KONYA FIRMALARI - LISTE 56

MERAM KABLO-ŞÜKRÜ ERTUĞRUL

Meram Kablo Sanayi, diğer bir adıyla MKS Kablo, 1984 yılından bu yana kablo sektöründe hizmet vermektedir. Üretimlerine enerji ve tesisat kabloları ile başlayan şirketimiz, zaman içerisinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda üretim portföyünde değişiklik yapma gereği duymuştur.Gün geçtikçe gelişen teknolojiye ayak uyduran şirketimiz, son 6 yıldan beri her türlü hareketli sistemlerde kullanılabilen asansör, lift, vinç vb. gibi flat flexible kontrol kabloları üretimi yapmaktadır.Şirketimiz, üretmiş olduğu ürünleri ve kalite yönetim sistemini de kapsayan TSE, ISO 9001:2000 ve CE kalite belgelerine sahiptir. Türk standartları ve uluslararası standartlara uygun ürettiği kaliteli ürünle satış öncesi ve satış sonrası sağladığı teknik destekle kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetini temel hedef olarak almaktadır.Şirketimiz, üretmiş olduğu ürünleri ve kalite yönetim sistemini de kapsayan TSE, ISO 9001:2000 ve CE kalite belgelerine sahiptir.MKS Kablo, firma kalitesi, yılların tecrübesi, müşteri odaklı çalışma anlayışı, gelişen satış ve pazarlama ağı, genç ve dinamik insan kaynakları ile 21. yüzyılda da müşterilerinin ve ülkesinin hizmetinde olmaya devam etmektedir.

MKS Kablo (Meram Kablo Sanayi) has been attending to cable sector since 1984. Our Company which start its production manufacturing energy and installment cables needed to change its scope of product because of our customers different requirements. Our company which keep capable of manufacturing cables for different moving systems like elevator, lift, crane etc. for 6 years.Our company has CE, TSE and ISO 9001:2000 Quality System Certificates focused on unconditional customer satisfaction with it's high quality products those are suitable to Turkish and International Standarts technical support before and after sales.MKS Kablo will go on serving to its Country and Customers even in 21st Century with its young and dynamic human resources, developing marketing and sales network, customer focused philosopy, experience and its company quality

Herstellung von Elektrokabel   [Git »]

MERAM KERVAN KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Lastik Ayakkabı,Lastik Çizme,Lastik Bot Ve El Arabası Dolgu Teker İmali.

Manufacture of rubber shoes, boots, and tyres for barrows

Herstellung von Plastikschuhen, Plastikstiefel, Plastikwasserstiefel und Füllreifen für Handwagen   [Git »]

MERAM TARTI ALETLERİ SANAYİ VE TİC. RAMAZAN BÜYÜKSIRIK

Baskül İmali.

Bascule production

Herstellung von Dezimalwaagen   [Git »]

MERAM TENTE;Şantiye ve inşaat çadırı

MERAM TENTE;İnşaat çadırı,depo çadırı,şantiye çadırı,şantiye çadırı fiyattı,şantiye çadırları fiyatları,şantiye çadırı fiyatları,satılık şantiye çadırı,şantiye çadırı Konya,depo çadırı,çadır fiyatları,çadırlar ve fiyatları,kiralık çadır fiyatları,ucuz çadır fiyatları, körüklü tente,güneşlik tente,çadır branda,branda çadır,çadır branda fiyatları,çadır branda tente,branda çadır fiyatları,şeffaf branda,

  [Git »]

MERHABA İLETİŞİM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Gazete Basım İşleri.

Newspaper press

Tageszeitung   [Git »]

MERPEN PVC VE ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMLERİ

PVC KAPI PENCERE İMALATI PANJUR OTAMATİK PANJUR ALÜMİNYUM CEPHE CAM CEPHE ISI CAM DÜZ CAM DEKORATİF CAM

  [Git »]

MERVAN ELEKTRONİK VE İHTİYAÇ MADDELERİ İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Lpg Araç Sistemlerinin Dönüşüm Elemanları ( Elektronik Kart) İmali.

Production of automotive lpg transformation systems

Herstellung von LPG Umwandlungssystemen   [Git »]

MESA MAKİNA DÖKÜM A.Ş

Mesa Makina Döküm A.Ş. döküm ve talaşlı imalat yaparak otomotiv,iş makinesi ve enerji sektörü ana sanayilerine OEM parça üretimi gerçekleştirmektedir.

Sphero and alloyed cast iron and auto spare parts

Herstellung von Autoersatzteilen mit Sfero- und legiertem Rohguß   [Git »]

mesakon konfeksiyon sanayi ve ticaret ltd. şti.

bayan hazır giyim imalatı ve toptan satışında kalitesi ve uygun fiyatıyla alanında lider

woman dress Manufacture and wholesale women's apparel

  [Git »]

MESAKON TUHAFİYE KONFEKSİYON SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Bayan Dış Giyim (Kaban,Etek,Pantolon Vb) İmali.

Manufacture of clothing for women

Herstellung von Damenbekleidung   [Git »]

MEŞALE DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Pik,Sfero Döküm İmali.

Cast iron and sphero moulding production

Pik, sferoguss   [Git »]

Meşale Gıda San. Tic. Ltd.Şti.

Meşale Gıda San.Tic.Ltd.Şti. 16 seneden beri Değirmen Makinaları sektöründe faaliyet gösteren 16 yıllık tecrübesiyle kaliteyi ilke edinmiş ve belgelerle kanıtlamış bir firmadır. Değirmen sektöründe,Havalandırma sektöründe ve hava ile taşıma depolama yapabilen her türlü endüstriyel yapı alanlarında siklonların altında kullanılan Hava Kilidi veya Hücre Tekeri olarakta adlandırılan ve bunun yanında Değirmen Makinleri ve ekipmanları üreten bu alanda uzmanlaşmış bir firmadır.

  [Git »]

MEŞALE GIDA VE SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

MeşaleDeğirmen Makinaları İmalat Sanayi Ltd. Şti. 1994 yılında küçük bir atölyede değirmen makinaları imalatına başlamıştır. İşletme, sektörün yoğun olduğu bu dönemde kısa sürede çok sayıda müşteriye ulaşarak sektörde kendini tanıtmayı başarmıştır. Günün koşullarına bağlı olarak imalatını genişleten MeşaleDeğirmen, sektöründe söz sahibi işletmelere imal ettiği ürünlerle gurur duymakdadır Günümüzde gelişen değirmen makinaları sistemlerinin üretiminde en kaliteli malzeme ve işçiliği bir arada üretime yansıtan MeşaleDeğirmen her zaman yeni arayışlar içine giren, konuyu teknik yönleri ile araştırıp değerlendiren, teknolojideki yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını sürdüren, dinamik bir yapıdadır. Firmamızın amacı sorumluluğunun farkında takım ruhuna sahip tecrübeli personelle en kaliteli hizmeti, en kısa ve en düşük maliyetle ortaya çıkararak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Bizim MeşaleDeğirmen ekibi olarak amacımız, farklılıkları ve yenilikleri ortaya koyarak, müşterilerine güler yüzlü hizmet anlayışı ile kalite, güven ve saygıyı kendimize ilke edinmektir.

Mesale Milling Machines Production Industry Co .Ltd. Is manufacturing milling machines in Konya and provides reliability and quality to its customers by exhibiting the differances and innovations is the sector. In 1994 , Mesale Milling Machines production Industry Co. Ltd. was started to produce milling machines in a small factory. The Company was introduced itself and achieved a large number of customers in a short period. The Company was marched forward in time, and became proud with its productions for companies which have voice in the sector. The Company's main field is the milling machines. Our aim is to ensure complete customer satisfaction by giving the quality service in a short time with lowest cost with the help of experienced staff who have sence of responsibility and team spirit. Exhibiting its difference and innovaton the Company has the princible to present the quality trust and respect to customer with debonairly servicing concept. The Company's products are running trouble –free in over all in Turkey and also in Turkic Republics such as Kazakhstan , Turkmenistan, Azerbaijan, Uzbekistan, Russia and Arabian countries. In developed production of milling machine system at the present, the Company keeps the highest quality materials and labour together in its production, and it's a dinamic structure which considers the matter with technical aspects and continues its works by pursuing the developments and innovations in technology closely.

Herstellung von Mühlenmaschinen   [Git »]

metalburc otomotiv

  [Git »]

MetalFoto Etiket Otomasyon Enerji San.Tic.Ltd.Şti.

Fason Lazer Markalama, Lazer Kesim,Etiket üretimi, Cnc-Router satış ve Servisi, Lazer Markalama Makineleri Satış ve servisi, Lazer Kesim Tezgahları Satış ve Servisi

  [Git »]

Metalyon Investment Casting

Hassas döküm sektöründe konusunda uzman mühendislerle kurulmuş firmamız, bünyesinde üretilen tüm hassas döküm ürünlerini iyi kalite ve iyi fiyat politikası ile sizlere sunmaktadır.İşletmemizin üretim yeri Konya da olup, yurtiçi ve yurtdışı ülkelerine hizmet vermektedir.Siz değerli müşterilerimizin hassas döküm parçalarını telefon veya mail ile bize bildirerek, anında firmamız size ulaşmak da ve ürün ile ilgili görüşmeleri yapmaktadır.Bünyemizde hassas döküm ile üretilecek parçanın her türlü (Kalıp,Isıl işlem, Kaplama v.s) işlemleri yapılmaktadır. Firmamız Türkiye ve Dünyanın önde gelen firmaları ile çalışmaktadır.Firmamız, siz değerli müşterilerine sunmakta olduğu tüm ürünlerde; zamanında ve sorunsuz en kaliteli şekilde , uzman mühendis kadrosu ile her türlü teknik desteği vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Siz ile birlikte çalışmak, ülke ekonomisine birlikte katkıda bulunak dileği ile saygılar sunarız.

Metalyon Investment Casting in Turkey is a producer company of metal parts required high precision and functionality. Company is located in Konya TURKEY. The company is producing parts to local machine prouces and also international buyers for machinery, building, fire arms, automotive industries. Our company is producing investment castings (lost wax) in small and medium sized parts. Furthermore, surface heat treatment, mechanic or electro polishing, electro coating, galvanising etc. treatmens are available in services. Plus, special treatmens demanded by customers are in our focus.

  [Git »]

METEOR BOYA KİMYA TEKSTİL VE AMBALAJ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamızı 1997 yılında kurmuş olup. 2.organize sanayi bölgesinde, 3.360 m²’ si kapalı, 7.540 m²’ si açık olmak üzere toplam 10.900 m²’ lik bir alanda faaliyetimizi sürdürmekteyiz. İnşaat ve sanayi boyaları gruplarında TSE kalite belgeli geniş ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte, seçkin bayi ağımız ve geniş müşteri portföyümüz ile Konya genelinde ve yurtiçinde müşteri odaklı pazarlama ve satış anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yolumuza devam etmekteyiz. Biz, 1997 yılından bu yana boya sektöründe müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalıştık ve çalışmalarımızın sonucunda sağlam bir temeli olan, alanımızda güvenilir ve kaliteli bir marka olmayı başardık. Bundan sonrası için de hiç durmadan çalışacağız.

Plastic paint production

Plastikfarbenherstellung   [Git »]

METROCİTY judo tekvando aikido kick boks salonuKonya

METROCİTY;step,plates spor salonu,judo,tekvando spor salonu,aikido,kick boks,muay thai spor salonu,boks,karete salonu, konya spor salonu,konyada fitness salonu,vücut geliştirme spor salonu,konya fitness salonu, konya spor salonları,konya body salonu,performence gym, konya'da spor salonu arıyorum,vücut geliştirme konya,konya body building,konya fitness center,otogar spor salonu,selçuklu spor salonu,karatay spor salonu,konya vücut geliştirme spor salonu,konyada vücut geliştirme spor salonu,spor salonu,vücut geliştirme,fitness salonu,fitness merkezi,bayan spor salonu,erkek spor salonu,

  [Git »]

MEVLÜT ÖZKAYMAK

50 yıla uzanan bir süre, insan ömrüne ve nesillere yayıldığında, önemli bir zaman sürecidir.Özkaymak ailesi de, çalışanı emeklisi… yaşayanı; Hak’kın rahmetine kavuşanı ile hep bir aile olmayı bilmiş, acısı ile tatlısı ile ticari faaliyetlerinde de aile kurumu gibi bu günlere erişmiştir.İşte bizi mutlu eden, gururlandıran bu tesbit ile; 1960 yıllarında başlayan kara yolu ile yolcu ve yük taşımacılığı sektöründe yer alışımız, bugün Türkiye satıhında 3500 kişinin çalıştığı ve günlük ortalama 3000 kişinin taşındığı bir noktaya gelmiştir.1974 yılında Konya’mızın ilk belgeli konaklama tesisi olan ÖZKAYMAK PARK OTEL, turizm sekröründeki ilk kıvılcım olmuş ve bugün, Antalya merkez, Kemer ve Alanya’da dördü 5 yıldızlı, biri4 yıldızlı 5 turistik tesis ve Konya’da 2 nitelikli tesisimiz ile ülke ekonomisinde önemli bir yeri olan, ‘’bacasız sanayi’’ de , 3500 yatağa ulaşan kapasitesi ile ülkemizin zincir otel anlamında ilk on grubu içersinde yerini almıştır.Ülkemizde, kapasitesi ve önemi ile birlikte sadece 2 adet bulunan stratejik önemi haiz krom-magnezit ve refrakter üretimi ile sanayi sektörüne giren grubumuz, ülke ve dünya ekonomisinde ciddi bir yeri olan bu alanda, sanayicilik ve madencilik faaliyetlerinin başarılı bir sentezini azimle hayata geçirmiştir.Opel ve Chevrolet otomobillerinin Konya ve çevresi satış ve ana bayiliği ile de hizmet faaliyetlerine ayrı bir renk katan grubumuz, zaten yakın olduğu bir sektörde farklı ve yenilikçi politikalar ile, vatandaşlarımıza en iyiyi sunma gayretine devam etmektedir.TV yayıncılığı, iştigal konularımız ile mütenasib muhtelif bayilik hizmetlerimiz ve sigorta acentalığı hem hemşehrilerimize örnek hizmet sunmak, hem de Konya’mızın ve çevresinin hiçbir yenilikten ve gelişmeden yoksun kalmaması amaçlanmıştır.

When comparing with human life, a period that reaches to 50 years is an important time course. Consequently Özkaymak family knows how to stay as being a family with its retired and working employee, living or dead members and has successfully reached these days with its experiences as ups and downs.With this mentioned observation that makes us proud and happy; had been starting to be a member of passenger and cargo carrying sector since 1960s, reaches a point that comprises 3500 employee and approximately 3000 passenger per day from all over Turkey.Özkaymak Park Hotel which was the first licensed accommodation facility at 1974, was the first spark of corporation and today the group is one of the top ten groups of Turkey’s ‘The Industry without any chimney – Tourism’ at hotel chains category, with its capacity that reaches approximately 3500 beds which are from four 5 star and one 1 star touristic facility in Antalya Centrum, Kemer and Alanya and two qualitative facilities in Konya.Our group that has entered industry and mining sector with two chromium-magnesite and refractory facility which have strategic importance and which are the only two sample in Turkey by means of their capacities, successfully actualize a synthesis of industry and mining activities at an area which has an important place in the country and world economies.Our group that adds an alternative colour to its activities pallet with Opel and Chevrolet Automobiles Sales and Dealership at Konya and Konya Region, continues trying to provide the best for its fellow citizens with different and innovative policies in an area which it is already familiar to the group.With TV broadcasting, various dealerships related with our main activities and insurance agency, the group aims either to keep Konya and its region up to every innovation and development and provide qualitative service.

Herstellung von Karosserien   [Git »]

MEVLÜTOĞULLARI MUTFAK EKİPMANLARI VE DÖKÜM OTO YEDEK PARÇA PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1997 yılında Konya Zafer Sanayi sitesinde bir aile şirketi olarak kurulan firmamız, Mevlütoğulları Mutfak Ekipmanları ve Döküm Oto Yedek Parça Pazarlama Sanayi Ltd. Şti. adı altında imalata başlamıştır. Mutfak ekipmanları alanında 1997’den bu yana kalitesiyle bütünleşik bir marka olan Mevlütoğulları Anadolu Teknik Sanayi Sitesinde 800 M2 kapalı alan üzerinde endüstriyel mutfak ekipmanları üzerine son teknoloji makine parkuru ve uzman personeli ile imalata devam etmektedir. Kalite de sürekliliği sağlamak için doğru çabuk ve güvenilir hizmeti bir defa da vermeyi her koşulda müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş, kalite yönetim sisteminin uygulanmasında sürekli iyileştirmenin sağlanmasını, personelimizle sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı ile sürekli eğitim olanaklarını temin etmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Founded as a family company in Zafer Sanayi /Konya in 1997. Our Company Mevlütoğulları Endüstriyel Mutfak Ekipmanlar ve Döküm, Oto Yedek Parça Pazarlama Sanayi Ltd. Şti. (Mevlütoğulları Industrial Kitchen Equipments and Casting, Auto Spare Parts Marketing Industry Inc.) started to manufacture productions. In the sector of kitchen equipments, it has been distinguished since 1997. It has a covered area of 800m2, with a machinery park in Anadolu Teknik Sanayi Industrial Zone. It continues to manufacture productions with its specialized staff. In order to supply the continuity in the quality, we had the principals of quickness and the correctness in our policy. To acquire the qualifications and the confidence, to get the customers’ satisfaction in every conditions, to give a fast and reliable service, to obtain the improvements in the quality management system, to educate our staff accordingly the requirements of the advanced technology are our targets.

Küchenausstatungsersatzteile   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |