KONYA FIRMALARI - LISTE 70

KORKMAZLAR TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

KORKMAZLAR TARIM; Kaliteli üretim aşamasıyla 1970 yılından bu yana tarım makinaları imalat sektöründe faaaliyet göstermektedir. Çeyrek asrı aşkın süredir üretim ve hizmet tecrübesiyle sektörde öncü kurum olmak üzere çalışmalarını sürdüren firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. Kaliteli ürün,üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hemde kurumsal fayda sağlamak amacıyla tarım makinaları alanında her türlü ihtiyaca cevap veren Korkmazlar tarım, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır. Korkmazlar tarım kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen,toplumsal sorumluluğunun bilincinde,değerlerine sadık,güvenirliği,kalite yönetimi,ürün çeşitlerinde öncülüğü,uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen bir kurumdur. Gelişmeleri zamanında ve yakından takip etmek suretiyle kuruluşumuzun sektörde rekabet payını ve dolayısıyla pazar payını artırmak ,Kalite Yönetim Sistemi'nin sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için gereken azim ve gayreti göstermek kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. Korkmazlar Tarım misyonlarını müşterilerine bütün faaliyet alanlarıyla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktadır. Biz; imalatını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz.

KORKMAZLAR AGRICULTURAL MACHINES; operating on the sector of production of agricultural machines by the principle of quality manufacturing since 1970. Our company with its experience, over quarter century, aiming to be the leader of the sector and to serve best to gain customer satisfaction. As a company, our vision is to produce the best quality machines and equipments at best economical prices. KORKMAZLAR agricultural machines which has the required team and the equipment to carry out the subscriptions on time and completely, aims to service the best and the customer satisfaction. KORKMAZLAR agricultural machines which supplies all kind of demands of agricultural machines, to ensure the customer satisfaction and the corporative utility, purposes to provide the best quality with the most economical prices, with the concept of quality product, eminen service. KORKMAZLAR AGRICULTURAL MACHINES provide all the products and the services to the clients without making a concession from the ethical merits, always passing over their expectations. To be a brand which converts the research and development activities to the manufacturing, as being a conducting company to the sector. WE; Have great faith in all our products in the market; Take all sorts of your commendations and complaints as a reward. Our company, continuing its production in the idea of friendly servicing and customer satisfaction in mind, would very much appreciate to see you among our valuable clients.

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

KOYUNCU SAC METAL VE İNŞ SAN TİC LTD ŞTİ

YASSI MAMÜLLER SAC METAL İTHALAT İHRACAT ALIM SATIMI

  [Git »]

KOYUNCULAR MADENCİLİK TOHUMCULUK OTOMOTİV TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

" Temelleri 1970'li yıllarda Seyit KOYUNCU tarafından atılan, izlediği istikrarlı politikalarla ticaret ve tarım alanında günümüz Türkiye'sinin önde gelen firmalarından biri olan KOYUNCULAR MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.'in kuruluş amacı; otomotivden tarıma kadar geniş bir sektörde müşterilerine en kaliteli ürünler sunmak ve uzun vadede, ülkemizin dünya pazarında rekabet eden bir firması olabilmektir. KOYUNCULAR, ticaret hayatına 1970'li yıllarda Konya Bölgesi DEUTZ traktörleri bayiliği ile başladı. 1980'li yıllarda UNIROYAL ve ICI ilaçlarının İç Anadolu ve Marmara Bölgesi distribütörlüklerini yürüterek edindiği tecrübeyi, 1991 yılında KOYUNCULAR MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. adı altında kurumsallaştırmıştır. Firmanın faaliyet gösterdiği başlıca sektörler ""tarım, otomotiv ve sigorta acenteliği"" hizmetleridir."

Fertilizer production

Düngerherstellung   [Git »]

KÖK-SAN AKS DÖĞME SANAYİ VE TİCARET İNŞAAT TURİZM LTD.ŞTİ.

14.02.1992 tarihinde KÖKSAN AKS DÖĞME San. Ve Tic. Ltd. Şti. oalrak kurulmuş olan firmamız arka aks imalatı üzerine faaliyetlerine 15 yıldır her gün birazdaha çağdaş üretim teknolojisini takip ederek faaliyetlerini sürdürmektedir. Başlıca hizmetlerimiz olan Otobüs Grubu Mercedes, Ikarus, Mitsubishi, Man grubu JaponMitsubishi, Toyota, Isuzu, Kia, Nisan, Mazda Dodge Grubu Fatih, Bmc, Fiat Grubu Ford, Volvo Grubu Traktör Grubu Otomobil Minibüs Grubumalzemelerinin üretiminde bölge ve ülke çapında en iyi ve kaliteli hizmet amacıyla profesyonel elemanlar kontrolünde malzeme üretimine devam etmektedir. Üretim dallarımızda, her türlü siparişleri aldığımız gibi taahhütlerimizle zamanında teslim etmeyi firmamız bir ilke edinmiştir. 1 Kg. ile 25 Kg. arasında firgison, Egsantrik, Şahmerdan işleri, 25 Kg. ile 150 Kg. arasında malzemeleri yekpare hidrolik sıcak döğme işleri yapmaktadır. Firmamız her türlü siparişleri bugüne kadar müşterilerimiz memnuniyetinde yerine getirmeyi amaç edinmiştir. Bundan sonrada en iyi hizmetikaliteyi vermeye firma olarak her zaman taahhüt etme güveni ile faaliyetlerine devam edecektir. Listede olmayan aks milleri numune üzerine imal edildiği gibi dövme işlerinde de numune üzerine çalışmalarımız devam etmektedir.

Our company that was established as KÖK-SAN AKS DÖĞME SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. in 14.02.1992 maintains its activities by following the contemporary production technology for 15 years more and more with every passing day on the activities of rear axle. It maintains to produce material under the control of professional staffs in order to provide good and quality service in the region and country-wide in the production of materials for Bus group, Mercedes, Ikarus, Man Group, Japanese Mitsubishi, Toyota, Isuzu, Kıa, Nıssan, Mazda, Dodge Group, Fatih, Bmc, Fiat Group, Ford, Volvo Group, Tractor Group, Automobile and Minibus Group. Our company makes up a principle to take orders in our branches of production as well as to deliver our undertakings on time. Firgison, eccentric, drop press works between 1 kg and 25 kg Monolithic hydraulic hot forging works for the materials between 25 Kg and 150 Kg. Thus far, our company aimed at to meet all types of needs in the satisfaction of customer. Hereafter, as a company, it will maintain its activities and to provide the best service and quality always by the guarantee confidence. As the axle shaft not on the list will be produced upon the sample, our works will maintain on forging businesses on samples.

AKS und CNC Maschinenapparate   [Git »]

KÖKENLER KARASÖR SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız; 1966 yılında Hasan Hüseyin KÖKEN tarafından Konya merkezde otobüs karasörü yapmaya başlamış 1970 yılında Eski Sanayiye taşınmış, 1980 li yıllarda Karatay Sanayiye taşınmış 1985 yılına kadar işleri devam ettirmiştir. 1985 yılında kapalı kasa yapmaya başlamış, 1992 yılında İmalat Yeterlilik Belgesi alınmış olup 1996 yılında imalat belgesine AİTM/MARTOY belgesini de ekleyerek kapalı alanı 6500 m2 açık alanı 3500 m2 toplam alanı 10 000 m2 ve 3 katlı 950 m2 alanı ofis olan 2. Organizede şu an oturduğumuz yere taşınmış bu zamana kadar üretim çeşidini artırarak sürdürmüştür. 2004 yılında da dorse üretimine başlanmış olup Sanayi ve Ticaret Bakanlığından Araç Tip Onay Belgesi almış bulunmaktayız. Şu anda fabrika müdürü Hasan Hüseyin KÖKEN, satış ve müşteri temsilcisi olarak oğulları Muammer KÖKEN , dorse ve sac kasa imalat sorumlusu olarak Orhan KÖKEN ve firigo kasa imalat sorumlusu Ali KÖKEN’ dir.

KOKENLER KARASOR was established in the year 1966 in the center of Konya. It began to produce bus bodies first. The company moved to the industrial estate at the year 1970 and to the Karatay Industrial Estate in 1980. It developed itself until 1985. We started to build up covered bodies for the passenger buses. We got manufacturing sufficiency certificate in the year 1992 and we added the AİTM / MARTOY certificate to the sufficiency certificate in 1996. Now, the Company takes place a 6500 m2 covered workshop, 3500 m2 open space, totally 10. 000 m2 and 3 stores 950 m2 covered office at the 2nd Organized Industrial Estate. It continued its production with various kinds of productions. Producing lorry bodies takes place with the year 2004. We received vehicles type confirmation certificate from the Ministry of Industry and Trade.

Herstellung von Fahrzeugkarosserien   [Git »]

KÖROĞLU KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Köroğlu Kauçuk, 1971 yılında motorlu taşıtlar sanayi bölgesinde “ Köroğlu Lastik “ adı altında çeşitli kauçuk ürünleri imalatı ile sektöre adım atmıştır. Kurulduğu ilk yıllardan itibaren imalatını beton boru sızdırmazlık contaları ve lastik dilatasyon malzemeleri üzerine yoğunlaştıran firmamız bugün ülke genelinde tüm inşaat sektörünün tanıdığı bir marka haline gelmiştir. Bugün firmamız, 1. Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 4.000 m2 kapalı ve 1500 m2 açık alana sahip entegre tesislerinde faaliyetini sürdürmektedir. Başta EPDM olmak üzere, NR, NBC, CR, SBR, Silikon, Viton ve Butil vb. kauçuk türlerini de çalışmaktadır. Köroğlu Kauçuk’un 10.000 ton / yıl hamur işleme kapasitesi, 5.000 ton / yıl kauçuk profil işleme kapasitesi ve 2.500.000 adet / yıl conta üretim kapasitesine sahiptir. ............................................................................................................................................................................................................................................................................................ Köroğlu Kauçuk, inşaat sektöründen endüstri sektörüne kadar bir çok sektöre hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Fakat ağırlıklı olarak çeşitli kauçuk profiller ve beton boru contaları üretmektedir. Bu yüzden EPDM kauçuk ağırlıklı çalışmaktadır. Köroğlu Kauçuk özellikle beton boru contaları ile Türkiye pazarının büyük bir bölümünün ihtiyacını karşılamakla birlikte başta Almanya olmak üzere bir çok avrupa ülkesine ürünlerini ihraç etmektedir.

Our company is producing leakproofing seals in various styles for tank lids İn which materials as oil and gasoline is carried. In production of these seals nitrile rubber is used which is strong against Gasoline etc.Nitrile Rubber(NBR) is an elastomer material mostly used at automotive sector. Our company is producing with no connection-unique pieces between DN150 mm-DN 400 mm for tank lids.The seal has strong leakproof character because it isi made of high quality elastomer material.The seal used between metal lids will prevent corrosion.It will ensure long life because it is made of strong elastomer which is harmonic with oil,gasoline,etc. Köroğlu Kaucuk has taken her first step to the sector by producing rubber materials under the name “Köroğlu Tyres” at Motorised Vehicles Industry Territory in 1971. Our company which has densed on concrete pipe leakproof seals and tyre dilataion materials since the beginning of her foundation has become a brand now by the construction sector in whole country. Today our company is running her activities at 4000 square meter closed and 1500 square meter open area at .Organised Industry Territory.Our company İs working on firstly EPDM and also NR,NBC,CR,SBR,Silicon,Vitone and Butile rubber types. Köroğlu Kauçuk has a wide product line answering from construction sector to industrial sector.But mostly she produces various rubber irons and concrete pipe seals.For this reason EPDM rubber cover the most works of the company.

Herstellung von Verdichtungen aus Plastik   [Git »]

KÖYLÜ LASTİKLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"El arabası tekeri üretiminde Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer alan KÖYLÜ LASTİKLERİ İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti. 1968 yılında Konya Meram Sanayii'nde faaliyete geçmiş olup, üretimine Lastik ayakkabı yapımıyla başlamıştır. .....'de Mehmet Kazancı tarafından devralınan firma daha sonraları el arabası tekeri ve çeşitlerinin üretimine, yoğun talep nedeniyle ağırlık vermiştir. Zamanla artan üretim kapasitesini daha iyi karşılayacak Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesi'nde 3000 m2'si kapalı, 1000 m2'si açık olmak üzere toplam 4000 m2'lik yeni tesisine 2006 yılında taşınmıştır. Yurtdışına da dönem dönem mal ihraç eden firma, yurtiçi ihtiyaçları daha öncelikli karşılamaktadır. Firmamızın en önemli hedefi değerli müşterilerine yüksek kaliteli ürünlerini, en uygun fiyatlarla sunmaktır. Bunun için sürekli yenilikleri takip etmekte ve bünyesinde uygulamaktadır. Yıllardır süregelen tecrübesiyle; genç ve dinamik kardosuyla, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla firmamız bundan sonrada ülkeye ve değerli müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır. "

Rubber shoe production

Gummischuhherstellung   [Git »]

KÖYLÜ TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1964 yilinda Hikmet ÖZER önderliginde kurulmus olan KÖYLÜ Tarim Makineleri kuruldugu günden bugüne kadar kendisini sürekli olarak yenilemis, yaptigi makine yatirimlarinin haricinde insana ve çalisanlarina da yatirim yaparak daima en iyiyi en kaliteliyi üretmeyi hedeflemistir. Ürün çesidi, yüksek kalite ve uygun fiyatlari sayesinde yurtiçinde 20’yi askin bayisi, yurtiçi - yurtdisinda genis bir müsteri potansiyeline sahip olan firmamiz 4000 m² lik alanda, profesyonel teknik kadrosu ve kalifiye elemanlariyla her geçen gün daha iyiye , daha güzele emin adimlarla ilerlemektedir. Ürettigi tüm ürünlerinde TSE ölçülerini ve kalitesini baz alan firmamiz ürünlerini yurt içinde bulunan genis bayi agi sayesinde müsterilerine ulasmaktadir. Ayrica ürünlerimizi Pankobirlik ve Tarim Kredi Kooperatifleri ile de Türk Çiftçisinin hizmetine sunmaktayiz. Yurtdisina ihraç edilen ürünlerimizle Türk Sanayisine katkida bulunmaktan ve ülkemizin itibarini yüksek tutacak mamüller üretmenin hakli gururunu yasamaktayiz.

"We are a leading agricultural machinery manufacturer founded in 1964. From the first day of establishing we have aimed at producing the best quality agricultural machines. We currently manufacture cultivators, tillers, interrow cultivators, fertilizer spreaders and sprayers in a factory with an area of 4000m² in Konya, Turkey. We also manufacture special items on order."

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

KREN VİNÇ MAKİNA DERİ ÜRÜNLERİ KAVAFİYE İNŞAAT SAN. TİC.LTD. ŞTİ

BİLİNÇLİ İMALAT!...SÜREKLİ KALİTE!.... MAKSİMUM GÜVEN 2007 yılının başlarında kurulan firmamız; Konya da, 1. Organize de 2000 M2 kapalı alanda faaliyete başlamış ve Şu anda Büsan 3. Özel Organize sanayi bölgesinde Toplam 4100 m2 Yeni fabrika binasında faaliyetine devam etmektedir. Kren Vinç Makine olarak 2007 yılından beri, geliştirmiş olduğu sistem ve yenilikci tasarımlarla ve satış sonrası müşterilerle kurduğu diyaloglar ve sağladığı güvenle hizmet verdiği vinç sektörüne damgasını vurmuş ve kendine haklı bir yer edinmiştir. Türkiye de Kule vinç imalatı ile ilgili sürekli gelen talepler karşılığında, Pazar araştırmasın da gördüğümüz boşluğu doldurmak ve İnşaat sektörüne daha fazla hizmet edebilmek için Firma bünyesine katılan tecrübeli teknik kadrolar ile birlikte Kule vinç imalatı, bakım ve 24 saat servis hizmetiyle Müşterilerimizin karşısına çıkmaktan mutluluk duyuyoruz.

CONSCIOUS MANUFACTURING, CONTINUOUS QUALIFICATIPN, MAXIMUM THRUST Our Company was established on 27.02.2007. It has got a 2000m2 covered factory. The address is : 1. Organize Sanayi Bölgesi,- Budakagzi Sokak 24, Konya - TURKEY. The Company Owner Mehmet Kurtlar was graduated from the Industrial High School and Selçuk University Vocational Higher School . Mehmet Kurtlar worked for different firms and his own factory Makinsan Ltd. Company more than 11 years He has worked in the design and production of precision retainer tools for 2.5 years . He has worked in the machinery sector such as grinding machines and hand lathe bar machines, main bearing bar machines, surface grinding machines and special different hydraulic, pneumatic machinery. He made an eligible place in the production of cranes as the Company partner and as the technical resposible person. A new thing is that TOWER CRANES needs in the market. Against the continuous demands of the tower cranes, and our market researches, we wanted to fill the emptiness of tower cranes in the constraction sector. Now we are appreciated to supply tower cranes and maintain services for 24 hours to the constractors.

  [Git »]

KRK ALÜMİNYUM METAL İMALAT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Alüminyum Profil İmali.

Aliminium profile production

Aluprofil   [Git »]

KRM MACHİNE

KRM MAKİNA;ELEKTROSTATİK TOZ BOYA MAKİNALARI VE HER MARKA TOZ BOYA MAKİNALARI YEDEK PARÇALARIYLA SEKTÖRDE YER ALMAKTADIR.AYRICA HER MARKA TOZ BOYA CİHAZI VE TABANCASI KENDİ BÜNYEMİZDE TAMİRİ VE BAKIMI YAPILIR.

  [Git »]

KSP KONYA SPARE PART İPEKYOLU A.Ş.

KSP HAS BEEN ESTABLISHED IN 1998 FOR INTERNATIONAL TRADING OF THE AUTOMOTIVE SPARE PARTS AND MACHINERY SECTORS. SINCE THE BEGINNING, KSP HAS REACHED A GOOD REPUTATION ON THE INTERNATIONAL MARKETS AND OBTAINED VAST EXPERIENCE ON THE AUTOMOTIVE SPARE PARTS, ENGINE RECONDITIONING MACHINE TOOLS AND SUBCONTRACTING SECTORS. WE ARE PRODUCING PRECISION PARTS FOR APPLICATION IN AUTOMOTIVE AND MACHINE PARTS BY USING CASTING, FORGING AND MACHINING PROCESS.

KSP HAS BEEN ESTABLISHED IN 1998 FOR INTERNATIONAL TRADING OF THE AUTOMOTIVE SPARE PARTS AND MACHINERY SECTORS. SINCE THE BEGINNING, KSP HAS REACHED A GOOD REPUTATION ON THE INTERNATIONAL MARKETS AND OBTAINED VAST EXPERIENCE ON THE AUTOMOTIVE SPARE PARTS, ENGINE RECONDITIONING MACHINE TOOLS AND SUBCONTRACTING SECTORS. WE ARE PRODUCING PRECISION PARTS FOR APPLICATION IN AUTOMOTIVE AND MACHINE PARTS BY USING CASTING, FORGING AND MACHINING PROCESS.

  [Git »]

KTO.VAKFI EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.

Ülkemizin rekabet gücünün yükseltilmesi firmalarımızın değişen koşullara hızlı bir şekilde uyum göstermelerine bağlıdır. Küçük ve orta ölçekli işletmelerimizin de yetersiz olduğu konularda teşvik edilmeleri gerekmektedir. 1991 yılında kurulan Vakfımız Alman Dortmund Meslek Odası ile imzalanan işbirliği projesi çerçevesinde toplumun her kesimine hizmeti amaçlamıştır. Bu düşünce ile Konya Ticaret Odası Vakfı tarafından kurulan "Teknoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi' Konya ve çevresindeki sanayi işletmelerine teknik konularda eğitim ve danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Proje kapsamında Kaynak, Metal, CNC ve Motorculuk mesleği dallarında atölyeler kurulmuştur. Merkezimize ait 9.000 m2 kapalı alana sahip binanın yapımı Türkpetrol Vakfı'nca üstlenilmiştir. Atölyeler Dortmund Meslek Odası tarafından en modern cihazlarla donatılmıştır. Merkezimizde Alman normlaryna uygun tarzda mesleki kurslar düzenlenmekte, kursları başarı ile bitiren kursiyerlere Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli sertifikalar verilmektedir. Başlangıçtan beri düzenlenen mesleki kurslarda binlerce gencimiz vasıflandırılmıştır. Bunun yanı sıra firmalara münferit ve grup danışmanlığı da verilmektedir. 17 Ekim 1996 tarihinde Sayın 9. Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel tarafından hizmete açılan Teknoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezimiz; açık ve kapalı fuar alanı, konferans salonu, atölyeleri, dershaneleri ve sosyal üniteleri ile bugün olduğu gibi gelecekte de her türlü danışmanlık ve eğitim ihtiyacına cevap verecek niteliktedir. .

No production

Hat keine Produktion, wurde wegen Divergenz registriert   [Git »]

KULUSAN YEM GIDA HAYVANCILIK ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

1973 yılında özellikle Yurt Dışında çalışan Kulu' lu işçiler tarafından kurulmuş çok ortaklı bir şirkettir. Türkiye de Karma Yem üretmek amacı ile kurulan ilk fabrikalardandır. Kurulduğu günden itibaren 1734 Sayılı Yem Kanunu Hükümlerine riayet edip hiçbir olumsuz tahlil raporu bulunmamaktadır. 30 yılı aşkın tecrübemizi üretime yansıtarak her zaman kalite  üretmeye özen gösterdik.Yüksek Kalite Yüksek Verim parolasıyla yola çıkıp Kaliteli yem ve Yüksek Verimli Hayvansal Üretim Hedefine uygun olarak çalışılmıştır. Kuruluşumuz bu gün için 28 kişiyi istihdam etmektedir. Bünyesinde Ziraat Mühendisi, Veteriner Hekim olarak yeterli teknik elemanları bulundurmaktadır.Saatte 16 ton üretim kapasitesiyle çalışmakta olup fiili üretimi yıllık 20000 ton civarındadır. 4000 metrekare kapalı alanı depo olarak kullanılmaktadır.

Feed production

Herstellung von Tierfutter   [Git »]

KULVAR DÖKÜM GIDA VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Pik,Sfero Ve Çelik Döküm İmali.

Cast iron, steel and sphero moulding production

Pik, Sfero und Stahlguss   [Git »]

KUMPAS DÖVME OTOMOTİV MAKİNA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Sıcak Dövme Oto Yedek Parça ( Aks Vb) İmali.

Auto spare parts with hot forging production

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen aus Schmieden   [Git »]

KURŞUNEL ÇELİK

KURŞUNEL ÇELİK İsveç çeliklerinin satışını yapmak amacıyla 2003 yılında hizmete başlamıştır.Bugün dünyaca ünlü İsveç çeliklerinin dağıtıcısı ve ısıl işlemi kendi bünyesinde yapan ASSAB ın , uzman kadrosuyla kolon burç üretiminde lider pozisyonda olan DELTA nın , kalıp bağlama aparatları ve sistemleri konusunda uzmanlaşmış kalite anlayışı ile EREL in , makine ekipmanları ve aksesuarları alanında ESERSAN ın kesme ve delme zımbalarında kalitesi ile emsallerinden bir adım önde olan dünyaca ünlü Alman markası EBERHARD ‘ın ve daha birçok çeşidin olduğu geniş ürün yelpazesiyle bölge bayilikleri üstlenmiştir.

  [Git »]

KURŞUNEL KALIP LTD

Kurşunel kalıp 1985 yılında Yönetim Kurulu başkanımız Hasan Kurşunel tarafından Konya da 25 m2 alanda 2 kişi ile başlamış olup, şu anda seçkin firmalarla, gelişen teknolojiyi takip ederek kaliteyi temsil eden bir marka haline gelmiştir. Kurşunel kalıp teknolojik altyapısını her geçen gün güçlendirerek, geniş tezgâh parkı ile 2000 m2 kapalı alana sahip modern fabrikasında, değişik sektörlerde seçkin firmalara sac metal Progressive kalıplar ve kaynak konstrüksiyonlu boyalı sac parçaların imalatına devam etmektedir. Kaliteli ve sistemli bir şekilde çalışmamızın müşterilerimizin bizi tercihindeki en büyük sebep olduğuna inanıyoruz. Ve biz inanıyoruz ki; yalnızca var olmak yeterli değil. Gelişerek büyümenin gerekliliğini biliyoruz. İşte bu bilinçle kaliteli ve sistemli çalışmamızı 2004 yılında ISO 9001:2000 kalite belgesi ile tescillemiş bulunuyoruz. Uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübemizi Unigraphıcs Cad Cam Prograsive Dıe, Catıa V5 R18 Cad, Autoform Forming Reality, Job Dispo Mrp-Erp gibi otomotiv devlerinin kullandığı Cad-Cam, analiz ve bilgisayar destekli planlama programları ile birleştirmek, hızımızın ivmesini sürekli artırmaktadır. Bu ekipman ve tecrübeye sahip arge kadromuz sürekli ve gelişen bir sistem ile yeni ürün tasarımlarına devam etmektedir.

Kurşunel Moulding (Kalıp), started by Hasan Kurşunel, our chairman of the board, in 1985 on an area of 25 square meters with only two people, has been a brand representing quality by following developing technology together with prominent firms. Kurşunel Moulding has been producing sheet metal progressive moulds and welding constructioned dyed sheet metal for prominent firms in various sectors in its modern factory with a 2000 square-meter closed area and a large machine park by strengthening its basis day by day. We believe that the most crucial reason for preference by our clients is that we keep on working quality and systematically. And we believe that it is not enough just to exist. We are aware of the necessity for growth by developing. With this awareness, we registered our quality and systematic work under ISO 9001:2000 quality document in 2004. Combining our background and long time experience with cad-cam, analysed and computerized planning programmes used by automotive monsters such as Unigraphics Cad Cam Progressive Die, Catia V5 R18 Cad, Autoform forming reality and Job dispo Mrp-Erp has always increased acceleration of our pace.

Metallformenherstellung und Pressarbeiten   [Git »]

KURTBOMSAN TARIM MAKİNALARI OTOMOTİV İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Akşehir'de bulunan firmamız, 1993 yılından bu yana Kus Kaçırıcı Bom cihazı imal etmektedir. Bu yıla kadar, yurt içi pazarında hizmet eden firmamız yılda yaklaşık 3000 civarında Kus Kaçırıcı satmaktadır. 2001 yılı başından itibaren, ürünümüzü internet üzerinden yurt dışına da satmaktayız. Hedefimiz sadece ayni ürünü sürekli imal etmek değil, yeni geliştirmeler yapmak ve ürünlerimiz arasına yeni modeller de katmaktır. Örneğin, 2001 yılı içerisinde, cihazımızı küçük tüp dışında büyük tüple de çalışır hale getirmek yaptığımız yenilikler arasındadır. Ayrıca, yeni modeller üzerine çalışmalarımız devam etmektedir. Yol gösterici tavsiyeleriniz ve ihtiyaçlarınız, bizim gibi küçük ama dinamik imalatçılara ve dolayısıyla ülke ekonomisine katkıda bulunacaktır. Saygılarımızla!

We are a manufacturer of this Bird Scarer since 1993. We are located in Aksehir, a town in the west part of Central Anatolia of Turkey. We had worked in agricultural machinery field, mainly in harvesting machineries such as hay makers, for about 10 years till 1993. We have supplied the domestic need since then. We sell about 3000 units of KBS Bird Scare Cannon in domestic market. We have also exported our product to many countries. Our aim is not only to continue on manufacturing the same device for years but also to develop new necessary models.

  [Git »]

KURTSAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1982 yılından bu yana otobüs , kamyon ve treyler grubu için poyra imalatı yapan Kurtsan Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., her geçen gün üretim, istihdam ve ürün yelpazesini genişleterek geleceğe geçmişinden aldığı güçle ve güvenle bakmaya devam ediyor. Konya organize sanayi bölgesinde yer alan fabrikamızda imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi Kurtsan markasının vermiş olduğu güven ve kalite prensibi ile metalürji ve endüstri mühendislerimizin gözetiminde sorunsuz bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Sektöründe aranılan markaların başında gelen Kurtsan ürünleri döküm, işleme ve paketleme safhası dahil olmak üzere kendi tesislerinde üretilmekte olup, Türkiye’nin önde gelen dingil ve dorse üreticilerine uzun yıllardır hizmet vermektedir. 2006 yılı itibari ile fren diski üretimine de başlayan firmamız geçmişten aldığı deneyim ve kalite anlayışını bu alanda da başarı ile ispat etmiştir. İmalat aşamasında son teknoloji ürünü makinelerin kullanıldığı tesislerimizde işlenen ürünlerimiz , kalifiye ve konusunda uzman personelimizin de katkılarıyla üretimde kalite ve standartı yakalamış, bunu da ISO 9000/2001 Yönetim sertifikası ile belgeleyerek konusunun en iyilerinin başında geldiğini ispatlamıştır. Kurtsan Otomotiv kendi bünyesinde olan dış ticaret departmanı ile üretici/ihracatçı sıfatı ile Avrupa ve Ortadoğu pazarına ihracatını her gecen yıl artan bir ivme ile büyütmektedir. Her model ve her marka ağır vasıta için poyra ve fren diski ihtiyacını en kısa sürede sağlayabilen Kurtsan Otomotiv, sektördeki değişen ve gelişen teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek kaliteden taviz vermeyen üretim ve idari yapısıyla daima siz müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir.

Kurtsan Automotive Industry and Trade Company, producing hubs for lorries, trailers, and busses since 1982, continues looking confidently to the future with the power from the past expanding its production, employment, and product range with each day. The products manufactured in the plant within the industrial region of Konya under the surveillance of industry and metallurgy engineers are offered to the customers problem free with the confidence and quality principles provided by the trademark ‘Kurtsan’. Kurtsan products, among the most wanted in the sector, are produced from the stages of molding, processing, to packaging in their own plants have been serving for years the leading truck dorsal and axis producers of Turkey. The company producing brake discs since 2006 as well has proven the experience and understanding of quality coming from the past in this field too. Our products, where machines of the latest technology are used during the production stage, have reached with the contribution of our qualified personnel who are specialists in their fields, the quality standards, and have proven being among the leading in the field with ISO 9000/2001 Management Certificate. Kurtsan Automotives, with the export department established in its own body, as a producer/ exporter increases its export speed each year to the markets of Europe and Middle East. Kurtsan Automotives, producing hub and brake-discs for each model and type of heavy duty trucks in the shortest time, follows the technological changes and improvements in the sector with an administration and production structure never yielding back from quality continues to be always on the side of our customers.

Herstellung von Achsölkästen und verstärkten Achsen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |