KONYA FIRMALARI - LISTE 62

KAR-DEM-SAN

demir ,alüminyum ve pvc doğrama

iron, aluminum and PVC joinery

  [Git »]

KAR-İPEK SANAYİ VE TİC.A.Ş.

1956 yılında AEG ve profilo servisi olarak soğutma sektörüne giren firmamız 1974 yılına geldiğinde soğutma sektörünün geleceğini ta o günden görerek soğutma  sektöründe üretim yapmaya karar vermiştir.1974 yılında Konya 1. Organize Sanayi Bölgesinde 7000 m2 lik fabrikasını kurarak kasap ve bakkal dükkanları için  dolapları üretmeye başlamıştır.Kaliteli ürünün olmaz sa olmazı olan teknoloji donanımlı makine parkurunu her geçen gün genişleten firmamız ürettiği ürünleri bügün bilgisayar donanımlı cnc punch ve cnc abkant makinelerinde yapmaktadır

Our company, which had entered into cooling sector as an AEG and Profilo service in 1956, had decided on manufacturing business in 1974 by foreseeing the future of cooling sector. Our product range has developed everyday, and today; Shopping Center Service and Department, Patisserie and Bakery Show Rooms, Hotel and Restaurant Service Departments, Pizza and Fastfood Service Departments, Hospital Morgue and Autopsy units are among our production

Herstellung von Industrie- und Haushaltkühlschränken   [Git »]

KARABUDAK İLETİŞİM ARAÇLARI SAN.TİC.A.Ş.

Uydu Çanak Antenleri İmali.

Satellite receiver dish antennas

Satelitten Receiver und Antennen   [Git »]

KARABUDAK METAL İŞLEME SAN.

METALLERE MAKİNELERDE ŞEKİL VERİLMESİ VE İŞLENMESİ.

ISSUING AND PROCESSING MACHINE METAL FIGURE.

Ausstellung und VERARBEITUNGSMASCHINE Metallfigur.   [Git »]

KARADAŞ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Kamyon,Otobüs,Fren Merkezleri Ve Debriyaj Merkezleri İmali

Brake systems in trucks and buses production

Herstellung von Bremssystemen in LKWs und Bussen   [Git »]

KARAHÜYÜK UN FABRİKASI TİC.VE SAN.A.Ş.

Un Ve Kepek İmali.

Flour and whoel meal production

Herstellung von Mehl und Kleie   [Git »]

KARAKULLE HİD.

özel lift,kobli lift,ziraat aletleri şaft ve şanzuman imalatı

  [Git »]

KARAMANLILAR MOBİLYA DEKORASYON YAPI MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Yıllık 50.000 m2'ye varan üretim kapasitesine sahip, Karamanlılar Mobilya Dekorasyon Son. Tic. Ltd. Şti. en yüksek kolite standartlarını yakalamak ve bunu sürekli kılmak esasına bağlı olarak kurduğu üretim sistemini ileri teknolojilerle donatmış olup, bu olandaki kapasite ve yatırımlarını her geçen gün daha da büyütmektedir. Gelişmiş üretim süreçlerine rağmen sıfır hata hedefiyle imalatın her aşamasında kalite, sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Hızla gelişen teknolojiyi yakından takip etmeye büyük önem veren, Karamanlılar Mobilya Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti. yeni teknolojiler kadar, nitelikli insan faktörünü de yatırım yapmakta, eğitim programlarıyla onların sürekli gelişimini desteklemektedir. Marka olmanın sadece üretimden değil, yeni tasarımlardan geçtiğini göz önünde bulunduran firmamız her yıl çok zengin seçenekler ve çeşitler hazırlamakta ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Having a-50.000 m2 production capacity per year, Karamanlilar Furniture Production and Decoration Industrial Ltd. Company, has equipped its production system with advanced technological instruments, and with its prosperous system it has adapted the policy of possessing the highest quality standards and making it everlasting. One of the biggest goals of the company is to enlarge its investment and capacity of production. The policy of quality with the goal of zero mistake is always taken under control notwithstanding developed production processes. Karamanlilar Furniture Production and Decoration Industrial Ltd. Company which gives a lot of importance to following very closely fast developing technology, has been investing in qualified human factor as well as recent technology, and with educational programs, it supports their continuous development. Our company, which takes into account the idea that the way to being a "trademark" passes through not only good production but also through original designs, has been designing very rich and various productions each year and present them to the taste of its customers.

Büromöbelherstellung   [Git »]

KARAMANOĞLU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"Karamanoğlu Otomotiv 1979 yılından beri otomotiv yedek parça imalatı yapmaktadır. İmalat çeşitlerini sürekli olarak genişletmekte ve geliştirmektedir. Bu yeni üretim yelpazesine hassas döküm (seramik döküm) teknolojisi ile üretilen parçaları da ilave etmiştir. Merkezi Konya'da olan firmamız yurt içi ve yurt dışı pazarlara mamullerini pazarlamaktadır. Firmamız amatör ruhla, kaliteden taviz vermeden, siparişlerin zamanında teslimine azami dikkat göstererek çalışmaktadır."

"Karamanoglu Otomotiv has been producing the automotive spare parts since 1979. The product ranges are continuously broadened and lately thr parts produced by ceramic casting are added into the range. We are based in Konya and deal with marketting our products in domestic and international markets as well. We try to deliver the orders in time without concessing the quality in amateur spirit."

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen   [Git »]

KARAŞ TARIM MAKİNALARI YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Karaş Tarım Makinaları İmalat San. Ltd. Şti., 1984 yılında Tarımsal Makinaları üretmek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar gelişen ve büyüyen teknik imkanları ve uzman kadrosu ile Tarım Makinaları İmalatında büyük aşamalar kaydetmiştir. Firmamızın Kalite Politikası : " Müşteri istek ve beklentilerinin, en iyi şekilde tespit edilerek ürün ve hizmetlerimizden en yüksek tatmini elde etmesini temin etmektir." " Kalite Kontrol Edilmez Üretilir." ilkesini kendine düstur edinen kuruluşumuzun uzun yıllardır Tarım Makinaları imalat sahasında yerleştirdiği "Kalite Güvenilirliği", "Firma İtibarının Korunması ve Devam Ettirilmesi" düşüncesi, firmamızda çalışan herkesin görevidir. Gelişen teknolojiyi takip ederek, kalite anlayışının maliyetleri düşüren ve verimi artıran bir etken olduğu inancının yanında, " Çevrenin Korunması " da esas hedeflerimizdendir. Karaş Tarım, kalitenin öncüsü ürünleriyle çiftçilerimizin tarımsal makine ihtiyaçlarını büyük bir gururla karşılamaktadır. Üretip geliştirmiş olduğu tüm ürünlerinde Ziraat Fakültesi Tarım Mühendisleri Deney Raporları İmalat Yeterlilik Belgesi alarak bu konudaki hassasiyetini ve başarısını kanıtlamıştır. Karaş Tarım, bugün tarım makineleri üretiminde en son teknolojiye sahip CSNS tezgahları, uzman personeli ile imal ettiği makinalar, Avrupa standartlarında olup dünya tarımına da uygundur. Konusunda uzmanlaşmış teknik elemanlarının sayesinde firmamız dünya pazarlarına da açılarak, uluslararası rekabete de ayak uydurmuştur .

Karaş Agricultural Machinery Production Industry Co. Ltd. was founded in order to produce agricultural engines in 1984. The company considerably developed with the Professional staff and improving technical chance. The Quality Policy of Our Company. "By determining customer’s wishes and expectations, providing them the highest satisfaction with our products and service." "Quality Reliability" placed on the field of Agricultural Machinery Manufacturing for years by our company which has accepted "quality is not controlled, it is manufactured" as a principle and the thought of the preservation of quality respect and its survival are the mission of all our staff. And the preservation of the environment is our other mission, with the belief of quality understanding by following the developing technology. Karaş Agricultural Machinery Production Industry Co. Ltd. proudly meets its customers’ needs for agricultural machinery with its pioneer of quality products. And it has proved its success and sensitivity on this field by getting the license of Agricultural Engineering Experiment Reports Production Proficiency of the faculty of Agriculture. Karaş has CSNS machines with the highest technology and its machines manufactured by qualified staff are in Europe and international agriculture standards. Thanks to the technicians specialized in their fields; our company has managed to keep up with the international competition by participating in the international market.

Landmaschinenbau   [Git »]

KARATAŞ OTOMOTIV

Firmamız Karataş Otomotiv Türkiye'nin  Konya şehrinde 2004 yılında kurulmuştur . Firmamızda Kaliper Tamir Takımları üretilmektedir (Knorr, Meritor, Wabco Haldex, IVECO, Z-Cam ve BPW tipleri) Dünyanın standartları ISO 9001 en iyi kalite ile Kamyon, Treyler ve Otobüs (MERCEDES, SCANIA, DAF, NEOPLAN, VOLVO, MAN, BPW, IVECO ve diğerleri Europan üreten tipler) için. Yeni web sitemiz artık hizmetinizde. www.unibrake.com.tr yeni ürünleri ve yeni katalogumuzu inceleyebilirsiniz ..

Our Company Karatas Automotive established in 2004 in Konya city of Turkey. In our company we are produced caliper repair kits (Knorr, Meritor, Wabco, Haldex, IVECO, Z-Cam and BPW types) for trucks, trailers and buses (MERCEDES, SCANIA, DAF, NEOPLAN, VOLVO, MAN, BPW, IVECO and others europan producing types) with best quality of World standarts ISO 9001. Our new website is online now and you can check our new catalogue with new products on www.unibrake.com.tr.

  [Git »]

karataş otomotiv-necmikarataş

diskli kamyonlar için fren tamir takımları

for brake disc caliper repair kıts

  [Git »]

KARATAY EMAYE METAL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

?????

  [Git »]

KARAVAN HALICILIK VE ELSANATLARI SAN.VE TİC.A.Ş.

El Halıları İmali.

Hand made woven carpet

Handgemachte Teppichherstellung   [Git »]

KARAYSAN AYAKKABI VE YAN ÜRÜNLERİ GIDA KONFEKSİYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Karaysan 1997 yılında, Konya'da 3 atölye sahibinin, atölyelerinin hazır taban ihtiyacı karşılamak düşüncesi ile kuruldu. Bugün Karaysan'ın prensibi, Anadolu'daki ayakkabı imalatçılarının kaliteli, ekonomik, estetik malzeme ihtiyaçlarını karşılamaktır. Ayakkabı sektöründe sürekli değişen estetik anlayışa cevap verebilmek kuşkusuz önemli bir meziyettir. Karaysan yakından takip ettiği teknoloji ile bu meziyeti bugüne kadar bünyesinde barındırmıştır. Bu da, ürünlere imalatçı firma ve atölyelerin yoğun ilgisi birlikte getirmiştir. Bu ilgiyi tutarlı yöneticiliği ile güvene dönüştüren Karaysan; bugün, Konya'da TPU (Termo Poliüretan) Taban sektörünün tartışmasız lideridir. Karaysan, daha fazla güven, daha büyük hacimli üretim, daha kaliteli ürün, daha fazla ve her geçen gün ürün çeşidi anlayışı ile Konya'da sahip olduğu hakkı unvanını tüm Türkiye'ye ulaştırmayı hedeflemektedir.

Production of footbed

Schuhsohlenherstellung   [Git »]

KARCAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Dizel Pompa Yedek Parçaları,Bakır,Alüminyum Pul,Bağlantı Elemanları Ve Otomotiv Yedek Parçaları İmal

Diesel pump spare parts and automotive spare parts

Dieselpumpenersatzteile und Fahrzeugersatzteile   [Git »]

KARDEŞLER TAVUKÇULUK EKİPMAN SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Karma Yem İmali.

Production of mixed feeding

Herstellung von gemischtem Futter   [Git »]

KARE METAL

20 Yıla Yaklaşan Tecrübemizle Çatı Oluk Sistemleri Konusunda, Sektörümüzde Emin Adımlarla İlerlemekteyiz. Uzmanlaşan Firmamızın Başarıya Ulaşmasındaki En Büyük Faktör Çalışkan Ve Dürüst İşletme Felsefemizdir. Firmamız,Eksiz Çatı Yağmur Oluklarındaki İlk Tasarım Ve Buluşları Yapmakla Birlikte Müşterilerilerinin İstifadesine Sunmak İçin Faaliyete Geçerek, Kalite,Görünüm Ve Estetiğinde Bir Arada Olduğu Tüm Ürünleriyle, Tüm Türkiye’de, 81 İl Ve İlçesinde Tanıtım Ve Satışına Başlamıştır. Eksiz Çatı Oluk Sistemleri Üzerindeki, Uzun Yıllar Süren Araştırmalarımızda Yapmış Olduğumuz Projelerde Başarılı Sonuçlar Elde Ettik, Ve Bu Başarılarımızın Devamı İçin Altyapımızı Dahada Genişleterek Üretimlerimizi Kalite Standartlarının Dahada Üst Seviyesine Getirme Gayreti İçinde Olduk. Konya Oluk Çatı Sistemleri, Sektörünün Önde Gelenlerinden Olmayı Hedef Edinmiştir.

Roof Gutter Systems in the upcoming 20 years of our experience, surely we move steadily forward in the sector. Only be successful if our company is specializing in hard-working and honest, the biggest factor of our corporate philosophy. Our company, Seamless Roof Rain Oluklarındaki First to Offer Design and discoveries, along with making the benefit Müşterilerilerinin into operation Quality, Appearance and design is a combination of all its products, all in Turkey, began selling the 81 Provincial and District Presentation. Seamless Gutter Systems on the roof, many years we have done our research in the projects we've had a successful, Our infrastructure is more to our success by expanding our production of this refreshed and refreshed Quality Standards've been in an endeavor to the next level. Konya Roof Gutter Systems, aims to be the leading edge of Industry.

Dachrinne Systems in den kommenden 20 Jahren von unserer Erfahrung, sicher werden wir stetig vorwärts in der Branche. Nur dann erfolgreich sein, wenn unser Unternehmen in hart arbeitenden und ehrlichen, der größte Faktor unserer Unternehmensphilosophie spezialisiert ist. Unsere Firma, Seamless Dach Regen Oluklarındaki ersten, die Design und Entdeckungen, zusammen mit, die Gewährung Müşterilerilerinin in Betrieb Qualität, Aussehen und Design ist eine Kombination aus all seinen Produkten, begannen alle in der Türkei, den Verkauf der 81 Provinz-und Bezirksebene Präsentation. Seamless Gutter Systeme auf dem Dach, vielen Jahren haben wir unsere Forschung in den Projekten, die wir hatten eine erfolgreiche getan haben, Unsere Infrastruktur ist für unseren Erfolg, indem wir unsere Produktion dieses aktualisiert und aufgefrischt Qualität Standards've in dem Bemühen, wurde auf die nächste Ebene. Konya Dachrinne Systems, zielt darauf ab, die Vorderkante der Industrie werden.   [Git »]

KARMOSAN MODEL KALIP PLASTİK SAN.TİÇ.LTD ŞTİ

FİRMAMIZDA MAKİNA-OTOMOTİV-TARIM ALETLERİ SEKTÖRLERİN EPOKSİ- ALİMİNYUM-METAL-AHŞAP MODELLERİ ALİMİNYUM ENJEKSİYON-PLASTİK ENJEKSİYON KALIPLARI-PLASTİK ŞİŞİRME-ALİMİNYUM KOKİL KALIPLARI VE ÜRETİMİNİ YAPMAKTAYIZ.

  [Git »]

KAROT BETON DELME

ZİRVE KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ

ZİRVE KAROT CONCRETE CUTTING DRILLING SYSTEMS

Zirve Karot Betonschneiden Bohrsysteme   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |