KONYA FIRMALARI - LISTE 64

kepirçelikkapı

2001 Yılında çelik kapı üretimine başlayan KEPİR ÇELİK KAPI kalite, estetik ve güveni bir bütün olarak düşünüp, profesyonel ekibiyle bu yolda faaliyetlerine devam etmektedir. Üretiminde kullandığı malzemeleri özenle seçen KEPİR ÇELİK KAPI kasa ve kanat yapımında 1.5mm'lik çelik alaşımlı "DKP" sac kullanmaktadır. Ahşap bölümlerde kullanılan 10'likmm MDF'ler de ise birbirinden değişik model ve tasarımlarıyla estetik ve güzelliği yansıtır. Talep ve beklentilerin sürekli değiştiği günümüzde, KEPİR ÇELİK KAPI sizlerin talep ve beklentilerini en üst kalite seviyesinde karşılamayı amaç edinmiştir. Bu amaçla güvenli, "TSE" belgeli 2 yılgarantili uygun malzemelerle, estetik görünümlü, bütçenize uygun, zengin renk ve modellerdeki çelik kapıları siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

ölçüye göre imalat yapılmaktadır

çelikkapı yangın çıkış kapıları metal kapı.   [Git »]

KESENLER KOZMETİK PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Kozmetik Ürünleri (Şampuan, Krem, Jöle Vb.) İmali

Production of cosmetic products.

Herstellung von Kosmetikprodukten   [Git »]

KESKES PLASTİK TEKSTİL MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Upvc Monoblok Panjur Sistemleri İmali.

Plastic clothe hanger

Herstellung von Kleiderbügel aus Plastik   [Git »]

KEVSER ŞEKERLEME GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ OTOMOTİV TEKSTİL İTH.İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

KEVSER ŞEKERLEME 1980 yılında HÜSEYİN ÇEÇEN tarafından 150 mk²’lik küçük bir işyerinde lokum ve cezerye üretimi ile faaliyetine başlamıştır Kendisinin tecrübe ve azmiyle 1980 yılından itibaren piyasadaki yerini almaya başlamıştır. Zaman zaman kapasite artırımına giden HÜSEYİN ÇEÇEN 150 m²’lik işyerini 300 m² işyerine çevirmiştir. Kalitesiyle kendisine piyasada iyi bir yer edinen KEVSER ŞEKERLEME gelen yüksek talepler doğrultusunda kapasitesini iki katına çıkartarak müşteri taleplerine cevap vermiştir. HÜSEYİN ÇEÇEN üretimde öncelikle hijyene, kaliyete, deyimli kadrosuna ve müşteri memnuniyetine çok önem vermiştir. 1997 yılında KEVSER ŞEKERLEME LDT. ŞTİ. adı altında bir şirket kurularak daha profesyonel ve şirketleşme yönüne gidilerek şirketin başına gelen ÖMER ÇEÇEN ikinci kuşak hizmet bayrağını devralmıştır. Şirket politikası hijyen, kalite ve deneyimli kadrosu na daha da özen göstererek globalleşen dünya şartlarına uyum sağlayarak üretimde ve üretim sahasında büyümeyi hedeflemiştir. 300 m²’lik imalathaneyi 1200 m²’ye çıkartarak ürün portfeyini lokum ve cezerye ye ilaveten akide şekeri ve Mevlana şekeriyle çoğaltmıştır. Üretim yapmak için üretim yapılmadığını çok iyi bilen ÖMER ÇEÇEN markalaşan dünyada markanın önemimi çok iyi bildiğinden KEVSER markasını da dünyaya tanıttırmak için uğraş vermektedir. Bunun içinde Pazar payının yükseltmek için bayilik ağlarını oluşturarak her kesime ulaşılmasını sağlamaktadır. Piyasadan gelen olumlu ve takdir edici sözlerin verdiği haklı gururla EN İYİSİNİ yapmak için uğraş veren ÖMER ÇEÇEN pazardaki laik olduğu yeri almak için teknolojiden faydalanmaktadır.

KEVSER SEKERLEME has started to manufacturing with producing of cezerye 25 years ago in a 150 sqm place. Our company knew to make new investsments for new product types in time and KEVSER SEKERLEME LTD. STI. has been established in 1997 year. Our company principle is always to make quality for our customers while growing up. So, we have increased our production plant area to 1200 sqm in 1997 with company establishment. KEVSER SEKERLEME LTD. STI. supplies quality Turkish delights, candies, confectionery items for either Turkey market or international markets. Let's taste the quality with KEVSER SEKERLEME LTD. STI.

  [Git »]

KILINÇ MAKİNA TARIM NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

KILIÇ MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 1980 yılında Ahmet ve Kerim kardeşlerin tornacı olarak kurduğu ve o günlerde ülkemizde açığı olan tarım makineleri yedek parça üretimi ile işe başlamıştır. 1997 yılından itibaren Mehmet Ali KILINÇ'ın yönetiminde aktif bir yönetim ve pazarlama stratejisi uygulayarak ve kaliteyi ön planda tutarak üretimine hız katmıştır. Firmamız günün gereksinimlerine göre kendisini ve ürünlerini her geçen gün daha da geliştirerek alanında tecrübeli ve bol çeşit üretir bir firma haline gelmiştir. Firmamız bugün 1600 m² kapalı 400 m² açık alana sahip fabrikasında başta Traktör römorkları olmak ve römork parçaları olmak üzere bir çok tarım aletleri yedek parçası üretmektedir. 200 m² kapalı alanı olan showroom ve satış ofisinden ise Türkiye çapındaki bayilerine ve yurtdışına satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Referanslarımız gururumuzdur. Firmamız dün olduğu gibi yarın da üretici ve çiftçilerin yanında ve yakınında iyiye ve kaliteye doğru yolculuğuna güvenle devam edecektir.

Kılınç Makine Industry Trade Limited Company was established in the year 1980 by the brothers Ahmet and Kerim as a lathe machine shop. There was a great need of the spare parts production for the agricultural machinery in those days. So, the company started to produce those spare parts. Since 1997 the company manufactured faster than before in the management of Mehmet Ali Kılıç and applied an active management and marketing strategy and aiming the best quality. According to the needs, our company developed itself and the productions and became an experienced qualified spare parts producer in the field of manufacturing many kinds of agricultural machinery. Today, our company has got a 1600 m2 covered place and 400 m2 open space. We mainly produce trailers for the tracks and trailer spare parts and some other pieces and tools for agriculture. We have a 200 m2 covered showroom and sale office from where we sell our native customers and to the customers abroad. Our references are our pride and honours. We declare that our company will beside the producer formers, we will be with them forwarding to the goodness and quality and trust.

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

KIRMIZIOĞLU GIDA SANAYİ LTD.ŞTİ.

1964 yılında bakliyat alım satımı, 1980 yılında kimyon alım satımı ile sektöre adımını atan KIRMIZIOĞLU GIDA 1993 yılında şirketleşerek, KIRMIZIOĞLU GIDA SAN. LTD. ŞTİ. Adını almıştır. Şirketleşmenin ardından yaptığı teknolojik yatırımlarla kimyon unu ve çemen unu imalatına geçmiştir. Gelişen teknoloji ve dünya standartlarına uygunluk sağlama amacıyla, firmamız Tarım ve Köyişleri Bakanlığından üretim izni alarak daha hijyenik ürünler üretme hedefine yönelmiştir. Sektörde Türkiye'nin sayılı sucuk, salam, sosis, pastırma imalatçıları ile gıda sanayine hizmet eden firmamız, baharatçılar, paketçiler, kasaplar ve yağcılara da aynı şekilde hizmet vermektedir. 3. Organize Bölge Müdürlüğü'nden temin edilen 10.000 m² arsa üzerinde fabrika binasının yapımına devam eden firmamız eleme ve kalibrasyon sistemlerini kurarak fabrikanın teknik kapasitesini güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Kaliteye önem veren KIRMIZIOĞLU GIDA ISO-9200 Kalite Belgesine müracaat ederek ihracatında da başarıyı hedeflemektedir. Firmamızın hedefi; ‘Her zaman daha iyiyi üretmek,daha kaliteliyi tüketiciye ulaştırmaktır. Ayrıca en önemli vizyonumuz Türk imajını dünyaya tanıtmaktır'.

Spice production

Gewürzprodukte   [Git »]

KISMET OTOMOTIV VE DIŞ TİC.

Bakır pul, aluminyum pul, çelik pul, layner pul, raynel pul, ayar şimi, mazot pompa yedek parçaları, viton o-ring imalatı ve her türlü pres işleri

copper washer, aluminum washer, shim washer, valve shim, stainless steel washer, metal stamping parts, fuel pump spare parts manufacturer and precision works

  [Git »]

KISMET TARIM;gübre serpme makinası,ilaçlama makinesi Konya

KISMET TARIM;çift ve tek diskli gübre serpme makinası,tek ve çift diskli gübre serpme makinesi,tek diskli gübre serpme makinaları,çift diskli gübre serpme makinesi,çift diskli gübre serpme makinaları,gübre serpme makinası fiyatı,gübre serpme fiyatı,gübre serpme makinası imalatı,gübre serpme makinası (Fırfır),gübre serpme makinası imalatcı firmaları,ilaçlama makinası,ilaçlama makinesi,ilaçlama makinaları,ilaçlamamakinası,ilaçlamamakinesi, ilaçlama makinaları,ilaçlama makinası fiyatı,ilaçlama makinası fiyatları,ilaçlama makinesi, fiyatı,ilaçlama makinası fiyatları,holder,holder imalatı,holder fiyatları,bahçe holderi,tarla holderi,pılverizatör,bahçe pulverizatör,tarla pulvarizatör,ilaçlama makinası imalatcı firmaları,tarımsal ilaçlama makinası,Süne Mücadele makinası,Masuralı Pompa,Membranlı Pompa,gübre dağıtma makinası,Kollu İlaçlama makinası,tarla ilaçlama makinası,toptan ilaçlama makinesı,pulverizatör fiyatları,pulverizatör parçaları,pulverizatör, yedek parçası,ilaçlama makinesı yedek parçası,ilaçlama makinesı fiyatı,zirai ilaçlama makinası,

  [Git »]

KIYANUS DAY TÜK MALL İNŞ GIDA SAN TİC LTD ŞTİ

Beyaz Eşya ve Elektronik sektörünü fiziki ve web ortamında hem toptan hem de perakende satışını yapan bir firmayız

  [Git »]

kiraz çiçekçilik ltd.şti.

Kiraz çiçekçilik 1983 yılında kurulmuş olup halen aynı adres te hizmet etmektedir.

  [Git »]

KLASİK BORU SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Ferforje Malzeme Üretimi,Dekoratif Boru Ve Dekoratif Sac İmalatı.

Production of materials for wrought iron

Herstellung von Dekorrohren und Düngermaschinen   [Git »]

KOBİ ENERJİ ANKO EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

KOBİ ENERJİ GROUP LOJİSTİK ve GÜMRÜKLEME HİZMETLERİ AN-KO EĞİTİM ve DANIŞMANLIK E İMZA ( E- GÜVEN Markası ) TÜRKİYE KURUMSAL ÇOZÜM ORTAĞI KOBİ ENERJİ HABER GAZETESİ (Haftalık Ekonomi Gazetesi) Değerli Paydaşlarımız, Tam adı An-Ko Eğitim ve Danışmanlık Basın Yayın İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. olan KOBİ Enerji, ilk olarak Konya ili ve çevresindeki küçük ve orta ölçekli işletmelere hizmet vermek amacıyla 2007 yılında kuruldu. Zamanla hizmet ağını daha da genişleten KOBİ Enerji, aynı isimde bir de Gazete çıkartarak Anadolu’da faaliyet gösteren KOBİ’lerin seslerinin duyulmasını sağlıyor. Uzman Eğitmen ve Danışman kadrosuna sahip bulunan firmamız, Dış Ticaret, Gümrük Müşavirliği, Lojistik, Destek/Hibe/Krediler, Sistem ve Ürün Belgelendirme, Fikri ve Sinai Mülkiyet Hakları, Bankacılık ve Finans, Sigorta, Hukuk Müşavirliği / Mevzuat, Çevre, İş ve İnsan Kaynakları, Yönetim Danışmanlığı, Eğitim, Basın Medya ve Halkla İlişkiler, Web/Grafik Tasarım, Yazılım, Uluslararası KOBİ Enerji Portalı ve E-Imza konularında hizmet veriyor. KOBİ ENERJİ GROUP Hakkımızda, Yurt içi ve Uluslararası tüm lojistik ve gümrükleme hizmetlerindeki işlemlerinizde, Size hak etiğiniz hizmeti vermekteyiz. Daima; en uygun fiyata ve en üstün hizmeti sağlamayı garanti eden seçkin bir paydaşınız olarak, kurumsal çözüm ortağınız olarak,Sizlerle her zaman ve her türlü yapıcı işbirliğine hazırız. Misyonumuz, Lojistik sektöründe; konusunda deneyimli uzman kadromuzla,Siz değerli paydaşlarımıza, sürekli karlılık sağlamak ve hak ettiğiniz değeri, en iyi hizmeti vermektir. Vizyonumuz, Lojistik sektöründe; kurumsal yapıda, dünya markası bir hizmet sağlayıcı olmaktır. Sloganımız, Enerji Noktasında Buluştular! Lütfen kendinize fırsat tanıyınız ve bizimle iletişime geçiniz! Saygılarımızla, Ali OKUR İş Geliştirme Müdürü KOBİ ENERJİ GROUP Web Site: http://www.kobienerjiimza.com Web Site:http://www.kobienerji.com.tr

KOBI ENERJI GROUP Logistics Customs Clearance -Training and Consulting Enterprise Solutions Partner E Signature E-GUVEN of Turkey Our valued shareholders, The full name of An-Ko Training and Consultancy Domestic and Foreign Trade Ltd. Press Release. Sti. The Small Business Energy, first as a province of Konya and the surrounding small-and medium-sized enterprises was established in 2007 to serve the purpose. SME Energy expands its service network even further in time, the newspaper of the same name by removing a voice to be heard in Anatolia provides SMEs. Expert Trainer and Consultant positions with the company, Foreign Trade, Customs Brokerage, Logistics, Support / Grants / Loans, Systems and Product Certification, Intellectual Property Rights, Banking and Finance, Insurance, Legal Department / Legislation, Environment, Labor and Human Resources, Management Consulting, Education, News Media and Public Relations, Web / Graphic Design, Software, International Small Business Energy serves about Portal and E-signatures. About Us, Domestic and International transactions for all the logistics and customs clearance services, ethics, service, giving you deserve. Always the most reasonable price and guarantee to provide the best possible service in an elite stakeholder, corporate partner, you are ready to cooperate with you at any time and any constructive. Our mission Logistics sector, experienced professional staff, our valued stakeholders, to ensure continuous profitability and the value you deserve, to give the best service. Our vision Logistics sector, institutional structure, the global brand is a service provider. Our Slogan is, " Met at the point of energy! " Please Allow yourself the opportunity and please contact us! Sincerely, Ali OKUR Business Development Manager E - Signature / E-SECURE / E-TRUST Web Site http://www.kobinerjiimza.com LOGISTIC Web Site http://www.kobienerji.com.tr

KOBI ENERJI GROUP Training und Beratung, Logistik, Zollabfertigung Enterprise Solutions Partner E Signature E-GÜVEN TURKEI Verehrte Aktionäre, Der vollständige Name des An-Ko Schulung und Beratung der Inlands-und Außenhandel Co., Ltd. Pressemitteilung. Sti. Die Small Business Energy, zunächst als Provinz Konya und die umliegenden kleinen und mittleren Unternehmen wurde 2007 gegründet mit dem Zweck zu dienen. KMU-Energy erweitert sein Service-Netz noch weiter in der Zeit, die Zeitung mit dem gleichen Namen, indem eine Stimme in Anatolien bietet KMU gehört werden. Experten-Trainer und Berater Positionen mit dem Unternehmen, Außenhandel, Zollabfertigung, Logistik Support / Stipendien / Darlehen, Systeme und Product Certification, Rechte an geistigem Eigentum, Bankwesen und Finanzen, Versicherungen, Recht / Gesetzgebung, Umwelt, Arbeit und Human Resources Management Consulting, Bildung, Medien und Public Relations, Web / Grafik-Design, Software, International Small Business Energie dient zum Portal und E-Signaturen. Über uns, Nationalen und internationalen Transaktionen für die gesamte Logistik und Zollabfertigung, Ethik, Service, mit dem Sie verdienen. Immer die günstigsten Preise und garantieren den bestmöglichen Service in einer Elite-Stakeholder stellen, Corporate Partner, sind Sie bereit, mit Ihnen zu jeder Zeit und jede konstruktive Zusammenarbeit. Unsere Mission Logistiksektor, erfahrenen und professionellen Mitarbeitern, unseren geschätzten Interessengruppen, um eine kontinuierliche Profitabilität und den Wert, den Sie verdienen, stellen Sie sicher, den besten Service zu geben. Unsere Vision Logistik-Sektor, der institutionellen Struktur, ist die globale Marke einen Dienstleister. Unser Motto lautet: "Met an der Energie!" Bitte Lassen Sie die Gelegenheit und kontaktieren Sie uns! Mit freundlichen Grüßen, Ali Okur Business Development Manager E - Signature / E-SECURE / E-Trust Web-Site http://www.kobinerjiimza.com LOGISTIC Web-Site http://www.kobienerji.com.tr   [Git »]

KOBİ ULUS.TAN.DAĞ. A.Ş. TurkishExporter.NET

14 yıldır ihracatçıyı desteklemeyi ve düzenli bilgi akışını sağlamayı kendine görev edinen KOBİ A.Ş. artık Türkiye'nin en büyük ve aktif B2B sitesi www.turkishexporter.net üzerinden sadece Türk firmalarını tanıtarak daha çok müşteri ve daha çok pazara ulaşmlarını sağlamaktadır.

KOBI A.S. is a company to supply quality services to Turkish exporters since 14 years and his activities are going on www.turkishexporter.net which is the biggest B2B portal created to publish Turkish exporters, companies, manufacturers efficiently.

  [Git »]

KOBİ VANA

Firmamız , pek çok sanayi ve alt yapı kurulusuna yönelik, dünya standartlarında Sürgülü Vana,Çekvalf,Sulama Hidrantı, vantuzlar ve yedek parça üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız sürekli kendini bilimsel teknik alanında ve teknolojik konularda yenilestirerek ve gelistirerek,en küçük detaylarına kadar müsterilerimizin katılımcı taleplerine cevap vermekte olup aktif bir sekilde kaliteyi sunmayı hedeflemistir. Firmamız teknolojik gelismelere ayak uydurarak kaliteyi üretmekle birlikte,zamanında teslim,yedek parça temini ve asgari stok seviyesini sizler için korumaktadır.

  [Git »]

KOBİ VANA

  [Git »]

KOCA USTA CEZERİYE LOKUM GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Yıllardır Müşterilerimize daha temiz ve sağlıklı bir ürünü hijyenik bir ortamda 40 çeşide varan ürün yelpazemizle tüketiciye sunmanın gururunu taşıyoruz. Ülkemizde gerçek Türk Lokumunu üreten ve bu imajın bayrağını taşıyan bir firmayız. İmalattaki prensibimiz yaptığımızı önce kendimiz yiyip daha sonra müşterilerimize ikram etmektir.Bu nedenle edindiğimiz hak ve yeri her zaman koruyacağız. Daha iyi ve mükemmele ulaşmaya devamlı gayret edeceğiz. "Unutmuyoruz ki mükemmellik ayrıntılarla gizlidir.Tüm İnsanlar en iyi şeylere layıktır. "

We are famous company, manufacturing meticulously Turkish Delight for twenty-five years. We feel proud that for years we manufacture and offer the market about forty of more quality and healthier in the most hygienic and the safest conditions. In our contry we are a company, manufacturing the most naturel Turkısh Delight and always carriyng the of thish sector to the top. Our basic principle in manufacturing, at frist, is to taste our goods ourselves and then is to serve our friends and buyers them. Therefore we believe in keeping our position which we have deserved and will reach the pefection. And also, we do not forget perfection is hidden in details and all the good things are for all the people.

Herstellung von Lokum, Cezerje, Süßwaren   [Git »]

KOCAMAN KARDEŞLER AYAKKABICILIK A.Ş

Ayakkabı,spor ayakkabı,bot,terlik,çizme,mest kısacası ayağa giren herşeyin toptan ticaretini yapmaktayız

Shoes, sports shoes, boots, slippers, boots, wholesale commercial use ecstasy in short, everything is signing up

  [Git »]

KOCAŞAHİN DEMİR TİCARET İNŞAAT SANAYİ LTD.ŞTİ.

Firmamız Kocaşahin Demir 1982 yılında büyük umutlar ve hedefler doğrultusunda kurulmuş olup demir çelik ve sac sektöründe faaliyet göstermektedir. Ürün çeşitlerimiz ithal profiller, lama silme demiri, inşaat demiri NPU-NPI, köşebent çeşitleri galvaniz sac, siyah sac, platine sac. Baklavalı ve genişletilmiş saclar kısacası her türlü metal ürünün çeşitlerini satmaktayız. Üründe kalite ve satışta dürüstlük bizim için bir ilkedir. Bu konuda azami gayret sarfetmekteyiz. Kaliteden asla taviz vermeden, sadece satış öncesi değil satış sonrası da pazarladığımız ürünlerin her zaman arkasında durarak sizlerin güvenini kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yoğun rekabet ortamının hakim olduğu günümüz iş dünyasında müşterilerimize en kaliteli ürünü, en ucuza temin etmeyi prensip edinmiş, böylece müşterilerimizin rekabet şansını artırmasına yardımcı olmuştur. Hedefimiz; şu anda satışını yaptığımız Türkiye'nin tüm bölgelerine yeni satış birimleri kurarak, ucuz ve kaliteli mamullerin tüm yurdumuza daha yaygın ve daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak, dahada önemlisi şu anda satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin üretimini yaparak ihracat yolu ile ülkemize döviz girdisi sağlamaktır.

Sheet and iron cutting, shaping

Form- und Gestaltungsarbeiten von Eisen und Blech   [Git »]

kochpak plastik ambalaj ve kağıt sanayi

Her türlü plastik ambalaj ürünlerinin ham, mamul, yarı mamul maddelerinin imali, satışı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak.

  [Git »]

KOÇAK METALURJİ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1986 yılında kurulan KOÇAK METALURJi aradan geçen süre sonrasında edindiği tecrübe, birikim ve müşteri potansiyeliyle 2003 yılında daha kapsamlı bir şekilde aile şirketini kurmuştur. Bu süre zarfında gün be gün büyümeyi ve hedef büyütmeyi ihmal etmeyen Koçak Metalürji, 2008 Yılı başında yatırımlarına hız vererek, Konya 3. Organize Sanayi Bölgesindeki 5000 m2 kapalı 20.000 m2 açık olmak üzere toplam 25.000 m2 alan üzerine kurulmuş olan tesislerine geçmiş ve üretim hayatına burada devam etmeye başlamıştır. İleri teknoloji ürünü sistemler ve kalifiye çalışan kadrosu ile Koçak Metalürji, şu anki tesislerinde, yaptığı yatırımlar, kalite politikası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak döküm sektörünün gerek bölge gerekse ülke çapında önemli isimlerinden birisi olmayı başarmıştır. Yılda 3000 Ton ergitme kapasitesiyle çalışan firmamız gün geçtikçe kapasitesini artırmakta ve birkaç yıl içerisinde bu rakamı 5000 ton'a çıkartmayı planlamaktadır. 23 yıl önce; bu günlere erişebilme hayali, ve sürekli büyüme hedefi ile yola çıkmış olan Koçak Metalürji, ileri teknoloji, güçlü öz sermaye, yüksek insani değerler, ve uluslar arası normları en iyi şekilde taşıma ve temsil etme misyonundadır. Kalifiye bir kadro tarafından yönetilmekte olan ve son birkaç yıl içerisinde kurumsallık noktasında da büyük adımlar atmış olan firmamız, döküm sektörünün gereklerini en iyi şekilde harmanlayarak üretim yapmaktadır. Endüstriyel tecrübe ve vizyonu bünyesinde barındıran üretim anlayışını şi'ar edinerek yürütmekte olduğu imalatını her geçen gün geliştirmekte ve geleceğe olan yatırımını hızla artırmaktadır...

KOÇAK METALLURGY, founded in 1986 has founded family company in a more comprehensive manner in 2003, by experience, accretion and customer potential it acquired after time elapsed. KOÇAK METALLURGY which did not fail to grow and developing target, accelerated investment at the beginning of 2008 and moved to facilities established on 25000 m2 field consists of 5000 m2 closed area and 20000 m2 open area in Konya 3. Organized Industrial Site and carried on its business at these facilities. Koçak Metallurgy has succeeded to be one of the important names of casting sector both regionally and nationally by investments it made on it current facilities, quality policy and prioritize the customer satisfaction with high-tech work horse systems and qualified staff. Our firm of which melting capacity is 3000 tones per year has been increasing its capacity day by day and plans to raise this figure up to 5000 tones. Koçak Metalulurgy which started out with dreams of achieving today and target of permanent growth has adopted the mission of bearing and representing advanced technology, strong equity capital, high humanitarian values and international norms in best. Our firm which is managed by a qualified staff and took great steps in point of institutionalism performs production by brending the requirements of casting sector at best way. It develops its manufacturing carries on day by day, with the motto of production understanding incorporates industrial experience and vision and it speedily increases its investment in future.

Rohstahl- und Sferoguß   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |