KONYA FIRMALARI - LISTE 69

Pima Enerji Madencilik Ltd. Şti.

Traverten ve renkli mermerlerin ihracatı

We are an international foreign trade company. Travertine and Marble and Natural stones export.

  [Git »]

PİRAMEN ÇEVRE MÜH. DAN. İNŞ. EN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

MADEN OCAKLARI, ENDÜSTRİ TESİSLERİN EMİSYON, İMİSYON VE BACAGAZI ÖLÇÜMÜ YAPILMASI VE EMİSYON İZİN DOSYALARININ HAZIRLANMASI, ÇED VE PROJE TANITIM DOSYALARININ HAZIRLANMASI, GSM (GAYRI SIHHİ MÜESSESE)LERİN İŞYERİ AÇMA VE ÇALIŞMA RUHSAT DOSYALARININ HAZIRLANMASI, AB, TARIM BAKANLIĞI V.B. HİBE PROJELERİNİN HAZIRLANMASI, KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ KURULMASI VE BELGELENDİRİLMESİ (ISO 9001, 14000, 14001, 18001, 22000, V.B) İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ, İÇME SUYU GETİRME VE İÇME SUYU ARITMA TESİSİ PROJELENDİRİLMESİ ATIKSU ARITMA TESİSİ VE KANALİZASYON PROJELENDİRİLMESİ, TOPRAK KORUMA PROJESİ HAZIRLANMASI, TSE ALINMASI, AMBALAJ ATIKLARININ GERİ KAZANILMASI ÖN LİSANS VE LİSANS DOSYALARININ HAZIRLANMASI, TEHLİKELİ VE ÖZEL İŞLEME TABİ ATIKLARIN GERİ KAZANILMASI ÖN LİSANS VE LİSANS DOSYALARININ HAZIRLANMASI, AKARYAKIT VE LPG SATIŞ İSTASYONLARININ LİSANS DOSYALARININ HAZIRLANMASI, KUYU RUHSAT DOSYALARININ HAZIRLANMASI, MADENCİLİK FAALİYETLERİNİN İŞLETME PROJESİ, İŞLETME İZİN DOSYALARININ HAZIRLANMASI, JEOLOJİK ETÜT VE ZEMİN ETÜDÜ YAPILMASI, ÇEVRE DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ....

  [Git »]

PİSTONSAN MOTOR PİSTONLARI İMALAT VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

3. Organize Sanayi Bölgesinde 1500 m2 açık alan üzerindeki 1000m2 lik kapalı sahasında otomotiv sektöründe hizmet gösteren Pistonsan, 35 yıllık engin tecrübe ve birikimi, mükemmel organizasyonu, üretimde kullanılan ileri teknolojisinin sonucu olarak mamül ve sistem kalitesinde müstesna bir seviyeye ulaşmıştır. Çapları 52-200 mm arasında değişen farklı dizaynlarda 800 çeşidi aşkın pistonlar bu tesislerde kalıplama ve döküm işlemleri, gerekli malzeme testleri yapılmak suretiyle üretilmektedir. Başta Suriye , İngiltere, Dubai, Kanada olmak üzere 35 ülkeye ihracat yapılmaktadır. Ürünlerimiz 1 yıl süreyle garantili ve 9 farklı ölçüm cihazlarıyla kontrol edilmektedir. Tüm Avrupa, Japon yolcu araba ve kamyonları, hafif ve ağır kamyonlar, tarım traktörleri için üretimimiz mevcuttur. Müşterimizin isteğine göre ürünler farklı logo ve isimlerle markalanabilir. Miktara bağlı olarak müşteriye özel kutularda gönderilebilir. Hammaddeden satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda kaliteyi güvence altına alan bir sistemle çalışan Pistonsan müşteri odaklı anlayışla çalışmakta ve müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir.

PİSTONSAN GROUP” production plant is established in 10000 m2 open and 15000 m2 covered area at the 3nd Organized Industrial Zone and today it has reached to a highly appriciated level in both production and quality system level thanks to its vast experience accumulated over 35 years in the automotive sector. The highest technology and perfect organisation enables it to meet the highest quality requirements. The CNC lathes which are specially designed for the production of pistons guarentee the speed and quality in every step of production. Over 500 types of combustion engine pistons with diameters varying from 60 mm. to 200 mm. are currently being produced in the plant after the strictest measurement controls at every step from moulding and casting are applied. “PİSTONSAN GROUP“ operates with a system in which the quality has the utmost priority at every level from the entrance of raw material up to after sale services where modern production philosophy is valid and the customer is in the center. Therefore satisfaction of the customer comes first above all. “PİSTONSAN GROUP” is proud of having international marketing and a successful background over a quarter of a century with many unexceptional achievements in the sector and has never quitted its highest quality standards

Herstellung von Motorkolben   [Git »]

PLATİN BALANS SAN. TİC. LTD.ŞTİ.

Tekerlek Balans Ağırlık İmali.

wheel balance weight production

Rad Gegengewicht Produktion   [Git »]

PMC CRANKSHAFT DÖKÜM METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Firmamız her geçen gün gelişen teknoloji ve müşteri talepleri doğrultusunda yeni ürün gruplarında motor krank mili üretmektedir. Firmamız seri üretim harici müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel üretim yapma kapasitesine sahiptir. Tüm ürünlerimiz 1 yıl garantilidir. Müşteri memnuniyeti ve güveni bizim için ön plandadır. Ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesini özellikle, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Avrupa ve Amerika'ya ihraç etmekteyiz. Firmamız 12 Silindire kadar her çeşit krank mili üretmektedir.

PMC was established for the purpose to produce high quality crankshaft for the sector. Our firms with the experience of many years have been working with the principles of reliable service and height quality in the field of manufacturing engine crank shaft.. Our firm is producing out of production according to our customers' wishes and also latest technology. All of our products are quaranteed for one year. Customers' satisfaction and confidence is the basic principles for us.

  [Git »]

POLDOK METAL MAKINA DOKUM SAN. VE TIC.LTD.STI

FIRMAMIZ 2010 YILINDA POLEKS MAKINA SAN VE TIC A.S. ONDERLIGINDE KURULDU, PIK VE SFERO TEK PARCA 2500 KG A KADAR DOKUM KAPASITEMIZ MEVCUT, YAPILAN DOKUMLERI MAKINA PARKURUMUZDA ISLEME IMKANIMIZ VAR.

  [Git »]

POLEKS MAKİNA SAN. TİC.A.Ş

1970 yılında İbrahim Polat tarafından kurulan Poleks, 40 yıldır motor yenileme makineleri üretmektedir. Türkiye’de alanındaki ilk yatırımı gerçekleştirerek Türkiye’de üretimi olmayan “Motor Yenileme Makineleri” nin üretimini yapmış ve milli ekonomiye katkı sağlamanın gururunu yaşamıştır. Halen alanında en büyük yatırıma ve ürün gamına sahip olan Poleks, rakiplerine de yol göstermiş ve sektörün Türkiye’deki gelişimine öncülük etmiştir. Üretilen makineler, kalitesi ile, artık tüm dünyada tannan bir marka haline gelmiştir. 1988 yılından bu yana sürekli artan ihracat çizgimiz bunun bir göstergesidir. Makinelerimiz bugün batılı ülkelerin yanısıra, uzakdoğu pazarına bile ihraç edilmektedir. Firmamızda, her makine kullanıcıların isteklerini göz önünde tutularak tasarlamakta, eklenen her yeni özellik, farklı bir ihtiyacı karşılamaktadır. Üretimdeki misyonumuzu kalite, pratik kullanım, ve performans olarak belirleyerek, makinelerin güvenliği konusuna özel olarak eğildik. Bu konuda yaptığımız çalışmaların haklılığını kullanıcılardan aldığımız geri bildirimler gösterdi. İyi yetişmiş ve uzman teknik personelimiz, üretilen her makineyi zor şartlarda teste tabi tuttuktan sonra müşterilere sevkiyatını gerçekleştirmektedir. Teknolojisini ve insan kaynaklarını sürekli yenileyen işletmemiz, 1992 yılında Konya 2. Organize Sanayi’ndeki fabrika binasına taşınmıştır. 2002 yılında ISO 9001 Toplam Kalite Yönetimi belgesine sahip olan firmamız, 2004 yılında ise CE sertifikasına sahip olarak, kalitesini kanıtlamıştır.

Poleks, which was founded by Ibrahim Polat in 1970, has been producing motor renewal machines for 40 years. It has executed the first investment in its field at Turkey and has produced "Motor Renewal Machines", which were not being produced at Turkey, and it has felt the pride to aid national economy. Poleks, which has the biggest investment and largest product scale in its field, has showed way to its rivals and pioneered sector’s development at Turkey. Produced machines became a world-wide known label, thanks to their quality. Our continuously increasing exportation since 1988 is an indicator fort his. Our machines are exported to even Far East market as well as western countries. Every machine of our firm is designated considering user requests and every added new feature meets a different demand. We have determined our mission in production as quality, practical use and performance, and we have focused particularly on machine security. Justness of our studies on that matter has showed itself with the feedback from our customers. Our well-trained and expert technical personnel, after testing every machine in hard conditions, dispatch them to customers. Our business enterprise, which constantly renews its technology and human resources, has moved to its factory building at Konya, 2nd Organized Industry in 1992. Our firm, which has acquired ISO 9001 Total Quality Management document in 2002, has proved its quality by also acquiring CE certificate in 2004. Our firm, taking investing in any conditions as its principle since its establishment, has initiated a new investment at the start of 2002 and started the construction of a new factory at 2nd Organized Industry Area. It finished this investment at the end of 2002 and founded POLMOT MOTOR LTD., and started producing POLDAP labeled deep pit motors and POLMOT labeled single-cylindered diesel motors.

  [Git »]

POLİPEN PLASTİK VE ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1995 yılında Plastik Kapı ve Pencere Sistemleri sektörüne PAKPEN Üretici bayi olarak giren firmamız.Bunun yanında alüminyum doğrama işleri ile birlikte durmaksızın gelişen teknolojinin hızlı akışını da göz ardı etmedi. 1997 yılı sonunda 2000m² alan içerisinde kendi mülkü olan fabrika binasına taşınarak makine parkuruna takviyelerde bulunup ürün yelpazesine yenilerini katmıştır. Firmamız halen PVC Kapı ve Pencere Sistemleri, Alüminyum Doğrama Sistemleri, Alüminyum Cephe Giydirme Sistemleri, Pak-Siding Cephe Sistemleri Çelik Kapı Bayiliği ile kendi alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Pvc ve aluminium fittings.

PVC und Aluminium Zubehör   [Git »]

POLMER MADENCİLİK TURİZM VE NAKLİYECİLİK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

POLMER STONE 1998 yılında kurulmuş olup faaliyetlerine Konya ili Güneysınır kasabası Alanözü mevkiinde bulunan Göksu nehri havzasındaki traverten mermer işletmesi ile başlamıştır. Kaliteli, yüksek verimli "Light Traverten" blok üretimi ve satışı ile başlanan bu yolculukta oluşan talep üzerine üretim kapasitesini arttırmış, yeni yatırımlar sonucu dünya piyasasına girmeyi başarmıştır.

Philosophy of Polmer is "From Nature to Life". Our light and extra light travertine quarry is located in Konya-Göksu in the village Güneysınır (Alanözü Göksu River region) has been founded in 1998. It is one of the most qualified and most efficent volume quarries of Turkey. We are working with highest tecnology machines for qualitty and fastiest service.

Synthetische Sackherstellung aus Polypropilen   [Git »]

POLMOT MOTOR MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Sondaj Ekipmanları (Dalgıç Pompa,Elektrikli Ve Dizel Su Motorları) Imali.

Our company which is located in Konya industrial Area was founded in 2002. We are producing the most quality submersible motors and delivering them to many domestic and abroud companies all over the world. Our product range is 4" 5" 6" 7" 8" and 10" submersible products. We are proud of serving the best quality products to our estimeed customers.

Bohrturmzubehör   [Git »]

Porlanmaz Bakery Machinery

Porlanmaz Fırın Makinaları adı altında faaliyet gösteren firmamız fırın makineleri üretimi konusunda sektörün önde gelen firmalarından biridir. Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız sadece imalat ve satış aşamasında değil, satış sonrası servis hizmetlileriyle de müşterilerin haklı güvenini kazanmıştır. Üretimin her aşamasında, alanında uzman bir kadronun titiz işçiliği ile imal edilen ürünlerimiz iki yıl garanti kapsamına alınmıştır. Porlanmaz Fırın Makinaları geçmişte olduğu gibi gelecekte de hep daha iyi olabilmek adına sürekli çalışarak, ürün yelpazesini genişleterek yurtiçi ve yurtdışı başarılara imza atmaya devam edecektir…

  [Git »]

PORTAL VİNÇ MAKİNA LTD.ŞTİ

Vinç sektöründe edindiği 10 yıllık tecrübesiyle 2012-2014 ARGE VİNÇ MAKİNA – 2014 yılından itibaren PORTAL VİNÇ MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ adı altında faaliyetlerine devam eden firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. PORTAL VİNÇ olarak ; 1 TON kapasiteden 150 TON a kadar çeşitli tiplerde ARABALI VİNÇ ,MONORAY VİNÇ,PORTAL VİNÇ,KÖPRÜLÜ VİNÇ imalatı yapmaktadır.Proje aşamasından sevk aşamasına kadar ürünlerini en verimli şekilde kullanan firmamız ; eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir. ISO 9001:2008,CE, gibi sertifikalara sahip olan firmamız tasarım,proje,kaldırma ekipmanları imalatı , çelik konstrüksiyon konularındaki faaliyetlerini arttırarak iç ve dış pazarda üst seviyelerde yerini almaya çalışmaktadır

  [Git »]

poyraz fren ekipmanları

Firmamız kuruluş tarihi olan 2002 yılında Poyraz Otomotiv Yedek Parça Ltd. Şti. olarak ticari hayata atılmış, gelişen pazar gereksinimleri ve talepler çerçevesinde fren ekipmanları imalatına hız vermiştir. Konya?da yerleşik olan firmamız, üretimini modern üretim tesislerinde gerçekleştirerek; 10 yıla yakın tecrübesi gereği müşterilerine her zaman en iyiyi vermek adına hiç bir fedakârlıktan kaçınmamıştır ve Konyadaki tüm fren ekipmanlarını karşılayacak kapasiteye ulaşmıştır. Yıllarca otomotiv sektörünün içerisinde var olan Poyraz Otomotiv Yedek Parça Ltd. Şti. sektörün ihtiyaçlarını bilen ve piyasayı yakından takip eden bir kurum olarak işinde olan başarısını ispatlamaktadır. Kurumsallaşmanın bilinciyle hareket eden Poyraz Otomotiv misyonunun farkında olan, vizyonuyla başarı çizgisini devam ettiren, kalite politikalarından ödün vermeyen bir firma olmanın mutluluğunu yaşamaktadır

  [Git »]

POZİTERM ISIL İŞLEM METAL MÜHENDİSLİK OTOMOTİV MAKİNA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Isıl İşlem

Heat treatment

Hitzebehandlungen   [Git »]

PRESAN PREFABRİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Presan Prefabrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 6 Ekim 1989 tarihinde Mimar Muammer Büyükyüzbaşıgil, İnşaat Mühendisi Süleyman Babaoğlu ve İnşaat Mühendisi Muzaffer Büyükyüzbaşıgil tarafindan üç ortaklı olarak kuruldu.2. Organize Sanayi Bölgesinde, 20 000 m² arsa üzerinde 5500 m² kapalı alanda faaliyetlerine başlayan firma, 2002 yılında 3. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 84 000 m² arsa ve üzerindeki 15 000 m² kapalı alana sahip daha modern ve yüksek kapasiteli tesislerine taşınarak faailyetlerini burada sürdürmeye başlamıştır. Aynı yıl yaptığı yatırımla Presan geniş açıklıklı öngermeli pref2004 yılında tekrar yatırım atağına kalkan Presan, prefabrik sanayi yapıları ve köprü sektöründeki kalite anlayışı ile parke ve bordür taşları üretimine başlamıştır.abrik fabrika elemanları, karayolu, köprü kirişleri imalatına başlamıştır.Halen 3. Organize Sanayii'ndeki modern tesislerinde yılda 400.000 ² prefabrik yapı elemanları ve altyapı elemanları, 325.000 m² beton çevre düzenleme elemanları üretimini gerçekleştirebilen şirket, bugüne kadar 500'ün üzerinde prefabrik sanayi yapısı, köprü, spor salonu, pazar yeri tesisine imza atmıştır.

Presan Prefabrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 6 Ekim 1989 tarihinde Mimar Muammer Büyükyüzbaşıgil, İnşaat Mühendisi Süleyman Babaoğlu ve İnşaat Mühendisi Muzaffer Büyükyüzbaşıgil tarafindan üç ortaklı olarak kuruldu.2. Organize Sanayi Bölgesinde, 20 000 m² arsa üzerinde 5500 m² kapalı alanda faaliyetlerine başlayan firma, 2002 yılında 3. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 84 000 m² arsa ve üzerindeki 15 000 m² kapalı alana sahip daha modern ve yüksek kapasiteli tesislerine taşınarak faailyetlerini burada sürdürmeye başlamıştır. Aynı yıl yaptığı yatırımla Presan geniş açıklıklı öngermeli pref2004 yılında tekrar yatırım atağına kalkan Presan, prefabrik sanayi yapıları ve köprü sektöründeki kalite anlayışı ile parke ve bordür taşları üretimine başlamıştır.abrik fabrika elemanları, karayolu, köprü kirişleri imalatına başlamıştır.Halen 3. Organize Sanayii'ndeki modern tesislerinde yılda 400.000 ² prefabrik yapı elemanları ve altyapı elemanları, 325.000 m² beton çevre düzenleme elemanları üretimini gerçekleştirebilen şirket, bugüne kadar 500'ün üzerinde prefabrik sanayi yapısı, köprü, spor salonu, pazar yeri tesisine imza atmıştır.

Herstellung von Socketten, Säulen, Leiterschilder, Fertigbausäulen, Fertigbaurinnen, Scherensäulen,   [Git »]

PRESTİJ ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK EKİPMANLARI MAKİNE İKLİMLENDİRME SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Prestij, 2001 yılında yüksek basınçlı yıkama makineleri üretimi yapmak üzere Konya'da kurulmuştur. şu anda 150 bardan 600 bara kadar 30 farklı modelde basınçlı yıkama makinesi üretimi yapmaktadır. Ayrıca 2 farklı modelde sanayi tipi elektrik süpürgesi ithal etmektedir. Ürün portföyümüz içinde basınçlı soğuk, basınçlı sıcak-soğuk yıkama makineleri, elektrik süpürgeleri, hava kompresörleri, sıcak hava jeneratörleri, sert zemin cila makineleri bulunmaktadır. Planlama, üretim, satış ve satış sonrası destek döngüsünü kurumsal yapısı içerisinde en üst düzeyde önemseyen yönetici kadrosu ve ekibi ile orta Asya ülkelerinden Kafkaslara, orta doğu ülkelerinden doğu Avrupa ülkelerine kadar ihracat yapan Prestij, sektöründe marka olma yolunda hızlı adımlarla koşuyor.

Prestij is one of the most known industrial cleaning equipments manufacturer and exporter which operate in this field since 2001 in Turkey. The primary focus is the manufacture of the cleaning equipments for the industrial use in the application areas listed below. Our main product line includes industrial wet and dry vacuum cleaners, sweepers, burnisher, more than 30 types of, hot and cold water high pressure washers air compressors and hot air generators. Application areas: surface and land cleaning, military equipments, home and office, silos and dairies, cleaning, services and garages, cars and parking areas, warehouse and workshops, factory and farms, hotel and pools, aviation and marines, market and hospitals, petrol stations. With over eight years experience we are always trying our best to be aware of the needs of global and local market and satisfy our clients all over the world. Prestij’s main export regions are Middle East, Caucasian Countries and Western European Countries. Our main aim is to satisfy our clients, expand our export markets and come to well known worldwide partner.

Herstellung von Waschmaschinen mit Hochdruck   [Git »]

priz elektrik

  [Git »]

Pureexim İç Dış Tic. Danışmanlık Eğitim Yönetim Geliştirme Tic. Ltd. Şti.

2014 Tarihinde kurulan ve en şeffaf haliyle Konya imalat ve ticari sektörlerine en iyi hizmeti hedefleyen bir kuruluş.

  [Git »]

PUROSAN İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Plastik Boya, Hazır Sıva, Dış Cephe Kaplama Ve Yağlı Boya İmalatı.

Plastic paint, ready plaster, exterior plating and plastic paint production

Herstellung von Plastikfarben, Fertigverputz, Außenfrontfurnier und Ölfarben   [Git »]

QUEEN OTOMOTIV LTD.ŞTİ.

FİRMAMIZ KÜÇÜK VE BÜYÜK ARAÇ YEDEK PARÇASINI FASON İMALAT YAPTIRIP,GORGEOUS QUEEN MARKASI ADI ALTINDA YURT DIŞINA İHRACATINI YAPMAKTADIR.

OUR COMPANY IS CONTRACT MANUFACTURER ABOUT ALL TYPE OF AUTO SPARE PARTS AND WE MAKE AN EXPORT OUR ALL GOODS TO WORLDWIDE UNDER THE 'GORGEOUS QUEEN'BRAND

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |