KONYA FIRMALARI - LISTE 50

KONYA HEDİYE UN FABRİKASI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Un İmali.

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

KONYA HİLAL DERİ SAKADAT ET VE GIDA MADDELERİ TİC.VE SAN.A.Ş.

Sakadat İmali.

Offal production

Eingeweideverarbeitung   [Git »]

Konya Home Life Profesyonel Site Yönetimi

Konya Home Life Profesyonel Site Yönetimi

Konya ilinde profesyonel anlamda site, apartman, iş merkezi, avm vb. gayrimenkullerin yöneticilik işleri.

- Yeni binalarda doğalgaz, elektrik, su aboneliklerinin yapılması - Talep doğrultusunda kapıcı, güvenlik, bahçıvan vb. personellerin temin edilmesi - Siteye ait banka hesabı açtırılacak, tüm tahsilatın banka aracılığı ile yapılması - Aidat ve diğer ödemelerin takibi, ödeme yapmayanların avukata verilmesi - Verilen şifre ile web sitemiz üzerinden malik/sakinlerin borç durumunu online olarak görebilmesi - Elektrik, su, doğalgaz gibi ortak kullanım aboneliklerinin aylık fatura ödemelerinin takip edilmesi - İhtiyaç olması halinde kamera sistemi, peyzaj bakımı vb. işlerin yaptırılması - Ortak kullanım alanlarında doğan bütün arıza/bakım işlerinin takip edilmesi   [Git »]

KONYA ISI ENDÜSTRİYEL MUTFAK CİHAZLARI GIDA İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1982 yılından bugüne kadar Konya'da bulunan fabrikasında, müşterilerine endüstriyel mutfak ekipmanları üreten Konya Isı, 2004 yılında başlattığı seri üretim ve gelişim atağını Kon-inox markası ile devam ettiriyor. Kon-inox; profesyonel yapısı, uzman teknik kadrosu, kendini her zaman bir çözüm ortağı olarak gören ticari felsefesi ile yeni yatırımlar gerçekleştirilmiş ve hedef müşterilerinin beklentilerinin ötesinde hizmet vermeye devam edecektir.

Konya Isı, which produces industrial kitchen equipment in Konya since 1982, continues it's mass production and improvement progress which is started at 2004 by the brand of Kon-Inox. Kon-Inox has made new investments with it's Professional structure, expert technical personel and commercial principles of always seeing itself as a partner of solution and it will keep giving service more than the expectations of it's customers.

Herstellung von Industrieküchengeräte   [Git »]

konya ilaçlama-kon öncü ilaçlama

konyada sağlık bakanlıgı belgeli ilaçlama şirketi

  [Git »]

KONYA JANT SAN.VE TİCARET A.Ş.

"KONYA JANT 1978 yılından bu yana Türk Tarım Sektörüne hizmet etmektedir. 1978'den bu yana özellikle tarım makinaları jantları olmak üzere çeşitli jantlar imal etmekteyiz. 50'den fazla modelimiz bulunmakta ve her yıl yeni jant modellerini ürünlerimize eklemekteyiz. Ayrıca, zaman zaman sipariş üzerine özel jantlar da imal etmekteyiz. 2000 metrekare kapalı alanı olan fabrikamız, Konya'da bulunmaktadır."

"KONYA JANT Manufacturing has served to Turkish Agricultural Farm Machinery Industry since 1978. Since then, we have been manufacturing tire rims mainly for agricultural implements. We have more than 50 rim models and adding new rim models into our production line every year. We also make special rims on order from time to time. Our factory with a covered area of 2000 square meter is located in Konya, Turkey."

Herstellung von Radkappen   [Git »]

KONYA METALURJİ DÖKÜM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

"1975 yılında küçük bir atölyede, pik döküm yaparak çalışma hayatına başlayan firmamız, sektördeki yerini her geçen gün daha da büyüterek ve sağlamlaştırarak, Türkiye′nin önde gelen döküm fabrikalarından biri haline gelmiştir. Bugün, 2. Organize Sanayi Bölgesinde tamamı kapalı 7500 m2 fabrikamızda, pik döküm, sfero döküm ve muhtelif alaşımlarda çelik döküm imalatı yapılmaktadır. Ayrıca CNC tezgahlarla donatılmış işleme atölyemizde, motor gömleği, volan, dingil poryası gibi döküm parçaları işleyerek yurtiçi ve yurt dışındaki müşterilerimize sunmaktayız. Hedefimiz, kuruluşumuzdan bugüne müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini, gelişen teknolojilerle daha da artırarak en iyi hizmeti sunmaya devam etmektir."

"Konya Metalurji has been founded in 1975 in Konya. Within years, the company expanded to become one of the important companies that produces excellent quality products. The company now has a respected place in casting industry in Turkey."

Roh- und Stahlguß   [Git »]

KONYA MOTORLU ARAÇLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Motorlu Araçlar Parça Ve Aksamları İmali.

Auto spare parts

Fahrzeugersatzteile   [Git »]

KONYA OLUK ÇATI SİSTEMLERİ

1990’ Yılından Bugüne "İŞİMİZ, GÜCÜMÜZ, ÇATINIZ" 20 Yıla Yaklaşan Tecrübemizle Çatı Oluk Sistemleri Konusunda, Sektörümüzde Emin Adımlarla İlerlemekteyiz. Uzmanlaşan Firmamızın Başarıya Ulaşmasındaki En Büyük Faktör Çalışkan Ve Dürüst İşletme Felsefemizdir. Firmamız 1993 Yılında, Eksiz Çatı Yağmur Oluklarındaki İlk Tasarım Ve Buluşları Yapmakla Birlikte Müşterilerilerinin İstifadesine Sunmak İçin Faaliyete Geçerek Kalite,Görünüm Ve Estetiğinde Bir Arada Olduğu Tüm Ürünleriyle, Tüm Türkiye’de, 81 İl Ve İlçesinde Tanıtım Ve Satışına Başlamıştır. Eksiz Çatı Oluk Sistemleri Üzerindeki, Uzun Yıllar Süren Araştırmalarımızda Yapmış Olduğumuz Projelerde Başarılı Sonuçlar Elde Ettik, Ve Bu Başarılarımızın Devamı İçin Altyapımızı Dahada Genişleterek Üretimlerimizi Kalite Standartlarının Dahada Üst Seviyesine Getirme Gayreti İçinde Olduk Ve Olmaya Devam Edeceğiz. ‘Konya Oluk’ Ayrıcalıktır.Neden mi? Geniş Ürün Yelpazesinde Yeni Tasarım, Üstün Kalite Ve Her Bütçeye Uygun Hesaplı Fiyatlarıyla, Müşterilerine Hizmet Vermeye Ve En İyiyi Sunmaya Devam Edecektir.. Konya Oluk Çatı Sistemleri, Sektörünün Önde Gelenlerinden Olmayı Hedef Edinmiştir. "YÜKSEKLERE ÇIKMAK İÇİN, DAİMA YÜKSEK KALİTEYİ SEÇİN"

  [Git »]

konya oto kurtarma

Konya'da şubesini açan firmamız hizmetini Ankara'dan sonra Konya'da da devam etmektedir.

Then the company opened a branch in Konya, Ankara , our service continues in Konya.

Dann eröffnete das Unternehmen eine Niederlassung in Konya , Ankara, weiterhin unseren Service in Konya .   [Git »]

KONYA PERSA PERLİT TÜREVLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Dünya Perlit Örgütü'nün üyelerinden olup 1968 yılında kurulan Persa'nın devamı niteliğinde 2003 yılında kurulan Konya Persa, Türkiye'de perlit imalatı ve satışı alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız, başta filtreleme, gıda ve ilaç sanayii, inşaat sektörü, tarım sektörü, tekstil sektörü gibi bir çok alanda kullanılan perlit imalatını güncel teknolojiyi yakından takip edip uygulamaktadır. Dinamik ve deneyimli kadrosu, yeniliklere uyum sağlayan teknolojik alt yapısı ile firmamız, kaliteden hiç bir zaman ödün vermeyerek, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Konya Persa olarak, dünyada ve ülkemizde, en başta su olmak üzere doğal kaynakların gittikçe azaldığı bu dönemde alternatif doğal kaynaklardan olan perlitten insanların nasıl ve ne şekilde yararlanacağını göstermeyi kendinmize ilke edinmekteyiz.

Pearlite production (for food and construction industry)

(für Nahrungs und Bauindustrie)   [Git »]

KONYA SARAYLI MADENİ EŞYA İMALAT PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1990 yılında kurulan firmamız halen 3. Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında üretimini devam ettirmektedir. Yüksek kalite standartlarında seri imalat felsefesi ile üretim yapan Konya Saraylı, üretime başladığı günden bu yana sürekli gelişim göstermiş, kalite ve teknoloji yatırımlarını sürdürmüştür. ulaştığı üretim kapasitesi ile mevcut fabrikası ihtiyaca cevap vermeyince, inşaatını ve makine yatırımlarını tamamladığı yeni fabrikasına Temmuz 2007'de taşınmıştır. Toplam 70.000 m2 açık alanda kurulu 32.000 m2'lik bu yeni fabrika ile Konya Saraylı, sektöründe dünyanın en büyük üreticileri arasında yerini almıştır. Robot destekli elektrostatik toz boya, tam otomatik kuurtmalık üretim ve uluslararası normlara uygunluğu ve sağlamlığı garanti edilen merdiven üretim hatlarına sahip olan Konya Saraylı ev gereçleri sektörünün en hızlı gelişen firmasıdır. Müşteri geri bildirimleri ile beslenen ar-ge departmanımız bugün tüm dünyanın beğenisini kazanmış modelleri ile 30'un üzerinde ülkeyi Saraylı kalitesi ile tanıştırmıştır. Her zaman kalite, daima müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden Konya Saraylı var olduğu müddetçe yenilik ve gelişmelerini sürdürecektir.

Our company which was established in 1990 is stil continuing its activities in the Industrial Zone 3 in Konya / TURKEY. Konya Sarayli, focusing on automation with high tech standarts, has improved its capacity and continued its investments on quality and technology day by day since it was established. Since its present production facility is not enough for its production capacity, it has completed his new production facility is not enough for its production facility and moved there on July 2007. Konya Sarayli, with its new factory building on 32.000 m2 closed area and totaly on 70.000 m2, became one of the biggest manufacturer in its sector. Konya Sarayli which has the electro - static stainless robot technology painting ststem and full automatic laundry drying frame line and line for the ladders which is produced according to the international norms, is one of the fastest grown company in the household sector. Today, our R&D department has introduced Sarayli quality to more than 30 different countries with its models which is preferred by the entire world with the feedbacks coming from its customers. Konya Sarayli will always continue to make innovations and developments focusing on quality and customer satisfaction.

Metallwarenherstellung (Leiter, Bügelbrett)   [Git »]

KONYA SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Seramik,Mozaik, Kaplama Çini Vs.İmali.

Ceramic, mosaic and tile production

Herstellung von Keramik, Mosaik, Furniturkeramik   [Git »]

Konya Silaj

Her Türlü silaj paketleme biçim satışı paketleme küspe yonca balyası mısır silajı alım satımı

  [Git »]

KONYA SOYLU ISI YALITIM

ISI YALITIM,MANTOLAMA,YALITIM,ISI YALITIMI,KONYA ISI YALITIM,KONYA MANTOLAMA,BOYA,KONYA BOYA

ISI YALITIM,MANTOLAMA,YALITIM,ISI YALITIMI,KONYA ISI YALITIM,KONYA MANTOLAMA,BOYA,KONYA BOYA

ISI YALITIM,MANTOLAMA,YALITIM,ISI YALITIMI,KONYA ISI YALITIM,KONYA MANTOLAMA,BOYA,KONYA BOYA   [Git »]

KONYA ŞEKER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş.; Konya, Eskişehir, Akşehir, Ilgın ve Civarı Pancar Ekicileri İstihsal Kooperatifleri, Konya Sınai Kalkınma A.Ş. ve Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.nin ortaklıkları ile 10.000.000.- TL sermaye ile 1952 yılında kurulmuştur.  Şirketimizin ilk şeker fabrikası olan Konya Şeker Fabrikasının temeli 13 Eylül 1953'de atılmış, fabrikanın makine ve tesisleri Alman ARGE firmasına ihale edilmiştir. 19 Eylül 1954 tarihinde üretime başlanmıştır. Fabrikanın kuruluş kapasitesi 1.800 ton/gün olup, ilk ekim sahası 13.000 hektar olarak belirlenmiştir.  

Konya Şeker San. ve Tic. A.Ş. was established in 1952 by a capital of 10.000.000.-TL under the partnerships of Beet Planters production Co-ops of Konya, Eskisehir, Aksehir, İlgin and nearby, Konya Sınai Kalkınma A.Ş. and Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.The foundation of Konya Şeker Fabrikası, the first sugar plant of our company, was laid on 13th September of 1953, the machinery and facilities of the plant were given out to a German REDE company by contract. The production was commenced on 19th September of 1954. The initial capacity of the plant was 1.800 tons/day and the first cropped area was designated as 13.000 hectares.

Herstellung von Kristal- und Würfelzucker und Sirup   [Git »]

KONYA ŞEKER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.ÇUMRA ŞUBESİ

Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş.; Konya, Eskişehir, Akşehir, Ilgın ve Civarı Pancar Ekicileri İstihsal Kooperatifleri, Konya Sınai Kalkınma A.Ş. ve Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.nin ortaklıkları ile 10.000.000.- TL sermaye ile 1952 yılında kurulmuştur. Şirketimizin ilk şeker fabrikası olan Konya Şeker Fabrikasının temeli 13 Eylül 1953'de atılmış, fabrikanın makine ve tesisleri Alman ARGE firmasına ihale edilmiştir. 19 Eylül 1954 tarihinde üretime başlanmıştır. Fabrikanın kuruluş kapasitesi 1.800 ton/gün olup, ilk ekim sahası 13.000 hektar olarak belirlenmiştir. Fabrikamız 1966 yılında 2.700 ton/gün, 1978 yılında 6.000 ton/gün, 1997 yılında ise 10.000 ton/gün pancar işleme kapasitesine ulaşmıştır. 1977 yılında yan ürünlerden melas ve yaş küspeyi değerlendirmek üzere 3 üniteden oluşan toplam 400 ton/gün üretim kapasiteli Melaslı Kuru Küspe Fabrikası ve 2003 yılında ise 20 ton/saat kapasiteli zenginleştirilmiş yem tesisi devreye alınmıştır. Konya Şeker Fabrikasının, yeni gelişen teknolojilere göre modernleştirilmesi ve yeniden revize edilmesi için 52 Milyon $ tutarında yatırım yapılmıştır. Konya Şeker Fabrikası'nda yapılan rehabilitasyon ve yeni yatırımlar; Kapasite artışı, Dikey Kristalizasyon Üniteleri, Bilgisayarlı Otomasyon Sistemi, Kristal Şeker Kurutma ve Soğutma Tesisi, Orta ve Son Şeker Pişirimlerinde Sürekli Sistem, Tam Otomatik Kristal Şeker Ambalajlama Tesisleridir. Bu yatırımlar sonucu günlük işlenen pancar kapasitesi yükselmiş, melasta kalan şeker oranı düşmüş, yakıt giderleri ve işçilik giderleri azalmıştır. Bu sayede Şirketimiz 10 yılda yaklaşık 167 Milyon $ bir kazanç sağlamıştır. Ayrıca Şirketimiz, Konya Şeker Fabrikasında, çevreye duyarlılık bilinci ile, son teknoloji ürünü endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi'ni kurmuştur. Böylece daha az su kullanan bu tesis, çevresel dengelere olumlu katkı sağlarken arıtılan sular tarımsal sulamada kullanılabilecek özellikleri yakalamışlardır. Konya Şeker Fabrikamız, 23.03.1998 tarihinde TSE-ISO-EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi, 27.02.2006 tarihinde TS-13001 TSE-HACCP Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları, 12.11.2007 TSE-ISO EN-22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, 19.11.2007 tarihinde TS-ISO-EN 14.000 Çevre Yönetim Sistemi Belgelerini almıştır.

Crystal sugar, cube sugar and molasses production

Herstellung von Kristal- und Würfelzucker und Sirup   [Git »]

KONYA ŞEKER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.SEYDİBEY TARIMSAL ÜRÜNLER İŞLEME ENTEGRE TESİSİ ŞUBESİ

Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş.; Konya, Eskişehir, Akşehir, Ilgın ve Civarı Pancar Ekicileri İstihsal Kooperatifleri, Konya Sınai Kalkınma A.Ş. ve Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.nin ortaklıkları ile 10.000.000.- TL sermaye ile 1952 yılında kurulmuştur. Şirketimizin ilk şeker fabrikası olan Konya Şeker Fabrikasının temeli 13 Eylül 1953'de atılmış, fabrikanın makine ve tesisleri Alman ARGE firmasına ihale edilmiştir. 19 Eylül 1954 tarihinde üretime başlanmıştır. Fabrikanın kuruluş kapasitesi 1.800 ton/gün olup, ilk ekim sahası 13.000 hektar olarak belirlenmiştir. Fabrikamız 1966 yılında 2.700 ton/gün, 1978 yılında 6.000 ton/gün, 1997 yılında ise 10.000 ton/gün pancar işleme kapasitesine ulaşmıştır. 1977 yılında yan ürünlerden melas ve yaş küspeyi değerlendirmek üzere 3 üniteden oluşan toplam 400 ton/gün üretim kapasiteli Melaslı Kuru Küspe Fabrikası ve 2003 yılında ise 20 ton/saat kapasiteli zenginleştirilmiş yem tesisi devreye alınmıştır. Konya Şeker Fabrikasının, yeni gelişen teknolojilere göre modernleştirilmesi ve yeniden revize edilmesi için 52 Milyon $ tutarında yatırım yapılmıştır. Konya Şeker Fabrikası'nda yapılan rehabilitasyon ve yeni yatırımlar; Kapasite artışı, Dikey Kristalizasyon Üniteleri, Bilgisayarlı Otomasyon Sistemi, Kristal Şeker Kurutma ve Soğutma Tesisi, Orta ve Son Şeker Pişirimlerinde Sürekli Sistem, Tam Otomatik Kristal Şeker Ambalajlama Tesisleridir. Bu yatırımlar sonucu günlük işlenen pancar kapasitesi yükselmiş, melasta kalan şeker oranı düşmüş, yakıt giderleri ve işçilik giderleri azalmıştır. Bu sayede Şirketimiz 10 yılda yaklaşık 167 Milyon $ bir kazanç sağlamıştır. Ayrıca Şirketimiz, Konya Şeker Fabrikasında, çevreye duyarlılık bilinci ile, son teknoloji ürünü endüstriyel Atık Su Arıtma Tesisi'ni kurmuştur. Böylece daha az su kullanan bu tesis, çevresel dengelere olumlu katkı sağlarken arıtılan sular tarımsal sulamada kullanılabilecek özellikleri yakalamışlardır. Konya Şeker Fabrikamız, 23.03.1998 tarihinde TSE-ISO-EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi, 27.02.2006 tarihinde TS-13001 TSE-HACCP Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları, 12.11.2007 TSE-ISO EN-22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, 19.11.2007 tarihinde TS-ISO-EN 14.000 Çevre Yönetim Sistemi Belgelerini almıştır.

Production of frozen patato

Herstellung von Kristal- und Würfelzucker und Sirup   [Git »]

konya teknik metal sanayi-KONTEK METAL

saç, kesim-büküm, damper ve karasör malzemeleri ve inşaat pano ve imalatı

  [Git »]

KONYA TEKNOMED MEDİKAL GIDA İNŞ.SAN TİC.LTD.ŞTİ

FİRMAMIZ HER TÜRLÜ LABORATUVAR KİTLERİ VE ARAŞTIRMA KİTLERİ SATIŞI,TIBBİ MALZEME SATIŞI,PROTEZ ORTEZ YAPIM VE UYGULAMASI ALANINDA ÇALIŞMAKTADIR

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |