KONYA FIRMALARI - LISTE 47

KOMTES MÜHENDİSLİK TAAHHÜT PROJE

FİRMAMIZ İNŞAAT SEKTÖRÜNDE MÜHENDİSLİK VE TAAHHÜT HİZMETİ VERMEKTE OLUP İNŞAAT MEKANİK VE ELEKTRİK TESİSAT PROJE VE UYGULAMALARI İLE BİR ÇOK FİRMAYA ÇÖZÜM ORTAĞI OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

  [Git »]

KOMYAPI HAZIR BETON PREFABRİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN.VE TİC. A.Ş.

"1990 yılında KOMBASSAN HOLDİNG’in inşaat alanındaki faaliyetlerini yürütmek amacıyla KONYA’da kurulan KOMYAPI kısa zamanda bir çok büyük projeyi gerçekleştirmiştir. 1993 yılında KONYA hazır beton tesisi faaliyete geçmiştir.1997 yılında prefabrik yapı elemanları tesisini kurarak endüstriyel yapıların inşasında önemli bir yol oynamıştır… Endüstriyel yapılar,alışveriş merkezleri,otel toplu konut,turizm kompleksi,iş merkezi gibi üst yapı kanalizasyon içme suyu ,elektrik telefon hatları gibi alt yapı projelerini başarıyla tamamlayan KOMYAPI bitirdiği her işi referans listesine eklemekten gurur duymaktadır."

Established in 1990 in Konya to carry out the constructing and contracting activities of KOMBASSAN HOLDING, KOMYAPI has performed many large projects in a short time. KOMYAPI established the ready-mixed concrete facility in Konya in 1993 and has played a key role in the sector, founding prefabricated construction components. Having completed succesfully such superstructures as industrial buildings,shopping malls,hotels,mass housing sites,tourism complex,trade center, and infrastructures, such as sewage system,electric and telephone lines, KOMYAPI takes a pride with the addition of each projects to the reference list.

Fertigbeton und Betonprodukte   [Git »]

KOMYAPI HAZIRBETON PREFABRİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN.VE TİC.A.Ş.ANAYURT HAZIRBETON ŞUBESİ

1990 yılında KOMBASSAN HOLDİNG’in inşaat alanındaki faaliyetlerini yürütmek amacıyla KONYA’da kurulan KOMYAPI kısa zamanda bir çok büyük projeyi gerçekleştirmiştir. 1993 yılında KONYA hazır beton tesisi faaliyete geçmiştir.1997 yılında prefabrik yapı elemanları tesisini kurarak endüstriyel yapıların inşasında önemli bir yol oynamıştır… Endüstriyel yapılar,alışveriş merkezleri,otel toplu konut,turizm kompleksi,iş merkezi gibi üst yapı kanalizasyon içme suyu ,elektrik telefon hatları gibi alt yapı projelerini başarıyla tamamlayan KOMYAPI bitirdiği her işi referans listesine eklemekten gurur duymaktadır.

Ready mixed concrete production

Fertigbeton und Betonprodukte   [Git »]

KON-DEN Yapı Denetim

Firmamız Yapı Denetim Sistemi kapsamında faaliyet göstermektedir.

  [Git »]

KON-Fİ-MAK KONYA FORKLİFT VE İŞ MAKİNALARI

Firmamız ; 2000 yılında Konfimak Konya Forklift ve İş Makinaları olarak kurulmuş olup,güven ve kalite ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne istif makinaları ,forklift ,iş makinaları ,makina lastikleri ,kiralık makinalar üzerine faaliyet göstermekteyiz. Doğru insanlara, doğru hizmeti verme ilkesiyle çalıştık ve her yıl kadromuzu daha uzmanlaştırırken, müşteri portföyümüzü de genişlettik. Yaptığımız işten keyif alıyor ve aynı keyfi müşterimizin de almasını sağlıyoruz. İşimizi çok seviyor ve her bölümümüzde, işini seven, uzman kişilerle çalışıyoruz. Müşterimize karşı daima dürüst davranıyor ve işimizi en doğru ve en iyi nasıl yaparız diye düşünerek çalışıyoruz. İşimizin aşığı olmamız, kurumsal değil bireysel heyecanlar duymamız nedeniyle farklıyız ve farklı kalmaya devam edeceğiz...

  [Git »]

KON-KAR CAM ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ PLASTİK VE KOZMATİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız 1998 yılında Sami KÜÇÜKÇALIK ve rahmetli Mustafa KÜÇÜKÇALIK tarafından kurulmuş olup, kolonya şişe imalatı ile işe başlamıştır. 2004 yılında yeni bir yapılanma ile Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 açık alan ve 3.000 m2 kapalı alanda şiller, savurma, üfleme ve serbest cam imalatıyla hizmet vermektedir. Aydınlatma ve züccaciye sektöründe de iddialı bir konumdayız. Ayrıca ithal edilen cam küreciği çok yakında altyapısını hazırlamış olduğumuz tesislerimizde imal edilerek yerli sermayeyle seri üretimine geçilecektir.

Glass and plastic bottle production

Herstellung von Glas und Plastikflaschen   [Git »]

KONALTAŞ KONYA ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan ve 50.000 m2 açık, 8.500 m2 kapalı alana kurulu bulunan Konaltaş A.Ş., bünyesinde Ate Ambalaj ve Arıkol Aerosol’ü barındıran entegre bir tesistir. Konaltaş A.Ş. 1973 yılında kurulmuş ve 1999 yılında Kamer Holding bünyesine geçmiştir.mal ettiğimiz tüpler flexible (bükülebilir) alüminyum tüp olup kozmetik, gıda, ilaç, yapıştırıcı, silikon ve diş macunu sektörlerinde kullanılmaktadır.   Toplam kurulu kapasite 120 milyon adet/yıl’dır. Bugünkü kapasite ile yurt içindeki talebin %40’ını karşılar durumda olan şirketimiz; Doğu Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Türki Cumhuriyetlerine yaptığı ihracatlarla da dış pazardaki etkinliğini sürdürmektedir.   Makine parkında 5 adet 5 renkli baskı özelliğine sahip otomatik çalışan üretim hattı mevcuttur. ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan işletmemiz aynı zamanda mükemmel bir izlenebilirlik ile BS ve TS normlarında tüp üretirken ilgili standartların öngördüğü bütün testleri yapmakta ve sertifika ile müşterilere sunmaktadır.

Aluminum medicine and cosmetics tubes production

Herstellung von Aluminiumplättchen   [Git »]

konbaksan tarım ürünleri

NOHUT FASULYE MERCİMEK BAKLİYAT

  [Git »]

KONBETON BETON MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Hazır Beton Ve Beton Yapı Elemanları İmali.

Readymixed concrete and concrete products production

Fertigbeton und Betonprodukte   [Git »]

KONBUSAN BURÇ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Oto Yedek Parça (Burç) İmali.

Auto spare parts production

Fahrzeugersatzteile   [Git »]

KONÇELİK KONYA SFERO VE ÇELİK DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Pik,Çelik,Sfero,Sarı,Alüminyum Maddelerin Dökümü.

Cast iron, steel, sphero, aluminum casting production

Rohstahl, Aluminium und Sferoguß   [Git »]

KONDİŞSAN KONYA DİŞLİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Sekromenç Firenleri,Kauçuk Takozlar Ve Muh.Oto Yedek Parça İmali.

Truck eqipments with plastics and fiber

Fahrzeugersatzteile und Schränke   [Git »]

KONDÖKSAN DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Ürünü üreten çalışanımızın can güvenliğini, memnuniyetini ve ürün kalitesini arttırmak için mesleki eğitimini teşvik etmek, » İçinde yaşadığımız sosyal çevrenin ve ürün ve hizmet sunduğumuz müşterinin çevre bilincini ve memnuniyetini arttırıcı sektörel gelişmeleri ve iyileştirmeleri araştırmak, adapte etmek ve uygulamak, » Sunduğumuz üründe kullanılan teknolojinin çevre uyumlu olmasında öncü olmak, çevreyi ve doğayı koruyucu ve iyileştirici faaliyetleri desteklemek, » En azından yürürlükteki uygulanabilir İSG ve çevreyle ilgili mevzuatlara uymak, » Ürün kalitemizi çalışma ortamına bağlı olarak en üst seviyede tutmak, ülke menfaatleri doğrultusunda sürekli iyileştirmek ve geliştirmek.

Cast iron

Rohguß   [Git »]

KONDÖKSAN DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.FEVZİ ÇAKMAK ŞUBESİ

Pik,Sfero Ve Çelik Döküm İmali.

Cast iron

Pik, Sfero und Stahlguss   [Git »]

KONEKS DIŞ TİCARET A.Ş.

1988 yılında kurulan ve bugün 9200 m2 kapalı alana ve 170 personele sahip olan KONEKS PİSTON İMALAT SANAYİİ A.Ş. Ekonomik hayata paralel olarak büyümüş ve bugünlere ulaşmıştır. KONEKS firma olarak dizel ve benzinli motor araçlarının PİSTON ve GÖMLEK imalat sektöründe bilgi birikimi ve güçlü kadrosuyla kendi kulvarında Türkiye'nin önde gelen firmalarından bir tanesidir. Gerek yurt içi, gerekse uluslararası dış pazarlarda fiyat rekabetine uygun olarak ürün kalitesi ile yerini aldığı gibi 2000'den bugüne "EN ISO 9001: 2000" kalite belgesine haiz olarak ürünlerini 50'den fazla ülkeye ihraç etmektedir. KONEKS'in müşterileri tarafından onaylanan genel prensibi "TOPLAM KALİTE & TAM GÜVENCE" dir.

"KONEKS which continues its marketing activities of automotive spare parts for years, following its success in marketing and sales, started investment in 1988 to produce the spare parts which they are selling. KONEKS is supplying the markets in Turkiye and worldwide with Koneks Segman brand piston rings along with the pistons and liners under its own brand, committed unconditional customer satisfaction and after sales services in its all departments. KONEKS will go on its services to the sector with its experienced 170 staff by whom ""we are a team"" philosopy is adopted."

Herstellung von Motorenabdeckungen   [Git »]

KONEKS PİSTON İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1988 yılında kurulan ve bugün 9200 m2 kapalı alana ve 170 personele sahip olan KONEKS PİSTON İMALAT SANAYİİ A.Ş. Ekonomik hayata paralel olarak büyümüş ve bugünlere ulaşmıştır. KONEKS firma olarak dizel ve benzinli motor araçlarının PİSTON ve GÖMLEK imalat sektöründe bilgi birikimi ve güçlü kadrosuyla kendi kulvarında Türkiye'nin önde gelen firmalarından bir tanesidir. Gerek yurt içi, gerekse uluslararası dış pazarlarda fiyat rekabetine uygun olarak ürün kalitesi ile yerini aldığı gibi 2000'den bugüne "EN ISO 9001: 2000" kalite belgesine haiz olarak ürünlerini 50'den fazla ülkeye ihraç etmektedir. KONEKS'in müşterileri tarafından onaylanan genel prensibi "TOPLAM KALİTE & TAM GÜVENCE" dir. Piston ve Gömlek üretiminin yanı sıra Koneks Segman markası ile satışa sunduğu piston segmanlarını Türkiye ve dünya pazarına kendi markası ile ulaştıran KONEKS, tüm birimleriyle hedef müşterilerine koşulsuz ürün memnuniyetini ve satış sonrası destek uygulamalarını taahhüt eder. Ürünlerini Dünya'nın değişik bölgelerindeki müşterilerine Piston, gömlek ve Segman'dan oluşan takım şeklinde ve ayrı olarak pazarlamaktadır. Ağırlıklı alanı Avrupa menşeli binek araba, kamyon, otobüs ve traktörlerdir. Alman ve Japon üretim olan son teknoloji yeni tezgahlarla uluslararası standartlarda üretim yapan KONEKS'in devamlı olarak artan kapasitesi yılda 600.000 takıma ulaşmaktadır. KONEKS'in firma olarak, kaynaklarını geliştirmesi ve büyümesi temel ve kalıcı hedefleri arasındadır. KONEKS tesislerinde yapılan üretim, birincil alüminyum külçe şeklindeki ham madde girişinden sevkıyat aşamasına kadar olan tüm süreçlerde kontrol altında yürütülür. Hammadde temininden başlayarak, tüm üretim proseslerinde ve prosesler arasında tesis edilen organize kontrol sistemi sayesinde sıfır hata ile üretim amaçlanır. Üretimde kullanılan girdiler tedarikçilerden satın alınmış ve şartnamelere uygunlukları muayene ve deneylerle doğrulandıktan sonra üretimde kullanılır. Şartlara uygunluğu belirlenen girdiler ile gerçekleştirilen döküm işleri metal hazırlama ve döküm operasyonları sırasında yapılan muayene ve deneylerle uygun olarak gerçekleştirilir. Dökümü yapılan pistonların kimyasal bileşimi ve mikro yapısı sertifikalı külçeler kullanılarak ve döküm sonrasında ısıl işlem uygulanarak sağlanır. Döküm pistonlar en son teknoloji CNC tezgahlarda işlenerek, ölçü hassasiyeti ve yüzey işleme kalitesi sağlanır. İşleme sırasında her bir operasyonda ara kontroller yapılarak, spesifikasyonlara uygun üretim güvence altına alınır. İşlemesi tamamlanan pistonlar elektrik ölçü aletleri ve deney cihazları ile son kontrole tabi tutularak sevk edilen ürünlerin uygunluğu güvence altına alınır. Son kontrolde uygun bulunan pistonlar üzerine tanımlama ve izlenebilirlik bilgileri markalanır. Kaplamalı olan pistonlar uygun proseslerle kaplanır. Üretimi tamamlanan pistonlar, ürünün bozulmasını önleyecek şekilde ambalajlanarak müşteriye sevk edilir.

KONEKS which continues its marketing activities of automotive spare parts for years, following its success in marketing and sales, started investment in 1988 to produce the spare parts which they are selling. KONEKS is supplying the markets in Turkiye and worldwide with Koneks Segman brand piston rings along with the pistons and liners under its own brand, committed unconditional customer satisfaction and after sales services in its all departments. KONEKS will go on its services to the sector with its experienced 170 staff by whom "we are a team" philosopy is adopted. Our principle is: Total quality, Full confidence...

Herstellung von Motorkolben   [Git »]

KONEKSAN DAMPER TREYLER OTOMOTİV NAKLİYAT GIDA TİC.LTD.ŞTİ.

2003 yılında kurulan firmamız Dorse Damper ve Damper Kasa üretimi yapmaktadır. KONEKSAN; Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde 1500 m2 kapalı alan üzerinde en yeni teknolojiyi kullanarak 20 kişilik tecrübeli kadrosu ve AR-GE faaliyetleri ile birlikte en üst düzey toplam kalite yönetimi ilkesi doğrultusunda üretimine devam etmektedir. 2003 yılında kamyon garajı karşısında 200 m2 bir işyerinde damper kasa imalatına başladık.Kısa süre içerisinde sektöre kendimizi kabul ettirerek 3 yıl gibi kısa bir sürede kendimizi geliştirerek KONYA Sanayi' inde Dorse Damper ve Damper Kasa çeşitlerinde aranır bir marka haline geldik. 2 kişi olarak başladığımız üretim serüveninde şu an 20 kişilik profesyonel bir personel kadrosu oluşturarak sektörün duayenleri arasındaki yerimizi almaya başladık. 2007 yılında taşındığımız BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ’ inde ki 1500 m2 kapalı alan olan işyerimizde gece gündüz demeden müşteri istek ve memnuniyeti göz önünde bulundurularak emek sarf edip emin adımlarla ilerlemenin hazzı içerisindeyiz. KONEKSAN markasını Damper-Dorse sektöründe en çok talep edilen marka haline getirmek ve yollarda gıpta ile bakılan araçlar haline getirmek için elimizden geleni yapmaktayız…

Truck coachworks, dumpers, trailers production

Lkwaufbauten, Anhaenger und Kipperherstellung   [Git »]

KONEMS Fırın Teknolojileri

Pizza Pide Fırını İmalatı.

Manifacture for commercial pizza oven

  [Git »]

KONET KONYA ET VE ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Et Entegre Tesisleri.

Integrated meat facilities

Fleischintegrieranlage (Herstellung von Fleischwaren)   [Git »]

KONFULL BÜRO MOBİLYALARI SAN.TİC.LTD ŞTİ

Ofis mobilyaları sektöründe Profesyonel olarak masa ve koltuk grubunda üretim ve ihracat yapan bir firmadır.

The company is engaged in the production and export proffesional office furniture industry as a table and chair group.

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |