KONYA FIRMALARI - LISTE 70

R.M.GÖRGÜLÜLER DOĞRAMA OTOMOTİV YAPI ELEMANLARI SAN.VE TİC.A.Ş.

Uzun yıllar üretici bayilik, bölge distribütörlüğü gibi misyonlarla hizmet ettiğimiz pvc kapı pencere sektörüne, edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikiminin verdiği cesaretle üretmiş olduğumuz, kendi ürünümüz ve kendi markamız olan, Winapex Pvc Kapı Pencere profillerini sunmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Pvc kapı pencere sektörünün önde gelen kuruluşlarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Winapex, pvc kapı pencere sektörünün ve sektör dostlarının sıkıntılarına ortak olmak ve gidermek amacıyla Anadolu’nun üretim ve sanayi merkezi olan Konya da kurulmuştur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile pvc kapı pencere sektörüne adım atan Winapex, ileri teknolojiye sahip son sistem makinaları ve kaliteli hammadde seçimi ile Türk pvc kapı pencere sektörünün yüzakı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sektörün ihtiyaçlarına ve sıkıntılarına çözüm getirmesi amacıyla üretilen 60 mm genişliğinde 4 odacıklı 6004 seri, 60 mm genişliğinde 3 odacıklı 6003 serileri ile pvc kapı pencere sektörüne ivme kazandırmıştır. Bu sayede, yıllık 5.000 ton / yıl pvc kapı pencere profil üretmekte olan Winapex, ürettiğinin %30 unu ihraç etmenin ve ülke ekonomisine katkı sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Isı, su ve ses izolasyonu için optimize edilmiş modern tasarım ve renk seçenekleri ile geleneksel pvc kapı pencere doğramalarını pasifize eden Winapex’in farklı bir bünyesinde yıllık 100.000 adet/yıl pvc kapı pencere ve 70.000 adet/yıl panel kapı üretilmektedir.

Pvc joinery and furniture production

Herstellung von Möbel   [Git »]

RABİNA TEKSTİL İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Bayan Dış Giyim İmali.

Manufacture of clothing for women

Herstellung von Damenbekleidung   [Git »]

RADKA ALÜMİNYUM ISI SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Yapı sektöründen mobilya endüstrisine, otomotiv endüstrisinden, uçak sanayine, uzay araçlarından, tıbbi cihazlardan tarıma kadar geniş bir alanda kullanım bulan çağımız metali Alüminyumu bu kadar cazip kılan gerek extrüzyon yolu ile gerek döküm yolu ile kolay şekil verilebilmesi, tasarımda esneklik sağlarken bir dizi fonksiyonu da yerine getirebilmesi, iletkenliğin yüksek oluşu, hafifliği, dış ortam korozyonuna dayanıklı olması, çok çeşitli alaşımlarda kullanılabilmesi, mukavemeti ve dekoratif amaçlara rahat hitap edebilir olmasıdır. İşte alüminyumu radyatör malzemesi olarak neredeyse vazgeçilmez kılan bu özelliklerdir. Ancak bu özelliklerin tümünü birden en uygun tarzda tasarlayabilmek ayrı bir bilgi birikimi, tasarım gücü gerektirir. Radiatherm bu bağlamda her özellik incelenerek, ısı verimi yüksek, dekoratif, bunu yanı sıra hafif, montajı kolay gibi sıralanabilecek birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır.

Aluminium panel radiators

Aluminium Heizungspanelen   [Git »]

RAHİM YAMAN

36 yıllık tecrübesi, yenilenen teknolojisi ve eğitimli personeliyle iç ve dış pazarda büyük atılımlar yapan Yamanlar, yüksek kalite standartlarına sahip üretimi ile profil sektörünün zirvesine emin adımlarla ilerlemektedir. Yamanlar; Konya'da 16.000 m2 arazi üzerine kurulu 6.000 m2 kapalı alana sahip mdf profil üretim hattı, Tekirdağ Çerkezköy'de ise 3.000 m2 si kapalı toplam 9.000 m2 arazi üzerine kurulu mdf finish folyo ve boyalı mdf üretim hatlarına sahiptir. Ayrıca Konya fabrikası yanında 3.000 m2 kapalı alandaki paketleme tesisi ve merkez deposu ile müşteri taleplerine cevap vermektedir. Yamanlar Orman Ürünleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Samsun'daki kendine ait bölge depoları ile her miktardaki siparişleriniz için zamanında ve hızlı teslim olanağı sağlamaktadır

Taking a quantum leap in domestic and foreign market along with its deep experience of 36 years, sophisticated technology and well-trained personnel, Yamanlar Profil is making a determined advancement towards the peek of the profile sector through its manufacturing activity having high quality standards. Yamanlar is equipped with MDF profile manufacturing line having a closed area of 6000 sqm established over a total land 16.000 sqm, and a MDF finish folio and painted MDF manufacturing lines in Tekirdağ - Çerkezköy established on a closed area of 3.000 sqm and a total area of 9.000 sqm. Furthermore, it meets customer demands with its packing plant established on a closed are of 3.000 sqm and its central warehouse located near the Konya factory. Yamanlar Orman Ürünleri; ensures timely and rapid delivery for your orders at any quantity with its proprietary regional warehouses situated in İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya and Samsun.

MDF Überzug und Färben   [Git »]

RAHİM YAMAN YAMANLAR ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

36 yıllık tecrübesi, yenilenen teknolojisi ve eğitimli personeliyle iç ve dış pazarda büyük atılımlar yapan Yamanlar, yüksek kalite standartlarına sahip üretimi ile profil sektörünün zirvesine emin adımlarla ilerlemektedir. Yamanlar; Konya'da 16.000 m2 arazi üzerine kurulu 6.000 m2 kapalı alana sahip mdf profil üretim hattı, Tekirdağ Çerkezköy'de ise 3.000 m2 si kapalı toplam 9.000 m2 arazi üzerine kurulu mdf finish folyo ve boyalı mdf üretim hatlarına sahiptir. Ayrıca Konya fabrikası yanında 3.000 m2 kapalı alandaki paketleme tesisi ve merkez deposu ile müşteri taleplerine cevap vermektedir. Yamanlar Orman Ürünleri; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Samsun'daki kendine ait bölge depoları ile her miktardaki siparişleriniz için zamanında ve hızlı teslim olanağı sağlamaktadır. 2 FABRİKA 5 BÖLGE DEPOSU 1969 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Yamanlar Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; bugün Konya 2.Organize Sanayi Bölgesi'nde ve Tekirdağ Çerkezköy'de kurulu iki fabrikası, yurt çapında yaygın 40'ı aşkın yetkili bayisi ve farklı yerlerdeki 5 bölge deposuyla sektörünün önde gelen markalarından birisi olmuştur.

Taking a quantum leap in domestic and foreign market along with its deep experience of 36 years, sophisticated technology and well-trained personnel, Yamanlar Profil is making a determined advancement towards the peek of the profile sector through its manufacturing activity having high quality standards. Yamanlar is equipped with MDF profile manufacturing line having a closed area of 6000 sqm established over a total land 16.000 sqm, and a MDF finish folio and painted MDF manufacturing lines in Tekirdağ - Çerkezköy established on a closed area of 3.000 sqm and a total area of 9.000 sqm. Furthermore, it meets customer demands with its packing plant established on a closed are of 3.000 sqm and its central warehouse located near the Konya factory. Yamanlar Orman Ürünleri; ensures timely and rapid delivery for your orders at any quantity with its proprietary regional warehouses situated in İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya and Samsun. 2 FACTORIES, 5 WAREHOUSES Initiating its business operations in 1969, Yamanlar Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi has turned out to be one of the leading brands of its sector along with its two factories established in the 2nd Organized Industrial Zone of Konya and Tekirdağ - Çerkezköy as well as more than 40 authorized dealers nationwide and 5 regional warehouses at different locations of the country.

MDF Überzug und Färben   [Git »]

RAHMİ KORKMAZ METAL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Rahmi Korkmaz Metal, 2000 yılında paslanmaz çelik ürünleri konusunda Konya ve bölgesine satış yapmak amacı ile faaliyetlerine başlamıştır. 2001 yılında ülkemizde yaşanan ekonomik krize rağmen istikrarlı büyümesine devam edip bölgesinde sektöründeki lider kuruluşlar arasına girmiştir. 2002 yılında sektördeki büyümesine paralel olarak makine parkı yatırımına başlamış ve bölgenin ihtiyaçlarının karşılanması konusunda oldukça önemli bir adım atmıştır. Satış kanallarını sürekli geliştirerek kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitlerinde ve hizmet kalitesinde sürekli büyümeye gitmiştir. Bunun sonucunda sadece Konya’da değil bölgesindeki en büyük paslanmaz çelik ürünleri sağlayıcısı olmuştur. 2004 yılı içerisinde firma büyümesine paralel olarak 1. OSB deki 1300 m2’si kapalı toplam 1500 m2 olan yeni merkezine taşınmıştır. Aynı yıl içerisinde bölgedeki kullanıcı ihtiyaçlarına daha iyi cevap vermek amacıyla satış kanallarını geliştirerek bölgenin en etkin satış yapan firması konumuna gelmiştir. 2005 yılının ilk yarısında Rahmi Korkmaz Metal kalite çalışmalarını tamamlayıp ISO:9001–2000 kalite yönetim sistemini uygulamaya başlamıştır. Aynı yılın ikinci döneminde firmamız makine parkına üç yeni makine daha ekleyerek müşteri taleplerine beklenenin üzerinde cevap vermeye başlamıştır. 2006 yılı içerisinde firmamız müşteri beklenti ve taleplerine en yüksek düzeyde yanıt verebilir noktaya gelmiş olup hizmet kalitesini sürekli yükselterek bölgesindeki liderliğine devam etmiştir. RAHMİ KORKMAZ METAL 2007 yılında Avrupa Birliği TR52 DÜZEY 2 Bölgesel kalkınma programı kapsamında hazırlamış olduğu proje ile boy kesme hattını makine parkına eklemiştir. Bu projeye bağlı olarak 1. OSB deki yerinden şimdi bulunduğu BÜSAN 3 ÖZEL OSB deki 1750 m2’si kapalı toplam 3000 m2 olan yeni yerine taşınmıştır. RAHMİ KORKMAZ METAL Müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmek için gerek beşeri gerekse makine anlamında yatırımlarına devam edecektir.

Rahmi Korkmaz has initiated its facilities on stainless steel in Konya in 2000 . In spite of economic crisis in 2001 in our country , our company kept its growth and became one of the respected company in his sector. In 2002 , paralel to growth in this sector , our company took a great step on meeting the demand of his region by investing on machine park . Improving the marketing channels , investing according to demand of customers and market , expanding the customer web , we developed steadily .As a result of this , not only in Konya but also in Anatolia , Rahmi Korkmaz metal ind. became the leader of his sector. Paralel to growth in 2004 , our firm has moved his new fabric , 1.300 closed , total 1.500 m2 in 1.OSB. in the same year expanding marketing webs , became the most seller of his region . At first half of 2005 , completed all quality Works and initiated the ISO 9001 – 2000 Quality Management System . the second half of the same year , began to respond our customers beyond their expectations with 3 new machines .In 2006 our firm kept its leadership in his sector improving his quality.

Blechverarbeitung   [Git »]

RAMAZAN DİŞBUDAK-DİŞBUDAK KALIP

Muh.Kalıp İmalatı.

Various molt production

Herstellung von verschiedenen Formen   [Git »]

RAMAZAN ERCAN-SÜRMAK TARIM MAKİNALARI

Tarım kesimi; istihdam açısından ülkemizin en büyük sektörü durumundadır. Sektörün gelişmesi ve desteklenmesi çiftçimizin ve köylümüzün sıkıntılarının çözüme kavuşturulması bakımından sürdürdüğümüz çalışmaları tam bir seferberlik anlayışıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. SÜRMAK TARIM MAKİNE SANAYİİ 1980’li yılların başında RAMAZAN ERCAN tarafından kurulmuştur. Şu anda Büsan Organize Sanayinde 2000 m2 kapalı, 1000 m2 açık alanda faaliyetini sürdürmekte olup sizlerinde desteği ile önümüzdeki yıllarda 3. Organize’de 10.000 m2 alanda hizmetine devam edecektir. Sürmak Tarım Makine Sanayi; Tamburlu Çayır Biçme Makinesi ve Ot Toplama Tırmığı çeşitleri ile sektöründe lider konuma gelmiştir. Türkiye çapında geniş bir bayi ağına ulaşmış olup Avrupa –Asya ve Afrika ülkelerine de ihracatı ile hızla büyümeye devam etmektedir. Tüm teknolojik imkânları değerlendirip imalatımızı son sistem makinelerle üretmekteyiz. Kaliteden ve işçilikten ödün vermeyen firmamız kalite standartlarına uygun TSE- CE- ISO 9001 – 2000 belgelerine de sahiptir. Firmamız siz değerli müşterilerimizin desteği ile ürün çeşidini çoğaltarak en iyi şekilde hizmet verebilmenin çabasında olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duymaktadır.

The agriculture sector is of the biggest position of our country in terms of employment. We are trying to implement the efforts we are maintaining in point of the development and support of the sector and settlement of the problems of our farmers and villagers in a duly mobilization mentality. SÜRMAK AGRICULTURE MACHINE INDUSTRY was established by RAMAZAN ERCAN at the very beginning of 1980s. Today, they are maintaining their activities in 2000 m2 covered and 1000 m2 open area in the Büsan Organized Industrial zone; and will continue their activities in 10.000 m2 area in the 3rd Industrial Zone in the coming years. Sürmak Agriculture Machine Industry has become a leading position with their Drum type Mowers and Disc Harrows variations. They have achieved a vast franchiser network all around Turkey and continue their development with their exports to Europe – Asia and African countries speedily. We are manufacturing our products using the latest system machines utilizing from all the technological facilities. Our company, which does not make any concession from the quality and workmanship, holds TSE – CE – ISO 9001 : 2000 certificates which conform the Quality Standards. Our company takes major pride and is very happy for tendering service in the best way increasing their product ranges with the support of you – our esteemed customers.

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

RAMÇAY LTD.ŞTİ

YURTİÇİ VE YURT DIŞI ÇEŞİTLİ BÖLGELERE SATIŞ YAPARAK ÜLKE EKKONOMİSİNE KATKIDA BULUNMAKTADIR.

DOMESTIC AND INTERNATIONAL SALES BY REGIONS IN VARIOUS COUNTRIES ECONOMY HAS CONTRIBUTED.

Nationalen und internationalen Vertriebsaktivitäten NACH REGIONEN in verschiedenen Ländern WIRTSCHAFT beigetragen hat.   [Git »]

RAMÇAY MAKİNA OTOMOTİV HADDECİLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Dingil Ve İlave Dingil Malzemeleri Ve Tel-Çivi Transmisyon İmalatı.

Axle, reinforcing axle parts, production

Herstellung von Achsen und verstärkten Achsen   [Git »]

RAMSEY TURİZM İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ahşap Doğrama Ve Pvc Doğrama İmali.

Woodwork and pvc chopping production

Holzverarbeitung   [Git »]

RAMTAŞ OTOMOTİV PET.ÜR.PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

OTO YEDEK PARÇA İMALAT VE PAZARLAMA

AUTO SPARE PARTS MANUFACTURING AND MARKETING

Auto-Ersatzteile Produktion und Marketing   [Git »]

RANA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1968 Yılında Ceylani Topçu Tarafından Kurulan Topçuoğlu Tavukçuluk Sanayi Şirketimizin şu andaki yöneticileri Murat Topçu ve Mustafa Topçu Markalaşma yolunda hareket ederek Rana Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'ni 1998 yılında kurdular. Bölgesinde ve yurt çapında sürekli kapasite artışı hedefiyle ilerleyen şirketimiz şu anda üretimini sağladığı günlük 700-730 bin yumurtanın üretimini birbirinden bağımsız olarak çalışan 2 ayrı çiftlik ve her çiftlikte bulunan birbirinden bağımsız 3-4 kümesle toplam 8 kümeste gerçekleştirmektedir. Uretmıs oldugumuz urunlerı enfa ve owe markalarıyla piyasaya surmekteyız. Ayrıca ihracat için tüm verileri değerlendirerek, yurt dısına yumurta pazarlaması üzerıne aktif calismaktayız. Gıda Güvenliği ve İnsan sağlığına verdiğimiz önem sonucunda 2005 yılı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve TS 13001 HACCP Gıda güvenliği Yönetim Sistemi çalışmalarımızı bitirdik ve bu doğrultuda devam etmekteyiz. ISO 22000:2005 Uluslar arası Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standarına da 2007 yılı içinde geçerek sektördeki öncülüğümüzü devam ettireceğiz. Tesislerimizde ayrıca kurmuş olduğumuz yem ünitesiyle yem ihtiyacımızı karşılanarak üretimimizin her aşamasında gıda güvenliği politikamızı yürütebilmekteyiz. Gerekli tüm veterinerlik ve mühendislik hizmetlerini bünyemizde bulundurarak tercih edilen bir marka olmanın sorumluluğunda çalışmaktayız.

Egg production

Eierherstellung   [Git »]

RAY TARTI SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1984 yılında kurulan Taralsa kurulduğu yıldan bu güne sektörün öncü ve lokomotif firmalarından olup, Konya'da 3000 metrekare kapalı alanı ile hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız, globalleşen dünyada ülkemizin ve dolayısıyla Türk sanayicisinin hak ettiği yere ve güvene ulaşması için son teknolojik gelişmelere ve uygun deneyimli kadro ihtiyacına gerekli önemi vermektedir. Ayrıca Şirket Yönetimi, Müşteri memnuniyeti'nin sürekliliğini sağlamayı, bu esaslar doğrultusunda Kalite Yönetim Sistemi'nde sürekli iyileştirmeyi ve gerekli olan kaynakların kullanılmasını sağlamayı taahhüt ederek tüm çalışmalarına iyileştirme sürecini aksatmayarak devam etmektedir. Bu sayede sınai, tarım, hizmet sektörlerinin tamamının tedarikçisi durumunda olan Taralsa, bu anlayışı ile gerek yurt içinde gerekse yurtdışında pek çok irili ufaklı şirketin çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Bascule, scales andsensitive balance production

Waagen, elektronische Waagen und Kalibrationsmaschinen   [Git »]

RAYF;kayar kalıp imalatı Konya

RAYF;Soğutma Kulesi inşası, bakım onarım, ,Kömür Bunker Sürgüleri imalat ve satışı, ,Refrakter Uygulama,Epoksi Kumlama,epoksi Kaplama,Antiasit Kaplama, soğutma kulesi çelik kanal montaj,stok siloları,soğutma kuleleri yapımı,fabrika bacası yapımı,boru hatları yapımı,mağara içi güçlendirme,cami ve tarihi eser yapıların güçlendirmesi,mağara güçlendirmesi,Kömür alma Bant Ayakları Güçlendirmesi,

  [Git »]

RECEP YURTTAŞ-ARŞEL PASTA VE UNLU MAMÜLLERİ

Pasta Çeşitleri Ve Çubuk Bisküvi İmali.

Manufacture of patisserie products and biscuits

Herstellung von Gebäck und Keksen   [Git »]

REKABET PLASTİK AMBALAJ TEKSTİL TURİZM TÜKETİM MADDELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Naylon Torba,Kese Kağıdı,Poşet Çanta Ve Plastik Sera Örtüsü İmalatı.

Plastic bag, paper bag, plastic greenhouse blanket production

Herstellung von Naylonbeutel, Papiertüten, Plastiktüten und Gewächshausüberzüge aus Plastik   [Git »]

reklamevim

REKLAM ÜRÜNLERİ-DEMONTE FUAR STANDI-FUAR EKİPMANLARI İMALATI

  [Git »]

REKORSAN Hidrolik Rakor İmalatı - Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

1994 yılında kurulan ve bugün itibariyle geldiği noktada 1500 kaleme yakın ürünü stoklarında barındıran REKORSAN, Hidrolik bağlantı elemanları konusunda hatırı sayılır bir boyuta gelmiş durumdadır. REKORSAN toplam 5600 m2 yeni üretim tesislerine geçmiş ve böylece koşulsuz müşteri memnuniyeti noktasında çok daha etkin bir üretim anlayışını da planlamıştır. Hortum rakorları, T ve dirsek rakorlar başta olmak üzere hemen hemen bütün bağlantı elemanlarını içeren bir ürün yelpazesine sahip olan REKORSAN, piyasada hissettiği bu alandaki boşluğu da doldurmuş bulunmaktadır. REKORSAN sektöründe ürün yelpazesi en geniş imalatçı firma durumundadır. Yurt genelinde alanında lider Türkiye‘nin önde gelen markalarının bağlantı elemanlarının üretiminide gerçekleştiren REKORSAN oluşturduğu bu kurumsal faaliyetler bütünü içerisinde, kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu değişmez kalite ve güven anlayışını bundan sonra da ayn› hassasiyetle sürdürecektir.

Established in 1994 and keeping almost 1500 items within inventory, REKORSAN had reached a considerable position on hydraulic connection elements. REKORSAN recently moved to new production facilities including totally 5600 m2 area and thus, it had planned more efficient production approach in terms of unconditional customer satisfaction. REKORSAN owns almost all types of connection elements, particularly hose fittings, Tee and elbow fittings, and the Company had filled a gap in this field, which was sensed by the Company in the market. REKORSAN is a manufacturing company with largest product range in relevant sector. REKORSAN produces connection elements of pioneering Turkish companies in domestic terms and the Company will sustain unchangeable quality and trust approach with same due diligence, which had been implemented since foundation of the Company, within context of corporate activities.

Hydraulische Aufnahme   [Git »]

REKTAŞ MOTOR YENİLEME MAKİNALARI İMALAT SAN.VE LTD.ŞTİ.

Globalleşen dünya üzerinde , işletmeler varlıklarını koruyabilmek ve kar oranlarını arttırabilmek için uluslararası pazarların rekabet koşullarına ayak uydurmak zorundadırlar. 1992 yılında kurulan firmamız teknolojideki gelişmeleri ve yenilikleri sürekli olarak takip etmekte ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir. Teknolojik yoğun üretim çalışmalarımızı mühendisler , teknikerler ve üretimde görevli konusunda uzman teknik personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. İşte bu süreçte Rektaş Motor Yenileme Makineleri İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Olarak siz sayın müşterilerimize , sürekli ve maksimum kalite anlayışımızı sunuyor ve sizlere teknolojiyi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Firmamız 2000 m2 kapalı alanda , kalifiye personeli ile ; Silindir Rektefiye ve Yüzey Frezeleme Makinesi , Hidrolik Honlama Makinesi , Biyel - kolu bara Makinesi , Ana Yatak Bara Makinesi , Krank Taşlama Makineleri Yüzey Taşlama Makinesi , Matkap Makinesi , Hidrolik Pres Makineleri üretmektedir. Rektaş Motor Yenileme Makineleri İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak yurt içi taleplerinin yanı sıra çeşitli ülkelere de üretmiş olduğumuz makineleri ihraç etmekteyiz. Ürünlerimiz de kullanılan tüm parçalar uluslararası yüksek kalite standartlarında , en kaliteli malzemelerden , yüksek teknolojiye sahip makineler ile günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde üretilmektedir. Firmamız kalite ve hizmet anlayışının ; dizayn aşamasından üretime , üretimden müşterilerimize kadar uzanan bir süreç olduğunu bilerek müşteri odaklı düşünce ile gerçekleştirmektedir.

Engine renew machines

Motorinstandsetzungsmaschinen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |