KONYA FIRMALARI - LISTE 72

SABIRLAR GIDA İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE SAN.TİC.VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ.

Şekerleme,Tahin,Helva,Reçel Ve Lokum İmali.

Sweet, sesame oil, halvah, jam and turkish delight production

Herstellung von Süßigkeiten, gemahlene Sesamkörner, Helwa, Marmelade und Lokum   [Git »]

SADEM USTA GIDA ÜRÜNLERİ SANAYİİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Hazır Yemek.

Convenience food

Fertiggerichte   [Git »]

SADO BOYALARI KAMBER HAŞMET SAYAR

1933 yılında Halil İbrahim Sayar tarafından temelleri atılan Sayar topluluğunun kendi içinde branşlaşmasıyla oluşturulan ve alanında lider beş şirketten biri olan Sayar Matbaa Mürekkepleri ve Endüstri Boyaları Ltd. Şti. 1997 yılında kurulmuştur.Ticari faaliyetlerine matbaa mürekkepleri ve sanayi boyaları satışlarıyla başlayan şirketimiz zaman geçtikçe bu alanlardaki sanayicilerimizin boya dışındaki ihtiyaçlarını da karşılamak için pazardaki önemli markaların bölgesel bayiliğini üstlenmiştir.Sayar Matbaa Mürekkepleri ve Endüstri Boyaları Ltd.Şti. ambalaj, plastik ve endüstriyel boya gibi alanların yanı sıra açık hava reklamcılığı gibi ülkemizde hızla gelişen bir sektörde de ticari varlığını devam ettirmekte ve hizmet sağladığı bölgeleri her geçen gün genişletmektedir.Başta İç Anadolu, Ege ve Marmara olmak üzere Türkiye’deki pek çok bölgede çeşitli iş kollarında ismini duyuran firmamız, ulaştığı yeni yerlerdeki müşterilerine beraberinde ‘güven’ duygusunu da getirmektedir.Şirketimiz, her geçen gün kendini yenilemekte ve müşterilerine en üstün hizmeti, kısa zamanda ve eksiksiz olarak vermeye çalışmaktadır.

Sayar Group has been established in 1933 by Mr. Halil İbrahim Sayar and have branches are profesionalized in their fields and the leaders of their own sectors. SAYAR PRESS AND INDUSTRIAL PAINTS CO LTD is one of them and established in 1997.Our company starts its operations with the sales of printing inks and industrials paints. By the time our product range has develeped and the demand of domestic market raised. Our company has been distributor of many famous companies.SAYAR PRESS AND INDUSTRIAL PAINTS CO LTD. besides packing, plastics and insustrial paint, is dealing open air advertisements which is strictly and rapidly developed in our country and our company is widespreading its services day by day to a larger area. Sayar . brings the feeling of “Trustworthy” in all areas reached to the consumers in Central Anatolia, Agean Region, Marmara region and so on.Our company is renewing it self thus we are in our customers service more fast.

Farben und Farbstoffherstellung   [Git »]

SAFA TARIM ANONİM ŞİRKETİ

Bilindiği gibi gerek dünyada gerekse ülkemizde insan nufusu hızla artmakta bu artan nüfusun yaşamını sürdürebilmesi beslenmesiyle olabilecektir.Artan nüfusa karşın tarım arazileri artmamakda aksine yeni yolların açılması konut ve fabrikaların inşaası, erosyon gibi nedenlerden dolayı tarıma elverişli araziler giderek azalmaktadır. Ayrıca ülkemizde nüfusumuzun yarısına yakını geçimini tarımla sürdürmekte olduğundan , Tarım ülkemiz için önemli bir istihdam kaynağı ve ekonomimize katkısı açısındanda stratejik önem arz etmektedir. Ülke nüfusunun beslenmesi , ülkenin gelişmesiyle orantılı artan kalori ihtiyacının karşılanması ancak tarımsal üretimde teknolojilerin kullanılmasıyla mümkündür.Tarımsal ürünlerde 700 den fazla Zararlı, Hastalık ve Yabancı ot türü problem oluşturmaktadır. Bunlara karşı mücadele yapılmaması halinde zararın %50’nin üzerinde olabileceği bilinmektedir.Bu nedenle uzun araştırmalar sonucunda geliştirilen teknolojik ürünler olan Tarım İlaçlarının kullanılmasıyla sorunlar çözülebilmektedir. Tüm diğer modern tarım teknolojileri kullanılsa bile (sulama, gübreleme, üstün nitelikli tohum .. vs) tarım ilaçlarının kullanılmaması durumunda başarı elde edilememektedir. Bu nedenle tarım ilaçlarına Tarımsal üretimin güvencesi – sigortası gözüyle bakılmaktadır. Birim alandan daha fazla verim, daha kaliteli ürün almak, bu ürünleri hastalık, zararlı ve yabancı otlardan korumakla mümkün olabilmektedir. Bu amaçla SAFA TARIM çiftçimizin hastalık, zararlı ve yabancı otlarla ilgili tüm sorunlarına çare bulmak amacıyla üretimine başlamıştır. Hedefimiz, tüm bitki hastalık, zararlı ve yabancı otlalarla mücadelede cost-effective ve üstün performanslı çözümler üreterek çiftçimizin Tarımsal üretimine değer katmak, yaşamın kalitesini artırmak ve kolaylaştırmaktır. Şirketimiz merkezi ve tesislerimiz Konya’da olup ülkemizde son yapılan ve en son teknolojinin uygulandığı üretim tesisimizde 40.000 m2 kapalı toplam 110.000 m2 lik alanıyla ülkemizde bu konuda en büyük alana ve en yüksek kapasiteye sahiptir. Faaliyetlerimiz 8 bölge müdürlüğü aracılığıyla 2200 den fazla bayi ve kooperatif ile yurdumuzun tümünde sürdürülmektedir. Tüm üretimlerimiz dünya standartlarında olup kalite kontrol laboratuarımız 17025 Deney Yeterlilik ve Akreditasyon Belgelidir. Ayrıca şirketimiz ISO 9000-2000 kalite yönetim belgesine sahiptir. Dünyadaki yeni gelişmeleri sürekli takip ederek geniş bir ürün yelpazesine sahip şirketimiz kısa süre içerisinde çiftçilerimizin tüm hastalık, zararlı ve yabancı ot sorunlarına çözüm bulmaktadır. Başarımızda en büyük paya sahip Çiftçi Bayi ve Meslektaşlarımıza desteklerinden dolayı şükranlarımızı sunarız. Kalite yönetim anlayışımız müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılamak sürekli bir gelişme içinde olmak faaliyetlerimiz sırasında çevreye duyarlı olmak ve bir takım ruhuyla daha iyi hizmet etmek hedeflidir.

SAFA-Agro is one of the major manufacturer , formulater , marketing and exporter company dealing with high quality Agrochemical products & Fertilizer, Seed, Veterinary and Public Health products since 1974.With our versatile production programme SAFA-Agro dedicated herself to meet the needs of domestic and foreign environments by providing ideal solutions. Our company has been restructured into four tree independent business units ; 1- Agro-Chemicals & Fertilizer 2- Seed 3- Veterinary & Publich Health Products SAFA-Agro also produces some of active ingredients such as ; Trifluralin , Propanil , 2,4 D isooctylester and formulate more than 220 agricultural products for domestic and export markets. SAFA -Agro has ISO9001 Quality Control Certificate and our Laboratory has TSE17025 Acredidated Laboratory certificate. Targeting success with quality and commitment SAFA-Agro enjoys leadership position today by the help of nearly 2200 agents all over TURKEY and growth CIS , Middle East , Africa and other markets.Our firm also distributes products from other major manufacturers in Turkey.Plans to add new products such as specialty agro-chemicals ,biological products,fertilizer and implement for special applications will serve the needs of a fast developing major agricultural market in Turkey . SAFA-Agro intends to parley its resources,strong management,committed employees , experience and powerfull marketing into a major role with quality products and services in a fast developing country such as Turkey, as well as the world. Our plant factory , nearly 40.000 sqm,located in Konya-Turkey and designed to meet the high standarts required with the Millenium Tecnology in order to toll manufacture and pack for domestic and foreign companies We are doing activities in Turkey with 8 district offices.. Quality : Quality at SAFA-Agro is achieved in the hands of a tecnically qualified engineering and labor force by utilisation of state-of-the-art tecnology and supreme quality of raw materials. Wide range of production and expertise : The wide range of production which includes the production of Agro-Chemicals ,Fertilizers ,Agricultural Machinery ,Cleaning Products and the expertise in all these branches provides the customers and partners of the company different alternatives. Value for the customers Money: Thanks to abundant availability of high quality raw materials and of high qualified and cheap labor home in Turkey,the company is able to maintain a high rate of competetiveness in international markets,with its price and supreme quality products.Row material from the international market is provided directly from its source and first hand. Dynamic organisation structure:The time of delivery is minimisied by means of dynamic organisational structure which includes order,production and transportation. Packing : In order to protect the product against damages during transportation the packing is done per international standarts

Herstellung von Landwirtschaftlicher Medizin   [Git »]

SAFİR GÜMÜŞ KUYUMCULUK VE SARRAFİYE TİC.LTD.ŞTİ.

Gümüş Takı Malzemeleri İmali.

Production of silver jewelry materials

Herstellung von Silberschmuck   [Git »]

SAFİR MOBİLYA VE YATAK SANAYİ TİCARET A.Ş.

Ağaçdan Mamül ( Kapı,Mutfak Dolabı,Genç Odası,Yatak Odası,Banyo Mobilyaları) İmali.

Manufacture of wooden furniture, wardrobes

Herstellung von Holzmöbel und Schränke   [Git »]

SAFİREL DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZARLAMA İNŞAAT TURİZM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

İçecek Soğutucu Dolapları (Dikey Soğutucu) Ve Su Sebili İmali.

Cooler for drinks and water fountain production

Getraenkekühlscheraenke   [Git »]

SAGE Crankshaft Industry

Firmamiz SAGE 10 yıllı aşkın tecrubesiyle 1 Silindirli kranktan 12 Silindirli kranka kadar 250 çeşidin üzerinde krank mili imalatı yapmaktadır.

Our company SAGE have been manmufacturing Crankshafts from 1cyl to 12 cyl with over 10 years experience.

Unsere Firma SAGE wurde manmufacturing Kurbelwellen aus 1cyl bis 12 Zyl mit über 10 Jahren Erfahrung.   [Git »]

SAGİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Şeker Ve Şeker Katkılı Gıdalar(Lolipop Vb) İmali.

Based in as soft & hard, jelly candies and slice of fruit and sale them customers who are in Turkey and abroad. It is a family company and established in 1953 by one of the company partnes called SAGI Confectionery in KONYA, in the milde of TURKEY and WORLD where MEVLANA’s whirling and the religious music. They developped and changed their products according to the thechnical development of the world.They added to their firm import and export of the machinery of confectionery and provides a professionally managed manufacturing and procurement service into the considerable engineering on the line of confectionery.

Herstellung von Bonbons und Süßwaren (Lutscher etc.)   [Git »]

SAĞBİLİ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Bugünkü ismiyle; Sağbil Makine San.Tic.Ltd.Şti. , 1962 yılında Mehmet Ali Sağbili tarafından küçük bir torna atelyesi olarak Konya'da faaliyete geçmiştir. Kuruluşundan bugüne değin, tarımdan endüstriye kadar çok geniş bir yelpazede "yan sanayi" olarak hizmet vermiştir. Yedek parça konusunda üretmiş olduğu mamüllerindeki kalitenin yanı sıra, milli sermayemizin ülke sınırları içinde kalması konusunda da büyük katkı sağlamıştır. Varolduğu süre içinde, gelişen teknolojiyi günü gününe takibe çalışmış ve makine parkuruna yapmış olduğu yatırımlarıyla, başta Konya olmak üzere, ülke sanayisinin en büyük destekçilerinden biri olmuştur.Bünyesinde istihdam ettiği kalifiye eleman ve mühendislerinin yürüttükleri araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu, paketleme sektöründe ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanlardaki dışa bağımlılığı tesbit etmiş ve söz konusu makineleri ülke dahilinde üretebilmek amacıyla 1993 yılında şirketleşmiş ve üretim programını genişleterek yeniden düzenlemiştir. Paketleme sektörüne hizmet edecek makinaların projelendirme işlemini kendi bünyesinde gerçekleştirerek her yönden ülke şartlarına uygun bir şekilde düzenlemiş ve söz konusu sektörün hizmetine sunmuştur. Üretiminin büyük bir kısmını ihraç eden Sağbili Makine , 2001 yılında ISO 9001 belgesi alarak kalitesini tescillendirmiştir. Makinelerini yeniden dizayn ederek CE belgelerini almıştır. Üretimini gerçekleştirdiği makineler ; dolum , titreşim , ağız kapatma , otomatik ve manuel şirink ambalaj , irmik dolum ve dikey paketleme (toz , granül , sıvı ) makineleridir. Son olarak da tam otomatik un paketleme makinesini sektörün hizmetine sunmuştur. Tecrübeli teknik kadrosu, modern üretim anlayışına sahip yetişmiş iş gücü ile yürüttüğü faaliyetlerinde sürekli destek gören ve kendi sahasında bir profesyonel olmanın haklı gururunu yaşayan Sağbili Makine, bundan böylede hitap ettiği sektöre yönelik seçkin ve dinamik çalışmalarını, geliştireceği yenilikler ile sürdürecektir.

"SAGBILI MACHINE is founded in 1962 by the founder of M. Ali SAGBILI as a small shop in KONYA. It has been served as a producer of spare parts for industry of agriculture up to 1993.It has been developed his own technology by making huge investment about the manufactoring machines and human resources. After making some researchs by his engineer and salesmen they awared there are some necessities about packaging machines and started to produce packaging machines in 1993. Now, SAGBILI MACHINE is exporting more than %50 of his production to all over the world.It has some agents in 6 countries .It has been developing his marketing. Now, the company has 5000 m2 open and 1500 m2 closed building.CNC manufactoring machines and well organized high skilled labour and engineers. The company follows the world standards and has ISO 9001 certificate for production , by the way preparing for CE of all his machines. "

Herstellung von Verpackungsmaschinen für Tee und Hülsenfrüchte   [Git »]

Sağbili Makine San. Tic. Ltd. Şti.

Paketleme ve Ambalaj Makineleri İmalatı(Dikey paketleme makineleri, Un paketleme Makineleri)

Packing and Packaging Machines Manufacturing (Vertical Packaging Machines, Flour Packaging Machines)

  [Git »]

sağlam vinç işletmeciliği

  [Git »]

SAĞLAMEL TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1979 Yılında kurulan şirketimiz bir aile firması olup; ikinci kuşak nesil tarafından idare edilmektedir.Fabrikamız 16500 m2 alanda 3650 m2 si kapalı olmak üzere firmamızın ürettiği mamulleri tarım sektöründe çok çeşitli makine ve ekipmanlarında kullanılan yedek parça üreticisi olup her türlü parça imalatını yapmaktadır.Üretimimizde erdemir ürünü malzeme kullanılmaktadır. Tarım sektöründe hizmet veren firmamız çağın gerektirdiği yatırımları yapmakta olup 21.yüzyıla kendini en iyi şekilde hazırlamaktadır.

Our company, which was established in 1979, is a family company and has been administrated by the second generation.Our company is the manufacturer of ali sorts of spare parts used in the various machinery and equipment in the agricultural sector on 16500 m2 area, 3650 m2 of which is covered.The ERDEMİR product material is used in our production. Our company, which is in the service of the agricultural sector, is meeting the requirements of today and preparing itself to the twenty-first century in the best way.

Herstellung von one-way, Diskaro, Sämaschine, Maschinenpflugräder, Kultivatorenmesser, Maschinenpflu   [Git »]

SAĞLIK DÖKÜM VE MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Pik Döküm.

Cast iron

Rohguß   [Git »]

SAHRA KUNDURA İMALAT PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız 1996 yılında Konya Kunduracılar Sanayisinde kurulmuş ve şimdi Aykent Ayakkabıcılar sitesinde üretimine devam etmektedir. En güzel, en rahat ve en sağlam modeller güçlü bir markanın imzasını taşıyor. Forex ve Sahra Ayakkabı markası ile tüketicisine ulaşan müşteri memnuniyetine dayalı üretim felsefesi ve her yıl yenilenen modelleri ile rakiplerinin bir adım önünde olmayı başardı. Sizde Forex ve Sahra markası ile yol alın. Sahra Ayakkabı, 1400 m2 kapalı alanda fabrikasyon sistemiyle üretim yapmaktadır. Birinci sınıf malzemeden doğal deri kullanarak haftada 1800 çift ayakkabı üretimi yapmaktadır. Mesleğinde uzman deneyimli kadrosuyla 10 yıldan bu yana Sahra Ayakkabı bir Türkiye markası olmuştur. Halkımız ve müşterilerimizin kıymetli teveccühleri ile bunu daha da ilerlere götürmeye kararlıdır. O zevk ve heyecanla kuruluşumuz çalışmalarını hiç ara vermeden sürdürmektedir. Müşterilerimizin eleştiri ve memnuniyetlerini değerlendiren firmamız bu özelliği ile de hanesine artı puanlar getirmiş isabetli kararlar almasına yardımcı olmuş ve aranan marka haline gelmiştir. 2007 yılı hedeflerimizin başında iç Pazar payımızı artırmak ve sektör içinde kendini kabul ettiren sahra ayakkabı markasını daha çok tüketiciyle buluşturmayı amaçlamaktayız. Bugün ne yazık ki piyasalarda Çin ve Uzakdoğu ağırlıklı suni ürünlerin uygun fiyatları nedeniyle yaygınlaşmasına engel olunamaması, ancak buna rağmen tüketici memnuniyetini sağlayamayan bu ürünlerin uzun ömürlü olmadığının anlaşılması, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Sahra Ayakkabı’nın piyasada ki yerini daha da sağlamlaştırmıştır. Sektörle ilgili İstanbul İzmir ve Konya Ayakkabı fuarlarına katılan firmamız hedeflerinin başında ihracata ağırlık vererek dış pazardan da pay almaya öncelik vermektir. “Güzel, rahat, sağlam bir adım atın” sloganı ile siz müşterilerimize hizmet etmekten kıvanç duyuyoruz…

Shoe production

Herstellung von Schuhen   [Git »]

SAKALLIOĞULLARI DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİC.VE SAN.A.Ş.

Bisiklet İmali.

Bicycle and its spare parts production

Herstellung von Fahrrädern und Ersatzteilen   [Git »]

Saltanat Oto Yedek Parça İthalat ve İhracat

Hakkımızda Saltanatoto Otomotiv 2012 yılında iki genç girişimcinin sanayi ve satış tecrübelerini birleştirme kararı ile kurulmuştur. Ağırlıklı olarak Avrupa ve Ortadoğu da kullanılan Ticari Araçların markalarının (Mercedes Benz, MAN, Volvo, SCANIA, DAF, IVECO, Renault) yedek parçalarının yerli OEM ve OES ’e üretim yapabilenler başta olmak üzere, yine aynı kalitede üretim yapan üreticilere ürettirdikleri ürünleri siz seçkin müşterilerimizin beğenilerine sunmaktayız. Gerek ürünlerin kalitesi, gerek teslimat ve sevkiyatta oluşan müşteri memnuniyetlerinden alınan sonuçlar doğrultusunda Saltanatoto hedeflerini büyüterek daha fazla ülkeye, daha farklı parçalarla hizmet verme kararı almıştır. 2014 yılına gelindiğinde bir ortak girişimciye daha kapılarını açan Saltanatoto hem ürün çeşitliliğini, hem de satışı hedeflenen ülke adedini çoğaltarak yoluna devam etmiştir. Her biri kendi alanında ciddi başarılara imza atmış (Birçok firmanın üst düzey satış temsilcilikleri ve yöneticiliklerini yapmışlardır, özellikle uluslar arası birçok firma temsilcileri ile de ticaret hacimleri belirlemişlerdir) 3 girişimcinin deneyim ve başarılarından daha çok pay almak isteyen yeni müşterimizin de bu potansiyeli kaçırmamalarını diler, saygılarımızı sunarız.

About Us Saltanatoto automotive was established in 2012 by two young entrepreneurs. They have been combine their industrial and sales experience and decided to established Saltanatoto. Mainly trading European commercial vehicles brands spare parts. (Mercedes Benz, MAN , Volvo, SCANIA , DAF, IVECO, Renault). Especially supplying from OEM and OES capable of manufacturer and the same quality manufacturing producers. Besides,year by year our customers satisfaction about flawless delivery their goods and satisfying communication was starts to increase our target plans. We decided to sale more countries, more & more different new parts and will be provide faster service. in 2014, one other venturer was joint to Saltanatoto . And with this new power change Saltanatoto’s target again as well as sales by multiplying the number of product diversity and targeted countries . Each in their own field of serious successful ( many companies senior sales representative and manager makes are especially numerous international companies with representatives of trade volumes have determined ) 3 entrepreneur's experience and success. Than on seeking to attract new customers of; They will use this potential, not to miss it, we will wishes that. We are offering our respect.

  [Git »]

SAMED YAPI ELEMANLARI İMALAT VE PAZARLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Pvc Sıhhi Tesisat Boruları (Pis Ve Temiz Su) İmali

Pvc pipe production

Herstellung von sanitären Anlagerohren aus PVC (Abwasser und Sauberwasser)   [Git »]

Samedtaş Değirmen ve Makina San.Tic.Ltd.Şti.

  [Git »]

SAMİ ÇİÇEK OTOMOTİV LTD.ŞTİ.

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |