KONYA FIRMALARI - LISTE 59

Mucit Plastik Kalıp Ltd

Tarım sektör için yedek parça üretiyoruz. Hava Filitresi, davlumbaz,Çamurluk vs. Elevatör kovaları, palet ve değirmen parçaları da üretmekteyiz. Ayrıca kalıp üretimi yapmaktayız.

We manufacture spare parts for Agricultural industry. Mainly Mudguard, Front fender, Shroud, Air Filter etc. We also manufature elevator buckets, conveyor pallets and some parts flour milling industry. We also manufacture molds for companies

  [Git »]

MUCİT PLASTİK VE KALIP SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

MUCİT Plastik Ltd. Şti. piyasadaki kalıp ve müşteri sıkıntılarını ortadan kaldırıp, daha rahat ürünler ve kısa süreli hizmetler için 20/07/1995 yılında kurulmuştur. İlk olarak 100 m2 kapalı alan ve 3 personelle üretime başlamış olup şimdi 2000m2 kapalı alan ve 25 personel ile Tavukçuluk Kafes Sistemleri, Hamur Makineleri, Otomotiv, Savunma Sanayi, Fren Sistemleri, Ziraat Makineleri, Plastik Doğrama, Yan Sanayi Ürünleri Hediyelik Eşya, Gıda, Reklam gibi sektörlerde üretim yapmaktadır. En mükemmel ürün ve hizmeti sunmak ve kaliteyi sürekli geliştirmek için ISO9001 Kalite Güvence Sistemi çalışmaları devam etmektedir.

MUCİT Plastics Ltd. Com. established on 20/07/1995 in order to deal with customer problems and mold faults in the market to create more useful products. Initially it started production in a 100m2 closed site with 3 workers, now in a 2000m2 closed site with 25 workers, our company design and make products for poultry cage systems, Dough machines, Automotive, Defense Industry, Brake systems, Agricultural machines, pvc, sub-intustry products, food industry and Advertising. To give best products and service, and to develop the quality, our work for ISO9001 Qualification Licence is going on.

Herstellung von Plastikformen und Plastikprodukten, Abwehrindustrieteile und Formen   [Git »]

MUDER YAPI PROJE VE DANIŞMANLIK

Mühendislik ve Proje * Betonarme Yapı Statik Proje ve Hesapları, Konut, Villa, Okul, İş Merkezi, Hastane, Sosyal Tesisler ve Turistik Tesisler… * Çelik Konstrüksiyon Statik Proje ve Hesapları, Tarım Yapıları, Sanayi Tesisleri, Yüksek Betonarme ve Çelik yapılar, Köprüler… * Betonarme-Çelik Kompozit Yapı Proje ve Hesapları * Mimari Projeler, * Mekanik Projeler, * Elektrik Projeleri, Danışmanlık * Teknik Danışmanlık, * Teklif-İhale Dosyası Hazırlama, * Kesin Hakediş Hazırlama, * Birim Fiyat Analizi ve Keşif Hazırlanma, * Detaylı Metraj Hazırlama, * Özel ve Genel Teknik * Şartname Hazırlama, * İş Programı Hazırlama * Malzeme ve İmalat * Teklifleri Toplama

  [Git »]

MUHAMMED MURTAZA ÜRKMEZ

Plastik Ve Pvc Yangın Hortumları İmali.

Plastic and pvc fire hose production

Herstellung von Feuerwehrschlaeuchen   [Git »]

MURAT ÇANKIRLI İNŞAAT MAKİNA GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamızın kuruluşunu 2001 yılında gerçekleştirdik. Sektörde belli bir süre yurtdışından temin ettiğimiz ürünlerin, Türkiye pazarındaki satış ve uygulamasın da faaliyet gösterdik. Kalitemiz, hızımız, ekip çalışmamız ve garantimiz ile büyüyen referanslarımız, son yıllarda yatırıma ve kurumsal kimlik çalışmalarına ağırlık vermemizi sağladı. Türkiye’nin de, enerji uzmanları tarafından dünyanın en hızlı gelişen on pazarından biri olarak gösterilmesi, bizlerin de paslanmaz çelik ürünlerini kapsayan bu sektöre yatırım yapmamızı teşvik etmiştir. Şu an 3750 m2 lik fabrika alanımızda üretim yapmaktayız. Amacımız, Yeni teknolojiler ile güvenilir ve yüksek kalite seviyelerine ulaşmak için durmaksızın çaba harcayan bir üretici olmak ve buna bağlı olarak hızlı, güçlü ve yenilik geleneğine sahip bir pazarlama ağı kurmaktır. Bu da; ticari ve sınaî olarak, şirket, çalışanları ve müşterilerimiz için yeni fırsatlar oluşturacaktır. Yeni teknolojiler ile üretilen ürünlerimizin piyasaya güvenle sunulacaktır. Önceliğimiz şu anda tüm dünyanın kullanmakta olduğu teknoloji ile üretilen ürünlerin aynı anda Türkiye de üretmek ve müşterilerimiz beğenisine ve Türk halkının istifadesine sunmaktır. Türkiye'deki Doğalgaz ve havalandırma sektöründe sürekli gelişmeyi hedefleyen SOLİNOX mevcut ve yeni inşa edilecek yapılarda yaşam standartlarını yükseltmeyi, yaşanılan yerlerin güvenliğini ve konforunu artırmayı, dayanıklılığını ve ömrünü uzatmayı amaç edinmiştir. Müşterilerinin teknik danışmanı ve çözüm ortağı olmayı benimseyen, sorunlara ve ihtiyaçlara birlikte çıkış yolu arayan SOLİNOX kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Solinox markası olarak, üretmiş olduğumuz tüm ürünlerimizi Avrupa standartlarına uygun belgelendirme çalışmalarımız bitmiştir.CE-EN 1856-1 / 2 ve ISO 9001:2000 belgelerimizi almış bulunmaktayız.

Naturalgas chimney and centre vent production

Erdgazkaminrohre und Lüftungsschaechte   [Git »]

MURAT KÜÇÜKALADAĞLI -ALADAĞ BÜZ BORDÜR TİCARET

ALADAĞ BÜZ BORDUR KİLİTTAŞ FABRİKASI; 1980 yılında faaliyete geçmiş olup bugün yüksek teknoloji ile tamamen bilgisayar destekli ve el değmeden günde 4.000 m2 TSE belgeli çeşitli renk ve modellerde parke taşları, bordür taşları, kanalizasyon boruları ve bims blok malzemeleri üretilmektedir. ALADAĞ bims blok ürünlerinde hammadde olarak doğal pomza taşı kullanmaktadır. ALADAĞ beton taşları ürünlerinde hammadde olarak yıkanmış elenmiş sınıflandırılmış agrega kullanmaktadır. Proje aşamasından itibaren her konuda uzman kadrosu ile yanınızda olan ALADAĞ, satış ve satış sonrası hizmetleri ile yapı sektöründe fark yaratan bir geleneğin sürekli gelişen ve kendini yenileyen yüzüdür.

Cement, prefabricated construction materials,piriket, binder dust and building construction material

Zement, Fertighausmaterialien, Ziegelstein, Bindemittel und Baustoffe   [Git »]

murat otomotiv

firmamız 1992 yılında kuruldu.oto yedek parça toptan pazarlama konusunda çalışmaktadır .

firmamız japon ve kore araçları üretim ithalat ve toptan pazarlama yapmaktadır

  [Git »]

MUSTAFA AKBULUT-BOZKIRLI DÖKÜM

Pik Döküm İmali.

Cast iron moulding production

Pikguss   [Git »]

MUSTAFA ALTINAY YEM GIDA VE HAYVANCILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Karma Yem İmali.

Production of mixed feeding

Herstellung von gemischtem Futter   [Git »]

MUSTAFA CEYLAN HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Hidrolik silindirler ve dorse dingilleri olmak üzere iki ana grupta üretim yapmakta olan firmamız dorse ve damper endüstrisi’nin yakından tanıdığı bir markadır. Firmamızın kuruluşu, 1974 yılında oto yedek parça imalatı ile başlamıştır. 1989 yılında hidrolik sektörüne geçiş yapılmıştır. 1998 yılında ise Mustafa Ceylan Hidrolik Makine ve Sanayi A.Ş. kimliğiyle ilk üretimine başlanmıştır. 2001 yılında dorse dingilleri ve ekipmanları imalatına da başlayan firmamız, bugün 18.000 m2 kapalı ve 50000 m2 açık alana sahip fabrikasında, konusunda uzman 150’yi aşkın çalışanıyla bölgesinde sektörünün lider firmasıdır. Mustafa Ceylan A.Ş. müşterilerine tatmin edici kaliteli üretim yapmayı ilke edinmekte ve üretim teknolojisini bu yönde sürekli yenilemektedir. Firmamız otomasyon ve üretim teknolojileri konusunda da sektörünün örnek kuruluşlarındandır. Bugün Avrupa’nın yanı sıra Ortadoğu ülkelerinin de bulunduğu 30'dan fazla ülkeye ihracat yapan Mustafa Ceylan A.Ş. ürünlerinin tasarımı ve imalat kalitesi ile satış sonrası hizmet vermek suretiyle her zaman müşterilerinin yanında yer almıştır.

Establishing of our firm has started with auto spare parts in 1974. In 1989 it passed to hydraulic sector. In 1998, it started to manufacture with title of Mustafa Ceylan Hydraulic Machine and Industry Joint Stock Company. In 2001 our firm started to produce trailer axles and equipments; today, our firm is leader firm of its sector in the region with 18.000 m2 covered and 50000 m2 open factory area and the staff more than 150. Mustafa Ceylan Joint Stock Company has principle of quality manufacturing that satisfy its customers and in this respect, it continuously renewing its manufacturing technology. Our firm is one the sample company in its sector about automation and manufacturing technologies. Today Mustafa Ceylan Joint Stock Company that is exporting more that 30 countries from Europe and middle East Countries; always takes place near its customers through giving after sales service with designing product and manufacturing quality.

Herstellung von Hydraulikzylindern, Hydraulikpumpen, Hydraulikliftzylinder und gehobenen Rohren   [Git »]

MUSTAFA EROĞLU YEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ.

Arpa Ezme,Karma Yem İmali Ve Paketlenmesi.

Barley crushing, mixed feed manufacturing and packing

Gerstenkornquetschung, Herstellung von gemischtem Futter   [Git »]

MUSTAFA GÜNEŞ-GÜNEŞ DORSE

Karasör İmali.

Coachwork and coachwork parts production

Herstellung von Karosserie und Karosserieteilen   [Git »]

Mustafa Koç

emlak gayrimenkul alım satımı ve daışmanlık hizmetleri

  [Git »]

MUSTAFA PEKPARLAK-BAŞARAN MAKİNA SANAYİ

Giyotin Makas Bıçağı,Plastik Kesme Bıçakları,Kağıt Kesme Bıçakları İmali Ve Fason Yüzey Taşlama.

Guillotine shear and plastic spring and tools

Herstellung und Export und Import von automatischen Fallbeinmesser, Akbantpressen, exzentrische Pres   [Git »]

MUSTAFA SARI-SARISAN OTOMOTİV

Oto Yedek Parça (Motor Blok,Şanzuman,Difransiyel Tapaları,Rekor,Mafsal,Perno,Pul,Burç saplaması,Somun

Auto spare parts, engine tools production

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen und Motor werkzeuge   [Git »]

MUSTAFA TAT-SEHA DELİKLİ SAÇ

Delikli Sac İmali.

Spongy sheet production

Blechbearbeitung   [Git »]

MUSTAFA ÜMİT DEMİR TİCARETİ VE SANAYİ LTD.ŞTİ.

Sıcak Ve Soğuk Çekilmiş Saç Ve Plakaların Şekillendirilmesi Ve Kesilmesi.

Shaping of plaque and metal sheets

Gestaltung und Formung von kalt und heiß gestrecktem Blech und Platten   [Git »]

Mustafaceylan Hidrolik Makina San. ve Tic. A.S.

  [Git »]

MUTEKS MOTOR YENİLEME MAKİNALARI LTD.ŞTİ.

  [Git »]

MUTLUALPLER DÖKÜM VE MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Pik Ve Çelik Döküm İmali.

Cast iron and steel moulding production

Pik und Stahlguss   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |