KONYA FIRMALARI - LISTE 61

NEBA YEM FABRİKASI - FEED PRODUCTION

karma yem , Yem Katkı Maddeleri Ve Yalama Taşı İmali.

Feed , Feed additives and salt stone for animals

Köder , Herstellung von Süssigkeiten und Lokum   [Git »]

NECATİ GÜNGÖR OTOMOTİV

  [Git »]

NECİPOĞULLARI İNŞAAT BETON TAŞ YAPI ELEMANLARI İNŞ.MALZEMELERİ TAAHHÜT GIDA MADDELERİ KIRTASİYE TAŞI

Necipoğulları; 1975 yılında baba Necip KULAKSIZ tarafından Ordu'nun Ünye ilçesinde taş parke üretimi ile faaliyetine başlamış, 1984 yılında ikinci kuşak hizmet bayrağını devralmıştır. Daha sonra şirket merkezi Konya'ya taşınmıştır. Necipoğulları'na ait Konya merkez ve Cihanbeyli'deki fabrikalarda beton parke, bordür, oluk ve büz gibi beton elemanları üretilmektedir. Alanının öncü kuruluşlarından olan Necipoğulları alışılagelmiş, sıradan beton elemanları üretme anlayışının yerine, kaliteli ve aynı zamanda estetik seçenekler de sunmayı tercih ederek AB standartlarında beton elemanları üretmekte ve günümüz insanının beklentilerine cevap vermektedir. Necipoğulları, çevre düzenlemesi alanlarında ihtiyacınız olan hizmeti sunmaktatır. Zerafetin gözü okşadığı Necipoğulları beton elemanları,TSE ve CE belgeli üretim kalitesiyle, başta belediyeler ile diğer kamu kurumları olmak üzere, özel sektör tarafından da tercih edilmektedir. Necipoğulları aynı zamanda ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahiptir. Necipoğulları; profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli kadrosu ve yüzlerce referansıyla güvenilirliğini ispatlamış ve sektörün öncüsü olmuştur.

Manufacture of stone parquet, bordure and ice

Herstellung von Heimtextilien   [Git »]

NEMUTLU POMPA DÖKÜM MÜHENDİSLİK SAN.VE TİC.A.Ş.

Firmamız ana konusu dökümcülük olmak üzere Osman Nemutlu tarafından 1975 yılında Nemutlu Döküm ismiyle Meram Sanayide 400 metre kare kullanım alanı ile faaliyetine başlamıştır. Uzun yıllar bu işine yoğun bir şekilde ama kaliteden ödün vermeden devam etmiştir. 1989 yılında firma kendisini büyüterek dik milli pompa ve sondaj işletmeciliği işine başlamış; kalitesi ve kabiliyeti ile çok kısa bir sürede sektörde önemli bir konuma sahip olmuştur. 1992 yılından sonra işletme alanını 1200 metrekareye çıkarmıştır. Firma 2000 yılı başlarında kurumsal bir aile şirketi haline getirilmiştir. Şirketin yeni adı NEMUTLU POMPA DÖKÜM MÜH. SAN. VE TİC.AŞ. olarak tescil edilmiştir. Aynı yıllarda şirket dalgıç pompa imalatına başlamış, yine kısa sürede sektörde kalitesi ve üretim güvencesi ile söz sahibi olmuştur. Firma 2006 yılı ortalarında Büsan Org. San. Böl.’sindeki kendi fabrika binasına taşınmıştır. Firmamız şu anda kapalı fabrika alanı 7000 metrekare, açık alanı ise 4000 metrekare olmak üzere 11000 metrekarelik modern bir alanda faaliyetine devam etmektedir. Firmamız kendi ürettiği tüm makinelerdeki parçaları kendisi dökmekte, işlemekte ve üretmektedir. Şirketimizin Yön.Krl.Baş.’lığı halen Osman NEMUTLU tarafından yürütülmektedir. Firmamız kuruluşundan itibaren her zaman teknolojiyi takip etmiş ve bunu müessesesine tatbik etmeyi ilke haline getirmiştir. Firma bu amaç ile her zaman dünya standartları çerçevesinde üretim yapmaya gayret göstermektedir. Bu sebepten dolayı 2008 yılında ISO 9001:2000, TSE 11146 belgelerini almış ve CE İşaretini ürünlere iliştirmek için faaliyete tamamlamıştır.

Our company was established by Mr. Osman Nemutlu in 1975 under the name of Nemutlu Casting Company undertaking casting as its main business activity at a production area of 400 square meters in Meram industrial area. The company continued, effectively, with the casting activity for many years by observing strict quality measures on its products. In 1989, the company widened its production by investing on vertical shaft turbine pumps and water-well drilling activities. Thanks to the hardworking of the company workers and personnel by then, as they made the company to gain wide popularity in the sector and hence enabling it to acquire an important position in the sector in Turkey. In 1992 the company expanded its production area to cover a total of 1200 square meters. In 2000, the company gained the status of being a well organized family company and changed its name to NEMUTLU PUMP, CASTING AND ENGINEERING COMPANY. In the same year the company started production of submersible pumps and again due to its high quality and reliable products, it became among the few best companies in the sector within a short time. In 2006, the company shifted its production to its new factory building at Busan Organized Industrial Area where it is currently continuing to produce all its products in this 11,000 square-meter area (divided into 7000 square-meter closed and 4000 square-meter open area). We cast, machine-process and produce all our products and components within our company premises. Current executive director of our company is Mr. Ibrahim NEMUTLU. Our company has always been a follower of technological developments and succeeded in imposing technological changes into its production system. For this purpose, the company has exerted much effort to make sure that it carries out production that copes well with renowned worldwide standards. Under the light of this aim; in 2000, our company acquired ISO 9001-2000 and TSE 11146 certificates, and at the same time completed procedures for acquiring CE certificate.

Brunnenpumpen   [Git »]

Nemutlu Pompa Döküm Müh. San. ve Tic. A.Ş.

Firmamız ana konusu dökümcülük olmak üzere 1975 yılında Nemutlu Döküm ismiyle faaliyetine başlamıştır. Uzun yıllar bu işine yoğun bir şekilde ama kaliteden ödün vermeden devam etmiştir. 1989 yılında firma kendisini büyüterek dik milli pompa ve sondaj işletmeciliği işine başlamış; kalitesi ve kabiliyeti ile çok kısa bir sürede sektörde önemli bir konuma sahip olmuştur. 1992 yılından sonra işletme alanını 1200 metrekareye çıkarmıştır. Firma 2000 yılı başlarında kurumsal bir aile şirketi haline getirilmiştir. Şirketin yeni adı NEMUTLU POMPA DÖKÜM MÜH. SAN. VE TİC.AŞ. olarak tescil edilmiştir. Aynı yıllarda şirket dalgıç pompa imalatına başlamış, yine kısa sürede sektörde kalitesi ve üretim güvencesi ile söz sahibi olmuştur. Firma 2006 yılı ortalarında Büsan Org. San. Böl.sindeki kendi fabrika binasına taşınmıştır. Firmamız şu anda kapalı fabrika alanı 7000 metrekare, açık alanı ise 4000 metrekare olmak üzere 11000 metrekarelik modern bir alanda faaliyetine devam etmektedir. Firmamız kendi ürettiği tüm makinelerdeki parçaları kendisi dökmekte, işlemekte ve üretmektedir.

Our company was established in 1975 under the name of Nemutlu Casting Company undertaking casting as its main business activity at a production area of 400 square meters in Meram industrial area. The company continued, effectively, with the casting activity for many years by observing strict quality measures on its products. In 1989, the company widened its production by investing on vertical shaft turbine pumps and water-well drilling activities. Thanks to the hardworking of the company workers and personnel by then, as they made the company to gain wide popularity in the sector and hence enabling it to acquire an important position in the sector in Turkey. In 1992 the company expanded its production area to cover a total of 1200 square meters. In the beginning of 2000, the company acquired a status of a well organized family company. The company’s name was then registered as NEMUTLU PUMP, CASTING & ENGINEERING CO. LTD. In these same years (2000’s) the company started manufacturing of submersible pumps and again within a short time, it became the market leader in the pump sector. In 2006 the company shifted to its new factory premises at Busan Organized Industrial Area. Our company is now located at its modern factory premises with a total area of 11,000 square meters where 7000 square metres is an enclosed area and 4000 square meters comprises an open area. Our company produces all of the components necessary for the final products within its factory premises including castings, machining and final products.

  [Git »]

NesiShoes

Her Turlu ayakkabi, bot, sandalet ve terlik uretimi, ihracti, Ozel guvenlik ayakkabilari, gunluk ve kostum ayakkabilari

High Quality Shoes, Boots, Sandals, Slippers and Bags with Best Manufacture Prices. More information about us, PLEASE visit our website and send e-mail to us.

  [Git »]

NETİŞ METAL ENERJİ SAN. TİC. A.Ş

FİRMAMIZ 2007 YILINDA NETİŞ GRUP BÜNYESİNDE SEKTÖRÜNE YENİ AÇILIMLAR KAZANDIRMAK İÇİN KURULMUŞ VE KISA ZAMANDA SEKTÖRÜNÜN LİDERİ KONUMUNA GELMİŞ MODÜLER SU DEPOLARI PASLANMAZ BAYRAK DİREKLERİ YOL KORKULUK SİSTEMLERİ AĞAÇ MAZGALLARI GRP DRENAJ KANALLARI İMALATI YAPMAKTAYIZ TÜRKİYE'DE İLK OLARAK MEDİKAL OKSİJEN ÜRETİM VE DEPOLAMA SİSTEMLERİ OLAN DYNOXMED MARKASI İLE ÜRETİM YELPAZESİNE YENİ ÜRÜNLER KATMIŞTIR

NEW OPENINGS WITHIN THE INDUSTRY GROUP COMPANY IN 2007 to give NETİŞ ESTABLISHED AND SHORT POSITION IN THE INDUSTRY LEADER ROAD STONES MODULAR WATER TANKS STAINLESS STEEL FLAG POLES WOOD HANDRAIL SYSTEMS DRAINAGE CHANNELS been produced by our GRP gratings MEDICAL OXYGEN IN THE FIRST GENERATION AND STORAGE SYSTEM WITH DYNOXMED BRAND NEW PRODUCTS has added new range of production

Unsere Branche in 2007 NEU Horizonte geben NETİŞ GROUP ansässiger eine kurze Zeit und STONES branchenführende Position MODULAR WASSERBEHÄLTER EDELSTAHL Fahnenmasten ROAD Handlauf aus Holz SYSTEMS Entwässerungsrinnen durch unsere GFK-Gitterroste hergestellt worden MEDICAL Sauerstoff in der ersten Generation und Storage System mit DYNOXMED brandneue Produkte hat ein neues Produktionsprogramm aufgenommen   [Git »]

NEVBAHAR GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Baharat İmalatı Ve Paketlemesi.

Spice production and packaging

Gewürzherstellung und Verpackung   [Git »]

NEVZAT GÜZEL-BAŞARAN GÖDENELİ DÖKÜM VE TORNA SANAYİİ

Firmamız 1973 yılındaNevzat Güzel tarafından kurulan bir aile şirketidir. Üretilen parçaların Türkiye genelinde pazarlanması kendi firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamızın üretim konusu; her türlü pik döküm ve Tarım makinalarının döküm parçalarıdır. Özellikle faliyet konumuz ise; Diskaro, Vanvey, Goble ve Mibzer parçaları imalatıdır.Üretimimizde ham madde; tamamen kendi firmamız tarafından yarı mamül (Döküm) haline getirilip yine kendi firmamız tarafından hassasiyetle işlenerek tam mamül (yedek parça) haline getirilmektedir. Firmamız 2000 m² alanda bir adet dökümhane, bir adet imalat olmak üzere iki adet fabrikadan oluşmaktadır.Üretim safhasında makina ve techizat olarak en iyi teknolojiyi kullanmamızın yanı sıra döküm ve imalatta yılların verdiği deneyimde önemli bir rol oynamaktadır. Biz daima en iyiyi yapmaya çalışıyoruz. Ayrca firmamız müşteri istekleri doğrultusunda her türlü özel parçaları da üretme olanağına sahiptir. Tarım Alet ve makinaları yedek parçalarında sizlere en son ve en iyi teknolojiyi sunan firmamız gelişen teknolojiyi ve yeniliği sizlere sunarak en kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir.

Cast iron

Rohguß   [Git »]

NEYYSAN OTOMOTİV KRANK SUPAP GAYD SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Motor Supap Gaydları ve Bagaları İmalatı

Engine valve,valve guides and valve seat production

Herstellung von Motorenventilen   [Git »]

Nihal Mühendislik İhracat İthalat Yapı Restorasyon Tic.ve San.Ltd.Şti.

Mühendislik Projeleri, Mimari Projeler, Güçlendirme ve Restorasyon işleri

Engineering Projects and Architectural Projects and Repair and Strenght to process and Restoration process

  [Git »]

NİRVANA OTOMOTİV HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız 2005 yılında faaliyetine başlamış olup, bugüne kadar geçen süreçte daima kalitesini ve ürün yelpazesini artırarak güvenli adımlarla ilerlemesine devam etmektedir. Hidrolik katlanır bomlu vinç üretimi ile başlayan ürünlerine, ağaç sökme dikme makinalarını, hidrolik PLC (bilgisayarlı ) kumandalı dökümhane robotlarını dâhil etmiştir. Nirvana hidrolik dökümhane robotunu Türkiye de ilk üreten yerli firma olup, TÜBİTAK tarafından ürün geliştirme projesi kabul edilmiştir. Nirvana kurulduğu günden bu güne kadar 300 e yakın mobil vinç ve hidrolik makine üretmiş, bu üretimlerden % 10 luk dilimini yurt dışına ihraç etmeyi başarmıştır. Nirvana uluslar arası kalite standartlarında ve müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek, ekonomik ürünler sunmaya devam edecektir. Şirketimiz halen kapalı 2500 m² alanda üretime devam etmekte olup, kaynak proseslerini robot ile yapan ender firmalardan biridir. 3 metrede 3 tondan 65 tona kadar katlanır mobil vinç üretiminde yine günümüzün gereksinimlerine ve müşteri isteklerine göre özel projelerde de üretime devam etmektedir.

Portable crane

Fahrbare Krane   [Git »]

Nisa Lojistik

MERSİN – ANTALYA – İZMİR – İSTANBUL Ağırlıklı Olarak Denizyolu, Karayolu, Havayolu, Depolama, Elleçleme, Konteyner İç Dolum, İç Boşaltma, Laching, operasyonlarında yardımcı olabileceğimiz ithalat - ihracat operasyonlarını gerçekleştirmekteyiz.

Öz mal araçlarımızla Şehir İçi ve Şehirlerarası taşımacılıkta yükünüzün çıkış noktasından, varış noktasına kadar tüm operasyonu firmamız sağlamaktadır. 18 Adet Öz mal Araçlarımız Sahip Olduğumuz 27.000m2 Açık, Kapalı Gümrüklü Depo Antrepo ve Konteyner Terminal Tesisimiz 3 – 45 Tona Kadar İş Makinalarımız ( Forklift, Kepçe, Kalmar, Vinç, Bob-Cat, Lowbed ) Mevcuttur. Alüminyum, Boru, Makine, Sac, Profil, Paletli Paletsiz Yükler, Pamuk, Hububat, Gıda, Tarım ve Her Türden Dökme Maden Cevher ve Blok Mermer Granit Yükleme ve Depolama İşlemlerini 7 / 24 Saat Güvenlik Kameralarıyla İzlenen Konteyner Terminalimizde Gerçekleştirmekteyiz. Denizyolu Operasyonlarında Rekabetçi Olduğumuzu Bildirmek İsterim.

  [Git »]

NİSA MADENCİLİK İNŞAAT VE NAKLİYE TİCARET LTD.ŞTİ.

İşlenmiş Mermer(Mutfak Mermerleri)İmali.

Marble production for kitchen

verarbeitete Marmorprodukte   [Git »]

Nitrofis Bilişim

  [Git »]

NİYAZİ AYAZ

Cihan Çikolata ve Şekerleme, sektöründe 32 yıldır en kaliteli ürünleri üreterek gelişimini sürdüren uzman bir kuruluştur. Firmanın başlangıç serüveni girişimci Anadolu’lu sanayicinin başarı öyküsüdür. Gelecekte hedefimiz ise Türkiye’de ve Dünya’da lider markalar arasında yer almaktır. Orta ölçekli birkaç işletme yatırımından sonra 2000 yılında şu an içinde faaliyet gösterdiğimiz Organize Sanayi Bölgesi’ ndeki tesisin temeli atıldı. 2009 yılı ortalarında 6400 m2 kapalı alanda 50 ton / gün fabrikamız üretime geçti. Yeni yatırımlarla en son teknojiyi barındıran üretim alanlarımızda hijyenik üretim şartları kontrol altında tutularak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kurumsallaşma ve teknolojiye yatırımın gelişme ve kalıcılığın tek yolu olduğunu biliyoruz. Müşterilerimize daima sağlıklı ürünler sunmak için deneyimli ve eğitimli personelimizle hammaddenin temin edildiği noktadan başlayarak, son ürüne kadar bütün aşamalar Kalite Kontrol Laboratuvarı ile denetim altında tutulmaktadır. Ürünlerimizi kaliteden ödün vermeden, müşteri taleplerini fazlasıyla karşılayacak şekilde Türk Gıda Kodeksi şartlarına uygun olarak üretmekteyiz.

Cihan Chocolate and Candy is a master foundation which manufactures the most quality products since 32 years in its sector. The beginning adventure is a success history of enterprising Anatolia Industrialists. Our future aim is to be among leader marks of Turkey and World. After a few medium sized enterprise investment, the base of our plant in Organize Industry Area in which we active was laid in 2000. At the mid of 2009 years our plant began to manufacture in 6400 m2 covered area with 100 tons/days. We sustain our manufacturing studies through controlling the hygienic manufacturing conditions by the newest investments in our manufacturing area which includes the latest technology. We know that institutionalization and investment to the technology is the sole way of development and stability. To present always healthy products to our customers, all phases beginning from supplying raw material phase with experienced and educated personnel to final product phase are inspected by Quality Control Laboratory. We manufacture or products without compromising from quality, meeting requests of customer needs according to Turkish Nutriment Regulation Terms.

Schokolade und Süssigkeiten   [Git »]

NİYAZİ USTA PARK BAHÇE AYDINLATMA ARMATÜR PLASTİK VE METAL SAN. TİC. LTD.ŞTİ.

Metal Boru Üzerine Desenli Plastik Kaplamalı Park Bahçe Aydınlatma Armatürleri İmali.

Illumination armatures production

Herstellung von Beleuchtungsanker für Park und Garten aus gemustertem Plastik auf Metallrohren   [Git »]

NOD YAPI TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

NOD Yapi Tic. Ve San Ltd. Şti (NOD YAPI) has been established in 2010 for the construction of various civil engineering projects involves infrastructure, superstructure, industrial and residential building projects at home and in overseas. NOD YAPI now serves these main works: Contracting Services, Design & Engineering, Fabrication & Construction and Supplies & Services NOD YAPI increases its strength both in national or international contracting area with its modern and dynamic management concept with gained experience. Since today’s construction area requires more competitive outputs such as cost of construction, time of construction and especially quality of the construction; NOD YAPI has been following the latest construction techniques and materials, improving its organizational structure, management, planning and application systems and also utilizing IT and modern management techniques. NOD YAPI tries to establish everlasting relations with its clients, work partners, subcontractors and suppliers based on mutual trust professionalism.

  [Git »]

Norbaran Gıda İth. İhr. Ahş. Ür. San. ve Tic. Ltd. Şti.

2001 yılında Gıda Katkı Maddeleri pazarlamak amacıyla kurulmuş olan NORBARAN GIDA ülkemiz dışındaki yenilikleri ülkemize taşımak amacıyla 2003 yılında Konya'da Ekmek Katkı maddeleri üretimine başlamıştır. 900m2 kapalı alanda kurulu olan modern tesislerimizde EKMAX® markasıyla ekmek katkı maddeleri üretimi yapmaktayız. Kullanılan unun ve üretilen ürünün özelliklerine göre 8 farklı çeşidi bulunan ürünlerimizle sektöre yüksek kalite sunmaktayız. Kaliteyi sürekli kılmak için bünyemizde yürüttüğümüz AR-GE çalışmalarıyla ürün yelpazemizi geliştirerek 2007 yılının ilk aylarında hamur kesme ve tartma makinelerinde kullanılan kestart yağı üretimine başlanılmıştır. NOROİL KESTART® markasıyla bitkisel kökenli ithal yağların karışımından oluşan, insan sağlığına zararsız, şu an Avrupa’da kullanılan yağlara özdeş bir kestart yağı üretilmektedir. Bu yeniliği ülkemize getirmemizdeki ilk amaç Avrupa standartlarını, soframızın vazgeçilmez yiyeceği olan ekmeğimize taşımak ve ekmeğe ekmek gibi değer vermenin yanında; piyasada şu an mevcut olan petrol türevi mineral kestart yağlarına alternatif, gıdaya uygun, gıda kökenli yağ üretmektir. İnsan sıhhatine uygun kestart yağı üretimi için yapılan çalışmalarda Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın tam desteği alınmıştır. 2008 yılında ürün çeşitlerimize hazır ekmek karışımlarını ekleyerek, sektöre daha geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kalitedeki iddiamızı tescil etmek amacıyla başlattığımız ISO 9001:2008 ve ISO 22000:2005 çalışmalarımız tamamlanarak, firmamız kalite belgelendirilmesine hak kazanmıştır. Firmamız hâlihazırda İran, Nahçıvan ve K.K.T.C.’ye ürünlerimizi ihraç etmekte olup yakın zamanda ihracattaki payını artıracaktır. Bunların dışında firmamız, E472e, E471, E481 başta olmak üzere çeşitli emülgatörleri ithal ederek ülkemizde dağıtımını yapmaktadır. 2006 yılından bu yana Danimarka/Palsgaard şirketiyle yaptığımız ortak çalışmalar sonucunda Helva sektörüne özgü, helvada yağın çıkışını engelleyen ve helvanın kendine özgü yapısını bozmayan Hetapol® markasıyla özel bir emülgatörü 2009 yılında sektöre sunmuş bulunmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen internet sayfamızı ziyaret ediniz ve lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Norbaran Gida Ltd. Konya/Turkey was founded in 2001 to distribute Food Additives, Food Flavouring Agents and Food Colors to the market. In 2003 Norbaran Gida Ltd. have started to produce Bread Improvers. We are manufacturing bread improvers and divider oil in our modern factory under the trade mark of EKMAX® and NOROİL KESTART®. At the moment we are producing 8 different type bread improvers which are formulated depending on the specifications of flour and end products. In 2008 we have started to produce bread mixes. With the aim of maintain the quality, our R&D department performs researches to enlarge the product variety. As a result of current researches we are going to present new products in a sooner time. Also, to approve our quality we carried out some studies and we approached to get ISO 9001:2008 and ISO 22000:2005 certificates. With these certificates we are aiming to widen our market share not only in local market but also in international market. Currently we are exporting our products to Nakhchivan Autonomous Republic, Turkish Republic of Northern Cyprus and Iran. Beside these, our company import varoius emulsifiers and distribute them in our country. As a result of our collaboration with Palsgaard®/Denmark, we found the emulsifiers under the trade mark of Hetapol® which is spesific to the halvah industry. It keeps to oil in halvah and makes halvah to be stabel for months. Please visit our website and do not hesitate to contact us for any information.

  [Git »]

NORBARAN GIDA İTHALAT İHRACAT AHŞAP ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

2001 yılında Gıda Katkı Maddeleri pazarlamak amacıyla kurulmuş olan NORBARAN GIDA ülkemiz dışındaki yenilikleri ülkemize taşımak amacıyla 2003 yılında Konya'da Ekmek Katkı maddeleri üretimine başlamıştır. 900m2 kapalı alanda kurulu olan modern tesislerimizde EKMAX® markasıyla ekmek katkı maddeleri üretimi yapmaktayız. Kullanılan unun ve üretilen ürünün özelliklerine göre 8 farklı çeşidi bulunan ürünlerimizle sektöre yüksek kalite sunmaktayız. Kaliteyi sürekli kılmak için bünyemizde yürüttüğümüz AR-GE çalışmalarıyla ürün yelpazemizi geliştirerek 2007 yılının ilk aylarında hamur kesme ve tartma makinelerinde kullanılması amacıyla NOROİL KESTART® markasıyla bitkisel kökenli ithal yağların karışımından oluşan,insan sağlığına kesinlikle zararlı olmayan,şu an Avrupada kullanılan yağlara özdeş bir kestart makinesi yağı üretimine başlamış bulunmaktayız.Bu yeniliği ülkemize getirmemizdeki ilk amaç Avrupa standartlarını, soframızın vazgeçilmez yiyeceği olan ekmeğimize taşımak ve ekmeğe ekmek gibi değer vermenin yanında; piyasada şu an mevcut olan petrol türevi mineral kestart yağlarına alternatif, gıdaya uygun, gıda kökenli yağ üretmektir.Tabi bu yağın kestart makinesi teknolojisine uygunluğu tartışılmazdır.Bu yola çıkarken Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nında tam desteğini almak bizim için bir mutluluktur. Kalitedeki iddiamızı tescil etmek amacıyla başlattığımız ISO 9001:2000 ve ISO 22000 çalışmalarımız tamamlanarak, firmamız ROYAL CERT / Türkak tarafından belgelendirilemeye hak kazanmıştır. Gelen talepleri karşılamak amacıyla firmamız üretim kapasitesini arttırma çalışmalarını sürdürmekte olup kısa süre içinde yeni tesisler de ekleyecektir. Firmamız hâlihazırda İran ve K.K.T.C.’ye ekmek katkı maddeleri ihraç etmekte olup yakın zamanda ihracattaki payını artıracaktır. Ekmek Katkı Maddeleri dışında firmamız, E472e, E471, E481 başta olmak üzere çeşitli emülgatörleri ithal ederek ülkemizde dağıtımını yapmaktadır.

Bread additives

Brotzubehör   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |