KONYA FIRMALARI - LISTE 59

MURAT KÜÇÜKALADAĞLI -ALADAĞ BÜZ BORDÜR TİCARET

ALADAĞ BÜZ BORDUR KİLİTTAŞ FABRİKASI; 1980 yılında faaliyete geçmiş olup bugün yüksek teknoloji ile tamamen bilgisayar destekli ve el değmeden günde 4.000 m2 TSE belgeli çeşitli renk ve modellerde parke taşları, bordür taşları, kanalizasyon boruları ve bims blok malzemeleri üretilmektedir. ALADAĞ bims blok ürünlerinde hammadde olarak doğal pomza taşı kullanmaktadır. ALADAĞ beton taşları ürünlerinde hammadde olarak yıkanmış elenmiş sınıflandırılmış agrega kullanmaktadır. Proje aşamasından itibaren her konuda uzman kadrosu ile yanınızda olan ALADAĞ, satış ve satış sonrası hizmetleri ile yapı sektöründe fark yaratan bir geleneğin sürekli gelişen ve kendini yenileyen yüzüdür.

Cement, prefabricated construction materials,piriket, binder dust and building construction material

Zement, Fertighausmaterialien, Ziegelstein, Bindemittel und Baustoffe   [Git »]

murat otomotiv

firmamız 1992 yılında kuruldu.oto yedek parça toptan pazarlama konusunda çalışmaktadır .

firmamız japon ve kore araçları üretim ithalat ve toptan pazarlama yapmaktadır

  [Git »]

MUSTAFA AKBULUT-BOZKIRLI DÖKÜM

Pik Döküm İmali.

Cast iron moulding production

Pikguss   [Git »]

MUSTAFA ALTINAY YEM GIDA VE HAYVANCILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Karma Yem İmali.

Production of mixed feeding

Herstellung von gemischtem Futter   [Git »]

MUSTAFA CEYLAN HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Hidrolik silindirler ve dorse dingilleri olmak üzere iki ana grupta üretim yapmakta olan firmamız dorse ve damper endüstrisi’nin yakından tanıdığı bir markadır. Firmamızın kuruluşu, 1974 yılında oto yedek parça imalatı ile başlamıştır. 1989 yılında hidrolik sektörüne geçiş yapılmıştır. 1998 yılında ise Mustafa Ceylan Hidrolik Makine ve Sanayi A.Ş. kimliğiyle ilk üretimine başlanmıştır. 2001 yılında dorse dingilleri ve ekipmanları imalatına da başlayan firmamız, bugün 18.000 m2 kapalı ve 50000 m2 açık alana sahip fabrikasında, konusunda uzman 150’yi aşkın çalışanıyla bölgesinde sektörünün lider firmasıdır. Mustafa Ceylan A.Ş. müşterilerine tatmin edici kaliteli üretim yapmayı ilke edinmekte ve üretim teknolojisini bu yönde sürekli yenilemektedir. Firmamız otomasyon ve üretim teknolojileri konusunda da sektörünün örnek kuruluşlarındandır. Bugün Avrupa’nın yanı sıra Ortadoğu ülkelerinin de bulunduğu 30'dan fazla ülkeye ihracat yapan Mustafa Ceylan A.Ş. ürünlerinin tasarımı ve imalat kalitesi ile satış sonrası hizmet vermek suretiyle her zaman müşterilerinin yanında yer almıştır.

Establishing of our firm has started with auto spare parts in 1974. In 1989 it passed to hydraulic sector. In 1998, it started to manufacture with title of Mustafa Ceylan Hydraulic Machine and Industry Joint Stock Company. In 2001 our firm started to produce trailer axles and equipments; today, our firm is leader firm of its sector in the region with 18.000 m2 covered and 50000 m2 open factory area and the staff more than 150. Mustafa Ceylan Joint Stock Company has principle of quality manufacturing that satisfy its customers and in this respect, it continuously renewing its manufacturing technology. Our firm is one the sample company in its sector about automation and manufacturing technologies. Today Mustafa Ceylan Joint Stock Company that is exporting more that 30 countries from Europe and middle East Countries; always takes place near its customers through giving after sales service with designing product and manufacturing quality.

Herstellung von Hydraulikzylindern, Hydraulikpumpen, Hydraulikliftzylinder und gehobenen Rohren   [Git »]

MUSTAFA EROĞLU YEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ.

Arpa Ezme,Karma Yem İmali Ve Paketlenmesi.

Barley crushing, mixed feed manufacturing and packing

Gerstenkornquetschung, Herstellung von gemischtem Futter   [Git »]

MUSTAFA GÜNEŞ-GÜNEŞ DORSE

Karasör İmali.

Coachwork and coachwork parts production

Herstellung von Karosserie und Karosserieteilen   [Git »]

Mustafa Koç

emlak gayrimenkul alım satımı ve daışmanlık hizmetleri

  [Git »]

MUSTAFA PEKPARLAK-BAŞARAN MAKİNA SANAYİ

Giyotin Makas Bıçağı,Plastik Kesme Bıçakları,Kağıt Kesme Bıçakları İmali Ve Fason Yüzey Taşlama.

Guillotine shear and plastic spring and tools

Herstellung und Export und Import von automatischen Fallbeinmesser, Akbantpressen, exzentrische Pres   [Git »]

MUSTAFA SARI-SARISAN OTOMOTİV

Oto Yedek Parça (Motor Blok,Şanzuman,Difransiyel Tapaları,Rekor,Mafsal,Perno,Pul,Burç saplaması,Somun

Auto spare parts, engine tools production

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen und Motor werkzeuge   [Git »]

MUSTAFA TAT-SEHA DELİKLİ SAÇ

Delikli Sac İmali.

Spongy sheet production

Blechbearbeitung   [Git »]

MUSTAFA ÜMİT DEMİR TİCARETİ VE SANAYİ LTD.ŞTİ.

Sıcak Ve Soğuk Çekilmiş Saç Ve Plakaların Şekillendirilmesi Ve Kesilmesi.

Shaping of plaque and metal sheets

Gestaltung und Formung von kalt und heiß gestrecktem Blech und Platten   [Git »]

Mustafaceylan Hidrolik Makina San. ve Tic. A.S.

  [Git »]

MUTEKS MOTOR YENİLEME MAKİNALARI LTD.ŞTİ.

  [Git »]

MUTLUALPLER DÖKÜM VE MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Pik Ve Çelik Döküm İmali.

Cast iron and steel moulding production

Pik und Stahlguss   [Git »]

MUZAFFER KAVUTOĞLU POMPA MAKİNA VE İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1972 yılında istanbul cad no 142 de pompa ve bobinaj atölyesi olarak ticaret hayata adım attık. Konya da bir çok fabrika ve sanayi iş yerinin tesisat işlerini yaptıktan sonra elektirikli su pompalarına agırlık verip 1987 yılında şirkete dönüşüp kaliteli mal üretmek ve Türk standart larını yakalamak için çaba sarf ettik ve atık su pompaları ,hidrofor pompaları ,hidrofor sistemleri ,bahçe sulama sistemleri ,yağmurlama ve damla sulama pompalarına CE ,TSE.TSEK,TSE ISO EN 9000 belgelerni alarak kalitemizi belgeledik ve her geçen gün kalitemizi yükseltmek için gayret ediyoruz...

Electric engine production

Herstellung von Elektromotoren   [Git »]

MÜS-KAR LTD.ŞTİ.

ENGELLİ ARAÇ VE ÜÇ TEKERLİ MOTOR İMALAT

THREE WHEEL MOTOR AND DISABLED VEHICLE

DREI RAD-MOTOR UND BEHINDERTEN FAHRZEUG   [Git »]

MVD İNAN TAKIM TEZGAHLARI SANAYİ A.Ş.

MVD INAN ilk makinasını 1950’de yapmıştır. Çeşitli imalatlardan sonra 1971 yılında ilk sac işleme makinası olan sac delme presini imal eden firma, 1974 yılında ana üretim konusu olan ağır tip abkant presler ve giyotin makasların üretimine başlamıştır. 1981 yılında yeni fabrikasına taşınmış sonraki yıllarda sac bükme silindiri ve genişletilmiş metal preslerini de standart üretime sokarak sac işleme makinaları konusunda müşterilerine büyük çeşitlilik sunmuştur. Elektrik direği üreten müşterisinin talebi üzerine 1994 yılında hidrolik sistemdeki ilk imalatı olan ve 10 m boyunda bükme kapasiteli tandem abkant presini imal etmiş ve ihraç etmiştir. 2001 yılında CNC ve konvansiyonel abkant presler ile giyotin makaslar en son CE standartları kullanılarak makina direktiflerine tam uyumlu hale getirilmiş ve CE işareti vurulmuştur. MVD INAN 2003 yılı başında da taretli tip CNC hidrolik panç presini pazara sunmuştur. Kaliteli üretim ve servis desteği prensip kabul edilmekte, tasarım ve üretimde güvenilirlik, dayanıklılık ve hassasiyet esas alınmaktadır. Makinalar kullanım kolaylığına sahip olmakla beraber kullanıcı hatalarına da hazırlıklıdır. Bilgisayar destekli çizim ve mukavemet analizleriyle tasarlanan makinalar konstrüksiyonları tamamlanıp CNC kolonlu işleme merkezinde ve CNC tornalarda hassas olarak işlenir. Dünyaca tanınmış ekipmanlar (Bosch Rexroth, Hoerbiger, Delem, Cybelec, Elgo, Telemechanique, Siemens, Heidenhain, Givi Misure, Wila, Wilson, Unimec) ile donatılır, detaylı bir kalite kontrolünden geçer ve müşterilerinin hizmetine sunulur.

Machinery production of the company goes back to 1950. After several other productions the first perforation press was introduced in 1971. Heavy-duty press brakes and guillotine shears became the main scope of the company after the first press brake manufactured in 1974. In 1981, the company moved to its new premises and added three-roll bending machines and expanded metal presses into the production line. Then, with the customer who wanted to produce octagonal electric poles, MVD INAN produced and exported its first hydraulic machine which is a tandem press brake with 10 m. bending length. In 2001, CNC and conventional press brakes and guillotine shears were fully complied with machinery directives conformity assessment regulations on the newest CE standards and machines are affixed CE mark on. Finally, at the beginning of 2003 CNC turret punch press was presented to the market. Quality oriented production and good customer support have always been the basic rule of the company. Machines are designed to be reliable, durable and precise. The easy to use characteristics are ready for operator faults. Designs carried out on computers including software support for drawing and strength analysis. Precise machining of every construction on moving column CNC machining centre and every part on CNC lathes are accompanied with detailed quality control. Equipments attached are world known brands like Bosch Rexroth, Hoerbiger, Cybelec, Delem, Elgo, Telemechanique, Siemens, Heidenhein, Givi Misure, Wila, Wilson, Unimec.

Herstellung von Aluminium Küchengeräte, Blechprodukten und gedehntem Metall   [Git »]

MVD MAKİNA SANAYİ A.Ş.

MVD INAN ilk makinasını 1950’de yapmıştır. Çeşitli imalatlardan sonra 1971 yılında ilk sac işleme makinası olan sac delme presini imal eden firma, 1974 yılında ana üretim konusu olan ağır tip abkant presler ve giyotin makasların üretimine başlamıştır. 1981 yılında yeni fabrikasına taşınmış sonraki yıllarda sac bükme silindiri ve genişletilmiş metal preslerini de standart üretime sokarak sac işleme makinaları konusunda müşterilerine büyük çeşitlilik sunmuştur. Elektrik direği üreten müşterisinin talebi üzerine 1994 yılında hidrolik sistemdeki ilk imalatı olan ve 10 m boyunda bükme kapasiteli tandem abkant presini imal etmiş ve ihraç etmiştir. 2001 yılında CNC ve konvansiyonel abkant presler ile giyotin makaslar en son CE standartları kullanılarak makina direktiflerine tam uyumlu hale getirilmiş ve CE işareti vurulmuştur. MVD INAN 2003 yılı başında da taretli tip CNC hidrolik panç presini pazara sunmuştur. Kaliteli üretim ve servis desteği prensip kabul edilmekte, tasarım ve üretimde güvenilirlik, dayanıklılık ve hassasiyet esas alınmaktadır. Makinalar kullanım kolaylığına sahip olmakla beraber kullanıcı hatalarına da hazırlıklıdır. Bilgisayar destekli çizim ve mukavemet analizleriyle tasarlanan makinalar konstrüksiyonları tamamlanıp CNC kolonlu işleme merkezinde ve CNC tornalarda hassas olarak işlenir. Dünyaca tanınmış ekipmanlar (Bosch Rexroth, Hoerbiger, Delem, Cybelec, Elgo, Telemechanique, Siemens, Heidenhain, Givi Misure, Wila, Wilson, Unimec) ile donatılır, detaylı bir kalite kontrolünden geçer ve müşterilerinin hizmetine sunulur.

Machinery production of the company goes back to 1950. After several other productions the first perforation press was introduced in 1971. Heavy-duty press brakes and guillotine shears became the main scope of the company after the first press brake manufactured in 1974. In 1981, the company moved to its new premises and added three-roll bending machines and expanded metal presses into the production line. Then, with the customer who wanted to produce octagonal electric poles, MVD INAN produced and exported its first hydraulic machine which is a tandem press brake with 10 m. bending length. In 2001, CNC and conventional press brakes and guillotine shears were fully complied with machinery directives conformity assessment regulations on the newest CE standards and machines are affixed CE mark on. Finally, at the beginning of 2003 CNC turret punch press was presented to the market. Quality oriented production and good customer support have always been the basic rule of the company. Machines are designed to be reliable, durable and precise. The easy to use characteristics are ready for operator faults. Designs carried out on computers including software support for drawing and strength analysis. Precise machining of every construction on moving column CNC machining centre and every part on CNC lathes are accompanied with detailed quality control. Equipments attached are world known brands like Bosch Rexroth, Hoerbiger, Cybelec, Delem, Elgo, Telemechanique, Siemens, Heidenhein, Givi Misure, Wila, Wilson, Unimec.

Herstellung von Aluminium Küchengeräte, Blechprodukten und gedehntem Metall   [Git »]

MYVET SULAMA SİSTEMLERİ LTD ŞTİ

damla sulama,yağmurlama sulama ve pivot sulama sistemleri

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |