KONYA FIRMALARI - LISTE 66

ÖZENİR;Hidrolik silindir,hidrolik lift,hidrolik silindir imalatı Konya

ÖZENİR TARIM;traktör römork lifti silindiri,makaslı platform lifti silindiri,hidrolik kepçe silindiri lifti, Hidrolik silindir,hidrolik lift,hidrolik silindir imalatı,hidrolik lift imalatı,dorse lifti silindiri,damper silindiri lifti,lowbed rampa lifti,hidrolik güç ünitesi, hidrolik kumanda kolu,hidrolik hortum,iş makinası silindiri,vinç silindiri,vinç lifti,dozer silindiri,greyder silindiri,lowbed silindiri,lowbed silindirleri,hidrolik silindir fiyatları,hidrolik lift fiyatları,çöp aracı silindiri,hidrolik oto lift, hidrolik lift imalatı,hidrolik lift fiyatları,hidrolik lift firmaları,hidrolik silindirler,hidrolik silindir fiyatları,hidrolik silindir ölçüleri,hidrolik silindir hesabı,hidrolik silindir imalatçı firmaları,hidrolik silindir kataloğu,hidrolik piston,

  [Git »]

ÖZENLER MOBİLYA VE MERMER İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

İşletmemiz 1992 yılında Adem SARI ve Nevzat SARI önderliğinde Öz-En Mermer atölyesi olarak ticarete başlamış ve daha sonra 1998 yılında kurumsallaşarak, ÖZENLER MOB. MER. İMAL. SAN. TİC. LTD. STİ. Unvan’ını alarak faaliyetini sürdürmektedir. Bulunduğu Kulu ilçesi ve civar ilçelerin ihtiyacı olan mermeri karşılamak için, Kulu Sanayi Bölgesindeki, 6.000m2 arsası üzerine 600m2 kapalı tesisini kurarak bej, traverten, muğla beyazı, kaplan postu mermer bloklarını kesimini yaparak imalata başlamıştır. Bugün kesimini yaptığı bej, traverten, muğla beyazı, kaplan postu ile basamak, denizlik, küpeşte, döşeme ve diğer mermer çeşitleriyle bölge inşaat sektörüne ve bölge ekonomisine katkı sağlamaktadır. Şuan fabrikamızda bulunan 2 adet blok kesme ve diğer yan makinelerle yıllık 45.000m2 plaka mermer üretimi yapma kapasitesine sahiptir. Bununla Kulu ilçesi ile çevre ilçe ve kasabaların önemli ölçüde mermer ihtiyacını karşılamaktadır. Firmamız önümüzdeki yılar içerisinde planları, makine alt yapısını modernize ederek, üretim ve kalitesini artırarak gerekli olan kalite belgelerini alarak ihracat yapmayı hedefleri arasına alıp. Bunun için gerekli olan alt yapı çalışmalarına başlamış olmaktadır. Firmamız 2010 yılında ilk ihracatı, yapmayı planlamaktayız. Firmamız şuan yapmış olduğu, üretimin %70 bire bir, inşaatlarda uygulamalı olarak firmamız tarafından tüketilmektedir. Geri kalan % 30 üretimini ise, diğer atölyelere ve müteahhitlere satmaktadır. Maalesef, içinde bulunduğumuz ekonomik kriz ve piyasalardaki daralmadan dolayı 2 yıldır fabrikamız tam kapasite ile çalışamamaktadır. Ancak şuan sadece kapasitesinin % 60 ile faaliyet göstermektedir. Geri kalan % 40 kapasiteyi ise, faaliyete geçirerek diğer illere ve ihracatla değerlendirmeyi planlamaktayız. Ayrıca piyasadan temin ettiğimiz granit plakalarla bina dış cephe kaplama, mutfak tezgahı ve diğer uygulamalarıyla firmamız kendine ek iş sahası oluşturmuştur.

Marble processing

Marmorherstellung   [Git »]

Özer Araç Kiralama

Konya ve çevre illerde araç kiralama hizmeti veren firma

Konya and neighboring provinces in car rental services company.

Konya und benachbarten Provinzen in der Autovermietung Dienstleistungen.   [Git »]

ÖZESEN DÖKÜM ATTARİYE METAL TARIM MAKİNELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

ÖZESEN ÇELİK DÖKÜM; 1980 yılından bu yana Çelik Döküm, Pik Döküm ve Sfero Döküm imalat ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "ÖZ ESEN ÇELİK DÖKÜM" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır. Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle bugünkü gücüne ulaşmıştır. İmalat ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sıralayacak olursak; Çelik Döküm, Pik döküm ve Sfero Döküm malzemelerden oluşmaktadır. İş Makinaları döküm parçaları, Tarım makinaları döküm parçaları, döküm hidrolik ekipmanlar, Vinç döküm parçaları, Otomotiv döküm parçaları, Makina döküm parçaları,Dalgıç pompa döküm parçaları ve diğer döküm parça ve ekipmanları sayabiliriz.

Cast iron and steel moulding production

Pik, Sfero und Stahlguss   [Git »]

ÖZGAYD OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1984 yılında her türlü araç için subap gaydları üretmek üzere küçük bir atölyede kurulan özgayd kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetini esas alan çalışmaları sayesinde yıllık 1.5 milyon adet gayd üretebilen bir şirket haline gelmiştir. Özel alaşımlı dökme demir ve bronz malzemelerden yaklaşık 1,000 değişik tipte motor için gayd üretimi yapmakta olan şirketimiz tecrübeli satış teşkilatı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Firmamız kaliteye verdiği önemle her geçen gün pazar payını genişletmektedir. Müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda 2003 yılında baga üretime başladık. Şu anda yaklaşık 500 değişik tipte yıllık ortalama 500.000 adet yüksek kromlu subap bagası üretmekteyiz. Özel baga üretimleri de yapmaktayız.

Founded in 1984, ÖZGAYD is a leading manufacturer of cast iron and bronze valve guides for the TURKEY’s OEM’s, automotive after market and international market. The product quality has been constantly improved with both the incorporation of machinery according to the latest technology and the training of its staff with the purpose of developing a quality self-control management.

Herstellung von Motorenventilen   [Git »]

Özgençoğlu metal

öZGENÇOGLU METAL 1990 YILINDA KONYADA KURULMUŞTUR.ALUMİNYUM KORKULUK VE PROFİLLER CEPHE SİSTEMLERİ

OZGENCOGLU ALIMINIUM INDUSTRY TRADE COMPANY IS A ALIMINIUM RAILING SYSTEM MANUFACTURER AND IMPORTER COMPANY IN TURKEY.OUR COMPANY WAS ESTABLISHED IN 1990. AND HAS BEGAN TO WORK AS FAMILY COMPANY SINCE 1970. WE PRODUCE ALL KINDS OF RAILING SYSTEM AND SPARE PARTS ACCORDING TO THE NEEDS AND REQUEST FOR OUR CUSTOMERS. OUR RAILING SYSTEMS ARE OWN PRODUCTION AND CARRY GENC METAL BRAND. AS A RESULT OF THEIR HIGH QUALITY. OUR PRODUCTS ARE IN GREAT DEMAND IN EXPORT MARKETS. WE ARE WORKING WITH MANY COUNTRYS IN THE WORLD. WE ARE EXPORTING OUR PRODUCTS EUROPAN COUNTRIES THE MIDDLE EAST COUNTRYS AND AFRICAN COUNTRYS. OUR PRODUCTS HAVE TSE QUALITY CERTIFICATES QUALITY SIGN. PLEASE VISIT OUR WEBSITE AND SEE OUR PRODUCTS. IF YOU ARE INTERESTED IN OUR PRODUCTS PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT WITH US. YOU CAN BE SURE THAT WE WILL DO OUR BEST TO SERVE YOU.

  [Git »]

ÖZGÜLEÇ MAKİNA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

1988 den beri Teknik danışmanlık, teknik müşavirlik ve taahhüt hizmeti veren firmamız 1998 yılında şirketleşerek Özgüleç Makina San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. 'ni kurmuştur. Kuruluşundan sonra bir taraftan resmi ve özel kuruluşların makine yedek parçaları ihtiyaçları ile ilgili taahhütlerini yerine getirirken diğer taraftan teknik gelişmeleri yakından takip ederek makine imalatında büyük avantaj sağlayan burçlu sistemi ve hareket iletme organlarını araştırmıştır. İlk 1996 yılında Hollanda ya Burçlu V kasnak ve Poly-V kasnak ihracatıyla sektöre adım atan firmamız Şirketleştikten sonra İsviçre ve İspanya ya Triger dişliler ihraç ederek kalitesini Avrupa da tescil ettirmeyi başarmıştır. 2002 yılından sonra dövizin gerilemesi hammaddenin aşırı yükselmesi ihracat yapmamızı zorlaştırmıştı. Bu durum bize ürünlerimizin iç piyasaya tanıtma ihtiyacı duymamıza neden oldu. Fuarlar ve dergiler vasıtasıyla Yurt dışından ithal ettiğimiz burçlu sistemin burçlarını dünya standartlarında V kasnak, zincir dişli ve triger (zaman kayış) kasnaklarına uygulayarak Türkiye'ye tanıtılmasına katkıda bulunduk. İhracat yapamıyoruz ama ithalatı azaltmada büyük katkımız var. Artık kaliteye önem veren, gelişmeleri takip eden bütün kuruluşların bu sistemi öğrendiği kanısındayız. Çoğunlukla Motorlarda kullanılan ürünlerimiz derme çatma düzenlerle kayış gerdirildiği için ürünümüz kaliteli de olsa makine kalitesi düşük olmaktaydı. Bu bize Motor gergi raylarını üretmemize neden oldu. 2004 yılında yapılan Ar-Ge çalışmalarımız sonucu 2005 yılı sonunda çok iyi bir sonuçla piyasaya sunmuş bulunuyoruz. 2007 yılı Ar-Ge programımızda AB tarafından da desteklenen Motor gergi raylarının maliyetlerinin düşürülmesi projesi vardır. 10 aylık bir projedir. 2007 yılı 10. ayın sonunda en az %20 maliyet düşürmek suretiyle zaten uygun olan fiyatlarda da indirim yapılacaktır. Teknik eğitimci kadroya sahip olan firmamız daha detaylı öğrenmek isteyenlere teknik bilgi vermekten zevk almaktadır. Araştırmaya devam eden elemanlarımız kaplin sistemlerinin montaj ve demontajında büyük zorluklar çekildiğini fark ederek bunun üzerine yoğun çalışma yapmıştır. Burçlu sistemle kaplinlerin özellikle yıpranan lastiklerin saniyelerle ifade edilebilecek zamanda değiştirilmesini sağlayan sistemi geliştirmiştir. İmalattan sonra kaplinler ağır şartlarda test edilmiştir. Son yıllarda hızla kullanımı çoğalan servo motorların kullanımında ihtiyaç olan servo motor kaplinlerinin hızla ithalatının da artması dikkatimizi çekmiştir. Sektöründe öncü olmayı prensip edindiğimizden 2007 yılında Ar-Ge programımızda olan servo motor kaplinlerini 2008 yılında kullanıcılara sunabileceğimizi tahmin ediyoruz. Firmamızın 2007 yılı itibarıyla ürün çeşitimız 36 bine ulaşmıştır. Artık makine imalatında dairesel hareketleri bir yerden başka bir yere iletmek çok kolaylaşmıştır. Sistemimizi incelediğinizde fiyatlarında makine imalat maliyetini etkilemeyecek kadar ucuz olduğunu fark edeceksiniz.

Our company that provided technical counseling and consultancy, contracting service since 1988 became company in 1998 and established the Özgüleç Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd Sti (Ozgulec Machine Industry and Foreign Trading Co., Ltd). After its foundation, our company that took step in sector with the export of bush V-pulley and Poly-V pulleys then could be able to succeed to register its quality in Europe by exporting Trigger gears to Switzerland and Spain after being a company. With them and journal, it is contributed to the introduction of V-pulley, Poly-V Pulley and Trigger (time belt) belts in Turkey. Now, we think that all institutions learnt this system who attach importance to quality and follow all developments. Also as a result of our R&D works, we put into the market the motor slide bases at the end of 2005. Our staff who maintain their researches has developed practical couplings with bush system. As we made up to be leader in the sector a principle, we estimate that in 2008, we can offer servo motor couplings which are in out R&D program in 2007 to the users All product ranges of our company as at 2007 reached to 36 thousand. Now, it became very easy to forward circular movements from one place to another. When you examine our system, you will find that our prices are as cheap as that would not affect production cost of machine.

  [Git »]

ÖZGÜLEÇ MAKİNA SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

Şeker Fabrikası Makina Parçaları İmali, triger kasnak üretimi, redüktör imalatı

Sugar works machines and its spare parts production

Herstellung von Maschinenteile für Zuckerfabriken, Polivirahmen, Laufriemen   [Git »]

ÖZGÜVENÇLER OTOMOTİV DÖKÜM YEDEK PARÇA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Pik Döküm Ve Traktör Koltuğu İmali.

Cast iron casting and production of tractor seats

Herstellung von Ersatzteilen für Traktoren und Traktorsitze   [Git »]

ÖZHATUNSARAYLILAR GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Çay,Kahve,Baklıyat,Kuruyemış Paketleme Ve Et Ürünleri,Sucuk İmali.

Packing of tea, cofee, condiments, manufacture of meat and meat products

Verpackung von Tee, Kaffee und Gewürzen und Herstellung von Fleisch und Fleischprodukten   [Git »]

ÖZKA VANA BORU İNŞAAT LTD.ŞTİ.

Hakkımızda 2007 yılında 50m2’lik alanda başlayan çalışmamız 4yıl içerisinde 2500m2’lik alana genişleyerek çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız , pek çok sanayi ve alt yapı kuruluşuna yönelik, dünya standartlarında vana çeşitleri,borular ve yedek parça üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız sürekli kendini bilimsel teknik alanında ve teknolojik konularda yenileştirerek ve geliştirerek,en küçük detaylarına kadar müşterilerimizin katılımcı taleplerine cevap vermekte olup aktif bir şekilde kaliteyi sunmayı hedeflemiştir. Sorumluluğumuzun bilincinde olmanın verdiği öngörülerimizle başarmamız gereken pek çok projelere imza attık.Sorumluluğumuzdan kaçmadan yeni projelerimizi büyük bir azimle geliştirmeye devam etmekteyiz. Firmamız teknolojik gelişmelere ayak uydurarak kaliteyi üretmekle birlikte,zamanında teslim,yedek parça temini ve asgari stok seviyesini sizler için korumaktadır. Tüm imkanlarımızı kullanarak sizlere daha yakın olabilme amacıyla tanıtım fuarlarına katılmaktayız.Bu sayede ürünlerimizi sizlerin ve dünya pazarlarının kullanımına arz ediyoruz.Aynı zamanda aktif ihracat konusunda oldukça yoğun olarak çalışmalarımızı her geçen gün geliştirerek devam ettirmekteyiz. Ürünlerimiz,kullanıcılarımızın güvenle kullanabilmelerini sağlamak amacıyla gelişmiş laboratuarlarımızda ,dünya standartlarınca ürün bazında % 100 olarak testlerden geçmektedir. Vizyonumuz Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak ve karşılayarak onların fikirleri doğrultusunda, zamanında ürün ve hizmet sunmak birincil hedefimizdir. Misyonumuz Kalitemizin bir parçası olan ,müşterilerimiz,rakiplerimiz,çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle karşılıklı olumlu ilişki içinde olmak,memnuniyetlerini yüksek tutup sürekli iyileştirmeyi,teknolojik geliştirmeyi sağlamak ve sektöründe sürekliliği hedefleyen büyük bir firma olarak kalmak amacımızdır. Kalite Politikamız Hedeflerimize ulaşmak için sürekli gelişmek,gelişmeleri günü gününe takip etmek,yeniliklere açık olmak,yeni ürün kalite artırım sistemleri geliştirmek, değerli çalışanlarımızın beklentilerini anlamak,katılımlarını sağlayarak firmamızın kurumsallığını korumak kalite politikamızdır. GÜVEN VE KALİTE BİZİM İŞİMİZ…

About Us/Who we are? We started working at a small work area as 50m2 in 2007 and we have expanded our work area into 2500m2 within 4 years. Our company,manufactures and supplies world-class varieties of valves, pipes and fittings for different types industries and facilities. We always work to improve ourself in scientific researches and technical developments and we respond to the participant demands of our customer,actively suggested to provide the best quality,even paying attention to the smallest demands and details. With a great aware of our responsibility,we have signed under so many projects.We continue strong enough to new projects without sacrifacing any of required responsibility and quality. We are keeping pace with technological developments, along with producing high quality,delivery on time,supplying spare parts and maintaining minimum stock level for our customers. We participate local and international fairs to be with our customers closely and we use all of our possibilities to market our best quality products.In this way, we offer our products to our customers in local and international markets.At the same time,in each passing day we continue our studies to export our best quality products to all over the world. Our products are being tested as %100 at our laboratories which are in world standards to provide a certain confidence use for our customers. Vision Providing our products and services in time with understanding and meeting the needs and demands of our customers with paying attention to their ideas is our primary goal. Mission To be a permanent company with an aim to be a continuosly growing one at is sector with providing the technological developments,constantly improvement at pleasants of our customers competitors,workers and suppliers which are all the parts of our quality and to have positive mutual relationships with them. Quality Policy To achieve our goals continuous development,to follow developments in the day to day, be open to new ideas and new systems to improve product quality,to understand the expectations of valued employees, ensuring their participations,preserving institutionalization of our company is our quality policy. Confidence and quality is our business

  [Git »]

ÖZKAR Makaslı platform imalatı Konya

ÖZKAR;kendinden yürüyüşlü makaslı platform,tekerlekli makaslı platform,hidrolik makaslı platform,makaslı platform imalatı,satılık makaslı platform,Konya makaslı platfrom,konyada makaslı platform,makaslı lift,satılık makaslı platform,makaslı platfrom personel yükseltici,makaslı,paletli,eklemli platform,hidrolik platform,makaslı platform,sepetli vinç,insan platformu,personel yükseltici platform,sepetli araç,vinç tamiri,vinç,yenilenme bakım,onarım,vinç tamircisi,araç üstü platform,teleskopik platform,eklemli platform, vinç platform,sepetli platform vinç,insan kaldırma platformu,sepetli vinç,sepetli platform imalatı,sepetli vinçler,hurda polip,hurda vinci, Makaslı platform,makaslı platform fiyatı,makaslı platform tamiri,makaslı platformlar,makaslı yükseltici,

  [Git »]

ÖZKAVSAN KAUÇUK

  [Git »]

özkayalı

ıso 9001

  [Git »]

ÖZKAYHAN HİDROLİK SİLİNDİR MAKİNA SANAYİ LTD.ŞTİ.

Hidrolik Silindir Ve Hidrolik Sistemler İmali.

Hydraulic systems, hydraulic cylinder production

Herstellung von Hydrauliksystemen, Hydraulikzylindern   [Git »]

özkıvrak ısı san.tiç.ltd.şti

ısıtma sektöründe faliyet gösteriyoruz.brülör,imalatı d.gaz,mazot,fueloil ve özel gazyakma sistemleri imalatı yapmaktadır

  [Git »]

ÖZKOÇ İLAVE DİNGİL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"ÖZKOÇ 30 yıllık deneyimi ile dorse sektörünün ihtayaçlarına hizmet sunmakta ve gelişen teknolojinin takipçisi olup pazar odaklı çözümleriyle tecrübesini , yenilikçi ruhuyla birleştirmektedir. ÖZKOÇ Müşterilerinin artan ihtiyaclarına çözümler geliştirerek, zor şartlar altında çalışabilen, bakımı kolay, hafif ve kaliteli ürünleri ile sorunun değil çözümün bir parçası olma hedefindedir. ÖZKOÇ tasarımını tamamlamış olduğu yeni ürünlerini tescilli “TRAX” markası ile piyasaya sürmüştür. Markalaşma yatırımları ile beraber Konya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni tesisi ve teknoloji yatırımlarını tamamlayarak yeni markası ile üretimine devam etmektedir.Sektörde artan maliyetleri minimize ederek, güvenlik gereksinimlerini ve deneyimlerimizi teknolojik yeniliklerle birleştirdiğimiz TRAX marka ürünlerimizde; piyasada rahatlıkla temin edilebilecek yedek parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede Özkoç, “TRAX”markası ile yurtdışı satışlarınıda artırmayı hedeflemektedir. Özkoç ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemini uygulamakta ve TÜV SÜD onaylı fren test belgelerine yenilerini eklemektedir."

" With 30 years experience Ozkoc activates in trailer industry by following the technology, combining the solution and experience which are market focussed with its innovativeness. With the products that can work in hard conditions and easy to carry out maintenance ,Ozkoc aims to be the part of solution by generating solutions for its customers increasing needs . Ozkoc has issued its new designed products with its registered brand TRAX.In the direction of branding OZKOC has comleted the investment of premises and technology and proceeds manufacturing with its new brand TRAX in the new premises that located in industrial area. By minimizing the costs ,performing the safety needs we combined our experiment with techological innovation in our TRAX branded products. The spare parts which can be found easily in global market are used in TRAX brand products. Ozkoc performs ISO 9001:2008 qualit management system and adding the new Brake Cetificates that taken from TÜV SÜD."

Herstellung von verstärkten Achsen   [Git »]

ÖZKÖK EV EŞYALARI TİCARET SANAYİ PAZARLAMA LTD.ŞTİ.

1994 yılında aile firması olarak konyada kurulmuştur.İhraç ürünlerini hergeçen gün artıran rapsodi.Yunanistan,Almanya,İsviçre,Cezayir,Kıbrıs,Suriye,İran ,Azerbaycan,Kırgizistan,Türkmenistan gibi ülkelere ürün göndermektedir.

Furniture production

Herstellung von Möbel   [Git »]

ÖZKÜRKÇÜ DÖKÜM NAKLİYE MAKİNE OTOMOTİV DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Pik,Çelik Ve Sfero Döküm İmali.

Cast iron and steel moulding production

Pik, Sfero und Stahlguss   [Git »]

ÖZLER UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Un İmalatı.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |