KONYA FIRMALARI - LISTE 71

RENK HALKLA İLİŞKİLER ÇELİK KONSTRÜKSİYON VİNÇ İŞLETMECİLİĞİ REKLAM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Renk Reklam 1970'li yıllarda Ömer USUL tarafından tabelacılığın henüz fırça ve boya ile yapıldığı yıllarda 12 m²'lik küçük bir mekanda kuruldu. O dönemlerde bir el sanatı olan tabelacılık zamanla dev bir sektöre dönüştü, sanayileşti. Bu bağlamda kendini sürekli yenileyen Renk Reklam da büyüdü. Bugün merkez ve üç şubesinde toplam 5000 m² alanda faaliyetlerini sürdürüyor. Yeniliklere açık olmak ve kendini sürekli yenilemek. Bugün sektöründe söz sahibi bir firma olmamızı sağlayan işletmecilik felsefemizin temel unsurları. Söz konusu bu unsurlar aynı zamanda hizmet aşkımızın ve müşterilerimize olan yakın ilgimizin de birer göstergesidir. Renk Reklam, müşterileriyle birlikte, mükemmele doğru kendinden emin adımlarla ilerlemeye, teknolojinin son imkanlarını bu amaç için bir araya getirmeye devam edecektir. Renk Reklam sahip olduğu tecrübesi ve müşteri memnuniyetine dönük işletmecilik anlayışı ile yıllardan beri tercih edilen bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Visiual presentation systems and open air advertisement products production

Werbeagenture   [Git »]

REVA TARIM KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Şirketimiz 1995 yılında Ziraat mühendisleri, veteriner hekimler ve tarım ve hayvancılık alanında faaliyet gösteren yetiştiricilerimizin yem katkı maddeleri , yalama blokları, damlama gübre ve yaprak gübresi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla KONYA'da kurulmuştur. Reva tarım, kaliteli ve yüksek verimli hayvan yetiştiriciliği, hayvanların daha uzun ve daha sağlıklı bir yaşama ulaştırılmasını sağlamak amacıyla çalışmaktadır. Misyonumuz çiftlikten sofraya kaliteli ürünlerin ulaştırılmasına katkıda bulunmaktadır. Her geçen gün gelişen ve değişen bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip ederek kendimizi daha da geliştiriyoruz. Bu bilgbiler ışığında geniş ürün yelpazemizle Türkiye hayvancılığının hizmetindeyiz.

Production of feed additive and leaf mould and salt stone for animals

Herstellung von Leierstein, Futterzusatzmittel und flüssige Blattdünger   [Git »]

RİSO TARIM TEKSTİL ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Un İmalatı.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

RNK TEKNOLOJİ Elektronik Yazılım Enerji Sistemleri Tanıtım San. Tic. Ltd. Şti.

- Yenilikçi Fikirler RNK Teknoloji inovasyona dayalı Ar-Ge faaliyetleri yapmak, yeni fikirler, yeni ürün ve tasarımlar üretmek için kurulmuş, girişimci bir teknoloji geliştirme şirketidir. - Farkındalık Farklı fikirler, farklı ürün ve hizmetler geliştirerek +katma değer sağlamaya çalışıyoruz. - Dünyadaki Teknoloji Ülkemizdeki ve Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışıyoruz. - Normlar Uluslararsı normlarda ve yerel şartlarda uygulamalar geliştirmek için çalışıyoruz. - Bütüncül Yaklaşım Geliştirdiği projelerde yenilikçi ve bütüncül yaklaşım sunmaya çalışan bir anlayışa sahibiz. - Yeni alanlar & Rekabet Çalıştığımız konularda ya ilk ya da farklı olmaya çalışıyoruz. Bu şekilde rekabete giren değil yeni rekabet alanları & piyasaları açan konumda olmaya çalışıyoruz. AR-GE (Uygulamaya Yönelik Proje Bazlı) Endüstriyel Tasarım,Elektronik Tasarım Yazılım Tasarımı

Innovation Ideas ; RNK Teknoloji is an entrepreneur and a technology developing company was established to carry on business for R&D based on innovation, to produce new ideas, products and design. Consciousness ; We try to provide added value by developing different ideas, products and services. Technology in the world ; We try follow technological developments closely in our country and ind world Norms ; We try to develop applications in the international norms and in the local conditions. Totalitarian Approach ; We have an understanding to present innovative and totalitarian approach for developed projects. New sectors & Rivalry ; We try to be either first or different in the subjects we worked. Thus we don't rival, we try to constitute new rivalry fields & markets.

  [Git »]

RODEN Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

2004 yılında kurulan RODEN Reklam ve Tanıtım Hizmetleri, kuruluş öncesi de dahil olmak üzere 20 yıllık sektörel tecrübesiyle, her türlü grafik tasarım, web tasarım, profesyonel fotoğraf çekimi ve matbaa hizmetleriyle müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir.

  [Git »]

ROT-SAN OTOMOTİV İNŞAAT KUNDURA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Transmisyon Millerine Diş Ve Ovalama İşleri.

Gears and rubbing work for transmission axles

Getriebe und Reibungsarbeiten für Übertragungsachsen   [Git »]

ROTA DÖKÜM

2012 yılından ROTA DÖKÜM adı altında kurulmuş olup o tarihten itibaren döküm sektöründe kendisine bir yer edinmiş . ROTA DÖKÜM olarak yoluna devam etmektedir. Bu yolda emin adımlarla ilerlerken müşteri memnuniyetini öncelikle kendisine ilke edinmiştir. Bunun yanı sıra sektörde yurtiçinde kamu kurum ve kuruluşlar ile özel sektör kuruluşlarına faydaları yanı sıra yurt dışı açılımlarını da kendisine hedef edinmiştir. Pik / Sfero ve Çelik olarak istenilen her türlü ürün ve malzemenin dökümünü yapmaktadır. Başlıca ; - Makine motor ve iş makinesi yedekleri ve parçaları - Ziraat aletleri yedekleri - Vana ve pompa parçaları - Endüstriyel mutfak makine parçaları - Marangoz ve mobilya makine parçaları - Asansör kasnakları ve ağırlıkları - Logar kapak çeşitleri - Yağmursuyu ızgaraları ve çeşitleri - Park bahçe oturma bank komplesi ve ayakları - Masa ayak ve çeşitleri ADRES:FEVZİ ÇAKMAK MH. 10591 SK.NO:7 KARATAY/KONYA TEL:0332 342 49 61 FX:0332 342 44 07 CEP: 0535 615 29 07

  [Git »]

ROTA KAUÇUK VE PLASTİK SANAYİ TİCARET A.Ş.

Lastik Ayakkabı,Bot Ve Çizme Çeşitleri İmalatı.

Production of gumshoe,rubber boot

Schuhherstellung aus Plastik   [Git »]

ROTA VİNÇ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Gezer Köprülü Vinç,Portal Vinç,Monoray Vinç,Arabalı Vinç,Pergel Vinç,Sabit Vinç İmali.

Range of cranes production

Herstellung von Laufkränen   [Git »]

Rotakon Hidrolik

FİRMAMIZ ARAÇ ÜSTÜ KATLANIR VE TELESKOPİK BOMLU MOBİL VİNÇLER, SEPETLİ PLATFORMLAR, HURDACI VİNÇLERİ ,GEMİ VİNÇLERİ , ÇEŞİTLİ VİNÇ EKİPMANLARI , YERALTI VE YERÜSTÜ ÇÖP KONTEYNER SİSTEMLERİ ÜRETMEKTEDİR.

  [Git »]

ROTASYON DÖKÜM METAL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

2004 Yılında kurulan firmamız Otomotiv Sektöründe Motor Gömlekleri üretmektedir. Firmamız 6000 m2 alan üzerinde 3600 m2 kapalı modern binasında en yeni teknolojik, CNC kontrollü tezgah ve takımlarla, engin tecrübeli kadrosu ve AR-GE faaliyetleri ile birlikte üst düzey toplam kalite yönetimi ilkesi doğrultusunda üretimine devam etmektedir. Sektöründe yıllardır hammadde girişinden ürünün sevkine kadar, değişmez bir kalite anlayışıyla ve toplam kalite yönetimi felsefesiyle hareket eden Rotasyon, tüm bu planlamalarında tek bir duyguyla hareket etmekte ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Manufacturer and trade company was established in 2004 and has maintained systematic growth ever since, to reach its current position as one of the leading firms in its field. Having a production area of 3600 m2 on 6000m² of land. ROTASYON LINER continues to produce quality products according to the precise specifications using the newest technology, CNC controlled bench and sets, its experienced personnel and R-D activities and according to the total quality management. Our products have been awarded quality certificate issued by the Turkish Standards Institution and also our company have TS EN ISO 9001:2008 certificate since February 2010. ROTASYON LINER acting with the stable concept of quality understanding and total quality management - from input of raw material to delivery of the product - for many years, maintains its activities with only one sense in all those plannings.

Pik, Sfero und Stahlguss   [Git »]

ROTOSİS ROBOTLU OTOMASYON SİSTEMLERİ VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ

Ana meşguliyet alanı robotlu otomasyon sistemleri olan bir mühendislik firması olmakla birlikte, diğer üretime yönelik tüm otomasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. CNC, PLC yada CD (Custom Device) içeren işleride de başarı ile icra etmektedir. Elle kontrol edilen tezgahların Bilgisayar destekli çalışır hale getirilmesi, özel amaçlı tezgah otomasyon panoları imalatı, özel amaçlı elektrik-elektronik kontrol sistemlerinin tasarım ve imali, Elle üretime yönelik imalat (kaynak, kontrol, montaj) fikstür ve aparatları tasarım ve imalatı, Özel amaçlı talaşlı ve talaşsız üretime yöenlik tezgah tasarım ve imali alanlarında da hizmet vermektedir.

  [Git »]

ROTPAR OTOMOTİV İNŞAAT GIDA TURİZM TEKSTİL SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ.

Rotpar 1985 yılında kurulmuş olup önce atölye ölçeğindeki iş yerinde imalat sektöründe faliyetlerine başlayarak otomotiv yedek parça imalatı sanayine kenetlenmistir. Daha sonra otomotiv sanayinde direksiyon, süspansiyon ve ön düzen parçaları olan rotil,rot başı,rotbaşı,rot mili,rotmili,z rot,komple rod,rotilli kol,ara rot,orta rot,arka dingil burcu,arka aks burcu,salınçak burç,viraj lastiği,viraj demir lastiği,oynak burç,yağlı burç,sarhoş burç,rot kolu,rotkolu,ve nissan viraj demiri,nissan terazi demiri,volkswagen transporter t4,volkswagen transporter t5 frezeli sağ iç aks mili volkswagen t4 kapı tasıyıcı kolları,bijon,bıjon somunu,bijon somunu,bıjon,Tie rod,,ball joint,drang link,track control arm,link stabilizer,wishbone,bush,silentblock,axial joint,kugelgelenk,führungsgelenk,axialgelenk,stabilisator,lenkstange,schwenkarm,Querlenker,spurstange,lagerung Fahrwerk und Chassis Komponenten wie Fertigung und Produktion üretimine odaklanan firmamız bu konuda uzmanlasmıştır. rotpar 26 yıllık geçmişteki başarısını geleceğe taşımak ve gelişen teknolojinin sağladığı imkanlardan faydalanarak düzenli bir büyüme eğilimi içine girmiş teknolojik yatırımlarını artırarak kaliteden taviz vermeden en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir. rotpar bünyesindeki bu gelişmelerden dolayı mevcut iş yeri yetersiz kalmış 2005 yılında Konya organize sanayi bölgesinde toplam 20,000 metre kare açık alan üzerinde 5,000 metre kare kapalı alanı olan yeni fabrikasına taşınmıştır. rotpar Bu modern fabrikamızda direksiyon,süspansiyon ve ön düzen parçaları olarak rot, rotil, rotbaşı, rotmili, stabilizer,z rot, rotillikol, orta rot imalatı en son teknoloji CNC elektronik tezgahlar kullanılarak üretim gerçekleştirilmektedir.rotpar,ın Aylık üretimimiz 75,000 adet olup üretimin %50 dolaylı veya doğrudan ihraç edilmektedir. rotpar Üretim sürecinde hammadde girişinden sevkiyata kadar ki tüm aşamalarda titiz bir denetim ve kalite kontrolu uygulanarak hayati önem taşıyan bu parçaların kalitesinin güvence altına alınması sağlanmıştır. Rotpar önce kalite anlayışıyla yola çıkmış olduğundan sürekli kaliteye önem vererek kalite kontrol departmanımızı gerekli ihtiyaç olan cihazlarla donatılmış olup bütün direksiyon ve öndüzen parçalarını üretim ve montaj aşamasında doku dayanıklılığı, yuvadan çıkma, yüzey çatlak kontrolü ve ömür testine %100 tabi tutulmaktadır. rotpar Müşteri ihtiyaçlarının daha iyi karşılanabilmesi için firmamiz bünyesinde ISO 9001/2008 kalite yönetim standartı kurulmuş olup kalite sistemimizin uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri daha iyi şekilde karşılanarak müşteri memnuniyetinin artırılması sağlanmıştır. rotpar Toplam kalite yönetimi anlayışıyla çalışan personelimizin yeterliliği sürekli ölçülmekte olup gerekli eğitimlere tabi tutularak üretimimizin eksiksiz, hatasız ve uygun olarak yapılması sağlanmaktadır. rotpar Kaliteden taviz vermeden en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinen kuruluşumuz müşteri isteklerini teknolojik gelişmeler ve sipariş artışına bağlı olarak teknik imkanlarını geliştirmeyi ve üretim kapasitesini artırmayı hedeflemektedir.Bu sayede şirketimizin karrotpar lılığını artırılarak ülke ekonomisine katkı sağlanılması amaç edinilmiştir.rotpar,rotpar,rotpar, rotpar,rotpar,rotpar,rotpar,rotpar, rotpar,rotpar,rotpar,rotpar,rotpar, rotpar,rotpar,rotpar,

Automotiv spare parts,chassis and steering parts,suspension ball joint and steering parts,tie rod end,ball joint,drag link,track control arm,link stabilizer,center rod,cross rod,tie rod assembly,track rod,strut arm,suspension kıt,repair kıt,torsion support bush,wishbone,bush,rubber mount,axial joint, süspension and steering parts production and manufacturing,control arm,link stabilizer,wishbone,bush,silentblock,axial joint production and manufacturing,

kugelgelenk,führungsgelenk,axialgelenk,stabilisator,lenkstange,schwenkarm,Querlenker,spurstange,lagerung Fahrwerk und Chassis Komponenten wie Fertigung und Produktion   [Git »]

rotsan

gijon,trapez,u vidalar,v vidalar,baglantı elemanları

fasteners,connection element

Befestigungen   [Git »]

ROTSAN rotasyon makinası Konya

ROTSAN;plastik su deposu ilaçlama deposu Konya,rotasyon makinesı,rotasyon kalıbı, 3000-5000 litre plastik su deposu,10000-2000 litre plastik su deposu,polietilen su deposu,su deposu,su deposu,asit deposu,polietilen ilaçlama deposu,plastik su depoları fiyatları,plastik su deposu fiyatları,plastik ilaçlama depoları,ilaçlama tankları,plastik su depoları fiyatları,su deposu fiyatları,ucuz su depoları,yatay su deposu,dikey su deposu,su deposu fiyatları,polietilen su deposu.

  [Git »]

ROVELSAN OTOMOTİV TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Mazot Pompaları,Yedek Parçası,Rekor,Fren Parçası,Traktör Yedek Parçaları İmali.

Fuel pumps, record, brake and tractor spare parts production

Herstellung von Kraftstoffpumpen, Aufnahmen und Bremsen   [Git »]

RTM TARIM KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

RTM Tarım 1980 yılında Konya'da kurulmuş olup, bugün tarım, gıda ve hayvancılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Hijyen koşullarına uygun bir şekilde üretim yapan RTM Tarım uzman personeliyle sizlerin emrindedir. Hedefimiz, Kaliteli ürünleriyle satın alıcısına sürekli en yüksek faydayı sunan, rekabetçi kimliğiyle pazarda kazandığı haklı başarılarıyla anılan, sektörünün sürekli lider markası olmaktır.

Production of feed additive

Herstellung von Futterzusatzmittel   [Git »]

S.G.M.S.SAĞLIK GEREÇLERİ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Özürlü Araçları İmali.

Production of wheelchair for disableds

Herstellung von Fahrrädern, Ersatzteilen und behinderten Fahrzeuge   [Git »]

S.S.KONYA PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİ

  [Git »]

SAB ELEKTRONİK MAKİNA VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN.TİC.A.Ş.

SAB Satellite faaliyetlerine Hollanda 2002 de kurmuş olduğu SAB TRABİNG BV ile başlamıştır. SAB TRABİNG BV uydu alıcıları, uydu antenleri, montaj malzemeleri ve aksesuarları, lnb ler, koaksiyel kablolar,multi switch, diseqc switch, motor ve uydu ile ilgili ürünlerin satış faaliyetlerini yürütmektedir. SAB Satellite 2004 yılında SAB ELEKTRONİK A.Ş. ile , Türkiyede üretim faaliyetlerine başlamış, şirket felsefesi olarak belirlediği yenilikçi yaklaşımıyla yatırımlar yapmış ve kapasitesini artırmıştır. SAB ELEKTRONİK A.Ş. 2008 yılından itibaren faaliyetlerini kendine ait modern fabrikasında yürütmektedir. Müşteri isteklerini hızlı ve yüksek kalitede karşılamak için tesis bünyesinde ,arge, kalıp üretim, tam otomasyona sahip galvaniz ve çinko fosfat kaplamalı elektrostatik toz boya birimleri de yer almaktadır. Teknolojisini yenileyen , dış pazarlara erişim olanaklarını ve rekabet gücünü artıran SAB Satellite kendi markası ile veya müşterilerine bağlı olarak aşağıdaki ürün gruplarını üretmektedir. Çeşitli ebatlarda ofset uydu antenleri, Uydu anteni montaj malzemeleri, Uydu anteni aksesuarları, SAB Uydu antenleri Avrupa nın en kaliteli uydu antenlerinden dir. Yurt içi Pazar yanında, yurtdşı pazarlarda da geniş kabul görmektedir. Üretimin %90 dan fazlası ihraç edilmektedir. Başlıca ihracat yapılan ülkeler; Hollanda, Almanya, Belçika başta olmak üzere Avrupa nın büyük kısmı, Ortadoğu ve Afrika ülkeleridir. Sab ürünleri yüksek kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Manufacturing of satellite receivers

Herstellung von Satteliten Receiver   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |