KONYA FIRMALARI - LISTE 40

IŞIKLAR AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

"Bir insanın ömrü bir müesseseyi kurmaya ancak yeterlidir, gerçeği göz önüne alınarak ve şahsa bağlı kalmaksızın, müesseselerin yaşamalarını sağlamak amacıyla kuruldu Işıklar Holding. Yıllardan beri takım çalışmasının çok güzel örneklerini verdik. Temel olarak, "Hayat mücadele değil, mücadele hayattır" ilkesini benimsedik.Yurdumuzun ekonomik kalkınmasına katkıda bulunabilmek için, Türk Özel Sektörü'nün bir mensubu olarak, yurt içinde ve yurt dışında payımıza düşen görevleri, aralıksız çabalarla yerine getirmeye çalıştık.Kökleri asırlara dayanan toplumumuzu, genç ve dinamik bir Cumhuriyet haline getiren Ulu Önder Atatürk'ün, Cumhuriyet'in 10. yıldönümündeki söylevinde yer alan "Yaptıklarımızı asla kafi göremeyiz. Çünkü daha çok ve daha büyük işler yapmak mecburiyetinde ve azmindeyiz. Yurdumuzu dünyanın en mamur ve en medeni memleketleri seviyesine çıkaracağız. Milletimizi en geniş refah, vasıta ve kaynaklarına sahip kılacağız. Milli kültürümüzü muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkaracağız." buyruğu, Işıklar Topluluğu'nun dinamizminin tek kaynağı olmuştur ve olacaktır."Kökleri asırlara dayanan toplumumuzu, genç ve dinamik bir Cumhuriyet haline getiren Ulu Önder Atatürk'ün, Cumhuriyet'in 10. yıldönümündeki söylevinde yer alan "Yaptıklarımızı asla kafi göremeyiz. Çünkü daha çok ve daha büyük işler yapmak mecburiyetinde ve azmindeyiz. Yurdumuzu dünyanın en mamur ve en medeni memleketleri seviyesine çıkaracağız. Milletimizi en geniş refah, vasıta ve kaynaklarına sahip kılacağız. Milli kültürümüzü muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkaracağız." buyruğu, Işıklar Topluluğu'nun dinamizminin tek kaynağı olmuştur ve olacaktır."

Işıklar Holding had been established to ensure the progression of the enterprises, independent of their founders because "a man's lifetime would be adequate to build the enterprise only". For years, we have achieved perfect examples of team work. Basically, we have adopted the principle of "Life is not a struggle, struggle is life".In order to be able to contribute to the development of our country as a member of the Turkish private sector, we continuously worked hard to accomplish our duties both abroad and in our homeland.The only source of Işıklar Group of Companies' dynamism is and will be the saying of Atatürk, who built up a young and dynamic republic out of our centuries old society; "We shall never be satisfied due to our accomplishments. We are determined and have to do more and better jobs. We will make our country among the most prosperous and civilized countries in the world. We will provide our society with the best instruments, resources and welfare. We will bring our nation's culture to levels higher than the contemporary civilisations.".

Herstellung von künstlichem Dünger-, Zement-, Kalkbeutel aus Kraftpapier   [Git »]

IŞIL ÇELİK DÖKÜM VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

7 yıl önce kurulduğumuzda da adresimiz aynıydı: 1. Organize Sanayi İnceöz Sok. No: 8 KONYA. 800 m 2 kapalı alana sahip olan bir tesis... Yerimizi değiştirmedik ama yerimizde de saymadık. Anadolu'nun ortasındaki bu tesisin Türkiye ve Dünya ekonomisine katkıda bulunması gerektiği, değişimlere ayak uydurması gerektiği bilinciyle hareket ettik. 7 yılda 4 kat büyüdük; 3200 m 2 kapalı alana ulaştık. Kapasitemizi 2 katına; yıllık 2400 tona çıkarttık. İstediğimiz sadece niceliksel bir gelişme değildi. Daha iyiyi yakalayabilmek için laboratuarlarımızı oluşturduk. Makine altyapımızı geliştirdik. Mevcut olan Inductherm sanayi ocağına bir yenisini daha ekledik. Işıl döküm tesislerinde çelik, sfero, ve pik olmak üzere üç ayrı malzeme 1 kg'dan 1500 kg'a kadar tek parça halinde dökülmektedir. Işıl Çelik Döküm Ltd. Şti. olarak çalışmalarımızı “önce kalite sonra müşteri memnuniyeti” ilkesi çerçevesinde yürütmeye devam edeceğiz.

Cast iron, steel, sphero casting

Herstellung von Rohstahl und Sferoguß   [Git »]

IŞILDAR METAL

Firmamız Çelik konstrüksiyon yapı sistemleri yapmaktadır.

  [Git »]

IŞILDAR METAL İNŞ.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ÇELİK KONSTRÜKSİYON YAPI SİSTEMLERİ & METAL KUMLAMA

  [Git »]

İ.C MOTOR SUPAPLARI CELALETTİN GÜNAR

Motor Supapları,Kalıpçılık Ve Dövme İşleri

Engine valves, moulding and forged works

Motorenventile und Formarbeiten   [Git »]

i.ç.m mermer granit ltd şti

  [Git »]

İ.Ç.M.İNŞAAT MERMER DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Mermer Kesim Ve Şekillendirme.

Marble processing

Marmorherstellung   [Git »]

İBRAHİM KELEŞER-KELEŞER TAVUK KAFES VE EKİPMANLARI

Tavuk Kafes Ve Ekipmanları İmali.

Production of cages for chickens

Herstellung von Hühnerkäfigen und Zubehör   [Git »]

İBRAHİM BOZDAĞ - RANA REKOR

Hidrolik Hortum Bağlantı Rekorları İmali.

Hydraulic cyclone

Hydraulische Zyklone   [Git »]

İÇ ANADOLU AYAKKABI VE MALZEMELERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Ayakkabı sektörüne 3 kuşak önce 1900’lü yıllarda perakenteci olarak başlayan firma, 1977 yıllında Konya Kunduracılar Sanayi Sitesinin faaliyete geçmesiyle birlikte toptan ayakkabı satışına ANADOLU Kavafiye Deposu adı altında başlamıştır. 1979 yılında şirketleşerek, bir aile şirketi olan, İÇANADOLU Ayakkabı Koll.Şti.’ni kurarak, 1991 yılında da İÇANADOLU Ayakkabı ve Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. ünvanı altında ayakkabı sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir. Eski Kunduracılar Sanayi Sitesinin taşınması sebebiyle, oradaki faaliyetine son veren firma, Ankara yolu üzerindeki Aykent Ayakkabıcılar Sanayi Sitesinde bulunan toplam 2600 m2 katlı kapalı alana sahip yeni işyerini faaliyete geçirerek, müşterilerine hizmet vermeye burada devam etmektedir.

Shoe and shoe parts production

Herstellung von Schuhen und Schuhteilen   [Git »]

İDEAL ÇELİK KAPI

  [Git »]

İDEAL PANJUR İNŞAAT VE DEKORASYON TİC.LTD.ŞTİ.

Pvcden Mamül Panjur İmali.

Jalousie production from pvc

Roladenbau   [Git »]

ideal temizlik hizmetleri

İDEAL TEMİZLİK 2004 Yılında KONYA'DA hizmet sektöründe yerini alan İDEAL TEMİZLİK kurucuları 5 yıl içerisinde KONYA’NIN en yüksek TÜRKİYE’NİN 3.büyük gökdelenin ve en yüksek otelinin dış cephe cam temizliği tecrübesi ile KONYA'NIN en büyük AVM lerinde en alt kademeden en üst kademeye kadar görev almış ve inşaat sonrası temizlikte tecrübe sahibi olmuş, ev, iş yeri ve ofis temizliğinde uzmanlaşmış ekibiyle KONYA’YA hak ettiği hizmeti sağlamak amacıyla göreve başlamışlardır. HİZMETLERİMİZ Ev, iş yeri, ofis ve büro temizliği Dış cephe cam temizliği İnşaat sonrası kaba ve detay temizlik Cila hizmetleri Kapıcılık hizmetleri Halı yıkama hizmetleri

  [Git »]

ideal temizlik hzimetleri

konya nın en ideal firması

  [Git »]

İHSAN BÜYÜKSARI-BAŞEL OTOMOTİV

Motor Parçaları(Volant,Volant Muhafazası,Eksantrik Kapağı,Eksantrik Dişlileri,Mazot Pompa Dişlileri,

Engine parts (flywheel parts, flywheel case, eccentric bonnet, eccentric gears, diesel pump gears, c

Herstellung von Motorteilen (exzentrische Deckel, exzentrischen Zahnrädern, Zahnräder für Brennstoff   [Git »]

İKBAL AYAK.SAN.TİC.A.Ş

  [Git »]

İKBAL AYAKKABICILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

İkbal Ayakkabıcılık A.Ş. uzun yıllar boyunca kendi aralarında lider olan firmaların güç ve birikimlerinin birleşmesiyle 1996 yılında Konya′da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne kadar tavizsiz kalite, kusursuz estetik anlayışı ve rakipsiz fiyat politikası ile sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Bu güçlü dinamikler üzerine inşa edilen firmamız kısa zamanda Anadolu ayakkabıcılığının yüzakı olan Fastway markasını oluşturmuştur. İkbal Ayakkabıcılık A.Ş. kalitesini Anadolu′nun en ücra köşelerine ulaştırmakla kalmamış, bu kaliteyi uluslararası pazarlara da taşımıştır. Üretim kapasite ve kalitesine yapmakta olduğu yatırımlarla pazar payını yükseltmeyi hedeflemektedir. Bugün İkbal Ayakkabıcılık A.Ş. 2000 m2 üretim alanı, 1350 m2 depo ve sevkiyat merkezinde profesyonel ekibi, aylık 22500 çift üretim kapasitesi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

İkbal A.S. has been established in 1996 by leader companies who are enough experienced in manufacturing of men shoes during long years. Since its establishing date our company became always leader for unique quality, unique aesthetic design and competitive price policy. Fastway our brand, which is the most successful in the sector was created, in a short time by Ikbal A.S. Ikbal A.S. didn’t restrict its quality only in region, but reached the most far points of Turkey, also carried to international markets. We are planning to increase our market share by investments for manufacturing capacity and quality requirements. Ikbal A.S. today goes its activity in 2000 sqm manufacturing area, 1350 sqm storage area, a professional delivery team and 22.500 pairs monthly manufacturing capacity.

Herstellung von Schuhen   [Git »]

İKBAL MAKİNA İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ PAZARLAMA VE TİC.A.Ş.

Küresel Vana İmali.

Spherical valve production

Herstellung von sphärischen Ventilen   [Git »]

ikonia elektrik

ikonia enerji elektrik elektronık bılgısayar tamır bakım format uydu kurulum elektrık malzeme satıs

ikonia enerji elektrik elektronık bılgısayar tamır bakım format uydu kurulum elektrık malzeme satıs

ikonia enerji elektrik elektronık bılgısayar tamır bakım format uydu kurulum elektrık malzeme satıs   [Git »]

ikrar international trade

IKRAR dıs ticaret 2001 yılında Konya Fevzi cakmak mahallesinde deterjan uretimi yapan bir firmanın yurt dısı baglantılarını saglamak uzere kuruldu Azerbaycan-iran-gurcistan-çin ve rusyada faaliyet gostermektedir yurt dısından her nevi hammadde -mamulmadde ithalatını gerek kendisi gerekse aracı oldugu firmalar adına ithal etmektedir. www.ikrartrade.com

ACTIVITY OF IKRAR We're the international foreign trade company located in konya in turkey and are concerned about all of the trading goods found in turkey. CUSTOMS CLEARENCE AND WAREHOUSE - Full brokerage services from all Customs in Turkey. - Import - Export - Transit - Reliable,economic warehousing service Hope that after beginning our cooperation we become a reliable source of activity for you, here, in TURKEY.. www.ikrartrade.com

ACTIVITY OF IKRAR We're the international foreign trade company located in konya in turkey and are concerned about all of the trading goods found in turkey. CUSTOMS CLEARENCE AND WAREHOUSE - Full brokerage services from all Customs in Turkey. - Import - Export - Transit - Reliable,economic warehousing service Hope that after beginning our cooperation we become a reliable source of activity for you, here, in TURKEY.. www.ikrartrade.om   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |