KONYA FIRMALARI - LISTE 6

aksu temizlik

aksu temizlik olarak konya merkezde tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz İLETİŞİM 0530 492 67 83

tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz İLETİŞİM 0530 492 67 83   [Git »]

AKTİF KİMYA VE TIBBİ CİH.SAN.PAZ.LTD.ŞTİ.

Aktif Kimya; İthal etmiş olduğu kimyevi maddeler, laboratuvar cihazları ve laboratuvar sarf malzemelerinin dağıtım ve pazarlanmasında değişime açık, iş ahlakına bağlı, tecrübeli bir kadroya sahiptir. Gıda ve Sağlık sektörü ile tüm sanayi kuruluşlarının laboratuvar ihtiyaçlarının karşılanmasında dürüstlük, güven, kalite, uygun fiyat ve zamanında teslimat anlayışını kendisine prensip edinmiştir. Bilhassa; Laboratuar kimyasalları(MERCK,RIEDEL,SIGMA,FLUKA,CARLO ERBA, J.T.BAKER,BDH, v.b) Kültür Besiyerleri ve Kullanıma Hazır Besiyerler(MERCK,OXOID,ACUMEDİA,BIORAD,DİFCO ve YERLİ) Su Analiz Kitleri ve Özel PH Kitleri, Çözelti ve İndikatörler, Tampon (PH:1-PH:13) Çözeltileri ve Toplam Sertlik Kiti için Reaktifler (MERCK,RIEDEL,HACH,LOVIBOND YERLİ) Laboratuvar Hassas Terazileri ve Nem Tayin Cihazları (SARTORIUS,METTLER TOLEDO, PRECISA, KERN, SHINKO,AND,DENVER,YERLİ) Laboratuar Cihazları (NÜVE,FUNKE GERBER, SARTORIUS, RETSCH, IKA, WTW, GERHARDT, PROTHERM, BINDER,BRAND) Peroksit, Ph ve Filtre Kağıtları,Enjektör Filtreleri (CHMLAB, MERCK, SARTORIUS, MİLLİPORE, MACHAREY – NAGEL, WHATMAN, vb.) Cam, Plastik ve Teflon laboratuar sarf malzemeleri (HBG,SCHOTT,LP,ACHEM,ARCO, HIRSCHMANN, BRAND, DELTALAB, İLMENUA, MENZEL ve YERLİ) Quartz, Silika ve Porselen Kroze-kapsül çeşitleri (INFUSIL,HALDENWANGER, ve YERLİ) ¬¬¬ Dijital Termometre,Cam Termometre, Hidrometre, Sakkarozmetre, Alkolmetre, Refraktometre Bütirometre ve Üç yollu puar çeşitleri (LUDWIG SCHNEIDER, ALLA FRANCE , BRANNAN, FUNKE GERBER,ACHEM) konularında müşteri memnuniyetine dayalı çalışmalarını geliştirmektedir. NÜVE marka laboratuvar cihazlarının İstanbul,Tekirdağ,Kırklareli ve Edirne yetkili bayisidir. Ayrıca ithal etmiş olduğu Funke Gerber, Bhanu ve Infusil marka santrfüj ve bütirometre çeşitleri, su distile cihazları ve yüksek ısıya (2000°C) dayanıklı Quartz / Silika Laboratuvar cam malzemelerinin Türkiye genel distribütörüdür.

  [Git »]

AKTİFAY PAZARLAMA ECZ. ITRİYAT MEDİKAL KOZMETİK

  [Git »]

AKUĞUR TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Straygran Yün İpliği Ve Sentetik Elyaf İmalatı.

Production of wool thread and synthetic fiber

Herstellung von Wollfaden und chemischen Fasern   [Git »]

akyiğit toptan gıda ihtiyaç mad. imalat satış&pazarlama

  [Git »]

AL-GÜ TUHAFİYE KONFEKSİYON VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Bayan Triko Örgü Konfeksiyon İmali.

Production of woman knitwear confection products

Herstellung von Strickkonfektion für Damen   [Git »]

AL-PAŞ GIDA TARIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1984 yılında gıda ve temizlik ürünleri pazarlaması yaparak başladığımız ticari faaliyetlerimize, bugün, 6 şirket ve 2 fabrika ile tarım ürünleri ticareti ve gıda ürünleri üretim ve pazarlaması ile devam ediyoruz. Ulusal düzeyde marka bilinirliği sağlanmıştır, Grup şirketlerimizden Al-San Gıda Ticaret ve Sanayi A.Ş. , kendi imalatı için buğday alımı yaparak, Konya’daki fabrikasında un üretmekte ve pazarlamaktadır. “Meram Un “ adı altında kendi markasıyla ürettiği unların yanında, Türkiye’deki diğer büyük gıda firmaları içinde private label un üretimi yapmaktadır. Fabrikamız yıllık 120.000 tonluk buğday işleme kapasitesine sahiptir. Al-Paş Gıda Tarım ve Ticaret A.Ş. , toz şeker ticareti ve küp şeker üretimi üzerine çalışmaktadır. Konya’da kurulu olan fabrikasında senede 20.000 ton küp şeker üretim kapasitesine sahiptir. Firmanın, kendisine ait “Pare Küp Şeker” markasıyla olduğu gibi, private label ürünleri de mevcuttur. 1999 yılında kurulan Al-Tar Tarım Gıda Paz. A.Ş. her türlü tarım ürününün alım satımı ve pazarlanması konusunda çalışmaktadır. Gerek bölgemizdeki gerekse Çukurova, Tekirdağ gibi bölgelerdeki üreticilerden, aynı zamanda yurt dışından buğday, mısır, soya gibi ürünler alarak, hem grubumuzdaki üretici firmalara hammadde tedarik etmekte, hem de yurtiçine pazarlamaktadır. Kalite ve fiyat açısından dengeli ürün üretmek kadar önemli olan diğer faktör ise etkin, yaygın, hızlı ürün penetrasyonunu sağlamaktadır. Albayraklar kuruluşundan günümüze kadar ürün distribüsyonu konusunda derin tecrübeler kazanmış ve Türkiye’nin her noktasına ürünleri ulaştıracak dağıtım kanallarını tanımış; toptancılar, bayiler, zincir mağazalar ile dostluğa ve dürüst ticarete dayalı ilişkiler kurmuşlardır. Üretici firma kimliğini kazandıktan sonra bu kanallarla daha hızlı ve verimli çalışabilmek amacıyla satış ve pazarlama alanında faaliyet göstermek üzere A.GM. Dış Ticaret Ve Pazarlama A.Ş.’yi kurmuşlardır.

In 1984, we started our business with food and hygiene products marketing countrywide. Today we continue our business in 6 companies and 2 factories. We produce wheat flour and cube sugar in our facilities established in Konya and distribute these products through all regions of our country. In addition we are engaged in trade business of crystal sugar and some other agricultural products’ sales around national market. We increase our marketing volume in international market day by day. We export our cube sugar to some EU and Arabian countries. Our research and development activities about biological food production and wheat flour export continue. We work enthusiastically to be a company known worldwide both in wheat flour and cube sugar production. Procurement of high quality raw materials, recruitment of qualified employees and high quality production costitute the basis of all activities of our group. Being the locomotive company of Albayrak Enterprises, Al-San Inc. produces wheat flour in its mill established in Konya. It makes production under its own brand “Meram Flour” for national market as well as private label for some other leading food traders. Al-San Inc. has annually 120.000 tonen wheat processing capacity. Al-Pas Inc. is engaged in cube sugar and powder sugar production and crystal sugar trade businesses. The factory established in Konya, has yearly 20.000 ton cube sugar and 5.000 tons powder sugar production capacitiy. Company has its own brand “Pare Cube Sugar” and private label products are also available.

Herstellung von Würfelzucker   [Git »]

AL-SAN GIDA TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

"1984 yılında gıda ve temizlik ürünleri pazarlaması yaparak başladığımız ticari faaliyetlerimize, bugün, 6 şirket ve 2 fabrika ile tarım ürünleri ticareti ve gıda ürünleri üretim ve pazarlaması ile devam ediyoruz. Ulusal düzeyde marka bilinirliği sağlanmıştır,Grup şirketlerimizden Al-San Gıda Ticaret ve Sanayi A.Ş. , kendi imalatı için buğday alımı yaparak, Konya’daki fabrikasında un üretmekte ve pazarlamaktadır. “Meram Un “ adı altında kendi markasıyla ürettiği unların yanında, Türkiye’deki diğer büyük gıda firmaları içinde private label un üretimi yapmaktadır. Fabrikamız yıllık 120.000 tonluk buğday işleme kapasitesine sahiptir. Al-Paş Gıda Tarım ve Ticaret A.Ş. , toz şeker ticareti ve küp şeker üretimi üzerine çalışmaktadır. Konya’da kurulu olan fabrikasında senede 20.000 ton küp şeker üretim kapasitesine sahiptir. Firmanın, kendisine ait “Pare Küp Şeker” markasıyla olduğu gibi, private label ürünleri de mevcuttur. 1999 yılında kurulan Al-Tar Tarım Gıda Paz. A.Ş. her türlü tarım ürününün alım satımı ve pazarlanması konusunda çalışmaktadır. Gerek bölgemizdeki gerekse Çukurova, Tekirdağ gibi bölgelerdeki üreticilerden, aynı zamanda yurt dışından buğday, mısır, soya gibi ürünler alarak, hem grubumuzdaki üretici firmalara hammadde tedarik etmekte, hem de yurtiçine pazarlamaktadır. Kalite ve fiyat açısından dengeli ürün üretmek kadar önemli olan diğer faktör ise etkin, yaygın, hızlı ürün penetrasyonunu sağlamaktadır. Albayraklar kuruluşundan günümüze kadar ürün distribüsyonu konusunda derin tecrübeler kazanmış ve Türkiye’nin her noktasına ürünleri ulaştıracak dağıtım kanallarını tanımış; toptancılar, bayiler, zincir mağazalar ile dostluğa ve dürüst ticarete dayalı ilişkiler kurmuşlardır. Üretici firma kimliğini kazandıktan sonra bu kanallarla daha hızlı ve verimli çalışabilmek amacıyla satış ve pazarlama alanında faaliyet göstermek üzere A.GM. Dış Ticaret Ve Pazarlama A.Ş.’yi kurmuşlardır."

"In 1984, we started our business with food and hygiene products marketing countrywide. Today we continue our business in 6 companies and 2 factories. We produce wheat flour and cube sugar in our facilities established in Konya and distribute these products through all regions of our country. In addition we are engaged in trade business of crystal sugar and some other agricultural products’ sales around national market. We increase our marketing volume in international market day by day. We export our cube sugar to some EU and Arabian countries. Our research and development activities about biological food production and wheat flour export continue. We work enthusiastically to be a company known worldwide both in wheat flour and cube sugar production. Procurement of high quality raw materials, recruitment of qualified employees and high quality production costitute the basis of all activities of our group."

Herstellung von Mehl   [Git »]

Alamet-i Harika Medya & Grafik Ajans

  [Git »]

ALBA MÜHENDİSLİK İNŞAAT TİCARET VE SAN.LTD.ŞTİ.

"1975 yılında elektrik taahhüt sektöründe hizmet vermek amaçlı olarak kurulan Başaranlar Mühendislik öncelikli olarak İç Anadolu bölgesinde ihtiyaç duyulan mühendislik hizmetlerini karşılamak için yola çıkmıştır. Tümosan ve Konya Çimento Fabrikaları basta olmak üzere günümüzde bölgede faaliyette olan bir çok endüstriyel tesisin elektrik işlerinin taahhüdünde görev almıştır ve üstlendiği görevleri başarıyla tamamlamıştır. Bunun yanında pek çok sanayi, ticari ve yerleşim sitelerinin proje ve uygulamalarında bizzat bulunmuştur. 1995 de Başaranlar Mühendislik Elektrik Sanayi Ticaret Ltd. Şti. tüzel kişiliğini alan ve çalışmalarına bu yönde devam eden grup ,1999 da Başaranlar Turizm A.Ş. yi kurmuş ve Afyon Gazlıgöl ’ de temellerini attığı termal tatil köyü projesini 2004 yılında faaliyete geçirmiştir. (www.basaranlartermal.com ) 2005 yılında 30. yılın tecrübesi ve kuruluş vizyonunda belirlediği vazgeçilmez ilkelerinin kurumsal hedeflerini gerçekleştirmek ve vizyonunu daha da geliştirmek üzere yapılanmasını ve buna bağlı olarak altyapısını revize ederek yeni yüzyılın sektöründe parlayan yıldızlarından biri olmaya devam etmeyi kendine hedef olarak belirlemiştir. Başaranlar Mühendislik olarak mühendisliğin tüm uygulamalarında bilgi birikimini geçmişten gelen deneyimlerini farklı iş disiplinlerini BAŞARANLAR kurumsal kimliği altında hizmete dönüştürerek ve farklı teknik-ticari disiplinlerde devam etmektedir."

Building contracting

Bauunternehmungsleistungen   [Git »]

albatros doğal taş

albatros doğal taşın konya'dan, tüm Türkiye ve dünyaya ulaştırdığı üstün kaliteli doğal taş ürünleri... Mutfak, banyo ve bahçeleriniz için çok seçenekli traverten, mozaik, patlatma taş ürünleri ve diğer dekoratif doğal taş ürünleri çok hesaplı fiyatlara, özel imalat ve montaj hizmetleriyle sunuyoruz

  [Git »]

ALÇELİK ÇELİK YAPI İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş.KONYA ŞUBESİ

Traktör,Traktör Motor Parçaları Ve Su Pompaları İmali.

Tractor, tractor motor parts abd water pomps production

Herstellung von Traktoren, Traktorteilen und Wasserpumpen   [Git »]

ALDOKS-PEN ALÜMİNYUM DOĞRAMA İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Alüminyum Ve Pvc Doğrama İmali.

Aliminium and pvc cutting production

Herstellung von Alu und Plastikprofilen   [Git »]

alem elektronik

alem elektronik olarak yeni teknik servis kadromuzla daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli kendini yenilemektedir...teknik servsimiz ups-kgk-regülatör-jenaratör elektrik tesisat pano yapımı otomasyon elektronik kart tamiri ve malzeme satışı ile 7/24 servis hizmeti sunmaktadır proje bazlı veya kendinize ait hertürlü işlerinizde ticari ve fikir baylaşımına açıktır azizye mh. Köprübaşı cd. No:10/a karatay konya tel:0332/3504671-535 8522600 alem elektronik:necron&toshıba&newave konya bayii ve servsi

  [Git »]

ALEMDAR MOBİLYA

  [Git »]

ALES TEKSTİL LTD.ŞTİ.

  [Git »]

ALFA HİDROLİK MAKİNA OTOMOTİV MADENCİLİK EMLAK VE İNŞAAT TAAHHÜT SAN.VE TİC.A.Ş.

Hidrolik Lift Ve Hidrolik Direksiyon İmali.

Hydraulic lift and hydraulic steering wheel production

Hydraulische Aufzüge und Lenkstangen   [Git »]

ALİ BÜYÜKTEMİZ-TİTEM MAKİNA

Sonaj makinaları imalatında sektörünün takip edileni. Otuz yılı aşkın geçmişinden gelen tecrübesini, yeni neslin dinamizm ve girişimci ruhuyla birleştirenTitem Makine, iç dinamiklerinde sahip olduğu enerji, estetik ve teknolojisini bugün tam anlamıyla ürünlerine yansıtıyor. Üretmiş olduğu ürünlerin estetik yapısında, mekanik performansı artırıcı yönde önemli değişikliklere giden Titem Makina kullanımı kolay, ergonomik, yüksek kaliteye sahip ve uzun ömürlü ürünlerini tüketicinin beğenisine sunuyor. Üretimindeki ve ürünlerindeki yüksek kalite, estetik tasarım, kullanım kolaylığı ve uzun ömür, bugün Titem ürünlerini aranılan hale getirmiştir. Konya Karatay Sanayi bölgesinde 1000 m2 kapalı alanda üretimine devam etmekte olan ve Türkiye'de yaygın dağıtım kanallarına, servis ağına sahip olan Titem Makina, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Gelişen pazar şartları içinde, büyük bir pazar payına sahip olan ve teknolojiye hızla adapte olan Titem Makine; Ar-Ge çalışmaları ile daha iyiye ulaşmanın gayreti içerisindedir. Kalite ve güvene verdiği önemi ürünlerine tamamıyle yansıtan Titem Makine tüm ürünlerini ISO 9001 ve TSE kalite standartlarına göre üretmektedir. Deneyimli satış ekibi ile satış öncesinde tüketicinin ihtiyacına uygun ürünleri öneren ve ihtiyaçları eksiksiz ve zamanında yerine getiren Titem Makine, aynı titizliği satış sonrasında da gösteriyor ve yedek parçada sınırsız desteklediği servis ağı ile müşterisini yalnız bırakmıyor. Titem makine yurt içi ve yurt dışındaki fuarlarda da yeni tasarımlarıyla adından sıkça söz ettirerek, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen yapısı ile Sondaj Makinaları sektöründe pazarda önemli bir paya sahip olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Drilling machinery, auto spare parts, plastic axle boxes manufacturing

Herstellung von Bohrmaschinen, Fahrzeugersatzteile und Plastikboxen für Achsen   [Git »]

ALİ ÇETİNKAYA PLASTİK OTOMOTİV İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1995 yılında W.C es sfonu üretmeye başlayan firmamız zaman içerisinde kendini yenileyerek ürün yelpazesini günden güne geliştirerek ; Lavabo sfonu , yer sfonları , klozet kapakları , banyo aksesuarları , pvc boru , kelepçe ve tapaları ile kendi kalıphanelerimizde ürettiğimiz kalıplar ile bu yelpazeyi daha da genişleterek yurt içi ve yurt dışı tüm taleplere kaliteden ödün vermeden , uygun fiyat politikamız ile kesintisiz yanıt verebiliyoruz. Deneyimli çalışanlarımız ile 2500 m2 kapalı fabrika binamızda faliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bize duyulan güvenin, "Güveniniz Gururumuzdur" sloganı ile yolumuza devam edeceğiz.

Plastic materials ( pvc based (s) pipes and pipe seals)

Plastik Materialien (PVC Rohre und Rohrabschlüsse)   [Git »]

ALİ KÖROĞLU KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kanalizasyon Boruları İçin Lastik Conta İmali.

Rubber seals for sewer system

Herstellung von Plastikverdichtungen für Kanalisationsrohre   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |