KONYA FIRMALARI - LISTE 65

KOLAT MOTOSİKLET BİSİKLET MOT.ARAÇ.SAN. VE TİC.A.Ş.

MOTOSİKLET MONTAJ İMALATI

  [Git »]

KOLBEN MOTOR SUPAP GAYD VE OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Motor Supap Ve Gaydları İmali.

Production of engine valves and valve guides.

Herstellung von Motorventilen   [Git »]

KOMARK MAKİNE İÇ DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

Komark Makine İç-Dış Tic. Ltd. Şti. 2005 yılından beri gaz altı kaynak makine torçları ve yedek parçalarını çok geniş ürün yelpazesi içinde üretmektedir. Komark`ın temel misyonu "Müşterisine sürekli en iyi kaliteyi en son teknolojiyle en uygun fiyata sunmaktır.

  [Git »]

KOMBASSAN KAĞIT MATBAA GIDA VE TEKSTİL SAN.TİC.A.Ş.

Sürekli Form,Ofset Baskı Ve Kağıt İmali.

Continuous form, offset printing and paper production

Herstellung von Formularen, Offsetdruck und Papier   [Git »]

KOMDERİ DERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Deri Konfeksiyon,Ayakkabı İmali Ve Deri Tabaklaması..

Production of leather confection and shoe

Herstellung von Lederwaren und Schuhe   [Git »]

KOMGIDA KOMBASSAN GIDA İHTİYAÇ MADDELERİ VE PETROL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC.A.Ş.

Ülkemizdeki ve dünyadaki entegre projeler arasında, büyüklük açısından, en büyüğü olarak dikkat çeken Kombassan Gıda Şehri projesi, ülkemizin tahıl ambarı Konya ovasının bağrında, Anadolu insanının alın teri ve göz nuruyla yükselen haklı bir gurur abidesidir. Komgıda Karaman ilinin Kazımkarabekir ilçesi sınırları içerisinde, yaklaşık 1,5 milyon M2 açık alan ve 440.000 M2 kapalı alan, kojenerasyon sistemi ile kendi enerjisini üretecek 70 Megavat kurulu gücü olan ,proje bitiğinde 5000 personelin çalışacağı, yılda yaklaşık 100 milyon dolar ihracat hedefleyen , 24 Gıda fabrikasından oluşacak 500 Milyon dolarlık dev bir organizedir. Temelleri 10 şubat 1997 tarihinde atılan tesislerin , çok kısa bir zaman dilimi içerisinde, Un, Bakliyat, İrmik, Makarna fabrikaları üretime başlamıştır. Bölgemizde, ülkemizde ve yurtdışında yetiştirilen tarım ürünleri Gıda şehrinde işlenerek, değişik gıda ürünleri halinde, insan sağlığı ve damak zevki dikkate alınarak, dünyanın dört bir tarafına uygun şartlarda ulaştırılacaktır. Konusunda dünyanın en büyük projesi olacak olan tesislerde, hammaddenin tesislere girmesinden, ürünlerin tüketim noktasına ulaşıncaya kadar tüm aşamalar, en son teknoloji ile imal ve kontrol edilmektedir. Üreticinin getirdiği tahıllar, giriş kapısındaki robotlar tarafından numunesi alınmakta çok seri biçimde tahlil ve analizleri yapılarak, işlemeye uygun tahıllar kodlanarak uygun silolar önderilmektedir. Alınan bu madde ile ilgili tüm işlemler, ürünün, işlenip, tüketiciye sunulmasına kadar PLC sistemle takip edilmektedir.

The KOMBASSAN Food City Project is the largest integrated establisment of its kind in Turkey and the world ,located in Anatolia, the heart of Turkey’s granary,on the Konya Plain, and its establisment is the result of the combined effort of the Anatolian people. KOMBASSAN(KOMGIDA) Food City occupies approximately 1,5 million sq m open and 440.000 sq m covered area in Kazımkarabekir County of Karaman Province. It has cogeneration system which can produce its own energy on the 70 megawatt. İt is a huge enterprise, over 500 million $, consisting of 24 factories and aiming to employ 5000 people with 100 million $ / annual export capacity. The founded establisment has started manufacturing in 10 February 1997 as 5 factories of this establisment such as wheat, pulse, semolina, macaroni. The cultivated agricultural products in our region, country and abroad are processed in our Food City and these products are dispatched all over the world as ready food to consumption which is considered human health and taste. In this establisment, which will be the biggest food manufacturing project in the world on its sector, every stage of manufacturing is controlled from entering raw materials to consumer delivery with the last technology. From the brought cereals by agriculturalists are taken samples and analysed. And the appropriate products are coded for processing and sent to appropriate silo. According to this taken sample all the procedures are observed with PLC system from processing to consumer

Herstellung von Mehl, Grieß, Teigwaren, Hülsenfrüchtekalibration, Futter, Weizen, Keks, Schokolade,   [Git »]

KOMMERMER KOMBASSAN MERMER MADENCİLİK İŞLETMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Blok Mermer İmali.

our factory . Which has been located on 16.000sgm closed and 40.000sgm are intotal area .the machine park of of our factory

Marmorherstellung   [Git »]

KOMPEN PVC YAPI VE İNŞAAT MALZEMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Konya Afyon karayolu 45. Km. Ladik mevkiinde 1996 yılında üretimine başlayan Kompen; Kuruluşundan bu güne geçen 12 yıllık sürede büyük atılımlar gerçekleştirdi. PVC Kapı-Pencere sistemleri, Yalı Baskı (Vinil Siding), Panjur ve Isıcam sistemleri üretim, pazarlama ve uygulama alanlarında faaliyetlerini sürdüren Kompen; kuruluşundan bugüne kadar üretimini 2500 ton/yıldan 23.000 ton/yıla çıkararak sektörde iddialı bir konuma geldi. 2000-2001 yılında Türkiye'nin en büyük 500 Sanayi şirketi arasına girdi. Kuruluşunda Kaliteli üretimi ilke edinen Kompen AR-GE ve Kaliteye yatırımlarını sürdürüyor. Türkiye'nin sektörde en gelişmiş laboratuvarlarından birine sahip olan Kompen A.Ş. 150.000 m² alan üzerinde Almanya ve Avusturya'nın ileri teknolojisi ile kurulan tesislerinde üretimini sürdürmekte. Türkiye'nin PVC profil, Kapı pencere ve ısıcam üretimi yapan tek entegre tesisi olan Kompen; yurt içinde; Konya, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa’da Bölge Müdürlükleri ve temsilciliklere 380 bayi ağı ile; Kapı pencere pazarının yaklaşık %8'ini elinde tutuyor. Yurt dışında Uzak Doğudan Amerika'ya, Türki Cumhuriyetlerinden Arap Yarımadasına, Avrupa'dan Pasifik Okyanusuna kadar Dünyanın tüm bölgelerinde 400'e yakın üretici bayisi ile ihracatların sürdüren Kompen A.Ş., PVC kapı pencere sektöründe 2002 yılından bu yana İhracatta ilk sıralarda yer almaktadır.

" Kompen was established in Ladik Location and 45th km of Konya –Afyon roadway in 1996 that had big successes from establishment for 12 years. Kompen keeps on its activities in Pvc Door and Windows systems, Vinyl Siding, Shutter and Insulating Glass production , marketing, applicaiton and thanks to this, Kompen has been an assertive company with increasing its production capacity from 2500 Mt/year to 17.000 Mt/year since establishment.It took its place between the biggest 500 companies in 2000-2001.Kompen continues to make invesment to quality and Searching & Devolopment in accordance with its policy.Kompen goes on to produce with the German and Austrian machines which have highest technology and advanced laboratory in totally 150.000 m². Kompen is only one company in Turkey that is an integrated foundation can produce Pvc profile, door-window and insulating glass in one field.Kompen has %8 rate of Turkish market with its 300 agencies besides, Konya,İstanbul, Izmir, Ankara and Bursa Location offices.Kompen has been one of the biggest exporter companies in pvc sector with nearly 400 manufacturer agencies from Far east to America , from Turkish Republics to Arabian Gulf or from Europe to Pasific Ocean since 2002. "

Herstellung von Baumaterial aus PVC   [Git »]

KOMTES MÜHENDİSLİK TAAHHÜT PROJE

FİRMAMIZ İNŞAAT SEKTÖRÜNDE MÜHENDİSLİK VE TAAHHÜT HİZMETİ VERMEKTE OLUP İNŞAAT MEKANİK VE ELEKTRİK TESİSAT PROJE VE UYGULAMALARI İLE BİR ÇOK FİRMAYA ÇÖZÜM ORTAĞI OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

  [Git »]

KOMYAPI HAZIR BETON PREFABRİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN.VE TİC. A.Ş.

"1990 yılında KOMBASSAN HOLDİNG’in inşaat alanındaki faaliyetlerini yürütmek amacıyla KONYA’da kurulan KOMYAPI kısa zamanda bir çok büyük projeyi gerçekleştirmiştir. 1993 yılında KONYA hazır beton tesisi faaliyete geçmiştir.1997 yılında prefabrik yapı elemanları tesisini kurarak endüstriyel yapıların inşasında önemli bir yol oynamıştır… Endüstriyel yapılar,alışveriş merkezleri,otel toplu konut,turizm kompleksi,iş merkezi gibi üst yapı kanalizasyon içme suyu ,elektrik telefon hatları gibi alt yapı projelerini başarıyla tamamlayan KOMYAPI bitirdiği her işi referans listesine eklemekten gurur duymaktadır."

Established in 1990 in Konya to carry out the constructing and contracting activities of KOMBASSAN HOLDING, KOMYAPI has performed many large projects in a short time. KOMYAPI established the ready-mixed concrete facility in Konya in 1993 and has played a key role in the sector, founding prefabricated construction components. Having completed succesfully such superstructures as industrial buildings,shopping malls,hotels,mass housing sites,tourism complex,trade center, and infrastructures, such as sewage system,electric and telephone lines, KOMYAPI takes a pride with the addition of each projects to the reference list.

Fertigbeton und Betonprodukte   [Git »]

KOMYAPI HAZIRBETON PREFABRİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN.VE TİC.A.Ş.ANAYURT HAZIRBETON ŞUBESİ

1990 yılında KOMBASSAN HOLDİNG’in inşaat alanındaki faaliyetlerini yürütmek amacıyla KONYA’da kurulan KOMYAPI kısa zamanda bir çok büyük projeyi gerçekleştirmiştir. 1993 yılında KONYA hazır beton tesisi faaliyete geçmiştir.1997 yılında prefabrik yapı elemanları tesisini kurarak endüstriyel yapıların inşasında önemli bir yol oynamıştır… Endüstriyel yapılar,alışveriş merkezleri,otel toplu konut,turizm kompleksi,iş merkezi gibi üst yapı kanalizasyon içme suyu ,elektrik telefon hatları gibi alt yapı projelerini başarıyla tamamlayan KOMYAPI bitirdiği her işi referans listesine eklemekten gurur duymaktadır.

Ready mixed concrete production

Fertigbeton und Betonprodukte   [Git »]

KON-DEN Yapı Denetim

Firmamız Yapı Denetim Sistemi kapsamında faaliyet göstermektedir.

  [Git »]

KON-Fİ-MAK KONYA FORKLİFT VE İŞ MAKİNALARI

Firmamız ; 2000 yılında Konfimak Konya Forklift ve İş Makinaları olarak kurulmuş olup,güven ve kalite ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne istif makinaları ,forklift ,iş makinaları ,makina lastikleri ,kiralık makinalar üzerine faaliyet göstermekteyiz. Doğru insanlara, doğru hizmeti verme ilkesiyle çalıştık ve her yıl kadromuzu daha uzmanlaştırırken, müşteri portföyümüzü de genişlettik. Yaptığımız işten keyif alıyor ve aynı keyfi müşterimizin de almasını sağlıyoruz. İşimizi çok seviyor ve her bölümümüzde, işini seven, uzman kişilerle çalışıyoruz. Müşterimize karşı daima dürüst davranıyor ve işimizi en doğru ve en iyi nasıl yaparız diye düşünerek çalışıyoruz. İşimizin aşığı olmamız, kurumsal değil bireysel heyecanlar duymamız nedeniyle farklıyız ve farklı kalmaya devam edeceğiz...

  [Git »]

KON-KAR CAM ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ PLASTİK VE KOZMATİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız 1998 yılında Sami KÜÇÜKÇALIK ve rahmetli Mustafa KÜÇÜKÇALIK tarafından kurulmuş olup, kolonya şişe imalatı ile işe başlamıştır. 2004 yılında yeni bir yapılanma ile Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 açık alan ve 3.000 m2 kapalı alanda şiller, savurma, üfleme ve serbest cam imalatıyla hizmet vermektedir. Aydınlatma ve züccaciye sektöründe de iddialı bir konumdayız. Ayrıca ithal edilen cam küreciği çok yakında altyapısını hazırlamış olduğumuz tesislerimizde imal edilerek yerli sermayeyle seri üretimine geçilecektir.

Glass and plastic bottle production

Herstellung von Glas und Plastikflaschen   [Git »]

KONALTAŞ KONYA ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan ve 50.000 m2 açık, 8.500 m2 kapalı alana kurulu bulunan Konaltaş A.Ş., bünyesinde Ate Ambalaj ve Arıkol Aerosol’ü barındıran entegre bir tesistir. Konaltaş A.Ş. 1973 yılında kurulmuş ve 1999 yılında Kamer Holding bünyesine geçmiştir.mal ettiğimiz tüpler flexible (bükülebilir) alüminyum tüp olup kozmetik, gıda, ilaç, yapıştırıcı, silikon ve diş macunu sektörlerinde kullanılmaktadır.   Toplam kurulu kapasite 120 milyon adet/yıl’dır. Bugünkü kapasite ile yurt içindeki talebin %40’ını karşılar durumda olan şirketimiz; Doğu Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Türki Cumhuriyetlerine yaptığı ihracatlarla da dış pazardaki etkinliğini sürdürmektedir.   Makine parkında 5 adet 5 renkli baskı özelliğine sahip otomatik çalışan üretim hattı mevcuttur. ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan işletmemiz aynı zamanda mükemmel bir izlenebilirlik ile BS ve TS normlarında tüp üretirken ilgili standartların öngördüğü bütün testleri yapmakta ve sertifika ile müşterilere sunmaktadır.

Aluminum medicine and cosmetics tubes production

Herstellung von Aluminiumplättchen   [Git »]

konbaksan tarım ürünleri

NOHUT FASULYE MERCİMEK BAKLİYAT

  [Git »]

KONBETON BETON MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Hazır Beton Ve Beton Yapı Elemanları İmali.

Readymixed concrete and concrete products production

Fertigbeton und Betonprodukte   [Git »]

KONBUSAN BURÇ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Oto Yedek Parça (Burç) İmali.

Auto spare parts production

Fahrzeugersatzteile   [Git »]

KONÇELİK KONYA SFERO VE ÇELİK DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Pik,Çelik,Sfero,Sarı,Alüminyum Maddelerin Dökümü.

Cast iron, steel, sphero, aluminum casting production

Rohstahl, Aluminium und Sferoguß   [Git »]

KONDİŞSAN KONYA DİŞLİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Sekromenç Firenleri,Kauçuk Takozlar Ve Muh.Oto Yedek Parça İmali.

Truck eqipments with plastics and fiber

Fahrzeugersatzteile und Schränke   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |