KONYA FIRMALARI - LISTE 68

ÖZYOL DEĞİRMEN MAKİNALARI İMALATI NAKLİYE VE GIDA SAN.TİC.LTD. ŞTİ.

ÖZYOL Değirmen Makinaları 1993 yılında yeni gelişen teknolojik alt yapıyı kullanarak, profesyonel değirmen sistemleri üretmek üzere kurulmuş bir firmadır. 10.000 m² kapalı alanda üretim yapan firmamız un, irmik, mısır unu ve yem fabrikalarını dünyanın pek çok ülkesinde başarı ile kurmuştur. Firmamazı değirmen sektöründe; değirmen diyagram, projelen-dirme, makinelerin üretimi, montaj ve devreye alınması dahil komple sistem uygulamada uzmanlığını kanıtlamış ve onaylatmıştır. AR-GE departmanının çalışmalarıyla değirmen sistemlerini kendine has bir teknoloji ile üreterek, profesyonel teknik ekip ve ekipmanlarıyla sektöründeki tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Özyol Mill Machines is a firm established in 1993 with using the last based technology for produce Professional mill systems. Our firm , which is in produce the 10.000 square meter in covered area, built with succes firms of flour, semolina, corn flour in the several countries of the world. Our firm had had proved his professionality in the mill sector and approved with diagram mill, projection, produce of machines montage and make in term of all systems. We respond to all needs in this sector with AR-GE system trainings, we produce mill systems special technology for himself, with Professional technical equip and equipments.

Herstellung von Mühlenmaschinen   [Git »]

PAKSET PLASTİK AMB.KALIP İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş.

2002 yılından günümüze, ulusal ve uluslar arası pazarlar için, 260ml’den 20L’ye kadar; yuvarlak, oval, kare, dikdörtgen ve müşteriye özel şekillerde plastik kova, kutu ve tavalar üretmekteyiz. Yüksek teknoloji hattımızda, kalite ve müşteri memnuniyetini ön koşul olarak kabul edip, süt ürünleri, zeytin, et ve deniz ürünleri, reçel ve marmelat, tereyağ ve margarin, kuru gıda ve bakliyat, konserve, salça ve turşu, tahin ve pekmez, akışkan sıvı gıda ve dondurma gibi özellikle gıda sektörünün ambalaj ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ayrıca; boya, yapı kimyasalları, tutkal ve toz kimyasalları, deterjan, kozmetik, tohum ve tarımsal ilaç ve diğer sektörler için de ambalaj üretimi yapmaktayız. Müşterilerimize özgün görsel kalite sağlamak amacıyla, profesyonel grafik-tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmış ve yüksek teknoloji kullanarak üretilmiş, özel, benzersiz baskı dizaynları sunuyoruz. Profesyonel Kalıp dizaynımız ve üretimimizle, yeni-özel dizaynlarda verdiğimiz hızlı ve kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimize seçkin bir avantaj sunuyoruz. Kalite güvence ve kontrol fonksiyonlarımız, kendi bünyemizdeki laboratuarımızın test üniteleriyle, düzenli olarak gerçekleşen fiziksel ve mikrobiyoloik testlerle, bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

We have been producing various kinds of Plastic buckets, pails and boxes with round, rectangular, oval and also custom shapes at different sizes from 260ml to 20000ml for our domestic and international customers since 2002. Our highest technology hygenic production line outputs products suiting mainly food industry’s packaging needs such as diary products, meat and seafood, bakery, jams and marmalade, butter and margarine, ice-cream, olives, or similar. We also produce for different industries like paint, detergent, cosmetics, seeds and others. We serve our customers with special unique printing designs prepared by our graphics professionals and use high technology so as to assure a distinctive visual quality in our products. We also present an outstanding advantage to our customers by our Professional in- house mould design and manufacturing unit capable to generate new special product desgins and very fast and cost efficient mould production according to customers’ preferences. Our quality assurance and control functions are continously being supported by our own laboratory testing unit performing regular physical and microbiological tests to ensure the fulfillment of all customer requirements.

Herstellung von Plastikformen und Korbflaschendeckel   [Git »]

PALMETTO TASARIM MİMARLIK MOBİLYA İNŞAAT VE ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Büro Mobilyaları İmali.

Office furniture production

Büromöbelherstellung   [Git »]

PAMİR ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1974 yılından bu yana elektrik malzemesi üretmekte olan Pamir Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 1990 yılından bu yana faaliyet alanını aydınlatma sektörü olarak belirlemiş ve bu alanda uzman bir firma haline gelmiştir. Ürün çeşitleri etanj armatürler, simit floresan armatürler, tavan ve duvar için glop ve aplik armatürler, hareket sensörleri, sensörlü armatürler, balastlar ve otomatik sigorta kutularından oluşan firmamız, halen 4500 m2 kapalı alanda üretim faliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız konusu ile ilgili yurtiçi ve yurt dışı fuarlara katılmakta, iç ve dış pazarlardaki satış payını her geçen gün arttırmaktadır. Üretimde kaliteyi ön planda tutan firmamız, daima müşteri memnuniyetine önem vermiş ve üretiminin her aşamasında gerçekleştirdiği kalite kontrol çalışmalarıyla sizlere her zaman en iyisini sunmayı hedeflemiştir. Firmamız ürün estetiğine önem vermiş ve bu konuda sizlere en iyisini sunmak amacıyla bünyesinde tam teşekküllü bir kalıphane kurmuştur. Bu birimde ürünler gerekli estetik ve fonksiyonelliğin sağlanabilmesi amacıyla CAD/CAM ortamımda tasarlanmakta ve kalıpları hassasiyetle hazırlanmaktadır. Firmamız bu titiz çalışmalar sonucu sizlere sunduğumuz ürünlerin endüstriyel tasarım tescil belgelerini de almakta ve bu sayede ürünlerimizin taklit edilmesinin de önüne geçerek sizlere daha rahat satış imkanı sunmuş bulunmaktadır.

Our firm, producing electrical equipment since 1974, has focused its production activity on lighting sector since 1990 and became a specialist in this area. At the moment our firm is operating on 2000m2 closed production area. Our product range is composed of Circular Fluorescent and other lighting equipment for walls and ceilings, ballasts and Circuit Breaker Boxes. We contribute to national and international fairs related to our sector and increase our market share in local and global markets continuously. Our firm emphasises quality and gives great importance to customer satisfaction.We aim to offer you the best by means of quality control procedures implemented throughout our production facility. Product aesthetic is another important matter at Pamir Electric. Aiming to give you the best, we have a fully equipped mould shop within our firm. Our products are designed in detail with CAD/CAM software and the moulds are prepared in great precision. Our firm gets industrial design patent certificates to prevent illeqal imitation of our products. As a consequence we can offer you fair competition and marketing environment.

Herstellung von Stromanker und Stromanlagenrohre aus PVC   [Git »]

PANCAR YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.DAMLA SULAMA BORU FABRİKASI ŞUBESİ "PAN PLAST"

Plastik Yağmurlama Ve Damla Sulama Boruları İmali.

Plastic sprinkling and drip irrigation pipes production

Bewaesserungssysteme   [Git »]

PANÇAOĞLU

Firma olarak, 70 yıllık imalatçılık geleneğinin son 25 yılını PANÇAOĞLU markasıyla ve patates mekanizasyonuna yönelik tarım alet ve makineleri imalatıyla sürdürdük ve bu alanda faaliyette bulunmaya devam ediyoruz… Nevşehir’de başladığımız imalatçılık yolculuğuna 1994 den beri Konya’da devam etmekteyiz. İki sıralı ve dört sıralı otomatik patates ekme makinalarını, kayış bantlı kepçeli ve zincirli kepçeli olarak iki tipte çiftçimize sunarken, patates sökme makinelerinde de iki sıralı çift elemeli ve iki sıralı tek elemeli makine seçeneklerimizle çiftçimize yardımcı oluyoruz… İmalatçılığın yanı sıra, Nevşehir ve Kayseri bölgesindeki tarımsal faaliyetlerimizde öncelikli ürün olarak patates yetiştiriciliği de yapmaktayız. Genç imalat kadromuz, geniş makine parkımız ve uzun soluklu imalat tecrübemizle ülkemize ve tüm insanlığa faydalı olmaya çaılışıyoruz…

PANÇAOĞLU machinery company has produced potato planter and harvester for 25 years. Everything for potato mechanisation in the PANÇAOĞLU Co.

  [Git »]

PANEL RAF SİSTEMLERİ

Türkiyenin Her Yerine Mağaza dekorasyon ve vitrin, stand, istifleme,ahşap,metal ve tüm Raf Sistemleri İle Hizmetinizdeyiz!Ücretsiz keşif proje ve yerinde montaj!

  [Git »]

PANPLAST SULAMA TARIM SAN. VE TİC.A.Ş.

Sulama sistemleri, plastik sulama boruları ek parçaları ve ekipmanları üretimleri

Irrigations systems, plastic irrigation pipes, fitting parts and equipments productions

Beregnungsanlagen, Bewässerungssysteme, Kunststoff-Armaturen und Ausrüstungen, die Produktion   [Git »]

PAPİRUS KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  Bağımsız, sanayi sicil belgesine haiz, üretici-ihracatcı bir KOBİ olan Papirus kendini sürekli gelişmeye adayan kurumsallaşmış bir aile şirketidir. Durmadan değişen ve küreselleşen dünyamızda, sizlere hep en yeni ve en mükemmelini sunabilmek için uzun yıllardır benimsediğimiz "kaliteli hizmet, zamanında teslimat, uygun fiyat ve çevreye saygı" prensiplerinden ödün vermeden çalışmaktayız. 17.000m2 açık alan üzerinde kurulu ve 10.000 m2 kapalı alana sahip teknoloji merkezi konumundaki fabrikamızda, ürünleriniz için en iyiyi hedefleyen deneyimli ve uzman kadromuz çalışmaktadır

Printed packing paper, printed shopping bags, warm taped bag production

Herstellung von bedrucktem Verpackungspapier, bedruckten Tüten, wärmebehandelte Tüten, Staubsaugertü   [Git »]

PAŞA ÇELİK SANAYİİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"21.yüzyılda 21.yılıyla PAŞA ÇELİK" konsepti ile 21 yıldır hizmet verdiğimiz ve ismi her zaman güven ve müşteri memnuniyeti ile özdeşleşmiş olan firmamız, yeni logosu ve yeni yüzüyle sizleri karşılamaya hazırlanmaktadır. 1989 yılında kurulan firmamız Otomotiv, Makine İmalat ve Yedek Parça sektörü başta olmak üzere tüm imalat sektöründe, hammadde tedariki konusunda faaliyet göstermektedir. Paşa Çelik Ltd.Şti. 2010 yılında ürün gamını daha da zenginleştirerek en kısa zamanda en iyi hizmeti vermeyi görev edinmiştir. Saygınlık kişiler için olduğu kadar şirketler içinde vazgeçilmez bir olgudur. Başarılı, etkin ve kurumsal saygınlık yönetimi için uzun soluklu çalışma ve emek istediğini biliyoruz. Firma prensibi olarak müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, tutarlılık, kararlılık, kalıcılık ve sürdürülebilirlik en çok üzerinde durduğumuz olgulardır. Firma olarak tedarikini yaptığımız Saka Demir Çelik A.Ş. ürünleri, Asil Çelik, Semente, Islah ve Otomat Çelikleri, Çemtaş ve Karabük Çelikleri, Transmisyon Altıköşe ve Milleri, Lama, Kare ve Boru Çeşitleri, Pirinç Malzemeler, Kromlu Miller Takım Çelikleri, Teflon, Derlin, Polyamid ve Şerit Testere ticareti ile pazara hitap etmekteyiz.

Nuts production

Herstellung von Schraubenmuttern   [Git »]

PAT-SAN GÖDENELİ RULMAN YATAK VE ZİRAİ MAKİNE DÖKÜM OTO YEDEK PARÇA İMALATI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız 1973 yılında döküm sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. 1980 yılından beri Rulman yatağı, V Kayış kasnağı ve kaplin imal etmektedir. 3000m² kapalı alan olmak üzere toplam 5500m²'lik alana kurulu olan firmamız günde 20 ton döküm kapasitesine sahiptir. İndüksiyon ocağında GG 20 24 ayarında dökülen ürünlerimiz CNC torna tezgahlarında işlenmektedir. Kesintisiz olarak AR-GE faaliyetlerini sürdüren firmamız konusunda uzman personeliyle ürün yelpazesini her geçen gün genişleterek siz değerli dostlarımıza en mükemmeli vermenin huzurunu ve haklı gururunu yaşamaktadır.

Our firm strated to action in 1973. From 1980 we have been manufacturing bearing bushing, V Belt Pulley and couplin. The company is build on a 5500 meter Square area 3000 m² of which is closed area with a 20 tones daily molding capasity. Our products which are being molded in induction oven in GG-20-24 standard, are being processed in CNC turning late. Our products which is always active in R&D busines, with its professional staff, is expanding its product variety for you. We are pround of giving the perfect service to you, dear friends.

Guß von Landmaschinenteilen   [Git »]

PEK PERÇİN CİVATA SANAYİİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız 1974 yılında babamız Mehmet GÖNÜL tarafından demir perçin imalatı ile ülkemize hizmet etmeye başlamıştır. Daha sonra makine parkurumuzu geliştirerek 2,5 mm 'den 16 mm kalınlığa kadar her çeşit demir perçin'i üretir hale geldik. 1992 yılında firmamızı Pek Perçin Civata San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak şirkete dönüştürüp hizmete devam ettik. 2004 yılında Konya organize sanayi bölgesinden almış olduğumuz 11000 metrekare arsa üzerine yapmış olduğumuz 2500 metrekare kapalı Fabrika binamıza 2006 yılında geçmiş olup ,fabrikamızda her çeşit Demir Perçin - Alimünyum Perçin - Delikli Perçin, Vida, Demir Civata, Trifon Civata 'da üretim yapmaktayız. Ve günümüz teknolojisini takip etmeye çalışıyoruz.Üretimimiz ciddi manada artarak ülkemize ,sanayimize hizmet etmekteyiz

Rivet and bolt production

Herstellung von Schraubenmuttern und Nieten   [Git »]

PEKMEZCİ DERİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

AYAKKABI MALZEME SATIŞI AYAKKABI İMALATI

  [Git »]

Pematek Makine

1991 yılında tuz ve nakliyat faaliyetlerinde Birel Kristal Tuz markasıyla ticaret hayatına başlayan firmamız, kurulrulduğu günden itibaren kalite,güven ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir. Tuz üretim safhalarında ihtiyaç duyulan makinaların üretimine başlanmasına karar verilen 1997 yılında çalışma prensibi olarak kurutma temizleme teknolojisine benzer bakliyat ve tohum eleme,temizleme makinaları üretimine PEMATEK MAKİNE Markasıyla başlanmıştır. 2012 yılında ikinci bir fabrikayla Taş Kırma Tesisleri kurmaya başladık. Bir çok büyük projeyi alanında uzman ekibimizle bitirip teslim etmiş bulunmaktayız. Yeni projelerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerden gelen yoğun talep ve memnuniyet neticesinde ürün çeşitliliği artırılmış, ihtiyaçlar ve gelişen teknolojik gelişmelere ayak uydurularak günden güne yurt İçi ve yurt dışı piyasalarda pazar payını artırmaktadır.Hedefimiz basarımızı artırarak devam ettirmek ve Pematek ismini bir dünya markası haline getirmektir.

Birel Crystal Salt brand salt and marine activities in 1991 , our company started its commercial life , from the day kurulrulduğu quality, reliability and customer satisfaction, has adopted the principle . Decided to start the production of the required stages of salt production machines in 1997 as a working principle similar to the pulses and grain drying cleaning technology screening, cleaning machines PEMATEK MACHINE brand name production started. Stone Crushing Plants started to build a second factory in 2012 . A very large team of experts in the field to finish the project we have surrendered . New projects are working. As a result of strong demand from customers and satisfaction increased variety of products , from day to day needs and emerging technological developments by fitting its market share in domestic and overseas markets , and to continue to increase our success artırmaktadır.Hedefimiz Pematek is to become a global brand name

  [Git »]

PERSPEKTİF METAL ENJEKSİYON

400 TONLUK HİDROTEKNİK ALÜMİNYUM ENJEKSİYON MAKİNAMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ FASON ALÜMİNYUM İŞLERİ İTİNA İLE YAPILIR

400 tons are serving machine, hydro-CUSTOM WORKS ALUMINIUM INJECTION will confirm

  [Git »]

PETEK KALIP AMBALAJ MAKİNELERİ PLASTİK SAN.VE TİC.A.Ş.

Firmamız 1988 yılında Mehmet Ali Öztürk’ün iki küçük makinasıyla üretimine başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu güne kalite ve hizmetten taviz vermeyerek gelişmeye yönelik hedefleri doğrultusunda Plastik şişirme sektöründe kalite ve hijyen standartlarının üst seviyelerine ulaşmıştır. 1998 yılına kadar kolonya ve kozmetik sektörleri için ambalaj üretimi yapan firmamız bu tarihte, toplam kalite felsefesi ışığında alt yapısını ileri teknoloji düzeyinde hazırlayarak, ülkemizde üretimi az olan “coex”e yatırım yapmıştır. Plastik şişirme sektörünün doruk noktası olan “coex”; üç tabakadan oluşup, en alt tabakada kullanılan poliamid sayesinde sıvının sağlıklı ve uzun raf ömürlü olmasını sağlamaktadır. Ürün, oksijen geçirgenliği en aza indirgenmiş olması nedeniyle zirai ilaç sektörünün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Tesislerimizde 100 cc’den 5000 cc’ye kadar “coex” şişenin yanı sıra, plastik enjeksiyon parkuru sayesinde kapakları da üretilmektedir. Sanayimizin hassasiyetle üzerinde durduğu ilaç ve kozmetik endüstrisinin plastik ambalajları konusunda, geleceğe dönük çalışmalarımız, sayısı 200’ü aşan ürün çeşidimiz, müşterilerimizin bize olan güveni ve 19 yıllık sektör deneyimimizle hizmet vermekteyiz. Çağın getirdiği modern işletmecilik anlayışı, güçlü ve kaliteli makine parkurumuz ve konusunda deneyimli personelimizle müşterilerimizin yanındayız. Hedefimiz, sürekli gelişme ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile, Türk plastik sektörüne gelişen teknoloji paralelinde en kaliteli ve ekonomik ürünler sunmaktadır.

Our company started its production with 2 small machines of Ali Öztürk in 1988. Since the day of the foundation, it has reached to the utmost levels on the plastic inflating sector at their intentions towards the development without compromising from the quality and hygienic standards. Our company which was in the service of the cologne and cosmetics sector till 1998 invested on “Coex”, whose production is too little in our country by preparing its substructure at the advanced technology level under the light of total quality phylosophy. “Coex”, which is the peak point of the plastic blowing sector, is consisted of three layers and provides the liquid to have a sanitary and long shelf life thanks to polyamide used in the lowest layer. Due to having an oxygen penetration which is reduced to minimum, the product has been the must of the agricultural pesticide. Besides the “coex” bottles from 100 cc to 5000 cc, their lids are also produced in our factory thanks to the plastic enjection machinery group. We are in the service with our works oriented towards the future on plastic packing of the medicine and cosmetics on which our industry is very cautious; more than 200 types of our products; the reliability of our customes to us and our 19-year sector experience. We are just beside our customers with our modern management intelligence of our time, our powerful and quality equipment and our personnel who are the specialist in their fields. Our objective is to offer the most quality and economical products parallel to the developing technology in the Turkish plastic sector with the team spirit aiming the constant development and success.

Plastikfaesser   [Git »]

PETEK PLASTİK

FİRMAMIZ PLASTİK VE PET ŞİŞE İMALATI YAPMAKTADIR

WE ARE PRODUCING HDPE AND PET BOTTLE

  [Git »]

PETROMAK SONDAJ MAKİNE VE EKİPMANLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Petrol Arama Sondajı (Derin Sondaj) İçin Makina Ve Mobil Petrol Sondaj Kulesi İmali.

Our company manufactures land rigs, mobile rigs and workover rigs and drilling equipments for oil, natural gas and geothermal drillings. Our company aims to catch the highest quality in terms of design, engineering calculations for all products and maintain this success. We use high quality material and elaborate in manufacture of our products. Our production philosophy depends on easy mounting-demounting, effective performance and strength.

Erdölbohrtürme   [Git »]

petrotech

yağ   [Git »]

PINAR AYAKKABICILIK TEKSTİL İNŞAAT SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.

Pınar Ayakkabı 1982'den bu yana Konya’da bulunan fabrika binasında faaliyet göstermektedir. Deneyimli teknik kadrosu ile kaliteli ayakkabı üretimde tanınmış bir marka olmak için var gücüyle çalışmaktadır. Pınar ayakkabı teknolojik gelişmelere ayak uydurmak suretiyle çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir. İstanbul Beyazıt' da bulunan şubesiyle yurt dışından gelen müşterilerine rahat ulaşmak ve irtibatı sağlamak için faaliyetini sürdürmektedir. NEVIO SCALO markasıyla yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine en iyi kaliteyi ve hizmeti vermek için kendine ilke edinmiştir.

Since 1982's ,we have been producing shoes at our factory placed in Konya. We are working harder to become to known as the leader at the sector with our professional personels. Pınar Ayakkabbıcılık is continue to work on to follow last technologhy at shoe area.And we are continue to contact from other countries shoe clients by the department of us placed in Istanbul. NEVIO SCALO got princible to do best and quality products for clients in and out of country .

Herstellung von Schuhen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |