KONYA FIRMALARI - LISTE 58

MKF OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Yenmak bundan 40 yıl önce iş hayatına kurucuları Kazım, Mustafa ve Fethi Kahvecioğulları ile başladı. Geçen 40 yıl içinde kendini sürekli yenileyen, insana yatırıma, kalitenin sürekliliğine önem veren ve ürün yelpazesini çok geniş bir alana yayan Yenmak, her marka araç için kuru, sulu ve hava soğutmalı Motor Silindir Gömleği ve Piston üretimini devam ettirmektedir. Yıllardan beri TSE standartlarına uygun üretim gerçekleştirilen Yenmak Fabrikalarında gelişmelerden uzak kalınmayarak ISO 9001-2000 Kalite Güvence Sistemi 1996 yılından itibaren uygulanmaktadır. Bugün ürettiği her ürünün gerisinde güçlü markasıyla sektörde yer alan Yenmak devam eden AR-GE çalışmalarının neticesinde pazardaki payını sürekli yükseltecek yatırımları sürdürmektedir. Üretmiş olduğu mamullerin %38 ini iç piyasa resmi kurum ve kuruluşlar ile yedek parça piyasasına pazarlamakta, % 62 sini ise Almanya, Fransa ve ABD gibi gelişmiş ülkeler başta olmak üzere, 58 değişik ülkeye OEM ve yedek parça olarak ihrac etmektedir.

Yenmak was established 40 years ago by it's founders Kazım, Mustafa and Fethi Kahvecioğulları.Through out these 40 years Yenmak that renewing itself continously, paying importance to labor, Investment and quality and spreading its product profile to a wide areaİs continuing its wet, dry and air cooling engine cylinder lining and pistons for all types of vehicles. For long years Yenmak factories were producing according to the Standards of TSE and by following the technology ISO 9001-2000 Quality Security System has been running since 1996. Yenmak is marketing %38 of its production in internal market to official institutions and spare parts market and marketing %62 of its production to 58 countries, essentially Germany, France and USA as OEM and spare parts.

Herstellung von Motorenabdeckungen   [Git »]

MKL Mirada Kalibrasyon Laboratuvari

Kaliteli hizmet

  [Git »]

MOBAYS MOBİLYA ORMAN ÜRÜNLERİ MAKİNE METAL İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

TÜRKİYE VE ORTAASYA PAZARINDA 70 AYRI NOKTADA GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİYLE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.AHŞAP CNC TORNA MAKİNESİ, METAL İŞLEME, GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ,TELEVİZYON EKRAN KORUYUCU, TELEVİZYON ASKI APARATI VE ELEKTRONİK ÜRÜNLER SATIŞ MAĞAZASI İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEDİR.

  [Git »]

MODEKON MOBİLYA

  [Git »]

MODELİŞ AYAKKABI VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız; Modeliş Ayakkabı, 1989 yılında kuruldu. 1997 yılına kadar atölye tarzında el üretimiyle haftada 500 çift ayakkabı kapasitesiyle çalıştı. 1997 yılında yeni bir anlayışla, makine parkını kurarak şirketleşti ve tüzel kişilik kazandı. 1999 yılında yeni fabrika binasına taşınarak daha geniş bir üretim alanına kavuştu. Halen; 3000 metrekare kapalı alanda, 40 kişilik üretim ekibiyle, günlük 1000 çift kapasiteyle üretime devam etmektedir. Üretim; merdane ( erkek ayakkabı ) ve garson (çocuk ayakkabı ) olmak üzere devam ediyor. Yakın gelecekte zenne ( bayan ayakkabı ) ve taban üretimini planlamaktadır.

Our company; Modeliş Ayakkabı, was founded in 1989. Workshop in 1997 to 500 pairs of shoes in the style of hand production capacity per week worked. In 1997 with a new concept, the company has set up machinery and entities won. In 1999 Modeliş moved to the new factory building was brought into a larger production area. Still, in a closed area of 3000 square meters, 40-person production team, with daily production capacity continues to double in 1000. Production; rollers (men's shoes) and waitress (children's shoes) is to be continued. In the near future zenne (ladies shoes), and base production plans.

Herstellung von Lederschuhen   [Git »]

modern reklam inşaat elektronik san. ve tic. ltd.şti

50 yılı aşkın süredir reklam eloksal etiket kendinden yapışkanlı etiketler leksan etiketler tabelalar yönlendirme araç giydirme tüm rekalm işleri

Over the past 50 years, self-adhesive labels leksan labels label signs advertising anodized trim all rekalm routing tool works

In den vergangenen 50 Jahren Label Selbstklebeetiketten leksan Etiketten Schilder, eloxierte Trimm alle rekalm Routing-Werkzeug funktioniert   [Git »]

MODSAN

FIRMAMIZ 15 YILDAN BERI DOKUM KALIBI (MODEL) YAPMAKDADIR YAPILAN MODELLER PC CIZILIP CNC ISLEME MERKEZLERINDE ISLENMEKTEDIR AYRICA ARALDIT MODEL AHSAP MODEL VE ALIMIN YUM MODEL URETILMEKTEDIR

  [Git »]

modsan

Modsan Makina Model Sanayii 1995 yılında model kalıp hanesiyle imalat sektörüne girmiştir. Firmamız imalat sektöründeki yedek parça sektörüne MOYE markasıyla imalata başlamıştır. Üretimde her zaman kalite ve güveni prensip edinen firmamız hizmet ağını ve ürün çeşidini her geçen gün artırıp sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Gelişen teknoloji ve ihtiyaçları göz önünde bulunduran firmamız bu doğrultuda kendini yenilemeye devam etmiştir. Alanında uzman personeli ve deneyimli pazarlama elemanları ile firmamız yurt çapında pazar payını artırmaya devam etmiştir. Üretim alanalrımız Johndeere, Massey ferguson, Enter, Steyr, İşbora, Üniversal,Fıat, Major,Dexta,BMC Nüffielt, Fend, Süper star traktör yedek parçalarıdır.

  [Git »]

MOGESAN MOTOR GÖMLEK PİSTON SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

MOGESAN Motor Gömlek Piston San. ve Tic. Ltd. Şti. 1991 yılında Karatay Sanayiinde atölye ölçeğindeki işletmesinde içten yanmalı motorlara ait silindir gömleklerinin imalatı ile faaliyete başlamış olup, bugün 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 4500 m2 kapalı alana sahip fabrikasında dizel ve benzinli motorlar için silindir gömleği ve piston üretimini sürdürmektedir. Kuruluşumuzda 50-230 mm çap aralığında 600 çeşit piston ve silindir gömleği motor üreticilerinin spesifikasyonlarına göre üretilmekte olup, üretimde en son teknolojiye sahip tezgahlar kullanılmaktadır. Belirlenen şartlara uygun ürün üretiminin güvence altına alınmasını sağlamak amacıyla ham madde girişinden sevkıyata kadar ki tüm aşamalarda titiz bir kalite kontrolü uygulanmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının tam olarak sağlanması için kuruluşumuzda TS EN ISO 9001:2000 standardı şartlarına göre kalite yönetim sistemi kurulmuş ve sürdürülmektedir. Kalite sistemimizin uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri daha iyi şekilde karşılanacak ve müşteri memnuniyetinin artırılması sağlanacaktır. Üretim alanımızla ilgili olan yeni teknolojiler ve prosesler izlenmekte ve uygulanmaktadır. Toplam kalite yönetimi anlayışıyla çalışan tecrübeli personelimizin yeterliliği,bilinci ve eğitimi sürekli olarak artırılarak işlerin eksiksiz ve uygun olarak yapılması sağlanmaktadır. İç ve dış piyasalarda müşterilerimizin beğenisini kazanan ürünlerimiz yaklaşık 35 ülkeye ihraç edilmektedir. Kaliteden taviz vermeden en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinen kuruluşumuz, müşteri istekleri, teknolojik gelişmeler ve sipariş artışına bağlı olarak teknik imkanlarını geliştirmeyi ve üretim kapasitesini artırmayı hedeflemektedir. Bu sayede şirketimizin karlılığını artırarak ülke ekonomisine katkıda bulunarak, müşterilerimizin, işverenimiz ve çalışanlarımızın memnuniyeti artırılması sağlanacaktır.

"Mogesan Engine Piston & Liner Ltd. Co. was founded in 1991 in Karatay Industrial Zone and started manufacturing engine liners in a workshop. Today, Mogesan is established in 1. Organized Industial Zone and manufacturing engine pistons and engine liners for diesel and gasoline engines in a production area of 4500 m2. In our company, 300 types of engine piston and engine liner from diameter 50 mm to 160 mm are manufactured by using latest technology latches. A strict quality control process is applied to our products in every stages of production to obtain the required quality. TS EN ISO 9001:2000 Quality Management System is constituted and being applied to our production to supply our clients needs. By improving the Quality Management System we will meet our customers expectations easier and faster and satisfaction of them will increase from day to day. The new technologies and processes relevant to our production are being observed every time. We are also developing our staff’s consciousness and experience with our Quality Management System. "

Herstellung von Motorkolben und Abdeckungen   [Git »]

MOLİNO MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş

1965 yılında 240 m2 lik atölyemizle değirmen sektörüne merhaba demiştik, şimdi ise 54.000 m2 açık alan ve 20.000 m2 kapalı alan içerisinde çok daha modern bir fabrika ile üretimimize devam ediyoruz. MOLINO MAK. SAN. TIC. A.Ş. nin ilk un fabrikasını yakından takip edenler ilk fabrikalarımızı hatırlayacaklardır. Size merhaba dediğimizde, ilk yerli un fabrikamızla onur duyduk. Zaman su gibi aktı. MOLINO A.Ş.; çalıştı, üretti, büyüdü ve çok daha büyük bir firma olacağını ve size hizmet etmeye devam edeceğini ifade etti.

Flour, semolina, feed, calibration machines and silo production

Herstellung von Mehl, Grieß und Futter Kalibrations und Silomaschinen   [Git »]

moltech ltd sti

TITANYUMLU VALS TOPU MOLTIT .savurma döküm vals topu . vals dislisi.roller mills vals topları

centrifugal casting.roller mill

  [Git »]

MOMEK METAL MOBİLYA ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ev Mobilyaları Aksamı,Yedek Parçaları Ve Aksesuarları İmali.

Furniture production

Möbelherstellung   [Git »]

MOMETSAN MAKİNA MODEL VE KALIP METALURJİ İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

MODELSAN 1986 yılından günümüze kadar model sektöründe çeşitli imalat alanlarında üretim yapan firmalara kalite ve zamandan ödün vermeden hizmet vermiştir. MODELSAN 2002 yılından itibaren döküm sektörüne aynı hizmeti vermiş, 2005 yılından itibaren MOMETSAN LTD. ŞTİ.olarak kendi üretim tesislerinde aylık 100-150 ton kapasiteli 100 gr'dan 1250 kg'a kadar olan sfero-pik çelik ve paslanmaz dökümleri ile modellerini kendi sistemi ve tasarımına göre yaparak; imalat sektörüne hizmet vermeye başlamıştır. Ana prensibimiz üretim her aşamasında kontrolü sağlamak; müşterilerimizin talep ettiği mamül ve yan mamül önerileri, döküm ve model sektörlerinin gereklerine uygun üreterek müşteri memnuniyetini sağlamaktır

Mometsan was founded in 1986 as a pattern and machine model company which was named Modelsan. In the beginning of 1990’s Modelsan started to build a reliable and powerfull condition in the casting and pattern industry by using new moulding and modelling methods. In 2005 Mometsan foundry was founded and company started the production on its own area of 1500 m2 and the production capacity of 840 tons annually. Also foundry is available to produce ductile iron,grey iron,steel,high manganese and chrome steel parts from 100 gr. to 1250 kgs by making the patterns according to its own design and system... Mometsan’s investment and expansion policy coupled with vast technological investment have brought the company a good situation in Turkish Foundry Industry. All that by continuously introducing new techniques and machinery which improve the yield as well as the quality and consequently, customer satisfaction which is the main target of the company…

Pik, Sfero und Stahlguss   [Git »]

MORÇELİK ÇELİK DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1985 yılından itibaren faaliyette olan Morçelik A.Ş. çağın getirdiği teknolojilerden yararlanarak indüksiyon ocaklarını, ısıl işlem fırınını ve yüzey temizleme makinasını yenilemiş ve kalite kontrol laboratuarına spektrometre cihazı alarak makina parkını genişletmiştir.Morçelik A.Ş. yıllık toplam 5.000 ton üretim kapasitesine sahiptir. Net ağırlığı 1 kg dan 7.000 kg a kadar olan parçaların dökümlerini yapabilmektedir. Üretim tesislerinde her türlü çelik döküm, sfero döküm, pik döküm, karbon çelikleri, alaşımlı çelik dökümler, sıcağa dayanıklı çelik dökümler, östenitik ve martenzitik çelik dökümler, Cr - Ni ve Cr - Mo çelik dökümleri imal edilmektedir.Üretimi yapılan parçaların tamamı Normalizasyon Isıl İşlemine tabi tutulmaktadır.Ürünlerin %90 lık kısmını iç piyasadaki müşterilerine pazarlayan Morçelik A.Ş. Belçika, Fransa, İtalya, Tunus gibi birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Hedef noktasını kalite olarak belirleyen Morçelik A.Ş.; BS EN ISO 9001:2000 UKAS Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ne sahiptir

The company MORCELIK A.S. since its inception in 1985, a more than 25 years of experience as an industrial producer in Turkey. Since then, the company developed from a stove and oven factory a powerful supplier of castings for a variety of mechanical engineering company with a worldwide reputationOur company is in Konya, Turkey. With 50 employees, approximately 5000 tonnes per year high-quality castings are made. The main customers are customers of the printing machinery, machine tools, induction machines and plastic machinery industry, and the gearbox, valves, and gear manufacturing.

Stahlguß   [Git »]

MORMAK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1995 yılında Konya Vatan Hurdacılar Sanayi de kurulan fabrikamız, 2003 yılında büyük bir yatırımla 3.Organize Sanayi Bölgesindeki 3,000 m² si kapalı alan olmak üzere toplam 10,000 m² lik fabrika binasına geçmiştir. Bu yükselmeye oranla kapasitesini de büyüten Mormak, yıllık döküm kapasitesini 2000 tona yükseltmiştir.Bünyemizde 350 kg - 500 kg ve 1000 kg olmak üzere 3 adet endüksiyon ergitme ocakları ile başta karbon çelikleri, paslanmaz dökümler, manganlı dökümler ve sfero dökümler olmak üzere seri olarak parça döküm üretimi ile çeşitli sanayi kuruluşlarımızın döküm ihtiyacını istenen kalitede, zamanında ve uygun fiyatla karşılamaktadır. MORMAK, devamlı yenilenen teknolojisi, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile makina ve döküm sanayimizin öncüleri arasındadır.

Steel casting production

Stahlguß   [Git »]

Most Elektrik Elektronik İth.İhr. Ltd.Şti.

Firmamız teknoloji ve her türlü ürünün en uygun şartlarla taleb edenlere sağlanması amacıyla 1999 yılında kurulmuştur. Konya, Karaman ve Aksaray da faaliyet gösteren firmamız, İnform kesintisiz güç kaynakları, Estap kabinet çözümleri, Fiber Optik haberleşme sistemleri ve Network altyapı çözümleri konusunda 10 kişilik uzman kadrosuyla 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Our company product all kinds of technology and was established in 1999 in order to provide for those who demanded on the most favorable terms. Konya, Karaman and Aksaray in the operating company, Inform uninterruptible power supplies, Estap cabinet solutions, network infrastructure solutions for fiber optic communication systems and specialized staff of 10 people on 7 / 24 provides non-stop service.

Unsere Firma Produkte aller Art von Technologie und wurde 1999 gegründet, um für diejenigen, die auf die günstigsten Bedingungen gefordert wird. Konya, Karaman und Aksaray in der Betreibergesellschaft, Inform unterbrechungsfreie Stromversorgungen, bietet Estap Schrank-Lösungen, Netzwerk-Infrastruktur-Lösungen für Glasfaser-Kommunikationsnetzen und spezialisiertes Personal von 10 Personen auf 7 / 24 Non-Stop-Service   [Git »]

MOTOMAR DIS TIC.LTD

MANUFACTURING AND EXPORTING EUROPEAN TRUCK PARTS FLYHWEEL HOUSING,PISTON AND LINERS,GASKET,ENGINE VALVES,FLEXIBLE PIPES,MUFFLERS ANDEXHAUST PIPES,BELL HUBS, FLYWHEEL,MANIFOLDS,

  [Git »]

MOTUS OTOMOTİV MAKİNA VE METALURJİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Krank mili, iş makinalarının kazıcı-koruyucu uç ve bıçakları dökümü, imalatı; sfero, pik ve çelik döküm, beton pompalarında kullanılan dirsek borularının üretimi.

Producing and trading of crankshaft, casting of excavator and protective tips and teeth for heavy construction machines, cast iron, nodular cast iron and steel casting for concrete pump elbows.

Produktion, Beschaffung und Vertrieb von Kurbelwellen Baumaschinen Verschleipteile(Baggerzahne, Gabelzahne, Aufreiper, Greiferzahne, Reipzahne, Messer)Graugus, Spharoguss und stahlguss sowie Produktion...   [Git »]

MOYORAL MOTOR VE COMPRESÖR PİSTONLARI SAN.TİC LTD.ŞTİ.

  [Git »]

MPG MAKİNA İMALAT SAN. A.Ş.

Firmamız araç üstü katlanır bomlu hidrolik mobil vinçler, teleskopik bomlu hidrolik mobil vinçler, ağaç sökme dikme makinaları ile tarım makinaları imalatı yapmaktadır.

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |