KONYA FIRMALARI - LISTE 59

MPG MAKİNE PRODÜKSİYON GRUBU MAKİNE İMALAT SAN.VE TİC.A.Ş.

Kombassan Acar 2.Organize San. Bölgesinde 1994 yılından beri faaliyetlerine devam etmektedir. Kalite ve hizmet anlayışının simgesi haline gelen Kombassan Acar yurtiçi ve yurtdışına yönelik faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. ARGE çalışmalarına hız vererek üretimde ve ürün bazında otomasyon sistemine geçiş için ilk adımlar atılmıştır. Sektörün ihtiyaç duyduğu ürünlerden olan teleskopik vinç imalatı için TÜBİTAK destekli proje hazırlanmış ve TÜBİTAK'IN onayına sunulmuştur. Daha hızlı, daha kaliteli ve daha verimli üretim ve hizmet verme anlayışı içinde olan Kombassan Acar ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi gereği olan sürekli iyileştirme prensibi ile hareket etmektedir. TUV NORD tarafından ISO belgesi verilen firmamız ürün bazında izlenebilirlik, üretimde sürekli iyileştirme ve temel prensip olan kalite sağlanmıştır. Personelin ihtiyaç duyduğu tüm eğitimler aralıksız verilmektedir. Servis ağımızı genişletmek ve daha hızlı servis vermek için yeni yatırımlar planlanmakta ve en kısa zamanda faaliyete geçirilmesi için çalışmalar yapılmaktadır.

Since 1994 Kombassan Acar Co. has been running its activities located in 2nd Industrial Zone (2. Organize Sanayi Bölgesi) of Konya City in Turkey. As Quality and Service Mentality has been symbol of Kombassan Acar Co., it has been commercializing in international markets rapidly as well as in internal markets. R&D works have already been speeded up at Production and Automation System is going to be practised as next step in the near future. The project supported by TUBITAK (The Scientific and Technological Research Council of Turkey) for Teleskobic Mobile Crane Production , as one of the most required productions at the sector, has been prepared and presented for the perusal/confirmation of TUBITAK. With more quality, more efficient and faster Production and Service Mentality, Kombassan Acar Co., has been following its activities with ‘Continuous Improvement Principal’ as the necessity of ISO9001-2000 Quality Management System. Our company that was granted ISO Certificate by TUV NORD, has ensured quality as the main principe beside of pursuances and continuous improvement at production. All necessary educations for the personnel, are being practised. We have been planning new projects, new investments to give higher service and to enlarge our service/distribution network in national and international markets; which will be activated in the near future.

Herstellung von hydraulischen Kranen, Baumumsetzer, landwirtschaftliche Geräte und Maschinen, Teile   [Git »]

MRT ÇEVRE MÜH VE DİŞ SAĞLIĞI HİZM.MAD.MÜŞ.TİC.LTD.ŞTİ

Çok süratli bir hızla artan sanayi ve teknolojideki gelişmelerin meydana getirdiği çevre kirliliği, nüfusun artması ve bitmez tükenmez görünen doğal kaynakların hızla tükenmesi, çevre konusunu dünya gündeminin birinci sıralarına yerleştirmiştir.Bu amaçla da ülkemizde yayınlanan çevre kirliliği yönetmelik ve mevzuatları işletmelerin çevreye verdiği zararları önlemek ve gereken tedbirleri almayı hedeflemektedir. Ülkemizde yayımlanan 70 üzerinde yönetmelik mevcuttur.MRT ÇEVRE (MERT MÜHENDİSLİK) bu yasa ve yönetmelikler çerçevesinde işletmelerin yasal mevzuatlara bağlı kalarak gerekli tedbirleri alması için gerekli mühendislik hizmetlerini vermektedir.Çevre Bakanlığı,Çevre İl Müdürlükleri ve Valilikler tarafından talep edilen raporların hazırlanmasından başlayarak ,raporların ilgili merciden onayının alınması ve gerekli izinleri alınması sürecinde işletmenin resmi tüm işlemlerinin takibini yapmaktadır. Firmamız : 1-ÇED ve Ön ÇED(Proje Tanıtım Dosyası) Raporları, 2-Atık Yönetimi, 3-Emisyon Ölçümleri ve Emisyon İzni, 4- Deşarj İzinleri, 5- Geri Kazanım Ön Lisans ve Lisansları, 6-Çevre Danışmanlık Hizmetleri, 7-Çevre Denetim Raporu Hazırlanması ve Müşavirlik Hizmetleri, 8- Arıtma Deşarj İzin Belgesi İşlemleri, 9-Hava,Su ve Gürültü Kirliliği İle İlgili Ölçüm Analiz ve Modelleme Çalışması 10- Projelendirme Hizmetleri 11- Çalışma İzni-Gıda Sicil Sertifikaları, 12- Üretim İzni Sertifikası 13- Maden İşletme Ruhsatları 14- Gayrisıhhi Müessese(GSM) Ruhsatları konusunda faaliyet göstermektedir. MRT ÇEVRE (MERT MÜHENDİSLİK) yatırımcıya yol gösterme, bilgilendirme, önündeki engelleri aşma, yatırımcının ve ülkemizin kalkınmasının şartlarını oluşturma amaçlarıyla çalışırken doğanın korunması hedefini korumayı hedef belirlemiştir.

  [Git »]

MSpendor Kayseri Egepen PVC Kapı Pencere Sistemleri Deceuninck

Mspendor pvc pencere ve kapı sistemleri egepen deceuninck imalatını Kayseri Mimarsinan OSB de yapmaktadır.

  [Git »]

MTK TARIM MAKİNELERİ VE YEDEK PARÇA KADİR UGUR

MTK TARIM MAKİNELERİ YEDEK PARÇA İML.SAN.TİC , 65 yıllık tecrübeyle istikrar ve başarının tarım makineleri sektöründeki adı ve markasıdır.1950 yılında sıcak demircilik ve zirai aletlerin tamir- bakımı ile sektörde yerini almıştır.1980 yılında römork ve karoser ekipmanları imalatına başlayıp konusunda aranılan bir marka haline gelmiştir.Firmamız daha iyi bir hizmet verebilmek için 1990 yılında makine parkını ve iş sahasını genişleterek önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile dinamik ve sağlam adımlarla iş potansiyelini yükseltip, sektöre katkısını artırmıştır. 1990 yılından bugüne Tarım Makineler ve Yedek Parça, Römork -karoser ekipmanları imalatıyla hizmet veren firmamız gelişen teknolojiyi takip ederek ve arge çalışmalarıyla dünyanın bir çok ülkesine ihracatını arttırmıştır.Firmamız müşterilerine en iyiyi ve en iyi kaliteyi sunmayı bir ilke edinmiştir.

We are group companies in Turkey. We are manufacture farm machineries (rotary drum mowers, hay rakes etc.), agricultural trailer parts and farm machines parts since 1950 in Turkey. We are also produce all kind of blades, pins, bolts and nuts for agricultural machinery. We can provide all products about farm machinery and tractor parts.

  [Git »]

MUAMMER KUZUCU YEMCİLİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Kuzucu Yem, faaliyete geçtiği 1993 yılından bu yana, başta bölgemiz olmak üzere, tüm Türkiye'de en iyi hizmeti daima ön planda tutarak, kalitesi ile sektörde ilk sıralarda yer edinmiştir. Özellikle 1997 yılında faaliyete geçirdiği 6000 metrekare açık, 2600 metrekare kapalı saha üzerinde kurulu 25 ton/saat kapasiteli tesislerinde; pelet ve granül yem yapma, civciv vs. gibi yemlerde gerekli olan, hassas formülasyon gibi üstünlükleri sayesinde, büyük bir atılım gerçekleştirmiştir. Kuzucu Yem'de her zaman yemlerde "yüksek kaliteye ancak, kaliteli hammadde sayesinde ulaşılır." prensibiyle hareket edilerek, hammadde alımlarında azami özen gösterilmektedir.Bu titizlikle seçimi yapılarak alınan hammaddeler, sahasında deneyimli ve uzman teknik elemanların hazırladığı dengeli ve zengin içerikli formüllerle bütünleştirilerek, bilgisayarla üretimi yapılan yem çeşitleri güvenle yetiştiricilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Yemlerimiz bilgisayar ortamında hayvanların gereksinim duydukları tüm besin maddelerince dengelenerek, zenginleştirilmiş vitamin - mineral katkıları, büyütme geliştirme faktörleri ile takviyeli olarak formüle edilmektedir.

Kuzucu Yem has taken a top place in the sector with its quality considering the best service the most important all over Turkey , mainly in our region since 1993, the date they were established. It has achieved an important progress especially thanks to its superiority like sensitive formulation which is needed for making pellet and granule, fodders like chicks in their 25 ton/hour capacity plants established on the 2600 sqm covered area on 6000 sqm open area in 1997. The maximum care is taken with the purchasing of the raw-material acting with the principle The high Quality can only be obtained by Quality Raw Material in Kuzucu Yem all the time. The fodder variety, which are produced from the raw Materials which are bought with this particularity being united with the balanced and rich formulas prescribed by experienced and specialized staff in their field are offered to the service of our raisers confidently. Our fodders are formulated in the computerized environments enriched with vitamin - mineral additives and growing-developing factor balancing with the nutrients that are needed for the animals..

Herstellung von Futter   [Git »]

Muazzam İç Mimarlık

Tecrübelerinizi dizayn ediyoruz Çalışma ortamının, yaratıcılığınız üzerindeki etkisini araştırarak ve bunu geliştirmek adına çözümler üreterek başladık ticari hayatımıza. Ancak şu anda Muazzam İç Mimarlık, hayatın bütün alanlarına dokunan, çözüm üreten ve yaşam standartlarını arttıran bir firma haline geldi. Temel iç mimarlık anlayışımıza göre, her müşterimizin ayrı birer hikayesi olduğuna inanıyoruz ve biliyoruz ki, çalışılan, yaşanılan ortam bu hikayeyi anlatabilmek için mükemmel bir araç. Bir proje üzerinde ilk çalışmalarımıza başladığımızda, her türlü temel bilgiyi almayı hedefliyoruz -- Tasarım tercihleri, kullanıcı sayısı, ortamın boyutları, renk seçenekleri gibi. Bütün bunlara ek olarak, müşterimizin hikayesini anlatmasını istiyoruz. Kim olduklarını, ne yapmaktan hoşlandıklarını öğrenmeye çalışıyoruz. Biz, bu sürece "Kişiye Özel" çalışma süreci diyoruz — ve edindiğimiz bu bilgileri, sağladığımız her türlü iç mimarlık hizmetinde kullanıyoruz: ticari iç mimarlık çözümleri, marka yaratma, çevresel grafikler, dizayn danışmanlığı gibi. Tasarım ve dizayn dünyasında olup bitenler heyecanımızı sürekli taze tutuyor — ve bu süreçte standartları belirlemekten mutluluk duyuyoruz. Muazzam İç Mimarlık bir Getamarket markasıdır. Servislerimiz: - Kafe & Restoran Dekorasyonu - Lobi & Otel Dekorasyonu - Hastane & Klinik Dekorasyonu - Ofis Dekorasyomu - Mağaza Dekorasyonu - Fuar & Stand Tasarımı - Ev & Rezidans Dekorasyonu - Villa Dekorasyonu - Yat Dekorasyonu - Ticari Mekan Dekorasyonu Daha detaylı bilgi ve mimar ile randevu için: http://www.muazzaminteriors.com/tr/home

  [Git »]

Mucit Plastik Kalıp Ltd

Tarım sektör için yedek parça üretiyoruz. Hava Filitresi, davlumbaz,Çamurluk vs. Elevatör kovaları, palet ve değirmen parçaları da üretmekteyiz. Ayrıca kalıp üretimi yapmaktayız.

We manufacture spare parts for Agricultural industry. Mainly Mudguard, Front fender, Shroud, Air Filter etc. We also manufature elevator buckets, conveyor pallets and some parts flour milling industry. We also manufacture molds for companies

  [Git »]

MUCİT PLASTİK VE KALIP SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

MUCİT Plastik Ltd. Şti. piyasadaki kalıp ve müşteri sıkıntılarını ortadan kaldırıp, daha rahat ürünler ve kısa süreli hizmetler için 20/07/1995 yılında kurulmuştur. İlk olarak 100 m2 kapalı alan ve 3 personelle üretime başlamış olup şimdi 2000m2 kapalı alan ve 25 personel ile Tavukçuluk Kafes Sistemleri, Hamur Makineleri, Otomotiv, Savunma Sanayi, Fren Sistemleri, Ziraat Makineleri, Plastik Doğrama, Yan Sanayi Ürünleri Hediyelik Eşya, Gıda, Reklam gibi sektörlerde üretim yapmaktadır. En mükemmel ürün ve hizmeti sunmak ve kaliteyi sürekli geliştirmek için ISO9001 Kalite Güvence Sistemi çalışmaları devam etmektedir.

MUCİT Plastics Ltd. Com. established on 20/07/1995 in order to deal with customer problems and mold faults in the market to create more useful products. Initially it started production in a 100m2 closed site with 3 workers, now in a 2000m2 closed site with 25 workers, our company design and make products for poultry cage systems, Dough machines, Automotive, Defense Industry, Brake systems, Agricultural machines, pvc, sub-intustry products, food industry and Advertising. To give best products and service, and to develop the quality, our work for ISO9001 Qualification Licence is going on.

Herstellung von Plastikformen und Plastikprodukten, Abwehrindustrieteile und Formen   [Git »]

MUDER YAPI PROJE VE DANIŞMANLIK

Mühendislik ve Proje * Betonarme Yapı Statik Proje ve Hesapları, Konut, Villa, Okul, İş Merkezi, Hastane, Sosyal Tesisler ve Turistik Tesisler… * Çelik Konstrüksiyon Statik Proje ve Hesapları, Tarım Yapıları, Sanayi Tesisleri, Yüksek Betonarme ve Çelik yapılar, Köprüler… * Betonarme-Çelik Kompozit Yapı Proje ve Hesapları * Mimari Projeler, * Mekanik Projeler, * Elektrik Projeleri, Danışmanlık * Teknik Danışmanlık, * Teklif-İhale Dosyası Hazırlama, * Kesin Hakediş Hazırlama, * Birim Fiyat Analizi ve Keşif Hazırlanma, * Detaylı Metraj Hazırlama, * Özel ve Genel Teknik * Şartname Hazırlama, * İş Programı Hazırlama * Malzeme ve İmalat * Teklifleri Toplama

  [Git »]

MUHAMMED MURTAZA ÜRKMEZ

Plastik Ve Pvc Yangın Hortumları İmali.

Plastic and pvc fire hose production

Herstellung von Feuerwehrschlaeuchen   [Git »]

MURAT ÇANKIRLI İNŞAAT MAKİNA GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamızın kuruluşunu 2001 yılında gerçekleştirdik. Sektörde belli bir süre yurtdışından temin ettiğimiz ürünlerin, Türkiye pazarındaki satış ve uygulamasın da faaliyet gösterdik. Kalitemiz, hızımız, ekip çalışmamız ve garantimiz ile büyüyen referanslarımız, son yıllarda yatırıma ve kurumsal kimlik çalışmalarına ağırlık vermemizi sağladı. Türkiye’nin de, enerji uzmanları tarafından dünyanın en hızlı gelişen on pazarından biri olarak gösterilmesi, bizlerin de paslanmaz çelik ürünlerini kapsayan bu sektöre yatırım yapmamızı teşvik etmiştir. Şu an 3750 m2 lik fabrika alanımızda üretim yapmaktayız. Amacımız, Yeni teknolojiler ile güvenilir ve yüksek kalite seviyelerine ulaşmak için durmaksızın çaba harcayan bir üretici olmak ve buna bağlı olarak hızlı, güçlü ve yenilik geleneğine sahip bir pazarlama ağı kurmaktır. Bu da; ticari ve sınaî olarak, şirket, çalışanları ve müşterilerimiz için yeni fırsatlar oluşturacaktır. Yeni teknolojiler ile üretilen ürünlerimizin piyasaya güvenle sunulacaktır. Önceliğimiz şu anda tüm dünyanın kullanmakta olduğu teknoloji ile üretilen ürünlerin aynı anda Türkiye de üretmek ve müşterilerimiz beğenisine ve Türk halkının istifadesine sunmaktır. Türkiye'deki Doğalgaz ve havalandırma sektöründe sürekli gelişmeyi hedefleyen SOLİNOX mevcut ve yeni inşa edilecek yapılarda yaşam standartlarını yükseltmeyi, yaşanılan yerlerin güvenliğini ve konforunu artırmayı, dayanıklılığını ve ömrünü uzatmayı amaç edinmiştir. Müşterilerinin teknik danışmanı ve çözüm ortağı olmayı benimseyen, sorunlara ve ihtiyaçlara birlikte çıkış yolu arayan SOLİNOX kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Solinox markası olarak, üretmiş olduğumuz tüm ürünlerimizi Avrupa standartlarına uygun belgelendirme çalışmalarımız bitmiştir.CE-EN 1856-1 / 2 ve ISO 9001:2000 belgelerimizi almış bulunmaktayız.

Naturalgas chimney and centre vent production

Erdgazkaminrohre und Lüftungsschaechte   [Git »]

MURAT KÜÇÜKALADAĞLI -ALADAĞ BÜZ BORDÜR TİCARET

ALADAĞ BÜZ BORDUR KİLİTTAŞ FABRİKASI; 1980 yılında faaliyete geçmiş olup bugün yüksek teknoloji ile tamamen bilgisayar destekli ve el değmeden günde 4.000 m2 TSE belgeli çeşitli renk ve modellerde parke taşları, bordür taşları, kanalizasyon boruları ve bims blok malzemeleri üretilmektedir. ALADAĞ bims blok ürünlerinde hammadde olarak doğal pomza taşı kullanmaktadır. ALADAĞ beton taşları ürünlerinde hammadde olarak yıkanmış elenmiş sınıflandırılmış agrega kullanmaktadır. Proje aşamasından itibaren her konuda uzman kadrosu ile yanınızda olan ALADAĞ, satış ve satış sonrası hizmetleri ile yapı sektöründe fark yaratan bir geleneğin sürekli gelişen ve kendini yenileyen yüzüdür.

Cement, prefabricated construction materials,piriket, binder dust and building construction material

Zement, Fertighausmaterialien, Ziegelstein, Bindemittel und Baustoffe   [Git »]

murat otomotiv

firmamız 1992 yılında kuruldu.oto yedek parça toptan pazarlama konusunda çalışmaktadır .

firmamız japon ve kore araçları üretim ithalat ve toptan pazarlama yapmaktadır

  [Git »]

MUSTAFA AKBULUT-BOZKIRLI DÖKÜM

Pik Döküm İmali.

Cast iron moulding production

Pikguss   [Git »]

MUSTAFA ALTINAY YEM GIDA VE HAYVANCILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Karma Yem İmali.

Production of mixed feeding

Herstellung von gemischtem Futter   [Git »]

MUSTAFA CEYLAN HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Hidrolik silindirler ve dorse dingilleri olmak üzere iki ana grupta üretim yapmakta olan firmamız dorse ve damper endüstrisi’nin yakından tanıdığı bir markadır. Firmamızın kuruluşu, 1974 yılında oto yedek parça imalatı ile başlamıştır. 1989 yılında hidrolik sektörüne geçiş yapılmıştır. 1998 yılında ise Mustafa Ceylan Hidrolik Makine ve Sanayi A.Ş. kimliğiyle ilk üretimine başlanmıştır. 2001 yılında dorse dingilleri ve ekipmanları imalatına da başlayan firmamız, bugün 18.000 m2 kapalı ve 50000 m2 açık alana sahip fabrikasında, konusunda uzman 150’yi aşkın çalışanıyla bölgesinde sektörünün lider firmasıdır. Mustafa Ceylan A.Ş. müşterilerine tatmin edici kaliteli üretim yapmayı ilke edinmekte ve üretim teknolojisini bu yönde sürekli yenilemektedir. Firmamız otomasyon ve üretim teknolojileri konusunda da sektörünün örnek kuruluşlarındandır. Bugün Avrupa’nın yanı sıra Ortadoğu ülkelerinin de bulunduğu 30'dan fazla ülkeye ihracat yapan Mustafa Ceylan A.Ş. ürünlerinin tasarımı ve imalat kalitesi ile satış sonrası hizmet vermek suretiyle her zaman müşterilerinin yanında yer almıştır.

Establishing of our firm has started with auto spare parts in 1974. In 1989 it passed to hydraulic sector. In 1998, it started to manufacture with title of Mustafa Ceylan Hydraulic Machine and Industry Joint Stock Company. In 2001 our firm started to produce trailer axles and equipments; today, our firm is leader firm of its sector in the region with 18.000 m2 covered and 50000 m2 open factory area and the staff more than 150. Mustafa Ceylan Joint Stock Company has principle of quality manufacturing that satisfy its customers and in this respect, it continuously renewing its manufacturing technology. Our firm is one the sample company in its sector about automation and manufacturing technologies. Today Mustafa Ceylan Joint Stock Company that is exporting more that 30 countries from Europe and middle East Countries; always takes place near its customers through giving after sales service with designing product and manufacturing quality.

Herstellung von Hydraulikzylindern, Hydraulikpumpen, Hydraulikliftzylinder und gehobenen Rohren   [Git »]

MUSTAFA EROĞLU YEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ.

Arpa Ezme,Karma Yem İmali Ve Paketlenmesi.

Barley crushing, mixed feed manufacturing and packing

Gerstenkornquetschung, Herstellung von gemischtem Futter   [Git »]

MUSTAFA GÜNEŞ-GÜNEŞ DORSE

Karasör İmali.

Coachwork and coachwork parts production

Herstellung von Karosserie und Karosserieteilen   [Git »]

Mustafa Koç

emlak gayrimenkul alım satımı ve daışmanlık hizmetleri

  [Git »]

MUSTAFA PEKPARLAK-BAŞARAN MAKİNA SANAYİ

Giyotin Makas Bıçağı,Plastik Kesme Bıçakları,Kağıt Kesme Bıçakları İmali Ve Fason Yüzey Taşlama.

Guillotine shear and plastic spring and tools

Herstellung und Export und Import von automatischen Fallbeinmesser, Akbantpressen, exzentrische Pres   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |