KONYA FIRMALARI - LISTE 57

MEŞALE DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Pik,Sfero Döküm İmali.

Cast iron and sphero moulding production

Pik, sferoguss   [Git »]

Meşale Gıda San. Tic. Ltd.Şti.

Meşale Gıda San.Tic.Ltd.Şti. 16 seneden beri Değirmen Makinaları sektöründe faaliyet gösteren 16 yıllık tecrübesiyle kaliteyi ilke edinmiş ve belgelerle kanıtlamış bir firmadır. Değirmen sektöründe,Havalandırma sektöründe ve hava ile taşıma depolama yapabilen her türlü endüstriyel yapı alanlarında siklonların altında kullanılan Hava Kilidi veya Hücre Tekeri olarakta adlandırılan ve bunun yanında Değirmen Makinleri ve ekipmanları üreten bu alanda uzmanlaşmış bir firmadır.

  [Git »]

MEŞALE GIDA VE SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

MeşaleDeğirmen Makinaları İmalat Sanayi Ltd. Şti. 1994 yılında küçük bir atölyede değirmen makinaları imalatına başlamıştır. İşletme, sektörün yoğun olduğu bu dönemde kısa sürede çok sayıda müşteriye ulaşarak sektörde kendini tanıtmayı başarmıştır. Günün koşullarına bağlı olarak imalatını genişleten MeşaleDeğirmen, sektöründe söz sahibi işletmelere imal ettiği ürünlerle gurur duymakdadır Günümüzde gelişen değirmen makinaları sistemlerinin üretiminde en kaliteli malzeme ve işçiliği bir arada üretime yansıtan MeşaleDeğirmen her zaman yeni arayışlar içine giren, konuyu teknik yönleri ile araştırıp değerlendiren, teknolojideki yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını sürdüren, dinamik bir yapıdadır. Firmamızın amacı sorumluluğunun farkında takım ruhuna sahip tecrübeli personelle en kaliteli hizmeti, en kısa ve en düşük maliyetle ortaya çıkararak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Bizim MeşaleDeğirmen ekibi olarak amacımız, farklılıkları ve yenilikleri ortaya koyarak, müşterilerine güler yüzlü hizmet anlayışı ile kalite, güven ve saygıyı kendimize ilke edinmektir.

Mesale Milling Machines Production Industry Co .Ltd. Is manufacturing milling machines in Konya and provides reliability and quality to its customers by exhibiting the differances and innovations is the sector. In 1994 , Mesale Milling Machines production Industry Co. Ltd. was started to produce milling machines in a small factory. The Company was introduced itself and achieved a large number of customers in a short period. The Company was marched forward in time, and became proud with its productions for companies which have voice in the sector. The Company's main field is the milling machines. Our aim is to ensure complete customer satisfaction by giving the quality service in a short time with lowest cost with the help of experienced staff who have sence of responsibility and team spirit. Exhibiting its difference and innovaton the Company has the princible to present the quality trust and respect to customer with debonairly servicing concept. The Company's products are running trouble –free in over all in Turkey and also in Turkic Republics such as Kazakhstan , Turkmenistan, Azerbaijan, Uzbekistan, Russia and Arabian countries. In developed production of milling machine system at the present, the Company keeps the highest quality materials and labour together in its production, and it's a dinamic structure which considers the matter with technical aspects and continues its works by pursuing the developments and innovations in technology closely.

Herstellung von Mühlenmaschinen   [Git »]

metalburc otomotiv

  [Git »]

MetalFoto Etiket Otomasyon Enerji San.Tic.Ltd.Şti.

Fason Lazer Markalama, Lazer Kesim,Etiket üretimi, Cnc-Router satış ve Servisi, Lazer Markalama Makineleri Satış ve servisi, Lazer Kesim Tezgahları Satış ve Servisi

  [Git »]

Metalyon Investment Casting

Hassas döküm sektöründe konusunda uzman mühendislerle kurulmuş firmamız, bünyesinde üretilen tüm hassas döküm ürünlerini iyi kalite ve iyi fiyat politikası ile sizlere sunmaktadır.İşletmemizin üretim yeri Konya da olup, yurtiçi ve yurtdışı ülkelerine hizmet vermektedir.Siz değerli müşterilerimizin hassas döküm parçalarını telefon veya mail ile bize bildirerek, anında firmamız size ulaşmak da ve ürün ile ilgili görüşmeleri yapmaktadır.Bünyemizde hassas döküm ile üretilecek parçanın her türlü (Kalıp,Isıl işlem, Kaplama v.s) işlemleri yapılmaktadır. Firmamız Türkiye ve Dünyanın önde gelen firmaları ile çalışmaktadır.Firmamız, siz değerli müşterilerine sunmakta olduğu tüm ürünlerde; zamanında ve sorunsuz en kaliteli şekilde , uzman mühendis kadrosu ile her türlü teknik desteği vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Siz ile birlikte çalışmak, ülke ekonomisine birlikte katkıda bulunak dileği ile saygılar sunarız.

Metalyon Investment Casting in Turkey is a producer company of metal parts required high precision and functionality. Company is located in Konya TURKEY. The company is producing parts to local machine prouces and also international buyers for machinery, building, fire arms, automotive industries. Our company is producing investment castings (lost wax) in small and medium sized parts. Furthermore, surface heat treatment, mechanic or electro polishing, electro coating, galvanising etc. treatmens are available in services. Plus, special treatmens demanded by customers are in our focus.

  [Git »]

METEOR BOYA KİMYA TEKSTİL VE AMBALAJ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamızı 1997 yılında kurmuş olup. 2.organize sanayi bölgesinde, 3.360 m²’ si kapalı, 7.540 m²’ si açık olmak üzere toplam 10.900 m²’ lik bir alanda faaliyetimizi sürdürmekteyiz. İnşaat ve sanayi boyaları gruplarında TSE kalite belgeli geniş ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte, seçkin bayi ağımız ve geniş müşteri portföyümüz ile Konya genelinde ve yurtiçinde müşteri odaklı pazarlama ve satış anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yolumuza devam etmekteyiz. Biz, 1997 yılından bu yana boya sektöründe müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalıştık ve çalışmalarımızın sonucunda sağlam bir temeli olan, alanımızda güvenilir ve kaliteli bir marka olmayı başardık. Bundan sonrası için de hiç durmadan çalışacağız.

Plastic paint production

Plastikfarbenherstellung   [Git »]

METROCİTY judo tekvando aikido kick boks salonuKonya

METROCİTY;step,plates spor salonu,judo,tekvando spor salonu,aikido,kick boks,muay thai spor salonu,boks,karete salonu, konya spor salonu,konyada fitness salonu,vücut geliştirme spor salonu,konya fitness salonu, konya spor salonları,konya body salonu,performence gym, konya'da spor salonu arıyorum,vücut geliştirme konya,konya body building,konya fitness center,otogar spor salonu,selçuklu spor salonu,karatay spor salonu,konya vücut geliştirme spor salonu,konyada vücut geliştirme spor salonu,spor salonu,vücut geliştirme,fitness salonu,fitness merkezi,bayan spor salonu,erkek spor salonu,

  [Git »]

MEVLÜT ÖZKAYMAK

50 yıla uzanan bir süre, insan ömrüne ve nesillere yayıldığında, önemli bir zaman sürecidir.Özkaymak ailesi de, çalışanı emeklisi… yaşayanı; Hak’kın rahmetine kavuşanı ile hep bir aile olmayı bilmiş, acısı ile tatlısı ile ticari faaliyetlerinde de aile kurumu gibi bu günlere erişmiştir.İşte bizi mutlu eden, gururlandıran bu tesbit ile; 1960 yıllarında başlayan kara yolu ile yolcu ve yük taşımacılığı sektöründe yer alışımız, bugün Türkiye satıhında 3500 kişinin çalıştığı ve günlük ortalama 3000 kişinin taşındığı bir noktaya gelmiştir.1974 yılında Konya’mızın ilk belgeli konaklama tesisi olan ÖZKAYMAK PARK OTEL, turizm sekröründeki ilk kıvılcım olmuş ve bugün, Antalya merkez, Kemer ve Alanya’da dördü 5 yıldızlı, biri4 yıldızlı 5 turistik tesis ve Konya’da 2 nitelikli tesisimiz ile ülke ekonomisinde önemli bir yeri olan, ‘’bacasız sanayi’’ de , 3500 yatağa ulaşan kapasitesi ile ülkemizin zincir otel anlamında ilk on grubu içersinde yerini almıştır.Ülkemizde, kapasitesi ve önemi ile birlikte sadece 2 adet bulunan stratejik önemi haiz krom-magnezit ve refrakter üretimi ile sanayi sektörüne giren grubumuz, ülke ve dünya ekonomisinde ciddi bir yeri olan bu alanda, sanayicilik ve madencilik faaliyetlerinin başarılı bir sentezini azimle hayata geçirmiştir.Opel ve Chevrolet otomobillerinin Konya ve çevresi satış ve ana bayiliği ile de hizmet faaliyetlerine ayrı bir renk katan grubumuz, zaten yakın olduğu bir sektörde farklı ve yenilikçi politikalar ile, vatandaşlarımıza en iyiyi sunma gayretine devam etmektedir.TV yayıncılığı, iştigal konularımız ile mütenasib muhtelif bayilik hizmetlerimiz ve sigorta acentalığı hem hemşehrilerimize örnek hizmet sunmak, hem de Konya’mızın ve çevresinin hiçbir yenilikten ve gelişmeden yoksun kalmaması amaçlanmıştır.

When comparing with human life, a period that reaches to 50 years is an important time course. Consequently Özkaymak family knows how to stay as being a family with its retired and working employee, living or dead members and has successfully reached these days with its experiences as ups and downs.With this mentioned observation that makes us proud and happy; had been starting to be a member of passenger and cargo carrying sector since 1960s, reaches a point that comprises 3500 employee and approximately 3000 passenger per day from all over Turkey.Özkaymak Park Hotel which was the first licensed accommodation facility at 1974, was the first spark of corporation and today the group is one of the top ten groups of Turkey’s ‘The Industry without any chimney – Tourism’ at hotel chains category, with its capacity that reaches approximately 3500 beds which are from four 5 star and one 1 star touristic facility in Antalya Centrum, Kemer and Alanya and two qualitative facilities in Konya.Our group that has entered industry and mining sector with two chromium-magnesite and refractory facility which have strategic importance and which are the only two sample in Turkey by means of their capacities, successfully actualize a synthesis of industry and mining activities at an area which has an important place in the country and world economies.Our group that adds an alternative colour to its activities pallet with Opel and Chevrolet Automobiles Sales and Dealership at Konya and Konya Region, continues trying to provide the best for its fellow citizens with different and innovative policies in an area which it is already familiar to the group.With TV broadcasting, various dealerships related with our main activities and insurance agency, the group aims either to keep Konya and its region up to every innovation and development and provide qualitative service.

Herstellung von Karosserien   [Git »]

MEVLÜTOĞULLARI MUTFAK EKİPMANLARI VE DÖKÜM OTO YEDEK PARÇA PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1997 yılında Konya Zafer Sanayi sitesinde bir aile şirketi olarak kurulan firmamız, Mevlütoğulları Mutfak Ekipmanları ve Döküm Oto Yedek Parça Pazarlama Sanayi Ltd. Şti. adı altında imalata başlamıştır. Mutfak ekipmanları alanında 1997’den bu yana kalitesiyle bütünleşik bir marka olan Mevlütoğulları Anadolu Teknik Sanayi Sitesinde 800 M2 kapalı alan üzerinde endüstriyel mutfak ekipmanları üzerine son teknoloji makine parkuru ve uzman personeli ile imalata devam etmektedir. Kalite de sürekliliği sağlamak için doğru çabuk ve güvenilir hizmeti bir defa da vermeyi her koşulda müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş, kalite yönetim sisteminin uygulanmasında sürekli iyileştirmenin sağlanmasını, personelimizle sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı ile sürekli eğitim olanaklarını temin etmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Founded as a family company in Zafer Sanayi /Konya in 1997. Our Company Mevlütoğulları Endüstriyel Mutfak Ekipmanlar ve Döküm, Oto Yedek Parça Pazarlama Sanayi Ltd. Şti. (Mevlütoğulları Industrial Kitchen Equipments and Casting, Auto Spare Parts Marketing Industry Inc.) started to manufacture productions. In the sector of kitchen equipments, it has been distinguished since 1997. It has a covered area of 800m2, with a machinery park in Anadolu Teknik Sanayi Industrial Zone. It continues to manufacture productions with its specialized staff. In order to supply the continuity in the quality, we had the principals of quickness and the correctness in our policy. To acquire the qualifications and the confidence, to get the customers’ satisfaction in every conditions, to give a fast and reliable service, to obtain the improvements in the quality management system, to educate our staff accordingly the requirements of the advanced technology are our targets.

Küchenausstatungsersatzteile   [Git »]

MEYDAN OTOMOTİV ENDÜSTRİ NAKLİYE VE GIDA SANAYİİ İÇ DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Gelişen otomotiv sektöründe 37 yıllık tecrübeye sahip olan Meydan Group, yüksek kalitedeki ürünleri, hizmet anlayışından ödün vermeden, kurumsal yapımızın şeffaflığı ve müşteri memnuniyetine yoğunlaşan personelimizle birlikte müşterilerimize sunmaktan kıvanç duymakta. Çalışma kültürümüzü oluşturan bu değerlerden şimdiye kadar ödün vermememiz, başarımızın en büyük etkenidir. Günümüzdeki küreselleşme süreciyle otomotiv ana sanayi fonkisyonlarını giderek yan sanayiye devretmektedir. Ancak bu yaklaşım uluslar arası normlara göre üretim yapma zorunluluğunu da ortaya çıkarmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz tüm ürünler, imalat hatalarına karşı garantilidir. Otomotiv sektöründe kalite, fiyat ve teslimat performansı ile ürün satış kabiliyetini ispatlamış olan Meydan Group, ürün taleplerini karşılamakta zorlanmamaktadır. Japon, Kore, Avrupa ve Amerikan menşeli araçların bütün aksamlarının bulunduğu geniş ürün yelpazesiyle sektöründe öncü olan Meydan Group, ülke piyasasındaki tüm otomobillerin yedek parça ihtiyacını karşılayabilecek güçtedir. 41 araç grubunda, 19’u Avrupa menşeli, 5’i Amerikan menşeli, 11’i Japon menşeli, 3’ü Kore menşeli, 1’i Hindistan menşeli ve 1’i de Malezya menşeli olmak üzere toplamda 685 model araca hitap etmekteyiz. Motor bloğundan fren sistemlerine, kaporta aksamlarından süspansiyona kadar birçok üründe distribütörlüğünü yapmış olduğumuz dünya DİSTRİBÜTÖRLÜKLERının 30.000’i aşkın çeşidiyle otomotiv sektöründe, zirvedeki yerini hep koruyan Meydan Group, günden güne müşteri portföyünü genişleterek, inandığı yolda, sağlam adımlarla yürümekte. Toplamda 12.510 m2 kapalı alana kurulu Meydan Şirketler Grubu, 25 araçtan oluşan satış filosu ile tüm Türkiye’de müşterilerine ulaşmakta. 205 kişiden oluşan deneyimli çalışma kadrosuyla sizlere hizmet veren kuruluşumuz, daima en iyiyi hedefleyerek, ortak takım ruhuyla hareket etme ilkesini benimsemiştir. Her iş alanında olduğu gibi bu sektörde de müşteriler ve müşteri talepleri, işin en can alıcı kısmını oluşturuyor. Müşteri beklentilerini ve fonksiyonel talepleri doğru tahmin etmek, bunları rakiplerinden önce modellere yansıtmak, rekabette ayakta kalmanın tek şartıdır.

Auto spare parts( brake pad, drag link)

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen (Bremsbacken, Anhängekupplung)   [Git »]

MFU FOREIGN TRADE

MFU Dış Ticaret Şirketi Konya’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yoğun olarak yurtdışına gıda ve içecek ihracatı yapan MFU Dış Ticaret firması, inşaat malzemeleri satışı, çeşitli makine ve ekipman ihracatı da yapmaktadır. MFU Dış Ticaret Şirketi kurulduğu yıldan günümüze birikmiş tecrübesi, nitelikli iş gücü, mevcut dış ilişkileriyle uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir. Şirket, topluluk ürünlerinin yanı sıra yurt içindeki pek çok üreticinin ürünlerini de dünya pazarlarıyla buluşturmaktadır. Şirketimiz, dış ticaret stratejisi çerçevesinde toplulukta üretilen doğal kaynak suyu ve su ürünleri, meyve suyu ve benzeri ürünler, inşaat malzemeleri satışı, çeşitli makine ve ekipman gibi ürünlerinin yurtdışı satışlarını sürdürmenin yanı sıra topluluk şirketlerinin temel hammadde ihtiyaçları ile ilgili ithalatlarını da gerçekleştirmektedir.

MFI Foreign Trade Company was founded in Konya. Since its inception heavily engaged in exporting food and drinks abroad MFI foreign trade company, sales of building materials, is also engaged in the export of various machinery and equipment. MFI Foreign Trade Company established in the year in which present accumulated experience, qualified labor force, it undertook the mission of business development in international markets and existing international relations. The company also many manufacturer's products within the product group as well as dormitories meet with world markets. Our company is a foreign trade strategy natural spring water produced in the community framework and aquatic products, fruit juices and similar products, building materials sales, it realizes the import of the basic raw material needs of the community as well as companies pursue overseas sales of products such as machinery and equipment.

  [Git »]

MHT İLARSLAN MAKİNE METAL OTOMOTİV DÖKÜM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Muhtelif Döküm İmali.

Various casting

Guss   [Git »]

Mikron-is makine metal san. Ltd. Sti

1994 yılında Konya Cimento Fabrikasi mekanik atölyesinin ve kaynakhanesinin işletmeciliği ile başlamıştır, burada Cimento fabrikasının ihtiyacı olan bütün yedek parçaların imalatı ve kaynak ihtiyacları giderilmektedir. 2008 yılında 2. Şirketini kurarak Türkiye'deki diğer Cimento ve seker Fabrikaları'nın proje bazlı makine imalatlarını yapmaktadır. Bu şirkette başlıca yaptığımız imalatlar şunlardır. Konveyor band imalatı, Helezon imalatı, havalı band imalatı, elevator imalatı, jet-puls torbali filtre imalatı, tas kirma makinasi (tersiyer) imalatı, sac ve profil kumlama makinası imalatı, askılı kumlama makinası imalatı gibi.

Konya Cement Factory in 1994, began with the mechanical workshop and kaynakhanesinin management, cement factory, where all the spare parts manufacturing and resource needs are solved in need. 2 in 2008 Cement and sugar factories in Turkey by establishing a company in other productions is project-based machine. Our productions are mainly in this company. Manufacture of conveyor belt, Conveyor Manufacture, Manufacture of the coolest bands, elevator manufacture, jet-pulse bag filter manufacturing, stone cracking machine (tertiary), manufacturing, manufacture of sheet metal and profile sanding machine, sanding machine, manufacture, such as hanging.

  [Git »]

milkon süt ürünleri ltd.şti

  [Git »]

MİNERALLER YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Premiks üretimi.Yalama Taşı İmalatı.

Salt stone for animals

Herstellung von Leierstein   [Git »]

MİNK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Ülkemizin en büyük battaniye üreticisi MINK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ,1998 yılında Konya 3.Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş ve üretime başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar, kaliteli üretimi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, gelişim sürecini bu ilke doğrultusunda devam ettirmektedir. Bugün tüm çalışanlarıyla daha büyük hedeflere ilerlemektedir. Tasarım ekibi her geçen zamana ve modaya meydan okurcasına yeni tasarımları beğenilere sunmaktadır. Markamız, tüketicisi ile kurduğu güçlü bağlar sayesinde, beklentileri doğru saptayan ve bunlara uygun en doğru çözümleri sunan Ar-Ge çalışmalarına imza atmaktadır. Ürünlerinin kalitesini ÖKO-TEX Standartlarına uygunluk belgesiyle kanıtlayan Mink Tekstil, tüketicinin ihtiyaçlarını doğru yerde ve doğru zamanda karşılayabilmek için kapasitesini her geçen gün artırmakta ve yeni yatırımlara yönelmektedir. Teknolojinin gelişimini sürekli takip ederek en kaliteliyi ve en güzelini üretmek için daima çalışmaktadır.

MINK TEXTILE is recognised as Turkey’s leading blanket producer. From its high tech production facilities in Turkey. MINK TEXTILE exports its output to lots of different countries. Although MINK TEXTILE recognized as a leader in innovation in the industry, our company always make several changes to adapt to the new global marketing space. Our designs are perfect for everyone fanciated by the creative possibilities of fashion Also our blankets have best quality. We set quality management as a fundamental philosopy of our organization. We keep continuous improvements with focusing on team work and we increase the customer satisfaction. The other subject which is important for us, is orders delivery time. We sent orders always on time...Social responsibility and international trade relation is in our trade principle. Customers pleasure is very important for us. We always have good relations with our clients.

Herstellung von Rachelwolldecken   [Git »]

MİS TAŞIMACILIK OTO.LTD.ŞTİ.

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE BULUNAN AÇIK KASA (13*60) VE KROM NİKEL TANKLARLA YURT İÇİNDE HİZMET VERMEKTEDİR.

  [Git »]

MİS TAŞIMACILIK OTO.LTD.ŞTİ.

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE BULUNDURDUĞU KROM NİKEL TANK VE AÇIK KASA DORSELER İLE YURT İÇİNDE TAŞIMACILIK HİZMETİ VERMEKTEDİR.

  [Git »]

MİSAL İNŞAAT VE MALZEMELERİ AĞAÇ İŞLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Kaliteyle estetiğin, gelenekselle modernliğin iç içe dizaynını aynı çizgide buluşturan MİSAL markası, hızlı ve emin adımlarla yükselen bu sıra dışı tırmanış öyküsüne bundan tam 27 yıl önce 100 m2’lik bir atölyede başladı. Çözümde sınırsızlığı arayıp, nefes alan mutfaklar tasarlama çabası, güvenilir kalite ve birleştiği ince işçilikle fark ettiren ahenk, detaydan bütüne uzanan uyum, MİSAL’ i 1200 m2’ye, çizimde profesyonel Mimar destekli, güçlü ve mükemmel bir ekiple bugünlere taşıdı. MİSAL markası, mutfakta ergonomik dönüşümlerle farklı açılarda kullanım kolaylığı amaçlamıştır. Beklenti odaklı, ayrı tasarımlarla sunulan projeler sonrası üretim aşaması, büyük titizlikle gerçekleştirilmektedir. Çeşitli sunumlarla kapak ve renk alternatifleri, hızla kapatılan çekmecelerde yavaşlama sistemleri, farklı dizaynlarla köşe mekanizmaları, kaliteli menteşe ve bağlantı elemanları MİSAL’ i seçkin mekanlarda aranılan marka kılmakta… Hayallerinizdekileri çok önceden sizler için düşünüp, tasarlayan MİSAL içinizdeki heyecanı yüzünüze sıcak bir gülümsemeyle bırakmakta… Banyo ve mutfaklarda uygun modül yardımıyla renkli çağrışımlar, MİSAL ayrıcalığıyla sunulmakta… Hizmet sonrası, feedback destekli girişimlerle, sınırsız sunum avantajı MİSAL’ le yeni bir anlayışı da beraberinde getirmekte… Ürkek adımlarla açılan MİSAL kapıları, sizleri sıcak paylaşımlarla düşündüklerinizin çok ötesindeki güvene taşımakta… Genç beyinler MİSAL markasını hızla yeni ufuklara taşırken yürekler sizin kaygınıza kaygılanmakta… Yeni fikirlerle, yeni oluşumlara MERHABA…

Furniture manufacturing, design, decoration

Herstellungh von Möbeln, Design und Dekoration   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 |