KONYA FIRMALARI - LISTE 62

Nova Hydraulic Cylinder

•Nova Hydraulic Cylinder has an engineering company that offers different kind of hydraulic cylinders and telescopic cylinders with its 15 years experince from Turkey. •As Nova Hydraulic Cylinder we are producing crane sliding and lifting cylinders, different kind of industrial machine cylinders, trailer lifts, agricultural machinery lifts, garbage truck cylinders and telescopic tipper cylinders. •With exporting our cylinders to Germany, Netherland, Egypt, Bosnia, Lebanon we prove our quality and we are walking on trusty and strong steps to being a leader on internationl area. •Quality is our first princible to keep that before every shipment we test the cylinders oil leaking and pressure control, after all with a suitable packing we make shipment of cylinder for our valuable customers

•Nova Hydraulic Cylinder has an engineering company that offers different kind of hydraulic cylinders and telescopic cylinders with its 15 years experince from Turkey. •As Nova Hydraulic Cylinder we are producing crane sliding and lifting cylinders, different kind of industrial machine cylinders, trailer lifts, agricultural machinery lifts, garbage truck cylinders and telescopic tipper cylinders. •With exporting our cylinders to Germany, Netherland, Egypt, Bosnia, Lebanon we prove our quality and we are walking on trusty and strong steps to being a leader on internationl area. •Quality is our first princible to keep that before every shipment we test the cylinders oil leaking and pressure control, after all with a suitable packing we make shipment of cylinder for our valuable customers

  [Git »]

NOYA ORMAN ÜRÜNLERİ BOYA VERNİK PAZARLAMA İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş.

Sunta Ve Mdf Kaplama.

Fiberboard, mdf coating

Preßholz- und MDF Furnitur   [Git »]

NUR ELMAK MİMARLIK MOBİLYA VE DEKORASYON SAN.VE TİC.A.Ş.

Doorvita markalı kapı koleksiyonunun temeli felsefesi kalitedir. Çünkü kalitenin temelinde 'insan' vardır. Kişinin beklentilerine cevap verebilmek, teknik açıdan güvenini kazanabilmek ve estetik açıdan tatmin edebilmek ana hedeftir. Günümüzde kalite kurumsal başarının anahtarı olan temel bir kavramdır. Hızla gelişen ve değişen teknoloji, toplumsal ve ekonomik değerler, küreselleşme ve zorlu rekabet koşullarında kalite kavramı giderek yaşamsal bir anlam ve değer kazanmıştır. Kısacası kalite insanı yaşadığı ortama ve ortamdaki malzemelere özen gösteren bir kimlik kazanmıştır. Sadece bu sebep bile Doorvita kapılarının tercih sebebidir. Doorvita kapılarının üretim kriterleri; hassas işçilik, kaliteli ve doğayla dost malzeme, ileri teknoloji ve güncel tasarımlarından oluşmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler TSE li ve doğayla uyumludur. Doorvita koleksiyonundaki tasarımlar ve kaplamalar geçmiş deneyimler, genel beğeniler ve beklentiler sonucu ortaya çıkmıştır. Bu yüzdende uzun yıllar kalitesinden ve çizgisinden dolayı güncelliğini kaybetmeyecektir. Firma olarak misyonumuz kaliteden ödün vermeden çevreye zarar vermeyen malzemeler kullanarak yıllara meydan okuyan kapılar üretebilmektir. Bu nedenlerle hayatınıza yeni bir kapı açmak istiyoruz…

Kitchen, bathroom cabinets, bedrooms, hallstands,wooden doors

Küchen, Duschkabinen, Garderobenständer, Holztüren   [Git »]

NURAS ASANSÖR SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

İhtiyacınız olacak yerli ve ithal asansör tesisleri ile alakalı her türlü teklif hazırlama, mühendislik hizmetleri ve asansörlerin yapımı konularında hizmetlerinizde olabilmek arzusundayız.Firmamız, 1972 yılından bu güne, yüksek teknoloji ürünü olan VVVF frekans kontrollü, kademesiz hız ayarlı, tam otomatik kat ve kabin kapılı, simplex, dubleks, trıplex kumanda sistemli şahıs / yük / servis / oto / hasta ve panaromik tip elektrik ve/veya hidrolik tahrikli asansörlere ait malzemelerin ithali, imalatı, montajı ve satış sonrası servis hizmetlerini yürütmektedir.Bünyesinde 1 elektrik elektronik, 2 makine mühendisi ve  1 inşaat mühendisi bulunan firmamızın büro, imalat, montaj ve bakım ekiplerinden oluşan personeli 30 kişidir. NURAS olarak tüm yurt genelinde kurulduğu yıldan bu tarafa 3.700’den fazla asansörün tesisini tamamlamış olan firmamız Konya,Ankara,Çanakkale,Alanya,Mersin,Kıbrıs ve daha Türkiye’nin bir çok il ve ilçelerine kadar olan asansörlerinin imali,montajı ve servis hizmetlerini’ de başarıyla devam ettirmektedir.

Lift production and assembling

Verschiedener Rohguß   [Git »]

NURDÖKSAN DÖKÜM OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

NURDÖKSAN DÖKÜM 1978 yılında faaliyetine başlamış olup sektöründe profesyonel çözümler üretmiş bir aile şirketidir. Firmamız 1000 m2 kapalı alanda yıllık 1500 ton üretim kapasitesine sahip olup 350 KW 500 kg. çift pota indüksiyon ocağında 100 gr. Dan 1000 kg. ya kadar; GG15-GG30 arası Pik Döküm, GGG40-GGG90 arası Sfero Döküm, GS38-GS60 arası Çelik Döküm ve alaşımlı çelik döküm parçaları dökülmektedir. NURDÖKSAN DÖKÜM OTOM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Teknolojik yenilikleride yakından takip etmekte olup geçmişin vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektöründe önemli avantajlar sağlayan bir firma haline gelmiştir.

URDOKSAN WHICH HAS PROFESSIONAL SOLUTIONS IN THIS SECTOR HAS BEEN ESTABLISHED IN 1978, AS A FAMILY COMPANY. WE HAVE 1000 SQUARE METER INDOOR AREA , 1500 TONS productive capacity AND 350 KW 500 KG ın our castıng incinerator we can cast from 100 gr to 1000 kg GG15-GG30 –cast ıron; Between GGG40- GGG90 ıs sphero cast and between GS38-GS60 steel cast ıtems could be cast. besıdes the company experıences whıch ıs comıng from the past Nurdoksan dokum otom. San. Ve tıc.ltd.stı follows the technology, to become the leader of thıs sector and to get advantages wıth a better qualıty and a better a service.

Herstellung von Pritschen   [Git »]

NURHAN MODA EVİ

Gelinlik, Nişanlık, Abiye ve Aksesur Satışı & Özel Tasarımlar

Wedding dress, Engagement dress, Evening Dress and Accessories Sales & Custom Designs

Hochzeitskleid, Verlobungkleid, Abendkleid und Zubehör Sales & Custom Designs   [Git »]

NURİ USTA TREYLER hayküp konteyner havuz damper

NURİ USTA TREYLER;akaryakıt tankeri,petrol tankeri,Platform treyler,Kapaklı Sal kasa treyler,Kaya Damper,Kasa Damper,havuz damper imalatı,dorse imalatı,1360 sal dorse,kuru yük treyleri,konteynır dorse,tanker dorse,Hardox Damper,hayküp modeli konteyner,hayküp modeli konteynır,haycupe konteyner imalatı,haycupe modeli konteyner,haycup konteynır,hayküp konteyner,sal dorse,damper,akaryakıt tankeri,havuz damper,konteyner hayküp,hafriyat damperi,Kuru Yük treyleri,Havuz damper,inşaat damperi,hafriyat damperi,kapaklı damper,kasa tipi damper,yakıt tankeri,

  [Git »]

NURSAN GIDA OTOMOTİV NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

1991 yılında Konya Zafer Sanayi sitesinde imalata başlayan firmamız, 15 yıldır treyler ve semi treyler imalatına devam etmektedir. Her zaman ar-ge çalışmasına önem veren firmamız, her yıl ürün portföyüne yeni ürünler eklemektedir. Ürettiğimiz Başlıca Ürünlerimiz Silobas Yarı Römork, Transmikser,ADR li Tanker Damper Grubu ( Hardox, Kaya, Kasa) Sal Kasa Yarı Römork, Tenteli Grubu, LPG yakıt Tankeri, Tanker Şasi, Römork, Tanker Yarı Römork, Rulo Taşıyıcı Semi Treyler. Bir Avrupa markası olma yolunda önemli adımlar atan firmamız, kalitesini ISO 9001-2008 ile tescil ettirerek ihracata başlamıştır. Üretim kapasitesini arttırıp, otomasyon sistemi ile treyler imalatına geçen firmamız, 2. Organize sanayi bölgesinde 10.000 m2 kapalı, 10.000 m2 açık alanda, her nevi treyler ve semi treyler imal etmektedir. Her zaman kalite, müşteri memnuniyeti, satış sonrası servis ve yedek parça güvencesi ve esnek imalat kapasitesi ile Türkiye pazarında önemli bir yer alan firmamız; İran Venezuella Dubai Sudan Kenya RUsya Ukrayna Kuveyt Qatar Sharjah ve Omman a ihracata başlamıştır.

Konya in 1991, our company started manufacturing in Victory Industrial Estate, trailers and semi trailers for 15 years continues to manufacture. Always give importance to R & D work, our company is adding new products to product line every year. - Manufacture of 2004 silobas - In 2005, the Transmixer manufacturing In 2011,the ADR TANKER manufacturing Unlike any of its competitors in the industry innovation and R & D developments following our company has kept the work in the foreground. Important steps towards becoming a European brand at our company, quality ISO 9001 - registered by 2000 and started to export. Increase production capacity and manufacturing automation systems to the trailer with our firm, the 2nd industrial area 10,000 m2 covered, 10,000 m2 of open space, all kinds of trailers and semi trailers are manufactured. The main products we produce Transmixer, Damper, LPG Tanker, Bulk, Fuel, Tarp Group, Twin Chassis Group, and each kind of special-purpose container trailer, semi-trailer. Always quality, customer satisfaction, after sales service and spare parts guarantee and flexible manufacturing capacity and Turkey, an important place in the market, our company, Iran, Venezuela, Dubai, Sudan, Kenya, Kuwait, Qatar, Sharjah, and has started to export Omman.

Herstellung von LKW Anhaengern   [Git »]

NURTAŞ TARIM SANAYİİ VE TİCARET A.Ş.

NURTAŞ Tarım Sanayi A.Ş. olarak 1993 yılında Konya' da buydağ unu üretimi ile faaliyet göstermeye başladık. Un sektöründe 16 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız her geçen gün daha iyiyi sunmakta ve önceki yaptığı hizmetlerden aldığı övgülerle gelecekte daha büyük övgüleri hak etmeyi amaçlamaktadır. NURTAŞ Tarım Sanayi A.Ş. bugüne kadar gerçekleştirdiği hizmetleriyle un sektöründe belli bir kariyere sahip olmuş ve alanında sürekli yükselişte olan bir grafik çizmiştir. NURTAŞ Tarım Sanayi A.Ş. olarak fabrikamızın bütün üniteleri değirmen makineleri endüstrisinde dünya lideri olan kuruluşlar tarafından üretilen en son teknoloji ürünü makine ve ekipmanla donatılmıştır.Size kalite ve hizmet açısından daha yakın olmak için bizi seçen müşterilerimize gelişen teknolojinin getirdiği kolaylıklardan faydalanma imkanı sunmayı amaçlayarak bu internet sitesini aktif hale getirmiştir.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

NURTOPRAK NAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Nurtoprak Özgeçmiş 1994 yılında faaliyetlerine küçük bir atölyede (40 m2) radyatör tamir işleriyle başlayan firmamız,çalışan ortakların özverisi ve yoğun çabaları sayesinde kısa sürede sevilen,sayılan ve sözüne güvenilen bir firma olmuştur. 1998 yılı başında kendisine bir kardeş firma bulan Nurtoprak Ltd.Şti.onuda kendi bünyesine alarak üç ortakla kurulan şirketimiz beş ortaklı yeni bir görünüme kavuşmuş ve kendi öz sermayesiyle intercooler(hava soğutma ünitesi) üretimine ikinci bir şube açarak başlamıştır.1998 yılı Ağustos ayında ilk ürününü alarak bu işte bende varım demiştir. Geçen zaman içinde sürekli kendini yenileyen kazancını sürekli yatırıma ve yenilenmeye ayıran firmamız altı yıl boyunca intercooler konusunda kendini geliştirmeye ve çeşitlerini arttırmaya çalışmıştır. 2004 yılı ortalarında kendine yeni bir iş kolu daha bularak yatırımlarının bir kısmını buraya ayırmış ve yaptırdığı yeni makina ve ekipmanlarıyla yağ soğutma ünitelerine yönelmiştir. Bu iş kolunda öncelikle tamamen dışarıya bağımlı olan küçük araç yağ soğutma ünitelerinden başlamış, bu konuda da oldukça başarılı olmuştur.Özellikle ucuz olması sebebiyle Çin mamülleri kullanılan bu sektörde söz sahibi olmuş ve ithalatın önünü (kendi araştırmaları doğrultusunda ) %50-60 oranında kestiğini ispatlamıştır. 2006 başlarında bu sefer iş makinaları yağ soğutma ünitelerine başlamış olup bu konuda kısmi bir başarı elde etmiş ve yaptığı işin daha mükemmelini yapmanın yollarını aramaya başlamış ve bu mamülün orijinal tipte yapılması konusunda yönetim olarak görüş birliğine varılmıştır. 2007 yılında AB hibe proğramından da almış olduğu destek ile ürün yelpazesini genişleten firmamız iş makinaları soğutma ünitelerini yurt dışından getirteceği yeni makine ve ekipmanlarla 2008 den itibaren OEM(orijinal tip) olarak imalatına başlayacağının müjde sinide böylelikle değerli tüketicilere vermiş olmaktadır. Son söz olarak sürekli kendini yenileyen firmamız 40 m2 de başlayan faaliyetlerini bugün 2700 m2 si kapalı ,3500 m2 lik bir alanda sürdürmekte olup istihdama da katkı sağlamaktadır. İmalatına 1000 adet/Yıl üretimle işe başlayan firmamız bugün 5000 Adet/Yıl üretimle yurt içine ve yurt dışına yan sanayi olarak hizmet vermektedir.Ürünlerinin yaklaşık %20 sini yurt dışına pazarlayan firmamız önümüzdeki üç yıl içinde bu oranı %50-50 yapma gayretinde olacaktır. Hedefimiz ithalatın önünü kesip,ihracatı arttırmak olup istihdama ülke menfaatleri doğrultusunda faydalı olabilmektir. Ülkemizi ve insanımızı seviyoruz! Çalışmak,çalışmak ve çalışmak ümidiyle Daha Güzel Yarınlara NURTOPRAK SAN TİC.LTD.ŞTİ adına İSMAİL ATEŞ

Nurtoprak Resume In 1994, the activities of a small workshop (40 m2) radiator repair the affairs of our company started working as soon as possible thanks to the efforts of partners and intense popular altruism, a listed company and the word was trusted. Finds itself at the beginning of 1998, a sister company acquired by its three partners Nurtoprak Ltd.Şti.onuda five partners founded the company gained a new look and its own capital intercooler (air-cooling unit) production by opening a second branch, the first product in August of başlamıştır.1998 I am taking this job I said. Elapsed time to invest in the continuous self-renewal and regeneration is the gain constant For six years, our company distinguishes itself in the intercooler has worked to develop and improve varieties. The middle of 2004 a portion of its investments in new business by finding more here new machinery and equipment built by dedicated and focused on oil cooling units. This is entirely dependent on the outside of the small business arm of the car first started oil cooling units, is also very successful in this regard because it is cheaper because olmuştur.Özellikle have a say in this sector have been used in China and imports of products of the way (in line with your own research) has proven 50-60% cut. Early 2006 machines, oil cooling units has started work this time on this subject have achieved a partial success, and he started to look for ways to work more mükemmelini and on conducting this type of product in management as the original consensus. Grant program to support the EU in 2007 have taken our company to expand its product range with business machines, refrigeration units and equipment from abroad from 2008 to getirteceği new machine from an OEM (original version) will start production of the good news has given URL is so valuable to consumers. Our company is constantly renewing itself as the final word in the starting 40 m2 2700 m2 of indoor activities today, continuing an area of 3500 m2 and also contributes to employment. Production of 1000 pieces / year production, our company started to work today, 5000 pcs / year production and supply industry in domestic and abroad service vermektedir.Ürünlerinin 20% of our company to market the next three years abroad in an effort to make this ratio will be 50-50%. Our goal is to intercept and imports, increase exports and employment in line to be beneficial to the interests of the country. We love our country and our people! Work, work and hope to work with More beautiful tomorrow NURTOPRAK INDUSTRY LTD on behalf of ISMAIL ATEŞ

  [Git »]

ODESA OTOMOTİV ve MAKİNE HIRDAVAT

FİRMAMIZ 10 YILDIR KONYA SANAYİ BÖLGESİNDE OTO PARÇA YIKAMA MAKİNELERİ (850,1000,1250,1500,1750 ve 2000'LİK ) SİLİNDİR KAPAK CATLAK TEST MAKİNELERİ ( PRONÖMATİK ve MANUEL),İŞKEMBE YIKAMA MAKİNELERİ,SUBAB TAŞLAMA TEZGAHLARI,ŞİM PUL TAŞLAMA MAKİNELERİ,BAĞLANTI APARATALARI ÜRÜNLERİYLE OTOMOTİV VE MAKİNE SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEKTEDİR. BAŞARIMIZIN SIRRI ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDEN GELMEKTEDİR.

  [Git »]

ODPAR OTOMOTİV DÖKÜM PAZARLAMA A.Ş.

Oto Yedek Parça (Motor Gömleği) İmali.

Spare parts, engine liner production

Ersatzteile und Motorabdeckungen   [Git »]

OFLAZ renault otomobil yedek parçası imalatı Konya

OFLAZ;Reno tofaş otomobil yedek parça toptancısı imalatcısı,tofaş otomobil yedek parça toptancısı imalatcısı, renault yedek parça fiyat listesi,renault clio yedek parçaları,renault megane yedek parçaları,renault yedek parça imalatcısı,tofaş yedek parça imalatcısı,renault yedek parça fiyat listesi,tofaş yedek parça fiyat listesi,renault otomobil yedek parçası,tofaş otomobil yedek parçası,reno oto yedek paçası,toptan renault reno otomobil yedek parçası,Renault tofaş otomobil yedek parçası imalatı,toptan tofaş otomobil yedek parçası,reno12 yedek parçası,reno clio yedek parçası,reno 9 yedek parçası,tempra yedek parçası,renault otomobil yedek parçaları,renault megane yedek parça,renault 11 yedek parça fiyat listesi,oto yedek parça fiyatları Renault,

  [Git »]

OFLAZ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Konfeksiyon İmali.

Confection production

Konfektionsherstellung   [Git »]

OĞUZ ŞASE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

?????

  [Git »]

OKCAN;ferforje kapı,ferforje balkon korkuluğu Konya

OKCAN;demir doğrama,ferforje ve demir korkuluk,ferforje demir doğrama işleri,ferforje kapı,ferforje balkon korkuluğu,ferforje pencere korkuluğu,ferforje duvar üstü korkuluk,duvar korkulukları,duvar üstü korkuluklar,ferforje merdiven korkuluğu,ferforje bahçe duvar korkuluğu ve ferforje ve demir merdiven korkuluğu imalatı,demir doğrama ve anahtar teslimi ferforje korkuluk imalat ve montajı,demir kapı ve demir korkuluk imalatı,ferforje ve demir garaj kapısı,demir okul kapısı ve demir bahçe kapısı imalatı,ferforje Merdiven ve balkon korkulukları,çelik çatı sistemleri,çatı kaplama sistemleri,çatı sistemleri fiyatları,çatı makas sistemleri,çatı sistemleri,fabrika çatı sistemleri,metal çatı sistemleri,kenetli çatı sistemleri,tonoz çatı sistemleri,Çelik Çatı,fabrika çelik çatı,çatı kaplama sistemleri,çelik çatılar,uzay kafes,çelik bina,çatı sistemleri fiyatları,demir çatı,uzay çelik çatı,çatı kaplamaları,uzay çatı sistemleri,Konya çatı,çelik çatı Konya,çelik çatı, sistemleri,çelik çatı modelleri,çelik konstrüksiyon çatı,çelik çatı yapımı,çelik çatı fiyatları,çelik çatı resimleri,çatı sistemleri,çelik yapılar,uzay çatı,çelik çatı imalatı,çelikçatı,çelik çatı kaplama,çelik konstrüksiyon çatı,çatı fiyatları,çelik çatı işleri,çatı metal,fabrika çatı sistemleri,

  [Git »]

OKTUT ORMAN ÜRÜNLERİ PAZARLAMA İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mdf Kaplama Ve Boyama İşleri.

Mdf coating and painting

MDF Verkleidung und Lackierung   [Git »]

OKUROĞLU TEKSTİL VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Konfeksiyon İmali.

Confection production

Konfektionsherstellung   [Git »]

OLCAY AYAKKABI İMALATI

confort tarzı (yumşak) merdane ayakkabı üretmekteyiz.

  [Git »]

olgun marka&patent ve danışmanlık

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |