KONYA FIRMALARI - LISTE 69

konya oto kurtarma

Konya'da şubesini açan firmamız hizmetini Ankara'dan sonra Konya'da da devam etmektedir.

Then the company opened a branch in Konya, Ankara , our service continues in Konya.

Dann eröffnete das Unternehmen eine Niederlassung in Konya , Ankara, weiterhin unseren Service in Konya .   [Git »]

KONYA PERSA PERLİT TÜREVLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Dünya Perlit Örgütü'nün üyelerinden olup 1968 yılında kurulan Persa'nın devamı niteliğinde 2003 yılında kurulan Konya Persa, Türkiye'de perlit imalatı ve satışı alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız, başta filtreleme, gıda ve ilaç sanayii, inşaat sektörü, tarım sektörü, tekstil sektörü gibi bir çok alanda kullanılan perlit imalatını güncel teknolojiyi yakından takip edip uygulamaktadır. Dinamik ve deneyimli kadrosu, yeniliklere uyum sağlayan teknolojik alt yapısı ile firmamız, kaliteden hiç bir zaman ödün vermeyerek, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Konya Persa olarak, dünyada ve ülkemizde, en başta su olmak üzere doğal kaynakların gittikçe azaldığı bu dönemde alternatif doğal kaynaklardan olan perlitten insanların nasıl ve ne şekilde yararlanacağını göstermeyi kendinmize ilke edinmekteyiz.

Pearlite production (for food and construction industry)

(für Nahrungs und Bauindustrie)   [Git »]

KONYA SARAYLI MADENİ EŞYA İMALAT PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1990 yılında kurulan firmamız halen 3. Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında üretimini devam ettirmektedir. Yüksek kalite standartlarında seri imalat felsefesi ile üretim yapan Konya Saraylı, üretime başladığı günden bu yana sürekli gelişim göstermiş, kalite ve teknoloji yatırımlarını sürdürmüştür. ulaştığı üretim kapasitesi ile mevcut fabrikası ihtiyaca cevap vermeyince, inşaatını ve makine yatırımlarını tamamladığı yeni fabrikasına Temmuz 2007'de taşınmıştır. Toplam 70.000 m2 açık alanda kurulu 32.000 m2'lik bu yeni fabrika ile Konya Saraylı, sektöründe dünyanın en büyük üreticileri arasında yerini almıştır. Robot destekli elektrostatik toz boya, tam otomatik kuurtmalık üretim ve uluslararası normlara uygunluğu ve sağlamlığı garanti edilen merdiven üretim hatlarına sahip olan Konya Saraylı ev gereçleri sektörünün en hızlı gelişen firmasıdır. Müşteri geri bildirimleri ile beslenen ar-ge departmanımız bugün tüm dünyanın beğenisini kazanmış modelleri ile 30'un üzerinde ülkeyi Saraylı kalitesi ile tanıştırmıştır. Her zaman kalite, daima müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden Konya Saraylı var olduğu müddetçe yenilik ve gelişmelerini sürdürecektir.

Our company which was established in 1990 is stil continuing its activities in the Industrial Zone 3 in Konya / TURKEY. Konya Sarayli, focusing on automation with high tech standarts, has improved its capacity and continued its investments on quality and technology day by day since it was established. Since its present production facility is not enough for its production capacity, it has completed his new production facility is not enough for its production facility and moved there on July 2007. Konya Sarayli, with its new factory building on 32.000 m2 closed area and totaly on 70.000 m2, became one of the biggest manufacturer in its sector. Konya Sarayli which has the electro - static stainless robot technology painting ststem and full automatic laundry drying frame line and line for the ladders which is produced according to the international norms, is one of the fastest grown company in the household sector. Today, our R&D department has introduced Sarayli quality to more than 30 different countries with its models which is preferred by the entire world with the feedbacks coming from its customers. Konya Sarayli will always continue to make innovations and developments focusing on quality and customer satisfaction.

Metallwarenherstellung (Leiter, Bügelbrett)   [Git »]

KONYA SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Seramik,Mozaik, Kaplama Çini Vs.İmali.

Ceramic, mosaic and tile production

Herstellung von Keramik, Mosaik, Furniturkeramik   [Git »]

Konya Silaj

Her Türlü silaj paketleme biçim satışı paketleme küspe yonca balyası mısır silajı alım satımı

  [Git »]

KONYA SOYLU ISI YALITIM

ISI YALITIM,MANTOLAMA,YALITIM,ISI YALITIMI,KONYA ISI YALITIM,KONYA MANTOLAMA,BOYA,KONYA BOYA

ISI YALITIM,MANTOLAMA,YALITIM,ISI YALITIMI,KONYA ISI YALITIM,KONYA MANTOLAMA,BOYA,KONYA BOYA

ISI YALITIM,MANTOLAMA,YALITIM,ISI YALITIMI,KONYA ISI YALITIM,KONYA MANTOLAMA,BOYA,KONYA BOYA   [Git »]

KONYA ŞEKER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş.; Konya, Eskişehir, Akşehir, Ilgın ve Civarı Pancar Ekicileri İstihsal Kooperatifleri, Konya Sınai Kalkınma A.Ş. ve Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.nin ortaklıkları ile 10.000.000.- TL sermaye ile 1952 yılında kurulmuştur.  Şirketimizin ilk şeker fabrikası olan Konya Şeker Fabrikasının temeli 13 Eylül 1953'de atılmış, fabrikanın makine ve tesisleri Alman ARGE firmasına ihale edilmiştir. 19 Eylül 1954 tarihinde üretime başlanmıştır. Fabrikanın kuruluş kapasitesi 1.800 ton/gün olup, ilk ekim sahası 13.000 hektar olarak belirlenmiştir.  

Konya Şeker San. ve Tic. A.Ş. was established in 1952 by a capital of 10.000.000.-TL under the partnerships of Beet Planters production Co-ops of Konya, Eskisehir, Aksehir, İlgin and nearby, Konya Sınai Kalkınma A.Ş. and Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.The foundation of Konya Şeker Fabrikası, the first sugar plant of our company, was laid on 13th September of 1953, the machinery and facilities of the plant were given out to a German REDE company by contract. The production was commenced on 19th September of 1954. The initial capacity of the plant was 1.800 tons/day and the first cropped area was designated as 13.000 hectares.

Herstellung von Kristal- und Würfelzucker und Sirup   [Git »]

KONYA ŞEKER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.ÇUMRA ŞUBESİ

Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş.; Konya, Eskişehir, Akşehir, Ilgın ve Civarı Pancar Ekicileri İstihsal Kooperatifleri, Konya Sınai Kalkınma A.Ş. ve Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.nin ortaklıkları ile 10.000.000.- TL sermaye ile 1952 yılında kurulmuştur. Şirketimizin ilk şeker fabrikası olan Konya Şeker Fabrikasının temeli 13 Eylül 1953'de atılmış, fabrikanın makine ve tesisleri Alman ARGE firmasına ihale edilmiştir. 19 Eylül 1954 tarihinde üretime başlanmıştır. Fabrikanın kuruluş kapasitesi 1.800 ton/gün olup, ilk ekim sahası 13.000 hektar olarak belirlenmiştir. Fabrikamız 1966 yılında 2.700 ton/gün, 1978 yılında 6.000 ton/gün, 1997 yılında ise 10.000 ton/gün pancar işleme kapasitesine ulaşmıştır. 1977 yılında yan ürünlerden melas ve yaş küspeyi değerlendirmek üzere 3 üniteden oluşan toplam 400 ton/gün üretim kapasiteli Melaslı Kuru Küspe Fabrikası ve 2003 yılında ise 20 ton/saat kapasiteli zenginleştirilmiş yem tesisi devreye alınmıştır. Konya Şeker Fabrikasının, yeni gelişen teknolojilere göre modernleştirilmesi ve yeniden revize edilmesi için 52 Milyon $ tutarında yatırım yapılmıştır. Konya Şeker Fabrikası'nda yapılan rehabilitasyon ve yeni yatırımlar; Kapasite artışı, Dikey Kristalizasyon Üniteleri, Bilgisayarlı Otomasyon Sistemi, Kristal Şeker Kurutma ve Soğutma Tesisi, Orta ve Son Şeker Pişirimlerinde Sürekli Sistem, Tam Otomatik Kristal Şeker Ambalajlama Tesisleridir. Bu yatırımlar sonucu günlük işlenen pancar kapasitesi yükselmiş, melasta kalan şeker oranı düşmüş, yakıt giderleri ve işçilik giderleri azalmıştır. Bu sayede Şirketimiz 10 yılda yaklaşık 167 Milyon $ bir kazanç sağlamıştır. Ayrıca Şirketimiz, Konya Şeker Fabrikasında, çevreye duyarlılık bilinci ile, son teknoloji ürünü endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi'ni kurmuştur. Böylece daha az su kullanan bu tesis, çevresel dengelere olumlu katkı sağlarken arıtılan sular tarımsal sulamada kullanılabilecek özellikleri yakalamışlardır. Konya Şeker Fabrikamız, 23.03.1998 tarihinde TSE-ISO-EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi, 27.02.2006 tarihinde TS-13001 TSE-HACCP Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları, 12.11.2007 TSE-ISO EN-22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, 19.11.2007 tarihinde TS-ISO-EN 14.000 Çevre Yönetim Sistemi Belgelerini almıştır.

Crystal sugar, cube sugar and molasses production

Herstellung von Kristal- und Würfelzucker und Sirup   [Git »]

KONYA ŞEKER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.SEYDİBEY TARIMSAL ÜRÜNLER İŞLEME ENTEGRE TESİSİ ŞUBESİ

Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş.; Konya, Eskişehir, Akşehir, Ilgın ve Civarı Pancar Ekicileri İstihsal Kooperatifleri, Konya Sınai Kalkınma A.Ş. ve Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.nin ortaklıkları ile 10.000.000.- TL sermaye ile 1952 yılında kurulmuştur. Şirketimizin ilk şeker fabrikası olan Konya Şeker Fabrikasının temeli 13 Eylül 1953'de atılmış, fabrikanın makine ve tesisleri Alman ARGE firmasına ihale edilmiştir. 19 Eylül 1954 tarihinde üretime başlanmıştır. Fabrikanın kuruluş kapasitesi 1.800 ton/gün olup, ilk ekim sahası 13.000 hektar olarak belirlenmiştir. Fabrikamız 1966 yılında 2.700 ton/gün, 1978 yılında 6.000 ton/gün, 1997 yılında ise 10.000 ton/gün pancar işleme kapasitesine ulaşmıştır. 1977 yılında yan ürünlerden melas ve yaş küspeyi değerlendirmek üzere 3 üniteden oluşan toplam 400 ton/gün üretim kapasiteli Melaslı Kuru Küspe Fabrikası ve 2003 yılında ise 20 ton/saat kapasiteli zenginleştirilmiş yem tesisi devreye alınmıştır. Konya Şeker Fabrikasının, yeni gelişen teknolojilere göre modernleştirilmesi ve yeniden revize edilmesi için 52 Milyon $ tutarında yatırım yapılmıştır. Konya Şeker Fabrikası'nda yapılan rehabilitasyon ve yeni yatırımlar; Kapasite artışı, Dikey Kristalizasyon Üniteleri, Bilgisayarlı Otomasyon Sistemi, Kristal Şeker Kurutma ve Soğutma Tesisi, Orta ve Son Şeker Pişirimlerinde Sürekli Sistem, Tam Otomatik Kristal Şeker Ambalajlama Tesisleridir. Bu yatırımlar sonucu günlük işlenen pancar kapasitesi yükselmiş, melasta kalan şeker oranı düşmüş, yakıt giderleri ve işçilik giderleri azalmıştır. Bu sayede Şirketimiz 10 yılda yaklaşık 167 Milyon $ bir kazanç sağlamıştır. Ayrıca Şirketimiz, Konya Şeker Fabrikasında, çevreye duyarlılık bilinci ile, son teknoloji ürünü endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi'ni kurmuştur. Böylece daha az su kullanan bu tesis, çevresel dengelere olumlu katkı sağlarken arıtılan sular tarımsal sulamada kullanılabilecek özellikleri yakalamışlardır. Konya Şeker Fabrikamız, 23.03.1998 tarihinde TSE-ISO-EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi, 27.02.2006 tarihinde TS-13001 TSE-HACCP Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları, 12.11.2007 TSE-ISO EN-22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, 19.11.2007 tarihinde TS-ISO-EN 14.000 Çevre Yönetim Sistemi Belgelerini almıştır.

Production of frozen patato

Herstellung von Kristal- und Würfelzucker und Sirup   [Git »]

konya teknik metal sanayi-KONTEK METAL

saç, kesim-büküm, damper ve karasör malzemeleri ve inşaat pano ve imalatı

  [Git »]

KONYA TEKNOMED MEDİKAL GIDA İNŞ.SAN TİC.LTD.ŞTİ

FİRMAMIZ HER TÜRLÜ LABORATUVAR KİTLERİ VE ARAŞTIRMA KİTLERİ SATIŞI,TIBBİ MALZEME SATIŞI,PROTEZ ORTEZ YAPIM VE UYGULAMASI ALANINDA ÇALIŞMAKTADIR

  [Git »]

KONYA TİFTURUK KAĞIT BASKI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Tifdruk Baskı İşleri.

Intaglio printing

Tiefdruckleistungen   [Git »]

KONYA UN SANAYİ İŞLETMELERİ VE TİCARET A.Ş.

1991 yılından beri faaliyetine devam etmekte olan fabrikamız ülkemizin buğday ambarı Konya da kurulu olup, yıllık 93.600 tonluk kapasiteye sahiptir. Fabrikamız buğday sezonunun başladığı yaz aylarında yıllık ihtiyacının tamamını Konya başta olmak üzere ülkemizin değişik yörelerindeki en kaliteli buğdaylardan alarak karşılamaktadır. Böylelikle yıl boyunca kalite ve fiyat istikrarını koruyabilmektedir. Fabrikamız, ekmeklik unun yanı sıra özel amaçlı buğday unu da üretmektedir. Bunlar genel olarak pastalık, pidelik, pizzalık ve baklavalık unlardan oluşmaktadır. Bu ürünlerimiz 50 kg.lık çuvalların yanı sıra süpermarket pazarına yönelik olarak 1,2,5 ve 10 kg. lık kağıt ambalajlarda da hazırlanmaktadır. Fabrikamız Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Gıda Üretim Sertifikası ve TSE (türk Standartları Enstitüsü) belgelerine sahip olup tüm ürünlerimiz gıda nizamnamesine ve Uluslararası Standartlara uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerimizin satış ve dağıtımı, Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Bursa, Antalya, Amasya ve daha birçok ilimizdeki depolarımız ve temsilciliklerimiz vasıtası ile yapılmaktadır. Aynı zamanda ürünlerimiz kaliteli ve rekabet edilebilir fiyatları nedeniyle yurt dışı pazarlarda da ilgi ve talep görmekte ve ihraç edilmektedir.

"Our factory has been continuing its activity since 1991. It has been established in Konya the wheat storehouse of our country and it has 93.600 ton annual capacity. During the summer months when wheat season begins, our factory meets its entire annual wheat requirement from Konya in particular and other different regions in Turkey by taking the very high quality wheat. In this way our factory can maintain its quality and price stability along the year. Our Factory, in addition to flour for bread, is producing also special purpose wheat flour. Generally these consist of wheat flour for pastry, wheat flour for pitta, wheat flour for pizza and wheat flour for baklava. Our these products, addition to 50 kg sacks, are being prepared at 1, 2, 5 and 10 kg paper package for super markets. Our factory has the Food Production Certificate of Ministry of Agriculture and Rural Affairs and TSE (Turkish Standards Institutions) certificate and all of our products are produced in accordance with Food Regulations and International Standards. The sales and the delivery of our products are being made through the means of our storehouses and our agencies in Ankara, Istanbul, Izmir, Samsun, Bursa, Antalya, Amasya and many other cities."

Herstellung von Mehl   [Git »]

Konyada Oto Kiralama

  [Git »]

konyadesignnet

Konya Design Net, Konya Web Tasarım ve Hosting Hizmetleri

  [Git »]

KONYALI OPTİK SAAT VE SARRAFLIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Konyalı Optik Saat 1970 yılında kurulmuştur.Şirketimiz kurulduğu günden bu güne kadar optik ve saat sektörünün hep öncü kuruluşlarından birisi olmuş ,hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı satış politikalarıyla sektörde adından sıkça söz ettirmiştir. Optik ve saat sektörünün dışında telekominikasyon ve bilişim sektöründe de yatırımları olan şirketimizin merkezi Konya da bulunmaktadır.Şirketimiz toplamda 1 merkez 6 şube ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Şirketimiz ,ülkemizde tüketiciye yönelik ilk e-ticaret satış uygulamasını 2001 yılında devreye sokmuştur.2001 yılından bugüne kadar da siz değerli müşterilerimize sanal ortamdan da satış hizmet vermektedir. Şirketimiz 40 yıllık birikim ve tecrübesini sizlerin desteği ile, size her zaman en kaliteli hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacaktır.

Wall-clock and clock parts production

Herstellung von Brillengläsern, Uhren, Computermontage und Programmsoftware für Computer   [Git »]

KONYAM KURUYEMİŞ GIDA LTD.ŞTİ.

  [Git »]

KONYAYSAN ÇELİK YAY SANAYİ

YAY İMALATÇISI,YAY MAKİNALARI ÜRETİCİSİ,BASKI VE ÇEKME YAY MAKİNALARI ÜRETİCİSİ

  [Git »]

KONYÜN;halı sıkma makinası,rulo sıkma makinası Konya

KONYÜN;halı sıkma makinası,rulo sıkma makinası,halı sıkma makinası fiyatı,halı sıkma makinası fiyatları,rulo sıkma makinası fiyatı,rulo sıkma makinası fiyatları,boru tipi halı sıkma makinası,boru tipi rulo sıkma makinası,boru tipi rulo sıkma makinası fiyatı,boru tipi rulo sıkma makinası fiyatları,körüklü halı sıkma makinası,körüklü rulo sıkma makinası,tekerli halı sıkma makinası,tekerli rulo sıkma makinası,tekerlekli halı sıkma makinası,tekerlekli rulo sıkma makinası,körüklü halı sıkma makinası fiyatı,körüklü rulo sıkma makinası fiyatları,tekerli halı sıkma makinası fiyatı,tekerli rulo sıkma makinası fiyatları,tekerlekli halı sıkma makinası fiyatı,tekerlekli rulo sıkma makinası fiyatları, rulo sıkma makinası imalatı,halı sıkma makinası imalatı,

  [Git »]

KORKMAZ BETON GROUP

Hazır Beton Mamülleri.

Readymixed concrete and concrete products production

Fertigbeton und Betonprodukte   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |