KONYA FIRMALARI - LISTE 46

Elegans Avize

  [Git »]

Elegant Düğün Sarayı

Yuvayı dişi kuş yaparmış. Bizde gelin ve damat adaylarını hayatlarını birleştirdiği bu mutlu günü hayallerindeki gibi hazırlayarak sunuyoruz. Konya düğün salonu olarak hizmet vermek bizim için bir onurdur.

  [Git »]

ELEKTROTEKNİK MÜHENDİSLİK METAL İNŞAAT OTOMOTİV VE NAKLİYE SAN.TİC.A.Ş.

Elektrik Panoları Ve Elektrik Direkleri İmali.

Electric panels and utility poles production

Herstellung von Elektropanelen und Nutzgegenständen   [Git »]

Elit Yedek Parça Oto. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

1977 yılında rektefiyecilikle başladığımız sanayi serüvenimize, 2009 yılında ortaya çıkan sermaye birikimi ile yabancısı olmadığımız motor gömleği imalatı ile devam ediyoruz. ORCANER MOTOR GÖMLEKLERİ tescilli ismimiz ve bütün müşterilerimizin güvenine lâyık olmuş markamız olmuştur. Şu anda her türlü gömleğin havalı, sulu, kuru çeşitlerini dökümünden talaşlı imalatına kadar her aşaması entegre olarak firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Yıllık 150.000 adet imalat kapasitesine sahip olan firmamız elindeki makina parkını çalıştıran tecrübeli kadrosu ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin her koşulda birinci sırada olması hedeflerimizin başında gelmektedir.

Orcaner Cylinder Liner company located in Konya/TURKEY. Orcaner Cylinder Liner company is on 6000m² open air area, 5000m² closed area to manufacture engine parts as cylinder liner. Orcaner Cylinder Liner have been experienced more than 25 years in this sector. Orcaner Cylinder Liner has a manufacture based on cylinder liners and pistons for automobiles, trucks, buses, agricultural machines, vehicles etc. Some of the groups we manufacture for aftermarket are; Audi, BMC, Caterpillar, Citroen, Cummins, DAF, Dorman, Fiat, Iveco, Ford, Hatz, Hyundai, IHC-Case, Jhon Deere, Kamaz, KHD-Deutz, Kia, Komatsu, Layland, Lister, Lombardini, MAN, Mercedes Benz, Mitsubishi, OPEL, Perkins, Peugeot, Renoult, RVI-Berliet, Scania, Toyota, UTB-Universal, VW, Volvo, Zetor. Here are our cylinder liner products; • Dry / Wet Type Liner • Standard / Semi-finished Liner • Air Cooled Liner • Chrome / Phosphate Coated Liner Orcaner Cylinder Liner Company is still first supplier of local piston manufacturers companies in Turkey. Orcaner Cylinder Liner Company’s aim is to manufacture cylinder liner with reasonable and competitive prices, with TSE standarts and as high quality as OEM quality for our valuable customers. Also we supply high quality pistons and rings from our resources under our guarantee. More than 850 different types of combustion engines cylinder liners and pistons with diameters between 60 mm. to 200 mm. are currently producing and suppliying in the plant after measurement controls at every step from moulding to packing. In every process in manufacturing and controlling with engineers and last tecnology.

  [Git »]

ELİTCE TEKSTİL MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Bay Bayan Dış Giyim İmali.

Production man&woman clothing

Herstellung v on Damen und Herrenbekleidung   [Git »]

ELİTKON PLASTİK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

ELİTKON PLASTİK AMBALAJ SAN. ve TİC. LTD. STİ. hizmet, ürün kalitesi ve dürüst ticareti kendine ilke edindigi için ürettiği ürünlerin sektörün en kaliteli ürünleri olmasına özen göstermektedir. Bu dogrultuda ilkelerinden taviz vermeden ulusal ve uluslar arası alanda teknoloji ve müsteri memnuniyeti odaklı büyümeyi hedeflemektedir. • Ürünlerimizin kalitesini arttirmak için sürekli gayret gösteriyor gelisen pazar ve küresellesen dünya'ya ayak uydurabilmek için çagimizin yeniliklerini sirket felsefesi ile dogru orantili kullanmayi amaçlayarak daima ileriye gitmeyi hedefliyoruz. • Başlıca misyonumuz her zaman çizgisi farkli, lider ve güvenilir bir sirket olarak, is ortaklarimizla yarattigimiz güç birligi ile müsterilerimizin ve çalisanlarimizin ekonomisine katkida bulunmak ve mutlulugunu saglamaktır. • Stratejilerimiz... - Farkli müsterilerimizin ihtiyaçlarina yönelik farklilastirilmis hizmetler sunmak - Hedeflenen alanlarda pro-aktif davranarak pazara yön vermek ve topluma duyarli davranislar sergileyerek kitlelerin güven ve destegini sürekli kilmak.

Plastic basket production

Plastiksafe   [Git »]

ELKAS ASANSÖR

Asansör sektöründe farklı firma isimleri ile faaliyetlerini 1980 yılından beri aralıksız olarak, % 100 müşteri memnuniyeti ile uluslar arası kalite standartlarında devam ettiren firmamız 2009 yılında ELKAS ASANSÖR olarak değişmiş ve tescil ettirilmiştir. Montaj, bakım ve arıza giderme konularında uzman ve deneyimli bir ekiple, Konya’da faaliyetlerini sürdüren firmamız, sektörde kazandığı bilgi ve tecrübe birikimini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da müşteri güveninin devamı ve yeni müşteriler kazanmak için kullanacaktır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip edip, ihtiyaçları doğrultusunda teknikler öğrenilmesi, geliştirilmesi, yeni müşteri kazanımı, firmamızın önümüzdeki dönemde gerçekleştireceği hedeflerdir. Kalitesi ve güvenirliğini, yaptığı işlerle pekiştiren firmamız montaj, bakım ve arıza gidermede aranılan kuruluş olmuştur.

With a different company names mentioned in the lift sector activities without interruption since 1980, with 100% customer satisfaction, maintaining international quality standards, our company was registered in 2009 and changed to ELKAS LIFT. Installation, maintenance and trouble shooting, and an experienced team of experts, our company continues its activities in Konya, knowledge and experience gained in the sector as well as ever more hereafter, and to gain new customers in the use of customer confidence. Closely followed developments in the sector, according to the needs to learn the techniques, development, new customer acquisition, our company will perform in the upcoming period goals. Quality and reliability, our company is reinforcing his deeds, installation, maintenance, and troubleshooting has been demanded organization.

Mit einer anderen Firma Namen in den Lift Sektor Aktivitäten ohne Unterbrechung seit 1980 erwähnt, mit 100% Kundenzufriedenheit, die Erhaltung der internationalen Qualitätsstandards wurde unser Unternehmen im Jahr 2009 registriert und geändert, um Elkas LIFT. Installation, Wartung und Fehlersuche, und ein erfahrenes Team von Experten, unser Unternehmen seine Aktivitäten weiter in Konya, erworbenes Wissen und Erfahrungen in der Branche als auch im Folgenden immer mehr, und neue Kunden in der Verwendung der Kundendaten Vertrauen zu gewinnen. Eng an der Entwicklung in diesem Sektor, je nach den Bedürfnissen, die Techniken, Entwicklung, Akquisition neuer Kunden lernen, wird unsere Firma in der kommenden Periode Ziele durchzuführen. Qualität und Zuverlässigkeit ist unser Unternehmen verstärkt seine Taten, Installation, Wartung und Fehlerbehebung wurde Organisation gefordert.   [Git »]

ELKO OTO YEDEK PARÇA İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1966 yılında kurulan ELKO,ekonomik hayata paralel olarak gelişip bu günlere ulaşmıştır.Değişen günümüz otomotiv sanayii sektöründe ELKO müşterileri için en iyi servis,zamanında teslim,kalite gelişim ve uzun süreli çalışma felsefesini hedef olarak benimsemiştir. Şu an firmamız ağırlıklı olarak Otomotiv,Traktör,Kamyon ve motorsiklet şanzıman ve aktarma organlarının imalat ve pazarlamasını en iyi fiyatlarla piyasaya sunma mücadelesi vermektedir. Özel siparişler tarafımızca itina ile değerlendirilmektedir.

Brake disc mirror and axle production

Herstellung von Bremsscheiben und Achsen   [Git »]

ELMACI OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ.

" 1984 yılında kurulan şirketimiz, kuruluşunun ilk yıllarında otomotiv sektöründe hizmet vermiş olup 1994 yılında İnşaat yapım işlerine girmiş ve ardından 1997 yılında Cam Mozaik üretimine başlamıştır. Elmacı İnşaat üstlendiği tüm projelerde, en ince ayrıntıdan başlayarak, daima en iyiyi ve en kaliteyi hedeflemiştir. Gelişen teknolojinin sürekli uygulayıcısı olarak, değişen beklentilere en doğru çözümler üreten kuruluşumuz, kaliteye verdiği öneme paralel olarak, bilimsel bakış açısıyla, sürekli kendini yenileyen ve gelişen bir organizasyon olmayı ve yeni istihdam alanları oluşturmayı ilke edinmiştir. İnşaat sektörüne ilk adımını konut yapımı ile atan kuruluşumuz, sahip olduğu birikimlerin yardımı ile, kalitede en üstün noktayı, mümkün olan en ekonomik rakamlarla gerçekleştiren ve üstlendiği projelerin her aşamasında ve en ince ayrıntıda dahi, standartları baz alarak hareket eden Elmacı İnşaat, başarılı girişimleri ve nitelikli birliktelikleri ile, bu alanda sektöre örnek olmuştur. Kalite anlayışı ile, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı hedefleyen, ürün kalitesinin, rekabet, verimlilik ve kararlılık gözetilerek sağlanabileceğinin bilen, faaliyetlerini sürdürdüğü her yerde ve çalışma hayatının tüm evrelerinde etik değerlere bağlılığın önemini unutmayan kuruluşumuz, bu alandaki başarısı ile, bizlere de haklı gurur yaşatmaktadır"

Glass floor tile production

Karoglasherstellung   [Git »]

ELMALI MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

ELMALI MAKİNA 25 yıllık deneyimiyle Konya’da Sac İşleme Makinaları (Pres) imalatı yapmak üzere kurulmuş bir şirkettir.Firmamızda imal edilmekte olan; • HİDROLİK ABKANT PRESLER • HİDROLİK GİYOTİN MAKASLAR • EKSANTRİK PRESLER • HİDROLİK SIVAMA PRESLER • SAÇ DELME (PERFORE) PRESLERİ VE • ÖZEL MAKİNALAR’ın bütün tasarım, imalat, montaj işlerinin tamamı fabrikamız bünyesinde yapılmaktadır. Üretime başladığı ilk günden beri üstün kalite, en son teknoloji, uygun dizayn, kaliteli teknik insan gücüyle çalışmayı hedef edinen ELMALI MAKİNA sürekli kendini yenileyerek gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı yatırımcı sanayicilere yönelik hizmetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz üretimde kaliteye önem verdiği ölçüde satış sonrası teknik destek ve servis hizmetine de büyük önem vermektedir. Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2(iki) yıl garantilidir. Şirketimiz yenilikçi olma anlayışına paralel olarak Ar-ge çalışmalarına da büyük önem vermektedir. İşyerlerimizde ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi ve AB ülkelerine ihracat yapabilmek için en önemli kriter olan CE işaretlemesi için gerekli çalışmalar yapılmış ve sertifikaları alınmış bulunmaktadır. Hedefimiz,ihracatımızı daha da artırmak ülkemiz sanayisinin gelişmesine katkıda bulunmak ve nihayetinde ELMALI MAKİNA’yı sektörün öncüsü bir firma ve bir MARKA haline getirmektedir. Şirketimiz üretimini Konya (3.) Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 10.700m² arsa içinde 5.000m² kapalı alanı olan, 1.200m² idari binası ve 1.500m² yeşil alan ve otaparkı bulunan fabrikasında yapmaktadır.

Elmali Machinery have been making metal sheet processing machines in Konya with an experience for 25 years. Our machinery program includes; ECCENTRIC PRESSES HYDRAULIC DRAWING PRESSES METAL SHEET ROLLER MACHINES HYDRAULIC PRESS BRAKES HYDRAULIC GUILLOTINE SHEARS SPECIAL CUSTOM DESIGNED HYDRAULIC MACHINES All of the machines in our program produced completely from designing to mounting in our own facilities. Our machines has 1 year warranty. From our first beginning, we as Elmali Machinery invested on newer technologies and employed qualified personnels only to reach our high quality target. By our stable principles, today we are a reliable company supplying quality machines to the industrialists & investors in domestic and international markets. Our company’s main principal is to make precisious and high quality machines for our customers with reliable and effective after-sale services and convenient prices.

Herstellung von Fallbeinmesser und Abkantpressen   [Git »]

ELZEM OTOMOTİV DEMİR ÇELİK TURİZM İTHALAT İHRACAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Elzem tüm dizel ve yakıtlı motorlar için subab üretimine 1993 yılında başlamıştır. Kısa süre içinde iç pazarda liderlerinden olmayı başaran Elzem 1996 yılına kadar subab üretimini sadece iç Pazar için yapmayı sürdürmüştür.1996 yılında Elzem dünyaya açılmıştır. Bugün / şimdi üretiminin %60 lık kısmını tüm dünyaya ihraç etmektedir. Nasıl yerküre / dünyayerinde durmuyor hep hareket ediyorsa biz de sistemimizi, ürün çeşidimizi, kalitemizi yenilikçi düşüncemiz ve ileri görüşlü yaklaşımımızla sürekli gözden geçiriyoruz. 2010 yılında iç ve dış pazardan artan talepleri karşılayabilmek için yeni fabrikamıza taşındık, üretim kapasitemizi ve ürün çeşidimizi son teknoloji ve kaliteli ürün kullanarak genişlettik. Bizim temel prensibimiz “sürekli gelişen”olmaktır. \"Kalite bizim amacımız değil adımız.\" \"Kalite ve deneyimden doğan güç.\" \"Kalitede üstünlük.\"

ELZEM has started to work at the field of producing engine valves for all kinds of gasoline and diesel engines in 1993. We succeed being one of the leader in the domestic market in a short time. Up to 1996 we had been producing engine valves for only domestic market in 1996 Elzem open up to the world. Now we are exporting %60 of our production all over the world. How earth moving ceaselessly, we review our system, product range, quality with our innovative thinking and farsightedly. In 2010 to be able to meet increased demands from domestic and foreign markets we moved our new plant, expanded our capacity and product range using latest technology with high quality materials. Our foundamental principle is being “ ever-growing”. “Quality is not our aim, quality is our name” “Quality and experience arising from the power” “Exellence of quality”

Herstellung von verschiedenen Motorventilen und Führungen   [Git »]

Ema Hydraulic

Hidrolik Dişli ve Pistonlu Pompa, PTO , Valf , telescopic cylinder satışı

Our company produces Hydraulic equipments and spare parts for heavy vehicles in Konya, TURKEY. We have very high opinion on you and I hope we can build collaboration with you soon. We are at the aim of working together for a long time. Please visit our website where you can see our product range. We also manufacture special parts on demand. Our products are of high quality and warranted for a year. We deliver products smoothly. We are working with some companies in England, Poland, India, South Africa and other many countries and they are very pleased. Please don’t hesitate to contact me if you have questions or want to tell me your wishes and comments. I will be glad to hear from you. Waiting for your reply

  [Git »]

EMİN ŞEKERLEME GIDA TAŞIMACILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Fantazi Şeker Ve Jöle Şeker İmali.

Sweet and jelly sugar production

Herstellung von Bonbons und Gummibonbons   [Git »]

EMİN YALDIZ METALURJİ MAKİNE GIDA OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Günümüzde artık "kalite" nin ilave bir özellik değil, üretimini yaptığınız her şeyde bulunması gereken bir unsur olduğunu kabul eden bir yaklaşımın başarıyı ve istikrarı yakalayabileceğini bilmekteyiz. Bu itibarla, kaliteye gösterilmesi gereken önem ve buna bağlı olan müşteri memnuniyeti firmamızın değişmez temel prensiplerinden biridir. Şirketimiz yurt içinde ve yurt dışında sanayi kuruluşlarına pik, sfero, alaşımlı sfero, çelik ve paslanmaz çelik döküm parçaları üretmektedir.

Nowadays is the "quality" not an extra characteristic, it is a natural component on the product you're manufacturing ! It is without any doubt clear to us, that only this mentality and approach wise can lead someone to success and stability. Consequently the value that we lay on quality and the related customer satisfactions one of our fundamentals of our company policy. Castings of gray and nodular iron or unalloyed and alloyed steels are being manufactured to various sectors of the industry.

Pik, Stahl udn Sferoguss   [Git »]

Emir Tanker & Trailer

her türlü yarı römork imalatı ve yedek parça

we have manifactured every kind of semi trailer and spare parts

Wir haben jede Art von Auflieger und Ersatzteile hergestellt   [Git »]

EMNİYET GALVANİZ ÇİT SİSTEMLERİ VE TEL ENDÜSTRİSİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Tel Ve Tel Ürünleri,Çit Sistemleri Ve Galvanizli Ürünler İmali.

Wire,wire products, fence and galvanized products

Kabel, Kabelprodukte, Zäune und andere galvanisierte Produkte   [Git »]

EMOSAN OTOMOTİV METALURJİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Eksoz Manifoltları Ve Kamyon,Tır Yedek Parçaları İmali.

Exhaust manifolds and truck spare parts production

Herstellung von Auspuff und Traktorersatzteilen   [Git »]

ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.

Elektrik Panosu İmali.

Electric panel production

Herstellung von Elektropanelen   [Git »]

Enel Enerji Elk.San.Tic.AŞ Konya Bölge Müdürlüğü

ENEL 1988 yılında kurulan güç elektroniği üreticiliğinin öncü kuruluşu olan , Türkiye’nin ve Dünyanın güçlü markalarından biridir. 2013 yılında pazarda 25 yılını dolduran, bugün Türkiye’de birçok ilde bölge müdürlükleri ve bayilikleri bulunan yine ELEN markası ile Dünya’da 60’dan fazla Ülke’de oluşturduğu satış ve servis ağı ile yalnızca sektörün değil yeniliklerin girişimciliğin ve başarının öncüsüdür. Uluslararası pazarda dünya devleri ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Contemporary business conditions force companies to have higher accuracy, and ELEN solidly fulfills its share of duty in this challenging environment. Founded in 1988, ELEN is a fast growing Uninterruptible Power Supply (UPS) manufacturing company, focused on R&D and production of UPS Systems. For a large variety of utilization purposes, ELEN provides increased performance, reliability, and minimum total-life cost of UPS. Its unique solutions raise the bar, and therefore, strengthen ELEN’s consistency as a worldwide-known brand.

Unterbrechungsfreie Stromversorgung ist eine Technologie Firma, die in ihrem Bereich in der Türkei sowie auf der Welt ein Federführer. Sie führt ihre Tätigkeiten mit den Wertschöpfungslösungen im Energie und Elektrik Sektor weiter. Unsere Firma, die sich mit der Herstellung und Lieferung von unterbrechungsfreien Energieversorgungsnetzen durchführt, ist in ihrer Branche einer der Besten. Mit ihren nationalen und internationalen Qualitätsbescheinigungen ist sie ebenso ein Technologie Ausführer, die ihre Produkte auch exportiert. ENEL, die 1988 gegründet wurde; begann mit der Produktion von Ladegeräten, Motor Server, Netzwerke, Regressoren u.a. Geräte, mit der UPS Technologie begann sie 1998 mit der Konzipierung und Herstellung der UPS Geräte.   [Git »]

ENES;sondaj yedek parçası,sondaj malzemeleri

ENES;sondaj yedek parçası,sondaj malzemesi,Halat Sarıcı,sondaj halat sarıcı,Rotary Borusu,sondaj rotary,Kelli Borusu,Zincir Kutusu,sondaj zincir kutusu,Sondaj Matkabı,sondaj matkapları,sondaj Santrafüj,Tij Maşonu,sondaj Tij Maşonu,Manevra Başlığı,sondaj Manevra Başlığı,Su Başlığı,sondaj Su Başlığı,sondaj Ara Sap,sondaj Matkap Sapı, Sondaj Tij Borusu,sondaj ağırlığı,balatalı halat sarıcı, Tırnaklı El Silibi,sondaj Rotary,büyük Subaşlığı,Küçük Su Başlığı,10 Balatalı Halat Sarıcısı,Donki Gömlekleri,Praventer,Bilyalı Manavra Başlığı,Düz Manavra Başlığı,8/5 Matkap Maşonu,12/5 Matkap Maşonu,17/5 Matkap Maşonu,Düz El Silibi,Tork Anahtarları,Makaralı El Silibleri,Büyük Subaşlığı Takoz Sıkma Aparatı,Küçük Subaşlığı Takoz Sıkma Aparatı,95 lik Maşon Anahtarı,Büyük Çekfal,Küçük Çekfal,Kelli Buzinkleri, Orjinal 9,60 Tijler, 6,10 Tij Maşonları 2/7/8 Takım,halat sarıcılar,sondaj ekipmanları,sondaj yedek parça imalatı,sondaj yedek parça imalatcısı, sondaj yedek parçaları,sondaj malzemeleri,

  [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 | Konya Firmalari Listesi - 94 | Konya Firmalari Listesi - 95 | Konya Firmalari Listesi - 96 | Konya Firmalari Listesi - 97 | Konya Firmalari Listesi - 98 | Konya Firmalari Listesi - 99 | Konya Firmalari Listesi - 100 | Konya Firmalari Listesi - 101 | Konya Firmalari Listesi - 102 | Konya Firmalari Listesi - 103 | Konya Firmalari Listesi - 104 | Konya Firmalari Listesi - 105 | Konya Firmalari Listesi - 106 | Konya Firmalari Listesi - 107 | Konya Firmalari Listesi - 108 | Konya Firmalari Listesi - 109 | Konya Firmalari Listesi - 110 | Konya Firmalari Listesi - 111 | Konya Firmalari Listesi - 112 |