KONYA FIRMALARI - LISTE 42

İŞLEM METAL Çelik kons. İnş.Taah.Tic.Ltd.Şti

Firmamız 1990'dan bu güne Çelik Konstrüksiyon alanında faaliyet göstermekte ve her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurarak bugün çelik konstrüksiyon, prefabrik yapılar, çelik binalar,endüstriyel tesisler,köprü, geçit, iç ve dış merdiven sistemleri, yangın merdiveni, alüminyum çatılar(alpull), açılır kapanır havuz çatı sistemleri (manuel ve automatik), işlerinde projeli ve sistemli olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.. İŞLEM METAL olarak, sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur. Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi büyüyen bir firma olarak Çelik sektöründe İŞLEM METAL olarak bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

Our company operates in the field of steel construction from 1990 to this day and every day keeping up with evolving technology today, steel construction, prefabricated buildings, steel buildings, industrial plants, bridges, passages, interior and exterior stair systems, fire ladder, aluminum roofs (alpull) , retractable pool roof systems (manual and automatic), and systematically work with a project in the service of our customers .. İŞLEMMETAL as marking the sector are proud of. Prices and honest work, our company has the principle of total quality concept and in adhering to the continuous research, development, quality standards have been following the industry with a distinguished name. Our company is a professional way all the activities of service during and after working with all energy in order not to disappoint you. Our company has gained reputation as a well known firm in the sector of activity aims to maintain for many years. We have taken effective steps towards becoming one of the leading companies in the industry to give results in a growing company in the steel sector İŞLEMMETAL brought us the leading position in the field of current activity. Customer satisfaction as a customer-focused work in a more conscious than are working very hard to move to the next level.

  [Git »]

İTİMAT ASANSÖR YAKIT İNŞ.VE NAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

  [Git »]

İTİNA MAKİNA GIDA NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Buğday Yıkama Makinası,Filitre,Kabuk Soyucu,Taş Ayırıcı Makinalarının İmali.

Wheat washing machine, filter,

Maschinen zum Waschen, Sortieren, Schaelen von Weizen   [Git »]

İYİBİLDİREN KARASÖR SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Rekor Karoser & Treyler 1975 yılında kurulmuş olup, bugün Konya 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde 2000 m2'si kapalı olmak üzere 10000 m2 çalışma alanında ürün kalitesini ve çeşitlerini sürekli geliştirerek araç üst yapı sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almıştır. Misyonumuz Kalite ve müşteri hizmetleri öncelikli ilkemizi oluşturmaktadır. Satış öncesi ve kullanım esnasında müşteri memnuniyeti misyonumuzdur. Rekor Karoser tarafından üretilen ürünler Kayar Perdeli Karoser Açık Ahşap Karoser Açık Sac Karoser Yürür Tenteli Karoser Kapalı Sac Karoser Kapalı Alüminyum Karoser Kapalı Brandalı Karoser Tekstil Karoseri Yeni Jenerasyon Kapalı Sac Karoser Özel Amaçlı Karoserler

Coachwork production

Karosserieherstellung   [Git »]

İZİ SÜT VE GIDA MAMÜLLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

İZİ SÜT A.Ş ‘ İZİ Ailesi Kuruluşu ve aile ortaklığıdır. 1991 yılında Beyaz peynir, Kaşar peynir, Tereyağ, Yoğurt ve Ayran çeşitleriyle imalatına başladı. 1994 yılında yeni yerinde üretimine emin adımlarla kapasitesini büyüterek devam etti. İzi Ailesi tamamen öz sermayeye dayalı olarak, kontrollü büyüme planımız çerçevesinde tamamen otomasyonlu süt tozu ve peynir altı suyu işleme entegre tesisini ve vals tipi süt tozu tesislerini kurarak 10.000 metrekare açık alanda 5.000 metrekare kapalı alanda günlük 300.000 Kg. süt işleme kapasitesine ulaştı Fabrikamız, 75 kişilik profesyonel teknik kadrosuyla kaliteli ve sağlıklı ürünlerle müşteri istekleri doğrultusunda üretim yapmaktadır. Hedefimiz geleceğe yönelik yeni yatırımlar yapıp ürün yelpazemizi genişletmek ve siz değerli müşterilerimize sağlıklı, lezzetli, doyumsuz damak tadını sunmaktır

İzi Dairy inc. has started its production since 1991 producing white cheese, yellow cheese, butter, yoghurt and ayran. The 1994 was the year of big progress with renewing its production technology and extending its capacity. The firm had been solidified itself in the industry branch by realizing a joint-venture in between İzi and 2001.And then we import a full automation integrated technological system on milk powder and whey powder. So we reached to produce 300.000 Kg./ day milk process capacity in keeping the plan of our controlled growth policy. İzi dairy has been producing its products with its 65 professional employees in its integrated facility according to customer satisfaction policy. Our philosophy is to invest for new technology in order to have a large product portfolio for our customer needs and to serve always healthy, delicious and tasteful products to your tables .

Herstellung von Milchprodukten   [Git »]

K-METAL

  [Git »]

K-STAR MAKİNA SANAYİ

GIDA MAKİNELERİ,GOFRET,BİSKÜVİ,ÇİKOLATA,KEK VE ŞEKER MAKİNALARIN İMALATINI YAPMAKTAYIZ

FOOD MACHINES, WAFERS, CHOCOLATE, CAKES, BISCUITS AND SUGAR ARE producing machines

Nahrungsmittelmaschinen, Waffeln, Schokolade, Kuchen, Kekse und Zucker erzeugenden Maschinen   [Git »]

K.Y.S.KÜRKÇÜOĞLU DÖKÜM RULMAN YATAKLARI VE OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1986 yılında döküm sektöründe faaliyete başlayan firmamız, kurulduğu günden bugüne tüm çalışanlarıyla inandığı "üretmek mutluluktur" sözüne bağlılığı neticesinde 1995 yılında bünyesinde yapmış olduğu AR-Ge çalışmaları ile güç aktarma organları üretimine başlamıştır. Önce güven prensibi doğrultusunda güven duyulan bir marka KYS markasıyla ürünlerinin kısa zamanda aranan bir marka haline gelmesini sağlamıştır. Üretim, güven ve kalite ilkeleriyle gün geçtikçe gelişen geliştikçe kendini yenileyen firmamız. Sektörüyle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek yenilikleri vakit kaybetmeden hayata geçirmiştir. Başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere ihracat ağını her gecen gün arttırarak ekonomimize büyük yararlar sağlamıştır. Tüm çalışanlarıyla, inandığı üretim felsefesine bağımlılığını göstererek her gecen gün ürün çeşitliliğini arttırmış başta cin olmak üzere tüm Uzakdoğu ülkeleriyle büyük bir yarışa girmiş ve bu yarışta ülke ve ülke insanıyla her türlü zorluğu aşacağı inancından hiç bir zaman vazgeçmeyerek, ithalat yapmayarak teslimiyetçiliği reddeden ulusal değerleri her şeyin üzerinde tutan bir politika izlemiştir. Sonuç olarak zor olanı başarmış yüzde yüz öz sermayesiyle ürettiği ürünü, ülke sanayisinin hizmetine sunmuştur, sahip olduğu ilkeden hiç bir zaman vazgeçmeyecek güce ve kararlılığa sahiptir. Yönetimimizle, çalışanımızla birbirimize duyduğumuz güven ve bağlı olduğumuz değerlerimizden asla taviz vermeden yaptığımızın daha iyisini yapacağımıza inanıyoruz.

Production of iron casting, roller bearing, v belt rim

Herstellung von Rohguß, Kugellagerbetten, V- Riemenscheiben   [Git »]

KAAN LASTİK

  [Git »]

KAB-SAN MAKİNE GIDA NAKLİYE İNŞAAT HAYVANCILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Yumurta Viyolu İmali.

Production of egg folder(container cover also can be)

Herstellung von Eierschachteln   [Git »]

KABAKCI MERMER İNŞAAT DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Mermer Kesim Şekillendirme İşleri

Marble processing

Marmorherstellung   [Git »]

KAÇMAZLAR OTOMOTİV TİC. SAN. LTD.ŞTİ.

Şanzuman Dişlileri Ve Muh.Oto Yedek Parça İmali.

Transmission mechanism gears,gears and shafts and auto spare parts production

Herstellung von Getrieben und Übertragungsmechanismen, Getriebewellen und Fahrzeugersatzteilen   [Git »]

KAĞAN DÖKÜM VE MODEL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız 1988 yılında Konya'da kurulmuş olup, demirdışı metal sektörüne yönelik hizmet vermektedir.Firmamızda her türlü alüminyum, çinko ve bakır alaşımlarının dökümü ve döküm için gerekli olan kalıp- model tasarımı ve üretimi de yapılmaktadır. Özellikle alüminyum döküm konusuna ağırlık veren firmamız, alüminyumun şekillendirmesi konusunda her türlü parçanın kaliteli bir şekilde üretilmesine olanak sağlamaktadır. Kuruluşumuzun temel politikası ve çalışma anlayışı yüksek müşteri tatminidir. Bunu Müşterilerimiz ile birlikte var olacağımız bilinci ile hareket ederek, İşimizin uzmanı ve müşterilerimizin tasarım ortağı olarak, Tam zamanında, istenen sevkiyatı (teslim yeri, miktarı ve kalitesi olarak)gerçekleştirerek sağlarız. Performansımızı sürekli iyileştirmek, hatalı olanı düzeltmek yerine bir defada doğru üretmek temel anlayışımızdır. Bu anlayışları çalışanlarımızla birlikte geleceğimizin garantisi olarak benimsemekteyiz.

Our company was founded in 1988 in Konya / TURKEY and services for non iron metal sectors. Our company supplys required mould- model designing and production for all kind of aluminium, copper alloy and zinc alloy casting. Our company which works on especially aluminium casting is enable to produe all kind of parts in a quality manner about aluminium forming. Working comprehension of our company is high customer satisfaction. We will achieve this by:Performing our activities, knowing that we will exist with our customers Being experts of our work, being partners of design with our clients, Materializing on-time, required (by means of delivery location, time, amount and quality) shipments. Quality is not the main subject of our meetings with our customers. Because, I see quality, in anyway, as the first condition that will always be performed. I find the guarantee of our future in adopting this understanding to all present and future employees’.

Alu, Zink und Bronzeguss Spritzgussform Fertigung   [Git »]

KAHVECİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş., TRUCK BODY PARTS

Oto Yedek Parçaları Ve Kabin Ve Kaporta Aksamı İmali.

Kahveci Otomotiv specialized in manufacturing high quality aftermarket truck body parts for VOLVO, SCANIA, MAN, MERCEDES, DAF, RENAULT and IVECO since 1989. We dedicated ourselves to meet needs of customers with competitive prices and the best quality. All our parts are manufactured to ISO 9001 standards and are fully interchangeable with original parts. We always use virgin raw material in our production and never use any recycled material. We have been investing more and more in molds and machinery every year to develop new parts and increase production volume. We invite you to become a member of this big family and offer you a long-term mutually profitable cooperation.

Fahrzeugersatzteile und Schränke   [Git »]

Kaizen Teknolojik Üretim ve Genel Pazarlama A.Ş.

Firmamız tüm dizel ve benzinli motorlar için piston segmanı üretmektedir.

  [Git »]

KALE PAZARLAMA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN.VE TİC.A.Ş.

Kanepe Ve Koltuk İmali.

Manufacture of sofas and couches

Herstellung von Sessel und Sofa   [Git »]

Kalitek Ltd. Şti

Damlama Sulama Center Pivot Sulama

Drip irrigation Center Pivot irrigation lineer pivot irrigation

  [Git »]

KALİTERA Mühendislik, Eğitim, Danışmanlık Tic.Ltd.Şti.

KALİTERA MÜHENDİSLİK EĞİTİM DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre kurulmuş olup TC mevzuatına göre faaliyet göstermekte ve bu konuda tam uygunluğu bulunan bir eğitim ve danışmanlık kuruluşudur. Kuruluş felsefemiz; ülkemizde üretim ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaları kalite, standardizasyon, belgelendirme, test ve ölçüm güvenirliği alanlarında Avrupa standartlarına uygun hale getirme olgusudur. KALİTERA DANIŞMANLIK olarak; firmaların rekabet gücünü artırmaları için kalite sistemlerinin kurulmasına yardımcı olmak, spesifik eğitim ihtiyaçlarını karşılamak, Avrupa Birliği Direktifleri ve standartları hakkında güncel bilgileri sunarak Avrupa birliği tarafından ürünlerden talep edilen işaretleme ve belgelerin temin edilmesini sağlayıcı teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermeyi ilke edindik. Firmamız bünyesinde bulunan deneyimli, konusunda uzman mühendis, tekniker ve baş denetçilerle siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vererek değer katacağımıza inanıyoruz.

KALİTERA ENGINEERING EDUCATION CONSULTING COMPANY LIMITED was established under the laws of the Republic of Turkey Republic of Turkey on this issue according to the laws and operates a training and consulting company in full compliance. Enterprise philosophy in our country of production and service sector companies operating in the quality, standardization, certification, testing and measurement reliability in accordance with European standards, presenting a case to make. As the establishment of quality systems help to increase the competitiveness of firms, specific training needs, by providing current information about the European Union Directives and standards for marking and documents requested from the European Union by the provision of products and consulting services provider to provide technical support to have a principle. Our company is located within the experienced, expert engineers, technicians and inspectors head to our esteemed customers quality, value katacağımıza believe that by providing fast and reliable service.

KALİTERA ENGINEERING EDUCATION CONSULTING COMPANY LIMITED wurde gemäß den Gesetzen der Republik Türkei Republik Türkei in dieser Frage nach dem Recht gegründet und betreibt ein Schulungs-und Consulting-Unternehmen in vollem Umfang. Enterprise Philosophie in unserem Land von Produktions-und Dienstleistungsunternehmen im Bereich der Qualität, Standardisierung, Zertifizierung, Prüfung und Messung Zuverlässigkeit im Einklang mit europäischen Standards, präsentiert einen Fall zu machen. Da die Festlegung von Qualitäts-Systeme helfen, die Wettbewerbsfähigkeit der Unternehmen, die spezifische Ausbildung muss durch Bereitstellung aktueller Informationen über die Europäische Union Richtlinien und Normen für die Kennzeichnung und Dokumente aus der Europäischen Union durch die Bereitstellung von Produkten und Beratungsleistungen aufgefordert werden, technische erhöhen Unterstützung für ein Prinzip zu haben. Unser Unternehmen innerhalb der erfahrene, kompetente Ingenieure, Techniker und Inspektoren Kopf zu unseren geschätzten Kunden Qualität liegt, glauben Wert katacağımıza dass man durch die schnellen und zuverlässigen Service.   [Git »]

KALKAN TURİZM NAKLİYAT VE MADENCİLİK SAN.VE TİC.A.Ş.

Mermer,Şeker Taşı Ve Mağnezit İmali.

Marble, fire brick, magnesite production

Marmor, feuerfester Ziegelstein und Magnesitherstellung   [Git »]

KALKAN YAPI ENDÜSTRİSİ DİNLENME TESİSLERİ VE PETROL TİC.A.Ş.

Pvc Doğrama(Kapı,Pencere,Panjur) İmali.

Production of ready made doors and windows

Zimmerwerkherstellung aus PVC (Fenster, Türen und Rolläden)   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |