KONYA FIRMALARI - LISTE 5

AKKO OTOMOTİV MAKİNA HIRDAVAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Cnc Kesici Uc Bağlama Sistemleri(Kater) İmali.

Tool holder production

Herstellung von CNC Schneidwekzeugen   [Git »]

AKKOMSAN OTOMOTIV.LTD.STI (Star Seating Systems)

AKKOMSAN OTOMOTiV LTD. ŞTİ. 1978 Yılında küçük bir sanayi atölyesinde KONYA / Akşehir'de kurulmuştur. 1992 senesinden itibaren STAR markasıyla traktör, forklift ve iş makineleri için çok çeşitli sürücü ve operatör koltukları üretmektedir. Firmamızın sektördeki 32 yılı aşkın süredir deneyimi ve ürün yelpazesinin genişliği, ürünlerimizin kendine has çizgisi, patentli desen ve tasarımları, kalitesi ve uygun fiyatları sayesinde bugün Türkiye’nin ve Orta doğu'nun en büyük koltuk üreticisi ve ihracatçılarından biri konumuna gelmiş, beğenilen ve istenilen bir marka olmuştur. Toplam Kalite Yönetim sistemine gösterdiği önem sonucu firmamız ISO 9001:2008 sertifikasına sahiptir. AKKOMSAN, 5000 m2.si kapalı 15000 m2 alanda yeni ürünlerini yeni tesisinde en son teknolojiyi kullanarak Avrupa normlarına uygun ürün tip onay sertifikalı sürücü koltuklarının üretimini yapmakta ve ihracatı ile bölgeye ve ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır.

AKKOMSAN OTOMOTIV LTD. STI. has founded as a small workshop in 1978 in Konya/Aksehir and has been manufacturing many kinds of operator and driver seats for tractors, forklifts and heavy work machines with brand name of STAR since 1992. Our company has became one of the biggest seat manufacturer and exporter of Turkey and Middle East and one of the most admirable brand with its experience over 32 years, wide product range, patented desings and style, quality and price. Our company has ISO 9001:2008 certificate as a result of our quality management system policy. Akkomsan has been manufacturing type approval certificated seats according to European Norms in 5000 m2 closed and totally 15000 m2 area using the latest technology and contributing economics by high amount of export.

  [Git »]

akkon makina vinç

akkon makina vinç olarak siz degerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata sizlere sunmayı ilke edinmiş olup, sizlere her türlü vinç ihtiyacınızda yardımcı olmayı ümit eder iyi çalışmalar dilerim.

akkon machine and crane as you our quality at the most affordable price we offer valuable principle, We not only offer the best hope to help all types of crane needs studies.

Akkon-Maschine und Kran als Sie unsere Qualität zum günstigsten Preis bieten wir wertvolle Prinzip, Wir bieten nicht nur die beste Hoffnung, alle Arten von Kran Bedürfnisse Studien zu helfen.   [Git »]

AKKUŞLAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız 1987 yılında Yakup Akkuş ve Sami Akkuş tarafından muhtelif döküm parçalar üretmek için Konya’da kurulmuştur. Daha sonra fren kampanası üzerinde yoğunlaşan firmamız 1993 yılı sonlarında şirketleşerek Akkuşlar Ltd. Şti. ünvanına sahip olmuştur. İlerleyen yıllarda fren kampanasında kazanılan tecrübe birikimi ile birlikte üretime, yeni geliştirilen disk fren sisteminin bir parçası ve fren kampanasının işlevine yenilik getiren fren disk aynaları da katılmıştır. Şirket 2000 yılı başlarında Büsan Özel Org. Sanayi’ndeki yeni fabrikasına taşınmış ve 7 yıl burada üretime devam etmiştir. 2007 yılında geliştirilen yeni “frenka” markası ile markalaşma hedeflenmiştir. Konya Organize Sanayi Bölgesinde 37500 m2 açık 5500 m2 kapalı yeni fabrika inşaatı tamamlanmış ve 2008 yılı başlarında taşınılmıştır. Yeni fabrika ile birlikte döküm ocağı ve kumlama makinesi yenilerek bazı makine yatırımları yapılmış ve kapasite artırılmıştır. Halen üretim burada devam etmektedir. Fabrika %40 kapasite ile çalışmaktadır. Firmamız üretiminin %80 lik bölümünü iç piyasada bayiler aracılığı ile satmaktadır. %20 lik bölüm ise direkt ve dolaylı ihraç edilmektedir. İhracatın büyük bir kısmı Ortadoğu ülkelerine satılmaktadır. Üretim etkin bir şekilde çevreye duyarlılık anlayışı ile devam etmektedir.

All personnel learn and adopt quality policy of our firm and behave according to quality policy in their all behaviors and works. Unit chiefs are responsible from learning, adopting and applying quality policy of personnel. The education facilities about teaching the quality policy and accordance training to the new employed personnel are given according to Training Process. The Management Representative is top coordinator at all facilities about teaching, adopting and applying of quality policy. The factory construction having 37500 m2 open 5500 m2 closed area in Konya Organize Industry Area has been finished and at he begin of 2008 we moved there. Some machinery investment has been done through renewing foundry and sandblast machine and so the capacity was increased. The manufacturing is still continuing here. The factory is working with 40% capacity. Our firm is selling its 80% manufacturing to domestic market through distributors. 20% of manufacturing is exported directly or indirectly. Most of export is done to Middle East countries.

Herstellung von Bremsenglocken   [Git »]

AKMERSAN OTOMOTİV VE DÖKÜMCÜLÜK SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Pik Döküm

Cast iron

Gußeisen   [Git »]

Akopak Temizlik Kimya Sanayi Dış Tic. Ltd. Şti.

AKOPAK is a select custom formulator and contract packager of many types of products covering various market segments. Being a full-service manufacturer means we custom formulate to meet your specific market segment product requirements, including environmentally friendly products. We are committed to working with our customers for designing products that exceed expectations. We have all the resources and creativity necessary for developing your innovative private label or contract packaged product. Our success is based on the success of our customers and many have long enjoyed the value of having award winning market segment products developed, produced and packaged by our company.

  [Git »]

AKOVA SÜT VE GIDA MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"Akpınar Ailesi'nin Konya'da ilk süt işlemesini kurmasıyla başladı. Aile reisimiz kurucumuz merhum Halil Akpınar'ın 1954 yılında kurduğu ilk işletmemiz günlük birkaç ton süt işleme kapasiteli, peynir, yoğurt ve tereyağı üreten küçük bir işletme idi. Geleneksel tatları geleneksel yöntemlerle üreten bu küçük işletmemizi zamanla büyüterek 1977 yılında Konya ve yöresinde ilk pastörize süt ürünleri fabrikasını kurduk. İşimize, çevremize ve insanımıza saygı içinde, teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek, gerekli yatırımları yapıp, heyecanla çalıştık. Kalite ve müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam ettik. Akova Süt ve Gıda Mamulleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'yi 1997 yılında yeniden yapılandırarak bu günkü modern tesislerimizi kurduk. Fabrikamız da tam otomatik sistemler ile süt tozu ve peyniraltı suyu tozu üretmeye başladık. Bugün işletmemiz, 15.000m2 kapalı alanda 1.000 ton/gün süt işleme kapasitesi ve 250 personeli ile her gün 40 çeşit ürün üretmektedir. Toroslar'dan Ankara'ya, Aksaray dan Isparta'ya kadar bütün Orta Anadolu'da 15 bin ailenin ürettiği kaliteli sütler, işletmemize ait 12 merkezde sabah akşam toplanarak soğutulmakta ve Konya'daki modern tesislerimize ulaştırılmaktadır "

"It started with the establishment of first milk enterprise by Akpinar Family in Konya. Our first enterprise established in 1954 by Halil Akpinar, the deceased father of our family and the founder, was a small one that produced cheese, yoghurt and butter, with a milk-processing capacity of a few tons. By expanding this small enterprise, which produced traditional tastes with traditional methods, we launched the first pasteurized dairy products factory in Konya and around in 1977. We made the necessary investments by following the technology and innovations and in respect for our job, our environment and our people and worked excitedly. We have carried on the path of quality and customer satisfaction. We established our modern facilities of today, by restructuring Akova Milk and Food Products Industry and Trade Inc. in 1997. We commenced producing powdered milk and whey powder via fully automatic systems in our factory. Today our establishment, on a closed area of 15.000m2, produces 40 types of products per day with a milk-processing capacity of 1.000 tons/day and with its 250 personnel. Qualified milks produced by 15 thousand families in the whole Central Anatolia from Taurus Mountains to Ankara, from Aksaray to Isparta are gathered day and night at 12 centers of our enterprise and cooled before being delivered to our modern facilities in Konya."

Herstellung von Milchprodukten   [Git »]

AKPINAR METAL OFSET TENEKE KUTU AMBALAJ MAKİNA SAN.VE TİC.A.Ş.

      Faaliyetine 1980 yilinda baslayan Akpinar Metal Ofset Teneke Kutu Ambalaj Makine San. ve Tic. A.S. 8500m²'si kapali alan olmak üzere toplam 15000 m² alan üzerine kurulmustur. Firmamiz tesislerinde teneke kutu üzerine ofset baski ve/veya laklama (toz veya sivi ) yapilmakta, baskili veya baskisiz teneke levhalardan dairesel ve dikdörtgen kesitli teneke kutu imal edilmektedir       Kurulusumuz bünyesinde gerçeklestirilen yeniden yapilanma çalismalari sonucunda kurulmus olan kalite güvence sistemi ile gelisimini sürdürmekte ve önümüzdeki yillarda ortaya çikacak degisim ve gelismelere kendini hazirlamaktadir. Kurulusumuzun gerçeklestirdigi yeni yatirimlar ile is potansiyelimiz önemli ölçüde artis göstermistir. Kurulusumuz mevcut imalat kapasitesi ve çalisan isçi açisindan ülke düzeyinde sektöründeki büyük firmalar arasinda yer almaktadir. Tesisimizin imalat kapasitesi 80.000.000 yil/adet ofset baski 45.000.000 adet/yil teneke kutudur. Üretimin büyük bir kismi yari mamül ve nihai ürün olarak yurtiçi piyasaya sunmaktayiz. Son yillarda ihracatimizda önemli artislar kaydedilmis olup ortadogu ülkeleri toplam ihracatimiz içinde önemli bir paya sahiptir. .

      AKPINAR Metal Off-set Metal Packing Machine Industrial and Trace INC. was established and commenced operation in 1980. We have 8,500 square meters of closed area and 15,000 square meters of open area. Our company's main activities are printing and lacquering (liquid and powder) tin plate sheets, and production of round and rectangular cans.We have recently reorganized our operations to that we can better satisfy the needs of our customers and meet the rapid changes that are taking place in this dynamic industry. We place utmost importance on the quality of our products through our quality assurance department.Since our organization and new investments, our trade volume has dramitacally increased, making our company one of the leaders in its field.      Our main market has been in the domestic arena, but due to our aggressive export department, we have, very recently, recorded dramatic increases in our export sales, mainly to middle eastern countries.

Herstelung von Blechdosen (bedruckt oder nicht)   [Git »]

AKPİ TAVUKÇULUK TURİZM VE TAŞIMACILIK TİCARET LTD.ŞTİ.

Tavuk Eti İmali.

Chicken meat production

Herstellung von Hühnerfleisch   [Git »]

AKPLAS PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1995 yılında polietilenden mamul zirai sulama ekleme parçalarının üretimine başlamıştır. Zirai sulama pazarındaki hızlı büyüme Akplas’ı boru üretimine de başlamaya teşvik etmiştir. Başlangıçta kelepçeli tip yağmurlama borularını üreterek zirai sulama boru pazarında önemli sayılacak bir pazar payı bulan Akplas, 2004 yılında da mandallı tip yağmurlama borularının üretimine başlayarak hızlı bir büyüme trendi yakalamış ve 2006 yılında ülkemiz zirai sulama (yağmurlama) pazarının %40’ına sahip olmayı başarmıştır. 2005 yılında 16-160mm arası PE100 sınıfı HDPE altyapı boru üretimine de başlayan Akplas, 2006 yılında bu üretim aralığını 16-400 mm’ye çıkarırken yine aynı yıl damla sulama borularının üretimine de başlamıştır. Sürekli büyüyerek bugünlere gelen Akplas yılda 25.000 ton polietilen hammadde işleme kapasitesiyle Türkiye’nin önde gelen üreticileri arasında yer almıştır. Kalite yönetimini organizasyonunun her aşamasına ulaştırabilen bir sisteme kavuşturarak, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine de sahip olan Akplas, üretim alanına yeni ürünler katarak büyümeye, yurtiçi ve yurtdışında sektörünün öncüsü olma çabalarına devam edecektir.

The production of fittings made of polyurethane for agricultural irrigation started in 1995. The quick expansion and growth in the agricultural irrigation market encouraged Akplas to start pipe production as well. At the beginning, Akplas achieved a significant share in the agricultural irrigation pipe market by producing clamp type sprinkler irrigation pipes, and attained a fast growth trend by starting the latch type sprinkler irrigation pipes in 2004. This way, the company reached and obtained 40% of the agricultural irrigation (sprinkler) market of our country. Starting the production of PE100 class HDPE infrastructure pipes in the range of 16 – 160 mm in 2005, Akplas increased the production range to 16 – 400 mm in 2006 and in the same year, commenced the production of drip irrigation pipes. Gaining its current status by continuously growing, Akplas is now one of the leading producers of Turkey with its annual capacity of 25.000 tons of polyurethane raw material processing. Akplas possesses the ISO 9001: 2000 Quality Management System Certificate with a system applying the quality management to each and every stage of the organization, and will continue its efforts oriented at growth with new productions in the production areas and being the pioneer of the sector at home and abroad.

Herstellung von Bewaesserungssystemen   [Git »]

AKS KAĞIT PLASTİK HURDACILIK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Plastik Poşet İmali.

Manufacture of plastic bags

Herstellung von Plastiktaschen   [Git »]

AKSEHİR ISI VE GIDA MAKINALARI İML.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

  [Git »]

aksenmakine

  [Git »]

AKSEVİNÇ PARK LTD.ŞTİ.

  [Git »]

AKSİYON PATENT OFİSİ

  [Git »]

AKSOY HİDROLİK PNOMATİK MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

HİDROLİK & PNOMATİK OTOMASYON, HİDROLİK GÜÇ ÜNİTESİ İMALATI, ARAÇ ÜSTÜ HİDROLİK EKİPMAN SATIŞI, ÖZEL AMAÇLI MAKİNA İMALATI, MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ, DANIŞMANLIK, EĞİTİM

  [Git »]

AKSU MADENİ EŞYA SANAYİ A.Ş.

Muh.Ahşap, Çelik Büro Masa Ve Koltukları,Madeni Ve Ahşap Oturma Gurupları İle Hastane Karyola Ve Üni

Furniture production

Herstellung von verschiedenen Holz-, Stahlbürotischen und Sessel, Wohnzimmergruppen aus Metall und H   [Git »]

AKSU ŞEKERLEME GIDA MAD İML SAN VE TİC LTD ŞTİ

Türkiye genelinde bir çok firmayla ticaret yapan Aksu Şekerleme, 1976 yılında kurulmuştur. Şekerleme sektöründe uzun süredir yılların verdiği deneyimi, imal ettiği ürünlerdeki kalitesiyle ispat eden Aksu Şekerleme, geniş bir ürün yelpazesiyşe müşterilerine hizmet vermektedir. Akide Şekeri imalatıyla sektöre girip, takip eden yıllarda ürün gruplarına meyveli şeker, lokum, pekmez, reçel, tahin, aromalı toz içecek, granül şekeri ve helvada ekleyerek ürün portföyünü genişletmiştir. Küçük bir imalathanede çalışmaya başlayan ama bugün sahip olduğu otomatik sistemlerle donatılmış tesislerinde, internet aracılığı ile yurt dışı siparişleri de değerlendirebilecek bir kapasiteye ulaşan Aksu Şekerleme, "Paylaştıkça Çoğalan Tatlar" sunuyor.

  [Git »]

AKSU ŞEKERLEME-KADİR ACAR

         Türkiye genelinde bir çok firmayla ticaret yapan Aksu Şekerleme, 1976 yılında kurulmuştur. Şekerleme sektöründe uzun süredir yılların verdiği deneyimi, imal ettiği ürünlerdeki kalitesiyle ispat eden Aksu Şekerleme, geniş bir ürün yelpazesiyşe müşterilerine hizmet vermektedir. Akide Şekeri imalatıyla sektöre girip, takip eden yıllarda ürün gruplarına meyveli şeker, lokum, pekmez, reçel, tahin, aromalı toz içecek, granül şekeri ve helvada ekleyerek ürün portföyünü genişletmiştir. Küçük bir imalathanede çalışmaya başlayan ama bugün sahip olduğu otomatik sistemlerle donatılmış tesislerinde, internet aracılığı ile yurt dışı siparişleri de değerlendirebilecek bir kapasiteye ulaşan Aksu Şekerleme, "Paylaştıkça Çoğalan Tatlar" sunuyor

Sweets, turkish delight production

Herstellung von Süßigkeiten und Lokum   [Git »]

aksu temizlik

aksu temizlik olarak konya merkezde tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz İLETİŞİM 0530 492 67 83

tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz İLETİŞİM 0530 492 67 83   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |