KONYA FIRMALARI - LISTE 54

Manastech Makine

Güleç ailesi, 1985 yılında kurduğu “Güleç Otomotiv” firması ile, otomotiv yedek parça satış sektörü, 1998 yılında kurmuş olduğu “Erhan Plastik” firması ile plastik, poşet ve ambalaj imalat tesisinin ardından Eylül 2012 tarihi itibari ile, konularında uzaman, tecrübeli ekibi ve yüksek öğrenim eğitimi almış yönetimi ile hidrolik lift ve pres imalatı sektörüne “Manastech Makine” olarak giriş yapmıştır. Manastech Makine, Teknolojisiyle, Dünya ile entegrasyona hazırlanan kurumsal kimliği ile, engin bilgi birikimi ve tecrübesi ile, bilimsel ve mühendislik çalışmaları ile gelecekte büyük başarılara imza atmayı ve Dünya’da marka haline gelmeyi hedeflemiştir. Manastech Makine, günümüz dünyasında gelişen ve değişen tüm teknolojik imkânları en iyi şartlarda değerlendirerek modern makinelerle, kaliteli ürünlerle ülkemizin hidrolik sektöründe en iyi hizmeti vermeyi ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlamayı bir ilke olarak kabul etmiştir. Ürünlerimizi kullanan firmalarda ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını uygulayan Manastech Makine, yapılanmasını da bu ilkeler üzerine oluşturmuştur. Bizler ürünlerimiz ile firmaların, değerlerine değer katan, ürünlerine katkı sağlayan ve yürüdükleri yollarında yanlarında sağlam duran bir dost olmayı amaç edindik. Bu bağlamda Manastech ailesi olarak bizler, müşterilerimizi sadece ticari ilişkiler çerçevesinde değil, beraber yürüyeceğimiz dostumuz olarak görmekteyiz. Bu anlayış çerçevesinde, çalışmalarımıza aynı kararlılıkla devam etmekteyiz ve edeceğiz.

  [Git »]

MANPET PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Kaliteden ödün vermeden, hizmette sınır tanımadan prensibi ile yoluna devam etmekte ve maksimum performans, maksimum verim, uzun ömre sahip ürünlerinde kar payını minimuma indirerek maksimum tasarruf ve ekonomi sağlayarak müşteri memnuniyetini hedef tutmuştur. Her müşterimizin, bireysel bir referans olduğunu, dolayısıyla gerekli ihtiyaçlarını daima manpet tarafınca sağlayacağını göz önünde bulunduran şirketimiz, müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemenin de bilincindedir.

Mineral oil, grease and anti-freeze production

Mineröl, Fette und Kühlmittel   [Git »]

MANSUR DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

Gıda Maddeleri Paketlemesi, Tekstil,Konfeksiyon, İnşaat Malzemeleri, Makina Ve Oto Yedek Parçalarını

Packeging of nutrition, textile, confection, constructing materils, machinery and

Verpacken von Lebensmittel, Import Export von Textilien, Baustoffen, Machinen und Fahrzeugersatzteil   [Git »]

MAR İNŞAAT TURİZM MADENCİLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Kırma Taş İmali

Production of broken stone

Schnittsteinherstellung   [Git »]

marka milling

  [Git »]

Markamar Madencilik Mühendislik Ltd. Şti.

Çevre Danışmanlığı sektöründe hizmet veren firmamız 2008 yılının ilk çeyreğinde kurulmuş olup madencilik ve dış ticaret alanında faaliyet göstermektedir. Şirketimizin, sektöründe göstermiş olduğu başarıları farklı iş alanlarına da taşımak amacıyla, bünyesinde 2010 yılında Çevre Mühendisliği birimi oluşturulmuştur.

  [Git »]

MARKET ISTANBUL ENGINEERING AUTOMOTIVE & FOREIGN TRADE

MARKET ISTANBUL Dis Ticaret Ltd Konya'da kurulmustur. Market Istanbul olarak dis ticaret sektorunde faaliyet gostermekteyiz. Firmamizin satisini yapmakta oldugu kamyon-tir yedek parcalari, parca yikama makineleri ve diger urunler ilgili genis bir portfoyu bulunmaktadir. Urunlerimiz daima ustun kaliteli hammadde, son teknolojilerin kullanildigi yuksek muhendislik hizmeti ve dusuk iscilik maliyeti ile siz musterilemize sunulmaktadir. Urunlerimizin kalitesi, zamaninda teslimat, sorunlarinizi ve sorulariniz karsisinda gostermis oldugumuz hassasiyet bizi sektordeki rakiplerimizden ayiran ozelliklerimizdir. Bu ozellikler bizi bircok firmanin cozum ve partner ortagi yapmaktadir.

Market Istanbul is manufacturer, wholesaler and supplier company for Industrial Parts Washing Machines and Truck Spare Parts. We have our own factory for Industrial Parts Washing machines in Konya. In addition we have another storage for Truck Spare Parts in Konya. We have different 20.000 Truck spare parts with competitive prices. We can offer our customers different alternatives with our wide range of spare parts such as Engine Parts, Brake Parts, Clutch Parts, Cabin and Body Parts, Filters, Suspension Parts and many others. Please check attached file to see our product range. Also you can visit our website: www.marketistanbul.net Export Countries: Germany, Italy, Poland, Finland, Hungary, Latvia, Moldova, Serbia, Kosova, UAE, Kuwait, Jordan, Iraq, Syria, Lebanon, Saudi Arabia, India, Kazakhstan, Australia, Uganda, Mozambique, Mauritius, Colombia … We present our products under perfect service of our team. Please don't hesitate to come with further enquiry and demand our specs. Market Istanbul's target is to continue activating and growing in international trade with its business partners from all around the world. MARKET ISTANBUL

  [Git »]

MASİVA GIDA BESİCİLİK METAL VE AMBALAJ İMALAT SANAYİ LTD.ŞTİ.

Masiva Gıda Besicilik Metal ve Ambalaj İmalat San.Ltd. Şti. 1970 yılında kurulmuştur. 1970 ve 2000 yılı arasında sanayi içinde cıvata ve otomotiv parçası üretimi yapmıştır. 2000 yılından sonra basınçlı sulama boruları için sac ve alüminyumdan malzemeler üretmeye başlamıştır. 2008 yılında fabrikamız 1500 m2 lik alana taşınmıştır. Masiva Metal 2008 yılında ISO9001:2000 Kalite Belgesi Almıştır.

Shaping and twist works of alliminum and metal sheet

Formen und Zusammenarbeit von Aluminium und Metallblech   [Git »]

Master Kariyer Merkezi

  [Git »]

Mastreyler Tanker

Yarı römork ve tanker üreticisi

Produced various semi-trailers and tanker trailers

  [Git »]

MATLI YEM SANAYİİ VE TİCARET A.Ş.KONYA ŞUBESİ

1970' li yıllarda kurucumuz Ömer Matlı'nın girişimci ruhuyla başlayan ve hayat bulan Matlı, bugün tarım, gıda ve hayvancılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüm faaliyetlerinde fayda üreterek farklılaşmayı hedefleyen Matlı, gelişmeyi paylaşmak olarak yorumlar ve işbirliğinde bulunduğu her kesimin kazanmasını amaçlar. Hedefimiz, Kaliteli ürünleriyle satın alıcısına sürekli en yüksek faydayı sunan, rekabetçi kimliğiyle pazarda kazandığı haklı başarılarıyla anılan, sektörünün sürekli lider markası olmaktır.

Matlı, which began and enlivened with the entrepreneurial spirit of our founder Ömer Matlı in 1970s, carries out its activities in the agriculture, food and breeding sectors. Matlı, which aims at being different by producing benefit, interprets development as sharing, and aims at every part that it cooperates to make profit. Our aim is to service highest benefit to its customer constantly with its high - quality products, to be remembered with rightful success that it acquired in the market with its competitive identity, and to be the leader trademark of the sector.

Herstellung von Futter   [Git »]

MAYA KAFES VE EKİPMANLARI HAYVANCILIK DIŞ TİC.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

MAYA KAFES VE EKİPMANLARI HAYV. DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.’nin vizyonu; Tavukçuluk sektöründe, hem yurt içi, hem de yurt dışı piyasada kaliteli ürünler, zamanında teslimatları, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş personeli ile kendini sürekli gelişmeye odaklanmış örnek ve lider kuruluş olmaktır. Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki,hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon olmak. Bunun için Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta devamlı mesafe kaydetmek. Çalışanlarımız Kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ürün ve hizmetler hem iç hem de dış müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmayaözen göstermek. Verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarının sonuna kadar kullanarak şeffaf modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek. Her çalışanımızı takımımızın aktif bir parçası olarak görmektir.

Maya Cage Technologies has been established to manufacture Cage and Cage Equipments for egg sector in Konya in 2001. Our firm began to its facilities in 500 m² covered area but it increased its manufacturing capacity at the end of 2008 year then began to give service to its customers in 1500 m² covered area. It has been manufactured averagely annual 1.000.000 capacity since beginning its facilities. Annual export is averagely 200.000 capacities. Our firm that forwarding at its sector with safe steps through quality material and equipment using, quality service understanding and quality service network implements after sales service of its established plants successfully and keeps customer satisfaction always at the first plan. Also our firm presents daily and permanent solutions to your present problems or the problems that may occur by its dynamic, expert, experienced team who are in conscious to follow the technological developments at the egg sector in simultaneous time with the world. It aims to give always better service with power and support that it received from its customers.

Herstellung von Hühnerkäfigen   [Git »]

MBM DANIŞMANLIK LTD ŞTİ

  [Git »]

McMEDA Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.

*Yönetim ve pazarlama danışmanlığı *Hibe Danışmanlığı *Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlığı (Ürün ve Hizmet Belgelendirme) *Dış Ticaret Danışmanlığı *Reklam, Tanıtım ve Ajans Hizmetleri

*Marketing Counseling *Encouragement Counceling of Small Businesses *Counseling of General Administration *Financial Counseling *Certification Counseling *Human Resources Counseling *Counseling Of Administration of Brands *Counseling of Systems of Quality Administrations

  [Git »]

ME-FA DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Alüminyum Döküm.

Aluminium casting

Rohguß   [Git »]

MEDİKAL 2000 TIBBİ CİHAZLAR SAN.VE TİC.A.Ş.

Tıbbı Alet Ve Makina İmali.

MEDIKAL 2000 A.S. In recent years, Turkey has shown a great progress in medical and other sectors in order to provide the new millenium’s needs. Being aware of this concern, Medikal 2000 A.S. has been founded in 1998 in Konya/Turkey. The main products in Medikal 2000’s product portfolio are, electromechanical hospital equipments and medical laser technologies. With the help of R&D process of two years and foreign Know-How support Medikal 2000 A.S. became the first producer of medical laser systems in Turkey. Laser technologies and systems have been widely used in medical sector in recent years and Medikal 2000 A.S. is determined to continue its’ researches for the benefit of humanity. These laser products are succesfully used in surgical operations, urology, jinekology, cardiology, oncology and dermatology areas. Medikal 2000 A.S. has proved its’ quality and evidence this materially with ISO 9001:2000 , CE and TSE (Turkish Standarts Institution) certificates. Medikal 2000 products, especially electromechanical hospital equipments, are currently being used in over 250 hospitals in Turkey. Medikal 2000 A.S. is determined to continue its’ investments in order to increase product quality with its’ experienced, creative and honest personel.

Herstellung von medizinischen Geräten und Maschinen   [Git »]

MEDYA PAMİR

  [Git »]

MegaDrilling

sondaj makinası, sondaj imalat, sondaj makinası türkiye

drilling rig, drilling machine, drilling rig turkey, drilling rig machine turkey

  [Git »]

MEHA YAPI ısı yalıtımı mantolama Konya

MEHA YAPI;konya ısı yalıtım,dış cephe matolama,konya mantolama fiyatları,bina mantolama fiyatları,fiyatı,konya mantolama firmaları,konya ısı yalıtımı metrekare fiyatları,dış cephe ısı yalıtımı,konya ısı yalıtımı fiyatları,bina ısı yalıtımı fiyatları,fiyatı,konya ısı yalıtımı firmaları,ısı yalıtım,konya ısı yalıtım,mantolama,konya mantolama,mantolama izolasyon konya,bina mantolama fiyatları konya,konya bina cephe mantolama,binaların dış cepheleri mantolama,ısı yalıtım,mantolama,yalıtım,konya ısı yalıtım,yalıtım,konya ısı yalıtımı firmaları,konya boya firmaları,konya mantolama firmaları,konya ısı yalıtım fiyatları,konya ısı yalıtım firmaları,konya mantolama,ısı yalıtım fiyatları,mantolama,ısı yalıtımı,konya mantolama,konya yalıtım,konya ısı yalıtımı,ısı yalıtım,ısı yalıtımı,mantolama fiyatı,mantolama fiyatları,

  [Git »]

MEHMET BAŞBALÇIK-KONFUL BÜRO MOBİLYA

Büro Mobilyası İmali.

Furniture production

Möbelherstellung   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |