KONYA FIRMALARI - LISTE 55

Mehmet Can Bilya

Türkiyede rulman sektörü ve trailer yedek parçalarında öncü firmamız sizlere kaliteli ve hızlı bir hizmet vermek için kendini sürekli geliştiren bir portföy içindedir..

Mehmet Can Bilya Co.,Ltd is a leading company that it could supply all kinds quality bearings and trailer parts for years.

  [Git »]

MEHMET DEMİRBAŞ-AYDIN İLAVE DİNGİL VE METALURJİ

Kamyon Makas Parçaları İmali

Auto springs parts and steel casting production

Herstellung von Fahrzeugfedern und Stahlguß   [Git »]

MEHMET DOĞRUSÖYLER

Alüminyum Profil Doğrama Ve Asansör Kapısı İmali.

Aluminum profile joinery and lift door production

Herstellung von Aluminiumprofilrahmen und Aufzugtüren   [Git »]

MEHMET DONRUL-ÖZEMEKSÜT MAMÜLLERİ

Süt Ve Süt Mamülleri İmali.

Milk and milk products production

Milch und Milchprodukte   [Git »]

MEHMET ERDİREN-MEHMET ERDİREN DİŞLİ SANAYİ

Muh.Dişli İmali.

Various gear production

Herstellung von verschiedenen Getriebearten   [Git »]

MEHMET KONSAN MAKİNA İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1994 yılında Hidrokonsan marka ismiyle hidrolik ekipman üretimine başlayan ve zamanla sektöründe tanınan firmalardan biri haline gelen Hydrotime, ürünlerini başta komşu ülkeler olmak üzere Ortadoğu ülkelerine ihraç etmektedir. Eksenel pistonlu pompa imalatına başlandıktan sonra Hydrotime marka ismiyle sektördeki faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamızın ana ürünleri; hidrolik pompalar (dişli,pistonlu,eksenel), şanzıman ve valflerdir. Ürünlerimiz, damperli üniteler, silindirler, araç üstü vinçler, çöp kamyonları, itfaiye araçları, hidrolik presler ve hidrolik platformlarda kullanılmaktadır.

Hydrotime started to produce hydraulic control machines by using Hidrokonsan brand name in 1994. By this experiment, Hidrokonsan became a well known trademark in this sector and exported its goods to neighbour and middle eastern countries. After it started to manufacture the bent axis piston pumps, changed its brand name as Hydrotime. The aim of Hydrotime is to produce high quality products. Investment planning is done to realize our targets. Our main products is hydraulic pumps (gear,piston,bent axis pumps). At the same time we produce transmission (P.T.O), valves and control equipments. Our oil pumps are produced as gear type, with constant debi and variable capacity. Commonly, our pumps are used on dumper trucks, construction equipments, lifters, special type of construction equipments, cranes on vehicles, fire trucks, garbage trucks, press machineries etc...

Maschinenersatzteile(CNC, Schraubstock) Fahrzeugersatzteile( Achsenölkasten)   [Git »]

MEHMET ÖZ - ÖZİŞTAR TARIM MAKİNALARI SANAYİ TİCARET

1980'den beri tarım aletleri sektöründe Faaliyet gösteren Firmamız Özmibzer .Kalite ve sağlamlık pirensibinden ödün vermeden geçmişte olduğu gibi, gelecekte'de siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Bundan onur duymaktadır Özmibzer 1980 yılında Mehmet ÖZ tarafından Öz mibzer tarım makineleri sanayi ticaret olarak kurulmuş olup 1996 yılında Mehmet ÖZ tarafından markalaşma kurumsallaşma çalışmaları doğrultusunda firmamız ÖZİŞTAR ismini alarak faaliyet alanlarını eliştirmiştir.Bunun yanında ithalat ihracat konusunda çalışmalarına devam etmektedir

Our Our company Özmibzer that has been working in agricultural tools sector since 1980, will continue to serve our customers' needs and requests as it did in the past. Özmibzer was established in 1980 by Mehmet Öz as Öz Mibzer Agricultural Machines, and in 1996 Öz Mibzer was renamed as Öziştar and enlarged its production fields through institutional studies by Mehmet Öz. Apart from these, Öziştar continues its studies on exportation.

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

MEHMET ÖZEN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Özen Kompresör’ün temelleri 1970 yılında Mehmet ÖZEN tarafından küçük bir atölyede atılmıştır. 1975 yılında kaynak makinesi üretimine geçilmesiyle önemli bir ivme kazanan Özen Kompresör’ün imalat serüveni, 1990 yılında hava kompresörlerinin de üretim portföyüne alınmasıyla, büyüme yolunda bir dönemece girilmiştir. Hem çeşit hem de kalite bakımından Türkiye sanayisine uzun yıllar hizmet edebilecek makinalar üreten firma, müşteri memnuniyetine dayalı üretim felsefesiyle yükselişini sürdürmüş ve diğer aile bireylerinin de şirkete katılımı ile anonim şirket yapısına ulaşmıştır. 1995 yılında Türkiye sanayisinin yeni tanımaya başladığı vidalı hava kompresörleri üretimine de başlayan ÖZEN, ürün yelpazesini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkı sağlayan önemli bir marka haline gelmiştir. 2007 yılına gelindiğinde sanayi için gerekli iki ana ürünün tek firma çatısı altında üretilemeyeceğini gören Mehmet ÖZEN ve ortakları, kompresör ve kaynak makinelerinin ayrı organizasyon yapısı ile daha başarılı olacağını düşünerek ayırma kararı almışlardır. Bu kararla Mehmet ÖZEN Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. ve ÖZEN Kompresör Mak. San. Tic. Ltd. Şti., hava kompresörleri üretimi ve basınçlı hava teknolojisi konusunda hizmet vermek için kurulmuştur. Özen Kompresör bugün 3.000 m² kapalı üretim alanında, Pistonlu Hava Kompresörleri, Vidalı Hava Kompresörleri, Vidalı Booster Kompresörleri, Silobas Hava Kompresörleri üretiminin yanı sıra, Basınçlı Hava Kurutucuları, Basınçlı Hava Filtreleri ve Basınçlı Hava Tesisleri konusunda da hizmet vermektedir. Sektörde önemli bir pazar payına sahip olan ÖZEN KOMPRESÖR, yenilikçi ve gelişime açık üretim anlayışının bir yansıması olarak, AR-GE çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.Müşterilerinin beğenisi ve talepleri doğrultusunda, bütün ürünlerinin teknolojisini, tasarımını ve renklerini modern çizgide revize etmektedir. ÖZEN KOMPRESÖR, satış öncesi verilen hizmet ve ilgiyi, satış sonrasında da yaygın servis ağıyla müşterilerine sunmaktadır. Gelecekte de üretiminin merkezinde, müşteri memnuniyeti ve kalite prensipleri yer almaya devam edecektir.

Foundation of Ozen Compressors was taken by Mehmet Ozen at a small workshop in 1970 In 1975 by starting production of the welding machines an important transition accelerated for production adventures of Ozen Compressors. In 1990 by production of air compressors, Ozen has entered to a bend in grown road. Company succeed production machinery for servicing long years to Turkish Industries in terms of both variety and quality, production based on customer satisfaction has continued to rise and with the participation of other family members have reached incorporated into the structure of the company.. In 1995, Ozen produced of new started recognize by Turkish industries the screw air compressors, constantly improving the range of products, has become a major brand which contribute to the national economy. In 2007, Mehmet Ozen and Partners saw the difficulties of production two main industrial products at one company and agreed allocation with different organization structure for compressors and welding machines which would be more successful. By this decision Mehmet Ozen Machinery Industry and Trade Co.Ltd. and Ozen Compressors Machinery Industry and Trade Co.Ltd. had been established for producing air compressors and serving for compressed air technology. Today Ozen at 3000 m² production area do production for Reciprocating Compressors, Screw Compressors, Screw Booster Compressors, Silo bass Air Compressors as well as serving for Compressed Air Dryers, Compressed Air Filters and Compressed Air Facility. Ozen Compressors which has a significant market share in the sector, innovative and open to development as a reflection of the production concept, R & D work continues uninterrupted, on the tastes and demands of customers, all products technology, design and colours have been revised in to modern style.

Kompressoren   [Git »]

MEHMET ÖZYALVAÇ OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİC.

OTO YEDEK PARÇA İMALAT - İTHALAT -TOPTAN SATIŞ

  [Git »]

MEHMET SAVAN - SMAS MAKİNA ASANSÖR

1988 yılında başlayan üretimimizi geliştirerek bugünkü seviyeye emin adımlarla geldik. Başlangıçtan bu ya konumuzla ilgili gelişmeleri günü gününe takip ederek teknolojimizi geliştirip deneyimli elemanlarla birlikte üretimimizi çağdaş seviyeye ulaştırdık. Ürettiğimiz hız regülatörleri ve alt makaraları kullanıcı dostlarımız tarafındanda beğenilmesi ve aranır hale gelmesi bizi her zaman daha iyi ve daha kaliteli üretime itiyor. Siz kullanıcılara teşekkür ediyor saygılar sunuyoruz...

Lift materials production

Herstellung von Aufzugszubehör   [Git »]

MEHMET TAŞKIN - MEŞEM YEMEK FABRİKASI

Hazır Yemek İmali.

Convenience food production

Fertiggerichte   [Git »]

MEHMET UYANIK-UYANIK DÖKÜM

Pik Ve Sfero Döküm İmali.

Production of iron and(sfero) casting

Rohstahl- und Sferoguß   [Git »]

MEHMET ZEKİ ŞAHİN-ŞAHİN PASLANMAZ GIDA MAKİNALARI

Gıda Makinaları ( Süt Makinaları,Şeker Makinaları,Recel Ve Pekmez Makinaları) İmali.

Food processing machinery for dairy products, confectionary, grape molasses and jam

Lebensmittelherstellungsmaschinen für Molkereiprodukte, Zucker, Weintrauben, Zuckersirup und Marmela   [Git »]

MEKANİK İŞ MAKİNA VE YEDEK PARÇA LTD.ŞTİ.

Mekanik-İş 40 yılı aşkın tecrübesi ile konusunda en kaliteli ürünleri sunma gayreti içerisindedir. Uzman kadromuz ile her zaman daha iyi, daha gelişmiş ürünlerle imalatta son teknoloji kullanılarak müşterilerimizin arzu ettiği kaliteyi sunma çabası içerisindeyiz. Mekanik İş Mil, Dişli kutusu ve redüktör konusunda kaliteli hammadde, en uygun dizayn ile imal edilmiş uzun ömüre sahip ürünleri ile piyasadaki konumunu belli bir yere taşımıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürün seçenekleri ile kalitesi onaylanmıştır.

Our firm has been in diligence of producing and supplying the most qualified products in its field with its experience for over 40 years. With our expert staff, we are in diligence of producing the quality that our customers desire by using hi-tech in production processes. Mekanik Iş carried out its place in the field in a highly respectable statue by qualified raw material for gear boxes and reducers and long life products with proper design. Proper product choices for our customers’ desires and their quality are certified

Herstellung von Getriebewellen, Fliesbänder und Übertragungsmechanismen   [Git »]

Mekasis Müh.İnş.Mak.Isı Sis.San.Tic.Ltd.Şti

Firmamız inşaat ve mekanik tesisat sektörlerinde proje bazlı taahhüd işleri yapmaktadır.Yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği uygulamaları konularında da altyapı çalışmaları tamamlanmış bu konulardada müşavirlik hizmeti verilmektedir.

MEKASİS, building and industrial plant design, construction, mechanical installation practices (natural gas, air conditioning, fire protection, thermal insulation) renewable energy (wind and solar) and works related to the study, has been working on energy efficiency services.

MEKASİS, Gebäude und Industrieanlagen Planung, Bau, mechanische Installation Praktiken (Erdgas, Klimaanlage, Brandschutz, Wärmedämmung) erneuerbare Energien (Wind-und Sonnenenergie) und Arbeiten im Zusammenhang mit der Studie, hat sich auf Energieeffizienz-Dienstleistungen tätig.   [Git »]

Mekatronik Elektrik Elektronik Asansör Teknolojileri İmalat ve Ticareti

  [Git »]

MELDA AYAKKABI MELDYMOOR

  [Git »]

MEMAK PLASTİK GIDA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Memak makina 1997 yılında Konya Selçuk Sanayisinde kurulmuş olup yoğunlaşan talepler üzerine Konya Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde 2600 m2 kapalı alana sahip olan yeni yerine taşınmıştır. MEMAK sayısız ve kendine ilke edindiği kaliteli üretim prensibinden ödün vermeyerek, ülke sınırlarının aşan pazarlama ağıyla Türkiye’nin kendi sektöründeki gurur kaynağıdır. İmalattan satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda kaliteyi güvence altına alan bir sistemle çalışan MEMAK modern üretim felsefesinin geçerliliği paralelinde, müşteri odaklı anlayışla çalışmakta, üretimin her safhasında ve satış sonrasında müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. Firmamız bugüne kadar pek çok yurt içi ve yurt dışında makina ve komple tesisleri üretime sokmuştur. Yurt dışında Cezayir, Bulgaristan Arnavutluk, Kosava, Tunus, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Güney Afrika ülkelerinde kurduğumuz tesislerde üretim yapılmaktadır.

Memak Machinery was founded in Konya Selcuk Industrial Zone in 1997 but moved to its new premises that have a covered space of 2600 m2 at Konya Busan Private Zone Memak due to increasing demand. MEMAK is a source of pride for Turkey in its own sector thanks to its ever expanding network of markting, with its countless achievements and without making concessions on its principle of high quality production which it as a principle. Operating on a system that guarantees quality from production to past-sale services, MEMAK continues its activities with a focus on customer demands and prioritizing customer satisfaction at all stages of production and after sale in accordance with modern production principles. Our firm has set various machinery and complex premises to working both in Turkey and abroad.Production is under way in facilities which our firm established in countries such as Algeria, Bulgaria, Albania, Kosovo, Tunisia, Kazakhstan, Uzbekistan, Tajikistan, and South Africa.

Herstellung von Maschinen für Schokolade, Süssigkeiten und Kuchen   [Git »]

MEMSA TESİSAT ISI ENERJİ MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Firmamız ısıtma,soğutma,havalandırma,doğalgaz ve yangın tesisatlarının gerek proje , gerekse uygulaması noktasında hizmet vermekte olup deneyimli teknik kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Our company heating, cooling, ventilation, both natural gas and fire installations, projects, and experienced technical staff has been serving on the point of application to provide services.

Unser Unternehmen, Heizung, Kühlung, Lüftung, sowohl Erdgas-und Feuer-Installationen, Projekte und erfahrenes technisches Personal hat auf der Angriffspunkt der Dienstleistungsfreiheit gedient.   [Git »]

MENZİL DOĞAL ÜRÜNLER İTHALAT İHRACAT TİCARET LTD.ŞTİ.

Kamışdan Mamül Hasır İmali.

Production of mat from bamboo

Herstellung von Bambusmatten   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |