KONYA FIRMALARI - LISTE 69

PERSPEKTİF METAL ENJEKSİYON

400 TONLUK HİDROTEKNİK ALÜMİNYUM ENJEKSİYON MAKİNAMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ FASON ALÜMİNYUM İŞLERİ İTİNA İLE YAPILIR

400 tons are serving machine, hydro-CUSTOM WORKS ALUMINIUM INJECTION will confirm

  [Git »]

Perspektif PDM Psikolojik Danışma Merkezi

Perspektif PDM alanında uzman danışmanlarıyla Kayseride evlilik danışmanlığı,çocuk ergen danışmanlığı,bireysel danışmanlık,aile danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

  [Git »]

PETEK KALIP AMBALAJ MAKİNELERİ PLASTİK SAN.VE TİC.A.Ş.

Firmamız 1988 yılında Mehmet Ali Öztürk’ün iki küçük makinasıyla üretimine başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu güne kalite ve hizmetten taviz vermeyerek gelişmeye yönelik hedefleri doğrultusunda Plastik şişirme sektöründe kalite ve hijyen standartlarının üst seviyelerine ulaşmıştır. 1998 yılına kadar kolonya ve kozmetik sektörleri için ambalaj üretimi yapan firmamız bu tarihte, toplam kalite felsefesi ışığında alt yapısını ileri teknoloji düzeyinde hazırlayarak, ülkemizde üretimi az olan “coex”e yatırım yapmıştır. Plastik şişirme sektörünün doruk noktası olan “coex”; üç tabakadan oluşup, en alt tabakada kullanılan poliamid sayesinde sıvının sağlıklı ve uzun raf ömürlü olmasını sağlamaktadır. Ürün, oksijen geçirgenliği en aza indirgenmiş olması nedeniyle zirai ilaç sektörünün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Tesislerimizde 100 cc’den 5000 cc’ye kadar “coex” şişenin yanı sıra, plastik enjeksiyon parkuru sayesinde kapakları da üretilmektedir. Sanayimizin hassasiyetle üzerinde durduğu ilaç ve kozmetik endüstrisinin plastik ambalajları konusunda, geleceğe dönük çalışmalarımız, sayısı 200’ü aşan ürün çeşidimiz, müşterilerimizin bize olan güveni ve 19 yıllık sektör deneyimimizle hizmet vermekteyiz. Çağın getirdiği modern işletmecilik anlayışı, güçlü ve kaliteli makine parkurumuz ve konusunda deneyimli personelimizle müşterilerimizin yanındayız. Hedefimiz, sürekli gelişme ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile, Türk plastik sektörüne gelişen teknoloji paralelinde en kaliteli ve ekonomik ürünler sunmaktadır.

Our company started its production with 2 small machines of Ali Öztürk in 1988. Since the day of the foundation, it has reached to the utmost levels on the plastic inflating sector at their intentions towards the development without compromising from the quality and hygienic standards. Our company which was in the service of the cologne and cosmetics sector till 1998 invested on “Coex”, whose production is too little in our country by preparing its substructure at the advanced technology level under the light of total quality phylosophy. “Coex”, which is the peak point of the plastic blowing sector, is consisted of three layers and provides the liquid to have a sanitary and long shelf life thanks to polyamide used in the lowest layer. Due to having an oxygen penetration which is reduced to minimum, the product has been the must of the agricultural pesticide. Besides the “coex” bottles from 100 cc to 5000 cc, their lids are also produced in our factory thanks to the plastic enjection machinery group. We are in the service with our works oriented towards the future on plastic packing of the medicine and cosmetics on which our industry is very cautious; more than 200 types of our products; the reliability of our customes to us and our 19-year sector experience. We are just beside our customers with our modern management intelligence of our time, our powerful and quality equipment and our personnel who are the specialist in their fields. Our objective is to offer the most quality and economical products parallel to the developing technology in the Turkish plastic sector with the team spirit aiming the constant development and success.

Plastikfaesser   [Git »]

PETEK PLASTİK

FİRMAMIZ PLASTİK VE PET ŞİŞE İMALATI YAPMAKTADIR

WE ARE PRODUCING HDPE AND PET BOTTLE

  [Git »]

PETROMAK SONDAJ MAKİNE VE EKİPMANLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Petrol Arama Sondajı (Derin Sondaj) İçin Makina Ve Mobil Petrol Sondaj Kulesi İmali.

Our company manufactures land rigs, mobile rigs and workover rigs and drilling equipments for oil, natural gas and geothermal drillings. Our company aims to catch the highest quality in terms of design, engineering calculations for all products and maintain this success. We use high quality material and elaborate in manufacture of our products. Our production philosophy depends on easy mounting-demounting, effective performance and strength.

Erdölbohrtürme   [Git »]

petrotech

yağ   [Git »]

PINAR AYAKKABICILIK TEKSTİL İNŞAAT SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.

Pınar Ayakkabı 1982'den bu yana Konya’da bulunan fabrika binasında faaliyet göstermektedir. Deneyimli teknik kadrosu ile kaliteli ayakkabı üretimde tanınmış bir marka olmak için var gücüyle çalışmaktadır. Pınar ayakkabı teknolojik gelişmelere ayak uydurmak suretiyle çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir. İstanbul Beyazıt' da bulunan şubesiyle yurt dışından gelen müşterilerine rahat ulaşmak ve irtibatı sağlamak için faaliyetini sürdürmektedir. NEVIO SCALO markasıyla yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine en iyi kaliteyi ve hizmeti vermek için kendine ilke edinmiştir.

Since 1982's ,we have been producing shoes at our factory placed in Konya. We are working harder to become to known as the leader at the sector with our professional personels. Pınar Ayakkabbıcılık is continue to work on to follow last technologhy at shoe area.And we are continue to contact from other countries shoe clients by the department of us placed in Istanbul. NEVIO SCALO got princible to do best and quality products for clients in and out of country .

Herstellung von Schuhen   [Git »]

PINAR DÖKÜM VANA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız 1984 yılında sanayi sektörünün döküm dalında fason üretimle başlayıp, 1993 yılında kendi ürününü oluşturmak amacıyla PVC-AÇB ek parçalarının üretimi hedefiyle yeni bir yapılanma içerisine gimiştir. 1994 yılında şirketleşme ilk adımı ile büyümeye başlayan PINAR DÖKÜM müşteri odaklı üretim anlayışı çerçevesinde NESİL markalı; sürgülü vana, yangın hidrantları, vantuzlar, çekvalfler, tarımsal sulama hidrantları, kelebek vana ve demontaj parçaları gibi ürünleri sunmak olan PINAR DÖKÜM, satış sonrası hizmet anlayışı ile de koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Toplam kalite yönetim anlayışı çerçevesinde marka tescil, TSE, TSEK ve TS ISO EN 9000 belgelerine sahip olan PINAR DÖKÜM CE Avrupa Uygunluk Belgesi almayı hedefleri arasına koymuştur. Firmamızın öncelikli hedefi; ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi, satış hacmini ve üretim kapasitesini uygun şekilde büyütmek, daha standart, daha kaliteli, daha seri üretimle en iyiyi, en kaliteliyi, en ucuza sunmaktır.

  [Git »]

PINAR KURUYEMİŞ GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

Kuruyemiş İmalatı Ve Paketlemesi.

Nuts production and packing

Herstellung und Verpackung von Nüssen   [Git »]

pınar matbaası - yeşilpınar gazetesi

  [Git »]

pınar mobilya

  [Git »]

PIRLANTA DÖKÜM VE KAMPANA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"Bugün firmalarda bir zorunluluk haline gelen istikrarın oluşmasıyla var olan kalite daha da artırılacaktır.PIRLANTA markasıyla 1981 yılından beri fren aksamları üreten firmamız;döküm konusunda uzmanlığı ve en yeni üretim teknolojilerini de kullanarak bugün sektöründe önemli bir pay sahibi olmuştur. Şimdi dünya pazarlarına açılmaya başlayan PIRLANTA markası gelecekte de kalitesi ile tercih edilen markalar arasında en üst sıralarda yerini alacaktır. "

"PIRLANTA DOKUM ve KAMPANA SAN. TIC. LTD. STI. Was established in 1981 for producing brake drums and brake disc for heavy vehicle,commercial vehicle with high technology and professional engineering.In 2001 PIRLANTA started to produce wheel bolts and nuts for heavy trucks and commercial vehicles too.In 2005 PIRLANTA used its expertise and techonology for producing wheel hubs and casting parts for axles.Evuntually PIRLANTA started to produce LOWBED AXLES,JUMBO AXLES,PILOT AXLES and developing projects for Ispit axle and tandem axle group. PIRLANTA has started to produce axles in a new plant in 3. Organize San. KONYA in 20000 m2 area the old plant which is 15000 m2 area used for casting part production.(Brake drum,brake disc,wheel hub,axle casting parts).Our casting capacity is 4 Tons/Hour and also we have moulding machines, spectro, and other laboratory testing equipments.We can make special casting parts for our customer requirements. PIRLANTA export its products to Iran,Italy,Romania,Holland,Suudi Arabia,Russia,Bulgaria... PIRLANTA will be the biggest supplier on axle and brake part in Middle East. With our recent ventures with PIRLANTA brand in the international markets,it is our beleif that in a short time our products will one of the preferred top brands around the world because of the exceptional high quality. "

Herstellung von Guß und Glocken   [Git »]

Pi-Pa Yavuz Motor Piston Paz.San.Tic. A.S.

FİRMAMIZ MAN,M.BENZ,VOLVO, SCANIA TÜRÜ BÜYÜK ARAÇ YEDEK PARÇALARI İHRACATINI YAPMAKTADIR. AYNI ZAMANDA FIAT RENAULT VE PEUGEOT ARACALARININ FEDERAL MOGUL ÜRÜNLERİNİ VE YAN SANAYİ ÜRÜNLERİNİ İÇ VE DIŞ PİYASALŞARA PAZARLAMAKTADIR. FİRMAMIZ FASON OLARAK ÜRÜN YAPMAKTADIR.

Our Company Pi-Pa Yavuz Motor A.S., specialist on spare parts for Trucks & Trailers; Especially M.BENZ; Man, VOLVO, Scania. Also we are selling Fiat Renault Peugeot spare parts , Our main jobs are; Crown Wheel & Pinion and Transmission Gear ; Hobbing, And Cutting Casting of DIE-CAST-STEEL and ALUMINUM Castings, Machining of these castings &steel-aluminum billets by Vertical and Horizontal Machining Centers & CNC Machines, Our main markets are UK, Germany, France, Italy, Saudi Arabia, UAE, South Africa Rep., South Korea, Malaysia, Canada…etc.

Auch wir verkaufen Fiat Renault Peugeot Ersatzteile, Unsere Arbeitsplätze sind; Crown Wheel & Pinion und Getriebe Zahnrad, Fräsen und Schneiden Casting-Druckguss-Stahl und Aluminium Castings, Bearbeitung von Gussteilen und diese Stahl-Aluminium-Billets durch vertikale und horizontale Bearbeitungszentren und CNC-Maschinen, Unsere Hauptmärkte sind Deutschland, Großbritannien, Frankreich, Italien, Saudi-Arabien, Vereinigte Arabische Emirate, Südafrika Rep., Südkorea, Malaysia, Kanada ... usw.   [Git »]

Pima Enerji Madencilik Ltd. Şti.

Traverten ve renkli mermerlerin ihracatı

We are an international foreign trade company. Travertine and Marble and Natural stones export.

  [Git »]

PİRAMEN ÇEVRE MÜH. DAN. İNŞ. EN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

MADEN OCAKLARI, ENDÜSTRİ TESİSLERİN EMİSYON, İMİSYON VE BACAGAZI ÖLÇÜMÜ YAPILMASI VE EMİSYON İZİN DOSYALARININ HAZIRLANMASI, ÇED VE PROJE TANITIM DOSYALARININ HAZIRLANMASI, GSM (GAYRI SIHHİ MÜESSESE)LERİN İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSAT DOSYALARININ HAZIRLANMASI, AB, TARIM BAKANLIĞI V.B. HİBE PROJELERİNİN HAZIRLANMASI, KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ KURULMASI VE BELGELENDİRİLMESİ (ISO 9001, 14000, 14001, 18001, 22000, V.B) İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ, İÇME SUYU GETİRME VE İÇME SUYU ARITMA TESİSİ PROJELENDİRİLMESİ ATIKSU ARITMA TESİSİ VE KANALİZASYON PROJELENDİRİLMESİ, TOPRAK KORUMA PROJESİ HAZIRLANMASI, TSE ALINMASI, AMBALAJ ATIKLARININ GERİ KAZANILMASI ÖN LİSANS VE LİSANS DOSYALARININ HAZIRLANMASI, TEHLİKELİ VE ÖZEL İŞLEME TABİ ATIKLARIN GERİ KAZANILMASI ÖN LİSANS VE LİSANS DOSYALARININ HAZIRLANMASI, AKARYAKIT VE LPG SATIŞ İSTASYONLARININ LİSANS DOSYALARININ HAZIRLANMASI, KUYU RUHSAT DOSYALARININ HAZIRLANMASI, MADENCİLİK FAALİYETLERİNİN İŞLETME PROJESİ, İŞLETME İZİN DOSYALARININ HAZIRLANMASI, JEOLOJİK ETÜT VE ZEMİN ETÜDÜ YAPILMASI, ÇEVRE DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ....

  [Git »]

PİSTONSAN MOTOR PİSTONLARI İMALAT VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

3. Organize Sanayi Bölgesinde 1500 m2 açık alan üzerindeki 1000m2 lik kapalı sahasında otomotiv sektöründe hizmet gösteren Pistonsan, 35 yıllık engin tecrübe ve birikimi, mükemmel organizasyonu, üretimde kullanılan ileri teknolojisinin sonucu olarak mamül ve sistem kalitesinde müstesna bir seviyeye ulaşmıştır. Çapları 52-200 mm arasında değişen farklı dizaynlarda 800 çeşidi aşkın pistonlar bu tesislerde kalıplama ve döküm işlemleri, gerekli malzeme testleri yapılmak suretiyle üretilmektedir. Başta Suriye , İngiltere, Dubai, Kanada olmak üzere 35 ülkeye ihracat yapılmaktadır. Ürünlerimiz 1 yıl süreyle garantili ve 9 farklı ölçüm cihazlarıyla kontrol edilmektedir. Tüm Avrupa, Japon yolcu araba ve kamyonları, hafif ve ağır kamyonlar, tarım traktörleri için üretimimiz mevcuttur. Müşterimizin isteğine göre ürünler farklı logo ve isimlerle markalanabilir. Miktara bağlı olarak müşteriye özel kutularda gönderilebilir. Hammaddeden satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda kaliteyi güvence altına alan bir sistemle çalışan Pistonsan müşteri odaklı anlayışla çalışmakta ve müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir.

PİSTONSAN GROUP” production plant is established in 10000 m2 open and 15000 m2 covered area at the 3nd Organized Industrial Zone and today it has reached to a highly appriciated level in both production and quality system level thanks to its vast experience accumulated over 35 years in the automotive sector. The highest technology and perfect organisation enables it to meet the highest quality requirements. The CNC lathes which are specially designed for the production of pistons guarentee the speed and quality in every step of production. Over 500 types of combustion engine pistons with diameters varying from 60 mm. to 200 mm. are currently being produced in the plant after the strictest measurement controls at every step from moulding and casting are applied. “PİSTONSAN GROUP“ operates with a system in which the quality has the utmost priority at every level from the entrance of raw material up to after sale services where modern production philosophy is valid and the customer is in the center. Therefore satisfaction of the customer comes first above all. “PİSTONSAN GROUP” is proud of having international marketing and a successful background over a quarter of a century with many unexceptional achievements in the sector and has never quitted its highest quality standards

Herstellung von Motorkolben   [Git »]

PLATİN BALANS SAN. TİC. LTD.ŞTİ.

Tekerlek Balans Ağırlık İmali.

wheel balance weight production

Rad Gegengewicht Produktion   [Git »]

PMC CRANKSHAFT DÖKÜM METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Firmamız her geçen gün gelişen teknoloji ve müşteri talepleri doğrultusunda yeni ürün gruplarında motor krank mili üretmektedir. Firmamız seri üretim harici müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel üretim yapma kapasitesine sahiptir. Tüm ürünlerimiz 1 yıl garantilidir. Müşteri memnuniyeti ve güveni bizim için ön plandadır. Ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesini özellikle, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Avrupa ve Amerika'ya ihraç etmekteyiz. Firmamız 12 Silindire kadar her çeşit krank mili üretmektedir.

PMC was established for the purpose to produce high quality crankshaft for the sector. Our firms with the experience of many years have been working with the principles of reliable service and height quality in the field of manufacturing engine crank shaft.. Our firm is producing out of production according to our customers' wishes and also latest technology. All of our products are quaranteed for one year. Customers' satisfaction and confidence is the basic principles for us.

  [Git »]

POLDOK METAL MAKINA DOKUM SAN. VE TIC.LTD.STI

FIRMAMIZ 2010 YILINDA POLEKS MAKINA SAN VE TIC A.S. ONDERLIGINDE KURULDU, PIK VE SFERO TEK PARCA 2500 KG A KADAR DOKUM KAPASITEMIZ MEVCUT, YAPILAN DOKUMLERI MAKINA PARKURUMUZDA ISLEME IMKANIMIZ VAR.

  [Git »]

POLEKS MAKİNA SAN. TİC.A.Ş

1970 yılında İbrahim Polat tarafından kurulan Poleks, 40 yıldır motor yenileme makineleri üretmektedir. Türkiye’de alanındaki ilk yatırımı gerçekleştirerek Türkiye’de üretimi olmayan “Motor Yenileme Makineleri” nin üretimini yapmış ve milli ekonomiye katkı sağlamanın gururunu yaşamıştır. Halen alanında en büyük yatırıma ve ürün gamına sahip olan Poleks, rakiplerine de yol göstermiş ve sektörün Türkiye’deki gelişimine öncülük etmiştir. Üretilen makineler, kalitesi ile, artık tüm dünyada tannan bir marka haline gelmiştir. 1988 yılından bu yana sürekli artan ihracat çizgimiz bunun bir göstergesidir. Makinelerimiz bugün batılı ülkelerin yanısıra, uzakdoğu pazarına bile ihraç edilmektedir. Firmamızda, her makine kullanıcıların isteklerini göz önünde tutularak tasarlamakta, eklenen her yeni özellik, farklı bir ihtiyacı karşılamaktadır. Üretimdeki misyonumuzu kalite, pratik kullanım, ve performans olarak belirleyerek, makinelerin güvenliği konusuna özel olarak eğildik. Bu konuda yaptığımız çalışmaların haklılığını kullanıcılardan aldığımız geri bildirimler gösterdi. İyi yetişmiş ve uzman teknik personelimiz, üretilen her makineyi zor şartlarda teste tabi tuttuktan sonra müşterilere sevkiyatını gerçekleştirmektedir. Teknolojisini ve insan kaynaklarını sürekli yenileyen işletmemiz, 1992 yılında Konya 2. Organize Sanayi’ndeki fabrika binasına taşınmıştır. 2002 yılında ISO 9001 Toplam Kalite Yönetimi belgesine sahip olan firmamız, 2004 yılında ise CE sertifikasına sahip olarak, kalitesini kanıtlamıştır.

Poleks, which was founded by Ibrahim Polat in 1970, has been producing motor renewal machines for 40 years. It has executed the first investment in its field at Turkey and has produced "Motor Renewal Machines", which were not being produced at Turkey, and it has felt the pride to aid national economy. Poleks, which has the biggest investment and largest product scale in its field, has showed way to its rivals and pioneered sector’s development at Turkey. Produced machines became a world-wide known label, thanks to their quality. Our continuously increasing exportation since 1988 is an indicator fort his. Our machines are exported to even Far East market as well as western countries. Every machine of our firm is designated considering user requests and every added new feature meets a different demand. We have determined our mission in production as quality, practical use and performance, and we have focused particularly on machine security. Justness of our studies on that matter has showed itself with the feedback from our customers. Our well-trained and expert technical personnel, after testing every machine in hard conditions, dispatch them to customers. Our business enterprise, which constantly renews its technology and human resources, has moved to its factory building at Konya, 2nd Organized Industry in 1992. Our firm, which has acquired ISO 9001 Total Quality Management document in 2002, has proved its quality by also acquiring CE certificate in 2004. Our firm, taking investing in any conditions as its principle since its establishment, has initiated a new investment at the start of 2002 and started the construction of a new factory at 2nd Organized Industry Area. It finished this investment at the end of 2002 and founded POLMOT MOTOR LTD., and started producing POLDAP labeled deep pit motors and POLMOT labeled single-cylindered diesel motors.

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |