KONYA FIRMALARI - LISTE 52

KUMPAS DÖVME OTOMOTİV MAKİNA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Sıcak Dövme Oto Yedek Parça ( Aks Vb) İmali.

Auto spare parts with hot forging production

Herstellung von Fahrzeugersatzteilen aus Schmieden   [Git »]

KURŞUNEL ÇELİK

KURŞUNEL ÇELİK İsveç çeliklerinin satışını yapmak amacıyla 2003 yılında hizmete başlamıştır.Bugün dünyaca ünlü İsveç çeliklerinin dağıtıcısı ve ısıl işlemi kendi bünyesinde yapan ASSAB ın , uzman kadrosuyla kolon burç üretiminde lider pozisyonda olan DELTA nın , kalıp bağlama aparatları ve sistemleri konusunda uzmanlaşmış kalite anlayışı ile EREL in , makine ekipmanları ve aksesuarları alanında ESERSAN ın kesme ve delme zımbalarında kalitesi ile emsallerinden bir adım önde olan dünyaca ünlü Alman markası EBERHARD ‘ın ve daha birçok çeşidin olduğu geniş ürün yelpazesiyle bölge bayilikleri üstlenmiştir.

  [Git »]

KURŞUNEL KALIP LTD

Kurşunel kalıp 1985 yılında Yönetim Kurulu başkanımız Hasan Kurşunel tarafından Konya da 25 m2 alanda 2 kişi ile başlamış olup, şu anda seçkin firmalarla, gelişen teknolojiyi takip ederek kaliteyi temsil eden bir marka haline gelmiştir. Kurşunel kalıp teknolojik altyapısını her geçen gün güçlendirerek, geniş tezgâh parkı ile 2000 m2 kapalı alana sahip modern fabrikasında, değişik sektörlerde seçkin firmalara sac metal Progressive kalıplar ve kaynak konstrüksiyonlu boyalı sac parçaların imalatına devam etmektedir. Kaliteli ve sistemli bir şekilde çalışmamızın müşterilerimizin bizi tercihindeki en büyük sebep olduğuna inanıyoruz. Ve biz inanıyoruz ki; yalnızca var olmak yeterli değil. Gelişerek büyümenin gerekliliğini biliyoruz. İşte bu bilinçle kaliteli ve sistemli çalışmamızı 2004 yılında ISO 9001:2000 kalite belgesi ile tescillemiş bulunuyoruz. Uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübemizi Unigraphıcs Cad Cam Prograsive Dıe, Catıa V5 R18 Cad, Autoform Forming Reality, Job Dispo Mrp-Erp gibi otomotiv devlerinin kullandığı Cad-Cam, analiz ve bilgisayar destekli planlama programları ile birleştirmek, hızımızın ivmesini sürekli artırmaktadır. Bu ekipman ve tecrübeye sahip arge kadromuz sürekli ve gelişen bir sistem ile yeni ürün tasarımlarına devam etmektedir.

Kurşunel Moulding (Kalıp), started by Hasan Kurşunel, our chairman of the board, in 1985 on an area of 25 square meters with only two people, has been a brand representing quality by following developing technology together with prominent firms. Kurşunel Moulding has been producing sheet metal progressive moulds and welding constructioned dyed sheet metal for prominent firms in various sectors in its modern factory with a 2000 square-meter closed area and a large machine park by strengthening its basis day by day. We believe that the most crucial reason for preference by our clients is that we keep on working quality and systematically. And we believe that it is not enough just to exist. We are aware of the necessity for growth by developing. With this awareness, we registered our quality and systematic work under ISO 9001:2000 quality document in 2004. Combining our background and long time experience with cad-cam, analysed and computerized planning programmes used by automotive monsters such as Unigraphics Cad Cam Progressive Die, Catia V5 R18 Cad, Autoform forming reality and Job dispo Mrp-Erp has always increased acceleration of our pace.

Metallformenherstellung und Pressarbeiten   [Git »]

KURTBOMSAN TARIM MAKİNALARI OTOMOTİV İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Akşehir'de bulunan firmamız, 1993 yılından bu yana Kus Kaçırıcı Bom cihazı imal etmektedir. Bu yıla kadar, yurt içi pazarında hizmet eden firmamız yılda yaklaşık 3000 civarında Kus Kaçırıcı satmaktadır. 2001 yılı başından itibaren, ürünümüzü internet üzerinden yurt dışına da satmaktayız. Hedefimiz sadece ayni ürünü sürekli imal etmek değil, yeni geliştirmeler yapmak ve ürünlerimiz arasına yeni modeller de katmaktır. Örneğin, 2001 yılı içerisinde, cihazımızı küçük tüp dışında büyük tüple de çalışır hale getirmek yaptığımız yenilikler arasındadır. Ayrıca, yeni modeller üzerine çalışmalarımız devam etmektedir. Yol gösterici tavsiyeleriniz ve ihtiyaçlarınız, bizim gibi küçük ama dinamik imalatçılara ve dolayısıyla ülke ekonomisine katkıda bulunacaktır. Saygılarımızla!

We are a manufacturer of this Bird Scarer since 1993. We are located in Aksehir, a town in the west part of Central Anatolia of Turkey. We had worked in agricultural machinery field, mainly in harvesting machineries such as hay makers, for about 10 years till 1993. We have supplied the domestic need since then. We sell about 3000 units of KBS Bird Scare Cannon in domestic market. We have also exported our product to many countries. Our aim is not only to continue on manufacturing the same device for years but also to develop new necessary models.

  [Git »]

KURTSAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1982 yılından bu yana otobüs , kamyon ve treyler grubu için poyra imalatı yapan Kurtsan Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., her geçen gün üretim, istihdam ve ürün yelpazesini genişleterek geleceğe geçmişinden aldığı güçle ve güvenle bakmaya devam ediyor. Konya organize sanayi bölgesinde yer alan fabrikamızda imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi Kurtsan markasının vermiş olduğu güven ve kalite prensibi ile metalürji ve endüstri mühendislerimizin gözetiminde sorunsuz bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Sektöründe aranılan markaların başında gelen Kurtsan ürünleri döküm, işleme ve paketleme safhası dahil olmak üzere kendi tesislerinde üretilmekte olup, Türkiye’nin önde gelen dingil ve dorse üreticilerine uzun yıllardır hizmet vermektedir. 2006 yılı itibari ile fren diski üretimine de başlayan firmamız geçmişten aldığı deneyim ve kalite anlayışını bu alanda da başarı ile ispat etmiştir. İmalat aşamasında son teknoloji ürünü makinelerin kullanıldığı tesislerimizde işlenen ürünlerimiz , kalifiye ve konusunda uzman personelimizin de katkılarıyla üretimde kalite ve standartı yakalamış, bunu da ISO 9000/2001 Yönetim sertifikası ile belgeleyerek konusunun en iyilerinin başında geldiğini ispatlamıştır. Kurtsan Otomotiv kendi bünyesinde olan dış ticaret departmanı ile üretici/ihracatçı sıfatı ile Avrupa ve Ortadoğu pazarına ihracatını her gecen yıl artan bir ivme ile büyütmektedir. Her model ve her marka ağır vasıta için poyra ve fren diski ihtiyacını en kısa sürede sağlayabilen Kurtsan Otomotiv, sektördeki değişen ve gelişen teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek kaliteden taviz vermeyen üretim ve idari yapısıyla daima siz müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir.

Kurtsan Automotive Industry and Trade Company, producing hubs for lorries, trailers, and busses since 1982, continues looking confidently to the future with the power from the past expanding its production, employment, and product range with each day. The products manufactured in the plant within the industrial region of Konya under the surveillance of industry and metallurgy engineers are offered to the customers problem free with the confidence and quality principles provided by the trademark ‘Kurtsan’. Kurtsan products, among the most wanted in the sector, are produced from the stages of molding, processing, to packaging in their own plants have been serving for years the leading truck dorsal and axis producers of Turkey. The company producing brake discs since 2006 as well has proven the experience and understanding of quality coming from the past in this field too. Our products, where machines of the latest technology are used during the production stage, have reached with the contribution of our qualified personnel who are specialists in their fields, the quality standards, and have proven being among the leading in the field with ISO 9000/2001 Management Certificate. Kurtsan Automotives, with the export department established in its own body, as a producer/ exporter increases its export speed each year to the markets of Europe and Middle East. Kurtsan Automotives, producing hub and brake-discs for each model and type of heavy duty trucks in the shortest time, follows the technological changes and improvements in the sector with an administration and production structure never yielding back from quality continues to be always on the side of our customers.

Herstellung von Achsölkästen und verstärkten Achsen   [Git »]

KUŞAT AMBALAJ VE MATBAA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Kağıt Ve Karton Kutu İmali.

Paper board, corrugated cardboard, carton packing boxes production

Herstellung von Spindelkartonschachteln und Spindelkarton für Verpackung   [Git »]

KUTAŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Mukava,Oluklu Mukava Ve Kartondan Yapılan Ambalaj Kutuları İmalatı.

Paper board, corrugated cardboard, carton packing boxes production

Herstellung von Spindelkartonschachteln und Spindelkarton für Verpackung   [Git »]

KUTLUCA TEKSTİL GIDA VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Bayan Dış Giyim İmali.

Manufacture of clothing for women

Herstellung von Damenbekleidung   [Git »]

KÜÇÜK ULUS. NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Uluslararası Karayolu Nakliyesi, Avrupa İthalat ve İharacat taşımaları, Tekstil, Makine ve diğer eşya taşımacılığı.

International Road Transportation, Import and Export transportations from / to Europe, Textile, Machinery and the other cargo transportations.

  [Git »]

KÜÇÜKKÖSELECİ AYAKKABI VE MALZEMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Kundura İmali.

Shoe production

Herstellung von Schuhen   [Git »]

KÜÇÜKLER ULUSLARARASI NAKLİYAT AKARYAKIT OTOMOTİV SAN.VE TİC.A.Ş.

Madeniğ Yağ Ve Ürünleri İmali.

Mineral oil and products production

Mineralölprodukte   [Git »]

KÜPEDAĞ MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT VE TİC.LTD.ŞTİ.

İnşaat Müteahhitlik Hizmetleri.

Building contracting

Bauunternehmungsleistungen   [Git »]

KÜRESEL DÖKÜM MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Pik,Çelik,Sfero Döküm İmali.

Cast iron, steel and sphero moulding production

Herstellung von Roh und Spherogussformen   [Git »]

KÜRK-AR DÖKÜM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

"1976 yılında öz sermaye ile Konya da 3.000 m2 lik kapalı alanda faaliyetlerine başlayan firmamız teknolojiye olan yatırımını her geçen gün artırarak sürdürmektedir. Konusunda uzman elemanlar ve makine parkı ile endiksiyon ocaklarında saatte 500 Kg. döküm kapasitesine sahiptir. Otomatik kalıplama hattımız sayesinde kaliteli ve ekonomik ürünleri daha hızlı imal ediyoruz. Pik çelik ve sfero döküm tesislerimizde aylık 3.000 Kampana ve 2.000 Fren diski dökümü yapabilmektedir. Ürettiğimiz diskleri ve kampanaları son teknoloji CNC tezgahlarda hatasız işlemekte ve üretimin her aşamasında uzman kalite kontrol elemanlarımızın denetiminden geçmektedir. Tesislerimizde döküm kapasitemizi artırabilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Şuan 1 Tonluk parçaları döküm tesislerimizde üretebilmekteyiz. Döküm madeni, alaşım hazırlandıktan sonra Quick Lab cihazında kontrol edilerek döküm gerçekleştirilmektedir. Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek çıktığı yolda hızına hız katarak ilerlemektedir. Bu yolda sizlerle de çalışabilmeyi umuyor, İşlerinizde başarılar dileriz..."

Our company which started its activities with self capital in 3.000 m2 closed area in Konya in 1976 increasingly maintained its investments on technology every passing day. It has 500 kg casting capacity in a hour by expert workers and machine equipment in the induction cast furnaces. We produce is quality and economical products more faster thank to our automatic moulding line. 3.000 drums and 2.000 brake discs are made mountly in our cast steel and sphere casting foundations. Whole of the discs and drums are perfectly made in the last technology CNC lathers and are passed under the supervision of quality control staffs in the every stage of production. We are continuing our works in order to increase our casting capacity. We can be able produce 1 tone parts in our casting foundation at the moment. Casting metal is realised after preparing the alloy by controlling in the Quick Lab System. Our company advances by gaining speed in the way it started our by aiming unconditional customer satisfaction. We hope to work with you in this way and wish successed on your works.

Rohguß   [Git »]

kys kürkçüoğlu döküm rulman yatakları otomotiv san tic ltd şti

güç aktarma grubu ( rulman yatağı, kasnaklar,burc) üretimimiz mevcut

manufactures power transmissions grub Pulley, Ribbed Belt Pulleys, Timing Belt Pulleys,bearing housing bushes.

  [Git »]

LAMCI AYAKKABI VE MALZEMELERİ TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ

1969 yılında ayakkabı imalatı ile kurulan işletmemiz, 1990 yılından itibaren ayakkabı sektörüne malzeme temin etmektedir. Deri ve ayakkabı tabanı üzerine ihtisaslaşan firmamız, sektörlerinde önde gelen firmaların temsilciliğini yapmaktadır. Taban, taban astarı, deri, yapıştırıcı ilaç ve iç astarlık bez olarak ürün çeşitliliğiyle ayakkabı sektörüne hizmet etmektedir.

Shoe material products

Herstellung von Schuhmaterialen   [Git »]

LAW SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Bilumum Sızdırmazlık Elemanları İmalatı.

Imperviousness equipments production

Herstellung von verschiedenen undurchlässigen Elementen   [Git »]

LİBER HİDROLİK

FİRMAMIZ ARAÇ ÜSTÜ KATLANIR VE TELESKOPİK BOMLU MOBİL VİNÇLER, SEPETLİ PLATFORMLAR, HURDACI VİNÇLERİ ,GEMİ VİNÇLERİ , ÇEŞİTLİ VİNÇ EKİPMANLARI , YERALTI VE YERÜSTÜ ÇÖP KONTEYNER SİSTEMLERİ ÜRETMEKTEDİR.

OUR COMPANY PRODUCE MOBIL CRANES BY TELESCOBIC BOOMS AND ON-BOARD FOLDING CRANES, SCRAP DEALER CRANES, SHIP CRANES AND WIDE RANGE CRANE EQUIPMENTS. AND WE ALSO PRODUCE UNDERGROUND AND ABOVEGROUND GARBAGE CONTAINER SYSTEMS.

  [Git »]

LİDERGAYD OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"Lider motor supap gayd’ları otuz yıldır sektörün içinde olup tecrübe birikimiyle yirmi yıldır ,LİDER GAYD olarak üretim yapmaktadır. Firmamızın üretim anlayışı %100 kaliteden geçmektedir .Özel cnc ve imalat tezgahlarında işlem yapılmakta, malzeme vasıfları ise, özel alaşımlı GG 22 ila GG 24 normları arasında pik dökümlerinden üretilmektedir.Gemi motorları dahil bütün, motorların emme ve egzost supap gayd’ları birinci sınıf kalitede üretilip, dünya pazarında yerini almaktadır. Konusunda deneyimli uzman kadroları ile yıllık kapasitesi, 1.200.000 adet olan ,LİDER GAYD üretiminin %85 lik dilimini İhracat olarak gerçekleştirip, kalan % 15 lik dilimini ise yurt içine pazarlamaktadır. Tecrübenin kaliteye dönüşmesinde azimli, inançlı ve gururluyuz."

Engine valve and guides production

Herstellung von Motorenventilen   [Git »]

LOTİM METAL İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Oto Yedek Parça Ve Traktör Yedek Parçaları İmali.

Auto spare parts and tractor spare parts products

Fahrzeugersatzteile   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |