KONYA FIRMALARI - LISTE 71

KUŞAT AMBALAJ VE MATBAA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Kağıt Ve Karton Kutu İmali.

Paper board, corrugated cardboard, carton packing boxes production

Herstellung von Spindelkartonschachteln und Spindelkarton für Verpackung   [Git »]

KUTAŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Mukava,Oluklu Mukava Ve Kartondan Yapılan Ambalaj Kutuları İmalatı.

Paper board, corrugated cardboard, carton packing boxes production

Herstellung von Spindelkartonschachteln und Spindelkarton für Verpackung   [Git »]

KUTLUCA TEKSTİL GIDA VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Bayan Dış Giyim İmali.

Manufacture of clothing for women

Herstellung von Damenbekleidung   [Git »]

KÜÇÜK ULUS. NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Uluslararası Karayolu Nakliyesi, Avrupa İthalat ve İharacat taşımaları, Tekstil, Makine ve diğer eşya taşımacılığı.

International Road Transportation, Import and Export transportations from / to Europe, Textile, Machinery and the other cargo transportations.

  [Git »]

KÜÇÜKKÖSELECİ AYAKKABI VE MALZEMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Kundura İmali.

Shoe production

Herstellung von Schuhen   [Git »]

KÜÇÜKLER ULUSLARARASI NAKLİYAT AKARYAKIT OTOMOTİV SAN.VE TİC.A.Ş.

Madeniğ Yağ Ve Ürünleri İmali.

Mineral oil and products production

Mineralölprodukte   [Git »]

KÜPEDAĞ MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT VE TİC.LTD.ŞTİ.

İnşaat Müteahhitlik Hizmetleri.

Building contracting

Bauunternehmungsleistungen   [Git »]

KÜRESEL DÖKÜM MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Pik,Çelik,Sfero Döküm İmali.

Cast iron, steel and sphero moulding production

Herstellung von Roh und Spherogussformen   [Git »]

KÜRK-AR DÖKÜM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

"1976 yılında öz sermaye ile Konya da 3.000 m2 lik kapalı alanda faaliyetlerine başlayan firmamız teknolojiye olan yatırımını her geçen gün artırarak sürdürmektedir. Konusunda uzman elemanlar ve makine parkı ile endiksiyon ocaklarında saatte 500 Kg. döküm kapasitesine sahiptir. Otomatik kalıplama hattımız sayesinde kaliteli ve ekonomik ürünleri daha hızlı imal ediyoruz. Pik çelik ve sfero döküm tesislerimizde aylık 3.000 Kampana ve 2.000 Fren diski dökümü yapabilmektedir. Ürettiğimiz diskleri ve kampanaları son teknoloji CNC tezgahlarda hatasız işlemekte ve üretimin her aşamasında uzman kalite kontrol elemanlarımızın denetiminden geçmektedir. Tesislerimizde döküm kapasitemizi artırabilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Şuan 1 Tonluk parçaları döküm tesislerimizde üretebilmekteyiz. Döküm madeni, alaşım hazırlandıktan sonra Quick Lab cihazında kontrol edilerek döküm gerçekleştirilmektedir. Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek çıktığı yolda hızına hız katarak ilerlemektedir. Bu yolda sizlerle de çalışabilmeyi umuyor, İşlerinizde başarılar dileriz..."

Our company which started its activities with self capital in 3.000 m2 closed area in Konya in 1976 increasingly maintained its investments on technology every passing day. It has 500 kg casting capacity in a hour by expert workers and machine equipment in the induction cast furnaces. We produce is quality and economical products more faster thank to our automatic moulding line. 3.000 drums and 2.000 brake discs are made mountly in our cast steel and sphere casting foundations. Whole of the discs and drums are perfectly made in the last technology CNC lathers and are passed under the supervision of quality control staffs in the every stage of production. We are continuing our works in order to increase our casting capacity. We can be able produce 1 tone parts in our casting foundation at the moment. Casting metal is realised after preparing the alloy by controlling in the Quick Lab System. Our company advances by gaining speed in the way it started our by aiming unconditional customer satisfaction. We hope to work with you in this way and wish successed on your works.

Rohguß   [Git »]

kys kürkçüoğlu döküm rulman yatakları otomotiv san tic ltd şti

güç aktarma grubu ( rulman yatağı, kasnaklar,burc) üretimimiz mevcut

manufactures power transmissions grub Pulley, Ribbed Belt Pulleys, Timing Belt Pulleys,bearing housing bushes.

  [Git »]

LAMCI AYAKKABI VE MALZEMELERİ TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ

1969 yılında ayakkabı imalatı ile kurulan işletmemiz, 1990 yılından itibaren ayakkabı sektörüne malzeme temin etmektedir. Deri ve ayakkabı tabanı üzerine ihtisaslaşan firmamız, sektörlerinde önde gelen firmaların temsilciliğini yapmaktadır. Taban, taban astarı, deri, yapıştırıcı ilaç ve iç astarlık bez olarak ürün çeşitliliğiyle ayakkabı sektörüne hizmet etmektedir.

Shoe material products

Herstellung von Schuhmaterialen   [Git »]

LAW SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Bilumum Sızdırmazlık Elemanları İmalatı.

Imperviousness equipments production

Herstellung von verschiedenen undurchlässigen Elementen   [Git »]

LİBER HİDROLİK

FİRMAMIZ ARAÇ ÜSTÜ KATLANIR VE TELESKOPİK BOMLU MOBİL VİNÇLER, SEPETLİ PLATFORMLAR, HURDACI VİNÇLERİ ,GEMİ VİNÇLERİ , ÇEŞİTLİ VİNÇ EKİPMANLARI , YERALTI VE YERÜSTÜ ÇÖP KONTEYNER SİSTEMLERİ ÜRETMEKTEDİR.

OUR COMPANY PRODUCE MOBIL CRANES BY TELESCOBIC BOOMS AND ON-BOARD FOLDING CRANES, SCRAP DEALER CRANES, SHIP CRANES AND WIDE RANGE CRANE EQUIPMENTS. AND WE ALSO PRODUCE UNDERGROUND AND ABOVEGROUND GARBAGE CONTAINER SYSTEMS.

  [Git »]

LİDERGAYD OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"Lider motor supap gayd’ları otuz yıldır sektörün içinde olup tecrübe birikimiyle yirmi yıldır ,LİDER GAYD olarak üretim yapmaktadır. Firmamızın üretim anlayışı %100 kaliteden geçmektedir .Özel cnc ve imalat tezgahlarında işlem yapılmakta, malzeme vasıfları ise, özel alaşımlı GG 22 ila GG 24 normları arasında pik dökümlerinden üretilmektedir.Gemi motorları dahil bütün, motorların emme ve egzost supap gayd’ları birinci sınıf kalitede üretilip, dünya pazarında yerini almaktadır. Konusunda deneyimli uzman kadroları ile yıllık kapasitesi, 1.200.000 adet olan ,LİDER GAYD üretiminin %85 lik dilimini İhracat olarak gerçekleştirip, kalan % 15 lik dilimini ise yurt içine pazarlamaktadır. Tecrübenin kaliteye dönüşmesinde azimli, inançlı ve gururluyuz."

Engine valve and guides production

Herstellung von Motorenventilen   [Git »]

LOTİM METAL İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Oto Yedek Parça Ve Traktör Yedek Parçaları İmali.

Auto spare parts and tractor spare parts products

Fahrzeugersatzteile   [Git »]

LUKAS DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

Kesilmiş Sacdan Logar Kapağı İmali

Production of (logar) stopper from detached plate

Herstellung von Kanalisationsdeckel aus Formblech   [Git »]

M-R PİSTON GÖMLEK SEGMAN SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mekanik Teknoloji A.Ş., 1996 yılında Lafer Tekstil Makine San.Tic.A.Ş. bünyesinde talaşlı imalat ve saç işlem bölümü olarak faaliyetlerine başlamıştır. Her geçen yıl kadrosunu ve üretimini geliştiren bu bölümlerde, 2001 yılında yeni bir yapılanma oluşturulmuştur. Bu döneme kadar Lafer Tekstil Makine San.Tic.A.Ş.'ye üretim yapan talaşlı imalat ve saç işlem bölümü, kapasite ile üretim yeteneklerinin artması ve üretim makinelerinin çoğalması sayesinde, birçok kuruluşa hizmet verebilecek performansa sahip olmuştur. 2003 yılında hem yasal, hem de fiziksel olarak Lafer bünyesinden ayrılma kararı alınmıştır. Hedeflerin belirlenmesinin ardından yeni fabrika binasının inşasına 2005 yılında başlanmış ve aynı yıl hizmete girmiştir. Mekanik Teknoloji A.Ş., hızlı ve sorunsuz servisiyle hizmet verirken değişen müşteri ihtiyaçlarına yeni çözümler getirmek amacıyla araştırmalarına devam etmektedir. Talaşlı imalat ve metal saç imalatı sektöründe, tüm dünyada kabul görmüş olan standartlara göre üretim yapma yeteneğini sürdürerek, müşterilerinin tercihinde vazgeçilmez olmak, Mekanik Teknoloji'nin müsyonunu oluşturmaktadır. Her geçen gün yükselen bir eğri çizen Mekanik Teknoloji, sistemini belgelendirmek amacıyla tüm hazırlıklarını tamamlamış ve Nisan 2004 tarihinde TSE-EN ISO 9001-2000 sertifikasını almıştır.

Mekanik Teknoloji A.Ş., was established within the structure of Lafer Tekstil Makine San. A.Ş., in 1996, as metal fillings production and sheet iron processing departments. In these departments, which constantly develop their staff and production; a restructuring was realized in 2001. Metal fillings production and sheet iron processing departments, which were making production just for Lafer Tekstil Makine San. A.Ş., reached a potential to serve many establishments thanks to the increase of its capacity and production skills, and increase of its production machines. In 2003, it was decided to separate from Lafer structure both officially and physically. After defining its goals; construction of the new plant was started in 2005 and it was activated in the same year. While serving with the concept of fast and problem -free service, Mekanik Teknoloji A.Ş., continues its researches in order to offer new solutions for changing customer requirements. Being an indispensable partner, in metal fillings production and sheet iron processing sectors, maintaining its ability to make production according to the worldwide-accepted standards; constitutes the mission of Mekanik Teknoloji.

Motorkolben und Büchsenherstellung   [Git »]

M-YA REKLAMCILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Tabela,Afiş Ve Baskı İşleri İmali.

Signboards, banners and printing works

Firmenschilder, Fahnen und Druckarbeiten   [Git »]

M.A.S.B. MOTORLU ARAÇLAR SİLİNDİR BAŞLIĞI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Silindir Başlığı İmali.

Piston rod and engine bonnet production

Zylinderköpfe   [Git »]

m.kuzucu yem san.ltd. EXEN yem

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |