KONYA FIRMALARI - LISTE 67

ÖZMEN GIDA NAKLİYE DAMPER SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Temelleri 1985 yılında atılan firmamız , sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübelerle bugünkü gücüne ulaşmıştır. Firmamız dorse damper üretiminde sektörünün öncü kuruşlarından biri olmayı başarmıştır. ÖZMEN DAMPER her geçen yıl genişleyen ürün yelpazesine lowbed, uzun dorse ve tanker imalatıyla yeni ürünler katmıştır. Her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran firmamız ; sahip olduğu kalite politikası , satış öncesi ve sonrası verdiği destek sayesinde yurtiçi ve yurt dışında sektöründe söz sahibi olmayı başarmıştır. Küçük bir atölyeden büyük bir makine parkına doğru sahip olduğumuz büyümenin müşterilere verdiğimiz güvenin ve kaliteden ödün vermememizin bir sonucu olduğuna inanıyoruz. Yakın gelecekte, müşterilerimizden aldığımız güçle, dorse damper üretiminde sahip olduğumuz kalite standartlarını devam ettirerek birçok dorse ekipmanını kendimiz üretmeyi planlıyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, gösterdiğimiz değişimle dorse damper imalatında gelecekteki yerimizi şimdiden sağlamlaştırdığımıza inanıyoruz. Kaliteli imalatlarımız ve sağladığımız istihdam sayesinde Türk ekonomisine katkılarımızdan dolayı gurur duyuyoruz.

Foundations were laid in 1985, our company has stable growth acceleration and power has reached today with the experience. Our company dump trailers in the production sector has become one of the leading penny. ÖZMEN DAMP lowbed each year to the expanding range of products, long trailer and the tanker has added new products to manufacturing. Customer satisfaction is always observed keeping with our company policy to have quality, pre-sales and After giving thanks to the support at home and abroad to have a say in the industry to be achieved. Machinery from a small workshop into a big growth that we have give customers the confidence and the results sacrificing quality We believe it is. In the near future, we have received from our customers with power, damper in the production of trailers maintains the quality standards that we have many semi-trailer equipment We are planning to produce their own. To adapt to emerging technologies, we have shown future changes in the manufacture of dump semi-trailer with our place in advance We believe strong. Thanks to our production and we provide quality employment to the Turkish economy We are proud of our contribution.

Herstellung von Pritschen und Hebevorrichtung für Pritschen   [Git »]

ÖZOLGUN ELEKTRİK İNŞAAT GIDA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Her çeşit elektrik malzemelerin toptan, perakende satışı ve ayrıca resmi ve özel kuruluşların taahhüt elektrik tesisat yapım işleri yapmak amacıyla 1980 yılında şahıs ortaklığı olarak kurulan Özolgun Elektrik, 1997 yılında sermaye şirketine dön-üştürülerek, Özolgun Elektrik İnşaat Gıda San. Tic. Ltd. Şti. adını almıştır. 2001 yılında pano üretimine başlayan kuruluşumuz pano üretiminin yanı sıra, müşterilerden gelen özel talepler doğrultusunda özel tip pano üretimine de büyük bir hızla devam etmiştir. Kalite ve müşteri taleplerini standartlara uygunluk koşuluyla karşılamayı kural edinen firmamız, teknoloji kullanımını ve üretim standartını yükseltmeyi temel kural olarak benimsemiş, bu sürecin sonunda sektörel deneyimi ile pazarda haklı bir ün kazanmış ve yerel birçok üretici tarafından da izlenir duruma gelmiştir. İç piyasanın elektrik pano ihtiyacını karşılamaya yönelerek uzmanlığını, teknolojiyi izlemekteki duyarlılığıyla birleştirmiş, iç pazarda varlığını kanıtlayarak pazarın isteklerine cevap verebilir, deneyim, bilgi ve kalite düzeyine ulaşmıştır. Özolgun Elektrik İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti., deneyimli proje yönetimi ile problemlere çözüm sağlayıcı ve sistem geliştirici, güvenilir bir altyüklenici ve sektörün önde gelen firmaların stratejik ortağı olmayı kendine vizyon edinmiştir. Tüm düzenlemelerdeki çalışmaların her biri kendi ürettiği ürün ve sunduğu hizmetin kalitesinden kendisi sorumludur, kendi kalite kontrolcüsüdür. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesi devamlı yükseltilmekte ve kalite bilincini özümsemiş çalışmalarımız da firmamızın vazgeçilmez bir parçası olarak yer almaktadır. TSE ve ISO:9001:2000 belgelerini almakla da kalite bilincini kanıtlamıştır.

Being established in 1980 as person partnership so as to sell all sorts of the electric materials wholly and in retail and also carry out the contracting electrical installations of the state and private organizations, Özolgun Elektrik changed the status of the company to the capital company in 1997 got the name Özolgun Elektrik İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Ltd.Şti. (Özolgun Electric, Construction, Food Industry Trade Ltd.). Commencing the panel production in 2001, our organization has speedily carried on special type panel production in the direction of specific demands coming from the customers besides the panel production. Meeting the quality and demands of the customers on the condition of the conformity to the standards as a principle, our organization has adopted the use of the technology and the raising of the production standard as the basic principle; and gained a righteous fame in the market at the end of this period and become observed by many of the local manufacturers. It has combined its specialty with its sensitivity on the technology follow up directing towards to meet the electric panel needs of the home market; and reached to an experience, information and quality level to respond the demands of the market proving its existence in the home market. Özolgun Electric, Construction, Food Industry Trade Ltd. has gained a vision to be a problem solving company and system developer, a reliable subcontractor and a strategic partner of the pioneer companies of the sector with their experienced project management. Each of the works with all the regulations is responsible for the quality of the product they manufacture and service they offer and is the controller of its own quality. The quality of our products and services is constantly increasing and our works which have assimilated the quality consciousness have also taken an indispensable part of our company and our company has proved its quality consciousness by receiving the TSE and ISO:9001:2000 Certificates.

Stromkasten, Telefonkasten und Postkastenherstellung   [Git »]

ÖZSAY TREYLER EKİPMANLARI OTOM.İNŞ.MAK.PLAS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Ozsay Treyler beşinci teker, dorse ekipmanları, konteyner kilitleri, çeki okugrupları, hidrolik ventil pompa grupları imalatı ve pazarlaması yapmaktadır.

Ozsay Trailer is manufacturing and marketing fifth wheel, trailer equipmnets, container locks, trailer tow equipments, hydraulic valve and pump groups.

  [Git »]

ÖZSEL YATAĞANLI TAR. MAK. SAN

  [Git »]

ÖZSUHAS DERİNKUYU SU POMPALARI SAN. VE TİC. A.Ş.

" 1967 Yılında Konya'da kurulmuştur. Kuruluş yılından itibaren derinkuyu su pompalarında hizmet veren firma; şu anda Konya 1. Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m² lik alan üzerinde kurulan fabrikasında uzman kadrosu, bilgisayar destekli tasarım ve imalat programı ile, modern teknolojinin en son yeniliklerini takip ve tatbik ederek ilgili standartlara en uygun üretimi yapmaktadır. Bütün mamüllerimiz ISO 9000 kalite belgesine sahiptir. Yılların kazandırdığı tecrübe ile firmamız Derinkuyu ve Dalgıç Pompaları piyasasında çok önemli bir yere gelmiş, ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmuş ve bulunmaya da devam edecektir. Yaygın bayilik ve teknik servis teşkilatımız, müşterilerimize satış montaj ve yedek parça temini ve servis-bakım hizmetleriyle her zaman en hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir."

Our company was established in Konya 1967 and has been producing underwater pumps since ıts establishment in the 1 organized Industrial area in its factory built on 10.000 m2 land with its specialized staff and computer basaed designing and production program keeping up and aplying the latest technological innovations within the most favorable standards .

Herstellung von Wasserpumpen   [Git »]

öztalhatarım

  [Git »]

ÖZTANKSAN METAL İNŞAAT VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

1984 yılında Konya Karatay Sanayi bölgesinde 100m2 bir alanda faaliyete başlayan Öztanksan Ltd. Şti., başta tanker olmak üzere çimento,kireç,yapı kimyasalları, yem siloları,yer altı,yerüstü,mobil tanklar,özel amaçlı tanklar ve depolama tankları imalatı, su tankları imalatı, sac büküm, bombe üniteleri üzerine gerçekleştirdiği özverili çalışmaları ile kısa sürede pazar payını genişletmiş ve sermayesini artırmıştır. Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde çeşitli şahıs ve kuruluşlara imalat yapan Öztanksan, artan taleplere cevap verebilmek için 2005 yılında, merkezini Büsan Özel Sanayi Bölgesi’nde 5000m² bir alana taşımıştır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Almanya, Türkmenistan, Azerbaycan, Cezayir, Suriye, Fas, Dubai ve diğer ülkelere de ihracat yaparak müşteri portföyünü genişletmiştir. Üretim politikası olarak; kaliteyi, müşteri memnuniyetini, devamlı eğitimi, gelişmeyi ve verimliliği benimseyen Öztanksan, sektöründe söz sahibi markalardan biri olmayı başarmıştır. Kalite yönetim sistemi ile ulusal ve uluslar arası platformda “sürekli gelişmeyi ve büyümeyi” hedeflemekte olan Öztanksan, oluşturmuş olduğu güvenin ve bu güvenin simgesi haline gelen kalite sürekliliğini sağlamayı ilke edinmiştir.

Öztanksan that has started its activity on 100 m2 area in 1984 has increased its capital and enlarged its market in a short period due to its selflessly works on the production of mainly tankers, cement, lime, construction chemicals, fodder silos, underground tanks, aboveground tanks, mobile tanks, storage tanks, water tanks, and mills, and storage tanks, metal sheet bending, head units. Öztanksan that is producing for many companies and persons in many provinces and cities of Turkey moves its business to 5000 m2 area in Büsan Industrial Site in 2005 to reply the increasing demands. Due to its exports to Turkish Republic of Northern Cyprus, Germany, Azerbaijan, Algeria, Syria, Morrocco and other countries, the company has increased its customer range. Öztanksan that adopts quality, customer satisfaction, continued education, increasing productivity as production policy succeed to be one of the expert brands in its field Öztanksan that aims to “continued development and growth” with Quality Management System in national and international platforms has made up its principle as providing the sustainability of the confidence it has created and the quality which has become a symbol of this confidence.

Brennstofftanks und Wassertanks   [Git »]

ÖZTARMAK;alaşımlı döküm,döküm hidrolik parça Konya

ÖZTARMAK;Konyada çelik döküm hidrolik ekipman,döküm iş makinası kepçe tırnağı,döküm iskele ucu,vinç döküm parçası,döküm dalgıç pompa parçası,döküm otomotiv parçası,döküm hidrolik parçalar ve ekipmanlar,özel alaşımlı döküm,çelik döküm,pik döküm,sfero döküm,iş makinası ve tarım makinası döküm parçası,alaşımlı döküm parça imalat ve pazarlamasını yapmaktadır.

  [Git »]

ÖZTEKFEN REDÜKTÖR MOTOR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"Öztekfen Redüktör Motor San. Tic. A.Ş. Sayın Mehmet Büyükpişirici tarafından 1964 yılında kurulmuştur. Redüktör imalatının yanı sıra her tür ve marka elektrik motoru ve elektrik motoru malzemesi satışı ile Türk sanayiine hizmet vermektedir. Öztekfen Redüktör Motor San. Tic. A.Ş. 1998 yılından itibaren 11.000 m2 alana sahip fabrikasında üretimine devam etmektedir. “Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini uygun fiyatlarla hatasız ve gecikmesiz biçimde karşılamak, mevzuata uymak ve firmamızın rekabet gücünü arttırarak büyüme ve gelişmesini sürekli kılmak. Çalışanlarımız, ürünlerimizin kalitesini ve faaliyetlerimizin etkinliğini arttırmak için ekip ruhu ile sürekli iyileştirme anlayışı içinde çaba harcar. Kalite ve verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek için teknolojik gelişmeleri izler, tedarikçilerimizle karşılıklı kazanca dayalı işbirliğine önem veririz. Personelimizin eğitimine önem vererek geleceğe yatırım yaparız. Çevrenin korunmasındaki sorumluluklarımızı yerine getirmek topluma karşı sorumluluğumuzdur.” Anlayışını kalite politikası olarak benimseyen Öztekfen Redüktör Motor San. Tic. A.Ş. Rw Tüv firması tarafından ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile ödüllendirilmiştir. Her türlü özel ve standart redüktör, varyatör, vibratör ihtiyacınıza cevap vermek bizleri memnun edecektir."

Reducer production

Herstellung von Reduktionsmittel   [Git »]

ÖZTEKİN TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1963 yılında kücük bir işletme olarak kurulan firmamız, Türkiyede söktörün ilklerinden olup ,1975 yılında birinci organize sanayi bölgesindeki fabrika binasına taşınmış , makine parkurunu genişleterek faaliyetlerine devam etmiştir

Agricultural tools and machines production

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

ÖZTEKNİK RULMAN ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ YAZILIM DONANIM BİLİŞİM SAN.TİC.A.Ş.

1986 Yılında Küçük Bir Aile Şirketi Olarak Müşterilerine Hizmet Vermeye Başlamıştır. Öz Teknik Rulman, Her Zaman Müşterilerine Hak Ettiği İlgiyi Güler Yüzlü Ve İyi Niyetler İçerisinde Hizmeti Vermeyi Kendine Prensip Edinip Bu Yolda İlerleme Devam Etmiştir. Türkiye’nin İlk Rulman Fabrikası Olan Orta Doğu Rulman Sanayi’nin ORS‘İn İlk Konya Bayiliğini Almıştır. Bunun Yanı Sıra FAG SKF TİMKEN SNR İNA ZKL URB RULSAŞ NSK NTN KOYO Rulman Çeşitleri, İthal Ederek Ülke Sanayisine Katkıda Bulunmuştur SUPTEX Ve SKT Yağ Keçeleri SÜPER BANDO DERBY V-Kayışları PTS Rulman Yatakları Ve Kaplinleri Satışı Ve Bayiliklerini Almıştır. 1998 Yılında Anonim Şirketi Olarak, Öz Teknik Rulman A.Ş. Olmuş Ve Kurumsal Bir Firma Olma Yolunda İlk Adımlarını Atmıştır. Kalite Ve Ekonomi Prensibini Benimseyen Toplam Kalite Simgesiyle TSE İSO Belgeleriyle Öncelikle Müşteri Memnuniyetini Ve Kaliteyi Ön Planda Tutmaktadır. Kurulduğu Günden Bu Günümüze Her Türlü Ürün İhtiyaçlarına En Kısa Zamanda Ve Uygun Fiyatla Müşterilerine Sunmayı Hedeflemiştir. Kurulduğu Yıllardan İtibaren Pazar Ve Müşteri İhtiyaçlarını Sürekli Olarak Takip Ederek Tüm Müşterilerine Bu Çalışmaları Neticesinde Bir Çok Konuda İlklere İmza Atmayı Başarmıştır. Doğru Zamanda, Doğru Yerde İhtiyaç Duyulan Hizmetleri Vererek Günümüzdeki Yapısına Ulaşmıştır. Öz Teknik Rulman Her Zaman Karşılıklı Faydaya Dayanarak Uzun Süreli Ticaret Yapmayı Hedeflemiştir. Hedefimize Ulaşmak İçin Müşteri İsteklerini En İyi Şekilde Cevap Verebilmek İçin, Kendi Alanlarında En Kaliteli Malzemeleri Ekonomik Fiyatlarla Tedarik Etmeye Devam Etmektedir. Öz Teknik Rulman A.Ş. Rulmanın Bir Ülkenin Sanayisinin Gelişmesinde Ve Ülke İçin Stratejik Amaçları İçin Ne Kadar Önemli Olduğunu Ve Ülkemiz İçin Olmazsa Olmaz Bir Ürün Olduğunu Bilmektedir. Bu Yüzden Ülkede Bir Rulman Üretici Olması İçin Kurulduğu Günden İtibaren Çalışmakta Ve Ülkemizin Gururu Olan Girişimcilere Ve Üreticilere Elinden Gelen Desteği Vermektedir.

Ball and roller bearing production

Lagerherstellung   [Git »]

ÖZTEM PAZARLAMA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"Öztem 1982 yılında çelik kalıp, kamalı iskele imalatı ile üretim hayaytına başlamış olup bugün Konya Organize Sanayisinde 10.000 m2 açık 5.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. İnşaat sektörünün son yıllarda daha sağlam ve estetik bir yapıya sahip olması çelik kalıp kullanımının önemini dahada arttırmaktadır."

Steel construction mould

Stahlformbau   [Git »]

ÖZTOPRAK TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Muh.Tarım Makinaları İmali.

Agricultural instrument production

Landmaschinenbau   [Git »]

ÖZTUNÇLAR TARIM MAKİNALARI SAN.VE TİC. A.Ş.

1963 yılında kücük bir işletme olarak kurulan firmamız, Türkiyede söktörün ilklerinden olup ,1975 yılında birinci organize sanayi bölgesindeki fabrika binasına taşınmış , makine parkurunu genişleterek faaliyetlerine devam etmiştir

Agricultural tools and machines production

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

ÖZYOL DEĞİRMEN MAKİNALARI İMALATI NAKLİYE VE GIDA SAN.TİC.LTD. ŞTİ.

ÖZYOL Değirmen Makinaları 1993 yılında yeni gelişen teknolojik alt yapıyı kullanarak, profesyonel değirmen sistemleri üretmek üzere kurulmuş bir firmadır. 10.000 m² kapalı alanda üretim yapan firmamız un, irmik, mısır unu ve yem fabrikalarını dünyanın pek çok ülkesinde başarı ile kurmuştur. Firmamazı değirmen sektöründe; değirmen diyagram, projelen-dirme, makinelerin üretimi, montaj ve devreye alınması dahil komple sistem uygulamada uzmanlığını kanıtlamış ve onaylatmıştır. AR-GE departmanının çalışmalarıyla değirmen sistemlerini kendine has bir teknoloji ile üreterek, profesyonel teknik ekip ve ekipmanlarıyla sektöründeki tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Özyol Mill Machines is a firm established in 1993 with using the last based technology for produce Professional mill systems. Our firm , which is in produce the 10.000 square meter in covered area, built with succes firms of flour, semolina, corn flour in the several countries of the world. Our firm had had proved his professionality in the mill sector and approved with diagram mill, projection, produce of machines montage and make in term of all systems. We respond to all needs in this sector with AR-GE system trainings, we produce mill systems special technology for himself, with Professional technical equip and equipments.

Herstellung von Mühlenmaschinen   [Git »]

PAKSET PLASTİK AMB.KALIP İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş.

2002 yılından günümüze, ulusal ve uluslar arası pazarlar için, 260ml’den 20L’ye kadar; yuvarlak, oval, kare, dikdörtgen ve müşteriye özel şekillerde plastik kova, kutu ve tavalar üretmekteyiz. Yüksek teknoloji hattımızda, kalite ve müşteri memnuniyetini ön koşul olarak kabul edip, süt ürünleri, zeytin, et ve deniz ürünleri, reçel ve marmelat, tereyağ ve margarin, kuru gıda ve bakliyat, konserve, salça ve turşu, tahin ve pekmez, akışkan sıvı gıda ve dondurma gibi özellikle gıda sektörünün ambalaj ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ayrıca; boya, yapı kimyasalları, tutkal ve toz kimyasalları, deterjan, kozmetik, tohum ve tarımsal ilaç ve diğer sektörler için de ambalaj üretimi yapmaktayız. Müşterilerimize özgün görsel kalite sağlamak amacıyla, profesyonel grafik-tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmış ve yüksek teknoloji kullanarak üretilmiş, özel, benzersiz baskı dizaynları sunuyoruz. Profesyonel Kalıp dizaynımız ve üretimimizle, yeni-özel dizaynlarda verdiğimiz hızlı ve kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimize seçkin bir avantaj sunuyoruz. Kalite güvence ve kontrol fonksiyonlarımız, kendi bünyemizdeki laboratuarımızın test üniteleriyle, düzenli olarak gerçekleşen fiziksel ve mikrobiyoloik testlerle, bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

We have been producing various kinds of Plastic buckets, pails and boxes with round, rectangular, oval and also custom shapes at different sizes from 260ml to 20000ml for our domestic and international customers since 2002. Our highest technology hygenic production line outputs products suiting mainly food industry’s packaging needs such as diary products, meat and seafood, bakery, jams and marmalade, butter and margarine, ice-cream, olives, or similar. We also produce for different industries like paint, detergent, cosmetics, seeds and others. We serve our customers with special unique printing designs prepared by our graphics professionals and use high technology so as to assure a distinctive visual quality in our products. We also present an outstanding advantage to our customers by our Professional in- house mould design and manufacturing unit capable to generate new special product desgins and very fast and cost efficient mould production according to customers’ preferences. Our quality assurance and control functions are continously being supported by our own laboratory testing unit performing regular physical and microbiological tests to ensure the fulfillment of all customer requirements.

Herstellung von Plastikformen und Korbflaschendeckel   [Git »]

PALMETTO TASARIM MİMARLIK MOBİLYA İNŞAAT VE ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Büro Mobilyaları İmali.

Office furniture production

Büromöbelherstellung   [Git »]

PAMİR ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1974 yılından bu yana elektrik malzemesi üretmekte olan Pamir Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 1990 yılından bu yana faaliyet alanını aydınlatma sektörü olarak belirlemiş ve bu alanda uzman bir firma haline gelmiştir. Ürün çeşitleri etanj armatürler, simit floresan armatürler, tavan ve duvar için glop ve aplik armatürler, hareket sensörleri, sensörlü armatürler, balastlar ve otomatik sigorta kutularından oluşan firmamız, halen 4500 m2 kapalı alanda üretim faliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız konusu ile ilgili yurtiçi ve yurt dışı fuarlara katılmakta, iç ve dış pazarlardaki satış payını her geçen gün arttırmaktadır. Üretimde kaliteyi ön planda tutan firmamız, daima müşteri memnuniyetine önem vermiş ve üretiminin her aşamasında gerçekleştirdiği kalite kontrol çalışmalarıyla sizlere her zaman en iyisini sunmayı hedeflemiştir. Firmamız ürün estetiğine önem vermiş ve bu konuda sizlere en iyisini sunmak amacıyla bünyesinde tam teşekküllü bir kalıphane kurmuştur. Bu birimde ürünler gerekli estetik ve fonksiyonelliğin sağlanabilmesi amacıyla CAD/CAM ortamımda tasarlanmakta ve kalıpları hassasiyetle hazırlanmaktadır. Firmamız bu titiz çalışmalar sonucu sizlere sunduğumuz ürünlerin endüstriyel tasarım tescil belgelerini de almakta ve bu sayede ürünlerimizin taklit edilmesinin de önüne geçerek sizlere daha rahat satış imkanı sunmuş bulunmaktadır.

Our firm, producing electrical equipment since 1974, has focused its production activity on lighting sector since 1990 and became a specialist in this area. At the moment our firm is operating on 2000m2 closed production area. Our product range is composed of Circular Fluorescent and other lighting equipment for walls and ceilings, ballasts and Circuit Breaker Boxes. We contribute to national and international fairs related to our sector and increase our market share in local and global markets continuously. Our firm emphasises quality and gives great importance to customer satisfaction.We aim to offer you the best by means of quality control procedures implemented throughout our production facility. Product aesthetic is another important matter at Pamir Electric. Aiming to give you the best, we have a fully equipped mould shop within our firm. Our products are designed in detail with CAD/CAM software and the moulds are prepared in great precision. Our firm gets industrial design patent certificates to prevent illeqal imitation of our products. As a consequence we can offer you fair competition and marketing environment.

Herstellung von Stromanker und Stromanlagenrohre aus PVC   [Git »]

PANCAR YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.DAMLA SULAMA BORU FABRİKASI ŞUBESİ "PAN PLAST"

Plastik Yağmurlama Ve Damla Sulama Boruları İmali.

Plastic sprinkling and drip irrigation pipes production

Bewaesserungssysteme   [Git »]

PANÇAOĞLU

Firma olarak, 70 yıllık imalatçılık geleneğinin son 25 yılını PANÇAOĞLU markasıyla ve patates mekanizasyonuna yönelik tarım alet ve makineleri imalatıyla sürdürdük ve bu alanda faaliyette bulunmaya devam ediyoruz… Nevşehir’de başladığımız imalatçılık yolculuğuna 1994 den beri Konya’da devam etmekteyiz. İki sıralı ve dört sıralı otomatik patates ekme makinalarını, kayış bantlı kepçeli ve zincirli kepçeli olarak iki tipte çiftçimize sunarken, patates sökme makinelerinde de iki sıralı çift elemeli ve iki sıralı tek elemeli makine seçeneklerimizle çiftçimize yardımcı oluyoruz… İmalatçılığın yanı sıra, Nevşehir ve Kayseri bölgesindeki tarımsal faaliyetlerimizde öncelikli ürün olarak patates yetiştiriciliği de yapmaktayız. Genç imalat kadromuz, geniş makine parkımız ve uzun soluklu imalat tecrübemizle ülkemize ve tüm insanlığa faydalı olmaya çaılışıyoruz…

PANÇAOĞLU machinery company has produced potato planter and harvester for 25 years. Everything for potato mechanisation in the PANÇAOĞLU Co.

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |