KONYA FIRMALARI - LISTE 65

ÖRS MAKİNA VE TESİSAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1986 yılından bu yana ısıtma - klima - havalandırama sektöründe, mekanik tesisat montajı alanında , proje, mühendislik, müteahhitlik hizmetleri veren ÖRS MAKİNA 2004 yılından bu yana da aynı sektörde cihaz imalatı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Bu bağlamda, üretilen cihazlar BOMAKSAN markası ile piyasaya arz edilmektedir. BOMAKSAN, ÖRS MAKİNA ve TESİSAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ'nin tescilli markasıdır. Ürünlerin TSEK ve CE belgeleri alınmıştır. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi çalışmaları yapılarak sertifikası alınmıştır. BOMAKSAN markalı ürünler; hava temizleme makineleri, klima santralleri, hücreli aspiratörler, plazma lazer kesim masası, yağ buharı tutucu (oil mist) doğalgazlı sıcak hava üreteçleri, ısı geri kazanımlı havalandırma cihazları, siklon, fan, filtre, santrifüj aspiratör ve vantilatörler olarak sıralanabilir. Bu ürünler arasında, hava temizleme makineleri olarak adlandırılan TOZ TOPLAMA CİHAZLARI, çevre bilinci ve verimli çalışma ortamı oluşturma çabaları ile birlikte önem kazanmaya başlamıştır. Patlaçlı (jet-pulse) silkeleme yöntemli, kartuş veya panel filtreli olarak imal edilen cihazlar; çimento, boya, kömür, plazma lazer kesim tezgahları, seramik, maden, kimya, gıda, cam, kauçuk vb. sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verecek biçimdedir.

Heating, cooling and air-condition systems manufacturing

Herstellung von Heizung, Lüftung und Klimaanlagen   [Git »]

ÖZ ALTUNDAL tel örgü dikenli tel jiletli tel Konya

ÖZ ALTUNDAL;Konya tel örgü,örgü tel Konya,dikenli tel Konya,jiletli tel Konya,Tel örgü fiyatları,tel çit,tel çit fiyatları,galvanizli tel,bahçe çitleri,tel örgü çit şirketleri,dikenli tel fiyatları,panel tel,tel örgü fiyatı,örgü tel,tel çit,çit teli,jiletli tel,tel örgü çit,tel örgü fiyat listesi,dikenli tel,bahçe çiti,bahçe teli,kafes teli,pvc kaplı tel,bahçe çitleri,ucuz tel örgü,kafes tel örgü,tel çit,panel çit,çit teli,bahçe çiti, beton çit, tel örgü çitler, desenli beton duvar,desenli bahçe ve fabrika duvarı örülmesi,desenli vill duvarı,desenli taş duvar konya,desenli duvarlar,desenli beton duvarlar,konya beton duvarcı,desenli beton duvar örülmesi Konya

  [Git »]

ÖZ KAHRAMAN AYAKKABI ALTIN OTOMOTİV SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ayakkabı Tabanı İmali.

Production of sole of shoe

Herstellung von Schuhsohlen   [Git »]

ÖZ PLASTİK İNŞAAT MAKİNA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Plastik Hortum İmalatı.

Plastic hose production

Herstellung von Plastikrohren   [Git »]

ÖZ TELEFONCULAR SAÇ DEMİR ÜRÜNLERİ NAKLİYAT VE TARIM MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ÖZTELEFONCULAR Tarım Makinaları San. Ltd. Şti. 1985 yılında yeni gelişen teknolojik alt yapıyı kullanarak, tarım makinaları üretmek, özellikle de patates ekim söküm ve gübereleme makinaları alanında uzmanlaşmış bu doğrultuda kurulmuş bir firmadır. 1.000 m² kapalı alanda üretim yapan firmamız 2009 yılı itibari ile yeni tesis yatırımı için fizibilite çalışmalarına başlamıştır.

Sheet cutting and production of agricultural machines

Blechbearbeitung und Herstellung von Landmaschinen   [Git »]

ÖZAPALILAR TARIM MAKİNALARI OTOMOTİV METAL KALIP SAN.LTD.ŞTİ.

Tarım Alet Ve Makinaları ( Patoz,Ekinbiçme Makinası,Tırmık Ve Mibzer) İmali.

Agricultural instrument production

Landmaschinenbau   [Git »]

ÖZARPA AYAKKABICILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"Firmamızın temeli kunduracılık mesleğine 1943 yılında başlayan Kemal ÖZARPA tarafından 1954 yılında atılmıştır. 12 m2 lik küçük bir atölyede üretime başlayan firmamız yıllar içinde gelişimini sürdürerek 1967–1975 yılları arasında üretimle birlikte perakende mağazacılıkta da faaliyet göstermiştir. Firmamız 1992 yılına kadar el tezgâhlarıyla üretimini sürdürmüş ve bu tarihten sonra dünya standartlarında modern makine parkuruyla üretimine devam etmiştir. 1996 yılında şirketleşmiş ve halen 1000 m2 alanda üretimine devam etmektedir. Yarım asrı aşan tecrübeyle erkek, bayan, çocuk ayakkabı, bot ve sandaletleri üretimi yapan firmamız, kalite odaklı üretim anlayışıyla özgün tasarımlarını, kaliteli malzeme ve titiz işçiliğiyle bütünleştirerek ekonomik fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır."

"Our firm is founded in 1954 by Kemal ÖZARPA which is started to work in shoe industry in 1943. Our company gets bigger with increasing closed area and number of products day by day. We have the latest technology and we use high quality raw materials during the production process in order to get the best quality results. Our products checked by experienced and professional personnel. Our production is mostly based on high quality shoes, boots and sandals for ladies, men and children."

Herstellung von Lederschuhen   [Git »]

ÖZAY METAL alüminyum cephe giydirme Konya

ÖZAY METAL;alüminyum korkuluk,alüminyum merdiven balkon korkuluğu,alüminyum doğrama,alüminyum cephe giydirme,alüminyum korkuluk fiyatı,alüminyum korkuluk fiyatları,alüminyum korkuluk fiyatı,fiyatları,alüminyum pencere korkuluğu,konya korkuluk,konyada korkuluk,konya alüminyum korkuluk,konya merdiven korkuluğu,konya balkon korkuluğu,konya alüminyum korkuluk firmaları,alüminyum korkuluk konya,küpeşte alüminyum konya,konyada alüminyum korkuluk,alüminyum merdiven,

  [Git »]

ÖZBAĞCI KUNDURA DERİ SANAYİİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Deri Ayakkabı İmali.

Leather shoe production

Lederschuhherstellung   [Git »]

ÖZBAŞAK DEĞİRMEN MAKİNALARI İMALATI İÇ DIŞ TİC.VE NAKLİYE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Değirmen Makinaları İmali.

Milling machines production

Herstellung von Mühlenmaschinen   [Git »]

ÖZBAŞAK YEM SAN TİC LTD ŞTİ

YEM SANAYİ

bait. draw. decoy. fodder. food. forage

Köder   [Git »]

ÖZBAŞAK;metal Klasör dosya dolabı Konya

ÖZBAŞAK;Metal soyunma dolabı,metal posta dolabı,temizlik dolabı,metal temizlik dolabı,arşiv dolabı,metal arşiv dolabı, metal arşiv dolapları,temizlik dolapları,temizlik dolabı fiyatı,temizlik dolabı fiyatları,metal arşiv dolabı fiyatı,metal eşya dolabı,metal eşya dolapları,metal harita dolabı,metal öğretmen dolabı,metal klasör dolabı,metal çalışma tezgahı,metal malzeme dolabı,karteks dolabı,metal karteks dolabı,dosya dolabı,metal dosya dolabı,okul dolabı,metal okul dolabı,karteks dolapları,takım dolabı,metal takım dolabı,metal takım dolapları,metal ranza,metal çiftli ranza,posta dolabı,

  [Git »]

ÖZBEYLER PETROL ÜRÜNLERİ OTOM.TİC.VE SAN.A.Ş.

Lpg Otomobil Yakıt Tankı İmalatı.

Lpg tanks production

Herstellung von LPG Tanks   [Git »]

ÖZBİRLİK MAKİNA İMALAT PAZ. TİC. LTD. ŞTİ

1994 yılında ilk temelleri atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada her türlü metal kesme ve zımbalama makasları üretimi ile bunun yanında giyotin makasları, caka makinaları ve rediktörlü giyotin makasları'nın da pazarlama faaliyetlerini yürüten ÖZBİRLİK, hızlı bir gelişme trendiyle sektöründe son derece köklü ve kurumsal bir gelişim süreci içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

  [Git »]

ÖZCEYLANLAR HİDROLİK MAKİNE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

Özceylanlar A.Ş 1974 yılında ticari faaliyetine otomotiv sektörüne yönelik yedek parça üretimi yapmak üzere başlamıştır. Firmamız 1985 yılında imalatını, hidrolik sektörüne yönelik ürünler üzerine yoğunlaştırmıştır. Bugün itibariyle Kostim Sanayi Bölgesinde 6.000 m² kapalı 1000 m² açık alana sahip son teknoloji makine parkı ile donatılmış modern tesislerinde; • Hidrolik silindirler, • Teleskopik silindirler, • Pistonlu pompalar, • Dişli pompalar, • Hidrolik Valfler, • Hidrolik Devre Elemanları, Üretimlerini gerçekleştirmektedir. Özceylanlar A.Ş , yılda 20.000 adet hidrolik silindir, 25.000 adet hidrolik pompa ve 20.000 adet hidrolik devre elemanları üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız üretiminin %80’ini Ortadoğu Bölgesi ve AB ülkeleri başta olmak üzere, yaklaşık yirmi farklı ülkeye ihraç etmektedir. Fonksiyonel tüm işlemeler, sert krom kaplama, montaj ve test operasyonlarının tamamı Özceylanlar A.Ş tesislerinde gerçekleşmekte olup; döküm, dövme, ısıl işlem, sızdırmazlık ve bağlantı malzemeleri gibi diğer parçalar ISO/TSE 16949 prosedürlerine uygun üretim yapan yan sanayi firmalarından tedarik edilmektedir. Müşteri isteklerine teknik çözümler geliştirmeyi kendisine görev edinen firmamız bu doğrultuda Ar&Ge çalışmalarına önem vererek Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK)’ın desteğini almaktadır. Bu konuyla ilgili üniversiteler ile işbirliği içerisinde çalışmalarımız devam etmektedir. Üretimini gerçekleştirdiği tüm ürünlerin fiziksel ve kimyasal özelliklerini kaybetmeden uzun süre çalışabilmesi için gerekli tüm test ve deneyler kendi bünyemizde yer alan laboratuarımızda uzman teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır. TS 11552 Kalite Uygunluk ve CE Belgelerine sahip olan firmamız; ISO 9001:2008 ve RINA ISO 3834-2:2006 Kalite Yönetim Sistemleri ile çalışmaktadır.

Özceylanlar A.Ş began its commercial activities in 1974 to manufacture spare parts intended for automotive industry. Since 1985 our company has focused on hydraulics industry-related products. Today, In its modern facilities equipped with the state of latest technology machine park located in Kostim Industrial Zone within 6000 m² covered 1000 m² opened area it manufactures following parts: • Hydraulic Cylinders • Telescopic cylinders • Piston pumps, • Gear pumps, • Hydraulic valves, • Hydraulic spare parts, Özceylanlar A.Ş. has the annual manufacturing capacity to produce 20.000 hydraulic cylinders, 25.000 hydraulic pumps and 20.000 hydraulic spare parts. Our Company exporting 80% of its production mainly Middle East and Eu countries as well as 20 countries. All functional finishes, hard chrome plating, assembly and test operations are completely carried out in Özceylanlar A.Ş. facilities and other parts and processes such as casting, forging, heat process, sealing and fittings are supplied from sub-industry firms whichs are producing in accordance with ISO/TSE 16949 procedures. Our company commiting to develop custom solutions toward customers needs also being supported by Turkish Scientific and Technical Researches Institution (TÜBİTAK) as it pays attention to R&D studies. Concering this issue , Our labours are sustained in cooperation with the relevant universities. All tests and experiments are carried out by our specialized technical team in our laboratory in our bootstrap required to ensure all items produced by our Company to precisely run without losing their physical and chemical specifications. Our company having TS11552 Quality Conformity and CE Certificates, working in line with ISO 9001:2008 and RINA ISO 3834-2:2006 Quality Management Systems.

Özceylanlar AG hat den kommerziellen Betrieb im Jahr 1974 mit Ersatzteilproduktion für die Automobilindustrie begonnen. Im Jahr 1985 hat unser Unternehmen seine Fertigung auf Produkte für Hydraulikindustrie konzentriert. Heute produzieren wir in der KOSTIM Industriezone auf einer Fläche von 7000 m2 (6000 m2 geschlossen) in einer mit den modernsten Maschinen ausgestatteter Anlage folgende Produkte: • Hydraulikzylinder • Teleskopzylinder • Kolbenpumpen • Zahnradpumpen • Hydraulische Ventile • Hydraulik-Komponenten Özceylanlar AG hat eine Kapazität im Jahr 20.000 Hydraulikzylinder, 25.000 Hydraulikpumpen und 20.000 Hydraulikkomponente zu produzieren. Unsere Produkte werden in 20 verschiedene Länder exportiert, ganz besonders in die EU und in den Nahen Osten. Alle wichtigen Bearbeitungen, sowie Hartverchmorung, Montage und Tests werden in der Anlage von Özceylanlar AG durchgeführt. Alle anderen Prozesse und Materialien werden von den Subunternehmen übernommen, die im Einklang mit dem Verfahren ISO/TSE 16949 stehen. Die Mission unseres Unternehmens ist die Entwicklung von Lösungen auf unsere Kundenanforderungen. In dieser Hinsicht, investieren wir kontinuierlich auf Forschung und Entwicklung und werden dabei von TÜBİTAK (Wissenschaftliche und Technische Forschungsrat der Türkei) unterstützt. In Zusammenarbeit mit den Universitäten geht unsere Arbeit weiter. Unsere Zertifikate sind TS 11552 und CE. Wir arbeiten nach den Normen ISO 9001:2008 und RINA 3834-2:2006.   [Git »]

ÖZÇEVİK DORSE KARASÖR AĞAÇ ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Dorse Ve Damper İmali.

Trailer and dumper production

Anhaenger und Kipperherstellung   [Git »]

ÖZÇİĞDEM KURUYEMİŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

1955 yılında tezgahlarda incir satarak başladığımız ticari faaliyetlerimize, bugün, 40’dan fazla ürün çeşidinin üretim ve satışı ile devam ediyoruz. 1975 yılına kadar Aziziye Camii civarında perakende kuruyemiş ve mandıra ürünleri satışı ile devam eden ticari hayatımız, 1975 yılında Toptancılar çarşısında Kuruyemiş üretimi ve toptan satışıyla yeni bir boyut kazandı. Burada ilk yıllar Ayçekirdek ve Leblebi üretimi yapıldı ve yıllar ilerledikçe diğer kuruyemiş çeşitlerinin üretimine geçildi. Bugün gelinen noktada; 4200 m²’si kapalı, 9000 m²’lik fabrikamızda, günümüzün en teknolojik eleme, kavurma ve paketleme sistemleriyle 40’ın üzerinde ürün ve 200’ün üzerinde çeşidimizle, günlük 20 ton üretim kapasitemizle faaliyetlerimize devam ediyoruz. 35 yıllık bir tecrübenin teknolojiyle bütünleştiği firmamızda değişmez temel değerlerimiz hijyen ve kalitedir.Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla, kaliteden taviz vermeden, sürekli gıda mühendisi kontrolünde en sağlıklı ürünleri üretme çabası içindeyiz. Hammadde girişinde, üzerimize aldığımız sorumluluğun ağırlığını hissederek, bütün personelimizi bu bilinçle eğitiriz, aynı sorumluluk anlayışıyla üretir ve müşterilerimize ulaştırırız. Bizi en çok memnun eden şey, insanların bizim ürünlerimizi tattığında yüzlerinde oluşan gülümseme. Ciddi bir pazarlama ve dağıtım ağına sahip olan kuruluşumuzda tüm ekibimizin amacı; Yüce yaratanımızın insanlar mutlu olsunlar diye yarattığı bu lezzetli ürünleri sizlerle buluşturmak. Sizleri mutlu etmek en büyük hedefimiz.

In 1955 we started business by selling our benches, figs, today, more than 40 kinds of products with the production and sales are continuing. Until 1975 of around Aziziye Mosque with retail sales of nuts and dairy products, our ongoing commercial life in 1975 for wholesalers and wholesale produce market in the Nuts was a new dimension. Here was the first years and years Ayçekirdek and Chickpea production progresses has been switched to the production of other kinds of nuts. Today at the point reached; 4200 m² covered, 9000 m² in our factory today's most technologically elimination, roasting and packaging of over 40 systems and over 200 varieties of our products, our daily production capacity of 20 tons of our activities are continuing. 35 years of experience with technology integrated in our company do not change our fundamental values kalitedir.Müşteri hygiene and keep the satisfaction with the understanding, without compromising quality, continuous food for the control engineer to produce the healthiest products are in pursuit. Raw material at the entrance, feeling the weight of responsibility on us as we receive, we will train all our staff with this awareness, the same responsibilities with the understanding and reaching our customers we will produce. We are very happy with most things, when people taste our products in their faces which smile. Which has a serious marketing and distribution network in our organization all of our team goal; Almighty created people be happy for them created these delicious products to meet with you. Our biggest goal to please you.

Verpackung von Nüssen   [Git »]

ÖZDE ŞEFLEK NAKLİYAT TİC.LTD.ŞTİ.

  [Git »]

ÖZDEMİRLER ÇELİK DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Şirketimiz 1970 yıllarda bir aile şirketi olarak kurulmuştur .Ekonomizin yakalamış oldugu büyük ivme ile firmamızda ilerlemiştir ve adını Özdemirler Çelik A.Ş olarak tescil ettirmiştir.İzledigi modern teknolojik gelişmelerle ,araştırmalarla endüstriyel ilerlemeyi desteklenmektedir.

Cast iron, steel casting production

Rohstahl- und Sferoguß   [Git »]

ÖZDEMSAN DEĞİRMEN MAKİNALARI İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Değirmen Makinaları,Helezon Ve Konveyör İmali.

Milling instrument production

Mühlenmaschinen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |