KONYA FIRMALARI - LISTE 64

OZDEN INTERNATIONAL TRADE

Ozden Uluslararası Ticaret, küresel pazarlarda güvenilir ve saygın bir ticaret şirketi olmayı hedeflemektedir. En önemli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Yüksek kalitede ve çok miktarda ürün üretebilen güvenilir tedarikçilerimizle pazarlara uygun ürünler sunuyoruz. Traktörler, otobüsler, kamyonlar ve binek otomobiller için çok çeşitli perakende ve toptan yedek parçalar sunuyoruz. İstediğiniz ürünün OEM numarasını bilmek bizim için yeterli. Ürün yelpazemiz aynı zamanda yüksek kaliteli ve çeşitli gıda ürünleri içerir. Ayrıca, müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda Özden International Trade, global pazarlara geniş bir yelpazede tekstil, tarım, inşaat ve teknoloji ürünleri sunmaktadır. Enerjimiz ve tutkumuz size en iyisini sunmak için varız.

Ozden International Trade aims to become trusted and respected trade company in global marketplaces. Our most substantial goal is customer satisfaction. We introduce products suitable for the markets with our reliable suppliers who are capable of producing high quality and large amount of products. We offer a wide range of retail and wholesale spare parts for tractors, buses, trucks and passenger cars. It is enough for us to know the OEM number of the product you requested. Our product range also includes high quality and diverse food products. Moreover, In accordance with the demands and requests of our customers, Ozden International Trade also offers a wide range of textile, agricultural, construction and technology products to global markets. Our energy and passion dedicated to serve you the best.

  [Git »]

Ozmepar Automotive

Özmepar Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. 1994 yılında Erol Özgür tarafından, Türkiye’nin otomotiv yan sanayi konusunda en üretken şehri konumunda olan Konya’da kurulmuş ve halen aynı adreste faaliyetlerine devam etmektedir. Ana faaliyet konusu Otomotiv Yan Sanayi alanında otobüs ve ağır vasıta araçları için kaliteli, uygun fiyatlı ve sürekli hizmet içeren toptan olarak yada sipariş temelli imalat olarak parça temin etmektir. Geniş ürün yelpazesi, güler yüzlü ve alanında uzman personeliyle, kendisini sürekli yenileyen ve ‘Müşteri Odaklı Hizmet’ felsefesini benimseyen ÖZMEPAR OTOMOTİV San. Tic. Lti. Şti. için önemli olan sadece büyümek ve kazanmak değil, sürekli gelişim ile sürdürülebilir rekabet gücünü sağlayacak, geleceği güvence altına alabilecek stratejileri geliştirmektir. Ağır vasıta araçları ve otobüsler için tüm şanzıman ve diferansiyel parçaları, motor takozları ve kauçuk aksamlar konusunda toptan olarak istenilen her türlü desteği sağlayabiliriz.

Ozmepar Automotive Trade Co. has founded in 1994 by Mr. Erol Ozgur. Our company is in Konya which is the biggest city of Turkey about automotive spare parts industry.Main working area of Ozmepar Automotive is providing spare parts for buses, trucks and heavy trucks, tractors and many kind of vehicles with best quality, competitive price and reliable service. Ozmepar’s main policy is continuity innavition , and customer satisfaction with everystep we move with together . Our development strategy is to be grown up with competitive market circumstages, win & win together and move up a safe & healty future. Ozmepar Automotive has dedicated with, wide product rank, exprienced friendly staff. Please do not hesitate to ask any requests about transmission and engine spare parts.

  [Git »]

ÖLMEZ AYAKKABICILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Deriden Mamül Ayakkabı İmali.

Leather shoe production

Herstellung von Schuhen   [Git »]

ÖMER AKKAŞ-ALPA-ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET

Akaryakıt İstasyonları Reklam Ve İnşaat İşleri.

Gas stations advertisement and construction works

Tanstellenbetrieb   [Git »]

ÖMER POLAT

Kerestecilik Ve Doğramacılık İşleri.

Lumber and carpentry works

Herstellung von Schnittholz und Zimmerwerk   [Git »]

ÖMEROĞLU KALIP METAL İNŞ. LTD.ŞTİ.

ÖMEROĞLU Beton Kalıpları 1992 yılında beton kalıpları sektöründe imalatçı firma olarak kurucumuz ALİ AKDAŞ tarafından faaliyetine başlamıştır. Konya‘da 2.000 m2 alanda kurulu fabrikasında üretim yapan ÖMEROĞLU, beton kalıpları üretiminde Türkiye'nin lider kuruluşudur. Pazarlama stratejisini "koşulsuz müşteri memnuniyeti" felsefesi üzerine kuran ÖMEROĞLU kuruluşundan bugüne kadar ürettiği her ürünün arkasında olarak, satış sonrası hizmet kalitesini göstermiş, sektöründe lider firma olmanın gereğini bu şekilde yerine getirmiştir. Her geçen gün yeniliklerin takipçisi olmuş ve bunu tecrübeleriyle birleştirerek sizlere en iyiyi sunmayı amaç edinmiştir. Bu sayede, kısa sürede çok sayıda müşteriye ulaşarak, sektörde kendini tanıtmayı başarmıştır. Çalışmalarında da zevk, zarafet, dekor, estetik ve teknolojik araçlar ön planda tutularak betonla teknolojiyi buluşturmuştur. Dijital slayt çalışmalarıyla istenilen görüntüyü bire bir betona yansıtabilen ilk ve tek kuruluştur.

  [Git »]

ÖNALLAR TARIM ALETLERİ GIDA NAKL.TİC.VE SAN.LTD. ŞTİ.

"Zamanında ve planlı olarak yapılan ilaçlama sayesinde; Ektiğinizi değil, zararlılardan koruduğunuz ürünü hasat edersiniz. İşte 1973 yılından beri bu amaca hizmet ediyoruz. K.O.S. bölgesindeki 4500 m2 lik üretim alanımızda, Avrupa teknolojisine uygun, çiftçimize kullanım kolaylığını hat safhada sunduğumuz, kapasiteleri 100 lt ... 3000 lt olan ilaçlama makinalari üretmekteyiz. Bunun yanısıra ilaçlama makinasinin kalbi olan pompanında, dökümden montaja kadar uzanan üretim aşamasının tamamını, fabrika bünyemizde yapmaktayız. Bu çabalarımız sonucunda yurdumuzun dört bir yanına ulaşmakla kalmadık, yirmiden fazla ülkeye ihracatimizi gerçekleştirdik. ""1973'den beri çifçinin dostu"" olan Önallar, çiftçimize ve tüm dünyaya yeni ve kaliteli ürünler sunmaya devam edecektir. "

Fertilizer spraeder andsprayer production

Herstellung von Düngerstreumaschinen und Pulverisator   [Git »]

ÖNDER METAL MAKİNA VE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Firmamız 1971 yılında şu anki yönetim kurulu başkanımız Bahattin SERTOK tarafından kaporta tamiratı ve kamyonet kasası imalatı yapmak üzere şahıs firması olarak kurulmuş, daha sonraki yıllarda dorse imalatı da gerçekleştirmiştir. 1975 yılında ilk abkant presini ve giyotin makasını yaptırarak kendi imalatına yönelik sac kesim ve bükümü işlerini yapmaya başlamıştır. Daha sonraki yıllarda değişen piyasa koşulları gereği ve hızla ilerleyen otomotiv sektöründen dolayı yatırımlarını piyasaya yönelik sac satış kesim bükümü ve imalatçılara yönelik yarı mamül üretimine yoğunlaşmıştır. 2001 yılında kurumsallaşma çalışmalarının başlangıcı olarak şirketleşmiş ve Önder Metal Makina İnşaat San. Tic. A.Ş. unvanını almıştır. Aynı yıl içerisinde 1000 m2 kapalı alana sahip yeni işyerini şirket merkezi olarak ve ikinci el makine alım satımı işini yapmak için faaliyete başlatmıştır. Yine aynı yıl içerisinde bölgenin en gelişmiş sac işleme fabrikasını kurmak için toplam 20.000 m2‘lik alanda ve 4 binadan oluşan tesislerin inşaatlarına başlamış, 2004 yılına gelindiğinde ise hedeflenen bina yatırımlarını tamamlamıştır. 2006 yılında da hedeflenen sektörlerde üretim yapan imalatçıların ihtiyacı olan özellikle yüksek mukavemetli ve aşınma direnci yüksek saclar ile diğer tüm kalite sacların, üretim prosesi ve tekniğine en uygun şekilde işlenebilmesi için bölgenin en modern ve bu özel proseslerin yüksek hassasiyette yapılabilmesine imkan sağlayan; teknik ve teknolojik donanıma sahip, en yüksek kapasiteli makine teçhizat ve ekipman yatırımlarını gerçekleştirmiştir.

Our company has been established as a personal company by Bahattin Sertok, a board of manager now, to product repair of bonnet and box of lorry production. In the other years trailer manufacturing is made. In 1975 the company started to produce sheet metal cutting and bending works by producting press brake and guillotine shears. Following years because of the fast development of automotive sector and changing marketing conditions, the company made most part of it's investment on sheet metal cutting and semi-product manufacturing throught the marketing place and made half of good production throught the manufacturers. In 2001, as becoming the first step of institutionalization works, the company is constructed as company and took the name of Önder Metal Machine Construction Industry Trade Joint Stock Co. In the same year, the company started it's new working place. With 1000 m2 closed area as a centre of company to do selling and buying second hand machines. Again in the same year to construct the most equalized and development sheet treatment company. The workings of building establishment has been started in the place of 2000 m2 with four building and been completed in 2004 with an aimed feature.

Gestaltung und Formung von LKW-Anhänger und offenem Profil, Luke und Blech   [Git »]

ÖNDER METAL MAKİNE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş.SAC 2 ŞUBESİ

Sac Kesim,Büküm Ve Şekillendirme İşleri.

Sheet cutting and forming

Blechverarbeitung   [Git »]

ÖNDER ŞASE TREYLER

Firmamız ÖNDER ŞASE TREYLER ağır hizmet araçları ( kamyon , çekici, treyler , römork damper transmikser silobas lowbad ) , şase ekipmanları (şase doğrultma,şase uzaltma-kısaltma,üstyapı doğrultma,) ,süspansiyon aksamı (körük ve makas) , hidrolik aksamı , pinömatik aksamı,damperli iş makinaları aksamı tamir- bakım yedek parça ve imalatı alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ve yetişmiş kalifiye elemanları ile müşterilerimizin ihtiyaçlarının eksiksiz yerine getirmektedir. 7 gün 24 saat hizmet anlayışımız ile ihtiyaç halinde hızlı ve kaliteli servisi, ekonomik açıdan da uygun olarak sizlere sunmak FARKIMIZ, karşılıklı işbirliklerimizde güven uyandırmak DEĞERLERİMİZ, en son teknoloji ile hızlı ve kaliteli hizmeti vererek referans olarak gösterilebilen bir şirket olmak KALİTE ANLAYIŞIMIZ açısından ÇOK ÖNEMLİDİR. FAALİYET ALANLARIMIZ : TREYLER Treyler şase doğrultma, üst yapı bakım - onarım ve teknik servis hizmetleri,yedek parça temini,hidrolik pompalar,hidrolik silindirler, Power Take Off (P.T.O.) ve pinomatik sistemleri DAMPERLİ DORSE Damperli dorselerin hidrolik ve pinomatik sistemleri ve ilgili piston ve silindirler,her türlü yedek parça temini,bakım,onarım ve imalat işleri ŞASE Marka gözetmeksizin her türlü aracın şase yenileme,doğrultma ve teknik servis hizmetleri Şase uzatma kısaltma ,makaslı araçların körüklüye çevrilmesi , kamyonun çekiciye,çekicinin kamyona çevrilmesi ARAÇÜSTÜ EKİPMANLAR Transmikser , silobas , geri dönüşüm araçları , kurtarıcı , konteyner vb. araçların tamir ve bakımı BOYA – KUMLAMA Her türlü aracın kumlama yöntemiyle temizlenerek aracın garantili bir şekilde istenilen renkte boyanması ve kuşağının atılması işlemleri yapılmaktadır. OTO MAKAS ve SÜSPANSİYON KÖRÜĞÜ Her türlü araç için makas ve süspansiyon körüğü,bakım onarım,yedek parça teminatı ve servis hizmetleri DİĞER ARAÇLAR Özel imalatlar ,Hafif ticari araçlar,araçüstü ekipmanlar , iş makineleri imalatı,bakım onarım ve servis işçiliği

Firmamız ÖNDER ŞASE TREYLER ağır hizmet araçları ( kamyon , çekici, treyler , römork damper transmikser silobas lowbad ) , şase ekipmanları (şase doğrultma,şase uzaltma-kısaltma,üstyapı doğrultma,) ,süspansiyon aksamı (körük ve makas) , hidrolik aksamı , pinömatik aksamı,damperli iş makinaları aksamı tamir- bakım yedek parça ve imalatı alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ve yetişmiş kalifiye elemanları ile müşterilerimizin ihtiyaçlarının eksiksiz yerine getirmektedir. 7 gün 24 saat hizmet anlayışımız ile ihtiyaç halinde hızlı ve kaliteli servisi, ekonomik açıdan da uygun olarak sizlere sunmak FARKIMIZ, karşılıklı işbirliklerimizde güven uyandırmak DEĞERLERİMİZ, en son teknoloji ile hızlı ve kaliteli hizmeti vererek referans olarak gösterilebilen bir şirket olmak KALİTE ANLAYIŞIMIZ açısından ÇOK ÖNEMLİDİR. FAALİYET ALANLARIMIZ : TREYLER Treyler şase doğrultma, üst yapı bakım - onarım ve teknik servis hizmetleri,yedek parça temini,hidrolik pompalar,hidrolik silindirler, Power Take Off (P.T.O.) ve pinomatik sistemleri DAMPERLİ DORSE Damperli dorselerin hidrolik ve pinomatik sistemleri ve ilgili piston ve silindirler,her türlü yedek parça temini,bakım,onarım ve imalat işleri ŞASE Marka gözetmeksizin her türlü aracın şase yenileme,doğrultma ve teknik servis hizmetleri Şase uzatma kısaltma ,makaslı araçların körüklüye çevrilmesi , kamyonun çekiciye,çekicinin kamyona çevrilmesi ARAÇÜSTÜ EKİPMANLAR Transmikser , silobas , geri dönüşüm araçları , kurtarıcı , konteyner vb. araçların tamir ve bakımı BOYA – KUMLAMA Her türlü aracın kumlama yöntemiyle temizlenerek aracın garantili bir şekilde istenilen renkte boyanması ve kuşağının atılması işlemleri yapılmaktadır. OTO MAKAS ve SÜSPANSİYON KÖRÜĞÜ Her türlü araç için makas ve süspansiyon körüğü,bakım onarım,yedek parça teminatı ve servis hizmetleri DİĞER ARAÇLAR Özel imalatlar ,Hafif ticari araçlar,araçüstü ekipmanlar , iş makineleri imalatı,bakım onarım ve servis işçiliği

Firmamız ÖNDER ŞASE TREYLER ağır hizmet araçları ( kamyon , çekici, treyler , römork damper transmikser silobas lowbad ) , şase ekipmanları (şase doğrultma,şase uzaltma-kısaltma,üstyapı doğrultma,) ,süspansiyon aksamı (körük ve makas) , hidrolik aksamı , pinömatik aksamı,damperli iş makinaları aksamı tamir- bakım yedek parça ve imalatı alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ve yetişmiş kalifiye elemanları ile müşterilerimizin ihtiyaçlarının eksiksiz yerine getirmektedir. 7 gün 24 saat hizmet anlayışımız ile ihtiyaç halinde hızlı ve kaliteli servisi, ekonomik açıdan da uygun olarak sizlere sunmak FARKIMIZ, karşılıklı işbirliklerimizde güven uyandırmak DEĞERLERİMİZ, en son teknoloji ile hızlı ve kaliteli hizmeti vererek referans olarak gösterilebilen bir şirket olmak KALİTE ANLAYIŞIMIZ açısından ÇOK ÖNEMLİDİR. FAALİYET ALANLARIMIZ : TREYLER Treyler şase doğrultma, üst yapı bakım - onarım ve teknik servis hizmetleri,yedek parça temini,hidrolik pompalar,hidrolik silindirler, Power Take Off (P.T.O.) ve pinomatik sistemleri DAMPERLİ DORSE Damperli dorselerin hidrolik ve pinomatik sistemleri ve ilgili piston ve silindirler,her türlü yedek parça temini,bakım,onarım ve imalat işleri ŞASE Marka gözetmeksizin her türlü aracın şase yenileme,doğrultma ve teknik servis hizmetleri Şase uzatma kısaltma ,makaslı araçların körüklüye çevrilmesi , kamyonun çekiciye,çekicinin kamyona çevrilmesi ARAÇÜSTÜ EKİPMANLAR Transmikser , silobas , geri dönüşüm araçları , kurtarıcı , konteyner vb. araçların tamir ve bakımı BOYA – KUMLAMA Her türlü aracın kumlama yöntemiyle temizlenerek aracın garantili bir şekilde istenilen renkte boyanması ve kuşağının atılması işlemleri yapılmaktadır. OTO MAKAS ve SÜSPANSİYON KÖRÜĞÜ Her türlü araç için makas ve süspansiyon körüğü,bakım onarım,yedek parça teminatı ve servis hizmetleri DİĞER ARAÇLAR Özel imalatlar ,Hafif ticari araçlar,araçüstü ekipmanlar , iş makineleri imalatı,bakım onarım ve servis işçiliği   [Git »]

önderal ambalaj ltd.şti

  [Git »]

ÖNMER TURİZM NAKLİYAT VE MADENCİLİK SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.

Mağnezit,Mermer Ve Şeker Taşı İmali.

Marble, fire brick, magnesite production

Marmor, feuerfester Ziegelstein und Magnesitherstellung   [Git »]

ÖNTAR TARIM ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Üretim ve kapasite bundan bir kaç yıl önce önemli değerler iken günümüzde mutlaka olması gereken değerler arasında yer alıyor. Küreselleşme, kurumsallaşma, verimlilik, çevrecilik ve müşteri tatmini ön plana çıkıyor. Gelişen teknolojiler artık şirketlerin vazgeçilemez bir parçası.Bir ürünün insanı ilgilendiren yönleri ile ilgili beklentileri; fonksiyonellik, estetik ve tasarımla oluşan üçgenin merkezinde yer alıyor. Kurumları inşa eden kişilerin çabaları; yüksek teknolojiler ile satın almaya değer nitelikli bir ürün ortaya koymaktır. İşte bu anlayış ve girişim ruhuyla 1970 'lerde başlayan yolculuğumuz %100 yerli üretimle zirai mücadele, tarım ve hayvancılık alanında ilkelerine ve vizyonuna bağlı kalarak ilk başladığımız yıllardaki gibi azimle ve umutla devam etmektedir.

When the production and capacity were important a couple of years ago, the take place between the values which must be absolute today. Globalization, institutionalization, fertility environmentalism and satisfaction of the customer emerges in the fisrt area.Developing technologies are a part of companies which are not easy to give up. Expectations of a production directions which corcerns with humankind take place in the centre of functionality, esthetic and design triangle. Effords of people who build the institutions are to bring up a quality productions which are worth to buy them with the high tecnologies. Our journey started as determined and hopeful in 1970s with this understanding and enrepreneur spirit and maintains 100% native products in the fields of agricultural strife, agriculture and stock-breeding (cattle-dealing) by remaining loyal to principles and visions.

Herstellung von Pulverisatoren und Atomisierer   [Git »]

ÖRNEK ALÜMİNYUM

ALÜMİNYUM PROFİL VE PVC PROFİL SATIŞI ,AKSESUARLARI ,KOMPOZİT PANEL,ALÜMİNYUM PVC İŞLEME MAKİNALAR SATIŞI

  [Git »]

ÖRS MAKİNA ve TESİSAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ

ÖRS Makina endüstriyel havalandırma, endüstriyel toz toplama,duman emme ve filtrasyon konularında, tüm sektörlerde faaliyet gösteren,geniş ürün yelpazesine sahip,müşteri odaklı, yenilikçi, çevre ve insan sağlığına duyarlı anlayışı ile yıllardır endüstriye hizmet vermektedir.Ürünleri arasında toz toplama üniteleri olan Patlaçlı (Jet-Pulse) Filtreler,Radyal tip endüstriyel fanlar,sikonlar, plazma-lazer kesim masa ve filtreleri, seramik rötüş tezgahları, yağ buharı filtreleri,toz ve duman emici akrobat kollar,mobil filtreler, endüstriyel kartuş ve panel toz filtreleri, taşlama tezgahlar,klima santrali,hücreli aspiratör,ısı geri kazanım cihazıı bulunan ÖRS Makina, inovasyon anlayışı ile ürün gamını genişletmeye devam etmektedir. Kaynak dumanı emme, taşlama, kumlama, raspalama, zımparalama, polisaj, plazma-lazer kesim, dökümhane, çimento, seramik, elektrostatik toz boya, elektrostatik toz emaye, lastik, otomotiv,cam,alçı, kömür, maden, kauçuk, kağıt, tersane, gıda, ilaç, kimya, baca gazı arıtımı, pano odası tozsuzlaştırma gibi uygulama alanları bulunmaktadır.

We are manufacturer of dust and fume extraction systems equipment. Products; Jet Pulse filters, cyclones, centrifugal fans, mobile filters, Wet scrubbers,

  [Git »]

ÖRS MAKİNA VE TESİSAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1986 yılından bu yana ısıtma - klima - havalandırama sektöründe, mekanik tesisat montajı alanında , proje, mühendislik, müteahhitlik hizmetleri veren ÖRS MAKİNA 2004 yılından bu yana da aynı sektörde cihaz imalatı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Bu bağlamda, üretilen cihazlar BOMAKSAN markası ile piyasaya arz edilmektedir. BOMAKSAN, ÖRS MAKİNA ve TESİSAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ'nin tescilli markasıdır. Ürünlerin TSEK ve CE belgeleri alınmıştır. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi çalışmaları yapılarak sertifikası alınmıştır. BOMAKSAN markalı ürünler; hava temizleme makineleri, klima santralleri, hücreli aspiratörler, plazma lazer kesim masası, yağ buharı tutucu (oil mist) doğalgazlı sıcak hava üreteçleri, ısı geri kazanımlı havalandırma cihazları, siklon, fan, filtre, santrifüj aspiratör ve vantilatörler olarak sıralanabilir. Bu ürünler arasında, hava temizleme makineleri olarak adlandırılan TOZ TOPLAMA CİHAZLARI, çevre bilinci ve verimli çalışma ortamı oluşturma çabaları ile birlikte önem kazanmaya başlamıştır. Patlaçlı (jet-pulse) silkeleme yöntemli, kartuş veya panel filtreli olarak imal edilen cihazlar; çimento, boya, kömür, plazma lazer kesim tezgahları, seramik, maden, kimya, gıda, cam, kauçuk vb. sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verecek biçimdedir.

Heating, cooling and air-condition systems manufacturing

Herstellung von Heizung, Lüftung und Klimaanlagen   [Git »]

ÖZ ALTUNDAL tel örgü dikenli tel jiletli tel Konya

ÖZ ALTUNDAL;Konya tel örgü,örgü tel Konya,dikenli tel Konya,jiletli tel Konya,Tel örgü fiyatları,tel çit,tel çit fiyatları,galvanizli tel,bahçe çitleri,tel örgü çit şirketleri,dikenli tel fiyatları,panel tel,tel örgü fiyatı,örgü tel,tel çit,çit teli,jiletli tel,tel örgü çit,tel örgü fiyat listesi,dikenli tel,bahçe çiti,bahçe teli,kafes teli,pvc kaplı tel,bahçe çitleri,ucuz tel örgü,kafes tel örgü,tel çit,panel çit,çit teli,bahçe çiti, beton çit, tel örgü çitler, desenli beton duvar,desenli bahçe ve fabrika duvarı örülmesi,desenli vill duvarı,desenli taş duvar konya,desenli duvarlar,desenli beton duvarlar,konya beton duvarcı,desenli beton duvar örülmesi Konya

  [Git »]

ÖZ KAHRAMAN AYAKKABI ALTIN OTOMOTİV SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ayakkabı Tabanı İmali.

Production of sole of shoe

Herstellung von Schuhsohlen   [Git »]

ÖZ PLASTİK İNŞAAT MAKİNA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Plastik Hortum İmalatı.

Plastic hose production

Herstellung von Plastikrohren   [Git »]

ÖZ TELEFONCULAR SAÇ DEMİR ÜRÜNLERİ NAKLİYAT VE TARIM MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ÖZTELEFONCULAR Tarım Makinaları San. Ltd. Şti. 1985 yılında yeni gelişen teknolojik alt yapıyı kullanarak, tarım makinaları üretmek, özellikle de patates ekim söküm ve gübereleme makinaları alanında uzmanlaşmış bu doğrultuda kurulmuş bir firmadır. 1.000 m² kapalı alanda üretim yapan firmamız 2009 yılı itibari ile yeni tesis yatırımı için fizibilite çalışmalarına başlamıştır.

Sheet cutting and production of agricultural machines

Blechbearbeitung und Herstellung von Landmaschinen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |