KONYA FIRMALARI - LISTE 63

OMEKSAN;lowbet dorse,kamyon üstü damper Konya

OMEKSAN;Konyada damper,dorse,silobas imalatı yapmaktadır.Diğer imalatımız kapaklı damper,Havuz Damper,Kaya Damper, Hafriyat Damperi,1360 Sal Dorse,Kuru yük Treyleri, Leight Tipi 1360 Sal Dorse,Lowbet dorse,Kamyon Üstü Damper, Kayar Perdeli Dorse,Silobas treyler ve Akaryakıt tankerinden oluşmaktadır.Ayrıca;damper tamir,damper yenileme ve bakım onarım işleri de yapmaktayız.

  [Git »]

ON-EL UN FABRİKASI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1973 yılında ON-EL İNŞAAT SAN.VE TİC A.Ş olarak kurulan firmamız 1989 yılında on-el un fabrikası san. Ve tic. A.ş olarak unvan ve faaliyet tadilatı yapılmıştır.

Flour Production

Herstellung von Mehl   [Git »]

onbaşılar akaryakıt a.ş.

Kony da akaryakıt işiyle uğraşıyoruz.Prekende ve toptan satışlarımız var.

We have an oil station in Konya and also we are interested in import some products and distribution for some products.

  [Git »]

OR-TAŞ DEĞİRMENCİLİK OTOM ZİRAİ ÜRÜN İNŞ SAN TİC LTD ŞTİ

DEĞİRMEN MAKİNALARI YEM MAKİNALARI İMALATI

FLOUR MILLING MAIZE MILLING FEED MILLING MACHINERY SYSTEM

  [Git »]

OR-TAŞ DEĞİRMENCİLİK OTOMOTİV ZİRAİ ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

“OR-TAŞ” Değirmencilik olarak referans aldığımız en önemli hareket noktası, müşterilerimizden gelen değerlendirmedir. Bu değerlendirmeye tabii tutulan sadece imal ettiğimiz makineler değil, size sunmaya çalıştığımız Hizmet, Kalite, Hız kapsaminda gelişen ve bizleri geliştiren emeğimizdir, bizleri yarinlara götüren, yarinlarimizi var kilan ortak emeğimizdir! Degirmen makinelerinin imalatı ve montajlarında kaliteli, güvenli ve verimliliği yüksek tesisleri kurmak başlıca hedefimizdir. Bu kriterler çerçevesinde 1996 yılından bu yana“OR-TAŞ” Değirmencilik olarak yurtiçinde ve yurtdışında birçok değirmen tesisinin kurulmasına imza attık. Firmamız 10.000 m2 lik bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Sürekli gelişen ve geliştiren, genç, dinamik ve yenilikçi, alanında uzman bir kadro ile büyüyen şirketimiz: - Proje hazırlama; - Değirmen makine imalatı; - Anahtar teslimi otomasyon katlı ve kompakt un ve irmik tesislerin kurulması; - Tüm montaj, çalıştırma, bakım, onarım ve servis çalışmaları; - Makine ve tesislerin yenilenmesi ve kapasite arttırılması; - Personelin makine kullanım konusunda eğitilmesi; - Paketleme, kantar ve silo sistemlerin kurulması; - Laboratuvar malzemelerinin ve yedek parçalarının temini gibi hizmetlerle daima sizin yanınızda olmaktan onur duymaktayız.

As Or Taş Değirmencilik (Or-taş Milling), the most important action point we refer to is evaluation from our customers. What subjected to this evaluation is not only the machine we have manufactured, but also is our energy developing and improving us in the scope of Service, Quality, Velocity we have tried to introduce you and our common labor taking us to the future. Our principal goal is building the plants in high quality, high safe and high efficiency about manufacturing and mounting of milling machine. In the frame of these criteria, from 1996 to now, we have signature in being built of many milling plants in our country and foreign countries as Or-Taş Değirmencilik. Our company continue manufacturing in 10000 m2 area. Our company developing and improving continuously, growing with the young, dynamic team who favors change feels honored always being with you, with the services such as: - Project preparation, - Manufacturing of milling machine, - Turnkey building of flour and semolina plants which are automated, floored and compact, - All mounting, running, maintenance, repairing and services works, - Renewing of machine and plants and increasing of the capacity, - Training of the staff about using of the machine, - Building of packaging, scales and silos systems, - Procuring of laboratory material and spare parts.

Sandgrubenunternehmen und Bauleistungen   [Git »]

ORAN ORTA ANADOLU CAM SANAYİ TİCARET A.Ş.

Isı Yalıtımlı Cam İmali.

Heat isolated glass production

Hitzeisolierte Glasherstellung   [Git »]

ORCAGRO TARIM MAKINALARI

  [Git »]

ORTADOĞU HİDROLİK SANAYİ VE TİCARET-İBRAHİM ÖZKAN

"Tam 22 yıldır aynı heyecenla çalışıyor ve sizlere ürünü ve hizmeti en güzeliyle ulaştırmaya gayret ediyoruz. Taşıdığınız yüke omuz veriyoruz, hem kalitemizle hem de uygun fiyat politikamızla... 2005-2006 yıllarında gerçekleşen yatırımlarımızla üretim alanımızı iki kat genişlettik. Makine ve otomasyon yatırımlarıyla üretim miktarimızı 4 katına yükselttik. İki yıl içindeki yatırımlarımızın toplamı 6.000.000�'yu geçti. Markamızın ulusal ve uluslararası değeri ise tahminlerimizin ötesinde"

Hydraulic pump and hydraulic lift production

Herstellung von Hydraulikpumpen, Hydrauliklift, hydraulischen Auswahlsystemen   [Git »]

ORTAKARA GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Helva,Tahin Ve Reçel İmali.

Halvah, sesame oil, jam production

Herstellung von Helwa Sesamöl und Marmelade   [Git »]

oruç karoser san tic ltd şti

25 YILLIK SEKTÖR DENEYİMİNE SAHİP ORUÇ KAROSER KONYANIN KARAPINAR İLÇESİNDE FALİYET GÖSTERMEKTEDİR. KURULUŞUNDAN BUGÜNE KADAR MÜŞTERİ AYRIMI YAPMADAN KALİTELİ ÜRÜN VE HİZMET ANLAYIŞINDAN TAVİZ VERMEDEN ÜRETİMİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR...

  [Git »]

orval hidrolik

ORVAL Hidrolik valf sanayi 1996 yılında mobil hidrolik sektöründe hidrolik valfler üretmek için kurulmuştur.Öncelikle monoblok manuel valf üreten firmamız kısa bir zaman içerisinde yelpazesini genişleterek Dilimli(parçalı)valf üretiminde uzmanlaşmıştır. CNC tezgahlarında üretim yaparak ORVAL'in üretmekte olduğu valfler; 1- Presler 2- Mobil Vinçler 3- Tarım Makinaları 4- Çöp Kamyonları 5- Balıkçı Tekneleri vs. gibi mobil hidrolik sektöründe bir çok uygulamada kullanılmaktadır. ORVAL hidrolik standart da olan imalatlarımız dışında yanısıra müşterilerimizden gelen talepler üzerine özel valfler üretmektedir. Müşteri memnuniyetini artırmak ve kaliteli hizmet vermek amacı ile gelişen teknoloji içerisinde her yeniliği sizlere sunarak gelecektede en iyi ve en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz

ORVAL Hydraulic Valve Industry has started manufacturing of mobile hydraulic components in 1996. In the beginning, we were manufacturing manual monoblock valves and after a short period we have spread our product range and expertised in sectional valves manufacturing. The valves manufactured in CNC machines are used in the following and so on; 1 All kinds of presses 2 Mobile cranes 3 Agricultural machines 4 Refuse trucks 5 Fishing marines ORVAL HYDRAULICS also manufactures special & different valves orders of his valuable customers except the standard product range. We will continue to offer the best and most qualified products to our valuable customers in the future in order to increase customer satisfication by offering the developing technology.

Orval Hydraulik ventile ındustrıe war im Jahr 1996, der Mobilhydraulik um zu produzieren Bereich eingerichtet, Zunächst die Produzierende unser Unternehmenen Mono-Block-Hand ventil erweitert sein Angebot in einem kurzen Zeitintervall bei der Herstellung von Ventilen spezialisiert ist. Die Ventile von ORVAL durch die Produktion CNC-Werkzeugmaschinen hergestellt werden; 1) Presses 2) Mobile Cranes 3) Landwırtschaft Maschienen 4) Müllwagen 5) Fischerboote .. wie mobile Hydraulik-Industrie in vielen Anwendungen verwendet war. Productions, als auch außerhalb die Standard Macht in der Orval und die Anforderungen unserer Kunden, produziert kundenspezifische Ventile Mit dem Ziel, die Qualität des Service, die Kundenzufriedenheit, und jede Innovation bei der Entwicklung Technologie für die Zukunft zu erhöhen, indem sie die besten und wird auch weiterhin den bestmöglichen Service für unsere Kunden bieten   [Git »]

OSKAR OSMANLI KALIP VE PRES SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Çelik Tencere Ve Pres Kalıpları İmali.

Steel braiser and swage production

Stahltöpfe und Presformen   [Git »]

Osman Koç Otomotiv Dingil SAN. ve TİC. A.Ş.

35 yıllık tecrübesi ile Osman Koç Otomotiv Dingil SAN. ve TİC. A.Ş. sektöründe Türkiye'nin ve bölgenin liderlerinden biridir. Müşterilerinin sevgisini ve güvenini kazanan Osman Koç, İç ve Dış pazardan gelen yoğun talepleri daha hızlı ve seri karşılamak için 55.000 m2'lik arsada 12.500 m2'lik kapalı alanda yeni fabrikasının inşaatını tamamlamış ve tüm üretimini yeni fabrikasına taşımış durumdadır. En son teknolojiyi takip ederek yeni fabrikasını modern, güvenilir ve kaliteli cihazlarla donatan Osman Koç, üretimini artırarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda kaliteli ve uygun maliyetli dingil ihtiyaçlarını tam zamanında karşılaya bilmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışından taviz vermeyen Osman Koç, İç ve Dış sektörde kalıcı stratejiler geliştirip uygulayarak pazar payını artırmayı temel hizmet politikası saymıştır. Sektörün tüm ihtiyacına cevap verecek niteliğini koruyan Osman Koç, kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle çağın gerektirdiği en yeni ürün yelpazesini, müşterisine sunuyor. Dingil ve Pnömatik piston imalatı yapan Osman Koç, kuruluşundan günümüze müşteri memnuniyetini esas almış ve kaliteli ürün anlayışını ön planda tutmuştur.

Osman Koc Axle Company with its 35 years experience is one of the leaders of Turkey and the region in the sector. Osman Koc Axle Company that has gained affection and trust of the customers completed construction of new plant in 55 000 sqm plot with 12 500 sqm closed area and has moved all the production to the new factory in order to meet faster the demands coming from domestic and foreign market. By increasing the production Osman Koc that has equipped the new factory with modern, reliable and quality equipments by following the latest technology, is capable to supply high quality and cost effective axles on time according to the demands of the customers. Without making any concessions to absolute customer satisfaction and friendly service conception Osman Koc has considered increasing its market share as its essential services policy by developing and applying sustainable strategies in internal and external sectors. Osman Koc that retains its essence of meeting all the needs of the sector offers the newest product range to its clients with the high quality and reliable service. Osman Koç that produces axles and pneumatic pistons has prioritized customer satisfaction and conception of high quality production since its establishment.

  [Git »]

OSMAN KOÇ OTOMOTİV DİNGİL SAN.VE TİC.A.Ş.

35 yıllık tecrübesi ile Osman Koç Otomotiv Dingil SAN. ve TİC. A.Ş. sektöründe Türkiye'nin ve bölgenin liderlerinden biridir. Müşterilerinin sevgisini ve güvenini kazanan Osman Koç, İç ve Dış pazardan gelen yoğun talepleri daha hızlı ve seri karşılamak için 55.000 m2'lik arsada 12.500 m2'lik kapalı alanda yeni fabrikasının inşaatını tamamlamış ve tüm üretimini yeni fabrikasına taşımış durumdadır. En son teknolojiyi takip ederek yeni fabrikasını modern, güvenilir ve kaliteli cihazlarla donatan Osman Koç, üretimini artırarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda kaliteli ve uygun maliyetli dingil ihtiyaçlarını tam zamanında karşılaya bilmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışından taviz vermeyen Osman Koç, İç ve Dış sektörde kalıcı stratejiler geliştirip uygulayarak pazar payını artırmayı temel hizmet politikası saymıştır. Sektörün tüm ihtiyacına cevap verecek niteliğini koruyan Osman Koç, kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle çağın gerektirdiği en yeni ürün yelpazesini, müşterisine sunuyor. Dingil ve Pnömatik piston imalatı yapan Osman Koç, kuruluşundan günümüze müşteri memnuniyetini esas almış ve kaliteli ürün anlayışını ön planda tutmuştur.

Osman Koc Axle Company with its 35 years experience is one of the leaders of Turkey and the region in the sector. Osman Koc Axle Company that has gained affection and trust of the customers completed construction of new plant in 55 000 sqm plot with 12 500 sqm closed area and has moved all the production to the new factory in order to meet faster the demands coming from domestic and foreign market. By increasing the production Osman Koc that has equipped the new factory with modern, reliable and quality equipments by following the latest technology, is capable to supply high quality and cost effective axles on time according to the demands of the customers. Without making any concessions to absolute customer satisfaction and friendly service conception Osman Koc has considered increasing its market share as its essential services policy by developing and applying sustainable strategies in internal and external sectors. Osman Koc that retains its essence of meeting all the needs of the sector offers the newest product range to its clients with the high quality and reliable service. Osman Koç that produces axles and pneumatic pistons has prioritized customer satisfaction and conception of high quality production since its establishment.

Herstellung von Achsen und verstärkten Achsen   [Git »]

osmanbey inşaat&çelik konstrüksiyon

  [Git »]

OSMANOĞULLARI UN TOHUM HAYVANCILIK TURİZM İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş.

Un İmali.

Flour production

Mehlherstellung   [Git »]

OTM ISI CİHAZLARI VE GIDA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

OTM olarak hedefimiz globalleşen dünyada haberleşmenin ve bilginin inanılmaz bir hızda dağıldığı ve rekabetin yoğun bir şekilde acımasızca geliştiği ticari ortamda, Temel Hedefimiz: kaliteden asla taviz vermeden her geçen gün gelişmeyi ve değişmeyi hedef alarak, hizmet standardımız ve ürün kalitemizi en üst seviyeye çıkarmaktır. OTM olarak tüm çalışmalarımızda hissettiğimiz temel duygu değişmez kalite anlayışımızın hayatiyete geçirilmesidir.

Our major objective in the commercial environment, where the communication and know-how is incredibly distributed and the competition is outrageously, intensively developed, is to increase our service standard and product quality to the optimum level by never compromising from the quality and aiming at the spontaneous. The basic emotion that we feel in our work as OTM is to enliven our constant quality understanding.

industrielle Backpfannen, grill und Kochplatten   [Git »]

OTO İMA OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Oto Yedek Parça Kauçukdan Mamül ( Takoz Vb) İmali.

Auto spare parts with rubber

Fahrzeugersatzteile aus Gummi   [Git »]

OTO ZIRAAT TRACTOR SPARE PARTS

Kuruluşu 1959 dan beri Türkiye ve dünya ülkelerine hizmet veren bir fimadır. Firmamız Yeni ve kullanılmış traktör - traktör yedek parça - tarım makineleri - hidrolik pompa - su pompaları - binek ve hafif ticari araçları fren sistemleri yedek parcaları ithalat ve ihracat yapmaktadır. Teknik liderlik,En yüksek kalite parça desteği,Zamanında Teslimat gibi ilkelerimizle, dünyanın her yanında tarımsal operasyonlar için çözümler sunan OTO ZİRAAT;performans,sağlamlık,güvenlik anlamında müşterilerinin ihtiyaçlarına her zaman cevap vermektedir.Türkiye’de de firmamız bu kalite ve birikimi siz değerli müşterilerimize Tüm Traktör yedek parçaları ile kesintisiz bir şekilde aktarmaktadır.

Our new and used tractor - tractor spare parts especially for old MF models Technical leadership, support of the highest quality parts original MF parts, timely delivery as our policies, agricultural operations around the world offering solutions for the "OTO ZIRAAT"; performance, stability, security in terms of vermektedir.Türkiye always respond to the needs of customers in the quality and experience at your company Tractor spare parts for all our valued customers with a seamlessly transfers

  [Git »]

Otobir Oto aksesuar Pasus Paslanmaz Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Otobir markasıyla oto aksesuar,pasus markasıyla paslanmaz alüminyum korkuluk sistemleri hizmeti vermekteyiz. Kayseri merkezli firmamız çevre illere de hizmet vermektedir. Telefon: 0 352 331 28 96

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |