KONYA FIRMALARI - LISTE 46

KOCA USTA CEZERİYE LOKUM GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Yıllardır Müşterilerimize daha temiz ve sağlıklı bir ürünü hijyenik bir ortamda 40 çeşide varan ürün yelpazemizle tüketiciye sunmanın gururunu taşıyoruz. Ülkemizde gerçek Türk Lokumunu üreten ve bu imajın bayrağını taşıyan bir firmayız. İmalattaki prensibimiz yaptığımızı önce kendimiz yiyip daha sonra müşterilerimize ikram etmektir.Bu nedenle edindiğimiz hak ve yeri her zaman koruyacağız. Daha iyi ve mükemmele ulaşmaya devamlı gayret edeceğiz. "Unutmuyoruz ki mükemmellik ayrıntılarla gizlidir.Tüm İnsanlar en iyi şeylere layıktır. "

We are famous company, manufacturing meticulously Turkish Delight for twenty-five years. We feel proud that for years we manufacture and offer the market about forty of more quality and healthier in the most hygienic and the safest conditions. In our contry we are a company, manufacturing the most naturel Turkısh Delight and always carriyng the of thish sector to the top. Our basic principle in manufacturing, at frist, is to taste our goods ourselves and then is to serve our friends and buyers them. Therefore we believe in keeping our position which we have deserved and will reach the pefection. And also, we do not forget perfection is hidden in details and all the good things are for all the people.

Herstellung von Lokum, Cezerje, Süßwaren   [Git »]

KOCAMAN KARDEŞLER AYAKKABICILIK A.Ş

Ayakkabı,spor ayakkabı,bot,terlik,çizme,mest kısacası ayağa giren herşeyin toptan ticaretini yapmaktayız

Shoes, sports shoes, boots, slippers, boots, wholesale commercial use ecstasy in short, everything is signing up

  [Git »]

KOCAŞAHİN DEMİR TİCARET İNŞAAT SANAYİ LTD.ŞTİ.

Firmamız Kocaşahin Demir 1982 yılında büyük umutlar ve hedefler doğrultusunda kurulmuş olup demir çelik ve sac sektöründe faaliyet göstermektedir. Ürün çeşitlerimiz ithal profiller, lama silme demiri, inşaat demiri NPU-NPI, köşebent çeşitleri galvaniz sac, siyah sac, platine sac. Baklavalı ve genişletilmiş saclar kısacası her türlü metal ürünün çeşitlerini satmaktayız. Üründe kalite ve satışta dürüstlük bizim için bir ilkedir. Bu konuda azami gayret sarfetmekteyiz. Kaliteden asla taviz vermeden, sadece satış öncesi değil satış sonrası da pazarladığımız ürünlerin her zaman arkasında durarak sizlerin güvenini kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yoğun rekabet ortamının hakim olduğu günümüz iş dünyasında müşterilerimize en kaliteli ürünü, en ucuza temin etmeyi prensip edinmiş, böylece müşterilerimizin rekabet şansını artırmasına yardımcı olmuştur. Hedefimiz; şu anda satışını yaptığımız Türkiye'nin tüm bölgelerine yeni satış birimleri kurarak, ucuz ve kaliteli mamullerin tüm yurdumuza daha yaygın ve daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak, dahada önemlisi şu anda satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin üretimini yaparak ihracat yolu ile ülkemize döviz girdisi sağlamaktır.

Sheet and iron cutting, shaping

Form- und Gestaltungsarbeiten von Eisen und Blech   [Git »]

kochpak plastik ambalaj ve kağıt sanayi

Her türlü plastik ambalaj ürünlerinin ham, mamul, yarı mamul maddelerinin imali, satışı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak.

  [Git »]

KOÇAK METALURJİ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1986 yılında kurulan KOÇAK METALURJi aradan geçen süre sonrasında edindiği tecrübe, birikim ve müşteri potansiyeliyle 2003 yılında daha kapsamlı bir şekilde aile şirketini kurmuştur. Bu süre zarfında gün be gün büyümeyi ve hedef büyütmeyi ihmal etmeyen Koçak Metalürji, 2008 Yılı başında yatırımlarına hız vererek, Konya 3. Organize Sanayi Bölgesindeki 5000 m2 kapalı 20.000 m2 açık olmak üzere toplam 25.000 m2 alan üzerine kurulmuş olan tesislerine geçmiş ve üretim hayatına burada devam etmeye başlamıştır. İleri teknoloji ürünü sistemler ve kalifiye çalışan kadrosu ile Koçak Metalürji, şu anki tesislerinde, yaptığı yatırımlar, kalite politikası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak döküm sektörünün gerek bölge gerekse ülke çapında önemli isimlerinden birisi olmayı başarmıştır. Yılda 3000 Ton ergitme kapasitesiyle çalışan firmamız gün geçtikçe kapasitesini artırmakta ve birkaç yıl içerisinde bu rakamı 5000 ton'a çıkartmayı planlamaktadır. 23 yıl önce; bu günlere erişebilme hayali, ve sürekli büyüme hedefi ile yola çıkmış olan Koçak Metalürji, ileri teknoloji, güçlü öz sermaye, yüksek insani değerler, ve uluslar arası normları en iyi şekilde taşıma ve temsil etme misyonundadır. Kalifiye bir kadro tarafından yönetilmekte olan ve son birkaç yıl içerisinde kurumsallık noktasında da büyük adımlar atmış olan firmamız, döküm sektörünün gereklerini en iyi şekilde harmanlayarak üretim yapmaktadır. Endüstriyel tecrübe ve vizyonu bünyesinde barındıran üretim anlayışını şi'ar edinerek yürütmekte olduğu imalatını her geçen gün geliştirmekte ve geleceğe olan yatırımını hızla artırmaktadır...

KOÇAK METALLURGY, founded in 1986 has founded family company in a more comprehensive manner in 2003, by experience, accretion and customer potential it acquired after time elapsed. KOÇAK METALLURGY which did not fail to grow and developing target, accelerated investment at the beginning of 2008 and moved to facilities established on 25000 m2 field consists of 5000 m2 closed area and 20000 m2 open area in Konya 3. Organized Industrial Site and carried on its business at these facilities. Koçak Metallurgy has succeeded to be one of the important names of casting sector both regionally and nationally by investments it made on it current facilities, quality policy and prioritize the customer satisfaction with high-tech work horse systems and qualified staff. Our firm of which melting capacity is 3000 tones per year has been increasing its capacity day by day and plans to raise this figure up to 5000 tones. Koçak Metalulurgy which started out with dreams of achieving today and target of permanent growth has adopted the mission of bearing and representing advanced technology, strong equity capital, high humanitarian values and international norms in best. Our firm which is managed by a qualified staff and took great steps in point of institutionalism performs production by brending the requirements of casting sector at best way. It develops its manufacturing carries on day by day, with the motto of production understanding incorporates industrial experience and vision and it speedily increases its investment in future.

Rohstahl- und Sferoguß   [Git »]

KOÇLAR UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"Koçlar Un Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin temelleri HACI MUSTAFA KOÇ(Doğum T. 1336)tarafından 1995 yılında Doğanhisar İlçesinin DEŞTİĞİN kasabasında su değirmeni çalıştırmasıyla atıldı. Daha sonra ILGIN ilçesine gelinerek burada traktör alım satımı ile faaliyetine devam etti. 5 oğlu ile birlikte KOÇLAR KOLLEKTİF Şirketini kurarak ZAHİRE ve nakliyecilik işine başlandı. 1990 yılında KOÇLAR UN SAN.TİC.A.Ş. ne dönüşerek şimdiki fabrikanın temelleri atıldı. Halen 150.000 kg kapasite ile çalışmakta olup firmamız 42-00428 sicilno ile GIDA SİCİL SERTİFİKASI na sahip bulunmaktadır. Şirketlerimizde halen 52 kişi istihdam etmektedir. FAALİYET ALANLARI Un imalatı Yem-Kepek satışı Kimyevi Gübre Bayilikleri (TÜGSAŞ), (İGSAŞ) Yük Nakliyeciliği"

Flour production

Herstellung von Mehl   [Git »]

KOÇSAN ISI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

KOÇSAN Güneş Enerjisi Limited Şirketi, imalatçı firma olarak yenilenebilir enerji sektörüne maksimum fayda sağlamak ve sektöre kaliteli hizmet sunmak amacıyla 1986 yılında kurulmuştur. Kaliteli üretim ile müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firma kısa sürede çok sayıda müşteriye ulaşarak sektörde kendini tanıtmayı başarmıştır. Günün koşullarına bağlı olarak imalatını genişleten işletme, sektöründe gelişmiş teknolojiye sahip makine parkuru ile imalat kalitesini de arttırmıştır. 30 yılı aşkın piyasa deneyimi ve 22 yıllık işletme tecrübesi ile faaliyetlerine devam eden KOÇSAN ltd.şti. bünyesinde oluşturduğu AR-GE biriminin araştırmaları sonucunda da yeni gelişen teknoloji ve sistemleri yakından takip ederek insan hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir. Hizmet halkasına her geçen gün yenilerini ekleyen KOÇSAN, PVC Sektöründeki eksikliği görmüş ve PVC kapı pencere alanında da faaliyet gösteren bir şirket kurmuştur. KOÇPEN ismiyle hizmet veren firma KOMPEN ‘nin üretici bayisidir.

KOÇSAN Solar Energy Ltd Co. İs established in 1986 to purpose maximum advantage and serve qualified service to renewable energy sector as manufacturer. Our firm succeeded to reach hihg amount of dear customers and produced ownself in sector for aiming satisfaction of customers and high quality producing as principal. Related with present conditions in sector, the firm has developed and improved machine area and producing quality. KOÇSAN Ltd. Co. With more than 30 years of marketing experience and 22 years of managing experience; has been continuing easiness to human life to its activities as following improving technology by know-how department as result. KOÇSAN has been adding new activities as service chain, and saw the incompleteness in PVC sector and founded a new firm performing PVC doors and windows. The firm named KOÇPEN is manufacturer firm of KOMPEN.

Solarenergiesysteme und Plastikzubehör(Türen und Fenster)   [Git »]

KOLAT MOTOSİKLET BİSİKLET MOT.ARAÇ.SAN. VE TİC.A.Ş.

MOTOSİKLET MONTAJ İMALATI

  [Git »]

KOLBEN MOTOR SUPAP GAYD VE OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Motor Supap Ve Gaydları İmali.

Production of engine valves and valve guides.

Herstellung von Motorventilen   [Git »]

KOMARK MAKİNE İÇ DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

Komark Makine İç-Dış Tic. Ltd. Şti. 2005 yılından beri gaz altı kaynak makine torçları ve yedek parçalarını çok geniş ürün yelpazesi içinde üretmektedir. Komark`ın temel misyonu "Müşterisine sürekli en iyi kaliteyi en son teknolojiyle en uygun fiyata sunmaktır.

  [Git »]

KOMBASSAN KAĞIT MATBAA GIDA VE TEKSTİL SAN.TİC.A.Ş.

Sürekli Form,Ofset Baskı Ve Kağıt İmali.

Continuous form, offset printing and paper production

Herstellung von Formularen, Offsetdruck und Papier   [Git »]

KOMDERİ DERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Deri Konfeksiyon,Ayakkabı İmali Ve Deri Tabaklaması..

Production of leather confection and shoe

Herstellung von Lederwaren und Schuhe   [Git »]

KOMGIDA KOMBASSAN GIDA İHTİYAÇ MADDELERİ VE PETROL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC.A.Ş.

Ülkemizdeki ve dünyadaki entegre projeler arasında, büyüklük açısından, en büyüğü olarak dikkat çeken Kombassan Gıda Şehri projesi, ülkemizin tahıl ambarı Konya ovasının bağrında, Anadolu insanının alın teri ve göz nuruyla yükselen haklı bir gurur abidesidir. Komgıda Karaman ilinin Kazımkarabekir ilçesi sınırları içerisinde, yaklaşık 1,5 milyon M2 açık alan ve 440.000 M2 kapalı alan, kojenerasyon sistemi ile kendi enerjisini üretecek 70 Megavat kurulu gücü olan ,proje bitiğinde 5000 personelin çalışacağı, yılda yaklaşık 100 milyon dolar ihracat hedefleyen , 24 Gıda fabrikasından oluşacak 500 Milyon dolarlık dev bir organizedir. Temelleri 10 şubat 1997 tarihinde atılan tesislerin , çok kısa bir zaman dilimi içerisinde, Un, Bakliyat, İrmik, Makarna fabrikaları üretime başlamıştır. Bölgemizde, ülkemizde ve yurtdışında yetiştirilen tarım ürünleri Gıda şehrinde işlenerek, değişik gıda ürünleri halinde, insan sağlığı ve damak zevki dikkate alınarak, dünyanın dört bir tarafına uygun şartlarda ulaştırılacaktır. Konusunda dünyanın en büyük projesi olacak olan tesislerde, hammaddenin tesislere girmesinden, ürünlerin tüketim noktasına ulaşıncaya kadar tüm aşamalar, en son teknoloji ile imal ve kontrol edilmektedir. Üreticinin getirdiği tahıllar, giriş kapısındaki robotlar tarafından numunesi alınmakta çok seri biçimde tahlil ve analizleri yapılarak, işlemeye uygun tahıllar kodlanarak uygun silolar önderilmektedir. Alınan bu madde ile ilgili tüm işlemler, ürünün, işlenip, tüketiciye sunulmasına kadar PLC sistemle takip edilmektedir.

The KOMBASSAN Food City Project is the largest integrated establisment of its kind in Turkey and the world ,located in Anatolia, the heart of Turkey’s granary,on the Konya Plain, and its establisment is the result of the combined effort of the Anatolian people. KOMBASSAN(KOMGIDA) Food City occupies approximately 1,5 million sq m open and 440.000 sq m covered area in Kazımkarabekir County of Karaman Province. It has cogeneration system which can produce its own energy on the 70 megawatt. İt is a huge enterprise, over 500 million $, consisting of 24 factories and aiming to employ 5000 people with 100 million $ / annual export capacity. The founded establisment has started manufacturing in 10 February 1997 as 5 factories of this establisment such as wheat, pulse, semolina, macaroni. The cultivated agricultural products in our region, country and abroad are processed in our Food City and these products are dispatched all over the world as ready food to consumption which is considered human health and taste. In this establisment, which will be the biggest food manufacturing project in the world on its sector, every stage of manufacturing is controlled from entering raw materials to consumer delivery with the last technology. From the brought cereals by agriculturalists are taken samples and analysed. And the appropriate products are coded for processing and sent to appropriate silo. According to this taken sample all the procedures are observed with PLC system from processing to consumer

Herstellung von Mehl, Grieß, Teigwaren, Hülsenfrüchtekalibration, Futter, Weizen, Keks, Schokolade,   [Git »]

KOMMERMER KOMBASSAN MERMER MADENCİLİK İŞLETMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Blok Mermer İmali.

our factory . Which has been located on 16.000sgm closed and 40.000sgm are intotal area .the machine park of of our factory

Marmorherstellung   [Git »]

KOMPEN PVC YAPI VE İNŞAAT MALZEMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Konya Afyon karayolu 45. Km. Ladik mevkiinde 1996 yılında üretimine başlayan Kompen; Kuruluşundan bu güne geçen 12 yıllık sürede büyük atılımlar gerçekleştirdi. PVC Kapı-Pencere sistemleri, Yalı Baskı (Vinil Siding), Panjur ve Isıcam sistemleri üretim, pazarlama ve uygulama alanlarında faaliyetlerini sürdüren Kompen; kuruluşundan bugüne kadar üretimini 2500 ton/yıldan 23.000 ton/yıla çıkararak sektörde iddialı bir konuma geldi. 2000-2001 yılında Türkiye'nin en büyük 500 Sanayi şirketi arasına girdi. Kuruluşunda Kaliteli üretimi ilke edinen Kompen AR-GE ve Kaliteye yatırımlarını sürdürüyor. Türkiye'nin sektörde en gelişmiş laboratuvarlarından birine sahip olan Kompen A.Ş. 150.000 m² alan üzerinde Almanya ve Avusturya'nın ileri teknolojisi ile kurulan tesislerinde üretimini sürdürmekte. Türkiye'nin PVC profil, Kapı pencere ve ısıcam üretimi yapan tek entegre tesisi olan Kompen; yurt içinde; Konya, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa’da Bölge Müdürlükleri ve temsilciliklere 380 bayi ağı ile; Kapı pencere pazarının yaklaşık %8'ini elinde tutuyor. Yurt dışında Uzak Doğudan Amerika'ya, Türki Cumhuriyetlerinden Arap Yarımadasına, Avrupa'dan Pasifik Okyanusuna kadar Dünyanın tüm bölgelerinde 400'e yakın üretici bayisi ile ihracatların sürdüren Kompen A.Ş., PVC kapı pencere sektöründe 2002 yılından bu yana İhracatta ilk sıralarda yer almaktadır.

" Kompen was established in Ladik Location and 45th km of Konya –Afyon roadway in 1996 that had big successes from establishment for 12 years. Kompen keeps on its activities in Pvc Door and Windows systems, Vinyl Siding, Shutter and Insulating Glass production , marketing, applicaiton and thanks to this, Kompen has been an assertive company with increasing its production capacity from 2500 Mt/year to 17.000 Mt/year since establishment.It took its place between the biggest 500 companies in 2000-2001.Kompen continues to make invesment to quality and Searching & Devolopment in accordance with its policy.Kompen goes on to produce with the German and Austrian machines which have highest technology and advanced laboratory in totally 150.000 m². Kompen is only one company in Turkey that is an integrated foundation can produce Pvc profile, door-window and insulating glass in one field.Kompen has %8 rate of Turkish market with its 300 agencies besides, Konya,İstanbul, Izmir, Ankara and Bursa Location offices.Kompen has been one of the biggest exporter companies in pvc sector with nearly 400 manufacturer agencies from Far east to America , from Turkish Republics to Arabian Gulf or from Europe to Pasific Ocean since 2002. "

Herstellung von Baumaterial aus PVC   [Git »]

KOMTES MÜHENDİSLİK TAAHHÜT PROJE

FİRMAMIZ İNŞAAT SEKTÖRÜNDE MÜHENDİSLİK VE TAAHHÜT HİZMETİ VERMEKTE OLUP İNŞAAT MEKANİK VE ELEKTRİK TESİSAT PROJE VE UYGULAMALARI İLE BİR ÇOK FİRMAYA ÇÖZÜM ORTAĞI OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

  [Git »]

KOMYAPI HAZIR BETON PREFABRİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN.VE TİC. A.Ş.

"1990 yılında KOMBASSAN HOLDİNG’in inşaat alanındaki faaliyetlerini yürütmek amacıyla KONYA’da kurulan KOMYAPI kısa zamanda bir çok büyük projeyi gerçekleştirmiştir. 1993 yılında KONYA hazır beton tesisi faaliyete geçmiştir.1997 yılında prefabrik yapı elemanları tesisini kurarak endüstriyel yapıların inşasında önemli bir yol oynamıştır… Endüstriyel yapılar,alışveriş merkezleri,otel toplu konut,turizm kompleksi,iş merkezi gibi üst yapı kanalizasyon içme suyu ,elektrik telefon hatları gibi alt yapı projelerini başarıyla tamamlayan KOMYAPI bitirdiği her işi referans listesine eklemekten gurur duymaktadır."

Established in 1990 in Konya to carry out the constructing and contracting activities of KOMBASSAN HOLDING, KOMYAPI has performed many large projects in a short time. KOMYAPI established the ready-mixed concrete facility in Konya in 1993 and has played a key role in the sector, founding prefabricated construction components. Having completed succesfully such superstructures as industrial buildings,shopping malls,hotels,mass housing sites,tourism complex,trade center, and infrastructures, such as sewage system,electric and telephone lines, KOMYAPI takes a pride with the addition of each projects to the reference list.

Fertigbeton und Betonprodukte   [Git »]

KOMYAPI HAZIRBETON PREFABRİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN.VE TİC.A.Ş.ANAYURT HAZIRBETON ŞUBESİ

1990 yılında KOMBASSAN HOLDİNG’in inşaat alanındaki faaliyetlerini yürütmek amacıyla KONYA’da kurulan KOMYAPI kısa zamanda bir çok büyük projeyi gerçekleştirmiştir. 1993 yılında KONYA hazır beton tesisi faaliyete geçmiştir.1997 yılında prefabrik yapı elemanları tesisini kurarak endüstriyel yapıların inşasında önemli bir yol oynamıştır… Endüstriyel yapılar,alışveriş merkezleri,otel toplu konut,turizm kompleksi,iş merkezi gibi üst yapı kanalizasyon içme suyu ,elektrik telefon hatları gibi alt yapı projelerini başarıyla tamamlayan KOMYAPI bitirdiği her işi referans listesine eklemekten gurur duymaktadır.

Ready mixed concrete production

Fertigbeton und Betonprodukte   [Git »]

KON-DEN Yapı Denetim

Firmamız Yapı Denetim Sistemi kapsamında faaliyet göstermektedir.

  [Git »]

KON-Fİ-MAK KONYA FORKLİFT VE İŞ MAKİNALARI

Firmamız ; 2000 yılında Konfimak Konya Forklift ve İş Makinaları olarak kurulmuş olup,güven ve kalite ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne istif makinaları ,forklift ,iş makinaları ,makina lastikleri ,kiralık makinalar üzerine faaliyet göstermekteyiz. Doğru insanlara, doğru hizmeti verme ilkesiyle çalıştık ve her yıl kadromuzu daha uzmanlaştırırken, müşteri portföyümüzü de genişlettik. Yaptığımız işten keyif alıyor ve aynı keyfi müşterimizin de almasını sağlıyoruz. İşimizi çok seviyor ve her bölümümüzde, işini seven, uzman kişilerle çalışıyoruz. Müşterimize karşı daima dürüst davranıyor ve işimizi en doğru ve en iyi nasıl yaparız diye düşünerek çalışıyoruz. İşimizin aşığı olmamız, kurumsal değil bireysel heyecanlar duymamız nedeniyle farklıyız ve farklı kalmaya devam edeceğiz...

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |