KONYA FIRMALARI - LISTE 60

İNANLAR MAKİNA İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

KONYA'da 1968 yılında imalat sanayine girdik. 1974 yılında abkant pres ve giyotin makas imalatına başladık. İstikrarlı çalışmalarımız sürekli ilerlemimizi sağladı. 1980 yılında İNANLAR Mak. İml.San.ve Tic.A.Ş. yi kurduk. İNANLAR A.Ş. olarak imalatta kalite ve estetiğe önem vererek kısa sürede TÜRKİYE pazarında saç işleme tezgahlarında tercih edilen marka olduk. Takdir edilen iş ahlakı ve ilkeli ticareti ile imalat sanayinde güçlü bir yer edindik.        Halen 15000 m2 açık, 4000 m2 imalat alanı, 500 m2 idari ve teknik bürodan oluşan üretim tesislerimizi gelişmiş teknolojilerle donatarak dünya standartlarında tasarım ve ürünler sunmaya devam etmekteyiz.

In 1968, we joined to the manufacturing industry in KONYA/TÜRKİYE. In 1974 we launched press brakes and guillotine shears. Consistent working style provided us contınuous progress. In 1980 we founded İNANLAR MACHINE MANUFACTURING INDUSTRY AND TRADE CORPORATION. By considering quality and esthetic in our production, İNANLAR became a preferred brand in a short time in the sheet processing industry in TÜRKİYE. We are now in a strong position by business ethics and trading with principles. We produce the products at the word standards by developing new desings with high technology in our plant that have 4000 m2, production area and 15000 m2 open area. İNANLAR INC. proved by its prducts that the quality can be reached by a strong experience. İNANLAR continues the investments with the philosophy of expanding this experience. We will be pleased if you visit us to see our products and plant, and to initiate good business relations.

Herstellung von Fallbeinmesser, Akbantpressen, exzentrische Pressen, Blechbearbeitungsmaschinen   [Git »]

İNCİ TEKSTİL KONFEKSİYON SPOR GİYİM DERİ MAMÜLLERİ İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ayakkabı İmali.

Shoe production

Schuhherstellung   [Git »]

İNDÖKSAN SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.

İngot Alüminyum Döküm.

Ingot aluminum casting

Ingotaluminiumguß   [Git »]

İNS ISIL İŞLEM MAKİNA OTOMOTİV SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Isıl İşlem İmali.

Heat treatment production

Temperaturbehandlung   [Git »]

İNTERMAK MAKİNA SAN. TİC. A.Ş.

1990 Yılında Konya ‘da kurulan firmamız 20 yılı aşan süreden beri süt ve gıda sektörüne üretici olarak hizmet vermektedir. İntermak 8.000 m2 den fazla kapalı alana sahip 2 fabrika binasında, genç ve eğitimli kadrosuyla ARGE çalışmaları ve dünya teknolojisinin takibiyle müşterilerine yeni teknolojileri sunmaktadır. Güçlü pazarlama ekibimizde her müşteriye ayrı tahsis edilen satış elemanlarımız, düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmektedir. Faaliyetlerimiz 3 grupta toplanabilir: 1- MİLKOL ve SELECTIVE markası ile Süt soğutma tankları, pasterizasyon üniteleri, pişirme kazanları, depolama tankları, taşıma tankları,sabit ve seyyar sağım makinaları sistemleri, anahtar teslimi süt ürünleri üretim tesisleri, reçel pişirme ve vakum kazanları, şeker üretim hattı 2- PROVITA, SUPER MAYA ve diğer markalarla gıda katkıları üretimi. Bu ürünlerin başlıcaları Peynir mayası, Stabilizatörler, Emilgatörler. 3- INTEM markasıyla süt işleme tesisleri, gıda tesisleri ve çiftlikler için endüstriyel hijyen ürünleri üretimi.

Our activities can be grouped as follows: 1-MİLKOL ve SELECTIVE : Manufacturing equipments for the dairy and food industry, especially for the milk processing plants and farms. Milking machines, Milk cooling tanks, Milk transportation and storage tank, Milk processing equipments, Pasteurizers and equipments for yoghurt and cheese. We are also manufacturing turnkey milk processing, Jam, candy, molasses, icecream plants. 2-PROVITA , SUPER MAYA: Production of food additives like Cheese rennet,stabilizer, emulgator. 3-INTEM: Industrial hygiene materials for the Milk processing plants, food processing plants and farms.

Herstellung von Produkten für Prothesenzähne   [Git »]

İPED Danışmanlık Eğitim ve Bilişim Ltd. Şti.

Her türlü ulusal ve uluslararası fon kaynakları için projeler hazırlamak ve yürütmek; eğitimler vermek.

  [Git »]

İPEKOĞLU OTOMOTİV İNŞAAT VE GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Otomotiv Kapı,Cam Tozlukları Ve Fitilleri İmali.

Production of car door, glass and filters

Herstellung von Staubfaengern für Fahrzeugtüren und fenster   [Git »]

İPRAGAZ ANONİM ŞİRKETİ KONYA ŞUBESİ

İpragaz 1961 yılında, Eureka Metal A.Ş. adıyla kurulmuştur. 1962 yılında İzmit Yarımca'da, Türkiye'nin ilk Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) dolum tesisini ve dolum istasyonlarını faaliyete geçirmiştir. Şirket, 1966 yılında, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) ile birleşerek İpragaz A.Ş. adını almıştır. 1992 yılında özelleştirilen İpragaz, Fransız Primagaz bünyesine katılmıştır. 1999 yılında Primagaz'ın da dünyanın en büyük LPG dağıtım firması Hollandalı SHV Gas tarafından satın alınması ile İpragaz, SHV ailesinin bir parçası haline gelmiştir. SHV Gas dünya çapındaki en büyük LPG distribütörüdür. 27 ülkede faaliyet gösteren SHV Gas, 13.500 çalışanı ve 5 milyar €'yu aşan cirosu ile milyonlarca tüketiciye LPG ulaştırmaktadır. 100 yılı aşkın bir süredir son tüketicilere ve işyerlerine enerji sağlayan SHV ailesinin bir üyesidir. SHV aynı zamanda, yan kuruluşu The Clean Energy Company ile, yenilenebilir enerji teknolojileri alanında faaliyet göstermektedir. www.shvgas.com İpragaz 45 yılı aşkın tecrübesiyle ve gerçekleştirdiği ilklerle, Türkiye'deki Likit Petrol Gaz (LPG) sektörünün lideridir. Türkiye'nin en büyük 25 firması arasında yer alan İpragaz, gerek şirket hacmi, gerek Türkiye'nin her tarafında sağlamış olduğu istihdam imkanları ile Türk Ekonomisi'ne 1961'den bugüne önemli katkılarda bulunmaktadır. İpragaz, aynı zamanda Türkiye'de faaliyet gösteren özel şirketler arasında 1994'ten günümüze, "En çok vergi ödeyen ilk 50 firma" arasında yer almaktadır.

Liquid oil gas filling station

Flüssigölgas Abfüllstation   [Git »]

İSFUR OTOMOTİV SAN. TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız; 1980 Yılında Kems Elektronik Makine Ltd. Şti. Adı altında İsmail KELEŞ tarafından kuruldu. İlk Üretimine, Elektronik Cihazların Şase Ve Kutularını İmal Etmek İle Başlamış, Gelişen Teknolojiye Ayak Uydurarak Sac Metal Sahasında Da Birçok Atılımlar Gerçekleştirmiştir. 1994 Yılında 2. Organize Sanayi Bölgesinde 1200 M² Kapalı Alan İçersinde Faaliyetlerine Devam Etmeye Başlamıştır. Türkiye�mizin Gelişmiş Ülkeler Arasında Yer Alması Ve 21. Yüzyılın Bilgi Çağı Olmasından Dolayı Toplumumuzun Başarı Seviyesini Yükseltmek İçin Atılacak Adımların Üretimden Geçtiği Şuurunda Olmuştur. Firmamız, Daha Fazla Ve Daha Kaliteli Üretim Yapmak, İç Ve Dış Pazarlarda Rekabet Edebilmek İçin Teknolojiden Maksimum Ölçüde Faydalanma amacına inanmıştır. Firmamız 2001 yılında İsfur Otomotiv İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Adında yeni bir firma daha kurunca KEMS� i dış ticaret firması yapmaya karar vermiştir. Bundan sonra otomotiv yedek parça ve kalıp sektöründeki faaliyetlerine İsfur Otomotiv adı altında devam etmeye başlamıştır. 2006 yılında yeni fabrika binasında faaliyetlerine devam etmeye başladı. 20.000 M2 açık, 2.300 M2 kapalı alan olmak üzere yeni binasında üretimine devam etmektedir.

Our company was established by Ismail KELES within Kems Elektronik Makina Ltd. Sti. in 1980. Our first production has started with manufacturing frame and boxes of electronic devices and many advances have also been realized in sheet metal area by keeping up with developing technology. In 1994, the activities have been continued in 1200 m2 closed area in 2nd Organized Industrial Zone. Since Turkey is among developed countries and 21st century is an information age, our company is alive to produce in order to increase the success of our society. Our company has believed to benefit from technology extremely in order to produce more and more in good-quality and to compete in domestic and foreign markets. When our company has established a new one with the name İsfur Otomotiv İmalat San. Tic. Ltd. Sti. in 2001, it was decided to make KEMS a foreign trade company. Then it has continued its activities in automotive auxilary equipment and casting sector with the name of Isfur Automotive. In 2006, it started to continue on its activities in its new factory building. Nowadays, it continue its activities in the new building comprising 20.000 m2 open and 2.300 m2 closed area.

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen aus Metallblech   [Git »]

İsmailoğulları Tohumculuk Tarım Ürünleri Nak.Ltd.Şti

Firmamız Konya / Türkiye merkezli olan tohum üreticisi olan bir firmadır.Yıllık üretimimiz 2006 yılında 400 ton ile başlamış olup 2011 yılı üretim planımız 5000 ton sertifikalı tohum üretmekdir.Firmamıza ait biri Konya merkez diğeride Altınova Devlet Üretme Çiftliği bitişiğinde olmak üzere 2 adet eleme ,temizleme ,ilaçlama ve paketleme tesisimiz bulunmaktadır.Aynı zamanda hububat alım satımı ile meşgul olmaktayız.Sertifikalı tohum üretmek isteyen firmalara tohum üretimi yapma imkanımız olup aynı zamanda eleme işleride yapılabilir.

  [Git »]

İŞLEM METAL Çelik kons. İnş.Taah.Tic.Ltd.Şti

Firmamız 1990'dan bu güne Çelik Konstrüksiyon alanında faaliyet göstermekte ve her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurarak bugün çelik konstrüksiyon, prefabrik yapılar, çelik binalar,endüstriyel tesisler,köprü, geçit, iç ve dış merdiven sistemleri, yangın merdiveni, alüminyum çatılar(alpull), açılır kapanır havuz çatı sistemleri (manuel ve automatik), işlerinde projeli ve sistemli olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.. İŞLEM METAL olarak, sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur. Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi büyüyen bir firma olarak Çelik sektöründe İŞLEM METAL olarak bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

Our company operates in the field of steel construction from 1990 to this day and every day keeping up with evolving technology today, steel construction, prefabricated buildings, steel buildings, industrial plants, bridges, passages, interior and exterior stair systems, fire ladder, aluminum roofs (alpull) , retractable pool roof systems (manual and automatic), and systematically work with a project in the service of our customers .. İŞLEMMETAL as marking the sector are proud of. Prices and honest work, our company has the principle of total quality concept and in adhering to the continuous research, development, quality standards have been following the industry with a distinguished name. Our company is a professional way all the activities of service during and after working with all energy in order not to disappoint you. Our company has gained reputation as a well known firm in the sector of activity aims to maintain for many years. We have taken effective steps towards becoming one of the leading companies in the industry to give results in a growing company in the steel sector İŞLEMMETAL brought us the leading position in the field of current activity. Customer satisfaction as a customer-focused work in a more conscious than are working very hard to move to the next level.

  [Git »]

İTİMAT ASANSÖR YAKIT İNŞ.VE NAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

  [Git »]

İTİNA MAKİNA GIDA NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Buğday Yıkama Makinası,Filitre,Kabuk Soyucu,Taş Ayırıcı Makinalarının İmali.

Wheat washing machine, filter,

Maschinen zum Waschen, Sortieren, Schaelen von Weizen   [Git »]

İYİBİLDİREN KARASÖR SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Rekor Karoser & Treyler 1975 yılında kurulmuş olup, bugün Konya 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde 2000 m2'si kapalı olmak üzere 10000 m2 çalışma alanında ürün kalitesini ve çeşitlerini sürekli geliştirerek araç üst yapı sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almıştır. Misyonumuz Kalite ve müşteri hizmetleri öncelikli ilkemizi oluşturmaktadır. Satış öncesi ve kullanım esnasında müşteri memnuniyeti misyonumuzdur. Rekor Karoser tarafından üretilen ürünler Kayar Perdeli Karoser Açık Ahşap Karoser Açık Sac Karoser Yürür Tenteli Karoser Kapalı Sac Karoser Kapalı Alüminyum Karoser Kapalı Brandalı Karoser Tekstil Karoseri Yeni Jenerasyon Kapalı Sac Karoser Özel Amaçlı Karoserler

Coachwork production

Karosserieherstellung   [Git »]

İZİ SÜT VE GIDA MAMÜLLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

İZİ SÜT A.Ş ‘ İZİ Ailesi Kuruluşu ve aile ortaklığıdır. 1991 yılında Beyaz peynir, Kaşar peynir, Tereyağ, Yoğurt ve Ayran çeşitleriyle imalatına başladı. 1994 yılında yeni yerinde üretimine emin adımlarla kapasitesini büyüterek devam etti. İzi Ailesi tamamen öz sermayeye dayalı olarak, kontrollü büyüme planımız çerçevesinde tamamen otomasyonlu süt tozu ve peynir altı suyu işleme entegre tesisini ve vals tipi süt tozu tesislerini kurarak 10.000 metrekare açık alanda 5.000 metrekare kapalı alanda günlük 300.000 Kg. süt işleme kapasitesine ulaştı Fabrikamız, 75 kişilik profesyonel teknik kadrosuyla kaliteli ve sağlıklı ürünlerle müşteri istekleri doğrultusunda üretim yapmaktadır. Hedefimiz geleceğe yönelik yeni yatırımlar yapıp ürün yelpazemizi genişletmek ve siz değerli müşterilerimize sağlıklı, lezzetli, doyumsuz damak tadını sunmaktır

İzi Dairy inc. has started its production since 1991 producing white cheese, yellow cheese, butter, yoghurt and ayran. The 1994 was the year of big progress with renewing its production technology and extending its capacity. The firm had been solidified itself in the industry branch by realizing a joint-venture in between İzi and 2001.And then we import a full automation integrated technological system on milk powder and whey powder. So we reached to produce 300.000 Kg./ day milk process capacity in keeping the plan of our controlled growth policy. İzi dairy has been producing its products with its 65 professional employees in its integrated facility according to customer satisfaction policy. Our philosophy is to invest for new technology in order to have a large product portfolio for our customer needs and to serve always healthy, delicious and tasteful products to your tables .

Herstellung von Milchprodukten   [Git »]

K-METAL

  [Git »]

K-STAR MAKİNA SANAYİ

GIDA MAKİNELERİ,GOFRET,BİSKÜVİ,ÇİKOLATA,KEK VE ŞEKER MAKİNALARIN İMALATINI YAPMAKTAYIZ

FOOD MACHINES, WAFERS, CHOCOLATE, CAKES, BISCUITS AND SUGAR ARE producing machines

Nahrungsmittelmaschinen, Waffeln, Schokolade, Kuchen, Kekse und Zucker erzeugenden Maschinen   [Git »]

K.Y.S.KÜRKÇÜOĞLU DÖKÜM RULMAN YATAKLARI VE OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1986 yılında döküm sektöründe faaliyete başlayan firmamız, kurulduğu günden bugüne tüm çalışanlarıyla inandığı "üretmek mutluluktur" sözüne bağlılığı neticesinde 1995 yılında bünyesinde yapmış olduğu AR-Ge çalışmaları ile güç aktarma organları üretimine başlamıştır. Önce güven prensibi doğrultusunda güven duyulan bir marka KYS markasıyla ürünlerinin kısa zamanda aranan bir marka haline gelmesini sağlamıştır. Üretim, güven ve kalite ilkeleriyle gün geçtikçe gelişen geliştikçe kendini yenileyen firmamız. Sektörüyle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek yenilikleri vakit kaybetmeden hayata geçirmiştir. Başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere ihracat ağını her gecen gün arttırarak ekonomimize büyük yararlar sağlamıştır. Tüm çalışanlarıyla, inandığı üretim felsefesine bağımlılığını göstererek her gecen gün ürün çeşitliliğini arttırmış başta cin olmak üzere tüm Uzakdoğu ülkeleriyle büyük bir yarışa girmiş ve bu yarışta ülke ve ülke insanıyla her türlü zorluğu aşacağı inancından hiç bir zaman vazgeçmeyerek, ithalat yapmayarak teslimiyetçiliği reddeden ulusal değerleri her şeyin üzerinde tutan bir politika izlemiştir. Sonuç olarak zor olanı başarmış yüzde yüz öz sermayesiyle ürettiği ürünü, ülke sanayisinin hizmetine sunmuştur, sahip olduğu ilkeden hiç bir zaman vazgeçmeyecek güce ve kararlılığa sahiptir. Yönetimimizle, çalışanımızla birbirimize duyduğumuz güven ve bağlı olduğumuz değerlerimizden asla taviz vermeden yaptığımızın daha iyisini yapacağımıza inanıyoruz.

Production of iron casting, roller bearing, v belt rim

Herstellung von Rohguß, Kugellagerbetten, V- Riemenscheiben   [Git »]

KAAN LASTİK

  [Git »]

KAB-SAN MAKİNE GIDA NAKLİYE İNŞAAT HAYVANCILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Yumurta Viyolu İmali.

Production of egg folder(container cover also can be)

Herstellung von Eierschachteln   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |