KONYA FIRMALARI - LISTE 56

HERPAR-TS Otomotiv

IVECO FIAT VİTES KOLU, GRANK AĞIRLIĞI, GERGİ KASNAĞI, EKSOZ KELEBEĞİ, FREN CIRCIRLARI İMALATI

IVECO FIAT SHIFT LEVER, VIBRATION DAMPER, BELT TIGHTENER, EXHAUST BRAKE ASSY, LEVER FOR HAND BRAKE

  [Git »]

HHPS MAKİNA İML.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Firmamız Halim Usta tarafından 1982 yılında kurulmuştur. Her türlü Hidrolik Pres ve Şerit Testere imalatı yapmaktadır. Ürünlerimizi 35 ülkeye ihraç etmekteyiz.

Our company founded by Halim Usta in 1982. We are manufacture all kind of Hydraulic Press machine and Band Saw Machine. We are Export our machine more than 35 Country.

Die Fa. Hidroliksan wurde im jahre 1982 von Hrn. Halim Usta gegründet. Wir herstellen alle art von Hydraulische pressen und Band Sägemaschinen & exportieren in 35 verschiedene Länder.   [Git »]

HİCO MAKİNA VE MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.

Firmamız, 1940 yılında Yatağanlılar Koll. Şti. olarak kurulmuştur. Bölgenin o yıllarda ihtiyaç duyduğu ziraat alet ve makinaları imalatını yapmış; Türk çiftçisine uzun yıllar bu alanda hizmet vermiştir. Ayrıca o dönemlerde Konya Sanayisine bir eğitim kurumu gibi hizmet etmiş, birçok usta ve zanaatkar yetiştirmiştir. Firmamız,1972 yılında kurucusunun ismine izafen –ki kendisi Konya’nın ilk torna ustalarındandır-“Halil İbrahim Canat Oğulları” kelimelerinin baş harfinden oluşan HİCO ismini almıştır. Bu tarihten sonra Konya’da ilk defa Eksantrik Pres imalatına başlayarak Türkiye sanayi ve sanayicisine hizmet vermiştir. Yıllar boyu tecrübesini ve kalitesini artıran HİCO Eksantrik Presleri, aranan bir marka ve kalite olmanın mutluluğunu siz değerli müşterileriyle paylaşmaktan her zaman onur duymuştur. HİCO Eksantrik Presleri; Hollanda, Suriye, Irak, Ürdün, Arabistan, Azerbaycan, Mısır, Tunus, Fas sanayilerinde de hizmet vermektedir.

Our firm was founded in 1940 as Yatağanlılar Ltd. Co. It has produced agricultural machines which the region needed in that time, and served Turkish farmer for many years in this sector. In 1972, our firm has taken "HİCO" name which is formed from the first capitals of "Halil İbrahim Canat Oğulları" with referance to its founder name who is one of the premier lathe masters of KONYA. Since than, it has served to the Turkish industry and industrialist by starting "Eccentric Press" for the first time in KONYA. Hico Eccentric Press which increases its experience and quality is glad to share the happiness of being a demanded mark and quality with you, dear customers every time. Hico Eccentric Press is served all over the world now, especially Holland, Syria, Iraq, Jordan, Saudi Arabia, Azerbaican, Egypt, Tunusia, Morocco.

Herstellung von exzentrischen und hydraulischen Pressen   [Git »]

HİD-TEK HİDROLİK PNÖMATİK ISI MAKİNA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

HİDROLİK , PNÖMATİK , VAKUM VE LİNEER RAYLAR KONUSUNDA PROJE VE SATIŞ YAPMAKTAYIZ.

  [Git »]

HİDRO ÖZÇELİK HİDROLİK GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Hidrolik sektöründe 30 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan Nihat Özçelik Firmamızın kurulumundan itibaren birçok başarılı projeye imza atmıştır. Hidro Özçelik, çağdaş teknolojiyi deneyimli insan gücü ile birleştirerek Dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Üretmiş olduğu ürünleri 17 ayrı ülkede pazarlayan firmamız birçok yerli ve yabancı müşterisini kaliteli ürünlerle buluşturarak sektördeki deneyim ve tecrübesini kanıtlamıştır. Dünyadaki kalite standartlarının tanımı olarak bilinen ve firmamızın da sahip olduğu ISO 9001, CE, TSEK ve HYB belgeleri ile teknolojiye ve gelişime verdiğimiz önemi kanıtlamaktayız. Üretmiş olduğumuz Hidrolik Pompa, Valfler, Güç aktarma kutuları ve Teleskopik Silindir çeşitlerimiz ile varolduğumuz pazarlarda müşterilerimizi Kalite kavramıyla tanıştırdık. Yeni yüzyılda başarı, işini kusursuz ve mükemmel yapanların olacaktır.

Hidro Özçelik San. Ve Tic. Ltd. commenced Its mass production In 1994 enhancing the Information flow between the company and the customer and developing the technological targets. We see the policy of quality the only mutual point between our company and our customer as our mission and carry on our activities. We also demonstrate that we are not making concession from the quality in parallel with this by getting ISO 9001 Guarantee Certificate, CE Guarantee Certificate, and Servicing Site Capacity certificate. We are enjoying the pride that our hydraulic pumps, valves, PTO and lift variations are a preferred brand in many countries without any hesitation. Remember that the 21st century will be the year of the ones who make best production and offer the best service.

hydraulische Mülllastwagen, hydraulische Liftherstellung   [Git »]

HİDROCAN HİDROLİK PNOMATİK MAKİNE OTOMOTİV PLASTİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Hidrolik Sistemli Makinaların İmali.(Sibop Şişirme Makinaları,Gömlek Boy Kesme Makinaları,Piston Dök

Hydraulic machines production

Herstellung von hydraulischen Maschinen   [Git »]

HİDROGÜÇ MEDİKAL

Hidrogüç Medikal Tıbbi ve Kimsayal Ürünler

  [Git »]

hidroklas hidrolik mak.san.ltd.şti

Hidroklas Hidrolik Makina San. Tic. Ltd. Şti. 2006 yılı başında Konya′da hidrolik teleskopik silindir imalatı ve hidrolik aksamlar imalatına başlamıştır. Firmamız Türkiye pazarının yanı sıra başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere bir çok ülkeye ürün ihraç etmektedir. Kullanıcı memnuniyetini ilke edinen firmamız ürettiği her üründe kullanıcının beklentilerini aşan bir kalite seviyesini amaçlamaktadır.

Hidroklas hydraulic machine corporation begins to product hydraulic telescopic cylinder and hydraulic parts begining of 2006. Our company is exporting products except Turkey, firstly Middle East countries and other lots of country. Importing user glad for us because of this we aim to showing first class quality.

  [Git »]

HİDROKON KONYA HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1993 yılında kurulan Hidrokon, Konyada araç üstü hidrolik mobilvinç üretmektedir. Katlanır bomlu mobil vinç, teleskobik mobil vinç, Kurtarma amaçlı hidrolik mobil vinç ve hidrolik ataşmanların üretimini, Konya 3.O.S.B. de 18.000 metrekaresi kapalı, toplam 46.000 metrekare alanda 200 çalışanla gerçekleştirmektedir. 30 ton/metre'den 270 ton/metreye kadar olan üretim gamına Sahiptir. Yatırımları ile üretim kapasitesini artıran Türkiyenin lider vinç üreticisi Hidrokon yeni teknolojileride üretimine entegre ederek avrupa normlarını yakalamış ve avrupalı rakip üreticilerle de kalite yönünden rahatlıkla yarışır hale gelmiştir.

Knuckle boom mobile crane, telescopic mobile crane, telescopic human lifting platforms ,hydraulic mobile rescue crane and hydraulic attachments Hidrokon has different product ranges starting from 10 meter tons and going up to 270 meter tons. Through its different product ranges that satisfy the different expectations, and also with its concept of production at European Norms, has been occupying a steadfast position in the mobile crane sector. Hidrokon which is the owner of the biggest production plants in the Middle East, has been realizing the production of truck mounted and folding boom type hydraulic mobile cranes which have the biggest lifting capacity in the whole World. These cranes, owing to their folding and jib boom characteristics, can be easily operated also in the narrow or limited spaces of working. The costs of our folding boom type mobile cranes which are considered to be a serious alternative instead of telescopic mobile cranes, are also more suitable when compared with such cranes

Herstellung von hydraulischen Kranen   [Git »]

HİDROSET HİDROLİK PNOMATİK SİS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

HİDROLİK VE PNOMATİK MALZEME SATIŞI.HİDROLİK ÜNÜTE YAPIMI HİDROLİK SİLİNDİR İMALTI

  [Git »]

HİDROSIR HİDROLİK MAKİNA LİFT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

2005 yılından beri alanında seçkin , kaliteli hizmet veren HİDROSIR en son teknolojinin kullanıldığı, aktif bir şekilde hidrolik, pnömatik, yedek parça imalat ve satış sektöründe müşterilerine hizmet veren, hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen bir kuruluştur. Firmamız profesyonel ve dinamik kadrosu ile müşterilerine daima en iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Hizmet anlayışımızı her geçen gün teknolojiye adapte ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak başlıca hedeflerimiz arasındadır. Satış ve alanında uzman teknik servisimizle her zaman müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Since 2005 servicing with the best quality HİDROSIR is a firm used the last technologie and servicing hydraulic,air operated,spare fabrication and selling without making a concession from quality. Our firm always aims the best service with its professional and dinamic staff. With our selling and professional technique service we always serve you.

Herstellung von Teleskoplift und Zylinder   [Git »]

HİDROŞEN portal vinç

HİDROŞEN portal vinç,çift kiriş gezer köprülü tavan vinci,sabit vinç,tek kiriş gezer köprülü tavan vinci,elektrikli zincirli vinç,çift kiriş köprülü küt portal vinç,arabalı vinç, tek kiriş köprülü küt portal vinç,redüktörlü arabalı vinç,çift kiriş köprülü küt yarı portal vinç,kancalı arabalı vinç,tek kiriş köprülü küt yarı portal vinç,çift kiriş monoray vinç,pergel vinç,tek kiriş monoray vinç,arabalı kedi vinç,portal vinç,monoray vinç ve elektrikli vinç imalatı,gezer vinç,arabalı vinç ve gezer köprülü vinç imalatı,köprü vinç,tavan vinci ve crane vinç imalatı,pergel vinç,küt portal vinç ve çift çıkıntılı portal vinç,yarı portal vinç imalatı,zincirli vinç ve zincirli caraskal vinç imalatı, kedi vinci,atölye vinci,kancalı vinç,yer vinci imalatı,liman vinci,mermer vinci ve asansör vinci,köprülü vinç,çift kiriş monoray vinç,arabalı kedi vinç,monoray arabalı vinç,halatlı vinç,çift kiriş portal vinç ile tek kiriş portal vinç,topal portal vinç,tek kiriş topal portal vinç,çift kiriş topal portal vinç imalatı,

  [Git »]

HİDROTUR HİDROLİK SİLİNDİR MAKİNE METALURJİ SAN.TİC.A.Ş.

Türkiye’deki boyutsal olarak en yüksek kapasiteye sahip hidrolik silindir üreticisi olarak özellikle ağır tip ve müşteri ihtiyaçlarına göre hazırlanmış hidrolik silindirler üretmekteyiz. Sadece hidrolik değil, özel amaçlı pnömatik, teleskopik, paslanmaz yada rotu seramik kaplı silindirleri de üretebilmekteyiz. Firmamız 15 metre boy ve 1650 mm çapa kadar hidrolik silindir dizayn edip imal edebilmektedir. Komple silimdir imalatının yanında silindirlerin tamiratlarını, revizyonlarını yapmakta ve rot, kovan, piston v.b. gibi parçalarını da gerek kaba gerek hassas olarak tedarik etmekteyiz. Ayrıca sert krom kaplama, akımsız Nikel kaplama, taşlama, honlama derin delik v.b. gibi prosesleri de hizmet olarak sunmaktayız. 15 yılı aşkın süredir AB’ye ihracat yapmaktayız ve hala Avrupalı ilk müşterimizle olan ilişkimizi sürdürmekteyiz.

Having the highest dimensional capacity in Turkey as the producer of hydraulic cylinders, we produce hydraulic cylinders especially of heavy type and prepared according to the needs of customers. We are also capable of producing not only hydraulic but also special-purpose, pneumatic, telescopic, stainless cylinders or cylinders having rods covered with ceramic. Our company is able to design and manufacture hydraulic cylinders having 15 meters length and 1650 mm diameter. We make reparations and revisions of cylinders and supply components of cylinders such as rods, bushings, pistons etc. both in heavy and sensible forms and additionally we manufacture cylinders completely. Furthermore, we also offer the following processes as service: hard chrome plating, electroless nickel plating, grinding, honing, deep hole boring etc. We have been exporting to EU for more than 15 years and still continue relations with our first European customer.

Allgemeinmaschinenbau   [Git »]

HİLALSAN MAKİNA ENDÜSTRİYEL VE TİCARET LTD.ŞTİ.

HİLALSAN Makina Endüstriyel ve Ticaret Limited Şirketi 1984 yılında kurulan HİLALSAN, manûel sac makasları ile başladığı üretime, bu gün hidrolik kombine makaslar, redüktörlü giyotin makaslar, kollu giyotin makaslar, caka makinaları ve hidrolik presler ile devam etmektedir. Müşterilerimize performansı yüksek makinalar sunabilmek için bilgisayar destekli tasarım programları sayesinde ileri teknoloji ile donatılmış üretim hatlarında, kaliteli ve yüksek hassasiyetli olarak imalatını gerçekleştirmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne kadar ana hedefimiz; yatırımcı ve sanayiciye hassas kaliteli makinalar yapmak, satış sonrası güvenilir hizmet vermek ve kaliteyi en uygun fiyata sunmaktadır. Firmamız dünya pazarlarında ''HİLALSAN'' markası ile hizmet vermekte olup bugün beş kıtaya ulaşmış, müşterilerine vermiş olduğu güven ve potansiyelini her geçen gün daha da artırmaktadır. Hilalsan Makina, genç ve dinamik kadrosu ile geçmişte olduğu gibi gelecektede bir çok başarıya imza atmayı hedef seçmiştir. Kalite, güven, istikrar için HİLALSAN...

HILALSAN MACHINERY that was established in 1984 started the production with metal shears and today maintains its production with Hydraulic Ironworkers, Guillotine Shears with Reducer, Hydraulic Presses, Hydraulic Cnc Shear, Press Brake, Hydraulic Metal Bending Press, Hydraulic Drawing Press, Metal Punching Machine. To offer machines with high performance, it realizes its production with quality and sensitively in the production lines equipment by advanced technology having computer-supported design programs. Our main target from the date of our establishment is to offer sensitive, quality machines to the investing industrialists, to provide reliable after sale service and to offer quality in the best price. Our company provides services with HILALSAN brand in the world markets and today it reached to the five continents and increases its potential with the confidence that it provided to its customers. HILALSAN preferred to sign many achievements in the future with its young and dynamic staff as it did in the past. HILALSAN for Quality , Trust and , Stability.

  [Git »]

HİLKAN GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Sucuk,Salam,Sosis İmalatı.

Sausage,salami, frankfurter production

Wurst, Salami und Frankfurterherstellung   [Git »]

HİLM SU ARITMA SİSTEMLERİ

SU ARITMA SİSTEMLERİ İMALATI,İTHALAT,SATIŞ,SERVİS VE YEDEK MALZEMELERİ TEDARİKÇİSİ

  [Git »]

Hilye Boya Söve

Konya'da ısı yalıtım, boya imalatı ve satışı, söve imalatı ve satışı, iç ve dış cephe dekorasyonda kaliteli ve sağlam işçiliğimiz ile ön plandayız. Kaliteli ve yeni nesil iskele, genç ve hızlı ustalarımız ile binanızın dış cephe giydirmesini özellikle dekoratif ve izolasyon açısından en üst düzeyde yapıyoruz.

  [Git »]

HİMMET USTA DEĞİRMEN MAKİNALARI GIDA MADDELERİ İMALAT SAN. VE TİC.A.Ş.

Politikamız; Tecrübemize ve kalite anlayışımıza güç olarak müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde memnuniyetini sağlayan kaliteli ve güvenilir ürünler ile kaliteli ve hızlı satış sonrası hizmeti sunmak, Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek, her işi ilk seferinde doğru olarak yapmak, “En İyi Yatırım İnsandır.” Düşüncesi ile personelimizin eğitim seviyesini sürekli geliştirmek, Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendimizi ve tedarikçilerimizi sürekli geliştirmek, Çevrenin korunmasına özen göstermektedir. Personelimiz, kalite ve verimliliği sağlama konusunda “ben” değil “biz” anlayışıyla politikamızdan taviz vermeden çaba gösterilmelidir.

Milling machines production

Herstellung von Mühlenmaschinen   [Git »]

HİMTAŞ HİZMET MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş.

İnşaat Müteahhitlik Hizmetleri.

Building contracting

Bauunternehmungsleistungen   [Git »]

HİPOSAN PETROL GIDA HİDROLİK MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

Kurulduğu günden bugüne kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden bir çok başarıya imza atan Hiposan, değerli müşterileri için gelecekte de yeni atılımlar yapmayı ve uluslar arası başarılara profesyonel ekip ruhuyla ulaşmayı misyon olarak belirlemiştir. Ürün ve hizmet kalitesinde dünya standartlarındaki marka liderliği konumunda yer alan Hiposan, teknolojik standartları kaliteyle birleştirerek uygun performansla en iyi şekilde hizmet vermeyi vizyon olarak benimsemiştir.

Hiposan which succeeded a lot without any compromise for the quality and service understanding from the very beginning till today has defined its mission as new developments in future and international successes with a team spirit together with its valuable customers. Hiposan which reserves a trad mark leader position in world standards in term of quality and service has defined its vision as the best service by affiliating quality with technological standards.

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |