KONYA FIRMALARI - LISTE 42

K-METAL

  [Git »]

K-STAR MAKİNA SANAYİ

GIDA MAKİNELERİ,GOFRET,BİSKÜVİ,ÇİKOLATA,KEK VE ŞEKER MAKİNALARIN İMALATINI YAPMAKTAYIZ

FOOD MACHINES, WAFERS, CHOCOLATE, CAKES, BISCUITS AND SUGAR ARE producing machines

Nahrungsmittelmaschinen, Waffeln, Schokolade, Kuchen, Kekse und Zucker erzeugenden Maschinen   [Git »]

K.Y.S.KÜRKÇÜOĞLU DÖKÜM RULMAN YATAKLARI VE OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1986 yılında döküm sektöründe faaliyete başlayan firmamız, kurulduğu günden bugüne tüm çalışanlarıyla inandığı "üretmek mutluluktur" sözüne bağlılığı neticesinde 1995 yılında bünyesinde yapmış olduğu AR-Ge çalışmaları ile güç aktarma organları üretimine başlamıştır. Önce güven prensibi doğrultusunda güven duyulan bir marka KYS markasıyla ürünlerinin kısa zamanda aranan bir marka haline gelmesini sağlamıştır. Üretim, güven ve kalite ilkeleriyle gün geçtikçe gelişen geliştikçe kendini yenileyen firmamız. Sektörüyle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek yenilikleri vakit kaybetmeden hayata geçirmiştir. Başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere ihracat ağını her gecen gün arttırarak ekonomimize büyük yararlar sağlamıştır. Tüm çalışanlarıyla, inandığı üretim felsefesine bağımlılığını göstererek her gecen gün ürün çeşitliliğini arttırmış başta cin olmak üzere tüm Uzakdoğu ülkeleriyle büyük bir yarışa girmiş ve bu yarışta ülke ve ülke insanıyla her türlü zorluğu aşacağı inancından hiç bir zaman vazgeçmeyerek, ithalat yapmayarak teslimiyetçiliği reddeden ulusal değerleri her şeyin üzerinde tutan bir politika izlemiştir. Sonuç olarak zor olanı başarmış yüzde yüz öz sermayesiyle ürettiği ürünü, ülke sanayisinin hizmetine sunmuştur, sahip olduğu ilkeden hiç bir zaman vazgeçmeyecek güce ve kararlılığa sahiptir. Yönetimimizle, çalışanımızla birbirimize duyduğumuz güven ve bağlı olduğumuz değerlerimizden asla taviz vermeden yaptığımızın daha iyisini yapacağımıza inanıyoruz.

Production of iron casting, roller bearing, v belt rim

Herstellung von Rohguß, Kugellagerbetten, V- Riemenscheiben   [Git »]

KAAN LASTİK

  [Git »]

KAB-SAN MAKİNE GIDA NAKLİYE İNŞAAT HAYVANCILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Yumurta Viyolu İmali.

Production of egg folder(container cover also can be)

Herstellung von Eierschachteln   [Git »]

KABAKCI MERMER İNŞAAT DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Mermer Kesim Şekillendirme İşleri

Marble processing

Marmorherstellung   [Git »]

KAÇMAZLAR OTOMOTİV TİC. SAN. LTD.ŞTİ.

Şanzuman Dişlileri Ve Muh.Oto Yedek Parça İmali.

Transmission mechanism gears,gears and shafts and auto spare parts production

Herstellung von Getrieben und Übertragungsmechanismen, Getriebewellen und Fahrzeugersatzteilen   [Git »]

KAĞAN DÖKÜM VE MODEL SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Firmamız 1988 yılında Konya'da kurulmuş olup, demirdışı metal sektörüne yönelik hizmet vermektedir.Firmamızda her türlü alüminyum, çinko ve bakır alaşımlarının dökümü ve döküm için gerekli olan kalıp- model tasarımı ve üretimi de yapılmaktadır. Özellikle alüminyum döküm konusuna ağırlık veren firmamız, alüminyumun şekillendirmesi konusunda her türlü parçanın kaliteli bir şekilde üretilmesine olanak sağlamaktadır. Kuruluşumuzun temel politikası ve çalışma anlayışı yüksek müşteri tatminidir. Bunu Müşterilerimiz ile birlikte var olacağımız bilinci ile hareket ederek, İşimizin uzmanı ve müşterilerimizin tasarım ortağı olarak, Tam zamanında, istenen sevkiyatı (teslim yeri, miktarı ve kalitesi olarak)gerçekleştirerek sağlarız. Performansımızı sürekli iyileştirmek, hatalı olanı düzeltmek yerine bir defada doğru üretmek temel anlayışımızdır. Bu anlayışları çalışanlarımızla birlikte geleceğimizin garantisi olarak benimsemekteyiz.

Our company was founded in 1988 in Konya / TURKEY and services for non iron metal sectors. Our company supplys required mould- model designing and production for all kind of aluminium, copper alloy and zinc alloy casting. Our company which works on especially aluminium casting is enable to produe all kind of parts in a quality manner about aluminium forming. Working comprehension of our company is high customer satisfaction. We will achieve this by:Performing our activities, knowing that we will exist with our customers Being experts of our work, being partners of design with our clients, Materializing on-time, required (by means of delivery location, time, amount and quality) shipments. Quality is not the main subject of our meetings with our customers. Because, I see quality, in anyway, as the first condition that will always be performed. I find the guarantee of our future in adopting this understanding to all present and future employees’.

Alu, Zink und Bronzeguss Spritzgussform Fertigung   [Git »]

KAHVECİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş., TRUCK BODY PARTS

Oto Yedek Parçaları Ve Kabin Ve Kaporta Aksamı İmali.

Kahveci Otomotiv specialized in manufacturing high quality aftermarket truck body parts for VOLVO, SCANIA, MAN, MERCEDES, DAF, RENAULT and IVECO since 1989. We dedicated ourselves to meet needs of customers with competitive prices and the best quality. All our parts are manufactured to ISO 9001 standards and are fully interchangeable with original parts. We always use virgin raw material in our production and never use any recycled material. We have been investing more and more in molds and machinery every year to develop new parts and increase production volume. We invite you to become a member of this big family and offer you a long-term mutually profitable cooperation.

Fahrzeugersatzteile und Schränke   [Git »]

Kaizen Teknolojik Üretim ve Genel Pazarlama A.Ş.

Firmamız tüm dizel ve benzinli motorlar için piston segmanı üretmektedir.

  [Git »]

KALE PAZARLAMA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN.VE TİC.A.Ş.

Kanepe Ve Koltuk İmali.

Manufacture of sofas and couches

Herstellung von Sessel und Sofa   [Git »]

Kalitek Ltd. Şti

Damlama Sulama Center Pivot Sulama

Drip irrigation Center Pivot irrigation lineer pivot irrigation

  [Git »]

KALİTERA Mühendislik, Eğitim, Danışmanlık Tic.Ltd.Şti.

KALİTERA MÜHENDİSLİK EĞİTİM DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre kurulmuş olup TC mevzuatına göre faaliyet göstermekte ve bu konuda tam uygunluğu bulunan bir eğitim ve danışmanlık kuruluşudur. Kuruluş felsefemiz; ülkemizde üretim ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaları kalite, standardizasyon, belgelendirme, test ve ölçüm güvenirliği alanlarında Avrupa standartlarına uygun hale getirme olgusudur. KALİTERA DANIŞMANLIK olarak; firmaların rekabet gücünü artırmaları için kalite sistemlerinin kurulmasına yardımcı olmak, spesifik eğitim ihtiyaçlarını karşılamak, Avrupa Birliği Direktifleri ve standartları hakkında güncel bilgileri sunarak Avrupa birliği tarafından ürünlerden talep edilen işaretleme ve belgelerin temin edilmesini sağlayıcı teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermeyi ilke edindik. Firmamız bünyesinde bulunan deneyimli, konusunda uzman mühendis, tekniker ve baş denetçilerle siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vererek değer katacağımıza inanıyoruz.

KALİTERA ENGINEERING EDUCATION CONSULTING COMPANY LIMITED was established under the laws of the Republic of Turkey Republic of Turkey on this issue according to the laws and operates a training and consulting company in full compliance. Enterprise philosophy in our country of production and service sector companies operating in the quality, standardization, certification, testing and measurement reliability in accordance with European standards, presenting a case to make. As the establishment of quality systems help to increase the competitiveness of firms, specific training needs, by providing current information about the European Union Directives and standards for marking and documents requested from the European Union by the provision of products and consulting services provider to provide technical support to have a principle. Our company is located within the experienced, expert engineers, technicians and inspectors head to our esteemed customers quality, value katacağımıza believe that by providing fast and reliable service.

KALİTERA ENGINEERING EDUCATION CONSULTING COMPANY LIMITED wurde gemäß den Gesetzen der Republik Türkei Republik Türkei in dieser Frage nach dem Recht gegründet und betreibt ein Schulungs-und Consulting-Unternehmen in vollem Umfang. Enterprise Philosophie in unserem Land von Produktions-und Dienstleistungsunternehmen im Bereich der Qualität, Standardisierung, Zertifizierung, Prüfung und Messung Zuverlässigkeit im Einklang mit europäischen Standards, präsentiert einen Fall zu machen. Da die Festlegung von Qualitäts-Systeme helfen, die Wettbewerbsfähigkeit der Unternehmen, die spezifische Ausbildung muss durch Bereitstellung aktueller Informationen über die Europäische Union Richtlinien und Normen für die Kennzeichnung und Dokumente aus der Europäischen Union durch die Bereitstellung von Produkten und Beratungsleistungen aufgefordert werden, technische erhöhen Unterstützung für ein Prinzip zu haben. Unser Unternehmen innerhalb der erfahrene, kompetente Ingenieure, Techniker und Inspektoren Kopf zu unseren geschätzten Kunden Qualität liegt, glauben Wert katacağımıza dass man durch die schnellen und zuverlässigen Service.   [Git »]

KALKAN TURİZM NAKLİYAT VE MADENCİLİK SAN.VE TİC.A.Ş.

Mermer,Şeker Taşı Ve Mağnezit İmali.

Marble, fire brick, magnesite production

Marmor, feuerfester Ziegelstein und Magnesitherstellung   [Git »]

KALKAN YAPI ENDÜSTRİSİ DİNLENME TESİSLERİ VE PETROL TİC.A.Ş.

Pvc Doğrama(Kapı,Pencere,Panjur) İmali.

Production of ready made doors and windows

Zimmerwerkherstellung aus PVC (Fenster, Türen und Rolläden)   [Git »]

KAMACILAR PLASTİK METAL YAPI ELEMANLARI OTOMOTİV MAKİNA İNŞAAT NAKLİYE SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

KAMACILAR PLASTİK METAL YAPI ELEMANLARI LTD. ŞTİ. Konya 3. Organize Sanayi Bölgesinde 10000 m2 alan üzerine kurulu ileri teknoloji ile dizayn edilmiş tesislerinde yıllık 5000 ton PENTIME markalı pvc kapı ve pencere profilleri üretmektedir. Nihai müşteri memnuniyetini kendine hedef alır. KAMACILAR PLASTİK METAL YAPI ELAMANLARI LTD. ŞTİ. Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır. Kuruluşu çok yakın zaman olmasına rağmen kısa sürede kalitesini ispatlamıştır. Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle üretici, kullanıcı ve mimari estetik gözönüne alınarak tasarımı titizlikle yapılmıştır.

Production of pvc profiles

Herstellung von PVC Profilen   [Git »]

KAMACILAR PLS.LTD.ŞTİ.

  [Git »]

KAMSA OTOMOTİV PETROL İNŞAAT TİC.VE SAN.A.Ş.

Since 1998 KAMSA has been developing, producing and distributing brake components for the automotive industry. Our product programm coversbrake drums, brake discs, axles and axle equipment for trucks, busses and trailers. With such components at motor vehicles, which are exposed to a high mechanical and thermal stress, causing safety to be vitally important. In order to be able to ensure this characteristic at our components, all of our products are subject to a strict quality control. As a visionary enterprise we attach particular importance to customer satisfaction, short delivery times and high quality. Thanks to this business philosophy, which has accompanied us from the beginning, as well as the extensive product offers, we enjoy the confidence of a large clientele. And we know most exactly that our business partner appreciate, that`s why we call it : „Quality for Safety“

Cast iron and drum production

Seit 1998 entwickelt, produziert und vertreibt KAMSA NKW- Bremsteile für die Automobilindustrie. Unser Produktprogramm umfasst Bremstrommeln, Bremsscheiben, Achsen und Achsausrüstungen für LKW, Busse und Trailer. Bei diesen Komponenten an Kraftfahrzeugen, die einer hohen mechanischen und thermischen Beanspruchung ausgesetzt sind, ist die Sicherheit von überdurchschnittlicher Bedeutung. Um diese Eigenschaft an diesen Bauteilen gewährleisten zu können, unterliegen alle unserer Produkte einer strengen Qualitätskontrolle. Als visionäres Unternehmen legen wir besonderen Wert auf Kundenzufriedenheit, kurze Lieferzeiten und hohe Qualität. Dank dieser Unternehmensphilosophie, die uns von Anfang an begleitet hat, und des umfangreichen Produktangebotes genießen wir das Vertrauen eines großen Kundenkreises. Und wir wissen ganz genau, dass unsere Geschäftspartner es zu schätzen wissen, weshalb es bei uns heißt: „Qualität für Sicherheit“   [Git »]

KANAT EL ARABASI İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ

EL ARABASI, MERDİVEN, KÜREK, TIRMIK, YÜK TAŞIMA ARABALARI

WHEELBARROW, LADDER, SHOVEL, RAKE, TROLLEY

  [Git »]

KANAT MAKİNE SAN.TİC.LTD.ŞTİ

‘KANAT MAKİNE’ 1968 yılında Konya’da kurulmuştur. Şuanda inşaat sektöründeki blok bims (briket) ve parke taşı makineleri üretimine devam eden firmamız,ürünlerini yurt dışına ihraç ederek ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam etmektedir. Girişimcilik,değişimcilik,güven,dürüstlük,vizyonerlik,yenilikçilik,kararlılık ve cesaret ruhuyla büyümeye devam eden KANAT MAKİNE bugün modern tesislerinde ARGE çalışmaları ile destekleyerek ürettiği makinelerle bölgesel ölçütlerde hem ülkemizin hemde şirketin adına değer katmaya devam ediyor.

Block pumice (briquette) and locked paving stone manufacturing machines

Bimsstein (brikett) und verriegelt Pflasterstein Fertigungsmaschinen   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |