KONYA FIRMALARI - LISTE 57

MEYDAN OTOMOTİV ENDÜSTRİ NAKLİYE VE GIDA SANAYİİ İÇ DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Gelişen otomotiv sektöründe 37 yıllık tecrübeye sahip olan Meydan Group, yüksek kalitedeki ürünleri, hizmet anlayışından ödün vermeden, kurumsal yapımızın şeffaflığı ve müşteri memnuniyetine yoğunlaşan personelimizle birlikte müşterilerimize sunmaktan kıvanç duymakta. Çalışma kültürümüzü oluşturan bu değerlerden şimdiye kadar ödün vermememiz, başarımızın en büyük etkenidir. Günümüzdeki küreselleşme süreciyle otomotiv ana sanayi fonkisyonlarını giderek yan sanayiye devretmektedir. Ancak bu yaklaşım uluslar arası normlara göre üretim yapma zorunluluğunu da ortaya çıkarmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz tüm ürünler, imalat hatalarına karşı garantilidir. Otomotiv sektöründe kalite, fiyat ve teslimat performansı ile ürün satış kabiliyetini ispatlamış olan Meydan Group, ürün taleplerini karşılamakta zorlanmamaktadır. Japon, Kore, Avrupa ve Amerikan menşeli araçların bütün aksamlarının bulunduğu geniş ürün yelpazesiyle sektöründe öncü olan Meydan Group, ülke piyasasındaki tüm otomobillerin yedek parça ihtiyacını karşılayabilecek güçtedir. 41 araç grubunda, 19’u Avrupa menşeli, 5’i Amerikan menşeli, 11’i Japon menşeli, 3’ü Kore menşeli, 1’i Hindistan menşeli ve 1’i de Malezya menşeli olmak üzere toplamda 685 model araca hitap etmekteyiz. Motor bloğundan fren sistemlerine, kaporta aksamlarından süspansiyona kadar birçok üründe distribütörlüğünü yapmış olduğumuz dünya DİSTRİBÜTÖRLÜKLERının 30.000’i aşkın çeşidiyle otomotiv sektöründe, zirvedeki yerini hep koruyan Meydan Group, günden güne müşteri portföyünü genişleterek, inandığı yolda, sağlam adımlarla yürümekte. Toplamda 12.510 m2 kapalı alana kurulu Meydan Şirketler Grubu, 25 araçtan oluşan satış filosu ile tüm Türkiye’de müşterilerine ulaşmakta. 205 kişiden oluşan deneyimli çalışma kadrosuyla sizlere hizmet veren kuruluşumuz, daima en iyiyi hedefleyerek, ortak takım ruhuyla hareket etme ilkesini benimsemiştir. Her iş alanında olduğu gibi bu sektörde de müşteriler ve müşteri talepleri, işin en can alıcı kısmını oluşturuyor. Müşteri beklentilerini ve fonksiyonel talepleri doğru tahmin etmek, bunları rakiplerinden önce modellere yansıtmak, rekabette ayakta kalmanın tek şartıdır.

Auto spare parts( brake pad, drag link)

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen (Bremsbacken, Anhängekupplung)   [Git »]

MFU FOREIGN TRADE

MFU Dış Ticaret Şirketi Konya’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yoğun olarak yurtdışına gıda ve içecek ihracatı yapan MFU Dış Ticaret firması, inşaat malzemeleri satışı, çeşitli makine ve ekipman ihracatı da yapmaktadır. MFU Dış Ticaret Şirketi kurulduğu yıldan günümüze birikmiş tecrübesi, nitelikli iş gücü, mevcut dış ilişkileriyle uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir. Şirket, topluluk ürünlerinin yanı sıra yurt içindeki pek çok üreticinin ürünlerini de dünya pazarlarıyla buluşturmaktadır. Şirketimiz, dış ticaret stratejisi çerçevesinde toplulukta üretilen doğal kaynak suyu ve su ürünleri, meyve suyu ve benzeri ürünler, inşaat malzemeleri satışı, çeşitli makine ve ekipman gibi ürünlerinin yurtdışı satışlarını sürdürmenin yanı sıra topluluk şirketlerinin temel hammadde ihtiyaçları ile ilgili ithalatlarını da gerçekleştirmektedir.

MFI Foreign Trade Company was founded in Konya. Since its inception heavily engaged in exporting food and drinks abroad MFI foreign trade company, sales of building materials, is also engaged in the export of various machinery and equipment. MFI Foreign Trade Company established in the year in which present accumulated experience, qualified labor force, it undertook the mission of business development in international markets and existing international relations. The company also many manufacturer's products within the product group as well as dormitories meet with world markets. Our company is a foreign trade strategy natural spring water produced in the community framework and aquatic products, fruit juices and similar products, building materials sales, it realizes the import of the basic raw material needs of the community as well as companies pursue overseas sales of products such as machinery and equipment.

  [Git »]

MHT İLARSLAN MAKİNE METAL OTOMOTİV DÖKÜM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Muhtelif Döküm İmali.

Various casting

Guss   [Git »]

Mikron-is makine metal san. Ltd. Sti

1994 yılında Konya Cimento Fabrikasi mekanik atölyesinin ve kaynakhanesinin işletmeciliği ile başlamıştır, burada Cimento fabrikasının ihtiyacı olan bütün yedek parçaların imalatı ve kaynak ihtiyacları giderilmektedir. 2008 yılında 2. Şirketini kurarak Türkiye'deki diğer Cimento ve seker Fabrikaları'nın proje bazlı makine imalatlarını yapmaktadır. Bu şirkette başlıca yaptığımız imalatlar şunlardır. Konveyor band imalatı, Helezon imalatı, havalı band imalatı, elevator imalatı, jet-puls torbali filtre imalatı, tas kirma makinasi (tersiyer) imalatı, sac ve profil kumlama makinası imalatı, askılı kumlama makinası imalatı gibi.

Konya Cement Factory in 1994, began with the mechanical workshop and kaynakhanesinin management, cement factory, where all the spare parts manufacturing and resource needs are solved in need. 2 in 2008 Cement and sugar factories in Turkey by establishing a company in other productions is project-based machine. Our productions are mainly in this company. Manufacture of conveyor belt, Conveyor Manufacture, Manufacture of the coolest bands, elevator manufacture, jet-pulse bag filter manufacturing, stone cracking machine (tertiary), manufacturing, manufacture of sheet metal and profile sanding machine, sanding machine, manufacture, such as hanging.

  [Git »]

milkon süt ürünleri ltd.şti

  [Git »]

MİNERALLER YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Premiks üretimi.Yalama Taşı İmalatı.

Salt stone for animals

Herstellung von Leierstein   [Git »]

MİNK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Ülkemizin en büyük battaniye üreticisi MINK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ,1998 yılında Konya 3.Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş ve üretime başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar, kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, gelişim sürecini bu ilke doğrultusunda devam ettirmektedir. Bugün tüm çalışanlarıyla daha büyük hedeflere ilerlemektedir. Tasarım ekibi her geçen zamana ve modaya meydan okurcasına yeni tasarımları beğenilere sunmaktadır. Markamız, tüketicisi ile kurduğu güçlü bağlar sayesinde, beklentileri doğru saptayan ve bunlara uygun en doğru çözümleri sunan Ar-Ge çalışmalarına imza atmaktadır. Ürünlerinin kalitesini ÖKO-TEX Standartlarına uygunluk belgesiyle kanıtlayan Mink Tekstil, tüketicinin ihtiyaçlarını doğru yerde ve doğru zamanda karşılayabilmek için kapasitesini her geçen gün artırmakta ve yeni yatırımlara yönelmektedir. Teknolojinin gelişimini sürekli takip ederek en kaliteliyi ve en güzelini üretmek için daima çalışmaktadır.

MINK TEXTILE is recognised as Turkey’s leading blanket producer. From its high tech production facilities in Turkey. MINK TEXTILE exports its output to lots of different countries. Although MINK TEXTILE recognized as a leader in innovation in the industry, our company always make several changes to adapt to the new global marketing space. Our designs are perfect for everyone fanciated by the creative possibilities of fashion Also our blankets have best quality. We set quality management as a fundamental philosopy of our organization. We keep continuous improvements with focusing on team work and we increase the customer satisfaction. The other subject which is important for us, is orders delivery time. We sent orders always on time...Social responsibility and international trade relation is in our trade principle. Customers pleasure is very important for us. We always have good relations with our clients.

Herstellung von Rachelwolldecken   [Git »]

MİS TAŞIMACILIK OTO.LTD.ŞTİ.

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE BULUNAN AÇIK KASA (13*60) VE KROM NİKEL TANKLARLA YURT İÇİNDE HİZMET VERMEKTEDİR.

  [Git »]

MİS TAŞIMACILIK OTO.LTD.ŞTİ.

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE BULUNDURDUĞU KROM NİKEL TANK VE AÇIK KASA DORSELER İLE YURT İÇİNDE TAŞIMACILIK HİZMETİ VERMEKTEDİR.

  [Git »]

MİSAL İNŞAAT VE MALZEMELERİ AĞAÇ İŞLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Kaliteyle estetiğin, gelenekselle modernliğin iç içe dizaynını aynı çizgide buluşturan MİSAL markası, hızlı ve emin adımlarla yükselen bu sıra dışı tırmanış öyküsüne bundan tam 27 yıl önce 100 m2’lik bir atölyede başladı. Çözümde sınırsızlığı arayıp, nefes alan mutfaklar tasarlama çabası, güvenilir kalite ve birleştiği ince işçilikle fark ettiren ahenk, detaydan bütüne uzanan uyum, MİSAL’ i 1200 m2’ye, çizimde profesyonel Mimar destekli, güçlü ve mükemmel bir ekiple bugünlere taşıdı. MİSAL markası, mutfakta ergonomik dönüşümlerle farklı açılarda kullanım kolaylığı amaçlamıştır. Beklenti odaklı, ayrı tasarımlarla sunulan projeler sonrası üretim aşaması, büyük titizlikle gerçekleştirilmektedir. Çeşitli sunumlarla kapak ve renk alternatifleri, hızla kapatılan çekmecelerde yavaşlama sistemleri, farklı dizaynlarla köşe mekanizmaları, kaliteli menteşe ve bağlantı elemanları MİSAL’ i seçkin mekanlarda aranılan marka kılmakta… Hayallerinizdekileri çok önceden sizler için düşünüp, tasarlayan MİSAL içinizdeki heyecanı yüzünüze sıcak bir gülümsemeyle bırakmakta… Banyo ve mutfaklarda uygun modül yardımıyla renkli çağrışımlar, MİSAL ayrıcalığıyla sunulmakta… Hizmet sonrası, feedback destekli girişimlerle, sınırsız sunum avantajı MİSAL’ le yeni bir anlayışı da beraberinde getirmekte… Ürkek adımlarla açılan MİSAL kapıları, sizleri sıcak paylaşımlarla düşündüklerinizin çok ötesindeki güvene taşımakta… Genç beyinler MİSAL markasını hızla yeni ufuklara taşırken yürekler sizin kaygınıza kaygılanmakta… Yeni fikirlerle, yeni oluşumlara MERHABA…

Furniture manufacturing, design, decoration

Herstellungh von Möbeln, Design und Dekoration   [Git »]

MKF OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Yenmak bundan 40 yıl önce iş hayatına kurucuları Kazım, Mustafa ve Fethi Kahvecioğulları ile başladı. Geçen 40 yıl içinde kendini sürekli yenileyen, insana yatırıma, kalitenin sürekliliğine önem veren ve ürün yelpazesini çok geniş bir alana yayan Yenmak, her marka araç için kuru, sulu ve hava soğutmalı Motor Silindir Gömleği ve Piston üretimini devam ettirmektedir. Yıllardan beri TSE standartlarına uygun üretim gerçekleştirilen Yenmak Fabrikalarında gelişmelerden uzak kalınmayarak ISO 9001-2000 Kalite Güvence Sistemi 1996 yılından itibaren uygulanmaktadır. Bugün ürettiği her ürünün gerisinde güçlü markasıyla sektörde yer alan Yenmak devam eden AR-GE çalışmalarının neticesinde pazardaki payını sürekli yükseltecek yatırımları sürdürmektedir. Üretmiş olduğu mamullerin %38 ini iç piyasa resmi kurum ve kuruluşlar ile yedek parça piyasasına pazarlamakta, % 62 sini ise Almanya, Fransa ve ABD gibi gelişmiş ülkeler başta olmak üzere, 58 değişik ülkeye OEM ve yedek parça olarak ihrac etmektedir.

Yenmak was established 40 years ago by it's founders Kazım, Mustafa and Fethi Kahvecioğulları.Through out these 40 years Yenmak that renewing itself continously, paying importance to labor, Investment and quality and spreading its product profile to a wide areaİs continuing its wet, dry and air cooling engine cylinder lining and pistons for all types of vehicles. For long years Yenmak factories were producing according to the Standards of TSE and by following the technology ISO 9001-2000 Quality Security System has been running since 1996. Yenmak is marketing %38 of its production in internal market to official institutions and spare parts market and marketing %62 of its production to 58 countries, essentially Germany, France and USA as OEM and spare parts.

Herstellung von Motorenabdeckungen   [Git »]

MKL Mirada Kalibrasyon Laboratuvari

Kaliteli hizmet

  [Git »]

MOBAYS MOBİLYA ORMAN ÜRÜNLERİ MAKİNE METAL İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

TÜRKİYE VE ORTAASYA PAZARINDA 70 AYRI NOKTADA GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİYLE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.AHŞAP CNC TORNA MAKİNESİ, METAL İŞLEME, GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ,TELEVİZYON EKRAN KORUYUCU, TELEVİZYON ASKI APARATI VE ELEKTRONİK ÜRÜNLER SATIŞ MAĞAZASI İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEDİR.

Our company operates in the market with a wide range of products in 70 different locations in Turkey and Central Asia. Our company serves with Wooden CNC lathing machine, metal processing, solar energy systems, television screen saver, television hangers and electronic products sales shop.

  [Git »]

MODEKON MOBİLYA

  [Git »]

MODELİŞ AYAKKABI VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız; Modeliş Ayakkabı, 1989 yılında kuruldu. 1997 yılına kadar atölye tarzında el üretimiyle haftada 500 çift ayakkabı kapasitesiyle çalıştı. 1997 yılında yeni bir anlayışla, makine parkını kurarak şirketleşti ve tüzel kişilik kazandı. 1999 yılında yeni fabrika binasına taşınarak daha geniş bir üretim alanına kavuştu. Halen; 3000 metrekare kapalı alanda, 40 kişilik üretim ekibiyle, günlük 1000 çift kapasiteyle üretime devam etmektedir. Üretim; merdane ( erkek ayakkabı ) ve garson (çocuk ayakkabı ) olmak üzere devam ediyor. Yakın gelecekte zenne ( bayan ayakkabı ) ve taban üretimini planlamaktadır.

Our company; Modeliş Ayakkabı, was founded in 1989. Workshop in 1997 to 500 pairs of shoes in the style of hand production capacity per week worked. In 1997 with a new concept, the company has set up machinery and entities won. In 1999 Modeliş moved to the new factory building was brought into a larger production area. Still, in a closed area of 3000 square meters, 40-person production team, with daily production capacity continues to double in 1000. Production; rollers (men's shoes) and waitress (children's shoes) is to be continued. In the near future zenne (ladies shoes), and base production plans.

Herstellung von Lederschuhen   [Git »]

modern reklam inşaat elektronik san. ve tic. ltd.şti

50 yılı aşkın süredir reklam eloksal etiket kendinden yapışkanlı etiketler leksan etiketler tabelalar yönlendirme araç giydirme tüm rekalm işleri

Over the past 50 years, self-adhesive labels leksan labels label signs advertising anodized trim all rekalm routing tool works

In den vergangenen 50 Jahren Label Selbstklebeetiketten leksan Etiketten Schilder, eloxierte Trimm alle rekalm Routing-Werkzeug funktioniert   [Git »]

MODSAN

FIRMAMIZ 15 YILDAN BERI DOKUM KALIBI (MODEL) YAPMAKDADIR YAPILAN MODELLER PC CIZILIP CNC ISLEME MERKEZLERINDE ISLENMEKTEDIR AYRICA ARALDIT MODEL AHSAP MODEL VE ALIMIN YUM MODEL URETILMEKTEDIR

  [Git »]

modsan

Modsan Makina Model Sanayii 1995 yılında model kalıp hanesiyle imalat sektörüne girmiştir. Firmamız imalat sektöründeki yedek parça sektörüne MOYE markasıyla imalata başlamıştır. Üretimde her zaman kalite ve güveni prensip edinen firmamız hizmet ağını ve ürün çeşidini her geçen gün artırıp sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Gelişen teknoloji ve ihtiyaçları göz önünde bulunduran firmamız bu doğrultuda kendini yenilemeye devam etmiştir. Alanında uzman personeli ve deneyimli pazarlama elemanları ile firmamız yurt çapında pazar payını artırmaya devam etmiştir. Üretim alanalrımız Johndeere, Massey ferguson, Enter, Steyr, İşbora, Üniversal,Fıat, Major,Dexta,BMC Nüffielt, Fend, Süper star traktör yedek parçalarıdır.

  [Git »]

MOGESAN MOTOR GÖMLEK PİSTON SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

MOGESAN Motor Gömlek Piston San. ve Tic. Ltd. Şti. 1991 yılında Karatay Sanayiinde atölye ölçeğindeki işletmesinde içten yanmalı motorlara ait silindir gömleklerinin imalatı ile faaliyete başlamış olup, bugün 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 4500 m2 kapalı alana sahip fabrikasında dizel ve benzinli motorlar için silindir gömleği ve piston üretimini sürdürmektedir. Kuruluşumuzda 50-230 mm çap aralığında 600 çeşit piston ve silindir gömleği motor üreticilerinin spesifikasyonlarına göre üretilmekte olup, üretimde en son teknolojiye sahip tezgahlar kullanılmaktadır. Belirlenen şartlara uygun ürün üretiminin güvence altına alınmasını sağlamak amacıyla ham madde girişinden sevkıyata kadar ki tüm aşamalarda titiz bir kalite kontrolü uygulanmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının tam olarak sağlanması için kuruluşumuzda TS EN ISO 9001:2000 standardı şartlarına göre kalite yönetim sistemi kurulmuş ve sürdürülmektedir. Kalite sistemimizin uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri daha iyi şekilde karşılanacak ve müşteri memnuniyetinin artırılması sağlanacaktır. Üretim alanımızla ilgili olan yeni teknolojiler ve prosesler izlenmekte ve uygulanmaktadır. Toplam kalite yönetimi anlayışıyla çalışan tecrübeli personelimizin yeterliliği,bilinci ve eğitimi sürekli olarak artırılarak işlerin eksiksiz ve uygun olarak yapılması sağlanmaktadır. İç ve dış piyasalarda müşterilerimizin beğenisini kazanan ürünlerimiz yaklaşık 35 ülkeye ihraç edilmektedir. Kaliteden taviz vermeden en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinen kuruluşumuz, müşteri istekleri, teknolojik gelişmeler ve sipariş artışına bağlı olarak teknik imkanlarını geliştirmeyi ve üretim kapasitesini artırmayı hedeflemektedir. Bu sayede şirketimizin karlılığını artırarak ülke ekonomisine katkıda bulunarak, müşterilerimizin, işverenimiz ve çalışanlarımızın memnuniyeti artırılması sağlanacaktır.

"Mogesan Engine Piston & Liner Ltd. Co. was founded in 1991 in Karatay Industrial Zone and started manufacturing engine liners in a workshop. Today, Mogesan is established in 1. Organized Industial Zone and manufacturing engine pistons and engine liners for diesel and gasoline engines in a production area of 4500 m2. In our company, 300 types of engine piston and engine liner from diameter 50 mm to 160 mm are manufactured by using latest technology latches. A strict quality control process is applied to our products in every stages of production to obtain the required quality. TS EN ISO 9001:2000 Quality Management System is constituted and being applied to our production to supply our clients needs. By improving the Quality Management System we will meet our customers expectations easier and faster and satisfaction of them will increase from day to day. The new technologies and processes relevant to our production are being observed every time. We are also developing our staff’s consciousness and experience with our Quality Management System. "

Herstellung von Motorkolben und Abdeckungen   [Git »]

MOLİNO MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş

1965 yılında 240 m2 lik atölyemizle değirmen sektörüne merhaba demiştik, şimdi ise 54.000 m2 açık alan ve 20.000 m2 kapalı alan içerisinde çok daha modern bir fabrika ile üretimimize devam ediyoruz. MOLINO MAK. SAN. TIC. A.Ş. nin ilk un fabrikasını yakından takip edenler ilk fabrikalarımızı hatırlayacaklardır. Size merhaba dediğimizde, ilk yerli un fabrikamızla onur duyduk. Zaman su gibi aktı. MOLINO A.Ş.; çalıştı, üretti, büyüdü ve çok daha büyük bir firma olacağını ve size hizmet etmeye devam edeceğini ifade etti.

Flour, semolina, feed, calibration machines and silo production

Herstellung von Mehl, Grieß und Futter Kalibrations und Silomaschinen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |