KONYA FIRMALARI - LISTE 73

SAMUR ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Samur Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. 1979 yılında Konya'da kurulmuştur. Kuruluş amacı ülkemizde endüstriyel otomasyon ve bilgisayar esaslı kontrol sistemleri alanlarında gereksinim duyulan Scada & PLC Sistemleri, Servo motor ve CNC Sistemleri, MCC Panoları, Kontrol Sistemleri, Bant Kantarları, Dozaj Bant Kantarları aynı zamanda sistem mühendisliği ve proje hizmetleri sunarak Çimento Fabrikaları Otomasyonu, Yem Fabrikaları Otomasyonu, Gıda Fabrikaları Otomasyonu, Hazır Beton Tesisleri gibi mevcut sistemin otomasyona dönüştürüldüğü tüm sektörlere, çağdaş teknolojik bilgi ve birikimler eşliğinde gerçekleştirdiği proje ve hizmetlerde kullandığı güncel ve teknolojik cihazlar ile kaliteli üretim, zamanında teslim ve özverili servis ayrıcalıkları ile her türlü imalat, montaj, proje, danışmanlık ve teknik servis alanında hizmet vermektedir.

Electric and electronic spare parts production

Herstellung von Elektrik- und Elektronikersatzteile   [Git »]

SARAÇOĞLU BOYA KİMYA AMBALAJ İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş.

Saraçoğlu Boya Kimya A.Ş. SÜLTEM COMPANY GROUP ' a dahil bir şirkettir. SÜLTEM COMPANY GROUP 26 yıldır inşaat sektöründe toplu konut üreten bir firmalar topluluğudur. Saraçoğlu Boya Kimya A.Ş. Konya' da 10.000 m2 açık alanda, 4500 m2 kapalı alan ile yıllık 40.000 ton kapasite ile iç mekan ve dış mekan boyaları, likid izolasyon malzemeleri ve hazır harçlar üretmektedir. Üretimde kalite standartlarına uygunluk önemle ön planda tutulmakta olup DIN 53778 normlarına uygun boya imal edilmektedir. Geniş bir renk üretim yelpazesi ve iç mekanlar için renk sistemi geliştirilmiş olup tüketici ve satış istasyonları için minimum beyaz stok ile 270 rengi kullanma talimatı gereği tüketiciye sunulmaktadır. 1999 yılının Nisan ayında üretim hayatına geçen firma CABELLA markası ile ürünlerini tüketiciye sunmaktadır. Firma merkezi Konya olup, İstanbul, Antalya, Adana illerinde bölge müdürlükleri mevcuttur. Binaların dış cephesi için silikon ve akrilik esaslı boyalar ile iç mekanlar için su bazlı saten boya ve plastik boyalar kullanıma sunulmuştur. Dış cepheler için ise 360 renk seçeneği mevcuttur. Ayrıca 26 renkte sentetik boyalar üretilmektedir. Sentetik boyalarda ; Lux Sentetik, Sentetik Boya, Eco Sentetik Boya, Sentetik Astar Boya Antipas olmak üzere geniş bir renk ve üretim yelpazesi mevcuttur.

SARAÇOĞLU BOYA KİMYA A.Ş. is a company which bound to SÜLTEM COMPANY GROUP. SÜLTEM COMPANY GROUP is building collected houses from 26 years. Saraçoğlu Boya Kimya A.Ş. based on Konya which is products 40.000 ton/year of interior/exterior paint, liquid isolation materials and morters in 10.000 m² open and 5.000 m² closed areas. Production quality and being appropriate of standarts is very important in this company and DIN 53778 norm is valid. Cabel Color Board present 270 colors of water based plastic and satin interior paints. Color Funs present 360 colors for water based silicon and acrylic exterior paints. This system provides minimum stock of white paint. 24 colors of synthetic based decorative paints.

Herstellung von wasserbasierenden Farben, pulvrigen Klebstoffen, Betonchemikalien und Bauunternehmung   [Git »]

SARAÇOĞLU YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

" Saraçoğlu Boya Kimya A.Ş. SÜLTEM COMPANY GROUP ' a dahil bir şirkettir. SÜLTEM COMPANY GROUP 26 yıldır inşaat sektöründe toplu konut üreten bir firmalar topluluğudur. Saraçoğlu Boya Kimya A.Ş. Konya' da 10.000 m2 açık alanda, 4500 m2 kapalı alan ile yıllık 40.000 ton kapasite ile iç mekan ve dış mekan boyaları, likid izolasyon malzemeleri ve hazır harçlar üretmektedir. Üretimde kalite standartlarına uygunluk önemle ön planda tutulmakta olup DIN 53778 normlarına uygun boya imal edilmektedir. Geniş bir renk üretim yelpazesi ve iç mekanlar için renk sistemi geliştirilmiş olup tüketici ve satış istasyonları için minimum beyaz stok ile 270 rengi kullanma talimatı gereği tüketiciye sunulmaktadır. 1999 yılının Nisan ayında üretim hayatına geçen firma CABELLA markası ile ürünlerini tüketiciye sunmaktadır. Firma merkezi Konya olup, İstanbul, Antalya, Adana illerinde bölge müdürlükleri mevcuttur. Binaların dış cephesi için silikon ve akrilik esaslı boyalar ile iç mekanlar için su bazlı saten boya ve plastik boyalar kullanıma sunulmuştur. Dış cepheler için ise 360 renk seçeneği mevcuttur. Ayrıca 26 renkte sentetik boyalar üretilmektedir. Sentetik boyalarda ; Lux Sentetik, Sentetik Boya, Eco Sentetik Boya, Sentetik Astar Boya Antipas olmak üzere geniş bir renk ve üretim yelpazesi mevcuttur"

"SARAÇOĞLU BOYA KİMYA A.Ş. is a company which bound to SÜLTEM COMPANY GROUP. SÜLTEM COMPANY GROUP is building collected houses from 26 years. Saraçoğlu Boya Kimya A.Ş. based on Konya which is products 40.000 ton/year of interior/exterior paint, liquid isolation materials and morters in 10.000 m² open and 5.000 m² closed areas. Production quality and being appropriate of standarts is very important in this company and DIN 53778 norm is valid. Cabel Color Board present 270 colors of water based plastic and satin interior paints. Color Funs present 360 colors for water based silicon and acrylic exterior paints. This system provides minimum stock of white paint. 24 colors of synthetic based decorative paints."

Herstellung von Baustoffen   [Git »]

SARAÇOĞLU YAPI MLZ. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

Saraçoğlu Yapı Mlz. San. ve Tic.Ltd.Şti. SÜLTEM COMPANY GROUP ' a dahil bir şirkettir. SÜLTEM COMPANY GROUP 26 yıldır inşaat sektöründe toplu konut üreten bir firmalar topluluğudur. Saraçoğlu Boya Kimya A.Ş. Konya' da 10.000 m2 açık alanda, 4500 m2 kapalı alan ile yıllık 40.000 ton kapasite ile iç mekan ve dış mekan boyaları, likid izolasyon malzemeleri ve hazır harçlar üretmektedir. Üretimde kalite standartlarına uygunluk önemle ön planda tutulmakta olup DIN 53778 normlarına uygun boya imal edilmektedir. Geniş bir renk üretim yelpazesi ve iç mekanlar için renk sistemi geliştirilmiş olup tüketici ve satış istasyonları için minimum beyaz stok ile 270 rengi kullanma talimatı gereği tüketiciye sunulmaktadır. 1999 yılının Nisan ayında üretim hayatına geçen firma CABELLA markası ile ürünlerini tüketiciye sunmaktadır. Firma merkezi Konya olup, İstanbul, Antalya, Adana illerinde bölge müdürlükleri mevcuttur. Binaların dış cephesi için silikon ve akrilik esaslı boyalar ile iç mekanlar için su bazlı saten boya ve plastik boyalar kullanıma sunulmuştur. Dış cepheler için ise 360 renk seçeneği mevcuttur. Ayrıca 26 renkte sentetik boyalar üretilmektedir. Sentetik boyalarda ; Lux Sentetik, Sentetik Boya, Eco Sentetik Boya, Sentetik Astar Boya Antipas olmak üzere geniş bir renk ve üretim yelpazesi mevcuttur.

  [Git »]

SARAY YEM DEPOCULUK TARIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Yem İmali.

Feed production

Herstellung von Futter   [Git »]

saraysüt toz

•Pasta ve hamur işlemlerinde, sıvı sütün ürünü çok inceltmesini istenmediğinde süt tozu kullanılıyor • Bebek mamalarının üretiminde süt tozu kullanılmaktadır. •Hazır çorba gibi kurutulmuş hazır ürünlerin içeriğindede süt tozu kullanılmaktadır. • Kahve kremaların içeriği süt tozundan faydalanılarak yapılır. •Ayrıca şekerleme, dondurma peynir, yoğurt gibi süt kullanılarak üretim yapan çoğu işletmede süt tozu kullanılır...

GAYRİMENKÜL DANIŞMANLIĞI

ORGANİK GÜBRE Organik tarımda sebzeler kimyasallardan uzak tutularak yetiştirilmeli diye düşünen bilim adamları , organik tarım çalışması yaparken verimin artmasında en büyük etkenlerden bir tanesininde yarasa gübresi olması, bu küçük hayvanlar ve dışkısının gündeme gelmesine sebep olmuştur   [Git »]

SARFİM OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Otomotiv Makasları,Makas Saplamaları, Civata Ve Somun İmalatı.

Sarfim Automotive was established in 2000 for the production of fastener. -Both to expand its product range and offer customers greater choices, company has put axle and spring connecting parts in its product range. - Raw materials used at the production are bought from well-known and reputated companies. -We become a powerful company in its sector increasing the production capacity and investing human sources. -Our facilities are updated considering the market requirements. -Our company has been awarded ISO 9001:2008 by TUV CERT. - We aim to be the best manufacturer and supplier of all sort of fasteners and bolts, and spring connecting parts in local and international markets providing competitive prices and quality parts on time.

Spurenstangenherstellung   [Git »]

SARIKULAK KARDEŞLER METAL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1978 yılında aile şirketi olarak kurulan “Sarıkulak Kardeşler” ; banyo kazanı, güneş enerjisi ve sıhhi tesisat malzemeleri imalatı olarak iki ayrı şube ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Piyasanın rekabetçi ortam şartlarından dolayı ticari faaliyetlerini farklı bir dala kaydırma kararı alıp Otomotiv Sektörüne atılarak 1996 yılında LPG Oto Tank imalatına başlamıştır. Büyük bir pazarlama / bayilik ağı kurarak ve imalatını günden güne geliştiren firmamız bugün 3. Organize Sanayi Bölgesinde 11.000 m2 lik açık alanda 2.500 m2 lik kapalı alan üzerine kurulu mevcut fabrikasında hizmetlerine devam ederek ülkemizde SA-KA LPG unvanıyla saygın kuruluşlardan biri haline gelmiştir. Temiz ve güçlü bir ticari mazisine sahip olan firmamız yılların üretim tecrübesiyle sürekli yeniliği ve güçlenmeyi hedeflemektedir. Firma çalışanları ve mevcut müşteri / bayilik zinciri ile teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden firmamız sadece şirketleşme ve makine parkına yatırım ile kalmayıp kurumsallaşmayı da ön planda tutmaktadır. Bunun için insana değer veren anlayış çerçevesinde insana yatırım yapmayı da ilke edinen firmamız kalitesini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem belgesi ile tescil etmiştir. Ayrıca LPG Tank imalatımız Avrupa Norm Standardı olan ECE R67-01 regülâsyonun gereklerine uygun imal edilmektedir. Amacımız kısa bir süre içinde sektöründe yalnız Türkiye içinde değil; diğer Dünya ülkelerini de hedef kitlesine dâhil ederek insan ve çevreyi gözeten kaliteli ürünler ile ülke ekonomisine ve siz değerli müşterilerimize hizmete devam etmektir.

At the year of 1978 “Sarıkulak Kardeşler” established as a family company and began its trade activities with production of boilers for baths; solar energy equipments and also water installation materials at their two different branches.Because of the competitive market situations; the company decided to change its trade activities against to different sectors such as automotive. Therefore at 1996 the company had been started to produce LPG auto gas tanks.At first by constituting a large marketing / dealer shipment cycle and developing the production day by day ; nowadays our company is going on to give service to the customers at its factory built on total area of 11.000 m2 and closed area of 2.500 m2 which placed at 3rd Organize Industry Zone. Today our company becomes a respectable company with named SAKA LPG at our country.Our company which has honest and strong trade history aims the continuous innovation and reinforcement for the future by the help of long years experience.All of our company workers and our customer / dealer shipment cycle follow the new technology and we don’t contented with not only being such a company and to have investments in the machine parks ; although we hold the institutionalization as a priority plan.Our company has a principle to invest to human with the understanding to give value them and by the way we have already registered our quality with ISO 9001 Quality Assurance System certificate. Although our LPG Tank production is applied to the rules in ECE R67-01 ( homoligation ) regulation which is Europe Norm Standardization.As a result our purpose is to give the best service to our valuable customers and our country economy in a short period not only at Turkey also included the other foreign countries with our quality goods which protects the human and the environment.

Herstellung von Kraftstoff und LPG Gasleitungen   [Git »]

SARITAŞ MOTOR YENİLEME MAKİNALARI İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ

"1967 yılında merhum İSMAİL SARITAŞ tarafından kurulan firmamız, günümüze kadar yılların verdiği tecrübe, geleceğe güvenle bakan, hedeflerini çizmiş, kalite anlayışını benimsemiş, teknik ve idari kadrosunun başarılı ve titiz çalışmaları sayesinde en son teknolojik gelişmelerle sektöründe, üretimi ve geniş ürün yelpazesi ile dünyanın sayılı firmaları arasında yerini alarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Firmamız, bugün toplam 12.000 m2 alanda, Konya 2. Organize Sanayi bölgesinde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Makinalarımız, güçlü gövde yapısı, sorunsuz, sessiz ve seri çalışma, hassas iş yapabilme kabiliyeti, hızlı ve ekonomik teknik servis desteği, vasıflı işçiliği, uzun ömürlü olması ve sunduğumuz farklı renk seçenekleri vb. birçok üstün özelliği ile yurtiçinde olduğu gibi dünyanın birçok ülkesinde de pek çok kullanıcı tarafından beğeniyle tercih edilmekte ve güvenle kullanılmaktadır. Almanya, İtalya, İngiltere, Tunus, Etiyopya, Sudan, Macaristan, Suudi Arabistan, İran, Irak, Cezayir, Mısır, Fas, Suriye, Libya, Yemen, Ürdün, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri, Gana, KTCC ürünlerimizi ihraç ettiğimiz ülkelerden bazılarıdır.

"Our company which was established by the late İsmail Sarıtaş in 1967 has the proud to be among the best companies in the world with the latest technologic development in its sector and wide product range thanks to successful and fastidious works of technical and managerial staff who are well-experienced having confidence in the future; having an aim and accepted the quality intellect. Our company has been maintaining its activiy in the Konya 2. Organized Industrial Zone on a total 12.000 m2 area. Our machines, with their many of superior features such as powerful engine structure, unproblematic, quiet and quick operation, ability to process precision works, quick and economical techinal service, qualified workmanship, long-life and the usage of the material and equipment chosen from the quality proven trademarks together with the various color choices we offer you, are preferred with discrimination and used safely in many of the countries in the world as are used in Turkey by a great many users. Germany, Italy, England, Tunisia, Ethiopia, Sudan, Hungary, Suadi Arabia, İran, Iraq, Algeria, Egypt, Morocco, Syria, Libya, Yemen, Jordan, Lebanon, United Arab Emirates, Ghana, Northern Cyprus Turkish Republic are some of the countries we export our products.

Herstellung von Motorerneuerungsmaschinen   [Git »]

sataroglu a.ş

  [Git »]

SAVAŞAN EMAYE VE SOBA SANAYİ LTD.ŞTİ.

Savaşan Emaye ve Soba Sanayi Tic.Ltd.Şti. 1972 yılında imalat sektörüne adım atmış, ilk olarak katı yakıt sobası imalatı  ile faaliyetlerine başlamıştır. 1988 yılına kadar artan üretim kapasitesi ve istihdamıyla, yıllık 60000 adet katı yakıt sobası imalat kapasitesine ulaşmıştır. 1990 yılında büyüyen üretim hacmini karşılamak için emaye tesisini kurmuş, ve yine aynı yıl emaye mutfak eşyası sektöründe de faaliyetlerine başlamıştır. 1997 yılına kadar Emaye Mutfak Eşyası sektöründe Türkiye’de aranan bir marka haline gelen Savaşan Emaye ilk İhracatını da aynı yıl yapmış ve yurt dışı faaliyetlerine başlamıştır. Her yıl daha da artan ihracat hacmiyle Savaşan Emaye 2000 yılına kadar 35 ülkeye yapmış olduğu ihracatla yurt dışında da aranan marka olma başarısını göstermiştir.Gelişen teknolojiler ve yeni Pazar talepleri doğrultusunda Savaşan Emaye 2001 yılında Non-Stick (yanmaz-yapışmaz) üretim tesisini kurmuş, Grandeur markasıyla emaye üzeri Non-Stick teknolojisinin öncülerinden olmuştur. Halen bu teknolojide “Grandeur” markası Türkiye’de söz sahibi bir markadır.

Warring Enamel Stove and Industry Co.Ltd. In 1972, stepped into the manufacturing sector, first started its activities with the production of solid fuel stove. Until 1988, increasing production capacity and employment, the annual production capacity has reached 60,000 pieces of solid fuel stove. To meet the growing volume of production facility established in 1990, enamel, and enamel kitchenware in the same year started its activities in the sector. Enamel Kitchen Utensils sector until 1997 in Turkey, which has become a desirable brand in the same year made the Warring Enamel Exports and foreign operations first began. Each year an increasing volume of exports to 35 countries until 2000 Warring Enamel also sought to become a brand's success has made exports abroad göstermiştir.Gelişen technologies and new market demands in 2001 Warring Enamel Non-Stick (non-flammable-non-stick) has set up production facility, Grandeur Non-stick technology has been the pioneers of the brand over enamel. Currently, this technology, "Grandeur" brand is a brand have a voice in Turkey.

Herstellung von Emailofen und Ofenprodukten   [Git »]

Say vana san. Tiç. Ltd. Şti

İçme suyu vanaları

Drinking water valves

  [Git »]

SAY-MAK MAKİNE İMALAT DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

Firmamız 2001 yılında Türk-Amerikan işbirliğiyle 2.000 m2’lik üretim alanında sac işleme makineleri imalatına başlamıştır. Kısa sürede ürün portföyünü genişleten firmamız, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kalitesini kabul ettirmiştir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda Say-Mak markası ile hizmet veren firmamız, benimsemiş olduğu; AR-GE’ye önem veren, sürekli kendini yenileyen, müşterilerin beklenti ve isteklerini dikkate alarak verimliliği artıran, personelin gönülden katılımını sağlayan, tüm iş süreçlerinde standardizasyonu hedefleyen, teknik özelliklerin yanında görselliğe de önem veren kalite anlayışıyla müşterilerine vermiş olduğu güven ve potansiyelini her geçen gün daha da artırmaktadır. Say-Mak, sahip olduğu tecrübeli pazarlama departmanıyla, Almanya, Danimarka, Fransa, İspanya, Ukrayna, Mısır, Suriye ve ABD’ye ihracat yapmaktadır. Firmamızın imalat hattı, Havalı Şahmerdan Makineleri, Kollu Giyotin Makaslar, Motorlu Giyotin Makaslar, Redüktörlü Giyotin Makaslar, Caka-Kenet Makineleri, Silindir Makineleri, Atölye Tipi Hidrolik Presler, Sıvama Presleri, Taş Kırıcı Preslerden oluşmaktadır. Bunun yanında firmamız; müşterilerimize Rulo Açma ve Kesme Sistemleri gibi özel çözümler sunabilmektedir. Say-Mak Makine, genç ve dinamik kadrosu ile gerçekçi hedefler doğrultusunda geçmişte olduğu gibi gelecekte de bir çok başarıya imza atmayı hedef olarak seçmiştir.

With a strong Turkish-American partnership, our company has been founded as a manufacturer of high quality sheet metal working machines in 2001. In domestic and international markets, we have succeeded to a proven quality in a very short while. The Say-Mak brand have proven it’s futuristic vision by it’s development as a manufacturer. The headquarters of the company are fortunate idealist and dynamic. The experienced foreign trade intelligence grants more confidence to the customers. We determine our mission with the sentence “For lives shaped by metal...” . We perfectly understand the expectations and requirements of users from our product and provide them to get more performance from the machine. This policy shows our high knowledge and importance we serve to customers’ satisfaction. As in the past, the future of us contains more opportunities and developments for you to consider the special advantages we offer: High quality with competitive prices.

Herstellung von Eisenschnitt, Eisenschmiede und verschiedene spezielle Maschinen   [Git »]

SAYAR BORU VE METAL SANAYİ TİC.ARET LİMİTED ŞİRKETİ

  [Git »]

SAYAR MATBAA VE ENDÜSTRİ BOYALARI TİCARET LTD.ŞTİ.

1933 yılında Halil İbrahim Sayar tarafından temelleri atılan Sayar topluluğunun kendi içinde branşlaşmasıyla oluşturulan ve alanında lider beş şirketten biri olan Sayar Matbaa Mürekkepleri ve Endüstri Boyaları Ltd. Şti. 1997 yılında kurulmuştur. Ticari faaliyetlerine matbaa mürekkepleri ve sanayi boyaları satışlarıyla başlayan şirketimiz zaman geçtikçe bu alanlardaki sanayicilerimizin boya dışındaki ihtiyaçlarını da karşılamak için pazardaki önemli markaların bölgesel bayiliğini üstlenmiştir. Sayar Matbaa Mürekkepleri ve Endüstri Boyaları Ltd.Şti. ambalaj, plastik ve endüstriyel boya gibi alanların yanı sıra açık hava reklamcılığı gibi ülkemizde hızla gelişen bir sektörde de ticari varlığını devam ettirmekte ve hizmet sağladığı bölgeleri her geçen gün genişletmektedir. Başta İç Anadolu, Ege ve Marmara olmak üzere Türkiye’deki pek çok bölgede çeşitli iş kollarında ismini duyuran firmamız, ulaştığı yeni yerlerdeki müşterilerine beraberinde ‘güven’ duygusunu da getirmektedir. Şirketimiz, her geçen gün kendini yenilemekte ve müşterilerine en üstün hizmeti, kısa zamanda ve eksiksiz olarak vermeye çalışmaktadır.

Printing ink and industrial paints production

Druckerei und Industriefarben   [Git »]

SAYIM PLASTİK İNŞAAT HIRDAVAT VE YAKIT MADDELERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Plastik Sulama Malzemeleri İmali.

Plastic irrigation materials production

Herstellung von Wässerungsartikel aus Plastik   [Git »]

SAYKAR BUZDOLABI OTO GIDA MAD SAN TİC LTD ŞTİ

SOĞUK ODA İMALATI. SOĞUTMA SİSTEMLERİ İMALATI . TİCARİ BUZDOLABI İMALATI. ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ ANAHTAR TESLİM TAAHHÜT HİZMETLERİ. LOKANTA MARKET OKUL KANTİN UNLU MAMÜLLER SU SOĞUTUCULAR MORG ÇİÇEK SOĞUTMA VİTRİNLERİ SÜTLÜK REYONLARI SÖZÜN ÖZÜ SİZ HAYAL EDİN MİMARIMIZ SİZE ÖZEL ÜÇ BOYUT ÇALIŞIP ÜRÜN İMAL EDELİM

  [Git »]

SAYLIK HALI KİLİM EL SANATLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Konya'da 1980'li yıllar da kurulan Saylık Halı Kilim El Sanatları Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 1994 yılından sonra kendi tesislerine taşınmış ve bu tarihte entegrasyonunu tamamlayıp aile şirketi olarak faaliyetine devam etmektedir. Ham yapak (yün) ve ot köklerini işleyip klasik kilim, modern kilim, özel sipariş kilim yerli ve yabancı son kullanıcıya hizmet verecek şekilde imalat yapan şirket, adından da anlaşılacağı üzere el ipi kök boya kilim imalatı üzerine çalışmakta. Ürünlerinde kullanılan el ipi %15-20 arasında tiftik karışımı olan firmanın üzretimle ilgili bütün işlemleri şirket bünyesinde yapılıyor. İp boyaması, desen atölyesi, yıkama, temizleme ve tamir bölümlerini bünyesinde barındıran Saylık Halı Kilim'de, tüm bunların ebatı, deseni, rengi, şekli ve saçakları müşterilerin istekleri doğrultusunda yapılmakta. Boyamaların naturel kök boya veya şirket için özel imal edilmiş en zararsız metalik boya kulanılmakta.

Saylik Hali, Kilim, El Sanatlari Ltd. was formed in the 1980’s.Our firm moved to its own location in 1994 and has completed this integration as a family company. If we summarize our company’s profile, it can be said that our firm uses wool and plant root dyes to produce classical and custom order kilims for all customers.As can be seen in the name of our company (El Sanat means hand crafted) we mainly use natural dyes.Our products also contain from 15 to 20% mohair.All our production is done within our company. We have our own labs in which the dyes are produced and facilities where designs are created and products are washed and restored. All sizes designs, colours and fringes are made according to the client’s needs. In all our colours natural dyes and specially produced non toxic metalic dyes are used.

Handgewebte Teppiche   [Git »]

SCARING BIRD

Faaliyette bulunduğu sektörde küçük ya da büyük tüm müşterilerinin taleplerine kayıtsız kalmadan ve kaliteden taviz vermeden en kısa sürede cevap verebilen, piyasa şartlarının getirdiği değişime dinamik yapısıyla çok çabuk kendisini güncelleyebilen, pazarında tercih edilen bir dünya markası ve kalitesiyle referans bir firma

Our company was established in 1974 as a Fitting & Turning workshop. The company produced 60-ton Hydraulic Presses as well as providing fitting and turning services until 1978. Since then, we have expanded our product range by starting the production of Double-Cylinder Air Compressors driven by tractor pto shaft in 1978, Bird and Wild Animal Scare Cannons in 1995, and Tractor Seats in 1998, when the company decided to expand its business through new investment. Upon the completion of its expansion project in 2002, the company increased its capacity and accelerated its production in its new building of an enclosed area of 2100 m2 built on an open land of 4770 m2. Our company, which also imports goods based on the needs and demands in the local market, included Electronic Bird and Wild Animal Scarer Cannons with photocell sensor into its product spectrum in 2007

  [Git »]

SCF DÖKÜM MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Pik,Çelik,Sifero Döküm İmali.

Cast iron, steel, sphero casting production

Rohstahl- und Sferoguß   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |