KONYA FIRMALARI - LISTE 71

KUTLUCA TEKSTİL GIDA VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Bayan Dış Giyim İmali.

Manufacture of clothing for women

Herstellung von Damenbekleidung   [Git »]

KÜÇÜK ULUS. NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Uluslararası Karayolu Nakliyesi, Avrupa İthalat ve İharacat taşımaları, Tekstil, Makine ve diğer eşya taşımacılığı.

International Road Transportation, Import and Export transportations from / to Europe, Textile, Machinery and the other cargo transportations.

  [Git »]

KÜÇÜKKÖSELECİ AYAKKABI VE MALZEMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Kundura İmali.

Shoe production

Herstellung von Schuhen   [Git »]

KÜÇÜKLER ULUSLARARASI NAKLİYAT AKARYAKIT OTOMOTİV SAN.VE TİC.A.Ş.

Madeniğ Yağ Ve Ürünleri İmali.

Mineral oil and products production

Mineralölprodukte   [Git »]

KÜPEDAĞ MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT VE TİC.LTD.ŞTİ.

İnşaat Müteahhitlik Hizmetleri.

Building contracting

Bauunternehmungsleistungen   [Git »]

KÜRESEL DÖKÜM MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Pik,Çelik,Sfero Döküm İmali.

Cast iron, steel and sphero moulding production

Herstellung von Roh und Spherogussformen   [Git »]

KÜRK-AR DÖKÜM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

"1976 yılında öz sermaye ile Konya da 3.000 m2 lik kapalı alanda faaliyetlerine başlayan firmamız teknolojiye olan yatırımını her geçen gün artırarak sürdürmektedir. Konusunda uzman elemanlar ve makine parkı ile endiksiyon ocaklarında saatte 500 Kg. döküm kapasitesine sahiptir. Otomatik kalıplama hattımız sayesinde kaliteli ve ekonomik ürünleri daha hızlı imal ediyoruz. Pik çelik ve sfero döküm tesislerimizde aylık 3.000 Kampana ve 2.000 Fren diski dökümü yapabilmektedir. Ürettiğimiz diskleri ve kampanaları son teknoloji CNC tezgahlarda hatasız işlemekte ve üretimin her aşamasında uzman kalite kontrol elemanlarımızın denetiminden geçmektedir. Tesislerimizde döküm kapasitemizi artırabilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Şuan 1 Tonluk parçaları döküm tesislerimizde üretebilmekteyiz. Döküm madeni, alaşım hazırlandıktan sonra Quick Lab cihazında kontrol edilerek döküm gerçekleştirilmektedir. Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek çıktığı yolda hızına hız katarak ilerlemektedir. Bu yolda sizlerle de çalışabilmeyi umuyor, İşlerinizde başarılar dileriz..."

Our company which started its activities with self capital in 3.000 m2 closed area in Konya in 1976 increasingly maintained its investments on technology every passing day. It has 500 kg casting capacity in a hour by expert workers and machine equipment in the induction cast furnaces. We produce is quality and economical products more faster thank to our automatic moulding line. 3.000 drums and 2.000 brake discs are made mountly in our cast steel and sphere casting foundations. Whole of the discs and drums are perfectly made in the last technology CNC lathers and are passed under the supervision of quality control staffs in the every stage of production. We are continuing our works in order to increase our casting capacity. We can be able produce 1 tone parts in our casting foundation at the moment. Casting metal is realised after preparing the alloy by controlling in the Quick Lab System. Our company advances by gaining speed in the way it started our by aiming unconditional customer satisfaction. We hope to work with you in this way and wish successed on your works.

Rohguß   [Git »]

kys kürkçüoğlu döküm rulman yatakları otomotiv san tic ltd şti

güç aktarma grubu ( rulman yatağı, kasnaklar,burc) üretimimiz mevcut

manufactures power transmissions grub Pulley, Ribbed Belt Pulleys, Timing Belt Pulleys,bearing housing bushes.

  [Git »]

LAMCI AYAKKABI VE MALZEMELERİ TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ

1969 yılında ayakkabı imalatı ile kurulan işletmemiz, 1990 yılından itibaren ayakkabı sektörüne malzeme temin etmektedir. Deri ve ayakkabı tabanı üzerine ihtisaslaşan firmamız, sektörlerinde önde gelen firmaların temsilciliğini yapmaktadır. Taban, taban astarı, deri, yapıştırıcı ilaç ve iç astarlık bez olarak ürün çeşitliliğiyle ayakkabı sektörüne hizmet etmektedir.

Shoe material products

Herstellung von Schuhmaterialen   [Git »]

LAW SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Bilumum Sızdırmazlık Elemanları İmalatı.

Imperviousness equipments production

Herstellung von verschiedenen undurchlässigen Elementen   [Git »]

LİBER HİDROLİK

FİRMAMIZ ARAÇ ÜSTÜ KATLANIR VE TELESKOPİK BOMLU MOBİL VİNÇLER, SEPETLİ PLATFORMLAR, HURDACI VİNÇLERİ ,GEMİ VİNÇLERİ , ÇEŞİTLİ VİNÇ EKİPMANLARI , YERALTI VE YERÜSTÜ ÇÖP KONTEYNER SİSTEMLERİ ÜRETMEKTEDİR.

OUR COMPANY PRODUCE MOBIL CRANES BY TELESCOBIC BOOMS AND ON-BOARD FOLDING CRANES, SCRAP DEALER CRANES, SHIP CRANES AND WIDE RANGE CRANE EQUIPMENTS. AND WE ALSO PRODUCE UNDERGROUND AND ABOVEGROUND GARBAGE CONTAINER SYSTEMS.

  [Git »]

LİDERGAYD OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"Lider motor supap gayd’ları otuz yıldır sektörün içinde olup tecrübe birikimiyle yirmi yıldır ,LİDER GAYD olarak üretim yapmaktadır. Firmamızın üretim anlayışı %100 kaliteden geçmektedir .Özel cnc ve imalat tezgahlarında işlem yapılmakta, malzeme vasıfları ise, özel alaşımlı GG 22 ila GG 24 normları arasında pik dökümlerinden üretilmektedir.Gemi motorları dahil bütün, motorların emme ve egzost supap gayd’ları birinci sınıf kalitede üretilip, dünya pazarında yerini almaktadır. Konusunda deneyimli uzman kadroları ile yıllık kapasitesi, 1.200.000 adet olan ,LİDER GAYD üretiminin %85 lik dilimini İhracat olarak gerçekleştirip, kalan % 15 lik dilimini ise yurt içine pazarlamaktadır. Tecrübenin kaliteye dönüşmesinde azimli, inançlı ve gururluyuz."

Engine valve and guides production

Herstellung von Motorenventilen   [Git »]

LOTİM METAL İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Oto Yedek Parça Ve Traktör Yedek Parçaları İmali.

Auto spare parts and tractor spare parts products

Fahrzeugersatzteile   [Git »]

LUKAS DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

Kesilmiş Sacdan Logar Kapağı İmali

Production of (logar) stopper from detached plate

Herstellung von Kanalisationsdeckel aus Formblech   [Git »]

M-R PİSTON GÖMLEK SEGMAN SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mekanik Teknoloji A.Ş., 1996 yılında Lafer Tekstil Makine San.Tic.A.Ş. bünyesinde talaşlı imalat ve saç işlem bölümü olarak faaliyetlerine başlamıştır. Her geçen yıl kadrosunu ve üretimini geliştiren bu bölümlerde, 2001 yılında yeni bir yapılanma oluşturulmuştur. Bu döneme kadar Lafer Tekstil Makine San.Tic.A.Ş.'ye üretim yapan talaşlı imalat ve saç işlem bölümü, kapasite ile üretim yeteneklerinin artması ve üretim makinelerinin çoğalması sayesinde, birçok kuruluşa hizmet verebilecek performansa sahip olmuştur. 2003 yılında hem yasal, hem de fiziksel olarak Lafer bünyesinden ayrılma kararı alınmıştır. Hedeflerin belirlenmesinin ardından yeni fabrika binasının inşasına 2005 yılında başlanmış ve aynı yıl hizmete girmiştir. Mekanik Teknoloji A.Ş., hızlı ve sorunsuz servisiyle hizmet verirken değişen müşteri ihtiyaçlarına yeni çözümler getirmek amacıyla araştırmalarına devam etmektedir. Talaşlı imalat ve metal saç imalatı sektöründe, tüm dünyada kabul görmüş olan standartlara göre üretim yapma yeteneğini sürdürerek, müşterilerinin tercihinde vazgeçilmez olmak, Mekanik Teknoloji'nin müsyonunu oluşturmaktadır. Her geçen gün yükselen bir eğri çizen Mekanik Teknoloji, sistemini belgelendirmek amacıyla tüm hazırlıklarını tamamlamış ve Nisan 2004 tarihinde TSE-EN ISO 9001-2000 sertifikasını almıştır.

Mekanik Teknoloji A.Ş., was established within the structure of Lafer Tekstil Makine San. A.Ş., in 1996, as metal fillings production and sheet iron processing departments. In these departments, which constantly develop their staff and production; a restructuring was realized in 2001. Metal fillings production and sheet iron processing departments, which were making production just for Lafer Tekstil Makine San. A.Ş., reached a potential to serve many establishments thanks to the increase of its capacity and production skills, and increase of its production machines. In 2003, it was decided to separate from Lafer structure both officially and physically. After defining its goals; construction of the new plant was started in 2005 and it was activated in the same year. While serving with the concept of fast and problem -free service, Mekanik Teknoloji A.Ş., continues its researches in order to offer new solutions for changing customer requirements. Being an indispensable partner, in metal fillings production and sheet iron processing sectors, maintaining its ability to make production according to the worldwide-accepted standards; constitutes the mission of Mekanik Teknoloji.

Motorkolben und Büchsenherstellung   [Git »]

M-YA REKLAMCILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Tabela,Afiş Ve Baskı İşleri İmali.

Signboards, banners and printing works

Firmenschilder, Fahnen und Druckarbeiten   [Git »]

M.A.S.B. MOTORLU ARAÇLAR SİLİNDİR BAŞLIĞI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Silindir Başlığı İmali.

Piston rod and engine bonnet production

Zylinderköpfe   [Git »]

m.kuzucu yem san.ltd. EXEN yem

  [Git »]

MAÇ PEN CAM LTD.ŞTİ.

1975 yılından beri inşaat sektörü içerisinde bulunan firmamız modern mimarinin vazgeçilmezi olarak kullanılan PVC profil doğrama üretimine 1996 yılında başlamıştır. Kısa bir zaman içerisinde sektörün önde gelen firmaları arasına giren MAÇPEN, geçen bu süre zarfında ekonomik, estedik ve modern tercihleri ön planda tutarken, kalite politakasından, sürekli büyüme ve başarılı olma isteğinden kesinlikle ödünvermemiştir. Firmamızın temel prensibi yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti olup gelişen teknoloji ile birlikte çağa ayak uydurarak devamlılığını ve güvenilirliğini emin adımlar la sürdürmektedir Bugün çağdaş mekanlar ve çağdaş yaşamlar için çağdaş çözümler sunan MAÇPEN ‘in konusunda profesyonel ekibi PVC pencerelerinde mükemmeli yakalamak için üretim tesislerinde, çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Yüksek kalitesi ve zengin çeşitleri ile, güven veren ürünlerimiz üretimin her safhasında kalite kontrol tesislerine tabi tutularak tüketiciye ulaştırılmaktadır. Kendi alanında her zaman lider olmayı ilke edinen MAÇPEN’ in ürettiği doğramalarda mükemmeli yakalamak için teknolojiden en üst seviyede yararlanmakta ve sektöründe bu konuda örnek alınmaktadır MAÇPEN her tüketicinin ihtiyacını ve beğenisini karşılayacak farklı alternatif profil seçeneklerine sahiptir. Bundan yola çıkarak bünyesinde 6 farklı seri ve onlarca çeşit ve bu ürünlerin kullanım amaçlarına yönelik her türlü yardımcı profilleri aralıksız üretilmektedir. 11 yıllık sektör deneyiminde 2004 yılında ERPEN UNIWIN Konya Karaman ve Niğde bölge müdürlüğü görevini de üslenerek çalışmalarına devam etmektedir. Genç ve dinamik kadrosu İle MAÇPEN kaliteyi, estetiği ve ekonomiyi tek isimde buluşturarak; Ereğli’den Türkiye’ye, Türkiye’den Dünyaya açılıyor… MaçPen Farkı... MaçPen sizin geleceğe açılan pencerenizdir. PVC pencere profilleri üreticisi MaçPen'in yeni modeli, VİZYONLINE serisi yoğun ve sürekli araştırma geliştirme faaliyetlerinin sonucudur. VİZYONLINE ve VİZYONLINE Ultra yeni stili ile vurgulayıcı ve olağanüstüyü temsil eden bir dizayndır. 62 mm profil genişliği, sağladığı 3 ve 4 odacıkla mükemmel izolasyon değerlerini sağlar. Metal destek profilinin özel dizayni ile statik emniyet degerleri de oldukça yüksektir. Kanatlarin doygun, göz oksayici dizaynini hissedin. Ayrica profillerimiz istege bagli olarak üç odacikli MASTERLINE, MASTER SÜRME, LAMINE SERI de üretilmektedir. PVC pencere profilleri baslangica göre bugün çok yüksek gelisme göstermistir.Ayni gelisme çizgisinde dizaynlar daha komplike hale gelmis yumusak hatlar öne çikmis, gelisen plastik Ekstrüzyon' un imkanlari profil teknigine yansimistir. 1 -62 mm. profil genisligi ile yüksek izolasyon degerleri, optimum profil yüksekligi sayesinde daha genis ışık alanları. 2 - Maksimum ölçülendirilmis metal destek profilleri ve yenilikçi kaliplari ile 4 odacikli profil yapisi . 3 - Çok yüksek iklim farkliliklarina ve darbeye dayanikli PVC profil, tamamen geri dönüsümlü ve modern stabilizatörle üretilmistir. 4 - 13 mm. aksesuar eksen kanali ile maksimum güvenlik gerçeklesmistir. 5 – Rüzgar ve yagmuru perdeleyen damlalikli sistem , ana profillerinin hepsinde su toplama haznesi ve suyun disari akisini kolaylastiracak sekilde egimli ( % 2) dizayn edilmis MaçPen ‘nin tüm pervaz, lambiri vb. yardimci profilleriyle kompact bir seridir. 6 - Kasa ve kanatta ortak kullanilan orta kayit profili , zengin ürün paleti sayesinde dar çerçeve genisligi ve profil çesitliligi ile, dis cephe görünümünde her tür detay imkani mümkündür. 7 –Estetik görünümlü 45 birlesimli rustik cam çitasinin kanatlara dogru formu, pencerenin dar ve çekici görünmesini ve temizlikte de kolaylik saglar.MaçPen'e özgü kolay takilip sökülebilen kendinden contali cam çitalari. 8 - Kasa - Kanat arasindaki üst üste binme mesafesinin derinligi, yeni bazi aksesuarlarin gizli veya görülebilir sekilde kullanilabilmesine imkan tanimaktadir. MaçPen tüm pervaz, lambiri vb. yardimci profilleriyle kompact bir seridir. 9 -Kendinden contali , tek tirnakli cam çitasi, emniyetli ve dayanikli bir camlamayi sagliyor. Cam çita çesitliligi yine farkli cam kalinliklarinin camlanmasini kolaylastirmaktadir. Modern isi ve ses izolasyonlu camlar, 26 mm. kalinliga kadar 3' lü cam takilabilmektedir. 10 - Cam kanalinda seçime bagli olarak ön yüzeye veya asagiya dogru su tahliye edilebilmektedir. Egim verilmis iç yüzey , su tahliyesini kolaylastirmaktadir. Pürüzsüz yüzey ise temizligi kolaylastirmaktadir. 11 -PVC kapi pencere sistemlerine laminasyon yöntemi ile ahsap'in sicakligini yansitan MaçPen, maun, koyu mese, açik mese, altin mese, görünümlü Dünyaca ünlü firmalarin( Renolit-Cova , Solvay-H0rnhurc) sertifikali ve garantili ürünlerini kullanmaktadir. Zengin renk seçimiyle tasarimlariniza canlilik katar. 12- Pencereler ;Evlerimizin “güzel bakis” alanlaridir. Inceden inceye düsünülen profil tasarimi , çok sayida pencere form'u ve pencere kanat imkanlari ile çok farkli pencere yapimini mümkün kilar. Kisisel stil isteklerinize cevap verecek her pencere formu mümkündür. Köseli, yuvarlak, kemerli, çoklu form ve genis yüzeyler … Çitali pencere bölümlemeleri optik görünüsü daha güçlü kilar. 13- Profillerimizde destek saci olarak standart 1,20 mm paslanmaya karsi özel sicak daldirma galvanizli tek tip destek saci kullanilmaktadir buda stok ve kullanim kolayligi ve rüzgar yüklerine karsi yüksek atalet momenti ve maksimum stabiliteyi saglamaktadir. 14-Isiyi ,sesi,suyu ve tozu geçirmeyen tek tip özel dizaynli conta.Yüksek sicaklik degisikliklerinde performansini koruyabildigi için Avrupa'da vazgeçilemeyen EPDM sizdirmazlik contalari -60 C ‘den +60 C' ye kadar yüksek isi mukavemeti saglar. Kaliteli ispanyolet sistemi kullanilarak ,EPDM contalarini en olumsuz iklim sartlarinda bile islevini yerine getirmesini saglayarak tam bir kapama ve kavrama elde edilmektedir. 15- Montaj elemanları profillerimizde pencere mentesesi, ispanyolet karsiligi, bağlantı ve 1.sınıf malzemeler kullanmaktadir MaçPen PVC,Alman Krauss Maffeii ve Avusturya Greinner &Co extrusion teknolojisiyle üretilmektedir. Bu sistemlere uygun en kaliteli malzeme, makine parki ve üstün teknik bilgi birikimi ile bir araya getirilmesi ve saglikli bir sekilde binaya monte edilmesi ve tüm bunlarin etkili bir satis öncesi ve satis sonrasi destek ile birlestirilerek pekistirilmesi suretiyle hizmet verilmesi degismez ilkemizdir. MaçPen PVC pencere ve kapı sistemleri yaşam tarzınızı değiştirecektir.

  [Git »]

MADENCİ OTOMOTİV MAK. MET. VE NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Sfero Pik Döküm. Ağır Vasıta Yedek Parça İmalatı. Diferansiyel Kutusu, Kit Takımı, Çan Porya Cer Tası, Cer Tası Kafesi, Beyin Kutusu, Kapak, Beyin Taşıyıcı Bugat. MAN MERCEDES IVECO ISUZU Özel İmalat-RENAULT SCANIA VOLVO Diferansiyel Kutuları.

Cast Iron, Heavy-Duty Spare Parts. Diff. Case, Repair Kit, Bell Hub, Carrier, Cover, Timing Case. MAN MERCEDES IVECO ISUZU Special Production-RENAULT SCANIA VOLVO Diff. Boxes

Rohguß, Schwere Fahrzeuge Ersatzteil, Differential Box, Flickzeug, MAN MERCEDES IVECO ISUZU Speziell-RENAULT SCANIA VOLVO   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |