KONYA FIRMALARI - LISTE 7

ALİ SÖYLER AYAKKABI SANAYİ TİCARET A.Ş.

Ayakkabı sektöründe yıllardır ürettiği seçkin ayakkabılarla güçlü bir yer edinen Ali Söyler Ayakkabı A.Ş, kalite tutkunlarının vazgeçilmez tercihi haline geldi. 1969 yılında Söyler Kundura olarak kurulan ve ayakkabı işine falçata yaparak başlayan şirketimiz 1994 yılında Ali Söyler Ayakkabı olarak ismini değiştirmiş ve yenilenmiştir. Daha sonra Türkiye'nin her yerine uzanan geniş bir pazarlama ağı oluşturup bayileriyle prestijli bir isim yaratan Ali Söyler Ayakkabı 2008 yılından itibaren geniş çaplı bir işletme haline gelmiştir. Üretimi, prestijine yakışan bir şekilde teknolojik donanıma sahip 1300m2 kapalı alana kurulu fabrikasında 35 adet makinasıyla ve 34 kişi çalışanıyla günde 500 çift ayakkabı üretim kapasitesi bulunmaktadır. Ali Söyler Ayakkabı A.Ş su anda "ISO 9001" kalite güvence belgesini almaya hazirlanirken, ülkemiz ve dünya ayakkabi sektöründeki yerini güçlendirmek, kalitesinin de dünya standartlarinda oldugunu kanitlamaya çalismaktadir. Ali Söyler Ayakkabı A.Ş kalite kontrolünü, üretiminin her asamasinda sektörünün deneyimli uzman kadrosu tarafindan büyük bir dikkat ve titizlikle gerçeklestirmektedir. "Toplam kalite"nin önemine ve gerekliliğine inanan Ali Söyler Ayakkabı A.Ş de öncelik ; kalite anlayışının özüne inmektir. Bu bir yaşam felsefesi, kaliteye duyulan özen, tutku ve kazanılan gurur. Sonuçta Ali Söyler Ayakkabı A.Ş "ayakta yaşanan özgürlük" felsefesiyle yola çıkan ve son derece keyif duyulan bu bitişi olmayan yolculuğuna siz saygıdeğer müşterileriyle yoluna devam etmektedir.

Ali Soyler Ayakkabı became a leading company in its field by the qualified products which produced by. In 1969 we started to produce knifes for shoe makers in 1994 our company started produce shoes with changing its name to Ali Söyler Kundura. By this new development we increased our dealer network and became leading shoe maker factory. We have capacity of producing 500 pair of shoes in our 1300 m2 working area, 35 machines and 34 well educated employees. Ali Söyler Ayakkabı A.Ş is developing its international marketshare and proving its worldwide quaility standarts while making the last changes on production to gain ISO 9001 quality certificate . Ali Söyler Ayakkabı A.Ş always keeps under control each level of production and sale with its professionel personels. We always work under "total quality" princible and this is a princible of; quality, carefull attention, passion and the honor we gained.

Herstellung von Schuhen   [Git »]

ALİ SÖZER-ÖMÜR ISI SİSTEMLERİ

Güneş Enerjisi Sistemleri,Banyo Kazanları,Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi İmali.

Solar energy collectors, bathroom boiler, room heater with solid fuel production

Herstellung von Sonnenenergiesystemen   [Git »]

ALİ ULVİ BÜYÜKKAYNAK-SÜRAT KALIP VE MAKİNA

Firmamız Ali Ulvi BÜYÜKKAYNAK tarafından 1976 yılında SÜRAT KALIP ve MAKİNA SANAYİ olarak kurulmuştur. İlk yıllarda motosiklet ve yedek parçası yapımıyla ilgilenen firmamız 90\'lı yıllardan sonra sektörünü değiştirerek Cam Kalıp imalatına geçmiştir. Son 10 yıldır çeşitli cam firmalarına hizmet veren işletmemiz şu anda ise el imalatı cam isçiliği ile ilgilenen fabrikalara kalıp üretimi hususunda hizmet vermektedir.

Our company has been set up in 1976 as SÜRAT MOULD AND MACHİNE INDUSTRY by Ali Ulvi BÜYÜKKAYNAK. The company, which is interested with the producting of motorcycle and spare parts in first years has changed it\'s sector after the year 90\'s and started to the production of GLASS MOULD. During last ten years we have served to the various glass firms and now our company is serving to the factories about the production of mould which is interested with the production of the hand production glass workship

Herstellung von Glasproduktformen   [Git »]

ALİM OTOMOTİV NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Alim Dorse ve Römork Sanayi 1997 yılından beri Konya'da faaliyet göstermektedir. Ürettiği damper dorse, kasa dorse, otobüs römorklarıyla piyasaya söz sahibi olmaya başlamıştır. Rekabetçi yapısıyla kapasite artırma çalışmalarına devam etmektedir. Ürettiği mamüllerle piyasa standartlarının üstüne çıkmayı hedeflemiştir. Mamüllerine bir yıl garanti veren dingilleride kendi tesislerinde üretmektedir. Teknolojiye verdiği önemi ürünlerine yansıtmıştır. Üretimdeki payını hızla artıran firmamız geleceğe güvenle bakmaktadır.

Trailer and dumper production

Anhaenger und Kipper   [Git »]

ALKİM ALKALİ KİMYA A.Ş.CİHANBEYLİ ŞUBESİ

1948'de İstanbul'da şahıs şirketi statüsünde küçük bir imalathane ile başlayan çalışma hayatı, 1957'de limited şirket hüviyetine bürünmüş ve Alkali Madencilik Ltd. kurulmuştur. 1963'te ise Türkiye'deki sodyum sülfat işletmelerini geliştirmek için Amerikan Essex Interore Inc. ile Alkali Madencilik Ltd. arasında kurulan ortaklık sonucu Alkim Alkali Kimya A.Ş. kurulmuştur. Konunun Türkiye için önemi dolayısı ile, o tarihteki yasalar gereği, Alkim Alkali Kimya A.Ş. 8 Mayıs 1963 tarihinde 6 / 1728 sayılı özel kararname ile kurulmuştur. Daha sonra 1971 Yılında Amerikalı ortak Essex Interore Inc. hisselerini Kora Ailesine devrederek Ülkemizden ayrılmıştır.

1948 Kora Chemicals Private Company, 1957 Alkali Minerals Ltd. 1963 Alkim Alkali Chemicals Inc. is established as a partnership of Essex Interore Inc. of USA and Alkali Minerals Ltd. of Turkey to operate and to exploite the Sodium Sulphate operations in Turkey. Due to the law and regulations at that time ( 1960’s ) in Turkey, the foundation of Alkim is approved according a unique government resolution dated on 08.05.1963, numbered 6 / 1728.

Sodium Sulfat Herstellung   [Git »]

ALMETAL ALÜMİNYUM SAN.TİC.A.Ş

alaşımlı alüminyum profil,çubuk ,lama,boru üretimi

  [Git »]

almina teknik

Firmamız Ferroli, Baymak, Demir Döküm, ECA, Buderus, Brötje, Alarko, Vaillant, Doğusan Fellini ve diğer tüm kombi, klima markalarının özel teknik servis hizmetini vermektedir. Ayrıca 2005 yılı itibariyle Arçelik,Bosch, Vestel, Siemens ve diğer tüm beyaz eşya markalarının özel teknik servis hizmetini vermekteyiz.

Firmamız Ferroli, Baymak, Demir Döküm, ECA, Buderus, Brötje, Alarko, Vaillant, Doğusan Fellini ve diğer tüm kombi, klima markalarının özel teknik servis hizmetini vermektedir. Ayrıca 2005 yılı itibariyle Arçelik,Bosch, Vestel, Siemens ve diğer tüm beyaz eşya markalarının özel teknik servis hizmetini vermekteyiz.

Firmamız Ferroli, Baymak, Demir Döküm, ECA, Buderus, Brötje, Alarko, Vaillant, Doğusan Fellini ve diğer tüm kombi, klima markalarının özel teknik servis hizmetini vermektedir. Ayrıca 2005 yılı itibariyle Arçelik,Bosch, Vestel, Siemens ve diğer tüm beyaz eşya markalarının özel teknik servis hizmetini vermekteyiz.   [Git »]

Alp raf ltd.şti.

  [Git »]

ALP TARIM İLAÇLARI PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Alp Tarım tarım sektöründe uzun yıllardan beri faaliyet göstermekte olan Alptekin İlgün’ün tecrübesiyle 1996 yılında kurulmustur. Merkezi konya’da bulunan alp tarım türkiyenin cesitli bölgelerinde birçok bayisi ve uzman personeliyle Türkiye ekonomisine ve çiftçimize faydalı olmaya çalışmaktadır. ürün gruplarına göre ülke genelinde veya bölgesel bir yapılanmaya sahip olan Alp Tarım, yerinde , şirkette veya diğer kuruluşlarda üretici eğitimi yaparak, yurt içi ve yurt dışı eğitim ve inceleme gezileri yaparak, fuarlara katılarak, yazılı ve gösel basın yoluyla tanıtım ve yayım calısmalarını sürdürmektedir. Firmamız tarım ilaçları, halk sağlığı, bitki besin elementleri, tohumculuk ve organik gübre alanlarında faaliyet göstermektedir. Tarım İlaçlarında; AGROBEST GRUP ilaç firmasının iç Anadolu bölge distribütörüdür. Halk sağlığı grubundan; RAPSODİ 50SC Çevre Sağlığı FARMATEK ilaç firmasının İç Anadolu bölge distribütörü ALP TARIM'dır. Bitki Besin Elementleri Grubundan: Antalya'dan EKİN TARIM iç Anadolu bölge distribütörlüğü ALP TARIM'a aittir. Ayrıca tarım ve köy işleri bakanlığından tescilli kendi ürettiği 21 adet katı ve sıvı bitki besin gübresi vardır. Bunlar makro ve mikro besin elementleri ile bitki büyüme düzenleyicileridir. Tohum grubun dada hububat olarak ıslahçı hakkını satın aldığımız EKİZ ekmeklik buğday cesidi KONEVİ iki sıralı arpa çeşidi ve mikham tritikale çeşidinin tohumluk üretimini yapmaktadır.İzmir'den POLTAR tohum firmasının ve AKDENİZ TOHUM'dan HACIBEY mısır tohumunun içanadolu bölge distribütörlüğünü ALP TARIM’dadır. Organik gübre olarak: Adana'dan EKOFLORA ve Manisa'dan KESKİNOĞLU ORGANİcA ve NATURA iç anadolu bölge distribütörü ALP TARIM' dır. Türk Çiftçisine yeni çeşitler sunmak, çiftcilerimizin bilgi ve birikimini arttırmak onlara ekonomik gelirler sağlamak ve ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak için ALP TARIM yenilikleri takip ederek ısrarla çalışmaktayız.

Alpine for many years been operating in the agricultural sector Agriculture which is established in 1996 with experience in İlgün Alptekin. Center located in konya turkey agricultural alp many dealers and specialized personnel various regions of Turkey is trying to be helpful to our economy and farmers. according to product groups across the country or regional to a restructuring of the Alpine Agriculture, in place, companies or other organizations of the producers by making education, domestic and overseas training and study tours by doing, by participating in exhibitions, written and presentation gösel through the press and publishing the work continues. Our company, pesticides, public health, plant nutrients, seed and organic fertilizers has been operating in the area. In Pesticide; Anatolia region is the distributor of pharmaceutical companies in AGROBEST GROUP. Public health group; Rhapsody Environmental Health 50SC Distributor of harmaceutical companies in the Central Anatolia region FARMATEK ALP is agriculture. Plant Nutrient Group by: From Antalya in Anatolia distributor AGRICULTURE EKİN ALP belongs to agriculture. Agriculture and village affairs ministry also registered their solid and liquid plant food fertilizer produced 21 pieces are. These macro and micro nutrients and plant growth regulators are. Seed grain dada of the group as breeders we purchased the right EKİZ Konev two types of bread wheat and barley varieties and sequential mikham seed production of triticale varieties yapmaktadır.İzmir from seed companies and POLTAR MEDITERRANEAN HACIBEY corn from seed to seed distributor ALP içanadolu region is located in agriculture. As organic fertilizer: From Adana and Manisa EKOFLORA from within NATURA anadolu region KESKİNOĞLU and distributor Organica ALP AGRICULTURE obtusa. Turkey to offer new varieties to farmers, to increase knowledge and experience çiftcilerimizin them to provide economic income and to contribute to our country's economic development by following the ALP's new insistence Agriculture are working with.

Dünger und chemischen Landwirtschaftsmitteln   [Git »]

ALPA REKLAMCILIK TEKSTİL VE İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Akaryakıt İstasyonları Reklam Ve İnşaat İşleri.

Fuel oil station advertisement and constructing

Tankstellenwerbung   [Git »]

ALPARSLAN TARIM MAKİNALARI SAN. TİC. A.Ş.

HASAT HARMAN MAKİNALARI, KOMBİNE HUBUBAT EKİM MİBZERİ, TRAKTÖR ÖN YÜKLEYİCİ VE BEKO LOADER İMALATI

PRODUCTION OF MOBILE THRESHING MACHINES,COMBINED SEED DRILL MACHINES,FRONT LOADER AND BEKO LOADER

Herstellung von Dreschmaschinen, Sämaschinen und Rübenerntemaschinen   [Git »]

ALPEN PLS.LTD ŞTİ.

  [Git »]

ALPERENLER GIDA OTOMOTİV VE İNŞAAT TİCARET LTD.ŞTİ.

Oto Yedek Parça(Rekor) İmali.

Auto spare part production

fahrzeugersatzteile   [Git »]

ALSER İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ.

İnşaat Ve Müteahhitlik Hizmetleri.

Building contracting

Bauunternehmungsleistungen   [Git »]

ALTAT GIDA SANAYİİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Şekerleme,Çikolata,Kokolin İmali.

Candy, chocolate production

Herstellung von Süssigkeiten und Schokolade   [Git »]

ALTIN BURO dayanıklı tüketim malları sanayi tic lltd şti

BÜRO KOLTUK AKSAMLARI İMALATI

OFFICE CHAIRS COMPONENTS FACTORY

  [Git »]

ALTINAPA DEĞİRMENCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

Un İmali.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

ALTINDAĞ PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Pvc.Yapı Malzemeleri İmalatı.

Pvc building construction materials production

Herstellung von Baumaterial aus PVC   [Git »]

ALTINEKİN ZAHİRE TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ

  [Git »]

ALTINOLUK DÖKÜM SANAYİ ve TİCARET

Firmamız 2003 yılında Döküm Sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Pik, Sfero, Alüminyum, Prinç, Bronz, Hassas Döküm, Kokil Döküm ve Savurma üzerine faaliyet gösteren firmamız gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için devamlı yenilik yapmayı kendine ilke edinmiştir. Konik Çevirme Honisi ve Kolları imalatına başlayıp, gıda sektöründe de adımızı duyurmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Yüksek kalite de ürettiğimiz Konik Çevirme Honisi ve Kolları imalatı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektördeki yerimizi korumaya devam etmekteyiz. Siz Değerli firmalarımızın desteği ile bizlerin gayreti ile lider firma olma yolunda ilerlemeye devam edeceğiz

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |