KONYA FIRMALARI - LISTE 71

RAMAZAN ERCAN-SÜRMAK TARIM MAKİNALARI

Tarım kesimi; istihdam açısından ülkemizin en büyük sektörü durumundadır. Sektörün gelişmesi ve desteklenmesi çiftçimizin ve köylümüzün sıkıntılarının çözüme kavuşturulması bakımından sürdürdüğümüz çalışmaları tam bir seferberlik anlayışıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. SÜRMAK TARIM MAKİNE SANAYİİ 1980’li yılların başında RAMAZAN ERCAN tarafından kurulmuştur. Şu anda Büsan Organize Sanayinde 2000 m2 kapalı, 1000 m2 açık alanda faaliyetini sürdürmekte olup sizlerinde desteği ile önümüzdeki yıllarda 3. Organize’de 10.000 m2 alanda hizmetine devam edecektir. Sürmak Tarım Makine Sanayi; Tamburlu Çayır Biçme Makinesi ve Ot Toplama Tırmığı çeşitleri ile sektöründe lider konuma gelmiştir. Türkiye çapında geniş bir bayi ağına ulaşmış olup Avrupa –Asya ve Afrika ülkelerine de ihracatı ile hızla büyümeye devam etmektedir. Tüm teknolojik imkânları değerlendirip imalatımızı son sistem makinelerle üretmekteyiz. Kaliteden ve işçilikten ödün vermeyen firmamız kalite standartlarına uygun TSE- CE- ISO 9001 – 2000 belgelerine de sahiptir. Firmamız siz değerli müşterilerimizin desteği ile ürün çeşidini çoğaltarak en iyi şekilde hizmet verebilmenin çabasında olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duymaktadır.

The agriculture sector is of the biggest position of our country in terms of employment. We are trying to implement the efforts we are maintaining in point of the development and support of the sector and settlement of the problems of our farmers and villagers in a duly mobilization mentality. SÜRMAK AGRICULTURE MACHINE INDUSTRY was established by RAMAZAN ERCAN at the very beginning of 1980s. Today, they are maintaining their activities in 2000 m2 covered and 1000 m2 open area in the Büsan Organized Industrial zone; and will continue their activities in 10.000 m2 area in the 3rd Industrial Zone in the coming years. Sürmak Agriculture Machine Industry has become a leading position with their Drum type Mowers and Disc Harrows variations. They have achieved a vast franchiser network all around Turkey and continue their development with their exports to Europe – Asia and African countries speedily. We are manufacturing our products using the latest system machines utilizing from all the technological facilities. Our company, which does not make any concession from the quality and workmanship, holds TSE – CE – ISO 9001 : 2000 certificates which conform the Quality Standards. Our company takes major pride and is very happy for tendering service in the best way increasing their product ranges with the support of you – our esteemed customers.

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

RAMÇAY LTD.ŞTİ

YURTİÇİ VE YURT DIŞI ÇEŞİTLİ BÖLGELERE SATIŞ YAPARAK ÜLKE EKKONOMİSİNE KATKIDA BULUNMAKTADIR.

DOMESTIC AND INTERNATIONAL SALES BY REGIONS IN VARIOUS COUNTRIES ECONOMY HAS CONTRIBUTED.

Nationalen und internationalen Vertriebsaktivitäten NACH REGIONEN in verschiedenen Ländern WIRTSCHAFT beigetragen hat.   [Git »]

RAMÇAY MAKİNA OTOMOTİV HADDECİLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Dingil Ve İlave Dingil Malzemeleri Ve Tel-Çivi Transmisyon İmalatı.

Axle, reinforcing axle parts, production

Herstellung von Achsen und verstärkten Achsen   [Git »]

RAMSEY TURİZM İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ahşap Doğrama Ve Pvc Doğrama İmali.

Woodwork and pvc chopping production

Holzverarbeitung   [Git »]

RAMTAŞ OTOMOTİV PET.ÜR.PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

OTO YEDEK PARÇA İMALAT VE PAZARLAMA

AUTO SPARE PARTS MANUFACTURING AND MARKETING

Auto-Ersatzteile Produktion und Marketing   [Git »]

RANA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1968 Yılında Ceylani Topçu Tarafından Kurulan Topçuoğlu Tavukçuluk Sanayi Şirketimizin şu andaki yöneticileri Murat Topçu ve Mustafa Topçu Markalaşma yolunda hareket ederek Rana Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'ni 1998 yılında kurdular. Bölgesinde ve yurt çapında sürekli kapasite artışı hedefiyle ilerleyen şirketimiz şu anda üretimini sağladığı günlük 700-730 bin yumurtanın üretimini birbirinden bağımsız olarak çalışan 2 ayrı çiftlik ve her çiftlikte bulunan birbirinden bağımsız 3-4 kümesle toplam 8 kümeste gerçekleştirmektedir. Uretmıs oldugumuz urunlerı enfa ve owe markalarıyla piyasaya surmekteyız. Ayrıca ihracat için tüm verileri değerlendirerek, yurt dısına yumurta pazarlaması üzerıne aktif calismaktayız. Gıda Güvenliği ve İnsan sağlığına verdiğimiz önem sonucunda 2005 yılı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve TS 13001 HACCP Gıda güvenliği Yönetim Sistemi çalışmalarımızı bitirdik ve bu doğrultuda devam etmekteyiz. ISO 22000:2005 Uluslar arası Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standarına da 2007 yılı içinde geçerek sektördeki öncülüğümüzü devam ettireceğiz. Tesislerimizde ayrıca kurmuş olduğumuz yem ünitesiyle yem ihtiyacımızı karşılanarak üretimimizin her aşamasında gıda güvenliği politikamızı yürütebilmekteyiz. Gerekli tüm veterinerlik ve mühendislik hizmetlerini bünyemizde bulundurarak tercih edilen bir marka olmanın sorumluluğunda çalışmaktayız.

Egg production

Eierherstellung   [Git »]

RAY TARTI SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1984 yılında kurulan Taralsa kurulduğu yıldan bu güne sektörün öncü ve lokomotif firmalarından olup, Konya'da 3000 metrekare kapalı alanı ile hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız, globalleşen dünyada ülkemizin ve dolayısıyla Türk sanayicisinin hak ettiği yere ve güvene ulaşması için son teknolojik gelişmelere ve uygun deneyimli kadro ihtiyacına gerekli önemi vermektedir. Ayrıca Şirket Yönetimi, Müşteri memnuniyeti'nin sürekliliğini sağlamayı, bu esaslar doğrultusunda Kalite Yönetim Sistemi'nde sürekli iyileştirmeyi ve gerekli olan kaynakların kullanılmasını sağlamayı taahhüt ederek tüm çalışmalarına iyileştirme sürecini aksatmayarak devam etmektedir. Bu sayede sınai, tarım, hizmet sektörlerinin tamamının tedarikçisi durumunda olan Taralsa, bu anlayışı ile gerek yurt içinde gerekse yurtdışında pek çok irili ufaklı şirketin çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Bascule, scales andsensitive balance production

Waagen, elektronische Waagen und Kalibrationsmaschinen   [Git »]

RAYF;kayar kalıp imalatı Konya

RAYF;Soğutma Kulesi inşası, bakım onarım, ,Kömür Bunker Sürgüleri imalat ve satışı, ,Refrakter Uygulama,Epoksi Kumlama,epoksi Kaplama,Antiasit Kaplama, soğutma kulesi çelik kanal montaj,stok siloları,soğutma kuleleri yapımı,fabrika bacası yapımı,boru hatları yapımı,mağara içi güçlendirme,cami ve tarihi eser yapıların güçlendirmesi,mağara güçlendirmesi,Kömür alma Bant Ayakları Güçlendirmesi,

  [Git »]

RECEP YURTTAŞ-ARŞEL PASTA VE UNLU MAMÜLLERİ

Pasta Çeşitleri Ve Çubuk Bisküvi İmali.

Manufacture of patisserie products and biscuits

Herstellung von Gebäck und Keksen   [Git »]

REKABET PLASTİK AMBALAJ TEKSTİL TURİZM TÜKETİM MADDELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Naylon Torba,Kese Kağıdı,Poşet Çanta Ve Plastik Sera Örtüsü İmalatı.

Plastic bag, paper bag, plastic greenhouse blanket production

Herstellung von Naylonbeutel, Papiertüten, Plastiktüten und Gewächshausüberzüge aus Plastik   [Git »]

reklamevim

REKLAM ÜRÜNLERİ-DEMONTE FUAR STANDI-FUAR EKİPMANLARI İMALATI

  [Git »]

REKORSAN Hidrolik Rakor İmalatı - Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

1994 yılında kurulan ve bugün itibariyle geldiği noktada 1500 kaleme yakın ürünü stoklarında barındıran REKORSAN, Hidrolik bağlantı elemanları konusunda hatırı sayılır bir boyuta gelmiş durumdadır. REKORSAN toplam 5600 m2 yeni üretim tesislerine geçmiş ve böylece koşulsuz müşteri memnuniyeti noktasında çok daha etkin bir üretim anlayışını da planlamıştır. Hortum rakorları, T ve dirsek rakorlar başta olmak üzere hemen hemen bütün bağlantı elemanlarını içeren bir ürün yelpazesine sahip olan REKORSAN, piyasada hissettiği bu alandaki boşluğu da doldurmuş bulunmaktadır. REKORSAN sektöründe ürün yelpazesi en geniş imalatçı firma durumundadır. Yurt genelinde alanında lider Türkiye‘nin önde gelen markalarının bağlantı elemanlarının üretiminide gerçekleştiren REKORSAN oluşturduğu bu kurumsal faaliyetler bütünü içerisinde, kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu değişmez kalite ve güven anlayışını bundan sonra da ayn› hassasiyetle sürdürecektir.

Established in 1994 and keeping almost 1500 items within inventory, REKORSAN had reached a considerable position on hydraulic connection elements. REKORSAN recently moved to new production facilities including totally 5600 m2 area and thus, it had planned more efficient production approach in terms of unconditional customer satisfaction. REKORSAN owns almost all types of connection elements, particularly hose fittings, Tee and elbow fittings, and the Company had filled a gap in this field, which was sensed by the Company in the market. REKORSAN is a manufacturing company with largest product range in relevant sector. REKORSAN produces connection elements of pioneering Turkish companies in domestic terms and the Company will sustain unchangeable quality and trust approach with same due diligence, which had been implemented since foundation of the Company, within context of corporate activities.

Hydraulische Aufnahme   [Git »]

REKTAŞ MOTOR YENİLEME MAKİNALARI İMALAT SAN.VE LTD.ŞTİ.

Globalleşen dünya üzerinde , işletmeler varlıklarını koruyabilmek ve kar oranlarını arttırabilmek için uluslararası pazarların rekabet koşullarına ayak uydurmak zorundadırlar. 1992 yılında kurulan firmamız teknolojideki gelişmeleri ve yenilikleri sürekli olarak takip etmekte ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir. Teknolojik yoğun üretim çalışmalarımızı mühendisler , teknikerler ve üretimde görevli konusunda uzman teknik personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. İşte bu süreçte Rektaş Motor Yenileme Makineleri İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Olarak siz sayın müşterilerimize , sürekli ve maksimum kalite anlayışımızı sunuyor ve sizlere teknolojiyi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Firmamız 2000 m2 kapalı alanda , kalifiye personeli ile ; Silindir Rektefiye ve Yüzey Frezeleme Makinesi , Hidrolik Honlama Makinesi , Biyel - kolu bara Makinesi , Ana Yatak Bara Makinesi , Krank Taşlama Makineleri Yüzey Taşlama Makinesi , Matkap Makinesi , Hidrolik Pres Makineleri üretmektedir. Rektaş Motor Yenileme Makineleri İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak yurt içi taleplerinin yanı sıra çeşitli ülkelere de üretmiş olduğumuz makineleri ihraç etmekteyiz. Ürünlerimiz de kullanılan tüm parçalar uluslararası yüksek kalite standartlarında , en kaliteli malzemelerden , yüksek teknolojiye sahip makineler ile günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde üretilmektedir. Firmamız kalite ve hizmet anlayışının ; dizayn aşamasından üretime , üretimden müşterilerimize kadar uzanan bir süreç olduğunu bilerek müşteri odaklı düşünce ile gerçekleştirmektedir.

Engine renew machines

Motorinstandsetzungsmaschinen   [Git »]

RENK HALKLA İLİŞKİLER ÇELİK KONSTRÜKSİYON VİNÇ İŞLETMECİLİĞİ REKLAM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Renk Reklam 1970'li yıllarda Ömer USUL tarafından tabelacılığın henüz fırça ve boya ile yapıldığı yıllarda 12 m²'lik küçük bir mekanda kuruldu. O dönemlerde bir el sanatı olan tabelacılık zamanla dev bir sektöre dönüştü, sanayileşti. Bu bağlamda kendini sürekli yenileyen Renk Reklam da büyüdü. Bugün merkez ve üç şubesinde toplam 5000 m² alanda faaliyetlerini sürdürüyor. Yeniliklere açık olmak ve kendini sürekli yenilemek. Bugün sektöründe söz sahibi bir firma olmamızı sağlayan işletmecilik felsefemizin temel unsurları. Söz konusu bu unsurlar aynı zamanda hizmet aşkımızın ve müşterilerimize olan yakın ilgimizin de birer göstergesidir. Renk Reklam, müşterileriyle birlikte, mükemmele doğru kendinden emin adımlarla ilerlemeye, teknolojinin son imkanlarını bu amaç için bir araya getirmeye devam edecektir. Renk Reklam sahip olduğu tecrübesi ve müşteri memnuniyetine dönük işletmecilik anlayışı ile yıllardan beri tercih edilen bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Visiual presentation systems and open air advertisement products production

Werbeagenture   [Git »]

REVA TARIM KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Şirketimiz 1995 yılında Ziraat mühendisleri, veteriner hekimler ve tarım ve hayvancılık alanında faaliyet gösteren yetiştiricilerimizin yem katkı maddeleri , yalama blokları, damlama gübre ve yaprak gübresi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla KONYA'da kurulmuştur. Reva tarım, kaliteli ve yüksek verimli hayvan yetiştiriciliği, hayvanların daha uzun ve daha sağlıklı bir yaşama ulaştırılmasını sağlamak amacıyla çalışmaktadır. Misyonumuz çiftlikten sofraya kaliteli ürünlerin ulaştırılmasına katkıda bulunmaktadır. Her geçen gün gelişen ve değişen bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip ederek kendimizi daha da geliştiriyoruz. Bu bilgbiler ışığında geniş ürün yelpazemizle Türkiye hayvancılığının hizmetindeyiz.

Production of feed additive and leaf mould and salt stone for animals

Herstellung von Leierstein, Futterzusatzmittel und flüssige Blattdünger   [Git »]

RİSO TARIM TEKSTİL ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Un İmalatı.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

RNK TEKNOLOJİ Elektronik Yazılım Enerji Sistemleri Tanıtım San. Tic. Ltd. Şti.

- Yenilikçi Fikirler RNK Teknoloji inovasyona dayalı Ar-Ge faaliyetleri yapmak, yeni fikirler, yeni ürün ve tasarımlar üretmek için kurulmuş, girişimci bir teknoloji geliştirme şirketidir. - Farkındalık Farklı fikirler, farklı ürün ve hizmetler geliştirerek +katma değer sağlamaya çalışıyoruz. - Dünyadaki Teknoloji Ülkemizdeki ve Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışıyoruz. - Normlar Uluslararsı normlarda ve yerel şartlarda uygulamalar geliştirmek için çalışıyoruz. - Bütüncül Yaklaşım Geliştirdiği projelerde yenilikçi ve bütüncül yaklaşım sunmaya çalışan bir anlayışa sahibiz. - Yeni alanlar & Rekabet Çalıştığımız konularda ya ilk ya da farklı olmaya çalışıyoruz. Bu şekilde rekabete giren değil yeni rekabet alanları & piyasaları açan konumda olmaya çalışıyoruz. AR-GE (Uygulamaya Yönelik Proje Bazlı) Endüstriyel Tasarım,Elektronik Tasarım Yazılım Tasarımı

Innovation Ideas ; RNK Teknoloji is an entrepreneur and a technology developing company was established to carry on business for R&D based on innovation, to produce new ideas, products and design. Consciousness ; We try to provide added value by developing different ideas, products and services. Technology in the world ; We try follow technological developments closely in our country and ind world Norms ; We try to develop applications in the international norms and in the local conditions. Totalitarian Approach ; We have an understanding to present innovative and totalitarian approach for developed projects. New sectors & Rivalry ; We try to be either first or different in the subjects we worked. Thus we don't rival, we try to constitute new rivalry fields & markets.

  [Git »]

RODEN Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

2004 yılında kurulan RODEN Reklam ve Tanıtım Hizmetleri, kuruluş öncesi de dahil olmak üzere 20 yıllık sektörel tecrübesiyle, her türlü grafik tasarım, web tasarım, profesyonel fotoğraf çekimi ve matbaa hizmetleriyle müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir.

  [Git »]

ROT-SAN OTOMOTİV İNŞAAT KUNDURA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Transmisyon Millerine Diş Ve Ovalama İşleri.

Gears and rubbing work for transmission axles

Getriebe und Reibungsarbeiten für Übertragungsachsen   [Git »]

ROTA DÖKÜM

2012 yılından ROTA DÖKÜM adı altında kurulmuş olup o tarihten itibaren döküm sektöründe kendisine bir yer edinmiş . ROTA DÖKÜM olarak yoluna devam etmektedir. Bu yolda emin adımlarla ilerlerken müşteri memnuniyetini öncelikle kendisine ilke edinmiştir. Bunun yanı sıra sektörde yurtiçinde kamu kurum ve kuruluşlar ile özel sektör kuruluşlarına faydaları yanı sıra yurt dışı açılımlarını da kendisine hedef edinmiştir. Pik / Sfero ve Çelik olarak istenilen her türlü ürün ve malzemenin dökümünü yapmaktadır. Başlıca ; - Makine motor ve iş makinesi yedekleri ve parçaları - Ziraat aletleri yedekleri - Vana ve pompa parçaları - Endüstriyel mutfak makine parçaları - Marangoz ve mobilya makine parçaları - Asansör kasnakları ve ağırlıkları - Logar kapak çeşitleri - Yağmursuyu ızgaraları ve çeşitleri - Park bahçe oturma bank komplesi ve ayakları - Masa ayak ve çeşitleri ADRES:FEVZİ ÇAKMAK MH. 10591 SK.NO:7 KARATAY/KONYA TEL:0332 342 49 61 FX:0332 342 44 07 CEP: 0535 615 29 07

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |