KONYA FIRMALARI - LISTE 48

KONGAZ PETROL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SAN.VE TİC.A.Ş.

Likit Gaz Dolum Tesisleri.

Liquid gas filling facility

Abfüllstation für Flüssiggas   [Git »]

KONGEL KONYA GELİŞEN OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Şirketimiz 1994 yılından günümüze kadar olan süreçte her türlü ebatta bakır ve aliminyum pul imalatı, rondela imalatı, enjektör alt tutucuları üst tutucuları ve valf tutucularının imalatı, ayrıca muhtelif ölçülerde conta imalatı ile uğraşmaktadır. Genel üretimimizi mazot pompa parçaları oluşturmaktadır.

mazot pompası yedek parçaları bakır ve alüminyum pul imalatı rondela imalatı enjektör alt tutucuları enjektör üst tutucuları valf tutucuları dizel yakıt pompası ekipmanları tazzik rakorları gaz kolları burçlar pimler banjolar tapalar contalar keçeler rotor lastikler valf - flanş - enj.toz - gaz kol lastikler fiber pullar

  [Git »]

KONGEL KONYA GELİŞEN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Mazot Pompaları İmali.

Fuel pumps production

Herstellung von Kraftstoffpumpen   [Git »]

KONGÜL MAKİNA OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Makina Yedek Parçaları Ve Ekipmanları ( Cnc Kesici Takımları) İmali.

Cnc cutter and machine spare parts production

CNC Schneid und Maschinenersatzteile   [Git »]

KONİMAJ ÇELİK KAPI

  [Git »]

KONKAR METALURJİ GIDA VE OTO YEDEK PARÇA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Pik,Çelik,Sfero Döküm İmali.

Cast iron, steel and sphero moulding production

Pik, Sfero und Stahlguss   [Git »]

KONMAHSAN KONYA MAHRUKATÇILAR MADENCİLİK İNŞAAT NAKLİYAT SAN.VE TİC.A.Ş.

Linyit Kömürü Eleme, Çuvallama Ve Tasnifleme İşlemleri.

Lignite coal processing

Braunkohleförderung   [Git »]

KONMAK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"1988 yılında kurulan ve bugün 9200 m2 kapalı alana ve 170 personele sahip olan KONEKS PİSTON İMALAT SANAYİİ A.Ş. Ekonomik hayata paralel olarak büyümüş ve bugünlere ulaşmıştır. KONEKS firma olarak dizel ve benzinli motor araçlarının PİSTON ve GÖMLEK imalat sektöründe bilgi birikimi ve güçlü kadrosuyla kendi kulvarında Türkiye'nin önde gelen firmalarından bir tanesidir. Gerek yurt içi, gerekse uluslararası dış pazarlarda fiyat rekabetine uygun olarak ürün kalitesi ile yerini aldığı gibi 2000'den bugüne ""EN ISO 9001: 2000"" kalite belgesine haiz olarak ürünlerini 50'den fazla ülkeye ihraç etmektedir. "

"KONEKS which continues its marketing activities of automotive spare parts for years, following its success in marketing and sales, started investment in 1988 to produce the spare parts which they are selling. "

Herstellung von Motorkolben   [Git »]

KONMES yem kırma ezme makinası Konya

KONMES;yem kırma makinası,yem kırma makina,yem kırma makinaları,yem kırma makinası imalatı,yem kırma makinası fiyatı,yem kırma makinası fiyatları,yem kırma makinası imalatcısı,yem kırma makinası imalatcıları,yem kırma makinası imalatcı firması,yem kırma makinası imalatcı firmaları,satılık yem kırma ,satılık yem kırma makinası,satılık yem kırma makinaları,

  [Git »]

KONMETAL ENDÜSTRİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Her Türlü Metal Ve Plastik Çöp Konteyneri İmali,Satışı Ve Sıcak Daldırma Galvaniz İşleri

Production and sale of all kinds of rubbish container and galvanization works

Herstellung und Verkauf von jeglichem Metall- und Plastikmülltonnen, Heißgalvanisierung   [Git »]

KONMETSAN ALÜMİNYUM

AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN www.konmetsan.com TIKLAYINIZ

www.konmetsan.com

www.konmetsan.com   [Git »]

Konönal Madeni Eşya

2000 yılından bu yana imalat sektöründe olan firmamız, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmayı pirensip edinmiştir. yurt içinde kabul görmüş ve yerini almış olan firmamız dış pazarlarda da aranan bir marka olmayı hedeflemektedir.

Our firm has been a manufacturer in the metal household goods (ironing board) sector since 2000. We are one of the leading firms in the domestic market through our marketing web and are trying to develop our foreign market.

  [Git »]

KONÖNAL MADENİ EŞYA

2000 YILINDAN BERİ İMALAT YAPAN FİRMAMIZ KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞMAYI PRENSİP EDİNMİŞTİR. YURT İÇİNDE SEKTÖRÜNDE YERİNİ ALMIŞ OLAN FİRMAMIZ YURT DIŞINDA DA ARANAN MARKA OLMA YOLUNDA ÇABALARINI SÜRDÜRMEKTEDİR.

Our firm has been a manufacturer in the metal household goods (ironing board) sector since 2000. We are one of the leading firms in the domestic market through our marketing web and are trying to develop our foreign market.

  [Git »]

KONPAR DIŞ TİC.MAK.VE TİC.LTD.ŞTİ.

  [Git »]

konpolsan

polyester ve kompozit sektörünün tüm hammadde ihtiyaçlarını karşılayan firmamız sektörün lideri konumundadır.

  [Git »]

KONSANTAŞ KONYA DÖKÜM MAKİNA SAN.VE TİC.A.Ş.

"1950 yılında Mehmet Kayhan küçük bir atölyede model yaparak sanayicilik hayatına başlamıştır.51 yılında ilk atölye tipi presi üretmiştirZaman içinde bu atölye özel makine tamiratlarının yapıldığı, akabinde 1960’larda mekan değiştirilerek kamyonların motorunun önden arkaya alındığı bir işletmeye dönüşmüştür. Burada kimi tarım makineleri da tasarlanmış ve imal edilmiştir. 1970’li yıllarda Kayahan Hidrolik Makine Endüstri ve Ticaret A.Ş. hidrolik alanında 20 yıllık tecrübeye sahip bilinen bir aktördür. Talebe bağlı üretim yapılması stratejisi benimsendiğinden oldukça geniş bir ürün yelpazesi oluşmuştur. Geçmişte hidrolik pres, hidrolik pompa, çelik konstrüksiyon, maden direkleri, kaynaklı roller, v.b. üretimlerini de gerçekleştirmiştir. ."

Having the highest dimensional capacity in Turkey as the producer of hydraulic cylinders, we produce hydraulic cylinders especially of heavy type and prepared according to the needs of customers. We are also capable of producing not only hydraulic but also special-purpose, pneumatic, telescopic, stainless cylinders or cylinders having rods covered with ceramic. Our company is able to design and manufacture hydraulic cylinders having 15 meters length and 1650 mm diameter. We make reparations and revisions of cylinders and supply components of cylinders such as rods, bushings, pistons etc. both in heavy and sensible forms and additionally we manufacture cylinders completely. Furthermore, we also offer the following processes as service: hard chrome plating, electroless nickel plating, grinding, honing, deep hole boring etc. We have been exporting to EU for more than 15 years and still continue relations with our first European customer.

Herstellung von Rohguß und Maschinen   [Git »]

KONSAR;Değirmen ve yem makinası imalatı Konya

KONSAR;değirmen makinası ve değirmen makinaları imalatı,değirmen makinası yedek parçaları,un değirmen makinası,un makinaları ve değirmencilik makinaları,irmik makinası imlatı,irmik paketleme makinası,buğday silosu,un silosu,Değirmen makinası Vibro Çöp Sasörü,Taş Ayırıcı,Triyör,Kabuk Soyucu,dik Yıkama ve Kurutma makinası,Cebri Tav Makinası,Hava Kanalı,Boru Mıknatıs,Mono Siklon,Radyal Tarar,Yoğun Tav Makinasi,Pnömatik Siklon,Toz Siklonu,Açılı Yoğun Tav makinası,Milenyum Vals,Yeni Multimilla Vals,Kare Elek,İrmik Sasörü,Kepek Fırçası,İrmik Kırıcı ve Dağıtıcı,Vibro Un Fırçası,Çekiçli Değirmen,Vibro Besleyici,Vitamin Makinası,Larva Yok Edici,Toz Siklonu,Açılı Yoğun Tav makinası,basınçlı Aspitatör,Elevatör,Tüp Helezon,Blower Hava Kilidi,Blower Pompa,Pnömatik Yön Klapesi,Zincirli Konveyör,Toz Filtresi,hava Kilidi,Paçal Makinası,Torbalama Kantarı,Vibro Silo Boşaltıcı,Kontrol Eleği,Kontrol Eleği,Tavlama makinesı imalatı yapmaktadır.

KONSAR;мельницы машина, мельницы машины,Milling machine,Milling machine,miller machine,milling machinery,Vibro Grain seperatör,Stone Seperator,Wheat Impact Scourer,Vertical Washing And Drying Machine,Trieur,Aspiration Channel,Intensive Dampener,Mono Cyclone,Tubular Magnet,air Recycling Tarar,wheat Impact Scourer,intensive Dampener,intensive Dampener,inclined intensive Dampener,Millennium Double Deck Roller Milling,Millennium Roller Milling,Roller Milling,Quadro Plansifter,Jumbo Quadro Plansifter,Bran Finisher,Bran Finisher,Purifier,impact Detacher Distributer,vibro Flour Finisher,Hammer Mill,vibro Feeder,Micro Feeder,Larva Destroyer,High Pressure Fan,Bucket Elevator,Tube Screw Conveyor,Blower Air Lock,Blower Pump,Rotary Diverter Valve,Chain Conveyor,Air Lock,Volumetric Measurer,Low Pressure Fan,Dust Fitler,Screw Conveyor,Rotary Control sifter,Revolving Distributer,Control Sifter,Vibro Discharger,Bagging Scale,Extraction Scale,Automatic Dampening Machine,Flow Balancer,hammer mill,roter mill,

  [Git »]

KONSTAR MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

" Firmamız 1994 Yıllında iç piyasada araç üssü Ekipmanlarının hidrolik teleskopik silindir imalatına başlamıştır. Kullanıcıların daha iyi kalite beklentilerine cevap verebilme adına firmamız ürettiği her üründe ve sunduğu her hizmette beklentileri aşan bir kalite düzeyi amaçlamaktadır. Teknolojik gelişmeler firmamızın teknik birimleri tarafından yakından takip edilip imalatımıza yön verilmektedir. Amacımız kendi iş alanında kalite ve teknolojide zirveye oturup en iyiyi müşterilerimize sunmaktır. Bunu Gerçekleştirinken işçi sağlığı , iş güvenliği gibi konulara da hassasiyetle önem verilmektedir. Gelecekteki değişimlere şimdiden hazır olmak en büyük amacımızdır. Şirketimizin bu rekabet ortamında ihracatın önemini de çok iyi bilmektedir. ETIOPIA, İRAN, IRAK, İSRAİL,FİLİSTİN,DUBAİ gibi ülkelerle uzun vadeli anlaşmalarla ihracat yapmaktadır.Bu konuda daha ileriye gidebilmek için yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılıp yeni ihracat kapıları açmaya çalışmaktadır.Firmamızı ve imalat kalitemizi yakından görüp tanımanız ve iyi ilişkiler kurabilmemiz için şirketimize bekler hayırlı işler dileriz "

Hydraulic telescopic lift production

Herstellung von hydraulischen teleskopischen Aufzügen   [Git »]

Kontaş Fırın ve Fırın EKipmanları

Profesyonel yapısı, uzman teknik kadrosu, sahip olduğu bilgi birikimi ve kendini her zaman bir çözüm ortağı olarak gören ticari felsefesiyle, kısa sürede kara fırın ve sektöründe yerel ve global çözümler sunabilen sayılı firmalar arasında yerini almayı başarmıştır. Kaliteden ödün vermeden, müşteri ihtiyaçlarına en doğru çözümleri en ekonomik koşullarla sunmayı, müşterilerinin ve sektörün gelişiminde katkı sahibi olmayı öncelikli hedefi olarak belirlemiştir.Kontaş Fırın & Fırın Ekipmanları , üretimden kuruluma, satış sonrası servisten müşteri ilişkilerine kadar olan tüm süreçteki sorumluluklarını büyük bir ciddiyetle ve profesyonellik anlayışı içerisinde yerine getirmektedir.

As Kontaş, brought together by the technology of the future of our past gelentecrübe here, we have met with about us write the next trial the future of our experience from the past, technology here about us text as future Kontaş, brought together by the technology of the future of our past gelentecrübe here, we have met with about us write the next trial the future of our experience from the past, technology here about us text as future Kontaş, past we have met with the technology of the future of our gelentecrübe here, we have met with about us text will test the future of our experience from the past, technology here about us text as future Kontaş, brought together by the technology of the future of our experience from the past, we have met with here about us text will test the future of our experience from the past, technology come here about us text..Please visit our website for more information: http://kontasfirin.com.tr/default.asp?dil=eng

  [Git »]

konteks tekstil konf.san.tic.ltd.şti

hazır giyim üretim satış

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |