KONYA FIRMALARI - LISTE 4

AKBABA TAAHHÜT İNŞAAT İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.KONYA 3.0RGANİZE SAN.ŞB.Sİ.

Çimento,Hazır Beton Ve Yapı Elemanları (Perke Taşı Ve Bordür Taşı ) İmali.

Cement, readymixed concrete, prefabricated construction materials,piriket, binder dust and building

Zement, Fertigzement, Fertighausmaterialien, Bindemittel und Ziegelstein, Bauunternehmensleistungen   [Git »]

AKBEL TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Tarım Römorku,Ekin Biçme Makinası.Çayır Biçme Makinası,Patoz,Wanvey,Dıskaro,Pancar Sökme Makinası İm

Trailer, harvesting machine, mower machine, thresher, , disc harrow, the sugar beet harvester produc

Herstellung von Agraranhänger, Getreide- und Grasmähmaschine, Drehmaschine, one-way, Diskaro, Rübene   [Git »]

AKÇA FİLTRE SİSTEMLERİ

AKÇA Filtre Sistemleri Ltd. Şti. damla sulama ve filtre sistemleri üretiminde Türkiyenin önde gelen imalatçı firmalarından biridir. Damla sulama ek parçaları ve filtre sistemleri TSE ve ISo 9001-2000 kalitesi standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Akça Ltd. Şti. damla sulama filtre sistemleri alanında yaptığı ve yapacağı yatırımları su tasarrufu, ğrğn veriminin artırılması ve maliyetlerin düşürülmesi hedefiyle yapta olup; bu konuyu gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için, en önemli miras olarak görmektedir. Alanında kaliteli üretim anlayışı, güvenirlik ve süreklilik ilkeleri ile yola çıkan firma, ülkemizde ve dünya pazarlarında pazarlama ve sevkiyat üzerine yoğunlaşmış olup bu konudaki gelişimi ve hizmeti kendisine bir görev olarak bilmektedir. Akça Ltd. Şti.'nin amacı; sulama endüstrisinde "Daima iyi kalite, en iyi hizmet ve uygun fiyat" politikası prensiplerinden taviz vermeden sektöründe öncülüğünü sürdürmektedir. Tüm su filtreleme ihtiyaçlarınızda AKÇA Ltd. Şti. her zaman yanınızdadır.

  [Git »]

AKD İTH.İHR.MAK.OTOM.LTD.ŞTİ.

  [Git »]

AKDENİZ CAM ALÜMİNYUM VE METAL SAN. TİC.A.Ş.BÜSAN 3 ŞUBESİ

Alüminyum Metal Ve Kompozit Panel İmali.

Aliminium metal and composite panel production

Herstellung von Außenfrontfurnitur aus Aluminium, Bauautomatisierungssysteme, Teppichausstellungssys   [Git »]

AKDENİZ CAM ALÜMİNYUM VE METAL SAN.TİC.A.Ş.SANAYİ ŞUBESİ

Jaluzi,Duşakabin Ve Balkon Camlama Sistemleri İmali.

Jalousie, shower cabin, balkony glazing systems production

Herstellung von Rolladen, Duschkabinen und Balkonfenster   [Git »]

AKDENİZ CAM ALÜMİNYUM VE METAL SANAYİ TİCARET A.Ş.

Alüminyum Dış Cephe Kaplama,Yapı Otomasyon Sistemleri,Halı Sergileme Sistemleri,Jaluzi Perde,Doşakab

Aluminium siding, construction automation systems, glass, jalousie, carpet exhibition systems, bathr

Aussenverkleidung von Gebaeuden aus Aluminium, Rolladen, Duschkabinen   [Git »]

AKDENİZ PLASTİK VE KAUÇUK PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş.

Plastik Ve Kauçuk Mamülleri İmalatı. Enjeksiyon Makinası Ve Kalıpları İmalatı.

Plastic and rubber products production, injection machine and İts moulds production

Herstellung von Plastik und Gummiwaren, Injenktionsmaschinen und Formen   [Git »]

AKDOĞAN KONVEYÖR BANT HELEZON VE AMB.MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

KONVEYÖR BANT VE EKİPMANLARIİMALATI ,PROJE VE OTOMASYON HİZMETLERİ

  [Git »]

AKDORA TOUR - Anterkon Tur.Yat.Dan.Ltd.Şti.

  [Git »]

Akguller Çimento | Konya çimento firmaları

Akgüller olarak; çimento, inşaat malzemeleri, madencilik ve nakliyat konusunda Konya bölgesinde hizmet vermekteyiz.

  [Git »]

AKGÜL KALIP MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Akgül Kalıp Makine Sanayi Ticaret ve Ltd. Şti. 2001 yılında üç ortak tarafından kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan itibaren kaliteye verdiği önem, müşteri odaklı çalışmaları, tedarikçi firmalarının desteği ve teknik donanımları nedeniyle kapasitesini sürekli arttırarak üretime yön vermektedir. Sürekli İstihdam ve kapasite artırarak büyüyen firmamız 2000 m2 kapalı, 4000 m2 açık alanda faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Firmamız sektörüne örnek olabilecek şekilde hedefleri doğrultusunda sektördeki ilklere öncülük yapmaktadır ve yapmaya devam edecektir. Kuruluşumuzdan itibaren teknik donanım ve AR-GE konularına ağırlık vererek çalışmalarını ve çalışanlarını yönlendirmiştir.. Üretim çeşitliliği artan firmamız pazarlama faaliyetlerinde profesyonelleşmek amacıyla 2005 yılında AKM Hidrolik & Pnomatik firmasını kurmuş ve satış çalışmalarını bu firma aracalığıyla gercekleştirmektedir. AKM Hidrolik & Pnomatik ithalat ve ihracat ağlarıyla, yurtiçi satışları ve bayilik sistemiyle yaklaşık 400 çeşit ürünün piyasada satışını gerçekleştirmektedir. Müşteri ve kalite odaklı bakış açısıyla ürün çeşitliliği ve müşteri sayısını sürekli arttırmakta ve büyümeye devam etmektedir.

Akgül Molding and Machine Industry and Trade Co.Ltd. It was fourded by three shareholders in 2001 and began its activites. It constantly increases its production due to the importance which attaches to quality, its customer - orinted activities and the support and technical equipment it gets from its suppners. Our firm, which continuously increases its emplayment and copacity, carries out its activities in 2000m2 vocered and 4000 m2 open space. In accordance with its targets it leads and will continue to lead its sector and set on example to it. Since its foundation, it has guided its activites and emplayees by attaching gret importance to technical hardware and R&O. Havirgadiversified product range, our company founded AKM Hydraulics & Pneumatics in 2005 activities and carries out its sales through this firm. AKM Hydraulics & Pneumatics carries out the marketing of 400 different product via import and export nets, domestic soles and franshising system with its customer and qualitiy - ariented perspective it continues to diversify its product range, increase the number of its customers and keep on growing.

hydraulische und pneumatische Verbindungselemente   [Git »]

akın makina

  [Git »]

AKIN MAKİNA OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

" Gerçek istikrar adına yola çıkmış, bireysel başarıların kurumsal başarılara dönüşmesi inancıyla hareket eden, global seviyede bilgi ve teknoloji kullanılmasına inanan, işbirliği ve güven temelinde istikrarla atılımlar yapılmasını kendisine ilke edinmiş bir temel üzerinde büyüyen, 30 yılı aşmış bir başarı yolculuğu. İzlediğimiz profosyonel yaklaşım ve ortaya koyduğumuz kurumsal kültürle,tecrübeye ve bilgiye dayalı bir işletme mantığıyla,çağın gereği olan teknolojiye olan yatırımıyla,güçlü öz sermaye kaynağıyla ve sektörel başarısıyla,saygın bir marka haline gelen Akın Makina, bu gelişimini sizlerden aldığı güç ve inançla sürdürecektir. Konya'dan dünyaya yayılan azimle, inançla, yapıcı ve yenilikçi fikirleriyle kat edilen 30 başarılı yıl... Ülkemizin imalat sektöründeki gururu Akın Makina."

"Set off for a real stability, acting with the belief that the individual achievements to turn to the institutional achievements, believing in the information and technology use at the global level, developing on a ground making stable progresses a principle on cooperation and confidence basis, a success journey of more than 30 years. Having been an esteemed trademark with the professional approach we have followed and the institutional culture we have put forth, the management logic based on the experience and information, the investment on the technology which are the requirement of the age, strong self equity sources and Sectoral achievements, Akın Makina will continue their development with the power and belief they get from you. 30 successful years gone through from Konya to the world with the determination, belief, creative and innovative ideas... The pride of our country in the manufacturing sector; Akın Machine..."

Krümmer, Kurbelwellen, verstärkte Übertragungssystem   [Git »]

AKIŞ ASANSÖR İMALAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Üretime 1978 yılında küçük bir döküm atölyesi ile başladık. Döküm atölyesinde ediğindiğimiz deneyim ve başarıyı 1996 yılında entegre bir sistemle, asansör makine motor üretimine dönüştürdük. Konya Organize Sanayi Bölgesinde 35.000 m2’si kapalı, toplam 75.000 m2’lik alanda kurulu tesislerimizde entegre bir sistemle üretimimizi sürdürüyoruz. Dünyanın sayılı, Avrupa’nın en büyük döküm tesisimiz, son teknoljiye sahip talaşlı imalat bölümümüz ve zengin içerikli kalite kontrol laboratuvarımız ile uluslararası standartların üstünde asansör makine motoru üretiyoruz. Ar-Ge departmanımız ve üniversite işbiliğimizle Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veriyor ve bu kapsamda ürün çeşitliğimizi sürekli artıyoruz. TÜBİTAK’la ortak yürüttüğümüz Gearless (dişlisiz) Asansör Makine Motorunun deneme üretime başladık. Üretimimizin her aşamasında kalite ve güvene azami önem veriyoruz. Laboratuvarımızda makina motorda kullandığımız her parçanın ayrı ayrı tetkik ve analizlerini yapmaktayız. ISO 9001:200, CE, TÜV SÜD, GOST-R, TSEK gibi, lokal ve uluslarası bir çok kalite belgesine sahibiz. 2007 yılında Siemens ile yaptığımız işbirliği anlaşması netiçesinde Frekans Kontrollu Hız Kontrol Panosu üretimine başladık. Sektörde Siemens’in tek partneri olarak pano üretimizi sürdürüyoruz. Aylık üretim kapasitemiz ile ülkemizin ve bölgemizin en büyük üreticisi olarak, üretimimizin bir bölümünü 5 farklı kıtada 32 ülkeye ihraç ediyoruz.

Lift and lift materials production

Aufzug und Zubehör   [Git »]

AKIŞ ASANSÖR MAKİNA MOTOR DÖKÜM SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.

Pik Döküm,Asansör Motoru Ve Asansör Makinası İmali.

Cast iron, lift engine, lift machine production

Herstellung von Rohguß, Aufzugsmotoren und Aufzugsmaschinen   [Git »]

AKIŞIK ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Muhtelif Elektrik Tesisat Malzemeleri İmali.

Electric wiring İnstruments production

Herstellung von diversen Elektroinstalationszubehör   [Git »]

Akin Piston San.Tic.Ltd. ( APS Piston )

Merhaba, Akın Piston (APS) Sanayi Şirketi olarak yurt içinde ve yurt dışında en kaliteli ürünlerimiz ile son 12 ayda birçok farklı ülkeye ihracat yaparak sektöre hızlı bir giriş yaptık. Ürünlerimiz piston,piston pimi,segman ve gömlektir. Üretimimiz içerisinde piston ve pimleri vardır. Ağır vasıtalar,otomobiller,iş makineleri ve büyük çaptaki jenaratörler için çeşitli ölçülerde piston üretmekteyiz. Hedefimiz en kısa zamanda sertifikasyon işlemlerini halledip OEM firmalara üretim yapmaktır ve bunun için gereken tüm yatırım yapılmıştır. APS Piston; • 8000 metre kare kapalı alana sahiptir ve kuruluş yeri Konya’dır, • Çalışanlarımız Dünyanın en büyük OEM ve Tier1-2 firmalarında çalışmış ortalama olarak deneyimleri ise 15 yıldır. • Tamamen birincil alüminyum kullanmakta kesinlikle hurda piston kullanmamaktayız. Hammaddemizi kalite için Kanada ve Avustralya’dan da ithal etmekteyiz. • 5 robotik kalıp makinemiz vardır, • Kontrollerimizi her bir üretim bölümünün ardından; spektrometre, metal mikroscopu, PLC kontrol sistemli döküm cihazlarımız, sertlik testleri , zamanlı ve yüksek ısıtıcılı fırınlarımız ve Türkiye’de 2. Olarak sahip olduğumuz Ultrasonik ünitemiz ile yapmaktayız, • Müşterilerimizin isteğine göre lazer markalama yapmaktayız. • Yüzey kaplama işlemlerinden sonra müşterimizin isteği doğrultusunda paketleme yapmaktayız. • Aylık ortalama 35.000 piston üretim kapasitesine sahibiz. Örnek Katalog için, http://www.apspiston.com/index.php/en/databank.html . Sorularınız ve detaylı görüşmek amacıyla ne zaman isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Hello, Akın Piston (APS) Industry and Trade Co. invites companies, distributors for cooperation in the field of autoparts dealing with Piston, Liners and rings. APS Co. produces and offers production of high quality such as piston, liners, pins, rings, valves for such wide range of automobiles, vehicles, construction machines engines and for energy sector. For our sample catalogue; http://www.apspiston.com/index.php/en/databank.html APS Piston & Liner Company; • Akin Piston Industry and Trade Ltd. Co. (APS Piston) which started its business in early 2012 with the same quality of OEM, (TS16949 is in our plan this year) • 8000 m2 indoor area located in Konya Turkey, • We have a satisfaction team; which is required for continuous development of the company from OEM factories experinced avarage 14 years manufacturing, • We use primery aluminum melted by latest technology induction furnaces, • We use for controls; spectrometers, metal microscope, PLC controlled automatic casting machines, hardness tests , heat treatment in temperature and time controlled ovens, Ultrasonic unit, • Pistons for passenger cars, both heavy and commercial vehicles, diesel engines for power generation, compressors, etc., • Final control process, and marked with Laser at customer’s requests , • After surface coating, pistons are packed according to customer’s demands.

  [Git »]

AKKAR BİJON OTOMOTİV MAKİNA İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1975 yılında ağır vasıta ve yedek parça satışı alanında faaliyete başlayan firmamız; aradan geçen süre zarfında edindiği bilgi birikimini, bijon imalatına başlayarak değerlendirmiş ve kısa zamanda bu alanda hem yurt içinde hem de yurt dışında aranılan bir marka haline gelmiştir. Üretimde kalite ve müşteri odaklı üretim anlayışını, gelişen teknolojinin imkanlarıyla harmanlayan firmamız, 2003 yılı başlarında tır dorseleri için çeşitli dingiller ve bu dingillerin ekipmanlarının imalatına başlamıştır. Geçmişten gelen imalat tecrübesi ile birlikte kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilen üretim anlayışıyla kısa zamanda AKKAR Dingil, pazar hedeflerini aşmış ve sektörünün en dinamik firmaları arasında yerini almıştır. Makine parkurunu her geçen gün yenileyen firmamız, konusunda uzman kişileri bünyesine katarak her alanda çalışmalarına hız vermiş ve bu çalışmalarını da ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem belgesini alarak perçinlemiştir. 2006 yılının başlarında, pazar stratejisini Avrupa’ya açılmak olarak belirleyen firmamız bu konudaki ilk adımını, 71/320/EEC direktifleri doğrultusunda Fren Test Belgesini alarak atmıştır. Akkar; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zamanında üretim ve teslim garantisini, sizlerin verdiği güven ve güçle birleştirip üretimini teknolojiyle perçinleyecektir.

Our company that began its activities in the scope of heavy-duty vehicles’ spare parts in 1975 evaluated its knowledge within this period of time by starting bolt production and became a brand in request both in homeland and foreign land in a short period of time. Our company that blended the quality and customer focused understanding of production with the opportunities of developing technology began to produce various axles and equipments of these axles for TIR semi- trailers at the beginning of 2003. . AKKAR Dingil exceeded market targets and took its place amongst the most dynamic companies of sector within the shortest possible time with the understanding of production made without compensating from quality together with production experience from past. Our company that is renovating its Machine Park with each passing day speeded up it works in all field by adding in its structure the staff specialist in their field and strengthened its works by obtaining ISO 9001:2000 Quality Management System Certificate. Our company that determined its market strategy as to be opened to Europe at the beginnings of 2006 took its first step by obtaining Brake Test Certificate in the direction of 71/320/EEC directives. Akkar will combine production on real-time and delivery guarantee with confidence and power from you and strengthen its production with technology by keeping satisfaction of customer in the forefront.

Herstellung von Gelenken   [Git »]

AKKAYA ISI MAKİNALARI VE DOĞAL GAZ SAN.VE TİC.A.Ş.

"Akkaya Isı Makinaları; 1964 yılında Makine Yüksek Mühendisi Ali Akkaya (İTÜ 1957) tarafından Konya'da kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana ısı cihazları; kalorifer kazanı, brülör, buhar kazanı, sıcak hava kazanı, kızgın yağ kazanı, tank, eşanjör v.b. ürünlerin imalatı, ithalatı, satış ve servisliğini yapmaktadır. Büyük çaplı ve modern üretim tesislerinde ISO9001-2008 , CE ve TSE Belgeli imalat yapmaktadır. Yurt dışı bağlantıları ile ülkemize en iyi hizmeti ve en son teknolojiyi anında getirme hususunda rakipsiz bir firma olan Akkaya Isı Makinaları yaklaşık 40 yıldan beri ""İtalyan Blowtherm (Isı Cihazları)"" firmasının ısıtma cihazları alanında Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Konya 1. Organize Sanayi Bölgesindeki 13.000 m² alana kurulu fabrikasında imalatına devam aden Akkaya Isı Makinaları, ayrıca İstanbul ve İzmir merkezli ofisleri ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır. 50 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle Akkaya Isı Makinaları, ısı sistemleri konusundaki her türlü probleminizi aşmakta başvuracağınız en güvenilir kurumdur. "

Akkaya Heating Instruments Industries has been established in 1964 by Mechanical Eng. Ali Akkaya.Since the begining Akkaya Incorp. is manufacturing Boilers , Burners, Boiler Room Equipments and similar heating equipments in its large and modern production plants. Our Company has ISO9001-2008 QM certificateOur manufacturing plant is located in city Konya over an area of  13.000 m²  There are offices of Akkaya Incorp. in Istanbul and Izmir.With its 50 years of experience in heating industry Akkaya Incorp. brings you best solutions

Herstellung von Heizungskessel, Brennstofftanks, Dampfkessel, Sauerstoffkessel, Gasbrenner, Sonnenko   [Git »]

Konya Firmalari Listesi - 1 | Konya Firmalari Listesi - 2 | Konya Firmalari Listesi - 3 | Konya Firmalari Listesi - 4 | Konya Firmalari Listesi - 5 | Konya Firmalari Listesi - 6 | Konya Firmalari Listesi - 7 | Konya Firmalari Listesi - 8 | Konya Firmalari Listesi - 9 | Konya Firmalari Listesi - 10 | Konya Firmalari Listesi - 11 | Konya Firmalari Listesi - 12 | Konya Firmalari Listesi - 13 | Konya Firmalari Listesi - 14 | Konya Firmalari Listesi - 15 | Konya Firmalari Listesi - 16 | Konya Firmalari Listesi - 17 | Konya Firmalari Listesi - 18 | Konya Firmalari Listesi - 19 | Konya Firmalari Listesi - 20 | Konya Firmalari Listesi - 21 | Konya Firmalari Listesi - 22 | Konya Firmalari Listesi - 23 | Konya Firmalari Listesi - 24 | Konya Firmalari Listesi - 25 | Konya Firmalari Listesi - 26 | Konya Firmalari Listesi - 27 | Konya Firmalari Listesi - 28 | Konya Firmalari Listesi - 29 | Konya Firmalari Listesi - 30 | Konya Firmalari Listesi - 31 | Konya Firmalari Listesi - 32 | Konya Firmalari Listesi - 33 | Konya Firmalari Listesi - 34 | Konya Firmalari Listesi - 35 | Konya Firmalari Listesi - 36 | Konya Firmalari Listesi - 37 | Konya Firmalari Listesi - 38 | Konya Firmalari Listesi - 39 | Konya Firmalari Listesi - 40 | Konya Firmalari Listesi - 41 | Konya Firmalari Listesi - 42 | Konya Firmalari Listesi - 43 | Konya Firmalari Listesi - 44 | Konya Firmalari Listesi - 45 | Konya Firmalari Listesi - 46 | Konya Firmalari Listesi - 47 | Konya Firmalari Listesi - 48 | Konya Firmalari Listesi - 49 | Konya Firmalari Listesi - 50 | Konya Firmalari Listesi - 51 | Konya Firmalari Listesi - 52 | Konya Firmalari Listesi - 53 | Konya Firmalari Listesi - 54 | Konya Firmalari Listesi - 55 | Konya Firmalari Listesi - 56 | Konya Firmalari Listesi - 57 | Konya Firmalari Listesi - 58 | Konya Firmalari Listesi - 59 | Konya Firmalari Listesi - 60 | Konya Firmalari Listesi - 61 | Konya Firmalari Listesi - 62 | Konya Firmalari Listesi - 63 | Konya Firmalari Listesi - 64 | Konya Firmalari Listesi - 65 | Konya Firmalari Listesi - 66 | Konya Firmalari Listesi - 67 | Konya Firmalari Listesi - 68 | Konya Firmalari Listesi - 69 | Konya Firmalari Listesi - 70 | Konya Firmalari Listesi - 71 | Konya Firmalari Listesi - 72 | Konya Firmalari Listesi - 73 | Konya Firmalari Listesi - 74 | Konya Firmalari Listesi - 75 | Konya Firmalari Listesi - 76 | Konya Firmalari Listesi - 77 | Konya Firmalari Listesi - 78 | Konya Firmalari Listesi - 79 | Konya Firmalari Listesi - 80 | Konya Firmalari Listesi - 81 | Konya Firmalari Listesi - 82 | Konya Firmalari Listesi - 83 | Konya Firmalari Listesi - 84 | Konya Firmalari Listesi - 85 | Konya Firmalari Listesi - 86 | Konya Firmalari Listesi - 87 | Konya Firmalari Listesi - 88 | Konya Firmalari Listesi - 89 | Konya Firmalari Listesi - 90 | Konya Firmalari Listesi - 91 | Konya Firmalari Listesi - 92 | Konya Firmalari Listesi - 93 |