KONYA FIRMALARI - LISTE 44

KARCAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Dizel Pompa Yedek Parçaları,Bakır,Alüminyum Pul,Bağlantı Elemanları Ve Otomotiv Yedek Parçaları İmal

Diesel pump spare parts and automotive spare parts

Dieselpumpenersatzteile und Fahrzeugersatzteile   [Git »]

KARDEŞLER TAVUKÇULUK EKİPMAN SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Karma Yem İmali.

Production of mixed feeding

Herstellung von gemischtem Futter   [Git »]

KARE METAL

20 Yıla Yaklaşan Tecrübemizle Çatı Oluk Sistemleri Konusunda, Sektörümüzde Emin Adımlarla İlerlemekteyiz. Uzmanlaşan Firmamızın Başarıya Ulaşmasındaki En Büyük Faktör Çalışkan Ve Dürüst İşletme Felsefemizdir. Firmamız,Eksiz Çatı Yağmur Oluklarındaki İlk Tasarım Ve Buluşları Yapmakla Birlikte Müşterilerilerinin İstifadesine Sunmak İçin Faaliyete Geçerek, Kalite,Görünüm Ve Estetiğinde Bir Arada Olduğu Tüm Ürünleriyle, Tüm Türkiye’de, 81 İl Ve İlçesinde Tanıtım Ve Satışına Başlamıştır. Eksiz Çatı Oluk Sistemleri Üzerindeki, Uzun Yıllar Süren Araştırmalarımızda Yapmış Olduğumuz Projelerde Başarılı Sonuçlar Elde Ettik, Ve Bu Başarılarımızın Devamı İçin Altyapımızı Dahada Genişleterek Üretimlerimizi Kalite Standartlarının Dahada Üst Seviyesine Getirme Gayreti İçinde Olduk. Konya Oluk Çatı Sistemleri, Sektörünün Önde Gelenlerinden Olmayı Hedef Edinmiştir.

Roof Gutter Systems in the upcoming 20 years of our experience, surely we move steadily forward in the sector. Only be successful if our company is specializing in hard-working and honest, the biggest factor of our corporate philosophy. Our company, Seamless Roof Rain Oluklarındaki First to Offer Design and discoveries, along with making the benefit Müşterilerilerinin into operation Quality, Appearance and design is a combination of all its products, all in Turkey, began selling the 81 Provincial and District Presentation. Seamless Gutter Systems on the roof, many years we have done our research in the projects we've had a successful, Our infrastructure is more to our success by expanding our production of this refreshed and refreshed Quality Standards've been in an endeavor to the next level. Konya Roof Gutter Systems, aims to be the leading edge of Industry.

Dachrinne Systems in den kommenden 20 Jahren von unserer Erfahrung, sicher werden wir stetig vorwärts in der Branche. Nur dann erfolgreich sein, wenn unser Unternehmen in hart arbeitenden und ehrlichen, der größte Faktor unserer Unternehmensphilosophie spezialisiert ist. Unsere Firma, Seamless Dach Regen Oluklarındaki ersten, die Design und Entdeckungen, zusammen mit, die Gewährung Müşterilerilerinin in Betrieb Qualität, Aussehen und Design ist eine Kombination aus all seinen Produkten, begannen alle in der Türkei, den Verkauf der 81 Provinz-und Bezirksebene Präsentation. Seamless Gutter Systeme auf dem Dach, vielen Jahren haben wir unsere Forschung in den Projekten, die wir hatten eine erfolgreiche getan haben, Unsere Infrastruktur ist für unseren Erfolg, indem wir unsere Produktion dieses aktualisiert und aufgefrischt Qualität Standards've in dem Bemühen, wurde auf die nächste Ebene. Konya Dachrinne Systems, zielt darauf ab, die Vorderkante der Industrie werden.   [Git »]

KARMOSAN MODEL KALIP PLASTİK SAN.TİÇ.LTD ŞTİ

FİRMAMIZDA MAKİNA-OTOMOTİV-TARIM ALETLERİ SEKTÖRLERİN EPOKSİ- ALİMİNYUM-METAL-AHŞAP MODELLERİ ALİMİNYUM ENJEKSİYON-PLASTİK ENJEKSİYON KALIPLARI-PLASTİK ŞİŞİRME-ALİMİNYUM KOKİL KALIPLARI VE ÜRETİMİNİ YAPMAKTAYIZ.

  [Git »]

KAROT BETON DELME

ZİRVE KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ

ZİRVE KAROT CONCRETE CUTTING DRILLING SYSTEMS

Zirve Karot Betonschneiden Bohrsysteme   [Git »]

KAROT İNŞAAT

ZİRVE KAROT İNŞAAT -Beton delme kesme sistemleri

SUMMIT CORE CONSTRUCTION -Concreted of cutting systems

SUMMIT Kernkonstruktion -Concreted von Schneidanlagen   [Git »]

KARSU VİNÇ HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"FİRMAMIZ KARSU OLARAK 1980 YILINDA KONYA SANAYİSİNDE DİK MİLLİ DERİN KUYU SU POMPASI ÜRETİMİNE BAŞLAMIŞTIR.DERİN KUYU SU POMPALARIMIZIN 1987 YILINDA ANKARA ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEN DENEY RAPORU ALINMIŞTIR. 1991 YILINDA KARSU FİRMASINI ŞİRKETLEŞTİRMEK İÇİN A.Ş YAPMIŞ VE AYNI YIL İÇERİSİNDE TSE BELGELİ SU POMPASI ÜRETİMİNİ YAPMAYA DEVAM ETMİŞTİR.BU ESNADA ROCK-BİT SONDAJ MATKAPLARI KONUSUNDA AR-GE ÇALIŞMALARINA BAŞLAMIŞTIR.FİRMAMIZ 2002 YILINDA ROCK-BİT SONDAJ MATKABI ÜRETİMİNE BAŞLAMIŞ VE PATENT ÇALIŞMASI YAPIP ÜRETTİĞİ ROCK-BİT SONDAJ MATKAPLARINA PATENT BELGESİ ALMIŞTIR. ÜRÜNLERİMİZ BELEDİYE İÇME SULARI KUYU AÇIMI ,ZİRAİ SULAMA SUYU KUYU AÇIMINDA KULLANILMAKTADIR. ÜRETTİĞİMİZ TÜM ÜRÜNLER FABRİKAMIZDA DENEYİMLİ TEKNİK ELEMANLARLA ÜRETİLMEKTEDİR. FİRMAMIZ 2007 YILININ OCAK AYINDAN İTİBAREN HİDROLİK VİNÇ İMALATINA BAŞLAYARAK ÜRÜN PORTFÖYÜNÜ ARTTIRMIŞTIR.FİRMAMIZIN ÜRETTİĞİ VİNÇLER CE BELGESİNE HAİZ OLUP ÜRÜNLERİMİZ TAMAMEN TEKNİK MÜHENDİSLER VE DENEYİMLİ ELEMANLAR İLE ÜRETİLMEKTEDİR."

Deep well water pumps, submersible pumps production

Herstellung von Wasserpumpen, Taucherpumpen, Zentrifugalpumpen, Hydraulikpumpen, Wässerungssysteme,   [Git »]

KARVANSAN

Karvansan ailesi olarak uzun yılların bize kattığı bilgi, birikim ve tecrübe ile 1986 yılında küresel vana ve akaryakıt tanker ekipmanları imlatı üzerine kurulmuştur. Aynı tarihte firmamız bünyesindeki tesiste, üretimine başlamıştır. Firmamız sektöründe sürekli değişen piyasa şartlarını da göz önünde tutarak, kendisini üretim, kalite kontrol, satış ve satış sonrası hizmetlerde, güven, kalite, özgünlük, çeşitlilik ve modernizasyon bağlamında kendisine bir misyon edinmiştir. Ayrıca, firmamız bazında ar-ge çalışmaları ile birlikte kalite, model çeşitliliği ve modernizasyon noktasında uluslararası firmalarla diyaloglarımıza hız vermiş durumda olup, dünya devi üretici firmalar ile işbirliği içindedir. Zarar etme kaygısı gütmeden, en kaliteli ürünü en ucuza üretime sunma yolunda ciddi adımlar atılmıştır. Firmamız üretim,satış ve satış sonrası hizmetler için Türkiye'nin her noktasında, karşılıklı güven, titizlik ve iletişime dayalı olarak müşterilerimize en iyi hizmetin zamanında sunulması amaçlanmıştır. Kurulduğu günden bu yana; müşterileri ile “bir aile olma” mantığı ile çalışmalarını yürütmüş ve bu felsefesini de daima devam ettirecektir. Ürettiği kelebek vana, glob vana, küresel vana, kompansatör, çekvalf, pislik tutucu, pirinç ürünler ve özel imalatlarla Karvansan, sektörün lider kuruluşlarından biri haline gelmekle birlikte sağlamlığıyla, kalitesiyle, sağladığı güven ve istikrarla sektöründe aranan bir marka haline gelmiştir. Bu ürünler su, buhar, gaz, petrol ve atık su endüstrisinin her alanında kullanılabilmektedir.

As Karvansan Family, it was founded in the year of 1986 on the basis of manufacture of ball valve and fuel tanker equipment with knowledge and experience that we gained for many years. In the same year, our firm began manufacturing in facility within the structure of it. Our firm has adopted a mission within the context of trust, quality, originality, variety and modernization in production, quality control, sales and after-sales service by taking constantly changing market conditions in the sector into account. In addition, our firm has speeded up dialogue with international companies together with R & D activities on the firm basis in relation to quality, variety of models and modernization and also it is in cooperation with world's giant manufacturers. It has took important steps to manufacture highest quality products with lowest price without worrying about loss-making. Our firm, for manufacture, sales and after sales services, in every corner of Turkey, has aimed to offer the best service based on mutual trust, diligence and communication to our customers in time. Since the day of establishment; it has carried out its work depending on "being a family" with its customers and it will continue to work in this way. Along with being one of the leading company in the sector with butterfly valve, globe valve, ball valve, compensator, check valves, strainers, brass products that it manufactures and custom manufacturing, Karvansan has become a desired company in the sector with its durability, quality, confidence and stability that it offers. These products can be used in all areas of water, steam, gas, oil and waste water industry.

  [Git »]

KATRANCI CAM SANAYİİ İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Isı Yalıtımlı Çift Cam İmali.

Heat isolated double glaze production

Hitzeisolierte Doppelglaßherstellung   [Git »]

KAVUTOĞLU TEKNİK MOTOR SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

"Kavutoğlu Teknik Motor 1972 yılında İstanbul Caddesi’nde faaliyetlerine başlamıştır. Firmanın esas faaliyet alanı o günlerde elektrik motoru satışı ve bobinaj işleri idi. Firmanın kurucusu Muammer Kavutoğlu 80’li yıllara gelindiğinde su pompası üretimine başlamıştır. Pompa üretimindeki başarısı gün geçtikçe üst safhalara doğru ilerlemiştir. Bilhassa kırsal kesimde yaşayan müşterilerimiz tarafından Kavutoğlu su pompaları aranan marka haline gelmiştir. Ayrıca 80’li yıllarda dalgıç pompa kavramının memleketimizde yeterince bilinmemesinden dolayı enjektörlü pompa imalatına başlayan Kavutoğlu Teknik Motor yine kırsal kesimde suyun asgari olarak 20 – 25 metreden çıktığı bölgelerde başarıyla günümüzde bile hala kullanılmaktadır. 90’lı yılların başında ise “dalgıç pompa ve hidrofor sistemleri”ni Konya ve havalisine tanıtmaya ve pazarlamaya başlamıştır. 1992 yılında ise Nalçacı Caddesinde halen faaliyetlerimizi sürdürmekte olduğumuz işyerine taşındık. 2000 yılında ise Ankara Yolu Belh Caddesinde yeni bir şube açtık aynı senelerde “STANDART” pompanın ana bayiliğini aldık ve hala bu bayiliği başarı ile yürütmekteyiz. Misyonumuz su sorunlarına en uygun fiyatlarla profesyonel çözümler sunmaktır. Vizyonumuz ise bundan sonra da ilimin ve teknolojinin gösterdiği yolda en iyi çözümlere imza atabilmektir."

Circulation pump production

Herstellung von Umlaufpumpen   [Git »]

kaya hidrolik pnömatik

1993'den bugüne yılların verdiği sektör tecrübesi, 2010 yılında temelde teknoloji, inovasyon ve müşteri odaklı satış ve servis felsefesiyle Kaya Hidrolik & Pnömatik ismi ile kurulmuştur.

  [Git »]

KAYA-TAV TAVUKÇULUK YEM VE GIDA SAN.VE TİC.LTD. ŞTİ. 3.ORGANİZE ŞUBESİ

Karma Yem İmali.

Production of mixed feed

Herstellung von gemischtem Futter   [Git »]

KAYAHAN HİDROLİK MAKİNA A.Ş.

1,65m çapa 15m boya kadar talebe özel Hidrolik Silindir imal eder.

custom tailored Hydraulic cylinders (up to 15m length and 1,65m inside diameter)

Hydraulik Zylinder (laenge 15 m, durchmesser 1,65 m)   [Git »]

kayasu güneş ltd şti

kayasu firmamız güneş enerjisi dogalğaz baca sisdemleri ve su ve sıvı depolama sistemleri üretimi taahüt işleri yabmaktadır

  [Git »]

KAYHANLAR MAKİNA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş.

"1950 yılında Mehmet Kayhan küçük bir atölyede model yaparak sanayicilik hayatına başlamıştır.1951 yılında ilk atölye tipi presi üretmiştir.Zaman içinde bu atölye özel makine tamiratlarının yapıldığı, akabinde 1960’larda mekan değiştirilerek kamyonların motorunun önden arkaya alındığı bir işletmeye dönüşmüştür. Burada kimi tarım makineleri da tasarlanmış ve imal edilmiştir. 1970’li yıllarda Kayahan Hidrolik Makine Endüstri ve Ticaret A.Ş. hidrolik alanında 20 yıllık tecrübeye sahip bilinen bir aktördür. Talebe bağlı üretim yapılması stratejisi benimsendiğinden oldukça geniş bir ürün yelpazesi oluşmuştur. Geçmişte hidrolik pres, hidrolik pompa, çelik konstrüksiyon, maden direkleri, kaynaklı roller, v.b. üretimlerini de gerçekleştirmiştir."

"In the year of 1950 had mehmet kayahan started in a small enterprise with patterning. 1951 he produced his first press.Following time, he repaired special machines and in the 60's, after moving his place at a new facility, he started to build lorries with engine at the rear. Meanwhile he was also engaged in building agricultural machines. In 70's Kayahan Hydraulic Machine industry and trade a.ş. Become a company with 20 years of experience.Our strategy to produce on demand of customer, enlarged our product capacity. İn the past. We produced hydraulic presses, hydraulic pumps, steel constructions, steelpillars, etc with success.Kayahan is the first company in turkey, which produced presses in serial production. Untill the year of 2000, it produced 8.000 different hydraulic presses. As an example for ""makine kimya endüstrisi"", it produced 70 different patternd presses for artillerybullet presses, rocketbullet presses, dynamite capsule presses, electrical capsule presses, gasmask presses, etc."

Herstellung von Rohguß und Maschinen, Herstellung von hydraulischen Zylindern und Systemen   [Git »]

KAYI-TES MÜHENDİSLİK TAAHHÜT İLETİŞİM ELEKTRONİK VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Isıtma,Soğutma Ve İklimlendirme Cihazları Ve Doğalgaz Sistemleri İmali.

Heating, cooling and air-condition systems and natural gas sysytems equipment manufacturing

Herstellung von Heizungen, Lüftungen und Klimaanlagen und Erdgaszubehör   [Git »]

KAYM BÜYÜKKAYNAKLAR MAKİNE MÜHENDİSLİK OTOMOTİV İNŞAAT ASANSÖR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

1945 yılında genel makine imalatı için kurulan firmamız ,1957 yıllında Türkiye de ilk defa KAYM markası ile muhtelif kağıt kesme makineleri imalatını gerçekleştirmiştir. Başlangıçtan günümüze Kaym , siz değerli müşterilerimize manuel , yarı otomatik , tam otomatik , cnc kontrol üniteli , programlanabilir , LCD ekran , hidrolik fotosel koruma sistemli , hava tablalı , seri etiket kesimleri için açılır masalı geniş ürün yelpazemiz ve kağıt toplama makinesi imalatı ile hizmet etmenin gururunu yaşıyor. Kaym olarak bütün hassasiyetimiz ;kalitede devamlılık , kusursuz performans , güvenlik ve kullanım kolaylığıdır. Kullanım Yerleri : Kağıt fabrikaları matbaa ve mücellithane , PVC folyo , ahşap kaplama , amyant tabakaları , zımpara kağıdı , kauçuk , deri ve diğer tabakalaşmış maddelerin hasas ve seri kesiminde kullanılmak üzere yüksek performans dizaynlı makinelerdir.

KAYM MACHINERY LTD was founded in 1945 to manufacture several types of machines, then our company has begun to produce "KAYM" brand paper cutting machines in 1957. KAYM produces 60 cm, 78 cm, 92 cm, 115 cm manual, semi-automatic and automatic paper cutting machines with hydraulic presses, electronic digital measurement, numeric control, pneumatic (air cushion) table and light barrier security protection.Folding table for label cutting and jogger series. All our attention as Kaym ; goes mainly toward to quality, excellence in performance, safety and user friendliness. Application Area: The high speed KAYM cutting machines are high performance machines designed specially for Paper industry and use paper, plastics, aluminium and pvc film, wood veneer, emery paper, rubber & leather, as well as other sheet metarials. Which need to be cut with precision & speed.

Herstellung von Pressen   [Git »]

Kayzer Kalibrasyon Eğitim ve Mühendislik Ltd. Şti.

Firmamız Kalibrasyon, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Sunmaktadır.

  [Git »]

KAZELOĞULLARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Kazeloğulları Limited Şirketi 1982 yılında Konya'da kurulmuş olup, yüksek teknolojik alt yapısı ve alanında uzman kadrosuyla; pompa grupları, valf grupları, tank grupları, aktarma ve bağlantı elemanları üretmektedir. Firmamız ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ belgesine sahip, 11000 m2 açık ve 6000 m2 kapalı alanda dünya standartlarındaki modern tesisi ile hizmet vermektedir. Teknolojik imkân ve kabiliyetleri yüksek olan tesisimizde; �Bilgisayar destekli cad/cam programları, �CNC torna tezgâhları, �CNC işleme merkezleri, �Standart üstü, hassas takımlar, ürünlere özel modeller ve bağlantı aparatları, �Azdırma ve fellow tezgâhları, �Raspa tezgâhları, �Üniversal tezgâhlar, �Çeşitli kapasitelerdeki hidrolik, pnömatik ve eksantrik presler, İle engin tecrübesini harmanlayarak ürün yelpazesini geliştirerek üretimine devam etmektedir. Firmamız kalite kontrol laboratuarı bünyesinde � Son teknoloji ürünü 3 koordinatlı (CMM) ölçme tezgâhı, � Düzlem ölçüm cihazı, � Sertlik ölçüm cihazı, � Tam otomatik ve NC kontrollü deneme tezgâhları, İle kalite hedeflerini ürünlerine yansıtmaktadır. Teknolojimiz ve dünyada edindiğimiz yeri beraberce daha ileriye taşımak dileğiyle.

Kazeloğulları Ltd Company was establishedin Konya in 1982 and it has been manufacturing pump series, valve series, tank series, power take of data and fitting equipments with the high technological background and its professionalist staff. Our Firm has ISO 9001-2008 QUALITY MANAGEMENT SYSTEM certificate and serves in its 11000 m2 open and 6000 m2 closed modern building which is in the world standards. In Our Technological Facilities and High Capability Site; � Computer-aided CAD/Cam programs, � CNC Turning Lathes, � CNC Machining Centers, � Over standard, sensitive kits, special moulds for products and fitting devices, � Gear Hobbing Machines and Fellow Benches, � Scraper Benches, � Universal Benches, � In Various Capacity Hydraulic, Pneumatic and Eccentric Presses, By the help of all above, our firm goes on its manufacturing by improving its products range with its wide experience.In Our firm Quality Control Laboratory System; � State of the art technology product by 3 coordinate (CMM ) measuring bench, � Plane measuring device, � Hardness measuring device, � Full automatic and the nc controlled tester bench�s, By the help of all above, our firm reflects its quality targets to its products. We hope to carry our technology and our ground which is acquired

Herstellung von Traktorersatzteile(Achsen, Lenkstangenkästen, Übertragungsmechanismen und Getriebe)   [Git »]

KAZICI MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

Kazıcı makina trencher kanal açma makinaları üretmektedir.

Kazıcı machinery is profesional manufacturer campony of trencher,ditchers and hole digger which we are exporting wordlwide to Egypt,Irak,Afganistan,Libya,Bulgaria,Kazakistan,Africa… please be informed that our company is specialised in trenchers and ditchers. Iam sure that we can offer you the best quality trencher for better price then any other European factory.

Wir sind professionelle Hersteller von campony Grabenfräse, grabenreiniger und Erdbohrer, die wir exportieren weltweit übernommen werden, um Ägypten, Irak, Afganistan, Libyen, Bulgarien, Kasachstan, Afrika ... bitte informiert werden, dass unser Unternehmen in Grabenfräsen und grabenreiniger spezialisiert. Iam sicher, dass wir Ihnen die beste Qualität Grabenfräse für besseren Preis als jede andere europäische Fabrik.   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |