KONYA FIRMALARI - LISTE 51

KONYA TEKNOMED MEDİKAL GIDA İNŞ.SAN TİC.LTD.ŞTİ

FİRMAMIZ HER TÜRLÜ LABORATUVAR KİTLERİ VE ARAŞTIRMA KİTLERİ SATIŞI,TIBBİ MALZEME SATIŞI,PROTEZ ORTEZ YAPIM VE UYGULAMASI ALANINDA ÇALIŞMAKTADIR

  [Git »]

KONYA TİFTURUK KAĞIT BASKI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Tifdruk Baskı İşleri.

Intaglio printing

Tiefdruckleistungen   [Git »]

KONYA UN SANAYİ İŞLETMELERİ VE TİCARET A.Ş.

1991 yılından beri faaliyetine devam etmekte olan fabrikamız ülkemizin buğday ambarı Konya da kurulu olup, yıllık 93.600 tonluk kapasiteye sahiptir. Fabrikamız buğday sezonunun başladığı yaz aylarında yıllık ihtiyacının tamamını Konya başta olmak üzere ülkemizin değişik yörelerindeki en kaliteli buğdaylardan alarak karşılamaktadır. Böylelikle yıl boyunca kalite ve fiyat istikrarını koruyabilmektedir. Fabrikamız, ekmeklik unun yanı sıra özel amaçlı buğday unu da üretmektedir. Bunlar genel olarak pastalık, pidelik, pizzalık ve baklavalık unlardan oluşmaktadır. Bu ürünlerimiz 50 kg.lık çuvalların yanı sıra süpermarket pazarına yönelik olarak 1,2,5 ve 10 kg. lık kağıt ambalajlarda da hazırlanmaktadır. Fabrikamız Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Gıda Üretim Sertifikası ve TSE (türk Standartları Enstitüsü) belgelerine sahip olup tüm ürünlerimiz gıda nizamnamesine ve Uluslararası Standartlara uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerimizin satış ve dağıtımı, Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Bursa, Antalya, Amasya ve daha birçok ilimizdeki depolarımız ve temsilciliklerimiz vasıtası ile yapılmaktadır. Aynı zamanda ürünlerimiz kaliteli ve rekabet edilebilir fiyatları nedeniyle yurt dışı pazarlarda da ilgi ve talep görmekte ve ihraç edilmektedir.

"Our factory has been continuing its activity since 1991. It has been established in Konya the wheat storehouse of our country and it has 93.600 ton annual capacity. During the summer months when wheat season begins, our factory meets its entire annual wheat requirement from Konya in particular and other different regions in Turkey by taking the very high quality wheat. In this way our factory can maintain its quality and price stability along the year. Our Factory, in addition to flour for bread, is producing also special purpose wheat flour. Generally these consist of wheat flour for pastry, wheat flour for pitta, wheat flour for pizza and wheat flour for baklava. Our these products, addition to 50 kg sacks, are being prepared at 1, 2, 5 and 10 kg paper package for super markets. Our factory has the Food Production Certificate of Ministry of Agriculture and Rural Affairs and TSE (Turkish Standards Institutions) certificate and all of our products are produced in accordance with Food Regulations and International Standards. The sales and the delivery of our products are being made through the means of our storehouses and our agencies in Ankara, Istanbul, Izmir, Samsun, Bursa, Antalya, Amasya and many other cities."

Herstellung von Mehl   [Git »]

Konyada Oto Kiralama

  [Git »]

konyadesignnet

Konya Design Net, Konya Web Tasarım ve Hosting Hizmetleri

  [Git »]

KONYALI OPTİK SAAT VE SARRAFLIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Konyalı Optik Saat 1970 yılında kurulmuştur.Şirketimiz kurulduğu günden bu güne kadar optik ve saat sektörünün hep öncü kuruluşlarından birisi olmuş ,hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı satış politikalarıyla sektörde adından sıkça söz ettirmiştir. Optik ve saat sektörünün dışında telekominikasyon ve bilişim sektöründe de yatırımları olan şirketimizin merkezi Konya da bulunmaktadır.Şirketimiz toplamda 1 merkez 6 şube ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Şirketimiz ,ülkemizde tüketiciye yönelik ilk e-ticaret satış uygulamasını 2001 yılında devreye sokmuştur.2001 yılından bugüne kadar da siz değerli müşterilerimize sanal ortamdan da satış hizmet vermektedir. Şirketimiz 40 yıllık birikim ve tecrübesini sizlerin desteği ile, size her zaman en kaliteli hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacaktır.

Wall-clock and clock parts production

Herstellung von Brillengläsern, Uhren, Computermontage und Programmsoftware für Computer   [Git »]

KONYAM KURUYEMİŞ GIDA LTD.ŞTİ.

  [Git »]

KONYAYSAN ÇELİK YAY SANAYİ

YAY İMALATÇISI,YAY MAKİNALARI ÜRETİCİSİ,BASKI VE ÇEKME YAY MAKİNALARI ÜRETİCİSİ

  [Git »]

KONYÜN;halı sıkma makinası,rulo sıkma makinası Konya

KONYÜN;halı sıkma makinası,rulo sıkma makinası,halı sıkma makinası fiyatı,halı sıkma makinası fiyatları,rulo sıkma makinası fiyatı,rulo sıkma makinası fiyatları,boru tipi halı sıkma makinası,boru tipi rulo sıkma makinası,boru tipi rulo sıkma makinası fiyatı,boru tipi rulo sıkma makinası fiyatları,körüklü halı sıkma makinası,körüklü rulo sıkma makinası,tekerli halı sıkma makinası,tekerli rulo sıkma makinası,tekerlekli halı sıkma makinası,tekerlekli rulo sıkma makinası,körüklü halı sıkma makinası fiyatı,körüklü rulo sıkma makinası fiyatları,tekerli halı sıkma makinası fiyatı,tekerli rulo sıkma makinası fiyatları,tekerlekli halı sıkma makinası fiyatı,tekerlekli rulo sıkma makinası fiyatları, rulo sıkma makinası imalatı,halı sıkma makinası imalatı,

  [Git »]

KORKMAZ BETON GROUP

Hazır Beton Mamülleri.

Readymixed concrete and concrete products production

Fertigbeton und Betonprodukte   [Git »]

KORKMAZLAR TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

KORKMAZLAR TARIM; Kaliteli üretim aşamasıyla 1970 yılından bu yana tarım makinaları imalat sektöründe faaaliyet göstermektedir. Çeyrek asrı aşkın süredir üretim ve hizmet tecrübesiyle sektörde öncü kurum olmak üzere çalışmalarını sürdüren firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. Kaliteli ürün,üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hemde kurumsal fayda sağlamak amacıyla tarım makinaları alanında her türlü ihtiyaca cevap veren Korkmazlar tarım, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır. Korkmazlar tarım kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen,toplumsal sorumluluğunun bilincinde,değerlerine sadık,güvenirliği,kalite yönetimi,ürün çeşitlerinde öncülüğü,uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen bir kurumdur. Gelişmeleri zamanında ve yakından takip etmek suretiyle kuruluşumuzun sektörde rekabet payını ve dolayısıyla pazar payını artırmak ,Kalite Yönetim Sistemi'nin sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için gereken azim ve gayreti göstermek kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. Korkmazlar Tarım misyonlarını müşterilerine bütün faaliyet alanlarıyla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktadır. Biz; imalatını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz.

KORKMAZLAR AGRICULTURAL MACHINES; operating on the sector of production of agricultural machines by the principle of quality manufacturing since 1970. Our company with its experience, over quarter century, aiming to be the leader of the sector and to serve best to gain customer satisfaction. As a company, our vision is to produce the best quality machines and equipments at best economical prices. KORKMAZLAR agricultural machines which has the required team and the equipment to carry out the subscriptions on time and completely, aims to service the best and the customer satisfaction. KORKMAZLAR agricultural machines which supplies all kind of demands of agricultural machines, to ensure the customer satisfaction and the corporative utility, purposes to provide the best quality with the most economical prices, with the concept of quality product, eminen service. KORKMAZLAR AGRICULTURAL MACHINES provide all the products and the services to the clients without making a concession from the ethical merits, always passing over their expectations. To be a brand which converts the research and development activities to the manufacturing, as being a conducting company to the sector. WE; Have great faith in all our products in the market; Take all sorts of your commendations and complaints as a reward. Our company, continuing its production in the idea of friendly servicing and customer satisfaction in mind, would very much appreciate to see you among our valuable clients.

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

KOYUNCU SAC METAL VE İNŞ SAN TİC LTD ŞTİ

YASSI MAMÜLLER SAC METAL İTHALAT İHRACAT ALIM SATIMI

  [Git »]

KOYUNCULAR MADENCİLİK TOHUMCULUK OTOMOTİV TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

" Temelleri 1970'li yıllarda Seyit KOYUNCU tarafından atılan, izlediği istikrarlı politikalarla ticaret ve tarım alanında günümüz Türkiye'sinin önde gelen firmalarından biri olan KOYUNCULAR MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.'in kuruluş amacı; otomotivden tarıma kadar geniş bir sektörde müşterilerine en kaliteli ürünler sunmak ve uzun vadede, ülkemizin dünya pazarında rekabet eden bir firması olabilmektir. KOYUNCULAR, ticaret hayatına 1970'li yıllarda Konya Bölgesi DEUTZ traktörleri bayiliği ile başladı. 1980'li yıllarda UNIROYAL ve ICI ilaçlarının İç Anadolu ve Marmara Bölgesi distribütörlüklerini yürüterek edindiği tecrübeyi, 1991 yılında KOYUNCULAR MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. adı altında kurumsallaştırmıştır. Firmanın faaliyet gösterdiği başlıca sektörler ""tarım, otomotiv ve sigorta acenteliği"" hizmetleridir."

Fertilizer production

Düngerherstellung   [Git »]

KÖK-SAN AKS DÖĞME SANAYİ VE TİCARET İNŞAAT TURİZM LTD.ŞTİ.

14.02.1992 tarihinde KÖKSAN AKS DÖĞME San. Ve Tic. Ltd. Şti. oalrak kurulmuş olan firmamız arka aks imalatı üzerine faaliyetlerine 15 yıldır her gün birazdaha çağdaş üretim teknolojisini takip ederek faaliyetlerini sürdürmektedir. Başlıca hizmetlerimiz olan Otobüs Grubu Mercedes, Ikarus, Mitsubishi, Man grubu JaponMitsubishi, Toyota, Isuzu, Kia, Nisan, Mazda Dodge Grubu Fatih, Bmc, Fiat Grubu Ford, Volvo Grubu Traktör Grubu Otomobil Minibüs Grubumalzemelerinin üretiminde bölge ve ülke çapında en iyi ve kaliteli hizmet amacıyla profesyonel elemanlar kontrolünde malzeme üretimine devam etmektedir. Üretim dallarımızda, her türlü siparişleri aldığımız gibi taahhütlerimizle zamanında teslim etmeyi firmamız bir ilke edinmiştir. 1 Kg. ile 25 Kg. arasında firgison, Egsantrik, Şahmerdan işleri, 25 Kg. ile 150 Kg. arasında malzemeleri yekpare hidrolik sıcak döğme işleri yapmaktadır. Firmamız her türlü siparişleri bugüne kadar müşterilerimiz memnuniyetinde yerine getirmeyi amaç edinmiştir. Bundan sonrada en iyi hizmetikaliteyi vermeye firma olarak her zaman taahhüt etme güveni ile faaliyetlerine devam edecektir. Listede olmayan aks milleri numune üzerine imal edildiği gibi dövme işlerinde de numune üzerine çalışmalarımız devam etmektedir.

Our company that was established as KÖK-SAN AKS DÖĞME SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. in 14.02.1992 maintains its activities by following the contemporary production technology for 15 years more and more with every passing day on the activities of rear axle. It maintains to produce material under the control of professional staffs in order to provide good and quality service in the region and country-wide in the production of materials for Bus group, Mercedes, Ikarus, Man Group, Japanese Mitsubishi, Toyota, Isuzu, Kıa, Nıssan, Mazda, Dodge Group, Fatih, Bmc, Fiat Group, Ford, Volvo Group, Tractor Group, Automobile and Minibus Group. Our company makes up a principle to take orders in our branches of production as well as to deliver our undertakings on time. Firgison, eccentric, drop press works between 1 kg and 25 kg Monolithic hydraulic hot forging works for the materials between 25 Kg and 150 Kg. Thus far, our company aimed at to meet all types of needs in the satisfaction of customer. Hereafter, as a company, it will maintain its activities and to provide the best service and quality always by the guarantee confidence. As the axle shaft not on the list will be produced upon the sample, our works will maintain on forging businesses on samples.

AKS und CNC Maschinenapparate   [Git »]

KÖKENLER KARASÖR SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız; 1966 yılında Hasan Hüseyin KÖKEN tarafından Konya merkezde otobüs karasörü yapmaya başlamış 1970 yılında Eski Sanayiye taşınmış, 1980 li yıllarda Karatay Sanayiye taşınmış 1985 yılına kadar işleri devam ettirmiştir. 1985 yılında kapalı kasa yapmaya başlamış, 1992 yılında İmalat Yeterlilik Belgesi alınmış olup 1996 yılında imalat belgesine AİTM/MARTOY belgesini de ekleyerek kapalı alanı 6500 m2 açık alanı 3500 m2 toplam alanı 10 000 m2 ve 3 katlı 950 m2 alanı ofis olan 2. Organizede şu an oturduğumuz yere taşınmış bu zamana kadar üretim çeşidini artırarak sürdürmüştür. 2004 yılında da dorse üretimine başlanmış olup Sanayi ve Ticaret Bakanlığından Araç Tip Onay Belgesi almış bulunmaktayız. Şu anda fabrika müdürü Hasan Hüseyin KÖKEN, satış ve müşteri temsilcisi olarak oğulları Muammer KÖKEN , dorse ve sac kasa imalat sorumlusu olarak Orhan KÖKEN ve firigo kasa imalat sorumlusu Ali KÖKEN’ dir.

KOKENLER KARASOR was established in the year 1966 in the center of Konya. It began to produce bus bodies first. The company moved to the industrial estate at the year 1970 and to the Karatay Industrial Estate in 1980. It developed itself until 1985. We started to build up covered bodies for the passenger buses. We got manufacturing sufficiency certificate in the year 1992 and we added the AİTM / MARTOY certificate to the sufficiency certificate in 1996. Now, the Company takes place a 6500 m2 covered workshop, 3500 m2 open space, totally 10. 000 m2 and 3 stores 950 m2 covered office at the 2nd Organized Industrial Estate. It continued its production with various kinds of productions. Producing lorry bodies takes place with the year 2004. We received vehicles type confirmation certificate from the Ministry of Industry and Trade.

Herstellung von Fahrzeugkarosserien   [Git »]

KÖROĞLU KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Köroğlu Kauçuk, 1971 yılında motorlu taşıtlar sanayi bölgesinde “ Köroğlu Lastik “ adı altında çeşitli kauçuk ürünleri imalatı ile sektöre adım atmıştır. Kurulduğu ilk yıllardan itibaren imalatını beton boru sızdırmazlık contaları ve lastik dilatasyon malzemeleri üzerine yoğunlaştıran firmamız bugün ülke genelinde tüm inşaat sektörünün tanıdığı bir marka haline gelmiştir. Bugün firmamız, 1. Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 4.000 m2 kapalı ve 1500 m2 açık alana sahip entegre tesislerinde faaliyetini sürdürmektedir. Başta EPDM olmak üzere, NR, NBC, CR, SBR, Silikon, Viton ve Butil vb. kauçuk türlerini de çalışmaktadır. Köroğlu Kauçuk’un 10.000 ton / yıl hamur işleme kapasitesi, 5.000 ton / yıl kauçuk profil işleme kapasitesi ve 2.500.000 adet / yıl conta üretim kapasitesine sahiptir. ............................................................................................................................................................................................................................................................................................ Köroğlu Kauçuk, inşaat sektöründen endüstri sektörüne kadar bir çok sektöre hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Fakat ağırlıklı olarak çeşitli kauçuk profiller ve beton boru contaları üretmektedir. Bu yüzden EPDM kauçuk ağırlıklı çalışmaktadır. Köroğlu Kauçuk özellikle beton boru contaları ile Türkiye pazarının büyük bir bölümünün ihtiyacını karşılamakla birlikte başta Almanya olmak üzere bir çok avrupa ülkesine ürünlerini ihraç etmektedir.

Our company is producing leakproofing seals in various styles for tank lids İn which materials as oil and gasoline is carried. In production of these seals nitrile rubber is used which is strong against Gasoline etc.Nitrile Rubber(NBR) is an elastomer material mostly used at automotive sector. Our company is producing with no connection-unique pieces between DN150 mm-DN 400 mm for tank lids.The seal has strong leakproof character because it isi made of high quality elastomer material.The seal used between metal lids will prevent corrosion.It will ensure long life because it is made of strong elastomer which is harmonic with oil,gasoline,etc. Köroğlu Kaucuk has taken her first step to the sector by producing rubber materials under the name “Köroğlu Tyres” at Motorised Vehicles Industry Territory in 1971. Our company which has densed on concrete pipe leakproof seals and tyre dilataion materials since the beginning of her foundation has become a brand now by the construction sector in whole country. Today our company is running her activities at 4000 square meter closed and 1500 square meter open area at .Organised Industry Territory.Our company İs working on firstly EPDM and also NR,NBC,CR,SBR,Silicon,Vitone and Butile rubber types. Köroğlu Kauçuk has a wide product line answering from construction sector to industrial sector.But mostly she produces various rubber irons and concrete pipe seals.For this reason EPDM rubber cover the most works of the company.

Herstellung von Verdichtungen aus Plastik   [Git »]

KÖYLÜ LASTİKLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"El arabası tekeri üretiminde Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer alan KÖYLÜ LASTİKLERİ İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti. 1968 yılında Konya Meram Sanayii'nde faaliyete geçmiş olup, üretimine Lastik ayakkabı yapımıyla başlamıştır. .....'de Mehmet Kazancı tarafından devralınan firma daha sonraları el arabası tekeri ve çeşitlerinin üretimine, yoğun talep nedeniyle ağırlık vermiştir. Zamanla artan üretim kapasitesini daha iyi karşılayacak Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesi'nde 3000 m2'si kapalı, 1000 m2'si açık olmak üzere toplam 4000 m2'lik yeni tesisine 2006 yılında taşınmıştır. Yurtdışına da dönem dönem mal ihraç eden firma, yurtiçi ihtiyaçları daha öncelikli karşılamaktadır. Firmamızın en önemli hedefi değerli müşterilerine yüksek kaliteli ürünlerini, en uygun fiyatlarla sunmaktır. Bunun için sürekli yenilikleri takip etmekte ve bünyesinde uygulamaktadır. Yıllardır süregelen tecrübesiyle; genç ve dinamik kardosuyla, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla firmamız bundan sonrada ülkeye ve değerli müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır. "

Rubber shoe production

Gummischuhherstellung   [Git »]

KÖYLÜ TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1964 yilinda Hikmet ÖZER önderliginde kurulmus olan KÖYLÜ Tarim Makineleri kuruldugu günden bugüne kadar kendisini sürekli olarak yenilemis, yaptigi makine yatirimlarinin haricinde insana ve çalisanlarina da yatirim yaparak daima en iyiyi en kaliteliyi üretmeyi hedeflemistir. Ürün çesidi, yüksek kalite ve uygun fiyatlari sayesinde yurtiçinde 20’yi askin bayisi, yurtiçi - yurtdisinda genis bir müsteri potansiyeline sahip olan firmamiz 4000 m² lik alanda, profesyonel teknik kadrosu ve kalifiye elemanlariyla her geçen gün daha iyiye , daha güzele emin adimlarla ilerlemektedir. Ürettigi tüm ürünlerinde TSE ölçülerini ve kalitesini baz alan firmamiz ürünlerini yurt içinde bulunan genis bayi agi sayesinde müsterilerine ulasmaktadir. Ayrica ürünlerimizi Pankobirlik ve Tarim Kredi Kooperatifleri ile de Türk Çiftçisinin hizmetine sunmaktayiz. Yurtdisina ihraç edilen ürünlerimizle Türk Sanayisine katkida bulunmaktan ve ülkemizin itibarini yüksek tutacak mamüller üretmenin hakli gururunu yasamaktayiz.

"We are a leading agricultural machinery manufacturer founded in 1964. From the first day of establishing we have aimed at producing the best quality agricultural machines. We currently manufacture cultivators, tillers, interrow cultivators, fertilizer spreaders and sprayers in a factory with an area of 4000m² in Konya, Turkey. We also manufacture special items on order."

Herstellung von Agrargeräten und Agrarmaschinen   [Git »]

KREN VİNÇ MAKİNA DERİ ÜRÜNLERİ KAVAFİYE İNŞAAT SAN. TİC.LTD. ŞTİ

BİLİNÇLİ İMALAT!...SÜREKLİ KALİTE!.... MAKSİMUM GÜVEN 2007 yılının başlarında kurulan firmamız; Konya da, 1. Organize de 2000 M2 kapalı alanda faaliyete başlamış ve Şu anda Büsan 3. Özel Organize sanayi bölgesinde Toplam 4100 m2 Yeni fabrika binasında faaliyetine devam etmektedir. Kren Vinç Makine olarak 2007 yılından beri, geliştirmiş olduğu sistem ve yenilikci tasarımlarla ve satış sonrası müşterilerle kurduğu diyaloglar ve sağladığı güvenle hizmet verdiği vinç sektörüne damgasını vurmuş ve kendine haklı bir yer edinmiştir. Türkiye de Kule vinç imalatı ile ilgili sürekli gelen talepler karşılığında, Pazar araştırmasın da gördüğümüz boşluğu doldurmak ve İnşaat sektörüne daha fazla hizmet edebilmek için Firma bünyesine katılan tecrübeli teknik kadrolar ile birlikte Kule vinç imalatı, bakım ve 24 saat servis hizmetiyle Müşterilerimizin karşısına çıkmaktan mutluluk duyuyoruz.

CONSCIOUS MANUFACTURING, CONTINUOUS QUALIFICATIPN, MAXIMUM THRUST Our Company was established on 27.02.2007. It has got a 2000m2 covered factory. The address is : 1. Organize Sanayi Bölgesi,- Budakagzi Sokak 24, Konya - TURKEY. The Company Owner Mehmet Kurtlar was graduated from the Industrial High School and Selçuk University Vocational Higher School . Mehmet Kurtlar worked for different firms and his own factory Makinsan Ltd. Company more than 11 years He has worked in the design and production of precision retainer tools for 2.5 years . He has worked in the machinery sector such as grinding machines and hand lathe bar machines, main bearing bar machines, surface grinding machines and special different hydraulic, pneumatic machinery. He made an eligible place in the production of cranes as the Company partner and as the technical resposible person. A new thing is that TOWER CRANES needs in the market. Against the continuous demands of the tower cranes, and our market researches, we wanted to fill the emptiness of tower cranes in the constraction sector. Now we are appreciated to supply tower cranes and maintain services for 24 hours to the constractors.

  [Git »]

KRK ALÜMİNYUM METAL İMALAT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Alüminyum Profil İmali.

Aliminium profile production

Aluprofil   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |