boru, Erdemir, Yücel Boru ve Tosyalı Demir Çelik gibi sektör devlerinin bayisi olan Selçuk Demir dönemsel fırsatları değerlendirerek ekonomik satınalmalar yapmakta ve bunun sonuçlarını da müşterilerine yansıtmaktadır.

Hot and cold hard-drawn products

Kalt und heiß gewalzte Produkte   [Git »]

SELÇUK KAUÇUK VE PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Firmamız, 2001 yılında günlük 4.000 çift lastik ayakkabı üretim kapasitesi ile Konya 3.organize sanayi bölgesinde 16.000 m2 açık 7.000 m2 kapalı alanda müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. 2003 yılı sonlarına doğru kurduğu ek tesislerle PVC tabanlı enjeksiyon ayakkabı ve terlikleri, PVC tabanlı monte keten ayakkabıları, Termo kauçuk tabanlı deri bot ve ayakkabıları ve kauçuk tabanlı bot üreterek kapasitesini günlük 8.000 çifte çıkartacak yatırım yapmıştır. 2006 yılının başlarında kauçuk ayakkabı, kauçuk taban ve parça üretiminde edindiği tecrübeler sayesinde, kendi kalıp atölyesini kurarak otomotiv yan sanayi sektörüne girmiştir. Piyasanın talep ettiği makas burçları kalıplarını yaparak, siz değerli müşterine üretimlerini sunmuştur. 2007 yılı başlarında sırasıyla motor takozları, motor kulak takozları, şanzıman takozları, kabin takozları, denge kolu burçları ve bazı kauçuk metal parça kalıplarını yapıp üretime başlayarak bu sektörde adında söz ettirecektir. Ham madde, yarı madde ve mamul madde aşamalarını ve metal işlemlerini tamamen bünyesinde sonuçlandıran firmamız, sizlerin engin tecrübe ve önerileri ile ürün çeşitliliğini arttıracak ve kaliteden ödün vermeden en ekonomik üretimi ve satışı yapmayı ana prensip kabul edecektir.

Our company has started serving its customers in 2001, in its 16 000 m2 outdoor and 7 000 m2 indoor area with the production capacity of 4000 pair rubber shoes daily in Konya 3. industrial area. At the end of year 2003, with the additional facilities that it built, our company invested to increase production capacity to 8.000 daily by producing PVC based injection shoes and slippers, pvc based linen shoes, thermo rubber based leather boots - shoes and rubber based boots. In 2006, with the experience it gained in producing rubber shoes, rubber base and materials, it joined automotive accessories industry by establishing its own mold work shop. It presented its products to you. In 2007, by starting to produce engine wedges, engine hold wedges, transmission box wedges, cabinet wedges, balance rod accessories and some rubber-metal part molds it will strengthen its place in the sector. Our company which makes all raw material, half-material and half-product phases and metal processes in its own facilities, will upgrade the product range with your experience and advices, and will accept economic production and sales without concession from quality as the main principle.

Schuhherstellung aus Plastik   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |